HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chat

a város
Latest topics
» RocknRolla
by Raina Maddox Yesterday at 10:56 pm

» Call me maybe
by October Soininen Yesterday at 11:15 am

» Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma
by Jaana Soininen Yesterday at 11:12 am

» The homecoming
by Raina Maddox Hétf. Júl. 24, 2017 7:42 pm

» You cannot make me blue
by Layla Seymour Hétf. Júl. 24, 2017 5:17 pm

» A bácsié a tappancs?
by Trisha A. Mikhailov Hétf. Júl. 24, 2017 2:22 pm

» Avatárfoglaló
by Sebastian Daniel Moreno Vas. Júl. 23, 2017 10:53 pm

» I need to know now
by Melissa Hobbs Vas. Júl. 23, 2017 9:41 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd. Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTéma: Re: Call me maybe   Pént. Júl. 14, 2017 4:57 pm

Elmosolyodom.. Most már tényleg, hisz valljuk be, ki akarná visszafogni magát a közelében??
Vagy úgy egyáltalán...

Úgy vonz ahogy más nem, és én imádok engedni neki.. Imádom (a)hogy enged, és mikor végre megcsókolom, kurvára a semmibe veszik minden...

Érzem benne a tátongó űrt.. vagy csak a saját magam képzette hevület tölti ki a fejemet, de amikor a karjai a nyakamba futnak, majd eltép és megint szövegel...
...egy oltári vigyor fut ki az arcomon, és a következőkben már emelem is, fel, és egy félkörös mozdulattal a mosdó kis pultjára helyezem.
Gyönyörűen el fog ott férni azzal a feszes kis fenekével...

- Akkor nepazaroljuk az időt.. - ezt már csak suttogom.. rá az ajkaira előttem, aztán megint belekapok. Szilárdan.. erősen... érzéssel. Képes bármeddig feszíteni a véremet, de a következő pillanatban a kezeim a felsője alá csúsznak.
Szinte szétvet az energia...

I close my eyes and step into the endless fall

while you break, the wings of a dreamer.

Held onto your arms,

your arms while I was pushed into the endless fall.

I can't forget,

you staring back at me, killing me slowly.

Vissza az elejére Go down

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : a Slaves of Hell női vokálosa

TémanyitásTéma: Re: Call me maybe   Pént. Júl. 14, 2017 5:29 pm

A testem engedelmeskedik az erőhatásnak, Ville-vel fordulok, és a következő pillanatban már a mosdópulton ücsörgöm.
Csak egy kósza gondolat suhan át az agyamon; a sztyuik csinálják jól, eleve miniszoknyát hordanak. Az a falat ruhadarab sok mindent megkönnyít…
Megérzem Ville tenyerét a testemen csúszkálni a fölsőm alatt. Vágyakozva sóhajtok rá a szájára. Ugyanakkor… Biztos, hogy a vetkőztetésemmel akar pöcsölni? Minimum öten fognak tüntetni a sloziajtó előtt, mire lehúzza rólam a pólómat. Minden idebent töltött titkos másodperc rohadt értékesnek számít, csak a legfontosabb, leginkább útban lévő ruhadaraboktól kéne megszabadulni. És az a gatyánk.
A nyelvem közben is mohón kergeti az övét, kardként vív az övével. A körmeimmel gyengéden Ville tarkóját karmolászom, majd az ujjaim belefutnak ott a hajába, hogy belemarkoljanak a hullámos tincsek közé.
Nem tudom, hogy másodpercekig, vagy percekig habzsolom a száját, számomra megállt a világ, de a kezeim önműködően keresnek új elfoglaltságot. Elengedem Ville nyakát, és rögtön a nadrágszíjáért nyúlok. Az ujjaim fürgén bontják ki a csatját. Áh, alig vagyok türelmetlen.
Fémes csörrenések, majd a lecsúszó cipzár hangja tölti meg a fülem. Belemosolygom Ville csókjába. Már ennyi kis bevezető elég volt ahhoz, hogy sajgón lüktessen a lábam köze a vágyakozástól, és ezt a problémát csak egyvalami orvosolhatja.

