♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Márc. 25, 2024 8:37 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Call me maybe - Page 3 Vote_lcapCall me maybe - Page 3 Voting_barCall me maybe - Page 3 Vote_rcap 
Derek Moretti
Call me maybe - Page 3 Vote_lcapCall me maybe - Page 3 Voting_barCall me maybe - Page 3 Vote_rcap 
Robert Holmes
Call me maybe - Page 3 Vote_lcapCall me maybe - Page 3 Voting_barCall me maybe - Page 3 Vote_rcap 
Admin
Call me maybe - Page 3 Vote_lcapCall me maybe - Page 3 Voting_barCall me maybe - Page 3 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Call me maybe - Page 3 Vote_lcapCall me maybe - Page 3 Voting_barCall me maybe - Page 3 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Call me maybe - Page 3 Vote_lcapCall me maybe - Page 3 Voting_barCall me maybe - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#51TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:50 am

Na igen.. engem is kicsinált ez a menet, ííígy.. anyag nélkül ez azért sokkal nehezebb. Vagy csak ennyire elszoktam már nélküle. - vigyorgom mint a rohadttök, de most nem is hiányzik.
Asszem...
Helyette inkább intézkedem és így máris sokkal kellemesebb!

Onnan már csak jön ami. Belőlem, és ez most kurvára nem az a helyzet, hogy bármin is gondolkodjak. Rohadtul nem akarok gondolkodni. Se Griden, se a kibaszott életen, egyszerűen csak jó így.. Élvezni.
Aztán mégis beütközik a holnapi nap. Jó kilátások, egyelőre, de a valóság belerondít a tervekbe, némileg.. de AZTÁN!

- A vége nekem is tetszik. - szólok bele, az az előbb elhagyott vigyor újra felköszön a képemen. De aztán tovább! - Jól van. Én meg sietni fogok. - már mosolygom, és ahogy lassan elfekszik a mellkasomon, valahogy kellemesen belesóhajtok. Bassza meg, én meg így akarok meghalni...

A gondolatot már nem mondom ki. Azért sem mert önmagától indul meg a kezem, a haján.. a tapintása kellemes.. lágy.. selymes.. még ha összeakaszkodva is nedvességtől patakzik. Rohadtul imádom érezni!
A hangja mégis hirtelen jön. Nem hirtelen, csak nekem tűnik annak, mégse kell gondolkozni a válaszon. Kurvára imádom...
Az viszont ami utána jön...

A kezem megakad, vele az értelme is. Biztos ő is érezheti, mert ahogy nem mozdulok, felemelkedik a feje és egyenesen a szemembe néz. Nem tudom az enyémek mit tükrözhetnek.

- És akkor végelgyengülésbe fogok elpusztulni!?? - bagatellizálom el, rövid, néma szünet után - Vagy csak kéne egy saját, különbejáratú szex-rabszolga.. - már vigyorgom, szélesen, telibe a szemeibe, de hogy mit takarnak a részletek?? Kurvára nem tudom mit feleljek erre. "Neeem, kösz, tök jól megvagyok ott ahol. SZABADON...!"

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#52TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:50 am

Ville keze megáll a hajamon, én pedig felé fordulok. A tekintetét fürkészem. Ő elvicceli, és nevet közben, de a szemei mintha egészen másról árulkodnának.
Hirtelen rádöbbenek mekkora hülye vagyok. Kiböffen belőlem is a kurta kacaj, miközben megcsóválom a fejemet. Hová tettem a józan eszemet! Jobb lett volna befogni, vagy legalább még időben ráharapni a nyelvemre. Úgyis pillanatnyi fellángolás lehet az egész. El fog múlni, csak egy jó alvás kell.
- Igazad van, bocs. – nézek ismét Ville arcára. - Vedd úgy, hogy nem mondtam semmit. Dugni enélkül is tudunk. – gyermetegen bűnbánó mosolyra húzódik a szám, ahogy észre térek. Nem akarom, hogy úgy érezze, teljesen rászállok. Talán jobb lenne visszavennem magamból, így is rohadt messzire merészkedtem az utóbbi időben. Nem akarok átesni a ló túlsó felére. És pofára sem. Mi csak haverok vagyunk, akik szexelnek egymással. Ennyi. Egészségesebb lesz továbbra is ehhez tartanom magam.
Eligazodom, s Ville oldalához húzódom. A fejem még mindig a mellkasán pihen, de már lefelé nézek. A sötét falat bámulom.
- Ne haragudj. – sóhajtom egy könnyű mosollyal. - Nem akarom elbarmolni a barátságunkat. - Bassza meg, olyan furán cseng ez a szó.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#53TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:51 am

A hangja... valamit sejtet. Valami olyat, ami fáj nekem, valahol legbelül, és... Ááááh, HÜLYE VAGY! Egy BALFASZ! Nincsenek kétségek.
Talán automatában, tompítva a felelősségérzetet, de a kezem mégis emelkedik. Ujjaim végigsimítanak az arca oldalán, a szemeit nézem. A szemeim... NEM! Ennek itt kurvára vége!!
Nagyot sóhajtok, és egy kurva mukk nélkül, hátraesett fejjel hagyom ahogy lehengeredik az oldalamon. Még mindig jó érezni a bőre illatát, de valahogy nem tetszik ez a helyzet. Nem tetszik amit művelek. És az se tetszik amit Őőő.. művel velem.
Hirtelen az egész villanásszerű hidegbe megy át a gerincemen.
A kurva életbe!

Az idő telik, én még mindig ölelem amikor megint motyog az oldalamon. Én meg csak előre nézek, mint aki itt sincs.. NEM! Itt vagyok! A szó: barátság, lyukat üt a fejembe. Olyan lyukat amit nem tudok már betömködni semmivel se. Éget. Szinte most, először gondolom át ezt az egészet, de valamiért nem akarok gondolkodni. Csak érezni akarom! Most.. ebben a percben! A holnapban minden kurvára mindegy...

Még mindig nem szólalok meg, egyszerűen csak a testét emelem a karommal a vállamon, és ahogy én is közelebb hajolok, összeszorított szemekkel a fejére nyomok egy hosszúra nyújtott csókot. Kurvára nem tudom mit akarok. És kurvára nem akarom ezt mosst.. eldönteni. De akkor is...
Sehol máshol nem lennék most szívesebben. És ebben az egyben biztos vagyok.
Most.. kurvára ezt akarom!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#54TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:53 am

Szinte tapinthatóan érződik a levegőben a változás. Hűvös lett minden. És ezt csak magamnak köszönhetem.
Fogalmam sincs mi járhat Ville fejében, mert nem szól egy árva mukkot sem. Bár, ebből is olvashatok eleget.
Aztán valami történik. Odahúz magához és a fejem búbjára présel egy csókot. Ez amolyan… barátias dolog. Igen. Határozottan annak nevezném.
Lágyan elmosolyodom, és megtöröm a csendet.
- Azért az megnyugtató, hogy nem zavarsz haza az első géppel. – döngöm halkan, miközben felé fordulok, hogy lássam. - Annyi erőm sincs, hogy pisilni elmásszak… De ha ezek után kellemetlen neked ez a helyzet, megértelek. Nekem is az... Szóval nem lesz belőle harag, ha reggeltől inkább mégis egyedül maradnál. – közlöm kedves, finom hangon. Hallhatja, hogy mellőzök mindenféle ellenérzést iránta, vagy a leendő döntése iránt. Visszamegyek Vegas-ba, ha azt szeretné, nincs ebben semmi. Megvan a maga élete, és én köszönöm, de nem viszem el a ragadáncs kolonc szerepét, bármennyire is imádok vele lenni. Végülis mindketten megkaptuk, amit akartunk; egy jó numerát.
Visszaereszkedem Ville mellé, az oldalához bújva, a fejemet a vállára fektetem. Fáradtan behunyom a szemeimet.
Kell nekem folyton pofázni… Tényleg rohadtul sajnálom.
Elfog az ásítás kényszerítő ereje.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#55TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:54 am

Megint beszél, és a szavak... egyszerűen a bőrömbe marnak. Mi a tetű életért nem lehet egyszerű minden!!???
Talán meg is fordul a szemem a gödrében, de arra vigyázok, hogy semmit se lásson belőle, ahogy megint hátraesik a fejem. A kurva életbe már!
De folytatja.. Én meg... Egy pillanat alatt önti el a szar a fejemet.

- Most mégis... Most mégis mi az amit művelsz!?? - emelkedek fel, még magam számára is hirtelen, ahogy őt, velem együtt tolva a mellkasomon, a hátam mögött megtámaszkodik a két kezem.
Csakis őt nézem. Egyenesen a szemeibe, hogy választ várok?? Őszintén!?? Fogalmam sincs mi az amit várok tőle, talán azt hogy megmondja.. mi ez a hirtelen.. pálfordulás a szavaiban.. a helyzetben.. az egészben, most mégis.. MI VAN!!??
És rohadtul nem engedek belőle...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#56TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:55 am

Meglep Ville hirtelen kitörése, a hangjának az erős zengése. Ahogy felül, én le is húzódom róla. Csak nézek rá, egyenesen, merőn a szemeibe. Ő is engem néz. Hasonló intenzitással.
Másodpercek telnek el így. Némán. rágom a gondolataimat; fogalmam sincs mit válaszoljak, vagy egyáltalán mit takar ez a kérdés.
- Nyugi... Semmit, Ville.Az ég világon semmit. Vagy csak… nem tudom, hogy mit. felelem aztán halkan, valami fura, ismeretlen kesernyés ízzel a torkomban.
- Már mondtam… Sajnálom. – jönnek az újabb szavak, de közben a takaró csücskéért nyúlok, hogy az ölembe húzzam és meztelen mellkasom elé fogjam.
A gondolataim mintha felélednének. Pulzálni kezdenek a fejemben.
A barátok nem… dugnak ilyen szenvedélyesen egymással, nem nyomják le a nyelvüket egymás torkán, nem hiányolják egymást ilyen rögeszmésen, és nem nyáladzanak arról, hogy mennyire imádják egymást. Itt lóg valami köztünk a levegőben, de… mintha csak kerülgetnénk. Ráadásul most különösen szarul érzem magam, mardos a bűntudat, amiért eltoszom a nem-tudom-minek-nevezhető kapcsolatunkat, és haragszom magamra, mert mintha másféle szemmel kezdenék Ville-re nézni. Ennyire nem lehetek nő. Ő nem az a fajta férfi, aki egyszer majd gyengéd érzelmeket táplál bárki iránt. Ő a szabadság megszállott híve, és lételeme a kurvázás. Ezt el kell fogadni, nincs mese. Talán engem is csak egy kétlábon járó puncinak lát. De legalább megvan a gondolat, ami segít visszazökkennem a régi hűvösebb érzelmekhez.
Okos lányok nem zúgnak bele Villeb-be. Okos lányok nem zúgnak bele Ville-be. Nemzúgoknemzúgoknemzúgok. Lálálá.
Nem zúgtam.
Nem hagyom, hogy ezzel kúrjak el bármit is.
Sokáig nem szólalok meg, lehet ő sem, végül mégis megtöröm a csendet.
- Ki kell mennem a fürdőbe. – magyarázom röviden. Jókor hív a természet.
Lekúszok az ágyról, rajtam a takaróval, amit aztán felállva magam köré tekergetek.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#57TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:56 am

Hirtelen változik meg minden. Olyan hirtelen, amire nagyon nem számítottam. Zsigerből reagálok mint mindig. Mert ez a természetes. Ezt ismerem és ez az, ami mindig bevált az életben.
Ölj, vagy téged ölnek!

Még mindig a szemeit nézem és várok. Arra hogy mondjon valamit. Hogy valami olyat mondjon amitől... okosabb leszek?? Vagy legalábbis kevésbé elveszett, a szemeim még mindig kérdőn bámulnak a szemeibe, de ő egy néma szót se szól.
Egész a következő pillanatig..

Semmit... Nem az a szó amit vártam, mégis visszavonulót jelez. Ha lehet most vagyok méginkább elveszett, és az eddig kérdőn figyelő szemeim most valami zavartba váltanak át. Ezt most komolyan csinálod??

Ahogy a takaróért nyúl, elereszti a szemeit a szemem és másodszor ér a hirtelen felismerés. Valami kurvára megváltozott! És valami olyan amit rohadtul nem kívánok!

Valamit mondanom kéne. Érzem. Valami olyat hogy... Őszintén fogalmam sincs róla mit kéne részleteznem, de ő nem vár meg, hamar jön az a következő részlet, és ahogy lecsúszik az ágyról, én hagyom.
Nem megyek, és nem szólok utána. Pedig valami azt súgja kéne. Valami piszkosul mardos bennem, én mégis csak néma csendben ülök és nézek utána. Egész addig amíg be nem csukódik az ajtó a háta mögött.
Csakis ekkor állok fel. A lábam már nem remeg, a korábbi.. elképesztő percek már a semmibe égtek én meg elindulok hogy magamhoz húzzak egy felparázsló darabot. Most kedvem lenne kimenni az erkélyre. Így ahogy vagyok. Gondolkodni. Pedig Grid tuti kinyírna érte, ha ezek ott lenn...
.. ezért csak egy jóó nagyot sóhajtok és kikapcsolom a tv-t.
Az ablakhoz lépek. Ebből még nem lehet baj.. A cigaretta parázsló vége visszatükröződik az üvegen. Semmit nem hallok. Bentről. Pedig eskü fülelek! Pedig nem akarok. Nem akarok belemászni az.. életébe. De valami azt súgja már kurvára benne vagyok.

Újat szívok, a cigarettán és a saját képembe lököm a füstömet. Valahogy élvezem ahogy fulladok tőle, büntetés?? Még talán az is. Talán csak egy egyszerű, képtelen cselekedet, ami ahelyett hogy kitisztítaná a fejemet, elbagatellizáló jelenetre gerjeszt. Csak ekkor nézek újra szemközt magammal.
És hogy mi történik?? SEMMI! Újra elhúzódó néma percek, ahogy csak nézem magam.. a szemeimet.. és próbálok nem.. gondolkodni.
Aztán mégis hirtelen nyomom el a cigarettát az ablakkereten, esik le a földre, és elhatározott léptekkel közelítem meg a fürdőszobát. Ha még nem jött ki, az ajtófélfának könyöklök.. Félig... és valahogy úgy kopogok óvatosan be.
Ha nem jön válasz, újra megteszem.
Nem hagyom hogy sokáig kizárjon vagy néma legyen.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#58TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:57 am

Kitotyogok a hálóból és irány a fürdőszoba. Susog a takaró a padlón, ahogy magam után húzom.
Becsukom az ajtót, halkan kattan, aztán odabent könnyítek a folyóügyeken. Miután végzek, odalépek a mosdókagylók egyikéhez. Hatalmas tükör függ fölötte, spot lámpák világítják meg.
Komor, számonkérő tekintettel bámulok a saját zilált tükörképem arcába.
Mi a fasznak szálltam fel arra a kurva gépre? És miért ilyen átkozottul szar érzés ez az egész?
Régen olyan egyszerű volt minden. Nem akartam senkivel sem lenni, és nem hiányzott senki. Most meg azért tudnám szembehányni magamat, mert valaki képes megmozgatni érzelmileg.
Szeretnék úgy tenni, mintha ez az iménti kis kellemetlen intermezzó meg sem történt volna. Eddig jól megvoltunk Ville-vel, és nekem ez többet ér mindennél. Egy összetört szívre úgysincs szükségem.
Bele kell szarni az egészbe, ahogy mindig is tettem. Nincs vergődés.
Megmosom a kezem. Elzárom a csapot, és épp a kezeimet törlöm, amikor kopogtatás szűrődik be. Meglep. Az ajtóra pillantok. Tudom, hogy Ville az. Másodjára már nem kell kopognia, mert odasétálok, és kinyitom az ajtót.
Ott magasodik közvetlenül előttem az ajtófélfán támaszkodva, én meg kérdőn pislogok fel rá.
Egy szelíd mosollyal próbálnám elhitetni vele, hogy nincs gond. Mert… nincs is.
- Egyedül szoktam pisilni. – magyarázom. Az iménti mosolyom vigyorba hajlik.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#59TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:57 am

És nyílik az ajtó. Hirtelen, nem mintha ne számítanék rá. A fejemben mégis nagy a káosz, őrülten, és fogalmam nincs róla mi az amire most készülök. Mi az amit mondani fogok, és mi az amit kéne mondanom.
Ahogy aztán már ott van a szemeimben, csak egy pillanatig bámulom, és bár megint szövegel, a korábbi mosolya vigyorba fordul, mégsem ver át.
Remélem..

- Szeretném tudni mi volt ez.. - beszélek, de hogy is mondtam?? Fogalmam sincs róla mi az amit mondani fogok. Csak egyszerűen engedem.
Csak figyelem, akár válaszol akár nem, ha félretol, le nem veszem róla a szemeimet és úgy nézek utána ahogy kilépked. Egy tapodtat sem mozdulok. A hangom kimért.. nyugodt. Nem parancsoló és nem is várok felesleges szóképeket, az igazat várom. Én azt hittem...
Ha tudnám mit, már rég nem itt tartanánk...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#60TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:58 am

Sejtettem, hogy ebből a helyzetből már nem kerülhetek csak úgy egyszerűen ki, és nem tehetem semmissé. Ville követelése is menetrendszerű. Rávághatnék egy félvállról vett, szokványos női „semmi”-t, de annak nem sok értelme lenne, és a játszmákhoz sincs gyomrom. Mindemellett Ville nem ezt érdemli.
A hangja mérföldekkel kimértebb, mint az előbb volt, de mintha fojtogatnának.
Most valahogy a fényben feltáruló, nyílt meztelensége sem zavar. Van itt épp elég, ami miatt aggódhatok.
Még a fürdőszoba ajtajában állok, miközben töretlenül tartom a pillantásomat az övén. Felsóhajtok.
- Ez olyasvalami, amiről nem biztos, hogy tudni akarsz. – búgom a szemeibe. - Sokkal fontosabb vagy nekem annál, minthogy ezzel basszam el az egészet. És nem akarok én lenni a hunyó… – kicsit kell lehajolnom, és máris kiférek a hóna alatt. - …csak azért, mert gyenge vagyok. – teszem hozzá ezt már úgy, hogy kiléptem Ville mellett a hallba.
A táskám még ott pihen a földön a puff lábánál. Odamasírozok és felveszem, hogy kihalásszam belőle Ville telóját. Ezzel fordulok vissza hozzá.
- Itt a mobilod. Mielőtt még elfelejtem. – nyújtom át egy mosoly kíséretében. Másik kezemmel kitartóan szorongatom magamon a fehér takarót. Vagy háromszor beleférek.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#61TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 10:59 am

Várok. Már azt hiszem megint feleslegesen, újra az a semmitmondó szó lesz a válasz és én már megint dühönghetek, amikor...
Belülről eresztek le amikor végre beszélni kezd. Nem is tudom mi tett eddig feszültté talán az hogy valami tombol benne?? Valami olyan amiről nem tudom hogy mi. Csak látom mit tesz vele.

A hangja most jobban esik minden másnál. Az hogy végre beszél, mégis csak figyelek. Próbálok. Igyekszek értelmezni minden percet és nem a fejemben tomboló fékezhetetlen kérdésekre koncentrálni.
" Ez olyasvalami, amiről nem biztos, hogy tudni akarsz. "
Már itt dől a dolog szentsége, de nem szólok bele, tovább engedem.

Folytatja, de mégse úgy hogy számomra értelmesebb legyen, és amikor rövid fáziskéséssel valahogy továbbra is értetlenül résnyire kezdem húzni a szemeimet, a következő pillanatban kislisszol a hónom alatt.
Hirtelen fordulok, de nem lépek utána. Nem is kényszerítem vagy teszek felé nemmegfelelő lépéseket, egyszerűen csak már a hátát figyelem, és hallgatom ahogy... beszél...

A táskájánál áll meg. Vagyishogy.. gondolom hogy az övé mert nekem nem ismerős. Kutat.. aztán előhúzza belőle a mobilomat és felém nyújtja.
A telefont nézem... Aztán fel, megint a szemeibe. Ez most komoly??

Felé lépkedek, de talán.. túúúl vehemens az az érkező. A kezére kapok, benne a telefonom, de ahelyett hogy óvatosan elveszem és megfogom, kissé elkapódik a művelet és hirtelen mozdulat lesz belőle ahogy a mobilt a következő pillanatban a falnak dobom.
Megadva magát esik össze a fal mellett.

- Nem érdekel a mobil! TE.. érdekelsz!! - a hangom még mindig nem agresszív. Csak erőteljes. Most hülyének néz?? Rövid a csönd, de csak míg észbe kapok, de nem távolodom a szemeiből. - Még mindig azt hiszed hogy nem akarom tudni?? - a szemeim automatikusan szűkülnek össze, nem fenyegetően csak.. Kétségbeesetten?? Talán. Talán valami tökmás, de egy dologban biztos vagyok. Itt kurvára pontot kell tenni az ügy végére!
Különben tényleg megbolondulok!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#62TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:00 am

Ville kikapja a tenyeremből a mobilt, és a falhoz vágja. Össze sem rezzenek, csak egy sóhajjal engedem le a kezemet. Figyelem minden mozdulatát, lépését, aztán az arcát, ahogy megáll előttem.
Nekem lassan már olyan mindegy. Kicsit olyan ostoba érzés, mintha elindultam volna lefelé a lejtőn.
Mégis képtelen vagyok a mélyebb érzéseimet feltárni előtte.
- Jól van… Legyen. – felelem nyugodt hangon, néhány másodpercnyi csenddel megtoldva. - Még nagyon régen tettem magamnak egy fogadalmat. Hogy nem kell senki. – keserűen elvigyorodom, de már a padlóra, mert közben leemelem a pillantásomat Ville szeméről.
- …Kivághatom a picsába. – dünnyögöm nyersen az orrom alatt, mire visszanézek Ville arcába. Az a fura, önirónikus félvigyor még ott fityeg a szám szögletében.
- A leggcikibb az egészben, hogy egy pasi miatt feledkeztem meg az unokanővéremről, aki a reggeli géppel érkezik Helsinkiből. – vakarom meg bal kezemmel a tarkómat, és hitetlenkedő, apró mozdulattal csóválom meg a fejemet, miközben kiböffen belőlem a mondókám végén a nevetés. Magamon szórakozom. Ekkora hülyét sem baszott ez a világ mostanában, mint én.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#63TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:01 am

És beleegyezik. Hogy mibe?? Azt még magam sem tudom. De één.. még mindig csak ott állok, egy szál tökben és várok. Arra hogy végre kiderüljön mi is ez az egész!
Vagy legalábbis fogalmam legyen.

