♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_lcapMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Voting_barMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_rcap 
Derek Moretti
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_lcapMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Voting_barMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_rcap 
Robert Holmes
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_lcapMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Voting_barMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_lcapMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Voting_barMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_rcap 
Admin
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_lcapMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Voting_barMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_lcapMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Voting_barMi jut eszedbe róla.. - Page 9 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mi jut eszedbe róla..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
SzerzőÜzenet

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#201TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 6:12 pm

Hallucináció

(Öhh, nem vagyok oda a kifutófiúkért, említettem már? Wink Ha nézte, akkor bizonyára. Very Happy)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#202TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 6:14 pm

Képzelgés

(Miért talán a magamfajta vékonyokat szereted? Razz Eléggé nézte xD Most már azt várom mikor kapom az első ajánlatot xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#203TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 6:18 pm

Drog

(Nem tűnsz olyan csontinak, hogy összetörj alattam. Razz Na, majd én elintézem *felveszi a stricikalapot*)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#204TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 6:22 pm

Kábulat

(Annyira nem vagyok csonti Razz csak egy picit Very Happy Az első menet a tied!*kinyújtja a nyelvét*)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#205TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 6:35 pm

Eszméletvesztés

(Na, akkor beleférsz a keretbe. Wink Várjál, én most atestedet árulom! Én leszek a stricid! XD2 )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#206TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 6:38 pm

Sápadtság

(Majd egyszer meglátod mennyire vagyok vékony Razz De előbb ki kell próbálni mennyire vagyok jó, nem? Razz )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#207TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 6:54 pm

Infúzió

(Remélem is. Wink Ja, igazad van. Még be kell tanítsalak, hogyan legyél jó ribi. Very Happy)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#208TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 7:01 pm

Vérvétel

(Úgy is összesodor minket az élet egyszer Razz Azt hiszem így is elég kurvás vagyok, de ha gondolod tanítgass! Very Happy )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#209TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 7:12 pm



(Majd teszünk róla. Wink Áhh, nem csak kurvásnak kell lenned, hanem JÓ kurvicseknek. Wink pp )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#210TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 7:18 pm

Csepp

(Majd bepaszírozom magam az első Pesti buszra onnan meg majd megoldom a többit xD Nagyon jó kurvicsek leszek Razz )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#211TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 7:24 pm

Eső

(A vonat kényelmesebb, tapasztalat. Wink Na, ezt a hozzáállást már szeretem! *büszkén kihúzza magát*)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#212TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 7:28 pm

Borús idő

(Nekem mindkettőből megy reggelente Very Happy *Férfiasan megriszálja a farát és ruhái után kutat* Akkor szabad felöltöznöm? xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#213TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 7:49 pm

Szél

(Én ma már autókázom. Smile Farkát olvastam. xD Kezd este lenni meg fáradtság... DE! Hát milyen árú az, ami be van csomagolva? :O Ejjnye....)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#214TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 7:58 pm

Hurrikán

(De jó neked Very Happy Én meg holnap után már melózom Very Happy *Akkor továbbra is ruha nélkül marad, közbe egy emberes helikopterezésen gondolkozik xD *)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#215TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 8:04 pm

Pusztítás

(Neem, csak az anyósülésen. Még az én jogsim nincsen meg. :/ Na! Az jó is meg nem is. Razz Nana! Gyerünk, szexesen séta, forgás, csábos nézés, stb... Gyerünk gyerünk *ostorral csettint egyet a popidra*)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#216TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 8:26 pm

Halálhörgés

(Ami késik nem múlik Wink Nekem csak jó, pláne hogy éjszakás leszek Very Happy Akkor foglalj helyet, megmutatom a kis műsorom! *Azzal a hirtelenjébe magára kapott fekete inget ledobja kivillantva...öhmm..hát a...hasát..xD* )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#217TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 8:35 pm

Death Metal

(Egyszer biztosan lesz. Very Happy Csak puding vagyok elkezdeni. hide Jajj, én az éjszakás melózást biztosan nem bírnám. :/ *Kíváncsian pillog* Ühüm, ahha... *hümmög, méregeti Dont* Egy kicsit több erotikát szívem!)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#218TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 8:47 pm

Mayhem

(Nem baj az Smile Ha tudsz biciklizni, akkor már nagyot nőttél a szemembe *user béndzsa és soha nem tanult meg Sad * Én meg Éjjeli Bagoly vagyok szóval nincs vele gond Very Happy *Megszívja magát majd elkezdi illegetni magát, fokhagymaseggét kéznyújtásnyira riszálja, férfiasságát egy kalappal takarja el...kéz nélkül.*)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#219TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 8:51 pm

Norvég

(Igen, az északi partot a Balcsin át is cangáztam egyszer. Smile Az éjszaka fentmaradással sosem volt komoly bajom, sőt, volt egy olyan időszakom, amikor csak éjjel voltam ébren, csak már kapásból benne van az, hogy munka... blööö. Very Happy Na, ez már döfi! Alakul ez, jó lesz ez!)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#220TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 8:55 pm

Kék és sárga

(Király Very Happy Nekem most még a munkával sincs bajom Very Happy le vagyok égve és rongyá unom magam Very Happy *Megfordul és most csupán a kalap takar mindent, de ez is csak akkor kerül le mikor újra háttal áll. Csupán a közönségen múlik, hogy megforduljon-e*)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#221TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 8:58 pm

Zászló

(Na igen, az nem kis húzóerő tud lenni. Smile :/ *Tapsol, lássuk mi lesz ebből*
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#222TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 9:03 pm

Fal

(Ja, szóval nem gáz, hogy dolgozni kell Very Happy *A végén két lépés előre majd pördül, felfedve bájait és meghajol.*)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#223TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2016 6:46 pm

Tégla

(Nekem sem a munkával szokott bajom lenni. Very Happy *Elégedetten hümment egyet* Na, egye penész, talán lesz belőled valami!)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#224TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2016 6:55 pm

Cement

(Huh, túl az első munkanapon!*fáradtan letörli a verejtéket homlokáról és elkezd öltözködni, bár fél szemmel lesi szíve hölgye következő parancsát*)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#225TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2016 7:03 pm

Sóder

(És milyen volt? Smile Pihenhetsz, de holnap újra próbáljuk. *pajkospónikacsintás*)
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#226TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Mi jut eszedbe róla..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ OOC ∷ :: csevegő-