You'll never see the stars
if you're always looking down

Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTéma: Re: Call me maybe   Hétf. Júl. 17, 2017 2:06 pm

Érzem a sóhaját.. Az ízével keverve megbolondítja a véremet, és ahogy végül a hajamba mar, megbabonázza minden óvatos félelmemet.
Közelebb húzom/rántom szinte rá teljesen a testemre, és még.. elvetemültebben csókolom, amikor érzem a keze magamra hagy.
De már ott is matat a szíjamon...
Ha lehet, most méginkább felforrok.
Belevigyorgok a csók(já)ba, de csak egy másodpercnyi időre, a következőben már én is engedem, hirtelen rántom le, ha nem cselekszik maga, én vagyok/leszek az aki a gombjától megszabadítom, és ahogy enged az anyag, talán neki is besegítve, olyan hirtelen ütemben rángatom a nadrágját le, hogy még az se érdekel hogy közben szarrá verem a könyökömet. Újra megemelem, vissza a korábbi helyére, az én gatyám is csúszik, és végre egyetlen hirtelen mozdulattal elmerülök benne, és aztán folytatom.. ahogy egyre elvetemültebben diktál a vér.
És ha ő...
Kurvára nem számítottam ennyire fékezhetetlenségre tőle!
De meg kell mondjam.. IMÁDOM!

Held onto your arms,

I can't forget,

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTéma: Re: Call me maybe   Hétf. Júl. 17, 2017 4:28 pm

Naná, hogy egyből a sliccén matatok! Nincs idő az illedelmes előjátékra, arra meg pláne, hogy most bújjon ki belőlem a szemérmes kislány.
Pillanatok alatt szabadít meg a nadrágomtól, vele a bugyimtól, és pakol vissza a mosdópultra.
A fogaim között halkan felszisszenek, ahogy belém vágja a szerszámát. Az első két mozdulata ugyan kellemetlen kissé, de hamar ellazul az ágyékom és hozzászokik, hogy Ville kitölti. Óhatatlanul is megkönnyebbülök, ahogy eggyé olvadunk. A combjaim erős satuként fogják közre a csípőjét.
Biztonságban érzem magam a karjában, a körülmények és annak ellenére, amit épp velem művel. Vad és állatias. A tempó, amit diktál mégis pont ettől olyan isteni. A tudat, hogy hozzá tartozom. az övé vagyok, hogy kisajátít a világ elől, csak olaj az élvezetem tüzére.
Elszakítom az ajkamat az övétől, míg levegőért kapok.
- Őrülten szeretlek… - sóhajtom rá Ville szájára forró leheletemmel, miközben dönget.
Minden akaraterőmre szükségem van, hogy ne nyögjek föl hangosan a fülledt kéjmámortól. Kínomban hátravetem a fejemet, és beharapom az alsó ajkamat. Mindkét karom a nyaka köré van fonódva. Szorosan kapaszkodom.
Egyszer csak hallom, hogy csapkod alattunk a mosdószekrény ajtaja, ahogy Ville verdesi a térdével, vagy a combjával. A zaj a szeretkezés ritmusát követi.
A gondolat, hogy még a végén a berendezésen is lyukat fúr, rövid kacagást csal ki a torkomon, aztán visszafordulok Ville felé, hogy ismét elcsípjen a tekintetét, és elmerülhessek a hidegzöld szempár titokzatos mélységében.

Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTéma: Re: Call me maybe   Hétf. Júl. 17, 2017 5:10 pm

Két kézzel szorítom... Szinte a húsába mar a tíz ujjam körme, de közben minden percben figyelem. Egy pillanatig se venném el tőle, amit nem ad készségesen. És AD! Hallom a sóhajait, az elfojtott nyögéseket, az arca.. minden egyes pillanatában olaj a lángoló tűzre, és ahogy csókolom.. ahol csak érem, és ahol hagyja nekem, a bőrének aromája vadítóan leng körbe, mind csak megerősítésként szolgál hogy megadta magát nekem.
És én piszkosul élvezem az érzést..

Eltép, de nem állok le.. A homlokom súrlódik az övén, a szemeim résnyire szűkülnek, aztán lehunyom. De látnom kell..! Ezért újra nézem...
És az a szó...
Elvigyorodom, de piszkosul kell még belőle, ezért beszéd helyett vadul rátépek! Vigyázva... őrületesen.. figyelmesen...
Szerelmesen...

Aztán eszemben sincs nem hajtani tovább..

Ahogy a feje hátrabicsaklik, a nyelvem szomjazni kezd az ízére. Fölé hajolok.. Hozzá.. A nyakán vágyakozva húzom végig a nyelvem, a dekoltázsán.. De még kell belőle,
ezért hirtelen állok meg. A tüdőm zihál, kétségbeesetten falja magába a levegőket, de közben már cselekszem is, csak alig egy pillanat, amíg a pólójáért nyúlva hirtelen tépem le, és már hullik az enyém is.
Szinte észre se vette.. vagy vettem, máris ottvagyok újra, rajta.. még mindig benne, és újra hajtani kezdem. Élvezettel ízlelem.. végig.. A melltartóját.. a mellkasát.. a nyakát... Amit csak diktál az élvezet, és ha.. Ha nem cselekszik vagy állít meg, egész addig hajtom, amíg végül el nem élvez..
Élvezni akarom azt a fintort az arcán.. A hangját..  A többi rohadtul nemérdekel...

Held onto your arms,

I can't forget,

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTéma: Re: Call me maybe   Hétf. Júl. 17, 2017 10:22 pm

Hátra vetett fejjel, halkan, kéjesen sóhajtozom, mihelyst megérzem az ajkait és a köztük kibukkanó nyelvét a bőrömön, ahogy munkába áll. Gyönyörkeltően, szakértően. Nyögdécselve túrok Ville hajába. A csókjait nem hagyja abba, sem az alteste odalent a vad mozgást. Megőrjít ez a kettős ostrom.
- Ville!... – nyögöm a nevét bele a kabin fülledt levegőjébe, miközben a szemeim be vannak hunyva. Nem akarok még elélvezni, de kevés kell, hogy rám hozza a véget, ha továbbra is így tombol bennem.
Csak egy pillanatra torpan meg, és letépi rólam a felsőmet. Kérés nélkül segítem, nyomban a magasba emelem a karjaimat, hogy mielőbb megszabadíthasson a fölös ruhadarabtól. Követem a példáját. Mindkét kezemmel megmarkolom a pólóját és felgyűrőm a testén, hogy aztán én cibáljam le róla, és dobjam le a padlóra az övét.
A tekintetemet futva végiglegeltetem a meztelen testén. Megmosolyogtat a látvány, hogy letolt gatyában tornyosul előttem, míg én egy szál melltartóban izzadok felnyársalva a szerszámán.
A csípője újra lendül, és én felnyögök.
Keményen… dug. Igen, ez a legmegfelelőbb kifejezés erre az aktusra. Isteni a hangja, az is ingerel, ahogy zihál rajtam, és a bőre az én bőrömhöz ér. A combjaim remegve tárulkoznak szét Ville-nek. Kemény és szétfeszít, de mélyebben és mélyebben akarom érezni magamban.
Nem kell könyörögnöm, hogy gyorsabban hajtson, mert így is ördögi a tempója. Az arcát nézem, a tekintetét keresem, hogy közben se eresszem el, de olykor a szájáért kapok, hogy mohón megcsókoljam, és a nyelvem az övével kergetőzzön.
Boldogan ízlelem a teltség érzetét epekedéstől sajgó ágyékomban. Ösztönösen mozgom a férfiasságán, újra és újra hozzá lököm, dörgölöm magam Ville-hez, hogy vele mozogjak.
Bal kezem ujjai rendetlen, selymes hajában matatnak, míg jobbommal a mosdó peremén kapaszkodom, és támasztom magam. A hátam szinte éri a falat így ülve, olyan szűk ez a helyiség.
Ismét erősen megcsókolom. A tempója büntető. Könyörtelen. Tudom, hogy nem fogok sokáig kitartani ezzel a dübörgő ritmussal. A lábaimban az izmok megfeszülnek Ville körül.
A következő pillanatban robbanok. De nem úgy, ahogy ő várná. Egy hirtelen ötlettől vezérelve, féktelen vágytól hajtva ellene megyek, és a tüzes hév lendületében ellököm magam a pulttól, magammal sodorva Ville-t is. Ha sikerül ilyenformán taszítanom rajta egyet, akkor a mögötte lévő wc tetejére seggel, én pedig lovagló pózban huppanok az ölébe.
Sok ideje nincs megmukkanni, vagy felfogni az eseményeket, olyan gyorsan lépek akcióba; az arcát két tenyerembe zárom, és gyilkos vércseként csapok le az ajkaira, hogy kiéhezve megharapdáljam.
Zihálva, nyöszörögve csókolom, miközben lüktető ágyékom fel-le jár a férfiasságán.
Gyöngyöző verejtékben ázik a testem, ahogy keményen lovaglom Ville-t.
- Annyi… féleképp... szeretném veled… – morgom bele a szájába, és ismételten rácsókolok.

Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTéma: Re: Call me maybe   Szer. Júl. 19, 2017 4:40 pm

A szemei.. A szemei nagyszerűvé tesznek mindent... Isteni.. lángoló.. ragyogás, szinte szétkapja a fejemet, de aztán ami akkor jön, arra abszolút nem számítok...

Hirtelen vetődök, épp csak megkapaszkodni van időm. Vagy azse.. Két kezem az oldalfalon rémülten kapar véresre, és pár pillanat kell.. hogy beletörődök, de már ott is van újra az ölemben...
És már mozdul IS!
A keze... a szája...

Újabb pillanatok mire realizálni kezdem a helyzetet, a kezem enged.. ott az oldalfalon, és ahogy csak csókol.. kezeim lassú ütemben futnak fel a combjai két oldalán hogy végül magukkal ragadják azt az imádnivaló feneket, és csak segítsék.. a mozgásban.. egyre elvetemültebben, ha enged nekem.. ha nem, az ő tempójára állva rá.
És akkor...

" Annyi… féleképp... szeretném veled…"
A szavai a fülemben csengenek, veszettül keveredik a saját lélegzetemmel és idő is kell mire felfogom..
Csak aztán válaszolok..

- Még ha.. ha sok iylet csinálsz, mi lesz ha ellankad a figyelmem..(?) - csak szórakozom. A mögötte járó széles vigyorom emlékeztet, de nem hagyom sokáig parlagon. Újra csókolom.. és újra... A kezeim már az arcán.. a tenyereim csapdába zárva szorítják össze, és hagyom hogy most ő mozogjon. Egyedül.
Azt akarom hogy ő is élvezze, és ezért hajlandó vagyok megtenni bármit.. bármikor.
Akár az egész világot kifordítom ha kell!!

Held onto your arms,

I can't forget,

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTéma: Re: Call me maybe   Yesterday at 11:15 am

Túl melegem van. Lázban ég minden porcikám, és szakad rólam a víz, miközben vadul szeretkezünk a szűk mosdóban.
Felsóhajtok, amikor mindkét marka a fenekemre csúszik, hogy segítsen lovagolni; tökéletesen kontrázzuk egymás ritmusát. Eltűnik minden gondolat, és a pillanat megáll, csupa érzés vagyok a gyönyör végtelenében. Ville szemeibe nézek, és ő égő tekintettel néz vissza rám. Csendesen, de kapkodva szedem a levegőt, mire csókjaival betapasztja a számat.
Talán egy perc, és kemény ívbe feszülök Ville ölében, ahogy a boldog beteljesülés elégedettsége szétárad a testemben. A szájára nyögök, s remegve ernyedek el az ölében.
Odahajolok a mellkasához, hogy apró csókokat leheljek forró bőrére, felfelé haladok a nyakán, mire az orrom hegyével megcirógatom az állát.
Ismét találkozik a tekintetünk.
- Nincs jobb, mint a szex veled reggelire. – dünnyögöm, és halkan elnevetem magam.
A jobbom mozdul, s lassú kézmozdulatokkal cirógatom félre Ville homlokából az odatapadt kócos fürtöket. Úgy simogatom, mintha csak az ujjaim hegyével rajzolgatnék a bőrén.
Soha ilyen jó még nem volt. Úgy érzem, csak Ville-vel vagyok teljes.

Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12