♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Jeffrey Gray Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Tegnap 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Jeffrey Gray Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Jeffrey Gray Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Jeffrey Gray Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Jeffrey Gray Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Jeffrey Gray Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Jeffrey Gray Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Jeffrey Gray Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Jeffrey Gray Vote_lcapJeffrey Gray Voting_barJeffrey Gray Vote_rcap 
Derek Moretti
Jeffrey Gray Vote_lcapJeffrey Gray Voting_barJeffrey Gray Vote_rcap 
Robert Holmes
Jeffrey Gray Vote_lcapJeffrey Gray Voting_barJeffrey Gray Vote_rcap 
Admin
Jeffrey Gray Vote_lcapJeffrey Gray Voting_barJeffrey Gray Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Jeffrey Gray Vote_lcapJeffrey Gray Voting_barJeffrey Gray Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Jeffrey Gray Vote_lcapJeffrey Gray Voting_barJeffrey Gray Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jeffrey Gray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Jeffrey Gray

Jeffrey Gray

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 1

#1TémanyitásTárgy: Jeffrey Gray   Jeffrey Gray Icon_minitimeCsüt. Május 12, 2016 9:28 pm

Jeffrey Gray
Cleveland, Ohio
1968.február.3
48
V-Rock csatorna alapítója és vezetője
Media
Jack Black

Amit jó ha tudunk...


Tudni akarjátok ki vagyok? Minek ha megismerkedsz velem? Oké, haver. Szóval egy körülbelül 170 centis, kövér alkatú fickót képzelj el, őszülő, gesztenyebarna hajjal és szemekkel. Szerintem ennyivel le is tudhatjuk a kinézetem nem? Mi a franc szépíteni való van ezen? A sok bige a magas és izmos alakokra megy, én rohadtul nem vagyok az, szóval nem leszek egy nő kedvence se. Avagy pon ezért.
Mert!
Rohadt lehengerlő személyiség vagyok, igazi dumagép. Rohadtul tudom mikor mit kell mondani, van elég eszem. Ez pedig elég ahhoz, hogy tudjak irányítani. Van elég humorom is, hogy nehéz helyzetből a legjobbat is ki tudjam hozni. És még valami...
A szendvics és a lányok a mindeneim.

Ha van még mit mondanod...

1988.október.19.

A franc se hinné, hogy én valamikor titkárként tevékenykedtem. Igen, ilyen idő is volt. Nem öltönybe és csokornyakkendőbe, hanem farmerbe és valami kopott zakóba. Na meg alatta AC/DC-s pólóba. Nem volt valami nagy cég, egy kisebb magazinnál voltam a főnöknek a kis csicskása. Nem volt más dolgom mint a kávéját behordani, az iratai amik nála nem fértek el a fiókomba tárolni és a kávéját bevinnem. Gyakornoki meló volt, de nem rossz. Csak kurva unalmas. De azért frankó volt. Egésznap képregényeket olvasgattam, meg faszságokat firkantottam a noteszembe.
Az egyik ilyennél volt az én nagy pillanatom.
Fél álomba hintáztam a székemen, mikor egyszer csak egy krákogás zavart fel. Félig lehunyt szemmel nyúltam a zsebembe és löktem az asztalomhoz a cukorkát.
- Parancsoljon, Negro. Ha mondani akar valamit, tegye meg, ne krákogjon.
Tényleg rohadtul untam magam. Akkoriban az se zavart, ha kirúgnak. Az egész világot egy álomföldnek láttam. Az érkező válasz viszont nem egészen az volt amire számítottam.
- Danke, aber weiß nicht.
A szemeim úgy csapodtak fel, mint a motolla. Hú a francba! Ezek a német kollégák akiket a főnök két-három napja várt. Hogy mi volt a gond? A főnök nem volt ott. Csak az aligazgató vagy mi a tököm a neve. Az meg angolul alig tudott, nemhogy németül. Rohadt nagy szerencséje volt velem. Valamicskét tudtam.
- Entschuldigung...öööö...kann...öö...kann ich helfe?
Erre elkezdett darálni mint a rossebb, amiből csupán a direktort értettem meg a suchent. Nem volt nehéz kitalálni mit akart. Na persze az én kómás agyam kicsit nehézkésen forgott. Pláne, hogy gyér német tudásom volt.
- Öööö... Der Direktor ist....ist nicht hier...verstehen Sie?
A fickó képére széles vigyor ült ki és elkezdett röhögni.
- Ja, natürlich!
- A kurva anyádnak röhögsz... - morogtam az orrom alatt. - Mázli, hogy lófaszt nem értesz...
A fickó arca elkomorult és enyhe német akcentussal megszólalt.
- De mindent értek, Herr Gray. A főnöke küldött, mert azt mondta magának jó a német tudása és képes velem tárgyalni.
- A faszom...mélységesen sajnálom...
A fickó felhorkantott majd egy "blöde Schwanz"-al letudta. Két nap múlva az utolsó fizetésem megkaptam és elküldtek a francba. A kezdet vége...

2016.május.1.

Az irodában ültem mikor bekopogtak.
- Nyitva!
Az ajtó kinyílt és egy pillanatra a kinti fény eltűnt. A hirtelen sötétségre felkaptam a fejem és kis híján felüvöltöttem mikor megláttam azt a baszomnagy medvét. Hatalmas egy dög volt. Vagy kellett öt másodperc mire felfogtam, hogy az új emberem látom az irodámba. Don....Hakli? Pakli? A Don az tuti.
- A...picsámba ember....muszáj ilyen kurrrva nagyra nőnöd?
A csávó unott arccal nekidőlt az ajtófélfának és szó nélkül bámult. Totál hűvös volt a pofája.
- Na, lökjed Yeti, mi a probléma?
- Átfáradnál velem a stúdióba?
Ennek az állatnak még a hangja is olyan volt mint a Yetinek. De ezt úgy mondta, hogy majdnem becsináltam. A rádióba pörgősen beszél és hangulatot teremt, de magánéletbe lassú és mély volt.
- Öhmmm...utolsó szó jogán...te is fiam, Brutus?
- Don. - javított ki a colos.
- Nem nyugtattál meg, pajtás.
- Csak gyere velem, légyszíves!
- Ha valami bajod van....
- Emeld már fel a segged, főnök!
Erre már felkeltem és követni kezdtem a Yetit. Két szobáig sétáltunk, mígnem beléptünk a stúdióig. A látványtól leesett az állam. Az összes eddigi és mostani műsorvezetőink ott volt, köztük a legelső, Lena O'Fraldie ült a mikrofon mögött.
- Most pedig köszöntjük a tíz éve megalapított V-Rock csatorna igazgatóját, Jeffrey Grayt!
- Lena, mi a lófa....
- Gyerünk Jeff, ülj már le! - nyomott az egyik székbe Toby Jodson.
Kába mozdulatokkal vettem a fejemre a fülest és hajoltam a mikrofonhoz.
- Üdv mindenki, itt Jeffrey Gray és az egész V-Rock legénysége! És...és utoljára akkor láttam ennyi embert itt mikor a szülinapom volt...de ha február van akkor lehidalok...
- Nyugi nem, Jeff!
- Akkor okés...
- Mesélnél nekünk, hogy miképpen alakult meg a csatorna?
- Hát...aki ismeri a Shop Stop című filmet és annak a múltjának a hátterét, az tisztába lehet. Aki nem annak elmondanám, hogy nagyon bírom a képregényeket és elég jó kis gyűjteményem volt. És akárcsak a film alkotója, Kevin Smith, én is eladtam őket valamint keserédes múlt...de a szüleim sajnos akkoriban hunytak el. A ház pedig hatalmas volt, szóval eladtam őket. A kettő árából pedig egy középszerű rádióállomást dobtunk össze. Normális helynek se mondanám, pincéből kezdtük és a régi CD-im játszottam le. Végül szép lassan minden elkezdett gyarapodni és idáig jutottunk. Ha megbocsátotok...
Azzal lekaptam a fülest. Don állta az utam. Az a kibaszott Yeti még mindig ijesztő.
- Hova-hova?
- Ember! A frászt hoztátok rám, a minimum hogy most a meglepődéstől megpróbálok nem behugyozni!



_________________
Jeffrey Gray Anigif_enhanced-4888-1443541524-2
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Jeffrey Gray   Jeffrey Gray Icon_minitimePént. Május 13, 2016 12:29 am

Elfogadva!

Üdv, itt!   megegy


Szar az élet! Mondják egyesek, de látom Barátom Te is az a forma vagy aki simán feltalálja magát. Nem vagy egy elveszett ember és én ezt rohadtul becsülöm!  What a Face

A második köröd... Ha az elsőnél nem hidaltam volna le, a másodiknál sikerült. Jóóó ilyen arcokat is látni errefele, szarháziakból már teli a pince, végre kellenek a jófiúk is! Very Happy
Szóval nincs más hátra mint előre..


Üdv Minálunk, a stempli mindenképp a Tiéd, ne érje szó a ház elejét, bejött ez a kis sztori, mind stílusban mind történetben, bízom benne ha már én se leszek így lerongyolva előkapom valamelyik felemet és duettben is belecsaphatunk valami levesbe!
Nem mondtál semmit, de szavadon foglak!  vigyor



Foglald le a fejed, aztán nyomás a játéktérre, akár böngészd át a Média részlegünket, ott is nyugodtan tevékenykedhetsz, hisz arra való az a régió!
Bármi kérdésed lenne, engem itt, Amy-t meg a saját Pm-én találod meg!
Örülünk hogy ittvagy!  What a Face
Vissza az elejére Go down
 

Jeffrey Gray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jeffrey J. Goldfinger

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-