♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
Keith Richard Duff Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Keith Richard Duff Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Keith Richard Duff Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Keith Richard Duff Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Keith Richard Duff Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
Keith Richard Duff Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Keith Richard Duff Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Keith Richard Duff Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Keith Richard Duff Vote_lcapKeith Richard Duff Voting_barKeith Richard Duff Vote_rcap 
Leon Williams
Keith Richard Duff Vote_lcapKeith Richard Duff Voting_barKeith Richard Duff Vote_rcap 
Derek Moretti
Keith Richard Duff Vote_lcapKeith Richard Duff Voting_barKeith Richard Duff Vote_rcap 
Alessandra Clark
Keith Richard Duff Vote_lcapKeith Richard Duff Voting_barKeith Richard Duff Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Keith Richard Duff

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Keith Richard Duff

Keith Richard Duff

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : milliomos strici
Location : Seattle/perpill Vegas
Posts : 14

#1TémanyitásTárgy: Keith Richard Duff   Keith Richard Duff Icon_minitimeVas. Feb. 21, 2016 1:43 am

Keith Richard Duff
Seattle, USA
1989. júli 2.
31
milliomos strici
business
Stephen Dorff

Amit jó ha tudunk...


Tulajdonságok:
▪ zakkant: Úgy teljesen! Messze állnak tőle a felelősségteljes döntések, de hogy a kokain vette el az agyát vagy sose volt, örök rejtély marad.
▪ önelégült: Úgy anblokk egy seggfej. Nem érdekli senki és semmi önmagán kívül, egyes esetekben még élvezetét is leli az alázásban és a hatalomban mások fölött.
▪ felelőtlen: képtelen bármit is végiggondolni, előre megtervezni, a hirtelen döntések rabja, a pillanatnyi vágyaké, és egy régi rögeszme: Nora Raynhood
▪ nagyképű: baromi büszke magára. Nem mintha lenne mire, vagy bármit is elért volna maga az életében, és ne a bátyja hátán mászott volna fel. De ez rohadtul nem zavarja.
▪ sosem tudhatod mire számíts tőle: a hirtelen döntések kiszámíthatatlanságot eredményeznek, ahogy a véletlenszerűen fellobbanó vágyak meg gerjesztik a hirtelen döntéseket. Rabszolga… A saját fejének rabszolgája..
▪ durva: a nőkkel, szinte mindig. Pláne a szexben, nem könnyű kielégíteni az igényeit, mégis ha valaki a karmai közé kerül vagy akár egyenesen fizetett érte, szinte sose ússza meg sérülések nélkül.
▪ Nem öl.. ész nélkül: Nem az a típus aki ha csak csúnyán nézel rá, már előveszi a kést. Ahhoz tenni is kell hogy bepipuljon, de ha megteszi, szem nem marad szárazon.
▪ kitartó: ha valamit akar, szinte képes az utolsó leheletéig is kitartani mellette, elérni vagy egyszerűen csak üldözni amíg része nem lehet benne. Vagy amíg bele nem bukik végleg...
▪ türelmes: türelmes, mert kivár. Nem mindig, nem minden esetben, de akadnak olyan dolgok amikkel képes tervezni, követni, kivárni csakhogy az övé legyen.
▪ képes kézben tartani a dolgokat: a bátyja meghalt, valamiért mégis engedelmeskedik neki minden embere. A kezében a pénz, a kezében a hatalom, és vele a kezében az üzlet. Tisztelet övezi a Duff nevet – az adott környéken – és ő nem is habozik kihasználni a helyzetet.
▪ Ha valamit akar, tudja hogy érje el: Akár jutalmazás ígéretével, akár fenyegetéssel de eddig mindig sikerült neki ezt-azt elérnie. Sokan ettek a kezéből. Hogy miért? Örök rejtély, az emberi értelem megfejthetetlen...

egyebek:

- A bátyját, Timothy Blake Duff-ot tisztázatlan támadás során lőtték le egy szórakozóhely előtt, egy hideg és nyirkos hajnalon. Nem tudni miért volt egyedül, hogy hol voltak az emberei és egyáltalán ki vagy miért volt a támadó. A rendőrségi akta szerint: a tettes ismeretlen..

- Mindig is a rögeszméje volt Nora, a bátyja egyik alkalmazottja de mivel a fickó jól tudta hogy az öccse nem bánik épp kesztyűskézzel a nőkkel, már-már őrületes, ezért nem engedte egy tulajdonához sem hozzányúlni. Keith mégis rögeszmésen odavolt a lányért. Követte.. figyelte.. amikor kuncsaftokkal járt el, és nemegyszer elégítette ki magát a lány ellopott ruháiba temetkezve.

- Ő volt az a késelő aki már nem bírva tovább cérnával egyszer egy kokainnal kicsit túlabb is fűtött éjszakán mégis rávetette magát a lányra, kényszerítette, és amikor az ellenkezett, belevágva a kését hasította fel a mellkasát. A lányt később a mentő vitte el, de mindez akkor nem számított. Azóta sem lényeges. Ez neki játék.. Valóság vagy képzelet.. a kokainfelhőben egyre megy. Az viszont már annál inkább hogy a lány eltűnt, és ő azóta is valami folytonos hiányával küzdve csak keres és keres..


Ha van még mit mondanod...


...zene...


- Az a mocskos kis kuurva.. – vigyorodott el a képem ahogy a kezembe fogtam végre a papírokat és előtűnt az a cím, ott.. pont a név alatt. Végre! Végre.. végre.. végre MEGVAGY! – tépett át a fejemen, nehezen fogva vissza azt az ízt.. a fogaim közé rekedt zamatot.. a vérem leküzdhetetlen vágyát... amikor arra az utolsó kis mozzanatra gondolok amikor utoljára megkóstoltam. Az édes vére íze a nyelvemen még most is siimogat.. amilyen volt.. LEGBELÜL...! Mámorító..! – szívok magamba egy kiadós levegőt, ahogy a vérem tolulni kezd engesztelhetetlenül az emlékre.
A cigaretta füstje megadva magát teríti be az orrom előtti teret, és én még percekig csak támaszkodom.. az üvegasztalon... a papírral a kezemben, és hagyom hogy csak átjárjanak az emlékek....

- A kurva istenit... – vigyorgom el, a széthajtott levél a kezemből a földre esik és hátradőlve a tömör bőrfotelben a háttámlára hajtom a fejem.

- Hellló, nyuszikáám.. Tudtam én hogy még találkozunk… - folyik az egész nevetésbe, ésss... ISTENIEN ÉRZEM MAGAM! Még soha nem éreztem magam, ííígy.. ennyire.. DEHOGYNEM! – kiegyenesedem, csak bámulva a magam előtti térbe, és minden vigyor lefagy az arcomon. Valami felemelő volt az az este... Az az egykori és egyetlen.. este.. – érzem az ízét újra a nyelvem alatt, és ha nem vagyok ennyire.. rápörögve a következő percre, még hagyom is eluralkodni az érzést. Számtalanszor megtettem már. Számtalanszor az elmúlt.. egy évben...
Aztán hirtelen tolom fel magam.

- Hé, Carlos! Azonnal hozd a kocsimat! – adom ki az utasítást a lakájnak, most hogy a bátyám végre halott.. az ééén.. szeretett.. bátyám.. halott... már minden egyes java engem illet. És ne felejtsük ki ebből a luxusautókat se! – Az a mocskos rohadék... – fintorgom az orrom alatt, hisz sose szerettem Blake-et... A vérségi köteléken, meg az örökségen kívül semmi nem tartott minket össze. Ő csinálta a kis üzelmeit, én meg.. befogtam a pofám és ütöttem a nőket, amíg elég volt a pénz, és elég volt az anyag... Ragyogó kis együttműködés lehetett volna a miénk... De minden mást megvont tőlem az a rohadék! – sóhajtok, ahogy az eszembe jut az a kép, ahogy az én drága és szeretett Blake-em kiterülve fekszik kihűlve a koszos utca kövén, éss.. fogalmazzunk úgy, hogy már nem sok vizet zavar...