Amikor belekezd, csak lépésekkel jutok közelebb. Néhánnyal. És amikor kezd belelendülni...
..megint más keveredik a képbe.
Ráncolni kezdem a szemeimet, de ez az egész önkéntelen.
Most szórakozik velem??
Kezd elgurulni a gyógyszer, mégsem engedek reakciókat. Nem, mert... Nem.
Nagyot sóhajtok, és ahelyett hogy feltennék további kérdéseket, ahogy elfordulok, két kézzel a homlokomnál a hajamba túrok. Nem mintha megnyugtató lenne, de kell az a kis távolság. Egész az ágy melletti kisszekrényig gyalogolok. Lenézek a doboz cigimre, és már a számban érzem az ízét. De ott JOBBRA!
Az ágyon valahol elgurulva a vérem már a kokainét!
Mégsem oldana ez meg semmit... Vele.. egy percig sem.

- Tudod.. - fordulok aztán mégis félig felé, ahogy lehunyom a szemeimet - Mikor azt mondták a nők folyton mellébeszélnek, nem hittem nekik. - nyitom fel valahogy automatában a szemeimet és az övéibe nézek - Kurvára nem hagytam soha egy nőt sem beszélni.. - ezt már dünnyögöm, ahogy önkényesen a testem is fordul vele. - De TE! - mutatok rá, ahogy újra visszanézek a szemeibe. - Egy szót sem értek abból amit mondasz. - a szemöldököm megugrik, ez is csak önkéntelen, és utána...
Ha nem szól, csak hitetlenül rázni kezdem a fejemet és újra fordulva a fal felé, az anyag helyett a cigisdobozra kapok.
A kurva életbe valami MUSZÁJ NEKEM!!!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#64TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:02 am

Csak állok a hallban, és figyelem Ville-t. Nem szól. Csendben elfordul, de látom rajta, hogy kezd kiakadni. Asszem én sem vagyok messze tőle.
Rám néz, és végre megszólal. Meglep, hogy nem küld el anyámba. Akár még gratulálhatnék is neki az emberfeletti türelméért. Aztán félidőben rám bök az ujjával. Vagy úgy? Mit csinálnál akkor, ha finnül nyomnám? Nem igaz, hogy még mindig nem érti...
Ville a cigarettás dobozzal szemez, én meg megvakarom hüvelykemmel a szemöldökömet.
- Na jóh… – sóhajtok. Vége. Elég. Nem bírom tovább cérnával. Én is tudni akarom mi a franc van.
- Tudod mit? Kisegíthetnél egy baráti jótanáccsal… Te mégiscsak jobban ismered a pasikat... Van egy fickó, aki a jelek szerint tökre elvette az eszemet. Csak a szokásos sztori, tényleg. Amikor tehetem vele lógok, alig várom, hogy láthassam, ha épp nincs a közelben, és bármilyen baromságra rá tud venni. Imádom a humorát, de még a hülye modorát is, szóval úúúgy egy az egyben a srácot, érted. A szex is szuper vele. Mit szuper?! ISTENI! De nem ez a lényeg. Hanem fogalmam sincs, hogyan mondjam meg neki, hogy majd megdöglök érte. Szerinted? Van ötleted? Hm? Mi az, amiből rájönne? – ez az a pillanat, amikor kedvem szottyan stage diving-olni a századikról. Az erkély alatt tobzódó tömeg vajh elkapna, vagy félreállna?
Ville most legalább tényleg joggal mondhatja, hogy a nők sokat dumálnak.
A tekintetem erre az ágyon heverő tasaknyi fehér porra esik.
- Azt a zacskó szart meg én fogom mindjárt elszívnibazmeg... – dünnyögöm, de egy tapodtat sem mozdulok a helyemről. Odacövekeltem a hallba.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#65TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:03 am

Még nincs a számban a szál. Pedig már egész közel jár hozzá. Megforgatom az ujjaim között, minden figyelmem a rúdé. Mintha nem lenne a szobában semmi más ami érdekel. És ez valahogy...
NEM!!! Ez kurvára nincs így..!!

A számba tolom amikor mégis megmukkan onnan hátulról. Hagyom, hadd.. agyaljon vagy nem is tudom mire készül éppen, de amikor belekezd, és úgy tűnik ezúttal fog is dőlni belőle a szöveg, kényelmesen felé fordulok, és inkább kihúzom a számból a cigimet.

Amikor beszélni kezd.. először csak figyelem. Őt nézem.. minden egyes mozdulatát vagy szavát. Értelmezem.
Igyekszem.. Igyekszem valahogy összerakni a részleteket, pótolni, az előzőleg elhangzott szövegek.. egymásba gyúrni. De aztán ahogy kezd lassan előrébb haladni, lassan.. véletlenszerűen megtorpanok.
Nem, nem tervezem. Nem is tudatos, sokkal inkább valami belső műveli ezt velem, én meg nem dacolok, csak figyelem, és kezd.. körvonalazódni az érzés.
Az arcom.. valahogy hirtelen vált ütemet. Nem én cselekszem, az eddig megfeszülő inak átalakulva engednek és az egész.. valami önkéntelen reakcióba megy át.
Azt hiszem mosolygok...
De nem vagyok biztos benne, mégis ahogy végzett, csak még mindig ottragadok a szemeiben és egy árva szót se szólok.

Hosszúra nyúlik a csönd. Pedig mintha csak pillanatokba telne. Aztáán.. valahogy visszanyerem a hangomat, vagggy.. legalábbis önműködően vesz elhatározást a lényege, és az arcom beleragadva abba a mosolyba valahogy lassan felé biccentek.

