HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Josephine W. McAllister Today at 7:44 am

» Lélekjáték
by Nick Lane Today at 3:00 am

» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Nick Lane Today at 2:55 am

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danny Doyle Haynes Today at 2:41 am

» Danny Doyle & Alex Montgomery
by Danny Doyle Haynes Today at 2:15 am

» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Today at 1:37 am

» The homecoming
by Raina Maddox Yesterday at 9:08 pm

» Ráncfelvarrás művész módra. Melissa & Caelum
by Melissa Hobbs Yesterday at 10:16 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Vincent Morris Belvedere

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Fight the Power!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Fight the Power!   Pént. Jún. 03, 2016 11:17 am

Egy gitárral a kezemben üldögélek a stúdióban. A többi tag ma nem jött be, egyedül vettem fel néhány anyagot. Őszintén szólva, ez így most pont, hogy jó. Nem szólnak bele miként nyomom a riffeket és mit éneklek alá.
Na meg a másik dolog amiért egyedül vagyok ma bent, mert az új albumhoz már a gitár témák meg vannak, a dobszóló is nagyon állat lett, én is alá énekeltem amit kellett. Az egyetlen dolog ami hiányzik már csak hiányzik az a DJ alákeverése. Erre nem volt ugyan nagyon vevő ember, mégis a Splinter Recordsnak sikerült találnia egy embert. Igaz, hogy a mi stílusunkhoz sok köze nincsen, de azért elég jó.
Nem vágtam, hogy kire céloznak így rögtön elmondták.
Az, hogy meglepődtem enyhe túlzás. Jerome Brightman! Körülbelül zeneileg annyi közünk volt egymáshoz mint egy fésűnek a kopaszokhoz. Bár el kell ismernem a srác elég tehetséges, de pont őt szervezik be? Talán ennyi pénze van a Splinter Recordsnak? És mégis, hogy képzelték ezt el? Nem igazán értem. Talán ha turnét rendezünk, akkor is ott lesz a kis tejfelösös szájú csávó köztünk?
Jó, nem vagyunk egy vadállat metál együttes, de basszus! Azért mégiscsak egy olyan srácról beszélünk aki nem éppen ebbe a műfajba született bele. Na mindegy. Nézzük a jó oldalát.
Tehetséges!
Ehhez kétség nem fér, hisz még én is hallottam milyeneket alkotott és elismerésem a srácnak.
A rövidke gitározás abbahagytával, leállítatom a felvételt és tartok egy tíz perces szünetet. A hátsó kijárathoz vezető folyosón az egyik italautomatából előhalászok egy ásványvizet, miközben a hátsó farzsebemből előkaparok egy cigit.
Kiérve a Splinter Records stúdió hátsó parkolója nyit rálátást a városra, de olyan erős a napfénye, hogy majd' egy percig csak hunyorgok a semmibe.

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : DJ

TémanyitásTárgy: Re: Fight the Power!   Pént. Júl. 15, 2016 3:31 pm

- Jerry! Talpra! - hallom Dave(a menedzser) hangját, de mintha minimum egy másik dimenzióból szólna.

- Hallod, kölyök!?! Ideje felkelni, dolgunk van! - és fény árasztja el a szobát. A szemeim összerándulnak és szinte kisüti az agyam a világítás. Hogy miiii..??
Nagyot sóhajtok, de Dave soha nem az az ember volt aki feladja.

- Mi van, már este van.. ? - kérdezem nyögvenyelősen, de képtelen vagyok kinyitni a szemeimet. Egyszerűen mintha beragasztották volna.

- Tudom kölyök hogy nemsokat aludtál, de muszáj-munka van. Már említettem neked! - keresek a fejemben, próbálok, az álmatag ködön túl, de nemnagyon akaródzik összeállni a történet. Kinyitom a szemeimet.

- Hogy mi van? - a képét bámulom. Azt a homályosat ami átlátszik a mögötte virító fényen túl, de aztán ülőbe lököm magam. 9 óra.

- Alig két órája feküdtem le. - nézek vissza az óráról a szemeibe, de rohadtul nem akarózik felkelni.

- Tisztában vagyok vele. - a hangja kimért és erőteljes. Egy szál öltönyben áll ott előttem, nagyon úgy tűnik ebből nem lesz menekülés. - Nagyon jól tudtad ez az egész mivel jár. Kiokítottalak.. - igazgatja a mandzsettáját - Hidd el, én se örülök neki hogy kizsigerelnek, pláne a ma esti nagykoncert előtt, de ezt most muszáj. Szívességi kérdés. - köszörüli a torkát, én meg...

- Remek... - csapódok vissza az ágyban, csak bámulom a mennyezetet és ezerszer szívesebben lennék most valahol máshol. Mondjuk otthon. Egy pohár kakaó mellett.

- Akárhogy is, öt perced van. Vagy legyen inkább kettő. - a hangja az ajtó fele távolodik, onnan meg már csak azt hallom ahogy csapódik a háta mögött.
Hát ez tényleg remek...

~

A két perc, minimum tizenkettő. A mélygarázsban már ott vár a GMC, fullra sötétített üvegekkel, és ahogy nyílik az ajtó, berakom magam. Kábé még a füleimen nézek kifele.

A város.. nem érdekel. Vegas olyan mint bármelyik másik, fények, épületek, mindenhol ember. Nagyot ásítok, amikor Dave átnyújt az orrom elé egy Monstert.
A szemeibe nézek.

- Kettőt tolj le amíg odaérünk. Rosszul nézne ki ha lefejelnéd a keverőpultot.

Bólintok. A doboz ciccen, és megemelve, a felét leöntöm a torkomon. Undorító íze van. Nem szeretem, mégis sokszor mentette már meg az életem.
Úgy tűnik egy újabb alkalom.

Kihalt környék, vagy legalábbis Vegas valami külső széle lehet. A kocsi bekanyarodik az útról, parkolónak nézem és valami félmagas sötét épület.

- És mit is fogok én itt csinálni? - a második adag energiaitalt is leengedem ahogy megakad a szemem egy mozgó figurán.

- John Stevens. A Splinter Records fejese. Tartoztam neki egy szívességgel, az egyik bandájuknak kell bekeverni. - közli nyílt őszinteséggel.

- Remek... - már másodszor. És inkább felhajtom az utolsó kortyomat.
Nemigen szeretem a külsős munkákat. De ha kell...

A kocsi felnyikorog ahogy megáll az ajtó előtt. Dave száll ki előre, - ha igaz - elsőre kezet fog az ott várakozó emberrel. Én csak utána mászok ki. A dobozt valahogy elhagytam útközben.

- Üdv! - biccentek és várom a további történéseket. Nagyon nem vagyok még észnél, de általában megy ez zsigerből is. Nem félek.
Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Fight the Power!   Szomb. Aug. 20, 2016 8:22 pm

Több mint tíz perce álldogálok már kint a Splinter Records stúdió előtt. Ugyan nem akartam nagy szünetet tartani, de most nem hajt senki, két főnök és három hangmérnök van bent. Kérdem én: minek siessek?
Bassza meg a munka, most kicsit lazulok! Ha a srác ideér, akkor úgy is előbb tudnom kell kiről van szó! Ha valami kis beképzelt kis fiú lesz, akkor picsába a számmal! Legyen szarabb a meló, legyen szarabb a hangzás, de egy egoista kis rohadékkal nem fogok együtt dolgozni!
Ha képes viselkedni, nos üdvözlöm köreimbe.
Egy újabb cigit kapok elő, mikor az ajtó nyílik és kilép rajta John, a stúdió vezetője. A fickó kiköpött Ross Robinson.
Majdnem lenyelem a koporsószöget, mikor meglátom. A cigi szinte landol vissza a zsebembe, én pedig odafordulok, hogy magyarázkodjak a lógás miatt.
- Már...már pont készültem visszamenni John, ne haragudj csak...
- Maradj csak nyugodtan. - int le a főnök. - Amíg a srác nincs itt, úgy se érdemes semmibe bele kezdened. Viszont szeretnék néhány dolgot tisztázni, nyugodtan tedd csak vissza a cigit a bagólesődbe, mielőtt Mr.Brightman ideér.
Érdeklődve hunyorítok rá. A bagó újra a számba landol, az ezüst öngyújtó formás tűzcsóvát pattintva elő magából, gyújtja be a papír végét.
John végignézi a műveletet majd belekezd.
- Nagy munkába tartott mire ide tudtam csábítani, Mr.Birghtmant! A srác lehet, hogy még tejfeles szájú, de irdatlan nagy sikert érhetünk el vele, ha egy munkánkba benne van egy ilyen gyakorlott srác. A közönség imádná.
Megforgatom a szemeim, ahogy elképzelem, hogy egy metál koncert közepén megjelennek a csáricsöcsű csajszik, akik csak ezért a babaarcú fiúért jönnek. Elég hülyén néznénk ki. De John szava szent.
- Igaz, hogy a menedzsere tartozott nekem és ennek köszönhetően tudtam rávenni, hogy a srácot befogja mellénk segíteni, de egy hajszálnyi hiba és baszhatjuk! Szóval kérlek, mindenre ami szent! Légy normális!
Meglepődve fordulok John felé.
- Én? Miért, mi rosszat csináltam!
- Mit? Például három hete megcsaptál egy amatőr pankrátort!
Újabb szemforgatás.
- Nem csípem ha tapiznak...
- De ehhez a sráchoz egy ujjal nem nyúlhatsz!
- Jézusom, John! - nevetem el magam. - Nem terveztem bántani! Ha nem tesz semmi olyat ami ki idegelne, hajaszála se görbül!
John egyetértően bólint és visszamegy a stúdióba.
Épp, hogy elszívom a cigi utolját mikor megjelenik egy kocsi amiből előbb egy középkorú fickó lép ki, aki gyors léptekkel odarobog hozzám.
- Üdv, Dave vagyok! Mr.Brightman menedzsere! Ön, gondolom Mr.Trinidad!
- Az egyetlen. - mosolyodok el és kezet fogok a fickóval. - John már bent várja Önöket a stúdióba.
Hamarosan felzárkózik hozzá egy fiatal srác, akit elsőre felismerek. Jerome Brightman.
Rávigyorgok majd a kezemet nyújtom felé.
- Helló! Wyatt Trinidad!
Alapvető dolog a bemutatkozás. Csak remélem, hogy jól nevelt.

Jerome Brightman

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : DJ

TémanyitásTárgy: Re: Fight the Power!   Szer. Szept. 28, 2016 6:09 pm

- Jerry.. Brightman. - csúsztatom a kezem az övébe. Még nem szoktam a formális intézkedéseket.
Nem tudom ki a fickó. Dave intézett mindent, és még ha tudnám is, a lassan ható energiaital mellett, még nagyon nincs agyam gondolkozni.

- Akkor menjünk be! - Dave szavai. - Mutatná az utat? - kérdi az idegent, Wyatt... Igen, Wyatt.

Ha ő megy, mi is megyünk. Gondolom. A folyosó sötét.. mint minden egyes stúdió belső berkeiben, már fel se tűnik ez a részlet. Emberek csak elszórtan... aminek örülök, nincs most kedvem a jópofa bemutatkozási procedúrákhoz, annak ellenére hogy megesik még párszor útközben.
A konyha részleg felől friss, bár középszerű kávé illata lengi be a teret, amire a gyomrom magától megkordul útközben. Éhes vagyok! A fenébe, rohadtul rendelni kellett volna legaláb egy kis fánkot... Azt mondják a cukor erőt ad. De legalábbis valami kell, hogy életben maradjak.
Újabb kanyar, egyre hangosabban szűrődik a zene. Egészen más.. stílus mint amivel dolgozni szoktam, mégis.. minden zene csak ÜTEM!
Tekergő kígyóként dolgozik a pulton, és tekergő kígyóként formálódik a kezeimben.
És megérkeztünk...

Megérkeztünk??
Vissza az elejére Go down

Fight the Power!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal