HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» A Náci Róka és a Mexikói Görény
by Héctor "Hero" Perez Today at 11:49 am

» Micromed-torony
by Grace Reed Yesterday at 10:16 pm

» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Cordelia Webb Yesterday at 9:56 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Yesterday at 9:41 pm

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 12:28 pm

» Lélekjáték
by Tyler Christiansen Kedd Nov. 21, 2017 10:12 pm

» Külvárosi kocsma
by Darren Curtis Kedd Nov. 21, 2017 3:06 pm

» Muy problema, mein Führer?
by Ellis Mahon Kedd Nov. 21, 2017 12:40 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Vincent Morris Belvedere

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : kisstílű díler

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Kedd Márc. 29, 2016 9:20 pm

https://www.youtube.com/watch?v=OYJPdMnagII....

Kora délután van és én még mindig a szakadt Chevyben nyomom. Frank-nél voltam. Azt mondta van még némi cucc amit jó lenne még ma elintézni, valami haverja... ööööö.. Danny!?? A faszom tudja, kurvára nem is érdekel. - túrom ki fél kézzel a farmerzsebemből a darab papírra felfirkált nevet amit biztos valamelyik kurva kutyája vésett fel, mert BASZOTTUL OLVASHATATLAN AHOGY ÍR!
Forgatom.. hol jobbra, hol balra, de csak ennyire emlékszem, a többi rohadtul és kurvára kivehetetlen ezért, pont amikor elém ugrik egy balfasz csöves, csak egy hirtelen csavar a kormányon a másikkal mielőtt felkenődne a szélvédőre, a papír ki is hullik.
Kurvára nem akarom újra lemosatni a kocsit!

- A KURVA ÉLETE TAKARODJ ELŐLEM! - üvöltöm ki a lehúzott ablakon, kurvára nagy a meleg, még a szokásosnál is jobban éget, a tökömről a víz csurog, a klíma meg bedöglött már ebben a szarban vagy ezer éve, nem most jut eszembe újra próbálkozni...

Nagyot sóhajtok, vissza az útra. Legalább a zene az ami jó.. ami dübörög a rádióban, alig pár napja futott be az egyik klubban és kellemes emlékeket ébreszt. Szőke.. és megfelelően csúszós emlékeket.. - szívom meg az orromat ahogy rákanyarodva a következő mellékútra be is lövöm a környéket, és a baszott nagy házat sem nehéz, ez itt igazi lepratelep. Ehhez képest az én kéglim csúcsszuper hotel!

Csapódik az ajtó, a cucc a farzsebemben, stukker a derekamnál, veszélyes szakma ez, pláne ilyen környéken és öles léptekkel közelítem meg a lépcsőt.
Nincs kaputelefon.. semmi ilyen szarságok, üveg nyílik, az egyik sarokba épp alig fél órája ha hánytak be, megcsapja az orromat a bűze.

- Hogy basznád meg magad itt az egész kurva város..! - dünnyögöm, de közben már a lépcsőkön lépkedek, két szaros emelet, fitneszbuzinak néz ez engem!?? De liftnek hűlt helye, ezért marad a sóhaj és a lépcsők.
És már meg is van a 11-es.

- A cukrosbácsi megérkezett! - dörömbölöm be az ajtót, ez nem az a környék ahol óvatoskodni kéne, járok ide minden harmadik héten, ha nem többször, erre csak kurvák.. drogosok.. és mocskos faszszopó férgek élnek, egyik se érzékeny lelkületű.
Hogy nyílik e vagy sem.. ha majd nem sikerül, keresünk más eszközöket!

George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Pincérnő, önjelölt lélekgyógyász

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Kedd Márc. 29, 2016 9:56 pm

Az élet olyan mint egy doboz...Nem dehogy! Mint egy jókora kőszikla. Nehéz és kemény.
Egy korántsem álomotthonban lakom, egy lepratelepen. A lakótársnőm kicsit nagyon narkós, van egy pasija Danny aki szintúgy és szívesen megmászna. Mássza inkább a Himaláját. Úgyis beledöglik..Egyáltalán miféle nő az aki egy ilyet a világra hoz?
Nem, nem akarok erről filózni. Nem pazarlok időt egy ekkora baromra.
Befejezem a kissé megszépített levelet, amit aggódó családomnak írtam.
Az igazság ráér még. Egyébként sem tart sokáig, minek idegeljem őket.
Kikapcsolom a laptopot és elrakom a szekrénybe. Ha túlságosan szem előtt van, Danny még ráteszi a kezét. Igaz, a szobám elvileg tabu, de nála sosem lehet tudni.

Lezuhanyoztam, hajat mostam és most kicsit jobban érzem magam. Kiveszem a hűtőből az óriási (nekem aztán nem) fagyisdobozt és bevonulok a szobába.
Gyorsan rendbeszedem a hajam, ami nálam egy gyors, feltűzött kontyot jelent, benne színes ceruzákkal. Röhej, de nem bálba készülök.
Élvezem a csendet és a nyugalmat.
A párocska elhúzott, enyém a lakás.

Egy elég durva kopogás, mondhatni pokoli dörömbölés zavarja meg a nyugalmamat.
-Nyugi már! Ég a ház? -ordítom ki, aztán eszembe jut, hogy nem ez volt a legépületesebb ötlet. Magamhoz veszem a kalapácsot (Mekkora ötlet) és lassan kinyitom az ajtót..Épp csak hogy lássam ki áll a küszöbön.
Majdnem sikítok..Az ajtó előtt egy igen fura fazon áll. Az anyja bizonyára elmebeteg az apja meg sorozatgyilkos volt. Cukifalat.
-Hello..Csak nem a párocskát keresed? -érdeklődöm, mivel kizárt, hogy hozzám jött látogatóba.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Kedd Márc. 29, 2016 11:22 pm

Valaki ordít, szóval úgy néz ki ma nem kell jobban törjem magam. Vagy a berendezést.. - lépek egyet hátra, csak mert így diktálja a logika, volt már olyan őrült tyúk aki késsel esett nekem, azt hitte ingyen narkót szerezhet, de kurvára rajtavesztett. Ahogy az a dögös kis barátnéja is..
Nem ma kapartak le a falról!

Az ajtó nyílik, én meg a szokásos elővigyázatossággal kezelem, nézem a kis tyúkot, először lassan nyit rá az ajtóra előttem(??) aztán egyre inkább kinyílik és kérdez.

- Neked is szívi. - kontrázok rá - Azt keresem aki kicsengeti nekem a lét. - túrom a farzsebemből az ínycsiklandó fehér port tartalmazó kis zacskót és lógatom fel a szeme előtt, nem olyan közel hogy belekaphasson azt a ajtót a pofámra vágja, de annyira, hogy ne legyen kétsége. Kurvára üzletelni jöttem, nem képet felakasztani.

- Szóval fizess azt, mehetsz is vissza szobrászkodni. - bököm állal a kezében lévő szarság felé, nekem is jobb ha mielőbb végzek azt ő is húzhat vissza álomföldére.
Mindenki NYER!
Tiszta sor..

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Kedd Márc. 29, 2016 11:38 pm

Alaposan megnézzük egymást. Ez egyre rosszabb. Nem kalapács kéne ide hanem egy komplett gyilkolóberendezés. Mondjuk láncfűrész AK47-tel bővítve. Klassz ötlet de épp a másik zsebemben hagytam. Pech.

-Szivi? Na tudod, ezt a becenevet rühellem a legjobban. De most tekintsünk el..-megállok mert meglóbálja előttem a zacsit, mint valami jutalomfalatot, nekem meg egyszerre áll össze a kép és esik le az állam.
A rohadt életbe! Ezek leléptek és itt hagytak egy drogdíler  martalékául.

Ártatlanul pislogok a kalapácsra, aztán vissza a csatornapatkányra.
-Mibe, hogy nem ismered úgy igazán Dannyt! Ha ismernéd, nem hoznál neki semmit, mert tudod, hogy nem fizet. Szerintem keresd meg és lődd fejbe. Kétszer. Az egyiket én küldöm. Sok szeretettel.
Miatyánk ki vagy a Mennyekben..add, hogy lelépjen én meg visszamehessek a fagyimhoz..

-És felőlem a csaját is kinyírhatod, érte elmorzsolok egy könnycseppet. -szólalok meg újfent, hátha van valami esély arra, hogy fogja az adást.
Úgy nézek én ki, mint akinek kellenek azok a szarok?
Jöjjön el a te országod..Jajj, miért nem lép le, vagy jönnek haza ezek a barmok végre.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Márc. 30, 2016 12:11 am

Ééééééés akadékoskodik a kicsike, de nem az első prűd kis kurva akivel találkoztam, ezért inkább csak sóhajtok.

- Jól van Szívi, nem vadászkutyának küldtek hanem hogy kiszállítsam az árut. - marok rá a kis zacskóra a kezemben és túrom inkább vissza a biztonságos zsebembe mielőtt még azzal is tökölni kelljen nehogy valahol elszórjam útközben. Frank, tuti kinyírna érte! - Szóval jó lenne ha előkerítenéd a tagot, és nem kevernél bele a saját kis élettörténetedbe, nem érdekel mit picsogsz nekem csak a lóvé kell. - túrom elő a másik farzsebemből a doboz cigimet, hogy az ajkaim közé toljak egyet és máris vissza a helyére, kerül is elő a gyújtó.

- Vagggy.. Odabenn is megvárhatom. - intek a már füstölő cigivel mögéje, elvégre bíztam benne hogy könnyű menet lesz, de van itt még egy kis nyalánkság, amit jobb lenne nem egy ilyen kis pattogó tyúkra bízni. SŐT!
Ha az ő képét verem be a másik nem tanul belőle.

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Márc. 30, 2016 12:35 am

Isten piknikezni ment az angyalkákkal, mert nem kopik le ez az anyaszomorító..Az Úrra nem számíthatok..Legfeljebb ha már meghaltam és vár a mennynek kapujában.

-Jó, rendben..a magadfajta tesz magasról mások életére. Értem én! Akkor elmondom másképp. Nem tudom hova mentek és mikor térnek vissza. Én itt kakukktojás vagyok, világos? Nem narkózom és kurva sem vagyok. Eddig okés?
Hogy szakadna rád a mennyezet, vagy akármi csak tűnj el végre!
-Én nem finanszírozom a züllésüket. Elég baj nekem, hogy itt kell laknom!

Figyelem ahogy rágyújt. Érzi, hogy baromira előnyben van és talán azt is hogy én nagyon félek. A kalapács nem fog megmenteni.
-Szóval bejönnél..-sóhajtok. Ha beengedem, talán sanszos hogy békén hagy, esetleg talál némi pénzt Meg szobájában és lelép. Ha nem engedem be, úgyis betöri az ajtót és elvághatja a torkomat.
Uram segíts, nem egy ilyen lepratelepen akarok meghalni..
Megadóan kitárom az ajtót.
-A jobb oldali Meg szobája és Dan is megtalálható néha. Helyezd maga kényelembe..Asszem sör is van a hűtőben. Az ajtót vágd be erősen, mert szar!
Remélem fogta csekély agyával amit ledaráltam neki. Otthagyom és visszatérek a saját szobámba. Dühösen bevágom az ajtót és visszatérek a fagyihoz...Ami ugye már nem az igazi, de most igazi kincs.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Márc. 30, 2016 1:36 am

Kis híján széles vigyor szalad ki a számon. NEMKISHÍJÁN! Szélesen telibevigyorgom, de csakmert.. csakmert szórakoztat a kis tyúk, és..

- Ne szarj be.. nem a szüzességed kell..! - tartom a vigyoromat és úgy néz ki.. hatott... Vagy hogy pont azt akarja a kislány hogy rámásszak, mert miért is ne, de az első az üzlet. Az ajtó viszont feltárul előttem.
Én meg nem tökölök, ha már hívnak.. kvázi, egy újabb sóhajt elnyomva belépek, hangosan felkopognak a bakancsaim, és ahogy a kiscsaj eltűnt, mert nem vagyok pofátlan, be is csapom a hátam mögött.

Ahhoz képest pofás kis lakás.. - nézek körbe, de csak az érdekel hogy ne legyen veszélyes, a többit simán szarom telibe.
Mondjuk ha feküdne valahol pár rongyos százezer csak úgy elfekvőbe, nem mondanék neki ellent, de ennek a féregnek - mint kiderült - egy kanyija sincs.
Hogy rohadna meg.

Azt hallom még ahogy a kis tyúk tombol, bebassza az ajtót tőlem balra, de mit is mondott?? SÖR!?? Ez felér egy meghívással.. - kis híján gúvad a szemem az újkeletű vendégszeretetre, de ha már hűtő.. HŰTŐ! - lövöm be nem is olyan messze, és megcélzom azt a szakadt cuccot.

Kinyít.. lámpa világít.. ottazüveg,bezár. Nem is olyan nehéz, mintha csak otthon lennék, kupak repül, ciccen a hang és az az ííííz...
Tudják ezek a tetvek mitől döglik a légy.

Végignézve a berendezést, csak megbambulok pár dolgot. Nem mintha érdekelne, úgy igazán, egyszerűen csak időtöltés, amikor újra az orrom elé kerül az a szoba, ahol a dögös kis tyúk az előbb eltűnt.
Úgy néhány perce.

Az ajtófélfának dőlök, és bekopogok. Nem mintha várnom kéne, már nyomom is a kilincset és úgyanúgy tapadva a félfára csak lassan, az orrom előtt nyikorogva tolom be. Ha nem ugrott nekem, a kiscsajt bámulom.

- Új vagy itt Vegasban?? - kérdezem, de nem mintha kultúrtörténetből érdekelne - Csakmert könnyelműség így egyedül.. egy idegent.. csak úgy beengedni a lakásba.. - vigyorgok rá, de hogy szórakoztat e??
Még nemdöntöttem el...
Ahogy azt se mi lesz a következő lépés.
Bbbbbbááááármi megtörténhet...

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Márc. 30, 2016 2:00 am

Hogy mi? A szüzességem kéne neki? Akkor menjen és keresse meg..Állat..
Mohón és dühösen lapátolom a fagyit, hátha lefagyasztja az idegeimet. A kalapács meg ott van mellettem. Absztrakt egy látvány.
Remélem a sör meg a tévé elég lesz neki és leszáll rólam. Esetleg kirabolja a lakást és elhúz.
De nem.
Most meg mi a redves franc kell neki? Rosszabb mint egy csecsemő!Hogy azt is verje meg a lepra aki a világra szülte!

Kopog, de választ nem vár, nyílik az ajtó, ő meg támassza a a félfát..Laza. Majdnem belefulladok az aktuális kanál fagyiba.
Ülök az ágyon és mint egy rajtakapott, ijedt állat nézek rá.
Miért kellek én ehhez az egészhez?

-Igen..-morran a válasz a kérdésre és a kanalat lecserélem a kalapácsra, bár sejtem, felesleges.
-TŐLEM mi a fenét akarsz? Mondtam menj be a szobájukba és érezd magad otthon. Engem hagyj békén! Kérlek...-*az utolsó szónál megremeg a hangom. Remek.

Jodie Riley, te elvesztél...és Isten még mindig szarik rád.

Ez a marha meg tutira nem fogta fel, hogy más vagyok mint azok ketten akik itthagytak.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Márc. 30, 2016 2:18 am

És remeg a hangja... Nem mondom hogy nem bizsergeti meg a zsigereimet, de ott van még Frank hangja is, az a faszkalap, már az a Danny vagy ki a segg, valamiiiii... Nemigazán figyeltem amikor dünnyögte a részleteket, de kapcsolatban áll vele. Vajon kiherélne, ha...??

Nagyot nyelek, de nem törődöm azzal hogy ne látsszon meg. Viszont sokkal inkább a sörre kapok, csak hogy csillapítsa a szomjamat, és aaaa... z éhséget?? Talán. De a következő körben a kis tyúk szobáját bámulom meg, sokkal... érdekesebb mint az a kinti lepratelep, mondjuk.. és alig egy fél percnyi néma csönd, már ha ő nem dumál valamikor bele, térek vissza újra rá.

- Fagyival még meg se kínáltál.. - lépek el, lököm magam az ajtófélfától és közelítem, hogy ha nem akadok tettleges ellenkezésbe, leüljek mellé az ágyra. Viszonylag.. messze. Hogy valamitől tartok e!?? A FASZT! Viszont soha nem csapunk a dolgok közepébe, kivéve ha tökéletesen lefedett a helyzet. Itt azért.. akadnak még veszélyek.
Valami azt súgja veszélyes kis szuka ez...
És nem kellenek a hibás lépések.

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Márc. 30, 2016 5:53 pm

Ujjaim a kalapács nyelére fonódnak. Ha isten nem segít, akkor majd az ördög. Egyenesen örvendeni fog ha leküldöm neki ezt a fazont.
Igyekszem minden mozdulatára figyelni, mert az ilyeneknél soha nem lehet tudni. Egyelőre csak nézelődik.
Nem múzeumban vagy, haver! Egyáltalán tudod mi az? Frászt..Kész csoda hogy írni-olvasni képes..Már ha tényleg

Nyel egyet, de mint akinek béka csúszott le a torkán, aztán vedeli a sörét. Baromira otthon érzi magát. Nem lenne baj, de én is itt vagyok. A lakást nem hagyhatom üresen, a telefonom is messze van. Egyetlen esélyem a kalapács.
Befejezte a nézelődést..Felcsillan a remény, hogy becsapva maga mögött a szobám ajtaját, visszahúz a másik oldalra. Tévézik, sörözik aztán eltűnik a retkesbe..Vagy hazajönnek ezek majmok...
Nem, nem húz el..Kinézte magának a fagyimat. Komolyan gondolhatja, mert lassan elhagyja az ajtófélfát és leül az ágyamra.

Ötcsillagos vendéglátásra vágysz, te görény? Elvétetted a címet. De ha már lecsüccsentél célba is vehetem a fejedet.

Beleállítom a kanalat a dobozba és felé nyújtom.
-Megeheted az egészet....Nekem elég volt.
Eget verő hazugság, de talán tényleg lankad a figyelme amíg eltünteti a fagyit és nekem nagyobb esélyem lesz.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Csüt. Márc. 31, 2016 8:58 pm

A csajt nézem... Nem, nem csúszott ki a figyelmem alól az a kalapács a kezében, de most tényleg próbálkozni fogsz szépségem!??
A fagyira nézek, de egész máshová meríteném bele most a nyelvemet, viszont.. ha már ilyen kedvesen kínálja..

Vissza a csaj szemeibe ahogy érte nyúlok, és figyelve simítom végig a keze alját ahogy azt a szart átveszem tőle.
Előre dőlve a térdeimre támaszkodok.
És tolni kezdem befelé azt a nyavalyát.

- Azt tényleg használni akarod!?? - kérdezem egy tapodtat se mozdulva meg, csak előre, magam elé a falnak beszélek, de azért minden percben felkészülve ha ez a kis szuka támadni merne. Meglátjuk kisanyám melyikünk a veszélyesebb! - Kurvára megmondtam hogy nem esik bajod... - fordítom felé a fejem, de hogy a dobozt a kezemben elengedem e?? A FASZT! Tegyük kissé érdekesebbé a mai napot! Ha harcolsz cica, annál érdekesebb!

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Csüt. Márc. 31, 2016 9:23 pm

A remény hal meg utoljára, azt mondják. Próbáljuk ki.
Erősen remélem, hogy ez az édesszájú akasztófavirág elfelejt és a fagyira összpontosít. Olvastam én már sorozatgyilkosról, aki édességfüggő volt.
A tekintetét már kezdem megszokni..Ilyen az ha az életed a tét és MINDENRE figyelned kell.
Végigfut rajtam a jeges borzongás ahogy megérint...és közben figyel. Ez egy pszichopata. Az áldozat idegeire utazik.

Na, eljutott a tudatáig a kalapácsom. Na nem szó szerint mert nem vágtam még fejen vele.
Képzeld, használni fogom..Beza...Aztán eladlak állateledelnek.

-Mit akarok használni? -teszem az értetlent, mert azért annyira nem vagyok bátor, hogy közöljem is vele, hogy fel fogom aprítani.
-Mondani bármit lehet...Miért kéne pont neked hinnem?
Mocorgok egy kicsit, mert kezdek elgémberedni. Nem túl kényelmes ez a feszengés.
Persze közben figyelem, hogyan falja az ÉN fagyimat ez a dög. Már ezért megérdemli, hogy pokolra küldjem.
Óvatosan rácsúsztatom a kezem a kalapácsra, látszólag nem is érdekel amit csinálok...LÁTSZÓLAG...

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Csüt. Márc. 31, 2016 11:17 pm

- Azt a szart a kezednél... - még mindig a fal a választott ahogy szövegelni kezd. Az utolsó kanál vanília.. és csak aztán fordulok balra, felé.

- Mert rosszabbul jársz, ha nem hiszel... - tartom a szemem az övéiben - Vagy azt hiszed, mennél azzal valamire..? - egy vigyor. Nem egy eltúlzott, nem is egy megjátszott féle, hanem ami csak úgy jön magától. Kényelmesen.

Egy nagy sóhaj...

- Kurvára fogalmad sincsen. - és feltolom magam. Fel állóba, bal kezemben a doboz, benne a kanál és elindulok, előre, a szemben álló asztal fele és ledobom rá a dobozt. Csak aztán fordulok meg. - .. hogy mit meg nem tehetnék veled... - a szemeibe - Ha akarnék... - jobb szemöldök a levegőbe - A kérdés hogy akarok e. - hogy költői e a kérdés?? Ne szarozzunk már, jó darab a csaj! Finom és zsenge, itt van egyedül, hogy ellenkezne e?? Valószínűleg, hisz ottvan az a szar a kezében, de nem e attól jobb hogy FÉL! Hogy be van szarva a kicsike, hogy nem e az adja azt a PLUSZT!
Megszívom az orromat, de még mindig nem döntöttem el mit teszek. Hogy mi-mit ér meg, vagy mégis.. Mi a fasz az amit feladok csak azért, hogy MOST jó legyen! Kurvára jó!
Mert azt lefogadom hogy a kiscsaj jó ebben!
Hogy honnan!?
Talán csak a saját fejem játszik velem...
De talán egyszerűen csak ezt.. AKAROM!

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Csüt. Márc. 31, 2016 11:48 pm

-Ja hogy ez? -ujjaim ráfonódnak a kalapács nyelére, majd lassan felemelem. Figyelem, ahogy megeszi az egész fagyit.
Meg fogom tenni...Kinyírom..

-Mi lehet rosszabb ennél? Elvágod a torkomat? Csak tessék! - úgy nézek vissza rá, hogy ha szemmel ölni lehetne, már rég kinyúlt volna.
Ez is csak egy nyavalyás narkós, aki még árulja is. Cöh.

Mit meg nem tehetne...Naaagy szöveg..Félek is de nem akarom hogy lássa.
Rohadt nehéz palástolni, hogy valójában rettegek, hogy megöl. De itt a kalapács és az esély.
Naná, hogy akar..Ez nem kérdés, nem filozófiai értekezés. Akarja és meg is teszi, ha csak én nem lépek..

-Neked sincs fogalmad semmiről..De kár lenne szavakat pazarolni...-mondom kicsit rekedten. Beszélni rohadt nehéz úgy, hogy közben rezelsz, mert egy félkegyelmű stíröl és közben arról löki a rizsát, hogy esetleg bármit megtehetne velem.
-Neked semmiről sincs fogalmad..Mert még agyad sincs..-visítom valami eszelős fejhangon.

Úristen, ez én vagyok? Ez az én hangom..Igen..És én vagyok az aki felkel az ágyról,  mindkét kezemmel a kalapácsot fogom és nekirontok ennek az idiótának, hogy agyon...Agyhelyen verjem...
S aztán homály.

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Kedd Május 31, 2016 11:36 pm

Tetszik ahogy hülyének néz. Tetszik az az ártatlan kis tekintete, mint egy ma született bárány.. akinek csúnya dolgokon jár a feje.
Szórakoztat minden saját gondolatom, de csak egy szemvillanásra nyúlik meg a szám. Aztán első gondolat, felállok, és ledobom a dobozt arra az izére. Csak ezután fordulok szembe vele.

Újabb mosoly.. Toroknyirbálás?? Hát mi a tökömnek néz ez engem?? Túúúl sok sorozatot nézel kicsike...! De azért rendesen rájátszva összedörzsölöm a két kezemet.

- Talán úgy festek mint valami késes sorozatgyilkos?? - és vigyorgok. Hogy van e késem.. kicsike!?? Akarod látni?? Szép darab, de egy percig se szomjazik az a te véredre, rád valami egészen más szomjazik.
ÉS!
Valahogy a dolog ki is kívánkozik, tetszik az a megjelenő fény a szemeiben. Hogy a hatalom íze?? Ugyan, faszszopó hülye TVműsorok!
Aztán... Aztán valami meglepő dolog történik.
Engem lep meg.
Először lehidalok, vagy lefagyok, vagy a faszom tudja minek nevezzem, de aztán...

Olyan éktelen röhögésben török ki hogy még a fal is beleremeg!
Komolyan.. egyre szórakoztatóbb ez a lány.. Kisss... ostoba.. liba... És a kis ostoba libáknak, van valami ami másnak nincs.

Vonzereje...

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Jún. 01, 2016 12:04 am

Sötét van..De miért?...
Lassan ráeszmélek, hogy csukott szemmel, félig az ágyon fekszem. Azt hiszem, attól az elmebajos hangtól, amit kiadtam enyhén szólva megijedtem. Tényleg rémes volt.
De ami ennél is rémesebb, hogy nem vágtam fejbe azt az idiótát és most jót röhög rajtam. A kalapács már rég nincs a kezemben.
Nem merek megmozdulni sem és a szememet sem akarom kinyitni. Tudom, hogy itt áll fölöttem és néz, kezében kés...Meg talán a kalapácsom. Nekem annyi.
Nem fogok könyörögni, mert az csak felhergelné és lassabban nyírna ki.
Végső kétségbeesésemben újra elkezdek imádkozni.
Fenébe, egész eddigi életemben nem imádkoztam annyit mint a mai napon!

Sajnos még mindig késik a segítség, úgyhogy lassan kinyitom a szemem. Próbálok nem ránézni..Nem, nem egy ilyen arcot akarok utoljára látni.
-Nem tudom, hogy néz ki egy sorozatgyilkos. Csak azt tudom, hogy neked nem jelent gondot kinyírni valakit. - A hangom kissé rekedtes, de nem meglepő.
A meglepő az, hogy akit fejbe akartam nyomni egy kalapáccsal az kiröhög és még azt is tudni akarja, hasonlít-e egy sorozatgyilkosra.

Mivel elég kényelmetlen helyzetben estem az ágyra, lassan feltornázom magam ülésbe és tekintetemet a földre szegezem.

Jodie

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Jún. 01, 2016 3:48 pm

Hogy szórakoztat e?? Egész.. újszerű a történet, nem volt dolgom még ilyen kis.. libával, de igen. Mondhatom hogy szórakoztat!

- Na látod ebben igazad van. - lököm fel magam a seggel támasztott asztalról és csak úgy lassan.. véletlenszerűen sétálgatni kezdek. Felmérem a terepet. Talán.. Talán csak ellenőrzöm nem e jött "haza" valaki, talán teljesen ártatlan az egész és csak elnyomom az unatkozó jókedvemet, de ami a biztos hogy egész jólérzem magam. Egészen.. Talán többször kéne idejönnöm!

- ...volt már rá példa hogy kénytelen voltam megvédeni.. - rövid szünet - azt ami az enyém, de hogy szórakozásból.. - mosolyodom el, és már csak néhány lépés. Közelebb.

- Engem nem ez szórakoztat. - Ha felnéz rám, egész közelről, a szemeibe. Ha nem... Akkor se keseredek el, a reakcióitól függ minden.
Az hozza meg a jókedvemet...

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Jún. 01, 2016 7:47 pm

Naná, hogy igazam van. Tudom én és ez nem beképzeltség.
Felpillantok és figyelem ahogy járkál. Elhúzni nem akar, úgy tűnik itt fog őrizni, amíg haza nem jön a párocska. Netán...esetleg kinyír addigra.
Hagyom, hogy felderítőzzön, de amikor felém veszi az irányt, komolyan aggódom. Kicsit hátrébb araszolok az ágyon és felnézek rá.
-Na, most kinyírsz vagy mi van? Mondtam hogy nincs pénzem....és szerencsédre már kalapácsom sincs. Szóval ennek tudatában térj a lényegre!
Vigyorog, mint a pék kutyája, még mindig tetszik neki ez a játék, hogy táncolhat az idegeimen.
-Szerintem igenis szórakoztat ez az egész. Itt nincs semmi ami neked jár és meg kéne védened, ezért inkább felőrlöd az aktuális áldozat idegeit.

Remélem, felfogja, hogy az aktuális áldozat én vagyok. Nehogy már Dannyt és Meghant sorolja oda.
Főleg miután az ingyen sörre megette az én fagyimat is.
Az igazat megvallva érdekel, hogy mi szórakoztatja még az idegőrlésen kívül.
Csak nem a belezés? Nem, mégsem akarom tudni..
Még egy kicsit felhúzódzkodom az ágyon, hogy távolabb kerüljek tőle, de a szemem nem veszem le róla.

Jodie

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Okt. 19, 2016 3:44 pm

Széles mosolyra húz a pofám. Hossszú és széles mosolyra.

- Mondtam már hogy nem esik bajod.. - mint macska az egérre. Szórakoztat ez a kis játék. Semmi más nem szórakoztatna ma délután ennyire, és még ha Frank nem is tudott róla, vagy az az istenverte balfasz ürge, nem is tehetett volna jobb szívességet mára nekem, minthogy felkerget ehhez az édes kis...

- Cicához.. - csak a fogaim között szűröm, belefúrva a szemibe, de ahogy folytatja...

- Nem azt mondtam hogy te.. nem szórakoztatsz. - kacsintok rá gyorsban, egy centit se tágítva az ágyvégében, hogy mi az amit akarok?? Ez egyre nyilvánvalóbb... ŐT! Ahogy rettegve reszket a kezeimben...
De előtte még egy kis szórakozás...
MÉG!

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Okt. 19, 2016 8:09 pm

-Nem esik bajom..aha persze...Kérdés, nálad mit jelent a "baj". Mert az egyszer biztos, hogy az értékrended nagyon messze van a normálistól.

Rohadtul félek és ideges is vagyok, bár fogalmam sincs, hogy jöhet-e ez a két érzés egyszerre. Valószínűleg igen, ha egy narkós elmebeteggel vagy összezárva és tudod, hogy az sem old meg semmit, ha a lakótársaid hazaérnek.

-Nem akarlak szórakoztatni...sőt egyáltalán nem akarok szórakoztató lenni. Már elmondtam mi a helyzet, úgyhogy döntsd el mit akarsz csinálni velem. Félholtra versz, belém vágod a konyhakést...vagy nem tudom...
Persze, tudok még ötleteket, de nem fogom megosztani vele. Nincs rá szüksége.
A pszichopatáknak nem kell tanácsot adni, egyezkedni pedig teljesen felesleges velük.
Csak vigyorog rám, mert tudja, hogy helyzetelőnyben van..
Istenem, ez a vigyor is...akár egy hidegvérű sorozatgyilkosé.

Nem így szándékoztam meghalni, de most már a halál is jobb lenne..Csak legyen már végre vége.

Jodie

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Kedd Okt. 25, 2016 6:37 pm

És vigyorgok. Egyfolytában és fékezhetetlenül, egész egyszerűen mert tetszik.. a kétségbeesett áldozat szerep kapálózásának elkeseredettsége, és egyre inkább hergeli a véremet.
És akkor hirtelen..

- Én viszont tudom... - kapom el a karját, és ha nem kapálózik, szabadul ki, vagy esik egyszerűen nekem, egy pillanat alatt rántom fel, és a következőben már a teste csapódik a hasa oldalával a falon.
Rápréselem az enyémet. És csak úgy.. visszafojtott lélegzettel dumálok a haja mögül a fülébe.

- Soha nem mondta még neked.. senki... - szaggatom - hogy ha félsz... ne magyarázz, hanem... FUSSS!!! - engedem el egy pillanat alatt ahogy hátralépek, és a karjánál fogva most magammal szembe fordítom át.

Ha nem volt elég gyors.. vagy akár fogta fel a részleteket, ha nem menekült.. rúgott, vagy akár tett BÁRMIT! Amivel ellenem jöhet, újra lépve most az altestemmel szorítom fel.
Közelről nézek a szemeibe...

- Ostoba tyúk.. - azzal jobbal elkapva az állát élesen, egy pillanat alatt a számra rántom hogy megtépjem.
Az ostoba tyúkoknak csak egy a végzete...

És az nem egy szövegelőverseny...

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Csüt. Nov. 03, 2016 6:06 pm

Úgy tűnik az idegölésről áttér a cselekvésre. Még fel sem fogom igazán, mit is mondott, amikor jókorát nyekkenek a falon. Kész csoda, hogy túléltem.
Sejtem, hogy nem ez a vége, mégis a frász tör ki ahogy a teste hozzáér az enyémhez.
-Futni a gyávák szoktak...Tudod, olyanok mint te. Mert te is csak fegyvertelen, gyenge embereket tudsz fenyegetni.
Nekem is ideje a tettek mezejére lépnem. Tudom, veszélyes és gyakorlatilag zéró esélyem van vele szemben. Viszont, ha nem teszek semmit, annak rettenetes következményei lesznek.
-A futás semmit nem old meg...- mondom halkan, mielőtt maga felé fordítana, hogy rám vesse magát mint egy vadállat.

De ez már nem hagyom annyiban. Foggal-körömmel esek neki.
Milyen megalázó! Akár egy veszett macska. De szükség törvényt bont.
Tudom, hogy a környéken és itt a házban is gyakoriak a bűncselekmények és nem számíthatok segítségre egyik szomszédtól sem. Különben is...Én megölni akarom, nem elmenekülni előle. Akkor bármikor megtalálhat.
Ha sikerül kiszabadulnom a szorításából az ajtó felé veszem az irányt, és minden utamba kerülő tárgyat igyekszem ellene fordítani. Ha eljutok a konyháig, talán találhatok pár kést amivel  ÉN belezhetem ki őt!
Amilyen hangulatban vagyok, egy desszertes kanállal is meg tudnám ölni.

Jodie

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Hétf. Nov. 07, 2016 1:28 am

Éééééééés.. még mindigbeszééél...
Egyes esetekben még tetszene is a dolog. Most se állok ellen egy kitörő vigyornak, de most... most valami egészen más terveim vannak.

A kiscsirke... amikor vadul tépni kezdem már végre kivált valami reakciót. Tetszik ahogy küzd! Fél kezem engedi a falat mellette és a másikkal is próbálom lefogni. A kezeit.. a vergődő testét, minél jobban ficánkol, annál jobban szorítom a falon és kezdi.. végre teljesen felhergelni a véremet...

Aztán én vagyok az aki enged. A játék a lényeg, hát nem..?
Hagyom hogy meneküljön, csak egyetlen hátralépéssel. Az áldozat szaga.. az a mindent elsöprő illat húzza a véremet, és én nem fogok nem teret adni neki.

Ééés repülnek a cuccok! Rövid vigyor feszül ki a képemen, ahogy kézzel védekezem, valami plüss?? Jóóó vicc, Csibe! Aztán repül már valami keményebb, de csak vékony rést vág a bőrömön ahogy elhárítom a becsapódást. Kiserken a vérem.

- Na erről beszéltem.. - suttogom, és lenyalom az alkaromon végigfolyó vért. Csak ezután indulok meg utána, felé...

Hogy meddig jutott?? Haaa az ajtó felé vett irányt, még akár esélye is lehet. De az ilyen kis buta tyúkok... rendszerint védik a területüket, és ez egyre inkább tetszik!

- Hooool vaaagy..!?? Galambom.. - szólongatom és kémlelek, ahogy kifelé lépek az ajtón. A nappaliban nincs. Elvileg.
Merre induljak??

George Andrew Goodwin

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Hétf. Nov. 07, 2016 8:12 pm

Sikeresen bemenekülök a konyhába.
Továbbra sem változtatok az elképzelésemen, hogy megölöm. Az ilyenekkel nem lehet mást csinálni. Kétségbeesetten keresgélek valami hatásos fegyver után. Szerencsére késekből van bőven választék. Felkapom a két legnagyobbat, majd a konyhaszekrény és a tűzhely közti helyen meghúzom magam.
Hallom a hangját. Engem szólongat, mintha egy elkóborolt házikedvencet keresne.
Nem mozdulok, levegőt is alig veszek. Úgy szorítom a késeket, mint egyetlen kapaszkodót egy szakadék felett.
Ha azt hiszi, hogy én is csak egy ostoba liba vagyok, aki beijed, vagy sikoltozva könyörög kegyelemért, akkor tévedett.
Én szembenézek a problémával...vele...és megoldom a problémát...Kinyírom.
Aztán a két hülyével eltakaríttatom. Még hálásak is lehetnek nekem. A "munkájukért" cserébe találhatnak ingyen drogot is ennél a baromnál.
Ha pedig orbitálisan nagy szerencsém van, holnapra túladagolják magukat.

Egyelőre azonban lapulok és fülelek. Jó lenne, ha úgy döntene, nem éri meg a fáradtságot az egész és elhúzna a retekbe. Pénzt nem talált, a narkó is megvan. Igazán elhúzhatna.

Jodie

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   Szer. Nov. 09, 2016 2:24 pm

A konyha felé motoz.. Valami... Ott ahol a magamévá tettem a sörömet, és széles vigyor feszül ki a fejemen.
Én megmondtam...

- Szóval ottbújkálsz.. - csak suttogom, nem mintha zavarna ha leleplezne, és azonnal megcélzom azt az ajtót.

Nagy a csönd. Lefogadom elbújt a kis drága.. valamerre, és én csak óvatosan célzom meg a küszöböt.

- Nem azt mondtad hogy csak a gyávák futnak...? Szóval... gyáva vagy??- és vigyorgok. Mert tetszik a helyzet, és mert semmi nem tölt el nagyobb elégedettséggel mint előcsalogatni ezt az ínycsiklandó kicsi lányt.
Szinte már az ízét érzem a nyelvemen!
Ki gondolta hogy ez a délután még ilyen jól is elsülhet!??

George Andrew Goodwin

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...   

Valahol kinn a tökömben Vegas mocskában...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next