HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Műsoron a kávé
by Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Dec. 13, 2017 8:00 pm

» Fire Dancers
by Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Dec. 10, 2017 1:37 pm

» Micromed iroda
by Alexander Montgomery Vas. Dec. 10, 2017 8:14 am

» Külvárosi kocsma
by Darren Curtis Vas. Dec. 10, 2017 5:58 am

» Jazz meg az
by Henrik Ibsen Troy Szomb. Dec. 09, 2017 3:03 pm

» Skye Rossum
by Tyler Christiansen Pént. Dec. 08, 2017 9:40 pm

» Breaking News: Malice In Wonderland
by Henrik Ibsen Troy Pént. Dec. 08, 2017 12:44 pm

» San Francisco utcáin
by Henrik Ibsen Troy Pént. Dec. 08, 2017 12:11 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : szabadúszó

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szer. Jún. 01, 2016 12:04 am

- Nevil! Állj le! - útközben jelzek Nevilnek, hogy nem most kéne elveszítse a fejét, de mint mindig, mintha a falnak beszélnék, a pisztolyra viszont már nem lesz szükség, úgynéz ki, ezért visszagyűröm a derekam mögé.

A lány.. mégse hagyja abba a szövegelést, és bár eddig nemigen figyeltem, most viszont megakad a fülemben egyetlen részlet.

- Mi a francért jelenne meg rólad cikk New York-ban?? - kérdezek vissza, a szemeim résnyire szűkülnek, a fejem borús ráncok töltik el, és valami balsejtelmes sugallat.. Csak sima blöff lenne, vagy ki a francot kaptunk mi el?

Az egész kezd egyre vészjóslóbb lenni.

Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Location : Las Vegas - A többiek azt hiszik valahol Tibetben :P

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szer. Jún. 01, 2016 12:27 am

Úgy tűnik, ismét érik egy balhé.
A kötözgetőt rohadtul zavarja, hogy nem nem fogom be, sőt kissé talán pofátlanul is viselkedem a helyzethez képest.
Megint megrántja a köteléket és most már tuti, hogy orvosra lesz szükségem hogy a húsból kioperálják. De lehet, ezt majd egy kedves hullaszakértő fogja megcsinálni, nem túl finoman.
Akkor már mindegy.
A másikat viszont érdekli az újságcikkes beszólásom.
Csúcs! Akkor most kussoljak, vagy ne?

-Ugyan! Már nem számít! Én úgysem fogom már elolvasni. Nem ügy.  Amúgy sem biztos, hogy egész oldalt szentelnének rám. Lehet, ez is lemegy öt sorban.
Látom rajta, hogy meglepődött és talán azon agyal, viccelek, vagy sem.
-Ha nagyon érdekel és félsz, hogy nem fogsz aludni ma éjjel, keress egy számítógépet. -teszek javaslatot, mert érzem, nem fog leszállni a témáról, amíg meg nem tud mindent rólam.
A telefonom viszont a kocsiban maradt, úgyhogy rám nem számíthatnak. Szerintem direkt örülnek is, hogy nincs a zsebemben .

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Hétf. Júl. 11, 2016 10:51 pm

A lány, idegessé tesz. De legalábbis feszültté, nemmm tudommm .. egyszerűen képtelen vagyok kiismerni tényleg hantázik e, pedig általában egész jó vagyok ebben. Résnyire szűkült szemekkel méregetem.

- Ki a fene vagy te?? - automatikusan jön a reakció. Gyorsabban minthogy meggondolhattam volna, és gyorsabban minthogy megakadályozhattam volna hogy kiköpjem ezt a részletet. Sosem jó ómen a nyíltan feltárt kíváncsiság. Hatalmat ad. Valaki olyan kezébe akivel szemben nem kéne hogy hatalommal éljen.

Gabriel Sadik

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : körözött

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Hétf. Júl. 11, 2016 11:20 pm

- Ugyan, hagyd már! Nem látod hogy a hülye tyúk csak szívja a véredet? - nézek Gabe-re aki szemmel láthatóan aggodalmas pofát vág. Hogy ennek minden szartól be kell rezelnie!

- Na gyere.. csibém, megmutatom milyen egy bivaly járgány belülről.. - és rántok egyet a csajon. Ha jön, jó. Ha nem jön, majd segítek neki, elvégre a "Nagyságosúúúr.." az előbb azt mondta még hogy tegyem BE!
Pont mielőtt begyulladt volna.

You think that you can win forever

but once you have to die

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Vas. Aug. 28, 2016 8:33 pm

-Mondtam már, hogy nem számít! Ne gondolkodj nagyban! Sőt egyáltalán ne gondolkodj!
Rohadtul nem akarok neki mesélni arról, mi volt az előzménye annak, hogy elhúztam Vegasba.
Már nem számít. Új életet akarok kezdeni. Illetve akartam, amíg ezek ketten bele nem másztak az életembe.
A haverjának mindenesetre több esze van. Nem hisz nekem és inkább cibál a járgányhoz. Így is jó, bár a beceneveket nem csípem.
-Hanyagolhatnánk a beceneveket? Tudom, az útszéli lányoknak benne van az árban, de én nem tartozom közéjük.
Hagyom, hogy betaszigáljon a járgányba, de még kiszólok a kissé ideges társának.
-Keress netet valahol és üsd be azt, hogy "Felicity Jane Howard" Sok találatod lesz, de azt hiszem rájössz melyik a megfelelő.
Hátradőlök az ülésen, jelezve hogy innentől már tényleg övéké a pálya és hallgatok, amíg fel nem tesznek valami ostoba kérdést.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Csüt. Szept. 08, 2016 12:29 pm

Nevil az aki először lép, de én még akkor is folyamatosan figyelem ahogy cibálja a lányt a kocsi felé.
Valami azt súgja oltári nagy szarba nyúltunk...

Nem engedek a félelmeknek, de azért még mindig nem vagyok nyugodt. Elnyomva egy sóhajt követem Nevilt, csak tisztes távolból lépkedve utánuk felverve a sivatag porát, és alig a már zárt ajtótól egy másfél méterre állok meg.

- Mi a fenéről beszéltél.. - csak tettetett nyugodtsággal nézek a lány szemeibe a lehúzott ablakon. És meg is kapom a válaszokat.

Amit mondd.. nem apasztja a kétségeimet. De még Nevil folyamatos hüppögése se segít a részleteken, én még mindig csak a nő szemeibe nézek, és le merném fogadni hogy nem hazudik. Talán valami milliomos lánykába botolhattunk volna??
Vagy a maffia...
Isten segíts, csak ne keveredjünk újabb baklövésbe!

Az az utolsó rúgás volna...

Gabriel Sadik

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Csüt. Szept. 08, 2016 12:32 pm

Nem érdekel, de a háttérből érzem Gabe mit össze töketlenkedik. Nem ért az ilyen kis útszéli nőkhöz, volt már dolgom egy rakattal, ezeknek azt se szabad elhinni ha valamit KÉRDEZ!

Nagy nehezen betuszkolom a kiscsajt a hátsó ülésre, akár könnyű dolgom van akár nem, aztán egyszerűen rácsapom az ajtót.
A szemébe nézek.
Valami ördögi fény csillog benne, de nem eszik azt olyan forrón KISANYÁM!

Ajtó újra ki, és a második kötéllel egyszerűen odarögzítem az ülés mögül kiálló fém... izéhez. Amikor a járgányt vettem a tulaj kurvára nem akarta megmondani mi is az, de sanszos hogy valami perverz.. szex ütömvágom kikötözős cucc kelléke, de láááám.. ki gondolta volna idővel milyen hasznossá is válhat.

- Ne ugrálj, mert elveszítem a jómodorom. - kacsintok rá, aztán a kocsiajtó megint be.
Hátulról kerülöm a verdát.
Valamikor ekkor ér Gabe a közelbe, és megint a kiscsaj szövegén kattog.

- Hé! Mondtam már hogy ne higgy neki! Bármit megtenne hogy kiszabaduljon. - kezem a sofőroldali kilincsen.

- És lényegében nekünk is kurvára jobb lenne.. - ezt már csak az orrom alatt dünnyögöm, de úgy néz ki ennek nem hat a szépszó.
Hááát, akkor  játszd le magad ezt a meccset kedves testvérem...

Három másodperc és már repül a mobilom. Át a kocsi fölött. Ha elkapja, JÓ! Ha fejbebaszom vele, tutira nyűgös lesz, de én legalább megadtam a lehetőséget hogy válasszon, és ha nem puhult el a külön töltött pár hónap alatt, nem hinném hogy ne sikerülne.  

but once you have to die

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Csüt. Szept. 08, 2016 1:03 pm

A hirtelen mozgás térít észre. Utolsó percben kapom el a mobilt, és bambán Nevilre nézek.
Nem kell találgatnom, széttárt karokkal jelzi mit akar, én meg.. nyomkodni kezdem azt a vacakot. Kissé elveszve ugyan, sosem volt ez a modern világ az ínyemre, de csak sikerül bepötyögni az interneten: "Felicity Jane Howard"
És azt hiszem nem tévedtem.

Alig pár percbe telik, míg végignézem a legfrissebb híreket. Nem nézek a nőre, nem akarom látni az önelégült vigyorát, pedig nagyon jól tudom hogy ő az aki nyert.
Nem maffia, de...
...talán van sokkal rosszabb is annál...

Nyilvánosság!

Nem sóhajtok, pedig a legszívesebben megtenném. Nevilre nézek, aztán...

- Engedd ki! - utasítom.

És csak egy lépésnyit hátralépek.

Gabriel Sadik

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Csüt. Szept. 08, 2016 1:08 pm

- Hogy Miiii!?? - nézek rá hülyén. - Most mi van!? Kötözd meg-engedd el, kötözd meg- engedd el, most mi a faszom van Gabe..! Hülyekígyót reggeliztél!?? - hisztizem, de közben... nanááá, hogy kerülöm a kocsit, vissza hátulról, kivágom az ajtót, és behajolok a tyúkhoz.

- NNNNeee(!!!).. merj vigyorogni!! - nézek a szemébe, egész közelről, ahogy behajolva elé kikötözöm azt a cuccot. Ha pattogni mer... én itt helyben kibelezem!
A drágalátos bátyámmal együtt...

but once you have to die

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Vas. Szept. 18, 2016 10:52 pm

A fura páros még mindig nem képes megegyezni és a pszichopatának már nagyon az agyára mentem. Valahol megértem.
Abban reménykedtem, hogy ha már a kocsiban vagyok, képesek zöldágra vergődni a további sorsomat illetően.
Nagyot tévedtem. A pszicho úgy dönt jobb lesz nekem kikötözve. Rohadt fura járgány ez én mondom.
Már szadista kellékek is szériatartozéknak számítanak vajon?
A haverja viszont nem hajlandó leszállni a témáról, miszerint ki a frász vagyok én?
Nem értem, miért kell forszírozni. Elvégre már vége van és amíg tartott, addig sem voltam olyan híres mint mondjuk Britney Spears...Fénykorában.

Végül pszichopata haverja megszánja egy telefonnal.
Istenem, mekkora lett volna, ha telibe kapja azt a konok fejét!
Bőszen keresgél én meg figyelem, mikor kap frászt. Ez még a kikötözési fájdalmakat is enyhítené.
Szokásához híven, szűkszavúan utasítja a pszichopatát, hogy eresszen ki.
Ennek nem lesz jó vége.
A pszicho úgy vonyít mint kutya akinek a farkára léptek. Szegény nem érti a helyzetet és nekem sem totál világos. Lehet, hogy egy cikket sem olvasott el rendesen? Ott van leírva feketén-fehéren, hogy dobtam a zeneipart és eltűntem a ködben. Mit kell parázni?

Komolyan megsajnálom a kis pszichot amikor kénytelen amikor kénytelen kiszedni a kocsiból Nem csodálnám, ha dühében elvágná a torkomat.
-Vigyorogni? Én? -forgatom a szemeimet kissé megjátszott szörnyülködéssel.
Mikor újra kinn vagyok a kocsiból, megmozgatom a karjaimat és kíváncsian nézek rájuk.
-Na most akkor mi van? -kérdezem értetlenül.

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Csüt. Szept. 29, 2016 1:40 am

- Igen, ezt én is kérdezhetném, Gabe... - nézek összehúzott szemekkel a fivéremre - Akkor most mi van?? - és csak bámulom.
Innen is tisztán látom hogy a fejében zakatolnak a kerekek, de azt még mindig nem tudom, miért nem eresztünk egyszerűen csak egy golyót a tyúk fejébe, és hagyjuk itt a coyotoknak!
Ez Vegas egyszerű gyönyörűsége...

Mit kell ezen annyit szarozni??

but once you have to die

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Csüt. Szept. 29, 2016 1:53 am

- Engedd el! - a második körben jelzek Nevilnek, és megvárom amíg befejezi a károgást és újra megteszi. Egyszerűen elvágja a köteleket.

Ha a lány.. nem kezd azonnal menekülésbe, ha esetleg ugyanott áll, mert túúl.. makacs. Megfontolt, vagy akár tisztában van vele hogy bármikor, bármelyik percben hátbalőhetem, Nevil kivonultával a képből, közelebb lépek. Egész közel, szinte már az orra előtt, és belenézek a szemeibe.

- Most elengedlek. - váltogatom a szemei között a szemeimet - Felejtsd el hogy ittjártál... Felejtsd el hogy mit láttál, és felejtsd el hogy bármit is hallottál, mert ha nem.. - csak hatásos.. szünet a beleképzelhető ezerféle jelenetnek. - Megtalálunk. - és biccentek. Ott, az orra előtt. És nem is mozdulok, amííg.. szóban, vagy akár tettekben nem bizonyítja azt hogy megértett.
Addig, egy percig sem engedek szabad utat...

Gabriel Sadik

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Pént. Szept. 30, 2016 10:32 pm

Eljött az az idő, mikor a pszicho és én egyaránt értetlenkedünk.
Végül az utóbbi feladja és elvágja a kötelékeimet. Oké, ez boldoggá tesz, de erősödik bennem a gyanú, hogy a haverja egy cikket sem olvasott el rendesen.
Kicsit megmozgatom a kezeimet, hogy visszatérjen beléjük az élet.
Pszichonak kikerültem az érdeklődési köréből, társa viszont rendesen a képembe mászik
Rohadtul utálom ezt.
Végighallgatom a mondókáját. Ha nem fenyeget akkor sem adom tovább ennek a napnak a történetét. De ezt vele is közölnöm kell.
-Nincs okotok sem parázni, sem fenyegetőzni.  -lépek egy kicsit hátrébb. -Ha rendesen elolvastad volna a híreket, tudnád, hogy egy barátom sincs, sőt már férjem sem. Ki a fenének mesélnék erről? Amúgy meg nem tudom, ki találja ezt viccesnek rajtam kívül. Viszont, ha lesz valami hasonlóan jó sztoritok, bátran keressetek meg. Vevő vagyok rá.
Remélem, legalább ő felfogta, hogy tényleg felesleges cirkuszolnia.
Mindenesetre megvárom a reakciót. Nem akarok nyüszítő áldozatként elvonulni. Mert ha karrierem már nincs, (Volt egyáltalán?) büszkeségem még legyen.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szomb. Okt. 01, 2016 5:32 pm

A lány... semmit se tanult az egészből. Hogy a pökhendi stílus most a félelem jele vagy egészen mások az indokok, rohadtul nemszámított. Az egyetlen ami számít, hogy kisebb kockázatot jelent, ha még most szabadonengedjük mint ha Nevilnek véletlenül.. valamikor eljár a keze.
És igaza van...
Mindkettőnknek ésszerűbb kockázat.
Neki is.

- Megkeresünk. - és biccentek. Kitartón, és erőteljesen a szemeibe, pont mielőtt ellépnék előle és szabadon engedném az utat.

Ha elindul, a szememmel végig követem. Nem bízok benne. Talán sokkal egyszerűbb lett volna.. hogy Nevil szavaival éljek, keresztüllőni és elásni a hegyekben.
De ritkán szegem meg az elveimet...
Még sosem öltem ártatlanokat..
Nem most fogom elkezdeni.

Ha viszont közlendője van még, vagy esetleg készülne valamire,
akkor is alkalmazkodom a következőkhöz.

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szomb. Okt. 01, 2016 5:37 pm

Csendben asszisztálok...
Csendben és értetlenül.
Gabe nem az a fajta - vagy legalábbis nem az.. VOLT! - aki csak úgy ide-oda rángatná a szálakat, ezzel a hülye tyúkkal most mégis úgy érzem.

Szíívesen beleszólnék. Mondanám, hogy csak tekerjük ki a nyakát és húzzunk el egy sörre a Roger's-be, de inkább nem szólok bele.
Nem, mert nem akarom tovább húzni ezt az eszement történetet...

A csaj minél hamarabb elhúz... annál hamarabb mehetünk vissza a VALÓ.. életbe.

HURRÁ!

but once you have to die

Felicity Jane Howard

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Szomb. Okt. 01, 2016 11:40 pm

Tartom magam és igyekszem jól kijönni az egészből.
Arra számítottam, hogy kapok egy maflást amiért még mindig nagy a szám.

-Oké, elsőre is értettem, felesleges kiégetned a retinámat.
Újfent az arcomba mászott és ez az ami rohadtul idegesít, legyen bármilyen is a szituáció.
-Megmondtam, hogy senki sincs akivel baráti csevejt folytathatnék. Vedd a fáradtságot és olvass el pár cikket még rólam, hátha akkor megérted, hogy nincs miért aggódnotok..

Ha megkapom a szabad utat lassan elindulok. Tudom, hogy megy ez. Mindig a rohanó áldozatba űrítik a tárat.
Még arra is meg merénk esküdni, hogy a lépéseim is egyformák.
Amikor már elég messzire kerültem a fura párostól, utat engedek a könnyeimnek, mert végeredményben félek. Nem akarok mást, csak beülni a kocsiba és alaposan kibőgni magam.
Aztán húzni haza és megint bezárkózni pár napra a szobámba.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Vas. Okt. 09, 2016 3:26 am

A nő megint beszél, de ez a része már nem akaszt meg. Sokkal inkább hogy figyeljem. Nem tudom mitől tarthatnék... nem tudom mire számítok tőle, az ösztön mégis előre hajt. Fedjek le minden újabb másodpercet!

Elindul.. lépked.. nem történik semmi szokatlan vagy kényelmetlen. Talán még akkor is figyelem, amikor nyílik az autó, talán beül, akár a motor is indíthat, én egész addig le nem veszem róla a szemem amíg el nem tűnik a láthatárról.
Ha ígyvan, csak akkor fordulok vissza Nevilhez.

- Nem követhetünk el több hibát...

És elindulok a motorom fele.

Ha elmentél, köszöntem! Wink Ha nem, várjuk az újabb fejleményt.

Gabriel Sadik

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Vas. Okt. 09, 2016 3:29 am

Értetlenül állok. Értetlenül, mert fingom nincs mi ez az egész.
De nem most fogom megkérdeznni. Gabe egyértelműen a tudtomra adta hogy itt.. ennek.. vége.
De valami azt súgja nem ússzuk meg ezt ilyen könnyen...

Miért nem lehet egyszer hogy én is tévedjek..

Innen dettó!

but once you have to die

Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   Csüt. Okt. 27, 2016 4:09 pm

Akkor

THE END

.. és elfordítja a kulcsot.

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /   

Koraesti kiruccanás a sivatagba / Felicity+Gabriel /

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2