- Pont így. - csak egész halk. Talán még hangja sincsen, de egy rohadt pillanatig is képtelen vagyok levenni róla a szemeimet és mélyen az övéibe fúrom őket.
Hogy mit mondanak?? Nem is igazán törődöm vele. Inkább cselekszem.
Igen, mert ezt AKAROM, és ezt most nem az ösztön mondatja velem, cigaretta hullik a földre, én meg megindulok, azokat a szépséges szemeket rabláncra fűzve, és ha nem mozdul... Csak közvetlenül előtte állok meg.
Lenézek a szemeibe.
Hosszan.. némán, hangtalanul.
És aztán kibukik...

- Én is megdöglöm érted. - a hangom halk, zöngés. Nem hivalkodó és nem erőszakol semmit senkire. Csak a szemeibe bámulok. És hogy ő mit hall, vagy mit lát benne?? Nem számít. Egyszerűen csak lassan emelkedik a két kezem, siklik rá az arccsontja felszínére és egy óvatos.. mégis becézgető, szeretetteljes csókra hozzá ereszkedem.
Nem magyaráz meg semmit. De mégis sokmindent megmagyaráz.
Egyszerűen kellnekem! És eziránt sose voltak kétségeim...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#66TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:04 am

Én azonnal meg is bánom, hogy eljár a szám. De most már tök mindegy. Ennél lejjebb úgysem süllyedhetek.
Hatalmasat sóhajtok. Megkönnyebbültem. Valahol olyan jó érzés mindezt kiengedni. Eddig nem voltam hajlandó tudomást venni a kétségeimről, mert nem szerettem, hogy feszítenek belülről; Mi ez a dolog köztünk?
Mereven Ville-n tartom a tekintetemet, és megilletődve nyelek egy nagyot, ahogy elindul felém azzal a sejtelmesen csendes mosolyával az arcán.
Fölém tornyosul, ahogy megáll előttem, én meg csak megszeppenve pislogok rá.
A szavaim az ő szájáról visszhangoznak. Ő is…
Nekem ennyi bőven elég.
Egészen eddig az a rohadt érzésem volt, mintha… átléptem volna egy bizonyos határt, mintha megszegtem volna egy íratlan szabályt. Mintha égbekiáltó szentségtörés lenne vonzódni hozzá. A válasza szabadít fel a nyomás alól.
Megkukulva fürkészem a vonásait. Nem haragszol rám…
Olyan bűnbánón nézek fel a szemeibe, mint aki halálos merényletet követett el az emberiség ellen. Esküszöm, nem akartam rázúdítani, ami bennem tombol, de a vonzalmamon képtelen vagyok segíteni. Most már legalább tudja. Azt hiszem.
Ville mozdul, és gyengéden két tenyerébe veszi az arcomat. Ahogy lehajol hozzám, ösztönösen lehunyom a pilláimat.
Nem kell ide több szó. Már eleget beszéltem. Inkább meséljen a csókom. Mondja el az Ville-nek, mennyire fontos nekem, és mennyire bánnám, ha többé nem lehetnék része az életének.
Az ajkaim lágyan olvadnak össze az övéivel. Nem is tudom, csókoltam-e valaha ilyen ártatlan érzékiséggel.
Nem sietem el a pillanatot. Az ajkait kóstolgatom, miközben teljesen odahúzódom hozzá. Összesimul a testünk. Elengedem magamon a fehér takarót, hogy két kezem Ville csípőjére csússzon. Az anyag kettőnk közé szorul, nem esik le rólam.
Forró érzelmekkel átjárt, hosszú csókok után válik csak le a szám az övéről. Leheletnyi távolságra.
Ville nem tudja min, de halványan elvigyorodom az orrom alatt, miközben a lélektükreit csodálom. Bizonyosságot nyertem; Nem… Te nem csak egy dugható lyuknak tartasz.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#67TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:05 am

Lassú... Valahogy így mondanám ha részletezni kéne. Egész lassan csókolom, finoman.. érzéssel.. és olyan lágy szenvedéllyel ami fogalmam sincs róla hol bújik meg bennem. Hol bujkált eddig?!! Mióta a részem?? Mégis... Nem tudom megmondani hogy azok a bűntudattal teli szemek, vagy maga a tény, amit kimondott vezettek el ide.
Jórészt mindkettőt szereplőnek mondanám...

Ahogy közelebb lép, lassan enged feszültségén a testem. Hazaérkeztem... Vagy legalábbis valami nyugodt, könnyű érzésnek mondanám. Megkönnyebbülés??
Ahogy felsimít a derekamon a keze, nem a szokásos reakció. Egészen.. kellemes, mégis nyugodt marad minden.
Nincs sürgető érzés, nincs kapkodás..
És ahogy az ő teste is lágyan belesimul a kezeimbe, arra a rövid időre elfelejtek..
MINDENT.

Amikor vége, lassú nyelésre nehezedik a nyelvem. És akkor rám néz. Alig húzódik el, talán csak rövid néhány centire, amikor én még mindig a tenyeremben tartom.
Elvigyorodik.

- Mi van..!?? - kérdezem nevetve miután a szemei között jártattam a szemeimet. Csak egész halk és rövid, mégis érdekel.
És akár válaszol akár nem, az a róla átragadt boldog mosoly valahogy önkéntelenül is odaragad a képemre.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#68TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:06 am

Nem érzem Ville-ben a feszültséget. A vonásai, az érintése, a csókja, mind-mind olyan lágyak és finomak.
Könnyű elmerülni a pillanat kellemes varázsában. Leírhatatlanul jó így. Boldog vagyok.
Még mindig árad Ville-ből a szenvedély, de ez másfajta. Ez nem az ösztönök sürgető lángolása, ami egyetlen másodperc alatt képes elvenni az ember józan eszét.
Elválok az ajkától, mire csendesen rámosolyodom. Szeretem a kezeit az arcomon. Szeretem, ahogy érint. Egyáltalán azt szeretem, ha érezhetem a közelségét. Különös, mélyen gyökerező szükség ez.
A kérdésére halkan felkuncogok a tenyereiben. A szemeimet nem veszem le az övéiről, a kezeim még az oldalán pihennek.
- Semmi, csak… magamon szórakozom… amiért képtelen vagyok betelni veled. – búgom mosolyogva. - Azt hiszem, egy függővel van dolgod.
Nem igazán akar a testem mozdulni. Tökéletes így.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#69TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:10 am

Rövid mosolyra ránt a szám, de hamar visszaveszem a szerepet.

- Akkor sem költözöm hozzád. - a hangom komoly...NAK hallatszik, de folyton megbújik mögötte az a kekeckedő homály. - Hamar kiábrándulnál! - bököm vigyorral, azzal még mielőtt ellenkezne vagy újabb szó kerülne terítékre - tud ám beszélni ez a lány, csak nem mindig azt amit kéne! - inkább a szájára csókolok, csak egy vidámat és rövidet, és hagyom átfolyni magamon az érzést:
Minden a legnagyobb rendben.
És hogy hová lett az a korábbi feszültség ami tombolt még az előző percben??
Elpárolgottt...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#70TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:10 am

Ville szemeit fürkészem, a mosolyát, ami felkúszik az arcára. És amit közben mond… Hogy nem tudja túltenni magát azon a kis bakin! Azóta én már ezerszer megbántam, és ha tehetném, kitörölném a történelemből.
- Felejtsd el, nem……gondoltam komolyan. Igazából csak hirtelen felindulásból vetettem be, mert úgy érzem nem elég Ville-ből. És jah, lehet, még a végén igaza van; saját kekszrabszolgát akarok, hehehe.
A következő pillanatban elhallgattat. Az ajkai finoman az enyémre tapadnak, és a torkomra forrasztják a szót.
Halk cuppanással ér véget a villámcsók. A karjaim ez alatt Ville nyaka köré fonódnak, és birizgálni kezdem a haját a tarkóján. A tekintetébe mélyedek.
- …szóltam. – fejezem be csak azért is, mire elmosolyodom. - Meg aztán... lehet te is kiábrándulnál belőlem. - vigyorodom el sokat sejtetőn.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#71TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:11 am

Ottragadok a szemeiben. Akkor amikor a karjai rabul ejtenek, és úgy néz ki eszében sincs elengedni.
Miért nem bánom én ezt!?!

- Lehet.. - váltogatom a szemei között a tekintetem, helyeselek. NANÁHOGY! - De sanszosabb hogy magunkra zárva az ajtót három hét múlva találnak meg kiterülve, csak mert átszivárog a kimerültség halálának bűze. - vigyorgom, csakmert... CSAKMERT!
Nem tudom honnan veszi hogy (egy ilyen menet után) egyáltalán elengedem!

- Most viszont ránkférne egy fürdő... - bökök fejjel az alig messze lévő fürdőszoba fele, ahogy a kezeim lassan elengedik az arcát és végigsimítva az engem ölelő karjain, a hátán csúsznak le, hogy végül a derekán állapodjanak meg.

- Megmosom a hátad! - biccentek rá - Ragadd meg! Vissza nem térő alkalom.. - tartom a szemem az övéiben és hogy lassan fél 5?? Az kit zavar!?? Max csak fél 8-kor kell kelnem.
Az még rengeteg időő!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#72TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:12 am

- Naaa! Mi az, hogy „lehet”?! – hüledezek teátrális sértődöttséggel, de aztán elnevetem magam. - Aggódhatnék, hogy meglátod a vicces bugyigyűjteményemet. – dünnyögöm vigyorogva. - Attól tartok, nem kell ahhoz bezárkóznunk sehova. Ha így folytatjuk, bárhol-bármikor kimúlhatunk végelgyengülésben. Mondjuk… most sem vagyok messze tőle. Hosszú volt a tegnap, és a mai reggel. – célzás, hogy nem biztos, hogy kibírnék még egy hasonló menetet, mint amit az előbb lezavartunk felkenődve a falra.
A fürdésre és az ajánlatra egyetértőn bólintok.
- Óóó, remek ötlet. Nem is hagyom ki! De nem garantálom, hogy nem alszom el a kádban. – magyarázom, miközben lefejtem a karjaimat Ville válláról.
Ha elindul, utána togyogok a takaróban. Úgy szorongatom magamon, mintha Ville még soha életében nem látott volna meztelenül. Hagyom, hadd rendezkedjen és engedje meg ő a vizet. Letelepszem a kád szélére, s az ujjaim közé veszem a hotel márkás szappanját. Azt szagolgatom, miközben figyelem Ville mit ügyködik.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#73TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:13 am

Vigyorognom kell! Rohadtul vigyorognom ahogy nemtetszik neki és miért is szórakoztat ez az érzés! Mégis megteszi. És ahogy tovább beszél "valami" résnyire húzza a szemeimet.

- Szóval csábítgatni akarsz!? - gyanakszom, de közben vigyorgok, pont mint a rohadttök és eszemben sincs ellene menni.

- Ez még semmi.. - dünnyögöm aztán csak félhangerővel, nem mintha számítana, de én is.. a tény tények, anyaggal jobban bírom a strapát, az egymást követő meneteket, de most.. rohadtul nincs kedvem az agyamat felturbózni. Valahogy elég nekem ez a lány.

És ekkor jön az újabb ötlet! Hogy miért?? Azt én is szeretném tudni, nem gondolkodom csak cselekszem, már elég régóta, és ahogy lassan a csípőjére csúszik a két kezem, amint helyesel, elengedem és bele az egyik kezébe. A másikkal úgy szorítja azt a takarót mintha kötelező lenne!
Csak egy kóbor mosolyt ránt ki az arcom jobb szélén, de aztán magammal húzom. Engedelmeskedik, bár nem veszem százra hogy a következő pillanatba beleakadva abba az izébe, nem esik az ölembe. De nem bánom. Az tuti hogy elkapom!

Minden baleset nélkül lépek be a fürdőajtón. Ő is, és ahogy elengedem, önállósodni kezdek. Hogy miért?? Már réég nem keresek válaszokat a kérdésekre, a csap enged, a víz zubogni kezd, én meg.. beleborítok valami.. izét, amit ott találok a kád mellett. Veszett jó illata van!

- Ha elalszol majd én hazaviszlek.. - kacsintok rá, csak a vállammögül fordulva rá a szemeire ahogy ott ül, nem messze tőlem a kád szélén.
AZTÁN! jöhet a menet.
Belépek, és ott ahol vagyok, felé tartom kérdőn a kezemet.

- Kisasszony.. - a szemeibe ragadok, de hogy honnan jön ez a szó... Egyáltalán honnan ismerem?? És várok...
Arra hogy ledobja azt a szart, ne szégyenlősködjön és tartson velem!
Meglátjuk mire megyünk...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#74TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:14 am

Csábítgatni?
- Höhöhö. Azt máshogy tenném. De nem mondom meg hogyan. – öltöm ki a nyelvemet Ville-re. - FÉLHETSZ!... – kuncogom aztán, és enyhe mozgással megcsóválom a fejemet.
A fürdés igazán remek ötlet, úgyis érzem, hogy tetőtől-talpig tapad a bőröm a rászáradt izzadságtól.
Ville két tenyere lassan lecsúszik a derekamra, és amint rábólintok a dologra, megfogja a kezemet, hogy maga után vonjon a fürdőszobába. Makacsul fogom a takarót magamon. Szaporán, de óvatosan lépkedek, néha sikerül rátaposnom az anyagra, viszont mégsem hasalok el.
Odabent őfelsége egész jól feltalálja magát és előkészíti a pancsit. Muszáj mosolyognom, ilyennek még nem láttam. Nem szólok, azt emg pláne nem kötöm az orrára, hogy jól áll neki, csak lesem az illatos szappan fölül, ahogy megereszti a vizet és önt a díszüveges, kék fürdősóból bele.
- Haza? – sunyítok Ville-re. - Bebatyna, ha átaludnék két napot. Deee… kösz! – kacsintok a szemébe, ahogy rám pillant a válla fölött.
Ville elsőnek lép a kádba, és felém nyújtja a kezét. Leteszem a szappant a kád sarkába, mielőtt felegyenesednék, és az ujjai közé csúsztatnám a kezemet. Elengedem a takarót, az meg leomlok rólam a bokáim köré.
Kisasszony??? A megszólításra azonnal feljebb ugrik a fél szemöldököm. HE?
Ez így olyan furán cseng Ville szájából. Vadul vigyorogni kezdek, mégsem teszem szóvá. Nem röhögök, de ott van az inger. Ellenállok, és inkább beszállok hozzá a hatalmas kádba.
- Köszönöm! Micsoda kiszolgálás! – villantok rá egy élénk mosolyt, s hátat fordítok neki, mire lassan beleereszkedem a habbal ellepett vízbe.
- Szekerce… – dünnyögöm roppant halkan, a vigyor kitartóan feszül az arcomon. Mégsem bírom megállni, hogy valamit ne reagáljak. Ville talán nem is hallotta.
Felhúzott térdeimet átölelem mindkét karommal. A fél arcomat rájuk döntöm. Így gubbasztva, részint hátrafelé sasolva várom, hogy Ville leüljön mögém.
Elkerülhetetlen, hogy ne ásítsak egyet. A meleg víz csak még inkább ellazít.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#75TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:14 am

Csak vigyorogni tudok. Egész.. kellemesek ezek a kis szójátékok vele, de aztán a folytatás...

- Vigyázz mert a végén még leharapom. - szűkülnek résnyire a szemeim és hogy én félni?? Mutasd mid van KISANYÁM!!!
Mégis csak egy kóbor jelenetre futja a válasz, egy olyanra.. amit még nem rajta múlott hogy nem éltem meg, de néha az ember igazán közel áll hozzá!
Ha nem tudja hol húzódnak a határok.

A melegvíz gondolata valahogy észrevétlenül fészkeli be magát a fejembe. Talán a nyugalom és az hogy kellemes.. Valahogy most tudnék együtt-hallgatni vele és csak figyelni a csap csöpögésének hangját.
El is indulunk a fürdőszoba felé, és odabenn valahogy megváltozik minden. Mintha a világ nem is ez a világ lenne, mintha valami tökmás, nyugodt, békés és kellemesen szenvedélyes, amikor a vállam fölül visszaszól.

- Akár... - vigyorodom el, de aztán vissza a feladat részére, és belépve felé nyújtom a kezem.
Veszi az adást, mert annak ellenére hogy az a szó.. idegenül cseng, megkapom a kezét és beszáll mellém.
Amikor leül, én is lassan teszem meg mögötte. Hátradőlök.. A lábaim szanaszét, ha akarna, nyugodtan a mellkasomra dőlhet.
Olyan ismerős ez az érzés és mégis annyira más.. - villan fel csak egy pillanatra az fejemben AZ.. az ominózus este amikor úgy betépett és hajlamos volt.. na igen. Majdnem kicsinált ez nem kétséges.
Vigyorgok, de csak az orrom alatt teszem. Ha ő közben rámdől, csak egy kiadós, kellemes sóhajt eresztek és átölelve a testét hátradöntöm a kád szélén a fejemet. Csak lecsukott szemmel élvezem a pillanatot.
Ez a második pillanat amiben képes lennék meghalni.
Olyan nyugodt és ismeretlenül szentséges..
Piszok rég volt ilyenben utoljára részem.
Talán még gyerekkorom elején...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#76TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-