HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Végső visszaszámlálás...
by Ville Deadman Wallow Today at 2:27 am

» Az előző részek tartalmából...
by Ville Deadman Wallow Today at 1:27 am

» LVPD 12. körzet...
by Grace Reed Today at 1:10 am

» Öreg kocsi, nem vén tragacs...
by Héctor "Hero" Perez Today at 12:43 am

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Jerome Brightman Today at 12:27 am

» Játszótársat keresek
by Sean Walker Holmes Today at 12:26 am

» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Yesterday at 7:21 pm

» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Gabriel Sadik Yesterday at 5:35 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

October Soininen - It's my life

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : a Slaves of Hell női vokálosa

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: October Soininen - It's my life   Csüt. Dec. 10, 2015 8:58 am

It’s my life

Vissza az elejére Go down

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: October Soininen - It's my life   Csüt. Dec. 10, 2015 8:59 am

With the living Deadman

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: October Soininen - It's my life   Csüt. Dec. 10, 2015 9:01 am

More pics

Vespa: "Szilveszter idén péntek 13-ra esik."

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: October Soininen - It's my life   Csüt. Dec. 10, 2015 9:02 am

"Girl, we are the same…"
by Ville

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: October Soininen - It's my life   Csüt. Jan. 28, 2016 9:49 pm

"Girl, we are the same…" II.
by Ville

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: October Soininen - It's my life   Pént. Jan. 29, 2016 9:48 am

"Girl, we are the same…" III.
by Ville

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: October Soininen - It's my life   Csüt. Feb. 04, 2016 9:20 am

Fun pics

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: October Soininen - It's my life   Csüt. Feb. 04, 2016 5:42 pm

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: October Soininen - It's my life   Szomb. Okt. 01, 2016 8:01 pm

LA, mobil, Vespa... - Őrület a köbön

Előzmények…

A taxi szélsebesen elhoz a stúdióhoz. Kipattanok a járgányból és berohanok az épületbe, hogy odafönt mielőbb magamhoz vehessem Ville „itthon” felejtett mobilját.
Odabent Steve megint sehol. Igazán kezdhetne valamit a vizelettartási problémájával. Hehe. Engem érdekel a legkevésbé mit csinál, csak Grid ne kapja rajta.
Nagy a nyugi a földszinten. A srácok biztosan kártyáznak hátul, vagy már mindenki elhúzott haza. Elég késő van.
Felszaladok a lépcsőn, és épp kopogtatni készülnék a lakás ajtaján (ezeknél a srácoknál sosem tudni ki mit csinál épp odabent…), amikor észreveszem, hogy résnyire nyitva. Lassan lököm be.
Bent sötétség és nehéz, meleg, áporodott levegő terjeng. Kitapogatom oldalt a falon a villanykapcsolót és felkattintom. A szokásos háborús party utáni kupi fogad.
- Halihó! – köszönök hangosan, hogy ha bárki itt van, meghalljon.
Gyanútlanul lépek beljebb az előszobába, aztán becsukom magam mögött az ajtót.
Végigsétálok a folyosón, a nappaliba igyekszem. Az ajtajában megállva kukkantok be.
- Van itt valaki? – tudakolom, aztán válasz híján bátran beljebb lépek. A szemem pásztáz, Ville telóját ekresem.
Ekkor odakintről, az előszobából neszezés szűrődik. Halk fémzörgés. Mintha kulcs fordulna a zárban.
Megmerevedve fülelek. A srácok szórakoznak?
- Senki sincs itt... – dönög fel Vespa baritonja a hátam mögött.
Azonnal megfordulok. Ez valami vicc?
Vézna, félmeztelen alakja az ajtófélfák közt ácsorog. Engem bámul merőn. A szemei fényesen csillognak, az arcán verejték gyöngyözik, jobbjával meg egy félig üres whisky-s üveg nyakát markolja. Meghúzza, az ital zajosan lötyög. Közben sem veszi le rólam azt a vizenyős, szúrós tekintetét.
Van egy olyan balsejtelmem, hogy nem blöfföl a többiek távollétével. Ne legyen igazam.
Végigmérem tetőtől-talpig. De jó… Volt ideje betépni, és ahogy elnézem, nem aprózta el. Sőt, még töményt is küld rá.
Elemeli az üveget a szájától, mire a pia kicsorog belőle, és végigfolyik a csupasz mellkasán. A látvány eleve nem a leggusztusosabb (számomra legalábbis), de még tetézi azzal, hogy szabad kezét felemeli. Ujjai közt ott lóg a lakáskulcs. Megrázza.
- Ez kell, bébi? Gyereee, vedd eeel... Méózd le a papát… – sziszegi élvetegen perverz kifejezéssel a képén, és betuszkolja a bőrgatyájába. A tökéhez.
EZILYENKORMIBENREMÉNYKEDIK???
Lefogadom nem hord alsót.
Ha még nem rökönyödtem volna meg eléggé, akkor most tovább rökönyödöm. Ennek totál elmentek hazulról. Mondjuk ezzz… nem újdonság.
Lövésem nincs (bezzeg neki van…), hogy mit szívott, mivel van dolgom, de jobb lenne nem felpörgetni a maradék agyát, ki tudja mit hoz ki belőle a cucc (a vacsin kívül).
Csak szobrozom a szoba közepén, és gondolkodom. Meg kéne úszni ezt a szart, lehetőleg ép bőrrel, mindenféle komplikáció nélkül. Haaa esetleg szétbaszná a lakást, mire Ville előkerül, nagyon nem fog feltűnni neki a különbség. Magamért jobban aggódom.
Erre valamit előkotor a farzsebéből, és elhajítja a kanapéra. Követem a szememmel.
Ville mobilja… Megrándul az arcom.
Basszad meg! Az nekem kell! És különben is, mit keresett nálad?
Egyszerre hűl meg bennem a vér és kap el az ideg. Jól kibaszik velem, és rohadtul nem tetszik. Az meg főleg, hogy össze vagyok vele zárva kettesben. Bevallom, ennyi gógyit azért nem feltételeztem róla.
A whisky-s üveg következik. Ingerülten félrevágja. Az üveg fülsértően koccan a padlón, de nem törik szét.
Vespa lassú, ráérős léptekkel indul meg felém.
- Ne gyere közelebb…! - morgom fenyegető torokhangon, miközben én meg hátrálni kezdek, hogy tartsam a kettőnk közti távolságot.
- Azt hiszed… hogy nem vagyok elég jó neked… De most majd bebizonyítom, mennyire tévedsz. – magyaráz közelítve.
A hideg futkos a hátamon. Mint a villám, sarkon pördülök, és odarohanok az erkélyajtóhoz. Egy apró kulcs van benne, amit kitépek. Sietek félretolni az üveget, és a keletkező szűk résen kicsusszanok. Még időben, mert Vespa utánam ugrik. Eléri a vállamat, de kifordulok a tenyeréből, és gyorsan visszalököm az erkélyajtót.
Vespa röhögve feszegeti odabentről, én meg idegesen, torokban vergődő szívvel igyekszem kulcsra zárni kintről.
Amint megvagyok vele, zihálva lépek hátra. Rémülten araszolgatok egyre távolabb, mire fenékkel a korlátnak ütközöm. A szememet nem veszem le Vespa-ról.
- Mit akarsz tőlem???!!! – indulatosan kiabálok befelé.
- Azt akarom, ami Ville-é… – hörgi. Az elszívott anyagtól maga lett a vegytiszta őszinteség. Kétlem, hogy felfogja miket dumál/csinál. Idióta seggfej.
Az arca ördögien torz, a szemeiben az őrület vagy mi a bánat tüze ég. Erre a következő pillanatban a lehető legváratlanabbat műveli. Teljes testével rávetődik az üvegre, szabályosan felkenődik rá. Puffan rajta. Mindkét tenyerét rátapasztja a magasban.
- Olyan szép vagy. Kedves… Sokat foglalkozol vele. Túl sokat! – nyekergi felszökő hangon. Kidugja a nyelvét és a teljes hosszával, bő nyállal nyalni kezdi az üveget, miközben párát liheg rá.
Nekem a döbbenettől tátva marad a szám. Őszintén? Köpni-nyelni nem tudok.
Egy pillanatra leblokkolok, de az a vehemens ágyéklengetés, amit ráadásnak bevet, és amivel épp megerőszakolja azt a szerencsétlen ajtót, észhez térít. A bőrgatyáján keresztül ütemesen kocog az üvegen a lakáskulcs.
Jaj istenem… Valahol a félelem mellett ingert érzek a röhögésre. Igen. Ilyen balfasz helyzetbe is csak én kerülhetek. Ha ezt látná valaki… Be kell harapnom az alsó ajkamat. Inkább elfordulok, nem vagyok kíváncsi Vespa narkóporos násztáncára.
Előrántom a mobilomat a dzsekim zsebéből, már ütöm is fel a telefonkönyvet…
- OC-TO-BER! – döngeti a farkával az ajtót veszettül Vespa. – Engedj be!!!
Aha… Be… Nyilván. Fél füllel-szemmel figyelek csak rá.
- NYEEEEEEEEH!... BLEEEEEEEEH!... – a nyelve továbbpörög, csúszkál azon a kurva üvegen! Egy eszelős mutógatósbácsi kiéhezett gusztustalanságával nyalja fényesre.
Steve eközben felveszi a telefont.
- Steve! Steve! Gyorsan gyere fel Ville lakására! – hadarom egy szuszra. - Vespa bezárt ide, tisztára bekattant! Kint vagyok az erkélyen, és nem enged el.
Az említett kitartóan műsorozik a háttérben.
Steve elmorran egy mogorva „Hallom… Megyek.”-et, s ezzel bontja a vonalat. Megkönnyebbülve sóhajtok fel. Hála az égnek! Meg leszek mentve!
Nem kell sokat várnom. Steve fél percen belül Vespa rángó teste mögött terem.
- Ves, hűtsd le magad! – markolja meg határozottan a vállát, még az előtt, hogy lyukat dugna az üvegbe.
- Naaa! Mi van mááár! Steve, kopj le! Nem látod, hogy dolgom van?! Mindjárt befűzöm October-t.
- Ahha, jah. Innen is pont úgy tűnik. – vág unott képet Steve, és úgy letépi Vespa-t az üvegről, mint más a sebtapaszt. Elfordítja tőlem, aztán taszít rajta egyet, hogy megmutassa neki merre van az arra.
- Majd lllllegközelebb, te büdös kis kurva. – fordul még hátra és vágja hozzám utoljára, mielőtt elódalog a kijárat felé.
Csak az után nyitom ki a zárat és húzom félre az erkélyajtót, hogy köcsögmentes lesz az övezet.
Belépek a nappaliba.
- Ahh… Kösz a mentést. – nyögöm fellélegezve. Gondolom Steve pótkulccsal jött be.
- Mi történt? – kérdezi számonkérő szigorral. Gird biztos a lelkére kötötte, hogy minden áron tartson rendet a portán, míg távol van.
- Vespa-nak elgurult a gyógyszere. Az történt. – dünnyögöm mérgesen.
- Oké, és mit keresel itt? – faggatózik tovább, bár már közel sem olyan sziklakemény modorban. Inkább csak szimplán kíváncsi.
- Ville-hez jöttem. – vágom ki magam gyorsan. Azt mégsem mondhatom, hogy Ville mobilja kell, mert utána akarok repülni LA-ba. Stevenek ehhez semmi köze.
- De hát ő nincs itt, Grid-del van azon az izén.
- Igen… Rájöttem… – sóhajtok, adva az ártatlant. Biztos hülyének néz, de leszarom.
Megvakarom a szemöldököm.
- Figyelj, megtennéd, hogy ezt nem említed Ville-nek? Sőt, senkinek? Maradjon köztünk. Nem kell a balhé…
Neki sem mondom el a teljes sztorit. Minél kevesebbet tud, annál jobb neki. Nekem meg ha mielőbb eltiplizek innen.
Steve bólint.
- Persze, oké. – érti ő a dörgést, ráadásul tökéletesen ismeri Vespa-t, tudja, hogy nem bír a vérével.
- Kösz. – sétálok el ezzel mellette, és kifelé veszem az irányt, hogy hazamenjek, de előtte még felmarom a mobilt a kanapéról.

October Soininen - It's my life

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal