HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Today at 9:31 pm

» Meglepetés(vendég)-visszavág..
by October Soininen Today at 5:21 pm

» Fire Dancers
by Gloria "Sapphire" Salinas Today at 5:10 pm

» The Falcon - Bird and Conor
by Conor Christian Jensen Today at 3:17 pm

» My way - my moves
by Dr. Jake Gryzminski Today at 3:14 pm

» Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)
by Felipe 'Draco' Rosa Today at 3:12 pm

» Pozitív végkifejlet
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:09 pm

» Can't stand the silence
by David Iversen Today at 3:08 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Amy Lynn Cooper

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

This day keeps getting better and better

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Davian Yarrick

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Zsoldos,Ex-C.I.A

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: This day keeps getting better and better   Hétf. Május 16, 2016 2:42 am

Már vagy két órája ülök ebben a rohadt kocsiban,lapítva mintha félnem kéne valamitől.A forró aszfalt ontja magából a hőt,felmelegedett az egész utastér.
Hogy észrevétlen maradjak a hangtalan autómban vártam felengedett sötétített ablakokkal a jómadarakat.
Lassan és feltűnés mentesen megérkezett az idősebbik,majd kis időre rá az öccse is. Olyan észrevehetetlen volt mint egy tornádó egy jól lakott területen.Még csak másfél hete figyeltem őket de már kitűnt hogy a fiatalabbik nem volt olyan óvatos. A teljes nevét se tudtam meg,talán Nevil??
De ez már nem volt fontos.Betértek egy szórakozóhelyre.
"Szórakozóhely". Ilyen putri környéket legutóbb Albánia azon részén láttam ahol egy helyen adtak neked 3 fogásos vacsorát ,vállaltak veseátültetést,és ahol 2 kecskéért már tudtál venni egy BTR-80ast.
Mit ne mondjak,rejtőzködésre alkalmas volt a hely.
Már rég besötétedett de vártam még egy kicsit.A kocsiból kiszálltam megtöröltem verejtékes arcom,és szlalomozva átvágtam az úttesten száguldozó és dudáló autók között.Még vagy 300 méternyire volt a hely.Kellőképpen messze parkoltam le, hogy ne keltsek feltűnést.
Ahogy közeledtem,a világítás már egyre szórványosabb volt és egyre több emberen kellett átvágnom magam hogy célba érjek.Nagyrészt rossz arcú motorosok folytattak rendkívül magasröptű csevegést sörrel a kézben, cigivel a szájban,s köpdösve a hely előtt,de mivel az arcom elég agresszív volt ,így nem kötöttek belém.
Beléptem az ajtón. Azonnal megcsapott a rossz pia az omladozó penészes fal,és az izzadság bűze. Vágni lehetett a cigifüstöt.A zene valami artikulálatlan hörgés volt,meglepően jó dobos és gitár kísérettel.Alig 5-6 ember nézett rám undorodva,tehát nagyon nem tűnhettem ki a tömegből.Körbe néztem ,és járkáltam egy kicsit mintha csak helyet keresnék,de nem voltak sehol.Hirtelen elfogott az értetlenség.Talán nem voltam elég körültekintő? Lebuktam?Tudtam hogy a helynek nincs hátsó kijárata,hogy szökhettek el előlem?Majd megpillantottam egy kopott VIP feliratot valahol hátul.
Tudtam hogy oda balhé ésvér nélkül nem igen fogok bejutni,és talán nem is tudnék.A pultos lány viszont feltűnően sokat tekintett fel rám.Láttam hogy gyanakodott.
Odamentem hát,és elkezdtem támasztani a pultot,mielőtt szóra nyithattam volna a szám,megelőzött.
-Új vagy!-mondta rám se nézve,közönyösen
-Új vagyok!-erősítettem meg
-Remélem nem zsaru,úgy jársz kelsz mint egy zsaru...
-Egy jó sört ha lehet.-mondtam figyelmen kívül hagyva megjegyzését
Gyorsan elém lökte.
-Bár ahogy az arcod elnézem lehet hogy sírásó vagy!-tovább se tekintett rám.
Lassan odatoltam a pénzt,s kezesebb legyen egy kicsivel többet is.Ahogy érte nyúlt megragadtam a kezét és lágyan magamhoz húztam.Végre a szemembe nézett.
-Nem vagyok se zsaru se sírásó se revizor!Keresek valakit!-majd engedtem el a kezét,kissé meglendítve.-üzleti...ügy.Kényes ügy.
-Erőszakoskodással nem mész semmire cicafiú ,itt nem...-mondta kissé remegve.
-Figyelj...-mondtam türelmem vesztve kissé közelebb hajolva-oda leülök-mutattam egy üres félreeső helyre a sarokban-Csak szólj Gabe Sadiknak hogy beszélni akarok vele!
Köhögött egyet a lányka majd folytatta:
-Ha lenne itt ilyen ember...miért is keresne fel téged?
Odanyújtottam még neki egy kis borravalót majd folytattam:
-Annyit mondj hogy megint az fél hülye öccse buktatta le!
Majd elindultam a sötét sarokba a sörömmel.Az a hely jól védhető és nehezen megközelíthető,ha baj történne. Komótosan ültem le,kibiztosítottam a hangtompítós 1911-es colt-om,és az asztal alatt tartottam.Jobb kezem a sörömön a bal pedig a fegyveren volt.Kívülről úgy tűnhetett mintha csak másik kezem a zsebembe lenne.Nem állt szándékomban megölni senkit,tényleg csak beszélgetni akartam,de jobb a biztonság.
Ízlelgettem a vizezett sört,és vártam a végkifejletet.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : szabadúszó

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Kedd Május 17, 2016 11:14 pm

- Hé, Gabe! Mikor csapunk megint egy olyan kellemes estét mint legutóbb? - vigyorog Cindy a képembe én meg mosollyal kapom el a pulton elém tolt sört.

- Eljön még az ideje! - mosolygom vissza a szemeibe, de hogy így van e? Ez nem most fog eldőlni ugyanis nyílik az ajtó és Nevil lép be rajta. Most nem késett.
Ezúttal...

- Most már tudom hogy szerezted ezt a melót. - és vigyorog. Bele a képembe, miközben leül mellém a bárszéken.

- Valakinek dolgozni is kell. - és bedöntöm az azóta utolsó korty, megmaradt sörömet.

- Kemény munka lehetett. Jók a dudái! - én meg nagyot sóhajtok.

- Gabe! Most bemehettek! - int fejjel a nő a VIP bejárat felé és máris látom a már jóval nyitottabb testőröket.

- Ha ezt most elbaszod nekem... én kiheréllek. - intézem Nevilnek aztán fellököm magam a székről.

Egy ilyen melót megcsípni, nem mindennapos eset. Szállításnál általában nemigen értékelik az új neveket, pláne nem aki nem lekövethető, ezért dobj a kutyának mindig csontot! Cindy és az elszórt megjegyzések, na meg valaki aki bennfentes és kezeskedik érted, megér néha egy-két jó numerát. Akár többet is. És csodák csodájára úgy néz ki van amit a nagykutya is értékel!

Az egyezkedések.. az időpont.. a találkozás helye... Mind letisztázva, alig fél óra terméke és a másnapi találkozó is kíván még némi előkészületet, ezért nem most van itt az ideje hogy ünnepeljünk.

- Hé.. Gabe.. - riadok fel aztán mégis Cindy hangjára, mikor a fejem már máshol jár, és a két golyófejű testőr már (ki)engedett. Felé figyelek. Azt mutatja menjek közelebb.
Megteszem.

- Hm?? - kérdő a tekintetem, ki tudja nem e viszonzást vár.. hisz ő rendezte el ezt az egészet, simán elképzelem hogy új ötlete van. Mégis valahogy szokatlan a viselkedése.

- Az a fickó ott.. - suttogja - Ne nézz oda! - kapja vissza a fejemet. - Ott ül a sarokban, nekem rohadt gyanús.. - rövid szünetet tart - Veled akar beszélni. - ezt már távolabb húzódva a szemeimbe. - Azt mondja valami üzleti ügy.
Résnyire húzom a szemeimet.
Nem az az első gondolatom hogy két legyet maestére. Az első a kijárat, és talán Nevil is észreveszi ezt rajtam, mert egyből megtorpan nem is olyan messze.

Nem beszélek csak fejjel intek hogy húzzon ki. Ha az ügy elmérgesedne.. jól fog jönni egy külső ember. Ha más nem, legalább az ő belei nem kerülnek a erdőszélre.

Nem kötözködik, ami jóóó! Ezúttal. Talán csak azt hiszi Cindyvel támadt megint kedvem hancúrozni egyet, de az az utolsó pillantás a szemeibe.. Jól tudja hogy akció van.

Megvárom amíg eltűnik kifele az ajtóban, csak akkor emelem a fickóra a szemeimet. Nem tűnik vadásznak, vagy ha az is lenne, nem itt próbálkozna. Ennyi ember előtt. Ezúttal a tömeg a védelmem.

- Hé.. Cindy!
- Hm?
- Ha ez elharapózna... - bele a szemeibe - intézd el hogy az öcsém eltűnhessen..! - és rákacsintok.  

Nem olvastam ki mi maradt a szemeiben. Hogy sajnálna e, hozna e virágot a síromra, kurvára nem érdekel, néhányszor megfektettem, de ennyi. Ez is az üzlet része.
Útban az asztal fele, nem kerüli  el a figyelmem hogy jártas a tag. Nem egy útszéli kókler, a hátát bevédte, és azt se hiheti hogy nem tudom mit tartogat az asztal alatt.
Toretto homlokot csókolna neki érte.

Ezért én is félrehúzom jobbra a kabátomat. Az Eagle mindenre felkészülve a gatyám derekában figyel.

- Mit akarsz!? - állok meg pont előtte. Hogy lelőne? Vállalom ezt a kockázatot. Pedig minden ösztönöm azt diktálja a leghamarabb tűnjek el innen.
Én mégis tudni akarom ki az aki felismert. És főleg hogy mit akar tőlem.

Davian Yarrick

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Szer. Május 18, 2016 9:33 pm

A sör eszméletlenül rossz. Bár azt is eltudom képzelni hogy csak nekem adták vizezve.A felénél járok,amikor látom hogy Nevil meglehetősen határozott léptekkel hagyja el a helyet. Befeszítem lábaimat és készülök arra hogy rohannom kell utánuk.
De a bátyó rám néz.Ő már nem fog elmenni.
Pár szót vált a pultosnővel.
Elemezgetem a szituációt.Talán van köztük valami? Nem tűnik nagyon érzelmesnek a párbeszédük...Esetleg volt barátnő? Jelen esetben lényegtelen
Ahogy elindul felém látszik hogy nem majrés.Bár ez már akkor kitűnt amikor másfél hete elkezdtem figyelni. Végigmér engem,felméri a helyzetet.
Mikor félrehúzza a kabátját,szemébe nézek és elmosolyodok.Tudom hogy okosabbak vagyunk annál mint hogy megöljük egymást.Ő se fél és én se
Kérdése meglepően lényegre törő,amit ismételten egy szelíd félmosollyal nyugtázok
-Beszélgetni.-várok egy kicsit hogy leüljön,de gyorsan kapcsolok hogy ameddig az egyik kezem az asztal alatt van,nemigen fog bízni bennem.
Tárgyilagos hangvétellel folytatom
-Nézd,te se akarsz balhét és én se!-nagyon lassan felemelem az asztal alól a bal kezem és szétnyitom az ujjaimat,majd jól láthatóan leteszem az asztalra-Tehát Gabe,kérlek,ülj le.
Iszok a sörből és várom hogy mit lép.Ha állva marad nekem úgy is jó,én megpróbáltam szépen.
Sóhajtva hátradőlök és kertelés nélkül kezdek bele:
-Két hete felbéreltek hogy keresselek meg téged és az öcséd majd öljelek meg.-lassan és komótosan emelem fel a korsóm és iszok belőle .Mint egy jó sorozatban az izgalmas részek után tartom a szünetet. Megköszörültem tokrom és folytattam:-Nem mondtam se igent se nemet a munkára.Először tudnom kellett kivel van dolgom.Nehéz volt rátok találni,majd elkezdtem a a megfigyeléseteket.Igen hamar rájöttem,hogy a hullátokért kínált pénz nevetségesen alacsony.Így visszautasítottam a megbízást.
Most már ügyet sem vetve arra hogy a fegyveréhez nyúl e vagy sem a cigaretta tárcám után nyúltam és rágyújtottam egy füves cigire majd kinyitva Gabe elé toltam. Ha akar vesz.
-Mivel képzettek vagytok,jó megfigyelők,és jó rejtőzködök.Legalább is te mindenképp.Még egy embert is nehéz kivonni a forgalomból ha megtudja védeni magát,hátha még ketten vannak.-gyújtottam rá a cigire,s kifújtam a füstöt.-MAJD három nappal ezelőtt a megbízó meg akart öletni,amiért nem vállaltam a munkát.Az egyik lakásomat fel is égették.Szóval felmerült a kérdés.-löktem el a sört és néztem a szemébe.-Ki a faszom vagy te és Nevil hogy már azért meg akartak ölni hogy tudomást szereztem a létezésetekről??

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Kedd Május 31, 2016 4:21 pm

Csak állok és figyelem. Egy darabig... Meglep a teadélutános felszólítás, de valami azt súgja jó jel arra hogy nem a bőrünk kell neki. A tapasztalat jó tanácsadó, azt mondják, de azért sose legyél elhamarkodott.
A második körnél már a kezét figyelem, de még mindig nem elég ok arra hogy belemenjek.

- Hogy találtál meg!? - Az egyetlen dolog ami érdekel. Nem mozdulok, nem is áll szándékomban, csakis biztosra megyek, majd ha tényleg bebizonyosodik hogy nincs mitől tartanom, de nem túl kecsegtető ahogy belekezd.
Mégse mozdulok meg. Mééég, nem. Érdekel a dolog vége, és a folytatás még mindig nem nyugtat meg.
Valamikor ekkor kerül elő a tárca, de a felém nyújtott fű nem foglalkoztat.
Még mindig csak állok ott, figyelek.. és ekkor kerül elő a lényegi kérdés.

Még mindig csak a tagot nézem, de nem túl bizalomgerjesztő. Se ő, se a helyzet, és még az se, hogy az utolsó pillanatban az épp hogy megcsípett munkánkat egy pillanat alatt tönkreteheti. Ha ezek megtudják mi mindennel tömtem tele a fejüket, már nem csak a friscoiak fognak vadászni. Két szék között pofára.
Egyezkedni kell.

- Most azt várod, hogy üljek le és egy pofa sör mellett sírjam el minden bűnömet? - a hangom tárgyilagos, árnyéka sincs benne a tényleges helyzetnek, és a megoldásnak se amin folyamatosan kattog a fejem. Muszáj ebből a helyzetből.. a lehető legjobban kijönni!
Meg kell találni a gyenge pontokat..
Rajta, mindenképpen.

Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Davian Yarrick

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Vas. Jún. 12, 2016 1:11 am

Próbálok továbbra is nyugodtan ülni.Érződik a bizalmatlansága,ami nem lep meg.De nekem is járni kezd az agyam, s a fű hatására gyorsan forognak a kerekek.Kezdem azt hinni,hogy valahogy csapdába sétáltam. Tekintetem szúrósra vált .Gyorsan jár a szemem,pár pillanatig nem válaszolok a kérdésére,felmérem a helyzetet.Körbenézek a kocsmában.Megnyugszok a végére.Más ember nem mozog,nem néz minket senki,nincs jele annak hogy támadás készülne. A pultos lány többször aggódó tekintettel pillant Gabe-re.

Lassan Gabe szemébe nézek,mélyet szívok a cigiből majd válaszolok a lényegre törő kérdésekre.
-Na figyelj...én nem vagyok se zsaru se pap hogy a bűneid nálam sírd el.Én csak megoldást és válaszokat keresek.-utolsót szippantok majd valahova a földre fricskázom a csikket.-Ahogy te is!-Mondtam nyugodtan,határozottan.-Nem tudom hogy kik üldöznek,és azt sem hogy miért. Azt se tudom mit csináltál abban a szobában-óvatosan rámutatva a VIP helységre-de lehet annak is köze van az egészhez.

Hátra dőlök,s új cigire gyújtok rá.A pultos lány zavartan és félénken jön közénk és lassan elveszi előlem az üres korsóm,Gabe-re vetve pár pillantást.

Pár pillanatig nem beszélek hagyom hogy mérlegelje a dolgokat,s megvárom míg elmegy a lány.
-Ja igen! Megfelelő kapcsolatok,megfelelő helyen,valamint Nevil balhéi.Ezek vezettek el hozzátok.-közöltem őszintén.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Hétf. Jún. 13, 2016 5:59 pm

Ellenállok a késztetésnek hogy megforduljak. Hogy figyeljek, hátulról figyelnek e. Ha nem itt lennénk, minden sokkal egyszerűbb lenne, és egész másképp is végződhetne ez.
Cindy az aki véletlenszerűen tör be a képbe. Kettőnk közé, bolond ez a lány, már annyiszor megmondtam neki hogy ne avatkozzon az ügyeimbe.
Megvárom amíg lelép, de nem kerülöm el azt az utolsó pillantást. Csak az az egy.. meg fogom ezt oldani, ne riassza a helyőrséget!

- Mindig tudtam hogy ez a barom fog kicsinálni minket... - az első pillanat amikor elvesztem a tartást, de ez nem a megfelelő időpont hogy szemmel azt az idiótát keressem. Majd mindent a maga módján.

- És mit akarsz tőlem!?? - váratlanul ülök le. Nem annyira hogy támadásnak vegye, de annál gyorsabban minthogy megfontolt cselekedetnek. -
Az orrom alá dörgölni hogy egy balfasz a testvérem? Hogy egyszer majd kinyírat mindkettőnket? Vagy pénzt?? - emelkedik a szemöldököm fele - Azt hiszed jobban fizetnék mint az a rohadék.. - ösztönösen nem mondok nevet. Ha nem tudja, ne is tudja meg. Ha mégis... Bízom benne hogy még idejében kiszagolom a csapda lehetőségét. A bizalom az életben a legértékesebb!
Nem éri meg könnyen adni...

Gabriel Sadik

Davian Yarrick

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Kedd Jún. 14, 2016 12:34 am

Megkönnyebbülök mikor válaszol,de próbálom nem jelét mutatni a dolognak.
A kérdése kellemes meglepetésként fogad,úgy tűnik lassan de biztosan kezdünk ,megnyílni. Vagy legalább is nem akarjuk egymást kivérezve látni.ami jelenleg több mint elég.
Az hogy végre leül elismerő bólintással és egy újabb slukkal nyugtázok.
Gyorsan és hevesen kérdez tovább.Látszik rajta hogy szereti a testvérét,egyszerűen letagadhatatlan. Elismerem,sőt mondhatni csodálom.Jól tudom hogy a félelem mellett a szeretet az ami nagy dolgokra sarkallja az embert.
A fű hatására már a tekintetem kába,és kelőképpen nyugodt vagyok hogy ne legyen a beszélgetésből baj.
De a mondat végén nem mond nevet... ez rögtön feltűnik,a kíváncsiságom újból teret nyer...
Halkan és és kevésbé tárgyilagos hangnemben válaszolok.
-Hé,hé nyugi.Már nem én vagyok az ellenség.-kezem kissé feltartom és tenyeremet felé fordítva próbálom,nyugisabbá tenni a légkört.

Elgondolkozok az testvérén.Hirtelen futnak át az agyamban a gondolatok;Az olyan életre mint amit ők vagy én élek,születni kell.Nem lehet megtanulni.És nem is bírják sokan.Ez az életstílus spártai.Minden nap a megfigyelés,az életért való harc.A stressz és a félelem hogy megölhetnek,és csak egy név vagy a listán.Tudtuk, hogy mindig ott lebeg a pallos a fejünk felett. De Nevilen látszódott hogy ezt ő hidegen hagyja ő nem született erre,és a sorsa is csak egyféle lehet.
Tudtam hogy mindketten okkal jutottunk el oda ahol vagyunk,és tudtam hogy idővel nehéz döntés előtt fogunk állni.Valahogy engem az az érzés fogott el hogy Gabenek előbb vagy utóbb döntenie kell majd hogy magát menti vagy az öccsét.
talán nincs igazam,talán nem látom át az egészet,de kívülről így tűnt

Közelebb hajoltam és elég nyitott stílusban kezdtem hozzá:

-Amit akarok az az hogy megtudjam ki üldöz minket,és miért...

Addig eljutottam hogy engem azért béreltek fel mert a megbízom-kinek személye ismeretlen-nem tudta megtalálni őket.De ki az? Kinek tettek keresztbe?

-...valamint,ki volt az akire gondoltál?-tettem utalást a befejezetlen mondatára

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Hétf. Júl. 11, 2016 8:03 pm

Ellenség...
Az egész világ ellenség. Ki előbb, ki utóbb, de mindenkire sor kerül egyszer. Csakis magad menteheted a bőrödet, ezt az egyet már megtanultam.
Mégis furcsa nekem ez a figura. Először is az orrom alá dörgöli hogy hip-hop megtalált minket és az a mocskos olasz bármelyik pillanatban kicsináltathatna. Ha ő akarná. Ha hagyná... Ha egyszerűen csak úgy döntene és egy ismeretlen szava nem túl jó biztosíték.
Bizonyítani kell a részleteket!
Másrészt... néha jól jönnek a szövetségesek. Egy-egy elkapott pillanat, egy rövidebb útszakasz, aztán megint a régi lemez és jöhet a következő. Rizikósak ezek a lépések. De néha mégis muszáj alárendelni mindent. Mert egyedül csak egy darab szar vagy... egy kék bolygó rejtekén, és nem biztosított a túlélésed.
Ez a másik amire megtanított az élet.
És van amikor ez nem jön össze...

A bizalmaskodás amikor közelebb hajol, mégis megütköztet. Érzem a fű szagát.. Undorkeltő. Tudom, hogy attól ilyen könnyű a hangvétel, de a másik dolog amiben bizalomra ad okot, hogy ha lőni kéne.. ezáltal én leszek aki megnyerte a jobb pozíciót.
Talán pont ezért nem húzódok el, de ennek ellenére minden percét figyelem. Ha mégis átver...

- Haaa.. információt akarsz, az nincs ingyen. - hosszú idő után válaszolok. Viszonylag. Ha kérdő a tekintete.. - És most én se pénzre gondolok. - dőlök hátra a székemben, csak épp annyira, hogy szemvillanás alatt felmérjem ki van a közelben, Nevil megunta e a várakozást és betör megnézni mi a helyzet, vagy épp a Lenová-k hagyják e el a VIP termet, feltűnve nekik a rögtönzött beszélgetés. De semmi. Egyelőre semmi. Ezért azonnal vissza a félig velem szemben ülőre.
A kérdés képesek vagyunk e megegyezni!

Davian Yarrick

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Csüt. Nov. 03, 2016 1:21 am

Annyi ideig ültünk egymással szemben készen állva arra hogy kivégezzük a másikat hogy szépen lassan elértem azt a szintet amikor már nem érdekelt.No persze bolond nem vagyok. Az életem féltettem. Csak éppen nem hittem hogy pont ő fogja elvenni tőlem.

Viszonylag lassan jöttem rá az alapvető különbségünkre. Ő nem gyilkos.
Hogy ölt e már embert?Tett-e rossz dolgokat? Kétségtelen hogy igen, de szerintem itt ő a jófiú. Én egy zsoldos vagyok,semmi több.Persze...az élet sokszor bizonyította már hogy tévedhetek.

Elmosolyodok mikor meghallom válaszát.a testbeszédem már elernyedt,kötetlen.
-Nos,velem lehet üzletelni...-Dőlök hátra én is. Tekintetem kissé feszült lesz,gyanakodni kezdek.Nem rá.A helyre,mintha bármelyik pillanatban társaságunk akadhatna.
Persze nem volt alapon azt hinni hogy történet bármi is.Megérzés volt.Baromira erős megérzés...Így kissé feszültebben gyorsabban kezdtem bele
-Az érdekünk közös:nem akarunk megdögleni!-Talán ez elég alap az együttműködéshez.-Tehát mire gondoltál,hogy tudnánk segíteni egymásnak?

Nem tudtam hogy fog reagálni.Pont mikor kezdtem volna elengedni magam hirtelen újból befeszültem egy rossz megérzés miatt.Gyorsan kellett, hogy hozzákezdjünk a "munkánkhoz". Bár bevallom nem irigyeltem. Míg nekem csak magamra volt gondom, neki még a tesója helyett is gondolkoznia kellett...

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Csüt. Nov. 03, 2016 10:15 pm

Nagyot sóhajtok. Egyrészt mert így hozta a kedvem, másrészt útközben gondolkodok. Megéri e a kockázat!
Aztán mégis hirtelen határozok.

- Holnap el kell szállítanunk egy árut. Ne kérdezd mi az, mert nem mondom meg. - kockáztatva a szemeibe - De jól jönne még egy... segítő kéz. - rábiccentek, ahogy véletlenszerűen az egyik alátéttel az asztalon játszani kezdek. - Túlerőben az ellenfél. - a tény, tény. - Ha bizonyítasz, meglátjuk mire jutunk! - ígéret? Nemteljesen. De ha az élet kínál, fordítsd a saját malmodra a vizet, és meglátjuk mi sül ki belőle.
Alapesetben hiányos megközelítés!
Most mégis az egyetlen esély a hátunk bevédésére.

Gabriel Sadik

Davian Yarrick

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Szomb. Nov. 05, 2016 2:59 am

Első mondatánál megakad a tekintetem rajta,és végig a szemébe nézek, amíg elmondja amit akar.Miután befejezte továbbra is csak a szemébe nézek szótlanul,próbálom zavarba hozni,és érzékeltetni ,hogy az a tény ,hogy nem mond semmit az árúról, nem tetszik.
Érdekel e mi az? Nem feltétlen.A srác megválogatja szavait és tudom hogy valóban ,úgy se mondaná el.
De nem mindegy, hogy plutóniumot akarnak szállítani,vagy felniket.
Tekintetem hirtelen változik,s a a kínos csendet megtöröm.

- Jó.-vágom rá,s az asztal alatt rejtőző pisztolyt számára jól láthatóan teszem vissza a fegyvertokba.

A korábban asztalon hagyott söralátétért határozottan nyúlok,és gyorsan firkantom fel számomat a világosabbik oldalára.
Elé tolom az alátétet majd újból szólok:

- De...Azért remélem megérted...Ez még kevés...Több info kell.-Kétség és a bizonytalanság érzése száguldozik a fejemben.
Gyors és lényegre törő kérdéseimmel próbálom biztosítani őt afelől hogy az a segítő kéz akire neki szüksége van,itt ül előtte.
-Mire számítsak? kik ellen megyünk? Hol,és mikor találkozunk?

Ha valóban olyan nagy ez a buli mint ahogy éreztem,egyre inkább az volt a megérzésem hogy kevés lesz ide egy pisztoly...

Ez se volt más mint egy újabb megbízás a sok közül...legalább is próbáltam ezt hinni.Csak most információért, pénz helyett.

Záró kérdésként pedig a legfontosabb,bár talán a legegyértelműbb kérdést tettem fel.

-Mindenképp lesz balhé?

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Szomb. Nov. 05, 2016 1:20 pm

Nem érdekel mit művel. A dolognak csak egyetlen végkifejlete van, ha nem jön össze a megegyezés. Egy golyó a fejébe. Nem vállalhatunk több kockázatot.

Mégis megkönnyebbülök, amikor a fegyver visszakerül a helyére. Talán meglátszik a szemeimen, ahogy minden izmom elernyed, és nyugodtsággal tölt el.. a tudat, hogy ma sem lesz újabb vadászat. Belefáradtam már ebbe... Nagyon rég.

Az elém tolt alátétre nézek, és csak aztán vissza a szemeibe.
Egyszerűen biccentek.

- Kapsz még információt... Helyben. - A tény tény. Több információval nem szolgálhatok, sem pontos idő, sem a hely, elvégre ha mégsem az akinek mondja magát egy csettintéssel mindent tönkretehet. És akkor újabb céltáblán leszek a telibetalálható pont.

Az alátétért nyúlok, és magam felé húzom. Felemelem és beletolom a kabátzsebembe.

- Hívni foglak. Megadok egy találkozási pontot. Minden amire szükséged lesz, nálam lesz. - biccentek rá - Mintahogy a célpontot is akkor tudod meg. Az akció előtt három órával találkozunk. - tartom a szemkontaktust. Tisztában vagyok vele hogy nem erre számított, de most nálam a nyerő pozíció.
Ami bármelyik pillanatban változhat.

Van kérdés.. nincs kérdés.. az még kiderül de az utolsónak beesett várat még magára.

- Mindenképpen. - és egy bólintás. Ennyi!
Van még valami??

Gabriel Sadik

Davian Yarrick

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Szomb. Nov. 05, 2016 5:39 pm

Meglep hogy továbbra se mond semmi konkrétat.
Felhúzom kissé szemöldököm,de a végén elismerően bólintok.

A bizalmatlanságom nem csökkent számottevően,de végül is megértem az óvatosságát.
A szűkszavúságát kezelhetném úgy mintha le akarna rázni vagy csapdába akarna csalni,de ebben nem találtam logikát.Amúgy is kinéztem annyit a srácból hogyha átverne,tudná hogy újból megtalálnám,és akkor annak már csúnya vége lenne.

"mindenképpen" hangzik el a válasza,amire alig látható, már-már kéjes mosollyal reagálok.

-Rendben.-Jelentem ki egyhangúan.Majd határozottan állok fel,és elköszönésül egy biccentést intézek felé.

A bizalmatlanságom és a félelmem elszállt,és a pultos lányt egy lágy kacsintással illetve indultam meg magabiztosan a kijárat felé.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   Kedd Nov. 15, 2016 5:43 pm

- Rendben! - biccentek szintén, és szemmel minden pillanatát követem ahogy feláll. De én nem teszem meg. Csak mindvégig követem, és csak akkor váltok pozíciót, amikor a hátam mögé kerülne.

Amint eltűnt az ajtóban, csak akkor tolom vissza a saját székemet. Csak néhány szó Cindy-nek, csak hogy megnyugtassam, ne építsen újabb légvárakat, aztán kifelé célozva az ajtót én is kilépek.
Odakinn Nevil áll, egy távoli ház sarka mögé bújva.
Odamegyek.

- Na mi van már, már a tökeim is kezdtek lefagyni! - intézi hozzám a szöveget, én meg csak megállok előtte hogy én is rágyújtsak egy szálra.

- Ne szarj be! Nincs para. - de éppenséggel van. Csak ezt nem kötöm pont az ő fülére. Még nem tisztázott hogyan is talált meg a figura...

- Holnap segítségünk lesz! - élvezem ahogy a füst forrón felmarja a torkomat.

- Hogy mivan? - kérdő a tekintet, de nem törődök vele folytatom.

- Beszerveztem valakit. Megbízható. - bízom benne - A terv változatlan. Holnap délután háromkor a raktárban. Te intézed a fegyvereket, és ott találkozunk. - biccentek rá, de nem tűnik a szemeiben mintha tükrözné az én nyugodtságom. Mindig is túl jól ismert.

- Ha te mondod.. - hagyja rám, és ez szokatlan tőle.

- Én. - biccentem megint és újra beleszívva a szálba megszívom az orromat. - De Nevil..! - kötöm még hozzá miután egy vállrándítás után indulni kezdene. Visszafordul. - Azért figyelj rá..! - és ennyi.

Holnap majd minden kiderül...

End of the 1st chapter

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: This day keeps getting better and better   

This day keeps getting better and better

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal