HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Today at 7:21 pm

» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Gabriel Sadik Today at 5:35 pm

» Megosztanám...
by Ville Deadman Wallow Today at 2:00 pm

» Queen of Madness
by Josephine W. McAllister Today at 1:25 pm

» You cannot make me blue
by Trisha A. Mikhailov Today at 12:00 pm

» Külvárosi kocsma
by Dylan Osborn Today at 11:59 am

» Napi bölcsesség
by Josephine W. McAllister Today at 8:12 am

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Keegan B. Windsor Today at 8:04 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Party time!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Party time!   Szer. Május 25, 2016 8:07 pm

A fekete öltönyben üldögéltem a kanapémon. Teljes felszerelésbe bámultam magam a tévé mellé letámasztott tükörben. Egy fekete inges, vörös nyakkendős alak nézett vissza. Nem lenne vészes a látvány, ha ez az alak még meg is borotválkozott volna. Most azonban vöröses szakáll fedi az arcát. Csak még pár napig. Bár ha a taxi ilyen lassan jön, akkor még most.
Az órámra tekintek.
Hóha, még van két perce! Na akkor az a borotva még belefér. Egy pillanatra tényleg felállok és a fürdőszoba felé figyelek azonban megcsördül a telefonom.
- Igen? - veszem fel a készüléket.
- Estét, Mr. Trinidad! Itt vagyok a ház előtt!
- Rendben, megyek!
Áh, mázlista! Két perce volt és még időbe megjött. Lerobok a lépcsőn, magam után bezárva a lakásajtót. Lent egy sima sárga taxi fogad. Az anyósülésre passzírozom magam. Egy kis meglepődés ül ki az arcomra a taxis látványától. A hangja egy bagós, öregemberére emlékeztetett. Erre egy jól öltözött, fiatal...talán indiai beütésű srác fogadott. És élőben a hangja közel sem volt rekedt.
- Merre megyünk? - vigyorgott rám széles hatvankilenc karátos vigyorral.
- A Washington és Lincoln sarkára, legyen szíves!
Az út kurva unalmas, egykedvűen bámulom az utcákat és az elsuhanó lámpafénynél megvizsgálom a kis meghívót amit kaptam. A szokásos nyáladzás megy egy modell bemutatóra. Nem tudom kinek az ötlete volt, hogy engem hívjon meg, de nem mondtam nemet. Drága asszonykám nélkül unalmasak az esték...
Megérkezve fizetek és elbúcsúzunk. Egész szép kis tömeg gyűlik össze valami puccos épület előtt. A napfényél bizonyára persze valami ronda szar. De most világít és fényképezőgépek kattognak.
Dobd be magad, V-Man!
A tömeget követve megyek be én is, meghívómat felmutatva az ajtó előtt strázsáló emberméretű szalmazsák kinézetű faszinak.
Bent valami olcsó zene, drága pezsgőkkel és fényűző emberekkel. Kirívok a tömegből. Mindenki fehérben van, kék és egyéb színű csinos ruhába. Én pedig fekete öltönybe, tűzvörös nyakkendőbe.
Na jó, ehhez nem vagyok elég részeg!
Az egyik asztalhoz lépek és egy pezsgővel teli poharat lenyúlok majd az első terasz felé iramodok. Hülye ötlet eljönni egy ilyenre.
Máris bagó van a számba és a széles teraszról bámulok a lenti utcára. Egy csapat srác éppen nagyokat röhögve lép be egy bárba. Szívesebben lennék velük.

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : modell

TémanyitásTárgy: Re: Party time!   Hétf. Jún. 06, 2016 4:54 pm

Get ready cause I'm on the scene

V-Man & Lillie

A tegnapi buli ugyan kicsit megviselt, de így estére muszáj valami emberi arcot varázsolnom magamra. Sőt nem elég a tűrhető, vállalható külső, egyenesen ragyognom kell! Végtére is ez is egyfajta munka, ráadásul sok nagykutya is ott lesz, akinek fel kellene keltenem az érdeklődését. Így vagy úgy. De semmiképp sem azzal, hogy kritikán alulin nézek ki. A külsőm, a csáberőm a legfőbb fegyverem, ezt kell most is latba vetnem. Elegáns, kellően kihívó, de nem közönséges fekete ruhában és magas sarkúban, hajamat elegánsan feltűzve, szép, kidolgozott, finom vonásaimat jól hangsúlyozó sminket viselve szállok be az odarendelt taximba, hogy az elegáns parti színhelyére fuvaroztassam magam.
Belépve semmi meglepő nem fogad, sok kiöltözött, öltönyös pénzember és szebbnél szebb modell lányok alkotják a vendégsereg nagy részét. Nem könnyű persze kitűnni ilyenkor, de nem is lehetetlen. Sőt, ezek a fogadások a legjobb lehetőségek szóba elegyedni az ügynökökkel, szponzorokkal és hasonló kaliberű, a szakmában igencsak befolyásos emberekkel.
Most sem teszek mást, belevetem magam a forgatagba, kezemben egy pezsgős pohárral. Azonban rövid idő után úgy érzem, jó lenne egy kis friss levegőt szívni. Egy joint kifejezetten jól esne most, de tudom, hogy nem szabad. Munka közben nem. És ez most annak számít. Mindegy, talán megteszi egy sima cigi is. Az egyik terasz felé tartok és kilépek. Még csak most kezdődött a parti, nem sokan vannak még itt, csak egy fickó áll ott, a korlátnak támaszkodva, kezében füstölgő rudat tartva. Ránézésre, amennyire a kiszűrődő fényekben meg tudom állapítani, nem valami nagykutya. Az öltözete nem olyan és nem is tűnik ismerősnek sehonnan. Pont tökéletes most. Retikülömből előkotrom a cigarettás dobozomat, majd mikor kivettem egy szálat a vékony, női cigik közül, szólítom csak meg.
- Elnézést, kölcsön tudná adni az öngyújtóját? - Ilyesmit sosem hordok magamnál, mivel úgy gondolom a legjobb alibi arra, hogy bárkivel szóba elegyedjek. Bár most nem ez a célom, a fickótól tényleg csak tűzre lenne szükségem. Hiába a legjobb fegyver is visszafelé sül el olykor.

Bocsi a késésért! ◊ I don't have to try ◊ 318
◊ credit by ◊

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”

Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Party time!   Kedd Jún. 07, 2016 1:24 am

Ó, hát meg van miért is vagyok itt!
Három nappal ezelőtt bedobta a törölközőt Phil Watterson (már ami a meló felőli törölközőként értünk) és az ő helyére léptem itt.
Ki is Phil Watterson?
Egy elcseszett tőzsdeügynökként kezdte majd hipp-hopp! És máris egy nagy menő zenei cég könyvelője lett.
Ami azt illeti egy ilyen meghívás, eléggé hízelgő. Kivéve ha nem tudnám, hogy azért passzolták le nekem mert a kutyának nem volt kedve ilyesmi flancos bálra eljönni. A frankót megmondva nekem is annyi volt a buli morálom mint, Hitlerbem a jóindulat. De az ingyen pezsgő és a szép lányok látványa nos...
Barátom, az sok mindent megér!
Pláne a tudat, hogy ezt később még bevasalhatom Phil-en vagy bármelyik nagy kutyán. Ha nem is egy vaskos csekk reményében, de talán kapok pár jó szót.
Az is valami, nem?
Tehát a korlátnak támaszkodva, szívva a dohányt és kortyolgatva a pezsgőt, talán nem is olyan nagyon-nagy szívás.
A mögüöttem felharsanó cipőkopogás, egyértelműen egy nőre mutatnak rá. Hát még az őt körülvevő illat.
Parfüm.
Nem fordulok meg, továbbra is a lenti emberekre meredek. Csupán mikor megszólít veszem arra a fáradtságot, hogy a zakóm zsebébe nyúlva előhúzzam a kis kabala öngyújtom.
Fémből van, domború koponyát formálva az oldalára, valami olcsó kővel kirakott szemekkel. Miközben átnyújtom az öngyújtót, olyat teszek amit sok férfi egy ilyen szépség esetében nem tenne.
A kék szemeibe mélyesztem a saját kék szemeim.
Pedig tényleg szép teremtés a szőke hajával, a fehér bőrével és a karcsú testalkatával. De én most kizárolag a szemeit nézem.
- Parancsoljon. - teszem hozzá amint átveszi az öngyújtót.
Hogy is mondja a költő?
"Feketébe bújtatott Hold fény, miért vagy ily szép lény?"*
Ezek után belekortyolok a pezsgőbe. Csalódnom kell! Ezeknek a sznoboknak pocsék ízlésük van. Ezt még hangosan is kifejtem a mellettem álló sápadt szépségnek, még ha nem is érdekli.
- Azt hiszem ezek a parti szervezők átvertek minket. Olcsó, Cold Duck szerű borzadállyal próbálják oltani a szomjunkat. De eléggé kudarcot vallottak. Legalább is az én ízlésemet tekintve. Remélem a többi pohárba valami jobbat töltöttek.
Ugyan nincs szemrevetés a hangomban, mégis megfordul a gondolat a fejemben, hogy kiköpjem az egészet a korláton kívülre.
De nem teszem.
Csupán a cigibe slukkolok bele egy utolsót és pöckölöm be Vegas utcáira.

Long-long day

*Az idézet user egy verséből való /V-Man/

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : modell

TémanyitásTárgy: Re: Party time!   Pént. Jún. 24, 2016 4:54 pm

V-Man && Lillie

Őszintén szólva sokkal jobb, szórakoztatóbb partikat is ismerek, mint ezek a rendezvények, de az ilyesmi nem is erről szól. Számomra ez is egyfajta munka, akárhogyan nézzük. Hiszen ezzel alapozhatok meg újabb megbízásokat. Akár mint potenciális munkaerő, akár mint nő keltem fel valamelyik nagykutya érdeklődését. Ez egy ilyen világ. Nem mintha panaszkodni akarnék miatta, én alapvetően szeretem ezt csinálni. Egyszerű ténymegállapítás csak ez részemről. Szükségem van azonban még egy kis feltöltődésre, mielőtt igazán belevetném magam a dolgok sűrűjébe. Csábító, hogy ezt egy füves cigi vagy egy kis pirula formájában érjem el, de a jó híremet nem kockáztathatom. Ezen a rendezvényen túl sok fontos ember van jelen. Egy rossz mozdulat és vége a karrieremnek. Marad tehát a sima dohányzás. Nem az igazi, de legalább több, mint a semmi. Ezért veszem az irányt az egyik terasz felé, ahol csak egy magányos férfialak áll. Őt szólítom meg, hogy tüzet kérjek tőle. Ezúttal tényleg nincs hátsó szándékom, csak ennyire van szükségem.
- Köszönöm szépen - mondok köszönetet a férfinak az illemnek megfelelően, miután meggyújtom a nikotin rudat az átadott öngyújtóval és visszaadom azt neki. Nem szándékozom beszélgetésbe elegyedni vele, ezért tőle kisebb távolságra, az erkélyről kifelé nézve kezdem szívni a cigarettámat, ő azonban megszólal.
- Nem hiszem, hogy variálnának vele. Általában egy adott cégtől rendelik a teljes szállítmányt. Mindegy. Lehetne rosszabb is - válaszolom, majd újabb slukkot szívok a cigimből. Nem elutasítóan, de tárgyilagosan válaszolok neki. Nem érzem úgy, hogy szükség lenne a bájolgásra. Most itt ezzel a fickóval legalábbis nem. Feleslegesen meg nincs hozzá hangulatom. Kell majd játszanom a csábos hölgyikét ma este még eleget úgyis.

I don't have to try | Bocsi a késésért! | Clothes

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”

Vissza az elejére Go down

Party time!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal