HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Josephine W. McAllister Today at 7:44 am

» Lélekjáték
by Nick Lane Today at 3:00 am

» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Nick Lane Today at 2:55 am

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danny Doyle Haynes Today at 2:41 am

» Danny Doyle & Alex Montgomery
by Danny Doyle Haynes Today at 2:15 am

» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Today at 1:37 am

» The homecoming
by Raina Maddox Yesterday at 9:08 pm

» Ráncfelvarrás művész módra. Melissa & Caelum
by Melissa Hobbs Yesterday at 10:16 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Vincent Morris Belvedere

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Who are you, little angel?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Pincérnő, önjelölt lélekgyógyász

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Pént. Szept. 30, 2016 9:54 pm

-Szegénykém...Akkor neki sem egyszerű. Nekem csak a széltől jön, meg néha a melegtől, de szerintem ez utóbbi sokaknál előfordul..no meg persze ha kicsit többet iszom...és mivel nem vagyok nagy alkoholfogyasztó, már egy pohár sör is kiboríthat.
A szél viszont tényleg ronda dolgokat tud művelni a fejemmel. Ilyenkor a sötét szobában fekvés és egy marék fájdalomcsillapító az egyedüli ami segít.

-Óh, csak az iskolai színjátszókör tagjaként álltam közönség előtt. Ja és voltam pom-pom csaj is. -utóbbit kicsit lekezelőbb hangon mondom, bár kétségtelen, hogy népszerű voltam, pedig nem is vagyok szőke. És az ugye köztudott, hogy a pomi csajok szőkék...Legalábbis a jobbak.

-Ne is akard tudni. El sem hinnéd...Akár egy dühöngő őrült! Bár, ha bevágsz a hidegzuhany  alá, jó esély van arra, hogy újra a régi leszek. -vigyorgok. - A pofozkodás viszont épp az ellenkezőjét váltja ki belőlem. Már volt aki kipróbálta. Fél centin múlott, hogy nem a szemét kapartam ki. Szóval, hidegzuhany.
Két viking?? Hogy miiii?? -vonyítok és ismét lefejelem a pultot. Röhögök és közben megpróbálok csillámpónikra gondolni a vikingek helyett. Nem könnyű.
-Tény, hogy vágyom egy jobb állásra, de melegbárba nem megyek dolgozni, az fix.
Mivel a sör tiltólistán van én az ásványvízből kortyolok, hátha belefullasztom a rémképeket.
-Szóval, úgy gondolod, Vegas megelégszik ezzel a formával is? - kérdem, bár a hátsómat nem láthatja a pult takarásában.
Amúgy meg, akár tetszik Vegasnak akár nem, ez van és ez marad.

Jodie
Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Szomb. Okt. 01, 2016 10:11 am

- Szerencsére az ilyen migrénes dolgokat megúsztam. Hülyét is kapnék, ha ilyen gondom lenne. Általában már a fájdalomcsillapítoktól is padlót fogok. Ami irónikus, tekintve a múltam drogos szakaszát. A gyógyszerek meg a heroin mindig valahogy kimaradt.
Általában beveszek egy szem fájdalomcsillapítót és kiüt három vagy négy órára. Elég furcsa dolog. Szerintem valami allergia féleség lehet ez, bár nem igazán értek hozzá. Az egészségüggyel kapcsolatba annyit tudok, hogy alap betegségeket miként múlasszak el vagy egy-egy sebet hogy lássak el. Ilyen egyszerű.
- Pom-pom csaj? Ejj, ilyen szempontból rohadtul bánom, hogy a középsuliba nem jártam ki a pályára. Helyette a meccseken a kilátó alatt loptam a napot.
Vagy a haverokkal kint voltunk a suli előtt. Ami mondjuk külön megért egy misét, mert volt egy hajléktalan ürge aki szerintem totál skizó volt. Állandóan ott baktatott az iskola kapuja előtt és maga elé meredve mormogott egy mondatot:"Nem láthatod Kaliforniát Marlon Brando szeme nélkül, nem láthatod Kaliforniát Marlon Brando szeme nélkül..."
Rémisztő.
- Mint egy kis termetű Hulk nem? - vigyorodok el. - Engem egyszer egy amatőr pankrátor estről küldtek ki mikor az egyik srácot sikerült emberesen pofán vágnom.
Na...hát...nem szeretem ha tapiznak...
- Perszeeee. Képzeld csak el a jelenetet!
Azzal kitolom az alsó állkapcsom majd brutális tájszólással megszólalok.
- Aóhh Ragnaaar! Szeörős kázem kívánjá' tá rábusztus tástádát! Gyárá eztán hájjúk el vérös nyászejszakánkát! Nám tűűűdok távább vááááni!
Na kész. Instant röhögőgörcs bekap. Azt mondják, hogy csak a hülye nevet a saját viccén. Meg azt is, hogy csak a skizofrénok képesek megcsikizni magukat. Nos akkor én egy hülye skizó vagyok.
- Hát oda nem mennék el sörözni. - fintorodok el.
Végigmérem már amennyire képes vagyok a pult takarása mellett majd mosolyogva bólintok.
- Vegas boldog várossá válik ilyen lányok mellett!

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Pincérnő, önjelölt lélekgyógyász

TémanyitásTárgy: Re: Who are you, little angel?   Hétf. Okt. 10, 2016 7:17 pm

-Valaki egyszer azt mondta, hogy a migrént megúszni és túlélni lehet....vagy valami ilyesmi.
Neked szerintem bőven elég volt az a drogos múlt. Abból is kimásztál szerencsére.

Rohadt bölcsnek érzem magam ma este. Persze, az sem kizárt, hogy V-Man veszi az adásomat. Mint az ufók...
-Látod, mit hagytál ki? Egy csomó riszáló csajt kicsike szoknyában. Ezt kihagyni! Nahát! - háborgok mintha iskolakerülésről lenne szó. -Majd kidekorálom a képeimmel a kocsmát.
Remek ötlet, kérdés a főnök mennyire díjazná az ilyesmit. Elvégre nem én vagyok a kocsma sztárja. A legjobb ha megmaradok tündéri kis pultosnak és nem fogok önreklámozásba.
-Kis termetű Hulk? Nahát, nagyjából. Csak épp nem zöldülök be. De egy nap az is bekövetkezhet, ha későn jön a segítség, meg a hidegzuhany.

-Pankrátoresten pofozkodni? Szééép nem mondom. Szerencséd volt, hogy nem dobtak be azonnal a vademberek közé!

A pankrátorok nekem csak vademberek, úgyhogy nem hiszem, hogy valaha is elmennék egy ilyen buliba. Elég nekem a tévé.

A " vikinges nász" viszont teljesen kiborít. Leborulok a pultra és igyekszem részeg marslakókra gondolni, vinnyogó röhögés nélkül. Még jó hogy nem csak én nevetek.
-Azt hiszem, záróra után iszom valami erőset. A mai nap után igazán megérdemlem.
Igyekszem összeszedni magam és újra emberi formát mutatni.
-Nekem életveszélyes lenne melegbárban dolgozni, mert első nap lefejelném a pultot..De jobban mint ezt itt. A csillapíthatatlan röhögőgörcsről nem is szólva.

Jodie
Vissza az elejére Go down

Who are you, little angel?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2