Újra vigyorgok, szinte magamba szívva a rendkívül puccos ház mámorító illatát, azét a házét, aminek één... soha nem léphettem át a küszöbét, sosem voltam szívesen látott vendég, és látod!?? Blake... Látod ezt!?? Remélem a Pokolból figyelsz, az ENYÉM lett az EGÉSZ!! Nem is rendelhettem volna meg szebben, és bár az én kezem nem volt a 6.. golyó ütötte lyukban a testén, asszem... de mindiiig.. mindenkinek vannak ellenségei.. – dörzsölöm össze a kezeimet színészi mértékkel megkerülve a hat fős üvegasztal oldalát, ahol nekem.. sohasem volt helyem. Hát láátod kedves Blake, mindig mindent védtél tőlem, de a KITARTÁSÉ A DICSŐSÉG!!


Később.. nem is tudom miért pazaroltam el egy teljes órát, talán az izgalom heve... Ha a tiéd a Mennyország legszédületesebb gyümölcse, nem jó ötlet azonnal beleharapni. Íízlelgesd az ízét.. szoktasd magad, érezd ÁT! Hogy megkaphatod... és amikor végképp teljesen átjár... amikor a pillanat már nem lehet ennél emelkedettebb, csak AKKOR add meg magadnak a lehetőséget! Hihetetlen pillanatokból szakíthatsz majd részt…

- Carl! Amíg házon kívül leszek, a lányok a te felelősséged! Jó munkát végeztél Blake mellett, most hogy ő halott, hidd el.. én nem vagyok olyan könyörületes! – húz szélesre a mosolyom, és elég a szemeibe nézzek hogy tisztában legyen vele, Blake.. mennyei hárfák éneke volt hozzám képest. – Pár nap múlva érkezem. Kettő.. Vagy három... – részben pontosítok csak a képen – Ha probléma adódna, ha valamelyik kurva.. nem végezné rendesen a dolgát, szabad a kezed! - pillantok a szemeibe - Vaggy... majd megmutatom één mit jelent az engedelmesség... – dörzsölöm a markom de csak fejben, Blake sosem engedte hogy a ribancait felpróbáljam, hát most itt az ÉN.. lehetőségem!  – rakom be magam az ülésre, csukódva a legújabb széria ajtaja a hátam mögött, és lassan végigsimítok a sötét.. velúrbőr kárpit keltette érzésen..

- Kösssz.. bátyóóó.. – nyúlik a szám, magamba zárva a pillanatot, és csak azután nézek fel a seggfejre a kormány mögött. – Vegasba megyünk! Előszedjük azt a ringyót! – bökök állal a szélvédőre, azzal ahogy megindul a gép a seggem alatt, csak megnyitva a mindig is oly becses gyűrűmet, felszippantok egy-egy adagot.

Nora drágám.. remélem epekedve vársz rám! Életed legszebb pillanatait áldozom majd Neked...


_________________

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#2TémanyitásTárgy: Re: Keith Richard Duff   Keith Richard Duff Icon_minitimePént. Szept. 23, 2016 6:45 pm

Elfogadva!

Üdv Keith!

Hát, öregem… Te aztán megint nem vagy semmi. Egy két lábon járó pszichológiai esettanulmányt üdvözölhetek szerény személyedben, mikor már azt hittem, hogy furább nem jöhet… Mindjárt az elején, a jellemvonásaidat olvasva kinyílt abban a buddhista zsebemben a bicska. Tudhatsz valamit, ha így kibillentesz az useri lelki békémből.

Oltári karakterre sikeredtél, de bocsi, nem te leszel a kedvencem. Totál kiakadt a zakkantságmérőm tőled. Arra sosem gondoltál, hogy esetleg kezeltesd magadat? Nem ártana… Vagy már nincs az a pszichomókus, aki elvállalna? Ehm… Nem lepne meg. Razz
Gyanítom, tőled a lehető legrosszabbra kell mindig számítani.
ABÜDÖSÉLETBENNEMAKAROKVELEDTALÁLKOZNI! O.O (visítanak egyszerre a lányaim)

Viszont admini felemtől ezek elismerő szavaknak számítanak. Imádtam az ET-d.
Az avatárfoglásod rendezve van, szóval nincs más hátra, mint előre. Vegas tárt karokkal vár! Kellesz ide, nem elég őrült ez a hely. Wink

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down
 

Keith Richard Duff

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Business-