♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeby Kylie Alexis Hanson Tegnap 7:23 pm-kor

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Tegnap 8:14 am-kor

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 7:53 am-kor

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Vote_lcapThe Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Voting_barThe Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Vote_lcapThe Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Voting_barThe Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Vote_rcap 
Robert Holmes
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Vote_lcapThe Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Voting_barThe Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Vote_lcapThe Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Voting_barThe Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Vote_lcapThe Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Voting_barThe Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#26TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 8:06 pm





Oké, ez Conor! meg az ő überkurvafasza stílusa. Ilyenkor szívem szerint jól orrnyergen fejelném őt a picsába, de úgy izomból. Csak hogy érezze. Csak egy kicsit. Szóval inkább nem pofáztam különösképpen, csak hallgattam a pöfögését a vonalból. Nem akarok összeugrani vele, pedig ha így folytatja ha nem én, akkor Effy fogja szerintem pofán baszarintani. Jó, persze, én vagyok a legnagyobb hibás, de na. A kurva élet ebbe a kurva kibaszott estébe!

- Baszd meg! - csattanok föl, ahogy ez az ökör beszáguld elénk, persze refivel. Kurva nagy mákja van, hogy Eff az ölemben van, most rábasztam volna egyet a motorházra. Csak olyan behorpadósat. Úgy kedvességből vissza. Pattogására se szóltam semmit, inkább nyeltem egy nagyot, s ahogy Effy ébredezni kezdett, szinte futólépésben mentem Conor után, hogy a kocsiba rakjam őt. - Nincs valami pokróc ebben a szarban? - érdeklődöm, de akkor ő már megint ordibál. Most kivételesen nem velem.

Nagy nehezen összeszenvedtem egy csomagtartó kinyitást, ahol azért sikerrel jártam és gyorsan be is bugyoláltam az én kincsemet, aki már közben szinte teljesen éber állapotban melegedett a hátsó ülésen. Tényleg fasz vagyok, ezt belátom, de rohadtul nincs hangulatom most még Conorral is vívni. Majd holnap verekszünk, csak menjünk már a bánatba hazafele. Holnap még a kocsi maradványait is haza kell szállíttatnom, amíg az megérkezik, addig gyepálhatjuk egymást.

- Conor, ehhez most rohadtul nincs kedvem, balhézni meg pláne, elnapolhatnánk a dolgot, vagy mindenáron most akarsz leütni? - kérdezem, s gondolatban megveregetem a vállamat, mert higgadt tudtam maradni, pedig az ujjaim már szinte várták, hogy visszaüssek. És mielőtt még a kicsi kedvesem beleütné a csinos kis nóziját - szokásához híven -, felé tartott mutatóujjal igyekeztem beléfojtani a szót.

Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#27TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 8:50 pm

- Hátul! - köpöm a pokrócra miközben a fűtés gombját tekergetem. Még Effy rakta be.. ha igaz, "hátha valami történik" esetére, engem nem érdekel az ilyen.
És ekkor csörög az a kurva telefon.

Felveszem és ekkor jut csak az eszembe Birdie. Meg az a kis kellemes kocsmás történet, mennyivel is szívesebben lennék most ott, benn a melegben, pofára fordított üres feles poharak között, és nem itt szopni a faszt az esőben, mégis aki a legfontosabb az most Eff!
Ezért hamar lerázom.
Vagy valami olyasmi...

- Csak annyit kérdeztem mégis mi a faszt csináltál hogy sikerült majdnem kinyírni a húgomat!?! - erőteljes a hangnem, ez már Tate-nek, de hogy erősen túlzok e?? Valószínűleg, de ez most kurvára nem érdekel. Az viszont annál inkább hogy.. - És különben is, hol az a kurva kocsi?? - és ázom. Fázom, valahol, de nem érdekel. Az se hogy ő is csurom víz most pontot teszünk ennek a kibaszott ügynek a végére! Eff biztonságban van, és ez a legfontosabb, ezen kívül semmi más nem érdekel!
Még az se ha ez a barom nekem jön.

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#28TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2016 6:15 pm

Beszuszakolnak a kocsiba. Ez az, amire istenigazából fölébredek, persze már az a nyomorult reflektor is jelezte, hogy megjött a felmentősereg. Vagy legalábbis kedves testvérem. Kómás vagyok még, de a pumpa egyre jobban kezd felmenni bennem ahogy a meleg kocsiból hallgatom, amint ezek ketten egymást marják a szakadó esőben. Hogy ezek ketten sose bírnak nyugton lenni...

- Hogy basszalak meg mindkettőtöket! - csattanok föl kidugva a fejemet a kocsiból. Persze pokróc az körülöttem, nagyjából mint valami kényszerzubbony, de a hangom a valószínűleg nyomorult kinézetemhez képest szilárd és stabil. - Egyrészről kurvára nem nyírt ki senki se majdnem, másrészről kikúrtmód örülnék neki, ha elindulnánk végre haza a picsába, mielőtt még véletlenül lemerül az akksi vagy bármi történik és akkor tényleg itt rohadunk meg a paraszti sötétségben a semmi közepén - morgok erőteljes hangnemet megütve a srácokkal. De egyszerűen másból nem értenek, ezt már tapasztaltam. Két idióta. Ha most még nekiállnak nekem itt verekedni is, akkor meg itthagyom őket a búsba aztán elindulok gyalog valamerre. Már így is úgy is szarrá vagyok ázva, aztán majdcsak kikötök valahol...

- És ha valakit annyira hibáztatni akarsz, akkor szidd az én picsámat, mert én voltam annyira oda, hogy induljunk el haza, ne aludjunk ott - folytatom, s ezzel én részemről lezártnak tekintettem a dolgokat. Az ő arcukat elnézve viszont a két idióta ezt nem így látja. Ó anya... a fasznak szültél a világra?!



Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#29TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2016 12:05 am

Csak bambulom ezt a barmot, ő meg vissza rám. Elvileg...
De mielőtt bármi is történhetne, bezúg az ablaklehúzó(??) és Effy hangja válaszol a képembe.
Hogy igaza van e.. az most rohadtul nemérdekel. De sóhajtok. Az biztos.
Visszanézek ennek a balfasznak a szemeibe, és még mielőtt megszólal fordulok, csak útközben köpve el neki.

- Szállj be..! - és már húzom is a kilincset, ha egy kis esze van, beszáll a másik oldalon mellettem, de az is lehet hogy Effy-re húz rá.
Ami a biztos viszont hogy én berakom a seggemet, csapódik az ajtó, és víz csöpög a hajamból a szemem,be ahogy csak az üveget bámulom.

- Ha hazaértünk.. mindent tudni akarok. - bólintok rá, ha hátul van a tükörbe, de ha mellettem rakta be magát, egyszerűen felé fordulok.
És akkor bőg fel a motor...

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#30TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2016 2:35 pm





Kattogó aggyal csak bámulom Conor képét. Ha elmondom, hogy szétbasztam a szélvédőt a kerékkulccsal a fejemmel fogja szétkúrni a saját kocsija szélvédőjét. Persze előbb utóbb úgyis megtudja, hisz haza kell szállíttatnom azt a szarságot. Még mindig nem tudván mit tegyek, szóljak vagy hallgassak, hisz sáros vagyok, nem kicsit, kezem viszont már kezd ökölbe szorulni, ha üt én is ütök alapon, amikor egy kissé kótyagos, de rettentő határozott hang jön a kocsi felől. Az én kis amazonom!

Egy szempillantásra elmosolyodom, ahogy lebasz minket, majd amikor Conor ellép előlem, futólépésben kerülöm meg a kocsit, hogy bevetődjek mellé. Mármint Conor mellé, Eff csak élvezze a kényelmet.

- Jó - dörgöm már a kocsiban ülve, s reménykedve kutatok a zsebemben, hátha nem ázott el az összes cigink. Gondoltam jól esne így most már hogy nem kint ázunk, s találva is két nyamvadt szálat rányomok a szivargyújtóra, majd az egyik szálat hátranyújtom Effynek. - Bár nem értem, miért kellett ekkora cirkuszt csinálni ebből az egészből... Vagy épp a reszelésedet zavartuk meg? Szerezhetnél már valami normális bukszát is magadnak, nem csak ezeket az agyatlan csitriket kúrogatni... - beszélek, ami csak jött úgy hirtelen. Bár lehet, hogy kapok egy jól irányzott balost érte. Vagy a homlokomba nyomja a szivargyújtót. Vagy... ki tudja. Én mindenesetre jót vigyorogtam saját magamon. Nekem mára már úgyis mindegy.



Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#31TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2016 5:11 pm

És még mindig nemérti...

- Nem fogod fel!? Te PARASZT! Hogy ha a húgommal szarozol, bárki is vagy, meghalsz érte! - és nyíííl komolyan beszélek. Tate jó arc. Jó sok szarban voltunk már benne mind a ketten, sokszor kimentette a seggemet, ezért is kapta meg a jogot.. hogy a hugicámat kefélgesse, pláne hogy ez tetszik is neki, de ha baja esne...

- Bazd meg.. - csak végszóként köpöm előre, és máris morog a seggünk alatt a motor.

Az idő, csendben telik. Ha ő nem pofázik, én se, Eff meg... nyomorultul néz ki abba cuccba csavarva a tükörben, de legalább már nem olyan kék a szája.
És ez a kurva eső még mindig csak ESIK!

- Szóval?? Mi van a kocsival...?? - hosszú szünet után.
Az ablaktörlő még pörög, igyekszik levakarni ezt a komplett hurrikánt a szélvédőről de biztosan tartom a kormányt. Nem számít az a pár sör, vagy feles, amit lenyomtam olyan fél órája, és Bird is biztosan hazakocult már.
Legalábbis nem láttam szembe jönni.

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#32TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2017 1:09 pm

Pasik. Egyszerűen nem bírnak magukkal. Elhatározom, hogy nem szólok közbe, csak szívom a kis cigikémet, mintha nem hallanék semmit a cívódásukból, amikor Conor elkezdi fenyegetni Tate-et, belerúgok egyet az ülése háttámlájába. Kedvem szerint a fejét vertem volna a kormányba, de moderálom magam. Végtére egy szavam sem lehet, egyből jött értünk és már úton vagyunk haza. Olvadunk, száradunk, juhé.

- A kocsi ott van valahol a vadonban lerobbanva - reagálok villám gyorsan a kérdésre. Értem, aggódó testvér meg miegymás, de megbeszéltük, hogy nem feszegetjük ezt a dolgot. - És egyébként meg arról állapodtunk meg, hogy majd otthon megbeszéljük ezt az egész komédiát, nem? - folytatom mondókámat. Talán nekem nem fog hepciáskodni úgy, mint Tate-nek. Legalábbis remélem, mert még nem álltam elő a tökéletes mesével, hogy mi a szitu.

- És amúgy nagyon jól érezted magad? Mert akkor nehéz lesz kiengeszteljelek... - próbálom meg poénosabb mederbe terelni a témát. Kurvára nincs kedvem csacsogni, de muszáj vagyok valamit csinálni, mielőtt ezek ketten még itt a kocsiban szétcincálják egymást.



Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#33TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2017 1:22 am

A "Bazdmeg" Effy-nek megy. Egy fél pillantásnyi kör a tükörbe, de jól látom mi az amit a szemei tükröznek. Mindig is kibaszott féltékeny volt Tate-re, és még most is a védelmébe veszi.
Bazd.. meg.

Hosszú idő eltelik, amíg néma a csönd. nem is igazán van kedvem hogy beszéljek de aztán már zavar a néma kuss. És az.. hogy hova a picsába is tartottak kurvára nem érdekel, vagy hgy scak megálltak volna kúrogatni az erdőszélen, így a legkézenfekvőbb megoldást választom.
A KOCSI!
Amire nem Tate-től jön a válasz, pedig hozzá intéztem.

- Jó'van, jó'vanmár. - intem le Eff-et, úgy tűnik nagyon is jól van már, ami némileg megkönnyebbüléssel tölt el. ki ne szarja le azt a baszott kocsit!??
Majd Larry-vel vetetünk egy másikat.

Aztán megint a visszapillantón a figyelmem. Először.. majd másodszor is.

- Találkoztam egy taggal. Birdy-nek hívják, a Galactic Loveballs-ból. - fingom sincs emlékszik e - Egy faszkalap az a tag! - és szélesre húz a vigyorom. A pattogó fickó emléke még most is itt virít a fejemben, ha nem kellett volna lelépjek, akár még világot is válthattunk volna az este!

De a húgom fontosabb.

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#34TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2017 7:38 pm





Lenyűgöző Eff reakcióideje krízishelyzetben. Én még a számat is alig nyitottam ki, de ő már el is rendezte a dolgot. Legalábbis elodázta. Ebben a helyzetben ez is valami. Én minden esetre már fel vagyok készülve, hogy Conor nekem fog ugrani, teljesen mindegy, milyen mesével fogunk előállni.
Conor már csak ilyen. Csoda, hogy most nem az előbb ütök aztán kérdezek jól bevált módszerével indított. Szóval én most jobbnak ítéltem csendes útitársnak lenni, inkább a zenelejátszót bűvöltem, meg cigiztem.
Meg persze kurvára vártam már hogy hazaérjünk és ledobálhassam a nyirkos gönceimet, bevetődhetjek a forró zuhany alá aztán szunya. Vagyis remélem, hogy legalább hagy ennyi időt Conor.


Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#35TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 17, 2017 7:57 pm

Szartam egy nagyot a bazdmegjére, meg a nem éppen ősvidám pofavágására a visszapillantóban. Túl fáradt vagyok ahhoz, hogy akár egy szájkaratét is elcsitítsak. Tudom, hogy véreben vagyok vészfék, de mára lemerült az elem. A maradékból meg szóval kell tartsam a tökfej tesómat.

Magyaráz valami muksóról. Nem igazán rémlik számomra ez a név. A banda neve már annál ismerősebben cseng. Talán egy-két számot hallottam is tőlük, aztán itt kimerült a dolog.

- Te mindig vonzod ezeket a fazonokat - állapítom meg a nyilvánvalót. - Hogyhogy nem hoztad magaddal? Vagy csak te tartottad ilyen jól magad? - kérdezősködöm érdeklődést színlelve a hangomban. Talán sikerül őt átbasznom. Más helyzetben tényleg érdekelne, hogy mi volt, meg milyen a muksó, de most csak arra vágyom, hogy hazaérjünk végre, megszárítsam a hajam, igyak egy forró teát meg ágyba zuhanjak.

- Vagy esetleg út közben tali és te pattansz tovább duhajkodni? - teszem még föl a kérdést neki. Talán ennek a verziónak örülnék a legjobban. Kitombolná a hirtelen stresszt, mi össze tudnánk rakni egy fasza kis sztorit a történtekről és talán nem kéne egyiküket sem összefércelni holnap.



Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#36TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2017 3:18 am

- Az a figura egy FASZ! - és röhögöm el kishíján magam. - Úgy vedeli a vodkát hogy meg se látszik rajta, na meg csinálja a fesztivált. - csak a szélvédőnek szövegelem.

- Finn a csávó.. Azt mondta utánunkjön.. csak még.. szórakozik kicsit, de szerintem beborult valahol az árokba. - és már megint vigyorgok. Vagy még mindig. Kellemes estének ígérkezett, deeeeee....

- Viszont kurvára nemszámít, most az a lényeg hogy te kerülj zuhany alá. - veszett a vigyor, vele a történet. A kurva eső még mindig csak esik, ez a másik fasz meg csak tekergeti a gombokat mellettem, én meg igyekszem..
Kurvára nem tarkón vágni.

Vagy legalábbis azon vagyok.


- Nem kéne valami kaja?
- aztán mégis a visszapillantóba szövegelem. Hosszú, némaságban töltött percek után.

- Kurvára szarul nézel ki, és amennyire utoljára láttam otthon egy deka kaja sincs. - Pizza. Igen, azkéne. És igen, megrendelhetjük otthonról is, de megrendelhetnénk akár már most azonnal.
Legalább ez a balfék is csinál valamit.

És ha igenlés a válasz, egyfüst alatt vágom a telefonom Tate-hez.

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#37TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 08, 2017 3:58 pm

Meg sem lepődtem a leíráson amivel kedv3s testvérem illette az újdonsült cimboráját. Rá vall, hogy ily3n emberekkel veszi körbe magát. Aztán persz3 megint rám meg a csinos kinézetemre terelődik a szó. Nem értem miért nen tudja elengedni ezt a témát. Már jó helyen vagyunk. Úton haza. Minden fasza.

-Tesvérem, te sem nézel ki sokkal jobban, ha engem kérdezel. - válaszolok a szokásos Effy stílusban. Tudom jól, hogy ez az egész arra megy ki, hogy Tate-et baszogassa, hogy nem "vigyázott rám". Csak én meg ezt kurvára nem bírom sokáig tolerálni.
- Öhh. Ja. Bár én az ágyamra jobban vágyom mint kajára. De ja. Nem árt ha van otthon valami. Mondjuk minimum 3 családi méretű pizza? - viszem át a mondat végét inkább kérdezőbe, immáron az ülés háttámláján keresztül Tate nyakába bújva.

Irtózatosan hideg a ruhája. Ki is ráz a hideg hirtelen, de valahogy most szükségem van a testi kontaktra. Szükségem van rá, hogy érezzem. Meg talán így Conor is lecsitul némileg.
Kölyök koruk óta cimbik meg minden, mégis olyab idióta faszként tudnak viselkedni, hogy az agyam eldobom.
Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#38TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 23, 2017 3:17 pm

Nemérdekel ha fikáz. Sose érdekel, mindig a nagytestvér szerepét töltöm be, és ő is tisztában van vele, tudom ezt nagyon jól.
Mégis idejétmúlt a kérdés. Nemúgy néz ki mint akinek ne lenne szüksége némi meleg ételre, és ha kell.. legalább ez a fasz is csinál valamit.

"3 családi méretű pizza"

A telefon repül Tate ölébe, és bár a húgom a nyakában van, remélem tudja még hogy kell használni a gombokat.

Az eső csak esik, közben - remélem - oldalról a rendelést hallgatom. Nem kell GPS.. vagy hasonló szarságok, úgy ismerem ezt a területet hogy még fullra kiütve, segg részegen is hazamászom ha kell.  
A szöveg elhallgat(??) én meg újra csak futólag nézek Tate-re. Tisztában van vele hogy itt még nem végeztünk, de akkor elérem a külkerületet, és máris zavarosabbá válik minden.
A sok kocsi.. a sok húgyagyú fasz, de most korlátozom a felesleges szöveget, a cél hogy mielőbb hazaérjünk.
És be is fordul a kocsi a London-külvárosi garázsfelfutón.
A kocsi még mindig jár.

- Vidd be! - lököm oda Tate-nek, és ha megteszi, én felmarom a telefonom és gyorsban még egyet pötyögni kezdek.
Még ma.. el kell mennem a következő kör anyagért.
Aztán bevágom a hátam mögött a kocsiajtót...

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#39TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 16, 2018 10:39 am

Conor igazi faszként viselkedik. Persze valahol jogos a dolog de valahol felmerül bennem a kérdés, hogy ha megtudja mi történt a kocsival akkor mit fog produkálni. Gondolom egy két monokli nélkül egyikünk sem ússza meg. Remélem azt még azért megvárja majd, hogy Effy elaludjon.
Közben Effy érintése meg a telefon ölemben landolása zökkent ki némileg a gondolataimból.
Amíg kicsöngött a telefonszám a számhoz emeltem Eff kezét egy puszira. Jég hideg. Valószínűleg lila is. Mit ne mondjak ettől nem vagyok túl vidám, aztán valaki végre felveszi.

- Igen a szokásos, csak családi méretben. Meg kérnénk még nagy üveges kólát, narancsot meg egy extra csokis, vaníliás forrócsokit - mondom a kívánalmakat. A vonal túlvégéről az mondják egy óra de nagyon sietnek. Mi kb fél órán belül befutunk. Legalább lesz idő melegedni.

Ledobom a telefont a váltónál lévő tárolócskába, majd hátra dőlés előtt hangosítottam a zenén ezzel jelezve, hogy nem kívánok további kommunikációt lefojtatni a faszfejbe átment cimborámmal míg haza nem érkezünk. Mondjuk utána se nagyon van kedvem hozzá, de ez elkerülhetetlen.

Mikor megérkezünk már pattanok is kifelé. A felgyülemlett negatív hangulattól szinte kirepültem a kocsiból. Conor valamit morgott utánam, fél füllel még hallottam, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Effyt halásztam ki a hátsó ülésről és egyenes úton a fürdőbe vezettek lépteim.
Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#40TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 18, 2018 10:37 pm

Még mindig Effyt bámulom, a vizes szélvédőn keresztül ahogy Tate tart vele befelé. Elural az érzés, hogy egyszerűen nekimenjek. Túráztassam a motort, kövér gáz, és...
Ha nem lenne az ölében talán nem hagynék ki egy ilyen ziccert.
Mégis csak kiszállok, becsapom az ajtót a hátam mögött, és bevánszorgok mögöttük.
Birdy és az elmúlt este emléke már az agyamban sincs. Egyszerűen csak berontok a konyhába és kihúzom az első széket.
Hárompillanat alatt kapom le a csuromvizes kabátomat és bevágom a sarokba.
Lerakom magam.
Aztán már csak a néma csönd...
Csak a hideg.. fehér fal az orrommal szemben, és a néma csönd.
És talán a fürdőből kihallatszó vízcsobogás visszhangja..

Talán...

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#41TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 09, 2018 8:55 pm

Ahogy Tate letett a fürdőben első léptem visszavezetett az ajtóhoz, hogy azt kulcsra zárjam. Nem akarom, hogy kimenjen és adott esetben nélkülem kelljen Conorral szemben állnia. Hiszen Conornak csak annyi fog megmaradni a dologból, hogy tate belekúrta a kerékkulcsot a szélvédőbe. Az már nem fogja érdekelni, hogy én vezettem, nálam lett defektes a kocsi. Csak éppena kurva kereket nem tudtuk leszedni, mert a csavarok már nem az igaziak. Ennek lett a vége Tate produkciója.

Lerángattam Tate pólóját, ha már itt van. Hosszú percekig csak álltunk a forró vízzuhatag alatt. Kezdett visszatérni az élet a lábaimba, s ezzel egyetemben ólomként nehezedett az álmosság a szemeimre. Kurvára nincs kedvem enni. Aludni akarok. Vagy egy egész napon keresztül a sötét meleg szobánkban. Persze ez nem kívánságműsor, mert ha nem megyek le enni, Tate-et úgy is ki fogja rángatni mellőlem és az a biztos, ha én is ott vagyok amikor ez a beszélgetés megtörténik. Annyira erőtlennek érzem magam, de muszáj vagyok egyszerre mindkét pitbullon vészféknek lenni. Persze mindezt úgy, hogy közben én se osszak le egy két sallert.

- Majd én hozok pizsit - mondom Tate-nek, s Flash gyorsaságával robogok ki a szobánkba hogy felnyaláboljak valami télies pizsamát. Hiába a forró fürdő, a csontjaimban érzem a hideget és gondolom ez nem csak rám érvényes.
- Tudom, irtó szexes lehetek - ejtek meg egy gyenge vigyort ahogy felöltözve én is végignézek magamon. Gyapjas karácsonyi mintás zokni, meleg bundás pizsamanadrág meg persze valami zenekaros pulcsi. Alatta szigorúan pólóval persze. Tate csak nevetve megölel. Annyira jól esik, de menni kell, s ezt egy nagy sóhajjal jelzek is számára.

- Na, gyere... essünk túl a vidám vacsreggelin az elbűvölő modorú testvérem társaságában. Hadd rendezzem le a pattogását módszeresen, hogy aztán mehessünk alidni a picsába mielőtt még előtör belőlem Hulk.

Szökkenve érkezek a lépcső alján, amiből a fáradtságnak hála majdnem eltaknyolás lett. Egy autó reflektora süt be az ablakon, s kezembe veszem a kavaátvételt. Jattolok rendesen s a nappalibana fiúk elé dobálom a rendelésüket.
Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#42TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 10, 2018 5:38 pm

Kivágódik az ajtó. Csak félig hallom.. csak félig fülelek.
Morfondírozok.. Azon gondolkodok van e kedvem leszedni Tate-et, esetleg újralátogatni a sürgősségit.
A múlt hét után...
- emelem fel a kezemet és nézek végig a jobb csuklómon varrott hosszú hegen.
Van amikor a penge magától mászik... Amikor nem akar kiutat, és van amikor magától harap.
Akkor is Eff húzott ki a szarból..

Aztmondják...


Aztán újabb robogás..

Nem szólok be, tudom hogy Effy az. Nem tudom mit csinál, de nem is érdekel, csak a szemközti falon lógó órát figyelem. Tikkk.. Takkk... Tikkk... Takkk... Ő rakta oda.(?)

Ajtó nyílik, odakintről hangok. Akkor már a kezemben, az a pohár víz, az orrom elé emelem, és csendben megdöntve forgatom elfekve. Kishíjja hogy az ölembe nem ömlik...
És akkor csapódik be az ajtón.

Ránézek... Majd Tate szemeibe.
Jól tudja hogy szarban van.
Pohár alja koppan az asztalon, és ahogy a doboz megnyílik előttem, méltó lassúsággal tolom végig, hátra, végighúzva az asztallapon.

Akár leülnek akár nem, Tate-re nézek.
Közvetlenül a szemeibe..

- Szóval hogyis volt?

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#43TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 10, 2018 12:25 pm

Effy a mindig akaratos... pedig én már elterveztem, hogyha ő elalszik miként fogom Conorral lerendezni ezt az egész szarkupacot. Persze ember tervez... Effy meg mindig közbelép.

- Na jó. - hajtom be az előttem lévő pizzás doboz tetejét. Valahogy nincs már kedvem enni. - A sztori lényege az, hogy elmentünk bulizni ahonnan Eff haza akart jönni. Közrejátszott egy fos GPS ami a világvégére navigált minket "legrövidebb út" címszóval. Defektet kaptunk, fölkúrtam az agyam és belebasztam a kerékkulcsot a szélvédőbe - darálom el, mielőtt még Effy elkezdhetett volna beszélni a valószínűleg jól megkoreografált sztorival. Valószínűleg lövi is felém a megsemmisítő pillantásait, de nem nézek rá, csak egyenesen Conorra.

- Gyerünk tesó, add ki magadból. Ha te kevésbé lettél volna agyfaszos abban az adott helyzetben, akkor ki vele. Üss meg, ha attól jobban érzed magad, de szerintem te még fel is gyújtottad volna a faszba a kocsit - folytatom higgadtan. Lesz ami lesz. Fáradt is vagyok már nem kicsit, leszarom. Majd rakok egy csomag borsót a pofámra ha annyira fog fájni.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#44TémanyitásTárgy: Re: The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...    The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

The Falcon - Bird and Conor ll Effyx Tate x Conor - úton hazafelé...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Tate Langdon
» Conor Christian Jensen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-