HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Jazz meg az
by Gloria "Sapphire" Salinas Today at 8:32 am

» LONDON LIFE
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 3:25 pm

» Depis fikusz - Cordelia, Nick & Crisiant
by Crisiant Boldrewood Vas. Okt. 15, 2017 8:09 am

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Okt. 14, 2017 7:36 am

» Filmtéma
by Danielle C. Portland Pént. Okt. 13, 2017 9:25 pm

» Az előző részek tartalmából...
by Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Okt. 13, 2017 4:56 pm

» Zenedoboz...
by Ville Deadman Wallow Pént. Okt. 13, 2017 12:41 am

» Micromed-torony
by Grace Reed Csüt. Okt. 12, 2017 11:15 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Vincent Morris Belvedere

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Phoenix Ranger

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Pultos

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Szomb. Feb. 13, 2016 10:38 pm

Csak nézem őket. Ott vannak mindenhol. Az utcán, a pult másik felén, a mocsokban, a sötétben, de a patyolatban és a világosban is... Sokan vannak. Nagyon sokan. 
A bakancsom tompa puffanásai elvesznek a tűsarkúk éles tipegése mellett. Bizonytalan tekintetem is eltörpül a műanyag csodák árnyékában. Soha nem leszek olyan, mint ők. És most nem a vékony csontjaimra gondolok, nem is a zsebemben lapuló tablettákra, vagy a tetőtéri olcsó patkánylyukamra. Most a belőlük áradó megnyerőségre gondolok. Igen, régen volt. Igen, azóta sincs semmim, s nem is lesz sosem.
Átvágok egy szűkebb sikátoron, beérek a fényűző, kápráztató, undorítóan rideg utcába. Balfordulat, tíz lépés. Megint balra. Kulcsok zörgése, hűvős fém simulása. Lámpák, pénztár, átöltözés, alátömött ruhák, utolsó simítások, és hopp, nyolc az óra.
Komótosan felkapcsolom a kirakatfényeket. Nem lesz forgalmas az este reményeim szerint. A pultnál ácsorogva láthatatlan vonalakat karmolok a feketére lakkozott fára. A mai nap is éppen olyannak indul, mint az összes többi.
Vissza az elejére Go down

Milo Andreas Morris

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Szomb. Feb. 13, 2016 11:04 pm

Újabb elbaszott reggel, amikor egy zöld teknős mászik a képembe, és nem tudok tőle szabadulni. Persze, mert ez az egyetlen személyes jellegű dolog a lakásomban, ez a kis párna, amit még hajnalban dobtam a fejemre hogy tudjak aludni, mert a redőnyt lehúzni lusta voltam. Az önpusztító életem, maradványai vesznek körül, ahogy felkelek, és ránézek a telefonra. Átaludtam a napot, ideje folytatni a züllést, és alaposan egy szimpatikus üveg aljára nézni.
Felkelek hát, és sorozatos káromkodás közepette átbukdácsolok a lakásomon és lezuhanyzok, aztán felkapok egy fekete nadrágot, fekete felsővel, és mellénnyel, és szabadon hagyom a karjaim, pont leszarom hányan nézik meg a tetoválásaimat, azért van érted, hogy nézzék. Essen ki a szeme a sok gyáva féregnek aki nem meri magára varratni amit gondol. Ch. Kihúzom a szemeim, megborzolom a hajam, és késznek nyilvánítom magam. A legutóbbi munkámból még van pénzem inni, de nem félek ha elfogyna akkor sem. Na mindegy, a közeli bárba megyek le, és az a kemény külsejű pultos csaj fogad, látásból ismerem csak, és egyenesen a pult legvégébe megyek, ahol a legjobban antiszockodhatok, és nem ül le mellém mindenféle isten barma, hogy mégis mi bajom, isten szeret engem, és ne igyak annyit. A faszomat se érdekli a duma.
- Hellóka! Tequilát, és korsó sört légyszi - erőltetem meg magam, mert hát a hozzám kicsikét is hasonlókkal kevésbé vagyok tapló. Egész addig amíg be nem szólnak valamiért.

Phoenix Ranger

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Vas. Feb. 14, 2016 10:48 pm

Ó baszki. Hát persze, mért is lenne egyetlen csendes, nyugis estém. Te is pont most jössz, mert mért ne?
Tudom, hogy mennyit iszik, tudom, hogy milyen szinten masszívan fogja egész este csinálni. És én természetesen kettesben vagyok vele. Tekintetem beléptekor fájdalmassá torzul, épp csak egy röpke pillamatra. Arcomra húzom a bájos mosoly álarcát, biccentéssel köszönök és kimérem a kért italokat. Elegáns mozdulattal eléhelyezem a rendelést. Ránézek, bemérem a korát és jelenlegi tisztaságát.
- Parancsolj.
Hátrébb húzódom, megtámaszkodom a poharas szekrényben, de teljesen szembe maradok vele. Szórakozom egy kicsit ma este, mert megtehetem. Az ember bármit megtehet, csak a polgárnak vannak kötelezettségei. De amit a főnök nem lát, nem fáj neki.

Milo Andreas Morris

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Hétf. Feb. 15, 2016 12:27 am

A bár, vagy lokál, vagy bármi, a franc se tudja minek nevezzem, olyan mint minden másik alkalommal volt, mikor idejöttem, hogy alkoholba öljem bánatom, és őszintén szólva jól esik a kissé homályos, fülledt dohányfüsttől átitatott falú kis helység. Kényelembe helyezem magam a pult legvégén, ahol senkit nem fogok zavarni reményeim szerint, és a pultos lány ismerős arca tárul elém. Fogalmam sincs mi a neve, pedig biztosan tucatszor megmondta már a nevét. Megtámasztom a fejem kissé, és figyelem ahogy teljesíti a rendelést. Ki is fizetem, ki tudja mikor üt belém valami és kedvem támad innen messzire menni, és fotózni valamit. Valakit. Mindegy, nem lényeges. Nyomorult pillangók, mikor cuccoltak ezek be a gyomromba?
Felnézek a lányra, ahogy elém teszi amit kértem.
- Kösssz - morgom, ahogy lehajtom a felest, és a sört húzom magam elé, de valami más. Nem tér vissza a törölgetéshez, vagy a halál se tudja mihez, amit csinálni szokott, hanem áll. Velem szemben. Kérdőn felhúzom a szemöldököm.
- Hm? Elfolyt a sminkem? - akkor szoktak furcsán nézni rám, és bár kicsit gúnyosan kérdezem, nincs bennem sértő szándék. Még nincs.

Phoenix Ranger

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Hétf. Feb. 15, 2016 10:24 pm

Épp buta és lényegtelen dolgokkal szórakoztatóipar az elmém magam elé bámulva, mikor felkapom a fejem a szavakra. Pár pillanatig amolyan másvilági arckifejezéssel értetlenkedek. Agyam lázasan kérdezi a szavak értelmét, a kapcsolatot a szituáció és az elhangzottak közt. Végül meglesz. Nem törekszem kivételesen a szofisztikált stílusra. Úgyis mindegy.
- Á, csak nyitás után tíz perccel nagyon semmit dolgom. Főleg egy vendéggel.
Ráérősen a kasszába rakom a pulton látott összeget. Biztos fizetett, csak nem figyeltem. Remélhetőleg nyugis lesz az este, részegen se akar agresszívkodni...

Milo Andreas Morris

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Kedd Feb. 16, 2016 7:43 pm

Tulajdonképpen amikor elindultam a kis lakásom rejtekéből, nem is igen néztem az órára, csak azt néztem meg, hogy elmúlt már az idő, hogy a bárok, mocskos kis lokálok nyitva legyenek, és befogjanak egy olyan lelki szerencsétlent mint én vagyok, és ahol következmények nélkül leihatom magam a sárga föld alá, hogy az a Nő megint nem jelentkezett. Pedig azt ígérte az átkozott!
Megtámasztom a fejem, túl nehéz, és nem akarok őszintén szólva kijózanodni, még tart a tegnapi enyhe, békés állapot. Most sem akarom magam semmin felzaklatni, hacsak nem muszáj, és nem hiszem hogy komoly esély lenne arra, hogy kifogyjon mondjuk a sörcsap, vagy véges lenne a cigim, hiszen rengeteget csavartam, és raktároztam el, bármikor kimehetek cigizni egyet. Nem hinném, hogy lenne bárki is, aki ide akarna ülni a sarokba, de hát ki tudja, nem értem én az embereket. ű
Azt veszem észre hogy a nő nem megy arrébb, hanem engem néz, vagy mögöttem valamit, nem tudom, de valahogy rám siklik a pillantása.
- Jah értem. Hát bocs, úgy tűnik túl korán érkeztem... de nem bírtam otthon lenni - sóhajtok ahogy beleiszom a sörömbe, és leteszem. Futólag megtörlöm a szám szélét. Nem pocsékolunk semmit sem el.
- Sokszor láttalak már itt, Pheobe, ugye? - kérdezem szórakozottan.

Phoenix Ranger

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Kedd Feb. 16, 2016 9:36 pm

Nocsak, valami hangzati emléke van a nevemről! Pedig nem vagyok szociális alkat, még a törzsvendégek sem tudnak rólam úgy semmit. Ha lehet, még a pult mögül sem mozdulok ki zárás utánig. A társalgás is fura önmagában... Nagyon nem vall a mostani viselkedésemre. Bár ki tudja, az öt évvel ezelőtti Phoenix szerette az ilyeneket. Meg azt a kis mocskot is. Na jó, nem mocsok. A mocsok már akkor is én voltam...
Megeresztek egy vacak félmosolyt a pohara felett. Inni kéne, de nem szabad.
- Phoenix, de majdnem. Igazából mindegy. Érezd kiváltságnak, kevesen tudják. Úgy négy éve dolgozom itt.
Úgy csinálok, mint aki mosolyog. Keresztbeteszem a kezem a mellkasomon. Mintha híztam volna... Fura. Sophie mostanában figyelni akar rám, a fejébe vette, hogy meggyógyít. Szegényke... Még mindig, négy év után sem képes átlátni ezt.

Milo Andreas Morris

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Pént. Feb. 19, 2016 11:10 pm

Igazság szerint egyáltalán nem biztos hogy a neve ez lenne, vagy akár csak hasonlít is arra, ami a neve, de megpróbálom, megerőltetem magam, szocializáció, meg minden szar. Jah, persze, mintha ettől nekem jobb lenne, vagy neki hogy az én hülye fejem kell bámulnia, de hát... ah bazdmeg leszarom, majd elküld a kurva anyámba ha nem tetszem neki és idegesítem. Az emberek általában ezt szokták tenni. Ahogy könyöklök, hátrasimítom a hajam, és megtámasztom azt a nehéz, kótyagos fejem.
- Naaaa tudtam hogy valami hasonlóóó. Majdnem nyert - mosolyodom el, hiszen a fele megvolt. Bár lövésem nincs miért fontos ez, talán nem is fontos, csak kell valami amin erőltethetem az agyam, és ez is volt olyan jó, mint bármi más.
- Asszép. Ezek szerint több mint két éve járok ide - gondolkozok el, ahogy megemelem a korsóm, és beleiszom. Remek, legalább két éve sikerült ugyanott laknom, és ugyanabba a klubba, kocsmába, vagy mi a faszom ez, lejárni. Némi rendszer az életemben. Kivéve persze ha nem Vele vagyok. Mert azok az éjszakák... elmondhatatlanok, olykor jó, olykor rossz értelemben. Megborzongok, egek de lehűlt a levegő.

Phoenix Ranger

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Szomb. Feb. 20, 2016 9:58 am

Milyen izgalmas estnek nézhetek elébe... Ez a szerencsétlen nem sok értelmeset ejt ki a száján. Sóhajtok egy mélyet, majd kis koktélszalvétát veszek kézbe. Skiccelgetek. Egész érdekes szögeket vesz fel. Most lehet, hogy furán fog nézni, meg hadovál a személyiségjogokról, de annyira hű de nagyon nem hat meg soha. Maximum fogom és elteszem, aztán elhúzok.
Csak most fel ne emeld a fejed... Pont csodás, minden része. Gyorsan feldobom a körvonalakat, majd jöhetnek a sötétebb foltok. Pár kiálló hajszál, szempilla, és most fejezd be Phoenix, mielőtt legyilkolnád a konstrukciót.

Milo Andreas Morris

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Vas. Feb. 28, 2016 10:29 pm

Nem sokat remélem a mai estétől, és a beszélgetés kezdemény is elhal, úgy tűnik ma ennyire vagyok képes mindössze, semmit mondó dolgokat kiejteni az ajkaimon, és várni, hátha megcsörren a telefonom, és hiányzom Neki, hogy akarjon tőlem valamit. Mert szokott ilyenkor hívni hogy kitalálja, mit akar és hogy azonnal fotózzunk.
Nem emelem fel a fejem, csak azt látom hogy valamit csinál, mozognak a kezei, de nyilván van jobb dolga is, mint velem csevegni, így végül mégis csak megemelem a fejem, és észreveszem a skiccet.
- Jó skicc lett - jegyzem meg, tekintetembe éberség, és furcsa józanság kerül, én is rajzolok olykor, így tudom - legalábbis tudni vélem - hogy mit jelent hogy ilyen mozdulatokkal skiccelt fel. Ürességet.
- Régóta rajzolsz vagy csak néha?

Phoenix Ranger

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/   Hétf. Feb. 29, 2016 6:52 am

Felnézek rá. Alsó ajkamba harapok, gondolkodnom kell egy kicsit a válaszon. Igazából valahol nem létezik igazán jó válasz. A rajz életforma, amit soha nem bírtam befejezni. Valahogy rájátszik az agyam. De mindenkinek vannak berögződései.
- Nem mondanám, hogy igazán rajzolok.... Inkább csak pótcselekvés. De elég régóta.

Álmodni is kell néha /Phoenix és Milo/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal