HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» You cannot make me blue
by Layla Seymour Today at 2:50 pm

» Queen of Madness
by Josephine W. McAllister Today at 9:34 am

» Elme, gyógy és intézet - Josie & Henrik
by Josephine W. McAllister Today at 8:54 am

» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Josephine W. McAllister Today at 8:08 am

» Napi bölcsesség
by Josephine W. McAllister Today at 7:52 am

» Játszótársat keresek
by Vincent"Riddick"Rodriguez Yesterday at 11:22 pm

» Micromed-torony
by Grace Reed Yesterday at 8:31 pm

» Szó-kép-zene
by Sophie Prevot Yesterday at 8:25 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Who are you, little angel?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Who are you, little angel?   Vas. Jún. 19, 2016 11:45 pm

Gebasz.
Tudjátok ez minek a rövidítése?
- Garantált-elbaszott-szopás! - kántálom bele a nagy világba, miközben Benjamin, az unokaöcsém házában álldogálva járkálok fel és alá.
- Francba...tudod V-Man, hogy csupa tévedés volt az egész! Elfelejtettem időben bevinni azokat a papírokat! Nem...én nem is voltam a közelbe!
- De hát két heti lemaradásod volt! - suhintok dühösen bele a levegőbe. - A minimum, hogy hazatolod a segged! Figyelj, tudom amit tudni kell: Maisie szép lány, jó vele lenni, de nem éri meg ennyit távol lenni ha egy ISTENVERTE FELSZÓLÍTÁSRA cseszel figyelni!
- V-Man én...
- Neeem, te csak ne! Nem fogom miattad tartani a hátam!
Dühös morrantással letudom az egészet majd nyugodtabb hangon folytatom.
- Beszélek egy barátommal, Chaster Shuval. Nem nagy nevű, de pazar ügyvéd... meglátom mit tehetek...
- Köszi V...
- De én most megyek! - emelem fel a hangom újra majd dühösen kitrappolok a lakásából.
Ugyan délután volt mikor átmentem Benhez, de az utcára kiérkezve már sötétedik. Ugyan mostanság figyelek a kinézetemre, most egyszerű tornacsukába vagyok, kopott fekete farmerbe és egy Ramoneses pólóba. Ez a kombó nálam egy otthoni szett, tekintve a rokonöcskös és az én lakásom közti távolságot.
Kemény száz méter.
Végül az otthonom helyett kikötök a törzshelyemen. Van ugyan neve, én csak "A KOCSMÁNAK" hívom. Így csupa nagy betűkkel.
Az ajtón belépve, kellemes csend van, olyan fajta emberekkel akikkel jó lógni. Mosolyognak, diszkréten nevetgélnek és beszélgetnek.
És persze szívják a bagót.
Példájukat követve, csüccsenek le a pulthoz és tolom magam elé a hamutartót. Minden a szokásos....
Kivéve a pincérlányt.
Ő totál új. Enyhén meglepődve nézek rá, még a tény se tűnik fel, hogy otthon hagytam az öngyújtóm.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Pincérnő, önjelölt lélekgyógyász

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Hétf. Jún. 20, 2016 8:18 pm

Mindenkinek vannak álmai. Nekem is. De az álmokhoz vezető út igen nehéz, göröngyös...és..és hosszú.
A lényeg, hogy lett munkám. Bár a hely nem túl pazar, de legalább dolgozom, kapok fizetést és nem kell a szüleim "adományaira" várnom.
Persze, ők rendszeresen küldenek pénzt, mert én lettem a hős a családban, aki azért sem futamodott meg. Vegas korántsem fenékig tejföl...Meg gumicukor.

Most tehát belenyugodva helyzetembe szedem össze a poharakat, törölgetem az asztalokat és megpróbálok nem sorozatgyilkossá válni, ha egy vendég rácsap a fenekemre.
Ez a pincérlányok sorsa és akkor még boldog lehetek. Mindenesetre a fekete mini a fehér, aprócska top és a bazinagy neonrózsaszín karika fülbevaló beindít ezt-azt. Bennem csak a 80-as évek filmjeinek prostijait idézi fel.
Épp a második kört futom az üres poharakkal, amikor új vendég érkezik.
A másik két csajszi valahol messze kóborol egy nagyobb társaság irányába, úgyhogy rám marad.
Láthatóan gyakran jár ide. Lehet, hogy már találkoztam is vele, de nem figyeltem fel rá. De lehet, kihagyott egy kis időt, hiszen nincs két hete, hogy itt dolgozom.
Vegasban minden megeshet.

-Hello! - szólítom meg, felfegyverkezve egy kedves mosollyal. - Mit hozhatok eme korai időpontban?
Igen, kicsit hülyén hangzik, de ez a hely sajátossága. Vicces, baráti érdeklődés. Ám legyen. Ha a vendég vevő a dologra...

Jodie
Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Jún. 22, 2016 5:16 pm

Az unokaöcsém gondjai nem az enyémek, mégis kellemesen felhúzom magam az "öcskös" gondjain. Biztos aranyos és szép lány akivel találkozott, de basszus! Ha a hülyéje nem gondolkodik, hamarosan cseszheti a dolgait és az utcára kerül!
És az tényleg gebasz!
Na, de itt egy másik tény: Olliet kirúgták a KOCSMÁBÓL (így csupa nagy betűkkel). És helyette ezt a kis angyalkát kapják a vendégek, akinek láthatólag a nem lévő fasza ki van az egész melóval, de azért gyűri-gyúrja ezt az elég elkeserítő és monotón munkát.
A csodálkozásom persze azért is jogos, mert a magas és északi viking külsővel megáldott Ollie után furcsa egy ilyen kis apróka lányt látni aki fekete miniben szaladgál itt.
Mondjuk nem tudom, milyen okon hívom aprókának hisz én magam is alig ütöm a százhetvenöt centit.
A mostani modell meg színész faszikhoz mérten, rohadt alacsony vagyok. Na, de ez a magasság bőven elég, hogy elérjem a szekrény tetejét.
He-he, ócska poén!
Kérdésére, először nem felelek, hisz még mindig a kérdés zakatol a fejembe: Olliet kirúgták? Vagy csak plasztikai sebészhez fordult és egy ilyen bomba senoritává varázsolta magát.
Akkor már inkább első. Azt a bazinagy állkapcsot nem lehet nyom nélkül eltűntetni.
Így a lányka kérdésére végül egy kis fázis késéssel, de válaszolok.
- Ööö...elsőre talán egy öngyusziért hálás lennék!
De kérdés nem hagy nyugton, hát muszáj feltennem.
- Szabad kérdeznem..khmm...hogy mégis ki vagy te, kisangyal? Elég gyakran járok erre és az elődöd egy marha colos fickó volt, akinek a legbarátságosabb nézésétől is a Texasi Láncfűrészes jutott eszembe.
Most már kiderítem, hogy mégis miként hívjam az új kedvenc pincérkémet.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Jún. 22, 2016 8:16 pm

A kedves vendég láthatóan lefagyott.
Mondanám, hogy megtisztelő, hogy ilyen hatást váltok ki, de inkább maradok a meglepődésnél. Lehet, hogy igazam volt és tényleg törzsvendég, csak épp hanyagolta a helyet és most csodálkozik a változáson.
Amíg nem tépi le a fejem érte, addig minden rendben.
Nem...még nem tépi le, csak egy öngyújtó kell neki. Megnyugtató.
Leteszem a hamutartó mellé, a pult alatt rejtőző, filléres öngyújtók egyikét, amik a feledékeny láncbagósokat hivatott kiszolgálni.

Tényleg nagy hatással lehetek rá, mert nem gyújt rá fénysebességgel. Inkább az érdekli ki vagyok én és szavaiból kiderítem, hogy tényleg volt itt valami sorozatgyilkosra hajazó benga állat. Azt hittem csak legenda.
-Nem, nem vagyok angyal..Csak egyszerűen Jodie. És ezek szerint ténylg volt itt egy súlyos egyéniség. Sajnos nem találkoztam vele, de a pletyka szerint továbblépett. Legalábbis ezt mondta, bármit jelentsen is ez itt, Vegasban.
A tulaj meg úgy döntött beújít pár elviselhető külsejű csajszit. Nekem ez kész szerencse. Remélem, a vendégek hamar megbarátkoznak az új helyzettel.

Sejtem, hogy a többségnek tetszik az újítás, de számításba kell venni azokat is, akik a behemóttal szerettek lelkizni.

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Jún. 22, 2016 8:38 pm

Azöngyújtót átvéve rá mosolygok, csak azért is, hogy ne nézzen valami pszichopata, mosolytalan fasznak.
- Lekötelezel!
Azzal lenyomom az öngyuszi gombját és apró kis lángocskát lövelve gyújtóm meg a koporsó szög dohányos végét. A halk sistergés szimfóniája, ahogy a száraz dohány meggyullad, édes hangként telepszik feszült lelkem dombján.
Hmm... milyen költői!
Viszont a lány végigmérését nem tudom befejezni. Ugyan nem azért mert annyira tetszik, bár eszméletlenül csinos, hanem mert nem tudom mégis mi hozhatott egy ilyen helyre efféle aranyos lányt.
- Okés, akkor csak Jodie.
Azzal kinyújtom a vékony, csinos és sima keze felé az én tetovált, vastag és érdes kezemet.
- Ez esetben bemutatkoznék. A nevem V-Man.
Úgy V-Man mint a Jackass-es Pisisnek. Tudom nem túl eredeti, de szerintem mióta az eszemet tudom, mindenki így szólít. Jobban belegondolva, általános suliba már ez volt a becenevem. Akkoriban a híres rajzfilm, He-Man után kaptam a nevem. Pláne mert én szerettem azt az alkotást.
- Nos, ötletnek nem volt utolsó. Ollie jó srác volt, de tényleg rohadt ijesztő. Ti lányok viszont..
Mosolyogva kacsintok egyet.
- Javítjátok az összkomfortot!

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Jún. 22, 2016 10:06 pm

-Igyekszem..Bár  mindenki megelégedne egy öngyújtóval! -Figyelem ahogy meggyújtja a cigarettát. Minden szép és jó. Láthatóan túltette magát a nagy melák távozásán és meg van elégedve az új felhozatallal. Ezt szeretem én. ha el és befogad egy közösség, legyen az akár egy kocsma vendégserege.
- Üdv V-Man! - kezet rázunk és én szemügyre veszem a tetkót. Lassan már csak tetovált ismerőseim lesznek Vegasban. A végén még kínos lesz.
- Az emberek többsége a háta közepére sem kívánja a becenevét. Aztán egy idő után megszokja. Hidd el tudom mit beszélek.
Tudom hát. Hiszen engem is a becenevemen ismernek. Johanna az egy szent én meg távolról sem vagyok az. A szentek nem mennek Vegasba és nem flangálnak miniszoknyában.
-Én rosszabbakat gondoltam Ollie-ról, bár szerintem csak ijesztgetni akartak, mert olyan kis..ártatlan cukorfalatnak látszom. -megvonom a vállam. Ebbe is beletörődtem, elvégre az az igazi meglepi, ha kiderül, mégsem vagyok az.
-Összkomfort? Ó, a javaslatokat is szívesen fogadjuk. De előre szólok, rúdtáncos nem lesz, bár elég sokan kérték. Ráadásul, ha engem is kiválasztanának a melóra, tényleg lenne itt láncfűrészes gyilkosság. Apám ugyanis nem tolerálná, ha "elkurvásítanának". És nem, nem azért mert én vagyok az egyetlen kislánya. Van még öt gyereke rajtam kívül, akikre vigyázhatna, de most én vagyok terítéken.

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Jún. 22, 2016 10:59 pm

Megszívom a cigit, a szám egyik sarkából a másikba ide-oda lökdösve. A szemeim érdeklődve villanak a lányra.
- Egyelőre csak öngyújtó! De ha lennél szíves egy pohár barna sört lecsapolni, szintén nagyon hálás lennék!
V-Man, te nők kedvence, tudsz ha akarsz! A kedvesség csodákra képes uraim, jegyezzék fel a hűtőjük ajtajára!
A kézfogás közben látott tekintetét követem a saját alkaromra. Na igen, a neccharisnyában feszülő nő biztos összezavarja. Pedig én annó csak annyit kértem a tetováló lánytól, hogy valami szépet rajzoljon fel. Hát nem felrajzolja magát így? De azért kellemes látványt nyújt.
- Én valahogy jobb szeretem, ha V-Mannek szólítanak. Még a saját szüleim se szólítanak Wyattnak.
Micsoda hülye név! Wyatt... pláne mióta van az pankrátor...mi is? Baljós Wyatt? Áh, ezeknek a barmoknak istenverte hülye becenevet adnak!
- Ollie jó gyerek, csak nem kellett volna kidobónak lennie a kocsmázás előtti...tíz évbe körülbelül. Azóta pedig homlokráncolva melózott a srác.
Ollie pompás gyerek. Akkor is ha egy alkalommal kis híján kitörte a fogam mikor meggyújtottam a pólója szélét. Talán még felkeresem facebookon.
- Talán a kis cukorfalat kinézet miatt kaptad ma tőlem meg a "kis angyal" címet. Szinte látni vélem a fejed felett a kis ragyogó glóriát.
Hmm... és tényleg! A felette lévő lámpa szinte glóriát teremt Jodie feje fölé.
- Nem mondtam, hogy rúdtáncolj itt! Arra ott van a sztriptíz klub és az egyéb ilyen "elkurvásodó" helyek. Ami meg a tesóid illeti...
Megszívom a cigit és a fejem fölé fújva egy glóriát, rámosolygok.
- Remélem a testvéreid is hasonló gondolkodásúak mint te. Nekem is van egy lány testvérem. Egy húgom. Deee mióta a vőlegényével kiköltöztek Japánba, nem igazán beszéltünk.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Pént. Jún. 24, 2016 3:43 pm

-Na igen! Mit ér a cigi sör nélkül? - Villámsebesen rakom elé az éltető nedűt. Ő most egy különösen kedves vendég nekem. Tudom, nem szép dolog, de mutassanak itt nekem valakit, aki nem kivételez egyesekkel.
-Hmmm...Amikor az apám vagy az anyám azt kiabálja valahol a ház másik végében, hogy "Johanna", akkor valószínűleg valami óriási rosszaságot csináltam. Nem mondom, előfordult néha...de mostanában már csak Jodie vagyok otthon is.
Arról inkább nem ejtek szót, amikor a bátyám a hátára kapott és becipelt a házba, miközben azt üvöltötte: " Mads, muszáj neked mindent észrevenni??"
-A neveinket a szüleinktől kapjuk..aztán ha nem tetszik kicsit alakítgathatjuk.

-Szerintem Ollie kezdett veszélyes lenni a többiekre és a vendégekre. Lehet, hogy a végén repültek volna a fogak és a véres ujjak. Persze, ez csak az én véleményem azok alapján amiket mások mesélnek.
Tényleg nem akarok én rosszat senkinek, de nem hiszem, hogy két percnél tovább mernék állni Ollie mellett.
-A cukorfalatok rövid életűek Vegasban. Akárcsak az angyalok. Én viszont távolról sem vagyok annyira angyal. Ne tévesszen meg a külsőm. - figyelmeztetem barátian. Valóban változtam kicsit. A Vegas csillogása mögötti durvaság sokat csiszolt rajtam. Már nem vagyok az a kislány, aki minden nap sírva megy haza, vagy nem meri felemelni a hangját, ha a helyzet úgy kívánja. A többiről meg már ne is beszéljünk.

-Ó, azt hiszem a Riley családban van pár eltérés, de nagy vonalakban egyformán gondolkodunk. És persze furák is vagyunk a magunk módján. De legalább van min derülnie a szomszédoknak.
Abban viszont biztos vagyok, hogy Japánig egyikünk se mehetne el egyedül. De azt hiszem a távolság megijesztene mindannyiunkat. Sokáig még Kaliforniát sem hagytuk el.
Szerintem ez mindent elmond rólunk.
Ami pedig a rúdtáncot illeti...Az ezen a helyen csak álom marad. Ekkora változást már nem bírna el a hely...meg a főnök sem.

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Jún. 29, 2016 6:32 pm

- Ámen, aranyom! - kacsintottam rá majd az elém érkező nedűbe belekortyoltam.
A hideg pohárba, még hidegebb sör volt, olyan erős és isteni ízzel, hogy akaratlanul is egy aprócska nyögés kiszakadt a torkomból.
- Köszönöm szépen. - mosolyodok a lányra, miközben nyelvemmel eltűntetem a felsőajkamra ragadt kis habot.
Az alkohol íze ellazít és édesen elzsibbasztja az agyam. Micsoda kellemes érzés!
- Annó mikor az én szüleim szidtak le, akkor úgy kezdődött, hogy "Mr. Trinidad, kérem fáradjon a szülő egységekhez!" aztán jött az emberes lebaszás és a hasonlók.
Nem mintha olyan sokat beszélgettem volna a szüleimmel. A húgom volt az egyetlen családtag akivel sokat beszélgettem. Ez persze nem jelenti, hogy utáltam volna őket. Neeem, ugyan! Hálás vagyok, amiért létrehoztak. Mit érne a világ nélkülem?! Öööö... sok mindent. De talán Jodie unatkozna most és nem beszélgetne velem. Ha úgy vesszük, valami értelme van már az életemnek.
- Az én esetembe, talán még jobb is, hogy át lett alakítva! - mosolyodok el.
Milyen furcsa is lenne, ha állandóan Wyattnak szólítana mindenki. Nem, ez így nem lenne jó. Nem tudok olyan jelent/múltat/jövőt elképzelni ahol nem V-Mannek becéznek. Azt hiszem a nevem létrehozásakor, ergó az elnevezésemkor is nagy eséllyel ezt a becenevet viseltem. A Wyatt csak amolyan alibi keresztnév.
- Ki tudja? Egy kidobó ember többségében azzal kezdi, hogy udvariasan felszólítja a balhézó alakokat, hogy távozzanak. Csak akkor emeli fel az öklét, ha a szükség úgy hozza. Én magam is voltam... bár én roadiként dolgoztam és inkább biztonságiként ügyködtem a kemény százhetvenöt centimmel!
Azzal amolyan Superman féle csípőre tett kéz beállással kiegyenesedek a széken. Hát, nem születtem valami colosnak.
- Maximum a cukorfalatok. Az angyalok igen is élnek. Sokan elkerülik a tényt, hogy Szent Mihány arkangyal is tüzes pallossal a kezében védi az égieket.
No, nem mintha annyira belemerültem volna a Bibliába, de volt szerencsém áttanulmányozni. De csak azért, hogy tudományos dolgokat találjak benne, ami hülyeségként vegye az egész hitvallást. Nem akarok szemét lenni, mert szép dolog a hit, de én sosem voltam egy nagy vallásos.
- A mi családunk is összetartó, de sajnos az én szüleim már az égiekkel vagyunk. A húgom pedig a pasijával boldog életet élnek. És azt hiszem így a legjobb. Minden vasárnap beszélünk, más nem is lényeges. Csak hallani akarom, hogy jól van. És hidd el, ha rúdtánc lenne itt, nem jönnék ide. Annó jártam párszor amolyan "didi-klubba" de mára gyerekes és unalmas. Azok zűrös évek voltak.
Csoda, hogy emlékszem abból az évből bárminek.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Jún. 29, 2016 10:20 pm

Szegénykének a sör már szinte életmentő volt. Még szerencse, hogy tudta, merre van a kedvenc kocsmája és talán még közel is volt hozzá.
-Igazán nincs mit. Hajnali kettőig szolgálatodra! -biccentek és megeresztek egy mosolyt ami nem épp angyali...Én szóóltam.
-Megnyugtató, hogy mások is kiborították a gyerekeiket a nevekkel. Így kevésbé érzem magam szerencsétlennek aki a rövidebbet húzta.
Az igazság az, hogy minden Riley gyerek a rövidebbet húzta, de egyelőre nem mesélek, miféle neveket kaptunk a szüleinktől második keresztnévnek. Az enyémhez, vagy a bátyáméhoz képest a Wyatt kész főnyeremény.

-A lényeg az, hogy mára találtál magadnak egy jobb nevet. Ami igazán passzol hozzád és ez a lényeg. Hogy most már jól érzed magad a bőrödben.
Öhm...Te el tudod képzelni, amint Ollie udvariasan megszólít egy rendbontót? -hüledezem, mert én nem tudok ilyet képzelni, pedig nem is találkoztam vele.
Na, rólad el tudom képzelni, hogy előbb beszélsz aztán ütsz.
-nézek rá elismerően.

-Én nem vagyok se cuki se angyali..Még akkor se ha Mihály kölcsönadja a tüzes pallost. Meg aztán mit csinálnék én mint angyal? Ülök a házak tetején fehér ruhácskában, hófehér szárnyakkal és bámulom a halandókat.... Unalmas meló lenne nekem..

-Szóval, a nagy távolság dacára tartjátok a kapcsolatot. Ez is egyfajta összetartás és jó hogy van, főleg hogy a szüleitek már nincsenek veletek.
Inkább nem gondolok bele, mi lesz ha anya és apa már nem lesznek..Remélem, nem fogunk szétszóródni.
Szerencsére, egy kóbor fogpiszkáló kizökkentett a kezdődő szomorúságból.
Mióta eljöttem a "lepratelepről", első vegasi lakhelyemről, tisztaságmániás lettem. Gyorsan felkapom a fogpiszkálót és bepöccintem a szemetesbe. Utána végignézek a pulton is, de úgy fest, minden oké.*

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Jún. 29, 2016 11:06 pm

A mosolyát látva, a saját elégedett vigyoromat, inkább a pohár és a sör fogságába rejtem. Tényleg nem egy kis angyal.
- Akkor hajnali kettőig kénytelen leszek én maradni. Hidd el kínszenvedés nekem. Nézd csak meg!
Azzal elkezdem felemelni a poharat miközben ijedt arccal úgy teszek mintha próbálnám megakadályozni az ital bekerülését a számba, végül egy könnyed hajtással lehajtom a felét és elégedetten mosolyodok el.
- Látod? Hiába a harc, hiába az ellenkezés, ő az erősebb!
Az egykori alkesz énem szinte sírógörcsbe rándulva helyesel, miközben ő már keveri a korsó sörbe a vodkát, a whiskyt és az egyéb nyalánkságokat. De ez a V-Man csak egy pohár sört iszik. És így is a legjobb. Maradjon így.
- A húgomat, apám állandóan Maggienek szólította. Az egészben a röhejes, hogy rohadtul nem így hívják. Csak állítólag a nővérem örörkölte drága anyám kinézetét és ezért Maggienek becézte.
Apa és anya halála óta senki nem is szólította így. Még én se. Tőlem nem is nézte jó szemmel. Őt jobban megviselte anyáék halála, mint engem. Engem akkoriban jobban megviselt Scarlet halála. A világ legszerencsétlenebb barmának éreztem magam. Csoda, hogy nem őrültem bele.
- Na ja, bár biztos akadna még ezer másik név amivel eltudnának látni. A V-Man mellett még egy ideig a Rozsda nevet is viseltem, mert időben rozsda színű volt a hajam.
No persze nem a festéstől. Sokkal inkább mert tele volt ragadva hányással. Nem túl szexi, de hát ez van. Egy büdös-mocskos alkesz voltam. Így elhagyva ezt, most nagyjából minden okés.
Fogjuk rá.
- Hiszed vagy sem, Ollie nagyon is képes volt erre! - mosolyodok el. - Nálam is eljátszotta mikor valami karaoke este volt annó tartva itt és kicsit bevadultam az éneklésbe. Szépen megkért, hogy távozzak, én pedig megtettem. Ami meg engem illet, nekem nem kellett sokat beszélnem amikor biztonságiztam a koncerteken. Csak ide futottam, oda futottam és lökdöstem vissza a tömegbe az embereket akik megpróbáltak a kordonon áttörve egy-egy hírességet betámadni.
Nem mintha olyan nagy nevek koncertjein kellett volna őrködnöm. A leghíresebb Motörhead és egy Stone Sour volt. De ezek smafuk voltak, a közönség normális volt.
De a kisebb koncerteken néha beteg hangulat támadt.
- Nem minden angyal jó. Lucifer bukott angyal, égett szárnyakkal. Ha én angyal lennék, bizonyára a Pokolba alá szállva egy emberes mészárszékbe kezdenék.
Bizonyára elszálna az agyam ilyesféle hatalomtól. Húúú, öcsém micsoda beteg egy állat lennék!
- Ja, ha úgy vesszük. De persze már nem én vagyok neki a legfontosabb és így jó is, ha pozitív formába vesszük.
A rendtartás eme formáját látva, elégedetten biccentek.
- Csak ilyen szorgalmasan, aranyom!

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szomb. Júl. 02, 2016 5:12 pm

Ciccegve csóválom a fejem, mintha nem tetszene az egyenlőtlen küzdelem eredménye.
-Egy sört még beoszthatsz kettőig, ha ügyes vagy....Vagy kapsz ásványvizet. - vihogok a saját ötletemen. Ide kevesen térnek be ásványvízre.
-Az igazat megvallva, mi elég színes család vagyunk a magunk módján, úgyhogy nem is tudom igazán, ki hasonlít a legjobban anyára, vagy apára. A keresztneveiket pedig egyikünk sem kapta meg.
Viszont minden más hülye nevet az kaptunk.
-Van ezeknek a hasonlóságoknak elég sok rossz oldala is...- sóhajtok fel. - Mi megúsztuk..vagy senki sem figyel az ilyesmire. Mondom, nem vagyunk egyszerű család.
-Rozsda? Ez se rossz. Legalábbis sokkal jobb mint a Graffiti ember ahogy anyám hívja a bátyámat néha. Azt hiszem, sokallja a tetkóit.

Nos, igen..Drága bátyám tényleg szépen össze van firkálva. Mentségére szóljon, hogy jó kis művek vannak rajta és időközben ő is remek tetováló lett.

-Ha tényleg ilyen rendes gyerek volt Ollie, akkor maradhatott volna. Első időkben talán félelmetesnek tűnne, de megszoknám. De most már ő elevezett más vizekre.
Ami a karaoke-t illeti én nem lennék ilyen udvarias. Bántja a fülemet a hamis hang.

Ez kicsit úgy hangzott mintha egy finnyás denevér mondta volna, vagy egy sznob zenei producer. De mit csináljak? A karaoke nekem egy rémálom.
-Lucifer bukását a kíváncsisága okozta...Meg az hogy többet akart és gyorsan. Aki siet mindig pórul jár. Én inkább maradok a kis fehér ruhás, de sunyi angyal.
Egy inkvizítor szigorúságával mérem végig a pultot, hogy lássa a kedves vendég, előlem nem bújik el semmi apró morzsa, vagy kosz. Közben elhussan mögöttem az egyik lány, aki eddig az asztaloknál tevékenykedett. Lány...Ez kicsit túlzás, mivel nemsokára betölti a harmincat és van két gyereke. De az is lehet hogy három. Nem számít. A lényeg, hogy elhúzott a pult másik végébe, úgyhogy én beszélgethetek tovább, ha jön egy újabb vendég.

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szomb. Aug. 13, 2016 11:46 am

Megszólalásán elégedetten kuncogok egyet.
- Egye kánya! Kettőig csak kibírom. Nem mintha zavarna az ásványvíz, most nem azért jöttem, hogy berúgjak. Bár az utóbbi pár évbe nem mintha bármikor is különösebben berúgtam volna.
Na de az előtt! Nem volt olyan isten aki felrúgdosson az ágyból egy emberesen átdorbézolt éjszaka után. Vagy nappal. Vagy délelőtt. Vagy délután. Vagy bármikor. Akkor az iváshoz nem kellett indok csak sok legyen, tömény és felejtse el a bánatot, amit csak ilyen szarokkal tudtam pár nap vagy óra erejéig eltemetni. Deppresszív alkoholizmus. Nem mintha lenne másfajta alkoholizmus, üres indokok nélkül az ember nem szokik rá a piára.
- Fura mód, én az unokatestvéreimre hasonlítok jobban. Fura is volt, mikor a gyerekkori képeken a fekete hajú apám mellett, ott van a sötétbarna hajú édesanyám, a gesztenye barna színű hajú nővérem és én, vöröses-barnás hajjal. Az unokatesóim egytől egyig ilyen világosak, csak a mi családunk ilyen...
Itt egy pillanatra megállok mert tudom, hogy hülyeség lesz amit mondok, de vigyorogva kinyögöm.
-...sötét.
Na szép, V-Man! Itt lehülyézed a familíát, tapsold meg magad! Bár az hétszentség, hogy te magad nem vagy egy agytröszt, de apád legalább okos ember volt, isten nyugosztalja!
- Csak nem lehetnek annyira vészesek! - vigyorodom el. - A Keith és a Reginald névnél nincs idétlenebb!
Ezektől kiráz a hideg. Komolyan ki nevezi így el a kölykét? Rémes baszdmeg, rémes!
- Graffiti ember? Höhö, ez se rossz! Szinte elképzelem, ahogy a bátyád valami rikító zöld egyberuhába, skarlát vörös köpenybe feszít és a feje felett villog a "Világ megmentője, a gonoszok legyőzöje, a gyengék védelmezője: Graffiti ember!"
Ezen gondolatmenet akaratlanul is heveny röhögésbe taszít engem. Nem tehetek róla, szeretem a képregényeket és rohadtul mókásnak tűnt a fejembe. Tudom, egy idióta vagyok, hogy a saját viccemen röhögök, de akkor is baszki, kurva röhejes egy ilyet elképzelni!
- Hát remélem, valami frankó helyet fogott ki!
Remélem így van Ollie, egészségedre! Azzal beleiszok a sörömbe és az ital végeztével újra megnyitom a beszéd csapom.
- Ne félj, az én szám hamis hangod nem add ki! Ha már egyszer ebből kell megélnem, akkor a minimum, hogy nem kezdek úgy rikácsolni, hogy a szomszéd kan macskák megakarjanak velem ismerkedni!
Bár a makacsságom hajt, hogy megmutassam mit is tudok, de hanyagolom. Aligha venné jó néven, hogy itt elkezdek kornyikálni a pultnál. Még a végén valaki hozzámvág egy korsót, hogy fogjam be. Bár ha megveszek a körülnézésbe, akkor se látok olyat aki ilyet tenne. Most normális, jó arcok ülnek itt. Némelyiküket még látásból is ismerem.
- Szóval nem csak én jártam kisiskolásként hittanra, ez megnyugtat. - mosolygok rá Jodiera.
- Jobb is ha kisangyal maradsz. Most már én is az vagyok, egy tépett angyal monoklikkal a képén. Régebben jobban vonzott, hogy mi van az úgymond "sötét oldalon" de garantáltan nem valami mókás.

/Visszatérve frissen/

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Vas. Aug. 21, 2016 9:27 pm

-A szénsavas ásványvíz felpörgeti az agyat...Állítólag. Mégsem támolyoghatsz úgy haza hajnaltájt mint egy zombi. A végén még betennének a nyolcórás hírekbe, aztán magyarázkodhatsz.
Igazándiból fogalmam sincs igaz-e amit az ásványvízről mondanak. Valahol olvastam, és volt aki bólogatott rá lelkesen volt aki orbitális hülyeségnek tartotta. Tőlem kapott egy esélyt.
-Nálunk csak árnyalatnyi különbségek vannak...a nővérem szőkesége már a tudománynak köszönhető. Tisztára olyanok vagyunk mint valami olasz vagy mexikói család....Fene tudja, lehet, van egy-két indián rokonunk is.
Keith meg Reginald? Hááátt..Jobb mint amikor a tisztelt szülő a lányát egy olasz származású amerikai énekesnőről nevezi el.

Bakker, tényleg olaszok vagyunk???

Feldereng előttem a bátyám, mint szuperhős...És felröhögök nagyjából úgy mint egy ogre. Néhányan felénk pillantanak, kész szerencse, hogy V-Man is velem röhög a saját szövegén. Komolyan életet ment. Így legalább nem késelnek meg a vendégek.
-A bátyám sosem volt szuperhős alkat. Csöndes gyerek volt, azt mondják, de inkább egy időzített bomba volt. A robbanás a tetkómániája volt.
-Én is remélem, hogy jobb helyet talált mint ez itt...
- mondom halkan, mert én még nem találtam jobb helyet, viszont valamiből fizetni kell a számlákat.
-Sosem tudhatjuk mire buknak a macskák manapság! -vihogok. Nálunk változatos volt a zene és lehet találtak kedvencet is maguknak a macsekok.
-Jaj igen, a Riley család gyerkőcei rendszeresen jártak hittanra meg templomba amíg kicsik voltak..Aztán..tudod, hogy van az...
Próbálok angyal maradni, de Vegas tele van kísértéssel. De ha megúszom tépett szárnyakkal, örülni fogok.

//Kicsit szétesve de visszatérve..lesz ez jobb is Smile//

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Vas. Aug. 21, 2016 10:18 pm

Az ásványvizes szövegre vigyorogva csóválom meg a fejem.
- Szinte látom, ahogy egy emberesebb buli közben minden csajszi üveg asztalon szipuzik fel egy csík bubis vizet.
Elbaszott egy gondolat, de a röhejessége miatt majdnem elröhögöm magam. Látom, ahogy a rendőrök razziáznak és nyitják fel a kocsik csomagtartóját.
"Ahogy gondoltam, három gallon ásványvíz a legdurvább fajtából!"
Baszott röhejes!
- Nem gondoltál rá, hogy utána nézz az őseidnek? Ki tudja, mikre lelnél!
Én csináltam egy ilyen rokon kutatást, családfa felásása ha így jobban hangzik. Érdekes volt. Valami közöm van a németekhez is.
Herr Trinidad, Senor Trinidad, Trinidad senpai, Monsier Trinidad, mindegyik jól hangzik!
Az olasz énekesnő szóra elkezd pörögni az agyam, de Cristina Scabbianal leakadok. Aztán beugrik Cher, de ő nem olasz. Aztán egy csomó név átfut az agyamon. Celine Dion, Giorgia és...
- Annyira nem vagyok otthon az olasz énekesnők terén, szóval megúsztad, hogy kitaláljam! - kacsintok rá. - Én személy szerint a Soft Machine egyik tagja, Robert Wyatt után kaptam a nevemet. Az se sokkal jobb, hidd el!
Egy mikulás kinézetű ürge után kapni egy ilyen nevet? Kösz, maradok a V-Mannél! A nevetésére felkapom a fejem meglepődve, de a hangtól jobban elkezdek röhögni.
- Bájos. - nyögöm ki nagy nehezen.
Baszod, mintha Shrek eltitkolt húga lenne! Beszarás!
- Ki mondta, hogy egy szuperhős nem lehet csendes? Superman se volt az!
Ja, mert a képregénybe mindenki egy agyihulladék, mert egy kurva szemüveg miatt nem ismerik fel Supermant. Pofám leszakad...
- Ne félj, ez se annyira rossz! - mosolygok rá miközben elfordulok a bejárat felé.
Na ja, a hely egy kicsit lerobbant. Fel lehetne dobni. Savanykás grimasszal fordulok vissza.
- A szarhoz képest, nem rossz!
Öhmmm ja, mihez mérten.
Elmegy.
- Hát remélhetőleg az én hangom értékelik! És nem csak párzani akarnak!
Szinte elképzelem ahogy vonyítva hágják a lábam miközben valami dalt éneklek. A hideg kiráz tőle, jézus...
- Tudod, hogy van a mondás: az erős megmarad a gyenge elhullik...ez az élet rendje!

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Csüt. Aug. 25, 2016 10:04 pm

-Na, ha drog lesz az ásványvízből akkor engem már vihetnek is! -vihogok. Meghan és Danny élete csak a drogról szólt, én meg annyira megundorodtam az egésztől, hogy ki sem próbáltam. Viszont bármikor örömmel agyonverek egy narkóst.
-Nem, nem keresgélem az őseimet. Jobb ha néhány dolog homályban marad.
Elég ha a szüleimről és a testvéreimről tudok. Ha közülük akar valaki "ásatást végezni" ám tegye. Tényleg nem akarom, hogy bebizonyítsák, vannak olasz, netán indián őseink.
Maradjunk a mánál..
-Ezt a csajt mindenki ismeri...Madonna...-sziszegem a fogaim közt, aztán lefejelem a pultot. Olyan de olyan ciki ez a név, hogy kevesen tudják. Én sem vagyok büszke rá.

-Shrek rokonának lenni nem is gáz, ha zöld vagy..-dünnyögöm, majd felemelem a fejem. a pultról. -Akkor is te jártál jobban a neveddel. Lehettél volna Bart is, a Simpson gyerek után.
Lassan összeszedem magam, elvégre nem pulton fetrengésért fizetnek.
-Ugyan, egy egyszerű cirmost igazán tarthatsz..Lehetne ő a háttérénekesed.
Na, ebbe nem gondolok bele igazán, mert rommá röhögöm magam.
Ritka, hogy ilyenkor betéved valaki, akivel érdemes társalogni.

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Csüt. Aug. 25, 2016 10:51 pm

- Akkor engem is. - vigyorodok el majd halványabb mosollyal hozzáteszem. - Bár a drog közel sem ilyen vicces. De azért rohadt röhejes és vicces lenne, ha ténylegesen az ásványvíztől lenne mindenki beállva.
A drog tényleg nem vicces. A drog méreg. Rászoksz és beledöglesz. Képszakadás uraim és hölgyeim. Egy alkalommal majdnem túladagoltam magam, már gondolkodtak az adrenalin injekción is.
Mindenesetre túl éltem és jó példával járok a drogról való leszokásról. Bár alighanem inkább alkesz voltam.
- Mondasz valamit, ki tudja kik voltak a rokonaid? - vigyorodok el. - Mondjuk csak nem vagy egy Al Capone. Bár volt egy srác, egy városba laktunk és megcsináltatta. Tök boldog mire kiderült, hogy valamilyen nagyon távoli rokona volt John Gacy.
Aki nem tudná, az ürge egy tök normális viselkedésű fickó volt....
...
Aki előszeretettel lépett a sorozatgyilkosok körébe és gyilkolt fiatal fiúkat. Tudtommal csak azokat. Ha nőket is akkor rohadjon el a lelke.
Madonna nevét meghallva nem tudom megállni, hogy ne meredjen nagyra a szemem. A szám is eltátom miközben valami nagyon halk nyökögés dől ki belőlem.
- Mi...afasz?
Nagy nehezen dőlnek ki a szavak a számon majd vigyorodok el.
- Drágááám, ez zseniális! - vigyorodok el és simogatom meg a feje búbját. - Ha lesz lányom, eskü Sher lesz a neve!
Na ez az igazi kibaszás! Sher Trinidad, pazar!
- Na majd az ablakod alatt állva fogom énekelni, hogy...
Azzal amolyan Seal hangsúlyba elkezdem énekelni a híres refrént.
- "I compare you to a kiss from a" MEOW!
Én se vagyok épeszű, bár a hangsúlyt eltalálom és meglepően jóra sikeredik.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Vas. Aug. 28, 2016 7:38 pm

-Engem valahogy elfogna a büszkeség, hogy mégis van valami szikrányi remény az emberiség megjavulására, ha hirtelen ásványvíz-függők lepnénk el a várost a részegek, vagy a drogosok helyett. Mekkora lenne már!
Persze akkor bezárnának a kocsmák és nekem megint nincs munkám. Szóval nem is olyan vicces, ha belegondolok. Éljenek, a piások! Le a drogosokkal!
-Al Capone? ÖÖÖ...inkább nem, köszi. És sorozatgyilkosokat se kérek a családfámra. Festőket, szobrászokat talán. Elvégre a bátyám jó kis rajzokat készít és többünknek van effajta tehetsége.

Szegény V-Man azt hiszem sokkot kapott a név hallatán. Most vagy jeges ásványvizet kéne adnom neki, vagy valami erősebbet a sörnél.
-Neem, ez nem zseniális! -tiltakozom - Ez beteges, rémes, tragikus, röhejes! -Csak azért nem kezdek bőgni, mert egész jól sikerült a sminkem, különben meg aki kocsmában dolgozik az ne legyen bőgőmasina.
-Háááááttt..Ahogy gondolod...A húgom biztos nem veszi rossz néven, ha lesz valahol még egy Cher...De azért sajnálom kicsit a lányodat. Adj neki valami rendes nevet is, hogy választhasson.
Erre viszont már nekem kell innom. Kinyitok egy kis üveg ásványvizet és meghúzom. Máris jobb.
-Ha tényleg az ablakom alá akartok jönni a cirmossal, kaptok a produkcióért egy zacskó macskaeledelt. Meg talán egy sört.
A tapsot megelőlegezem a rövidke műsorért.
Valamivel messzebb poharak csörrennek a tálcán a pulton. Lecsapok rá és eltűntetem, nehogy azt higgyék, hogy hanyagolom a munkámat és csak beszélgetek a vendéggel. Persze, a is fontos, de a többi sem szorulhat háttérbe.

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Aug. 31, 2016 2:07 pm

- Mekkora lenne? Hatalmas. Viszont azt hiszem a boltokba nem igazán látnád az ásványvizes sorokat, búcsút mondhatnál a forró vegasi napokon az utcán vizet osztó manusoknak és alighanem a Föld víz készlete megcsapanna. Amondó vagyok, hogy a kokain cserjéket elég lenne a földdel egyenlővé tenni.
Elmélkedve szívok bele a cigibe majd folytatom.
- Volt szerencsém, vagy talán balszerencsém, kipróbálni a kokaint. Nem tagadom az első szippantás elég pöpec volt, de a későbbiekbe közel sem éri el ugyanazt az eredményt, emelett tönkre vág. A legjobb ha senki nem szokik rá.
Azok az emlékek! Mikor koncert előtt egy sarokban üldögélve nyögdécseltem mert a kokó nem akart beütni. Hányni akartam, sírni, üvölteni, gyilkolni. Az orr cimpámból már vér szivárgott, a számból pedig rossz agy halott módjára folyt a nyál. És ezek után egy két órás koncertet lenyomni brutális.
- Akkor mondjuk egy Leonardo Da Vinci vagy egy Vincent Van Gogh azért jobb lenne nem? - kacsintok a kis pultosra.
Hirtelen mi is elkezdenénk kutatni a lány rokonai után és mint a Da Vinci kódba kiderülne, hogy Jodie, Jézus Krisztus utolsó leszármazotja. Hát tuti, hogy jól üzemelne a kocsma hirtelen!
Jönnének az emberek vizes poharakkal, hogy alakítsa át borrá ha már egyszer csapos.
- Dehogy is, életke! - röhögöm el magam majd kicsit finomabb hangon (hogy mások ne hallják folytatom) - Szerintem rohadt kreatív, hogy Madonna nevet kaptál!
Aztán lehervad a mosoly az arcomról, hisz eszembe jut, hogy "hé V-Man! Hisz van egy lányod!" Kicsit halványabb mosollyal szólalok meg újra.
- Volt már lányom. De szerencsére mikor megszületett nem a Sher volt az első ami eszembe jutott. Hanem Scarlett.
Szegény, kicsi drágám...
- Szavadon foglak! - kacsintok rá majd a tapsot hallva, a szám szélébe lököm a cigit és meghajlok ültömbe.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Vas. Szept. 18, 2016 7:45 pm

-Megnyugtató, hogy elég volt egy sokkoló élmény és ejtetted a kokaint. Sokaknak ez se számít. Jó hogy velünk maradtál. -megemelem az ásványvizes palackot a tiszteletére, jelezve, hogy az ásványvíz örök, hulljon a drog!
-A drog csak halmozza a problémákat, megoldani nem fogja. Egyél helyette csokit meg fagyit. -tanácsolom bölcsen. Na nem mintha az bármit is megoldana.
-Leonardo zakkant volt Van Gogh meg levágta az egyik fülét. Szép kilátások...Asszem ötvenéves koromra a zárt osztályon rajzolgatnám a szenteket meg a napraforgókat és estére muszájdzsekit kapnék...-ecsetelem a jövőképet. Persze, meglehet, hogy a műveim eladásából remekül elélne az intézet.

-Maradjunk annyiban, hogy én vagyok az ásványvizet vedelő pultos csaj aki az egyik keresztnevét egy szentről, a másikat egy kevésbé szent énekesnőről kapta.
A Scarlett név egészen jó...Azzal nem lenne bajom..
-mondom elgondolkodva, de nem akarom túlságosan erőltetni a témát. Valami azt súgja nem jó ötlet.
-Imádni fognak a szomszédok a macskazenéért! - biztatom, hiszen egy macskatulajról tudok a házban. Nagyon boldog lenne ha meghallaná a fura duót. Képzelem...Repülnének a dolgok..

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Kedd Szept. 20, 2016 4:44 pm

- Sokkoló élmény? Én túladagolásnak hívnám.
Áhrgh, el nem felejtem! Láttátok már a Ponyvaregényt? Van az a jelenet mikor Uma Thurman felszív egy csík heroint. És a hatás is meg volt persze. Nálam nem különb. Felszippantottam három csíkot, fej hátravet. Kurva jó pörgés, az ereimben dübörög a vér és hirtelen...
Ó bassza meg!
- Az utolsó emlékem annyi volt akkor, hogy felfordul a gyomrom és a hátamra esve rókázni kezdek. A többit már a kórházba mesélték. Állítólag az epilepsziás rohamhoz hasonló dolog kapott el és kis híján meghaltam.
Inkább nem mesélem el neki, hogy történetesen tényleg halott voltam pár másodpercig. Mert még a végén rákérdezne, hogy milyen volt a halál és ki kell ábrándítanom, hogy nincs semmi a halál után. Sötétség.
- Nem szívlelem a fagylaltot, de a csokoládéból tudnék kajálni. Csak koncert előtt nem. Annyi nyálam lesz tőle, hogy csámcsogva éneklek fel egy számot.
Na meg szétégeti a gyomrom. Olyan lesz tőle a gyomorsavam mint a fritu olaja.
- És még folytathatnánk, hogy Beethoven idegbeteg volt, Mozart autista, Hemingway alkesz, Mark Twain pedig előre látta a saját testvére halálát. Ha a műveszek ilyen defektesek, várom a pillanatot, hogy én mikor leszek zakkant.
Majd félszóval még hozzáteszem.
- Mondjuk Leonardo még meleg is volt.
Bár én már elmondhatom magamról, hogy drogos voltam és depressziós. De még lehetek skizofrén, impotens, alkesz és eceterrá-eceterrá-pont.
- Én meg a fura fél ír fickó aki otthoni ruciba lejön az ásványvizes, ilyen-olyan nevű picilányt letarhálni sörrel.
Pici lány! Azt is mondhattam volna, hogy a pici, fura fél ír fickó. Nem vagyok colos. Nem tehetek róla.
- Nekem a Madonnával sincsen. - vonom meg a vállam kaján vigyorral.
Höhö, azért ezen még jókat fogok kacarászni.
- Eltudom képzelni. Gondolom bakancsokkal meg szöges acélütőkkel fogják meghálálni. Legjobbik esetbe is egy adag macskakajával.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Szept. 21, 2016 9:29 pm

-Szerintem van valami sokkoló abban, amikor arra eszmélsz, hogy nem haltál bele a túladagolásba.
Hmm..szép látvány lehettél...és sokkoló.
-vigyorgok, mert örülök, hogy ez most már csak egy rémes emlék. Aztán remélhetőleg a sokkal kellemesebb emlékek elhalványítják.
Az okosok azt mondják, így megy ez.
-Hogy lehet a fagylaltot nem szeretni? A csokitól meg nyálazni? -rosszallóan csóválom a fejem. Ilyet se hallottam még. Szerencse, hogy nekem nincs ilyen gondom. Bele is döglenék.
-Próbáld koncert előtt fél órával. Vagy egy egésszel..Hátha...-teszek javaslatot, de ugye mint ismeretes az életben nem álltam színpadon koncertezési szándékkal. Jobb is.

-Idegbajt könnyen kaphatok még..-biztatom rákacsintva. -Ami meg a melegeket illeti, az legalább nem örökölhető...Asszem..
A picilány nem lázad hogy az a fél ír pasi letarhálta sörrel. Jól elszórakozik.

Tényleg remekül elvagyok. Egy hónap alatt nem szórakozom ilyen jót mint most. Még Vegasban is vannak csodák.
-Könnyen beszélsz...Nem te kaptad ez a nevet. Én kiegyeztem volna egy sima Jenniferrel is...ÖÖÖ..ja nem..Jennifer Lopez...Bár az ő neve nem annyira különleges. Csak a hátsó fele. De olyan mindenkinek lehet, ha van rá elég pénze.
Végszóként újra meghúzom az üvegemet.

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szer. Szept. 21, 2016 10:04 pm

- Igen alighanem. Mint akit agyonvertek, bedobtak egy centrifugába, átgurították az autópályán, megették majd kihányták. És még a közelébe se vagy az igazsághoz.
A monológomba segít a szöveg amit a heroin élményéhez mondtak egyszer. Hogy is van? "Olyan mintha egy liter vodkát meginnál egy forró jacuzziban, ezt szorozd meg százzal és még a közelében se vagy." A Trainspotting című filmbe ugyanez volt, csak ott az orgazmushoz hasonlították.
Hát a heroint szerencsére nem próbáltam ki. Az valahogy kimaradt. Az egyik haverom mesélte milyen és úgy beszélt róla, hogy brutális hányinger követi a kellemes kábulást. Márpedig aki ismer az tudja, hogy az okádás nélküli hányingernél kevesebb dolgot utálok.
- Nos megmondom neked! A fagylalt alighanem az egyik legfinomabb dolog számomra. Viszont hajlamos vagyok falni azt a jeges cuccot, ha nem vigyázok és konkrétan olyan fagyást okoz, hogy gondolkodni nem vagyok képes.
Elnyomom a maradék cigim majd immár dohány nélkül, egyedül a kis pultos szemébe mélyesztve az én jégkék pilácsaim, folytatom.
- Ami meg a csokoládét illeti...gondold el, hogy befalsz egy tábla csokoládét majd utána egy vagy két óráig ugrálsz, rázod a fejed és a szart is kiüvöltöd magadból. Nos, koncert előtt kajálni sem a legokosabb dolog mert az ilyen dolgok miatt felfordul az ember gyomra és ugye nem akarjuk, hogy a kedves közönség megkóstolja a megemésztett kajánkat. Na de! Egy tábla csoki nem hánytat meg, viszont nagyon marni kezdi az üres gyomrot. Ergó rohadt vacak érzés az egyik szám közepén, kesernyés ízt érezni a torkodba. Na meg a szám is összeragad tőle. Viszont ezt a koncert előtti egy órával való csokievést talán kipróbálom! Kösz a tippet!
Hogy lássa tényleg hálás vagyok érte, elmosolyodom és kacsintok egyet. Annó ez a csajoknak nagyon bejött, mára csak simán kedveskedő gesztus.
- Azért ne most. - nevetem el magam. - Két hónap után az első érdekes ember Vegasba! A melegség pedig ténylegesen nem az. Bár ez környezet és nevelés kérdése. Mondjuk különösebb gondom nem volt soha a melegekkel, de amondó vagyok, hogyha van valami a lábam közt azt olyan helyre teszem ahol tényleg nincs semmi. És hogy egy lány, édes és vaskos ajkait jobb megcsókolni mint egy borostás arcot.
Hát borosta terén én se panaszkodhatok. Ahogy végigsimítom az arcom, bizony az én pofázmányom is serceg.
- Nos ha letarhálhat, akkor legyél szíves még egy pohár sört adni!
Még pillázok is rá majd elvigyorodok. Mikor kirakom a pénzt elé, odatolok egy kis jattot is.
- Na ja, annak a nőnek aztán van hátsója. Mint két...formás...harapnivaló....eeeee kicsit elfantáziáltam!
A végét elröhögöm, hisz csak viccből veszem. Bár van valamim amit szívesen elforgatnék ott és garantáltan nem a kezem az.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szomb. Szept. 24, 2016 1:53 pm

-Én hülye, azt hittem, hogy az amiről beszélsz az a migrén. Mert én akkor érzem ezt a sok szart...Ezentúl tuti másképp lesz. Bár a migrén se kutya.
A drogtúladagoláshoz képest persze tavaszi piknik, de mindenkinek a saját baja fáj a legjobban.
A fagylaltos előadást abszolút meg tudom érteni. Nekem is volt és lesz néhány agyfagyás életem során. De én sajnos függő vagyok. Nekem a fagyi a narkó. Ezt inkább nem mondom ki hangosan, mert még a végén a betiltandók listájára tesszük. Akkor meg tényleg sírnék.
A fagyi nekem a puszta élethez kell!

-Azért csak óvatosan a csokival, ha ennyi problémát okoz. Nem akarom, hogy a rajongóid elátkozzanak az ötleteimért. Végülis ha úgy vesszük, fogalmam sincs mivel jár egy fellépés. Utoljára a középiskolában álltam közönség előtt. Az meg ugye...Nem nagy ügy. - vonom meg a vállam. Nos igen, a szereplés sosem tartozott a kedvenc elfoglaltságaim közé....vagyis...nem érdekelt az egész.

-Nyugi, az idegbajhoz ennél több kell azért....Sokkal több. - Elönt a büszkeség, hiszen sokat változtam az elmúlt időszakban és már kevesebb marhaságon húzom fel magam mint azelőtt. Mert ugye ez Vegas.

-Juuuujjj! -visitok fel, hogy többen fordulnak felénk. Lelki szemeim előtt megjelentek a borostás arcok meg a többi. Hátborzongató...
-Bocs, de nagyon vizuális vagyok és...szóval tudod..De a lényeg az, hogy veled nincs baj. -kuncogok miközben az újabb adag sört teszem elé.
-Bizony, feltűnő egy formája van. De mondtam, pénz kérdése. Majd ha nekem is sok lesz, akkor csináltatok én is két feltűnő kerekséget. - ezen muszáj röhögnöm, mert a plasztikai sebészet az utolsó amit megdobnék pénzzel, hogy kicsit faragjanak rajtam. Egyelőre még így is tetszik amit a tükörben látok.

Jodie

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Hétf. Szept. 26, 2016 4:10 pm

- A húgom migrénes, szóval tisztába vagyok vele az is milyen. Azt se szabad fél vállról venni. Szerencsére ritkán vannak ilyen rohamai, ha mégis az rémes szokott lenni.
Egy alkalommal egyedül voltam vele otthon és azt hittem ott patkol el. Már mentőt akartam hívni, de végül jobban lett. Akkor született meg az alighanem testvér kapocs köztünk. Ezt nehéz megmagyarázni pontosan mi. Olyan mintha ikrek lennénk. Tudjuk mi történik a másikkal. Egy alkalommal egy srác beszólt nekem, én pedig elhatároztam, hogy agyon verem. Szóval felmarkoltam otthon egy kalapácsot és elindultam, hogy betörjem a srác koponyáját. Mire megcsörrent a telóm és a húgom szólt bele. Csak ennyit mondott:"V-Man...ne tedd!"
- Nahát, szóval kellett már közönség előtt állnod? - mosolyodok el és tenyerembe helyezem az állam. - Mi volt az alkalom?
Az első alkalom mikor színpadra léptem asszem egy "Ki Mit Tud?" volt amin negyedik helyet értem el. Akkoriban valami humorista előadást akartam kezdeményezni, ami szerintem csak azért ért el negyedik helyet mert a poénjaimmal ellentétben, a pofa vágásaim viccesek voltak. A legközelebbi fellépésem egy színpadra akkor volt mikor beharangoztam egy együttest valami kocsmába. Aztán ott volt az első fellépés énekesként, na huszonegy évesen majdnem összecsináltam magam mikor mikrofon elé kellett állnom. Bár akkor még csak vokalista voltam és inkább arra kellett figyelnem, hogy jól pengessem a basszus gitárom.
- Nahát, el nem merem képzelni milyen lehet ha felhúzza valaki az agyad.
Azt mondják a legkisebbeknek van a legnagyobb hangjuk. Hmmm... és azt is mondják, hogy a legvékonyabb lányok a legkiéhezetebbek egy fa...
Szóval egy fagylaltra...
Elfintorodk majd megeresztek egy széles vigyort.
- Semmi gáz. Én is vizuális vagyok....és most nem tudom kiverni a fejemből amint két viking alkatú faszi seggre pacsizik.
Oké, le kell állnom ezzel. Fintorogva beleiszok a sörbe ami végül egy megnyugtató vigyort, na meg egy kis habos bajuszt dob a képemre.
- Szerintem maradj olyan amilyen. Így is csini vagy!
A kacsintásomat gyors elrejtem, ahogy újra beleiszok a sörbe. Bár lehetséges, hogy az üvegpoharan keresztül még lássa.

Who are you, little angel?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next