♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
Phoenix Ranger Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Phoenix Ranger Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Phoenix Ranger Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Phoenix Ranger Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Phoenix Ranger Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
Phoenix Ranger Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Phoenix Ranger Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Phoenix Ranger Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Phoenix Ranger Vote_lcapPhoenix Ranger Voting_barPhoenix Ranger Vote_rcap 
Leon Williams
Phoenix Ranger Vote_lcapPhoenix Ranger Voting_barPhoenix Ranger Vote_rcap 
Derek Moretti
Phoenix Ranger Vote_lcapPhoenix Ranger Voting_barPhoenix Ranger Vote_rcap 
Alessandra Clark
Phoenix Ranger Vote_lcapPhoenix Ranger Voting_barPhoenix Ranger Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Phoenix Ranger

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Phoenix Ranger

Phoenix Ranger

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Pultos
Location : LA
Posts : 33

#1TémanyitásTárgy: Phoenix Ranger   Phoenix Ranger Icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2016 5:17 pm

Phoenix Miranda Ranger
Las Vegas
1992. augusztus 9.
25
Pultos
Addicts
Rooney Mara

Apróságok, amit jó ha tudunk...


pozitív tulajdonságok: egészen jól rajzol(t), türelmes, önálló, rugalmas, jól alkalmazkodik, elfogadó másokkal szemben


negatív tulajdonságok: önfejű, gyenge (minden szempontból), nem egy társasági lény, bizalmatlan, indulatos, ingerlékeny, önbizalomhiányos, nem túlzottan képes a szeretetre, sem annak elfogadására, rideg, cinikus


egyebek: többféle mentális zavarral rendelkezik

Ha van még mit mondanod...

Hajnali négy múlt két perccel. És végre felértem! A nyolcadikon lakni egy lift nélküli lakásban nem épp leányálom, de hát ez van. Lezuhanok a kopott matracomra, a rossz szigetelésű, mocsokfoltos ablakon át bámulom az eget és azon gondolkodom, mikor csesztem el ennyire mindent. Nyúlok a gyógyszereimért, a számba tuszkolok néhányat abból a nyüves tablettából. Jóval többet szedek, mint kellene, de mégis ki a francot érdekel?! Én már réges-rég el vagyok baszva, ez nem pár milligramm nyugtatón fog múlni.
Valahol ott kezdődhetett még, mikor apa elment. Fura, homályos ember az életemben. Nem tudom pontosan meghatározni, mi az igaz róla, és mi nem. Kínlódó gyermekkorom emlékei zavarosak, lidérces álomképszerűek és torzak. Anyám sokat torzított mindenen, szuggesztív személyisége és rosszindulata hajlamos még az ember emlékeit is egy kicsit módosítani. Rengeteget hallottam tőle, hogy apa egy szemét önző disznó volt, és csak azért hagyott el minket, mert talált helyette egy szebb nőt, és egy kicsit sem érdekelte, velem mi van, csak kolonc voltam az ő nyakán is.
De ezek mellé ott van egy homályos derengés valami borzalmas ízű csokifagyiról, a teraszon lustulós, jószagú, madárcsicsergős vasárnapokról. Valami emlék arról, amit azt hiszem, szülői szeretetnek hívnak, és nagyon meg tudja ropogtatni az ember gyerek-csontjait.
Nem hibáztatom anyámat. A maga módján biztos jó ember, csak nincs gusztusom ahhoz, hogy két óránál többet töltsek vele. A havi egyszeri tortúrán pedig rendszeresen eljátssza a „hálás lehetnél azért, hogy felneveltelek” és az „ugyanolyan önző dög vagy, mint az az idióta apád” című drámákat. Látványos kirohanásai vannak, belémtörli a lábát, okol azért, mert neki sose lesznek unokái, mert egy olyan ányt, mint én senki sem viselne el hosszú távon. Ráadásul rengeteget hazudok neki. Azt hiszem, szégyellhetném magam érte, de képtelen vagyok rá. Visszaadom neki azt, amit nekem adott.
Lehet, hogy nem siklottam volna kényszerpályára, ha folytatom a rajzot. Matt szerint még jól is csináltam, és egy ilyen nagynevű műkereskedő szava elég sokat ér. Hívogat a mai napig, de már fél éve még az üzeneteit se hallgatom meg. Lehet, hogy pont azért fejeztem be, mert azt mondta, jó vagyok. Megijedtem a felelősségtől. Igen, pont ezt csinálom huszonhárom éve. Ha küzdök valamiért, és már úgy látszik, elérném, gyorsan meghátrálok. Igen, én éppen ilyen gerinctelen seggfej vagyok. Igen, igaza van anyámnak. Igen, tényleg hasonlítok arra az eszményített emberre, akit szülőatyámként állít be.
Kedvem támad elszívni egy szál cigarettát. Kikeresem táskámból a dobozt, majd szép lassan meggyújtok egy kátrányrudat. Lustán eregetem a füstöt.
Valamelyik nap az egyik munkatársam feltett nekem egy kérdést: Phoenix, te szoktál hazudni? Akkor nem szóltam rá semmit, csak egy vacak félmosolyt eresztettem meg felé és mentem tovább. Most behunyt szemmel, gúnyosan nevetve válaszolok.
- Igen, kedveském. Mást sem csináltam egész életemben.

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Phoenix Ranger   Phoenix Ranger Icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2016 6:05 pm

Elfogadva!

Miss Tönkretett!

Nekünk, számkivetetteknek, szinte sohasem leányálom az élet, de hiszed vagy sem, én mindig azt látom valahol nem mi rontottuk el.

Eszményképek...
Ha ezt a szót hallod talán mindenki másra gondol, de amit a tény tükröz az én fejemben, az egy útravaló... Egy útravaló amit gyerekként kell megélned, amit megkapnod, ami példaként szolgál az életre, és itt rontják el nagyon sokan.
Nem kezdek most különböző okfejtésekbe, mert - egyrészt kivágnának a többiek Very Happy - na meg hátha megteszi majd más helyettem, pont ott, Vegas szívében a játéktéren, egyetlen útravaló és tanács álljon itt csak feketén, ne fehéren: MINDIIIG.. járj nyitott szemmel!  Wink
Előbb-utóbb rádtalál a megváltás ígérete. Wink
*az ő megváltása hosszúhajú és fekete, és soha nem gondolta volna hogy mellette végzi, nem egy szakadék mélyében. What a Face *

Mindenesetre a stemplim mindenképp a Tiéd, vele minden bizalmam és jókívánságom, irány Vegas, sok itt a lecsúszott fazon, de keresd inkább az életerőseket!  Wink
Tiéd a lehetőség, Szabad az út! Wink




A foglalásod már meg is oldva! Wink 


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down
 

Phoenix Ranger

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-