HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» A Náci Róka és a Mexikói Görény
by Héctor "Hero" Perez Today at 11:49 am

» Micromed-torony
by Grace Reed Yesterday at 10:16 pm

» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Cordelia Webb Yesterday at 9:56 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Yesterday at 9:41 pm

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 12:28 pm

» Lélekjáték
by Tyler Christiansen Kedd Nov. 21, 2017 10:12 pm

» Külvárosi kocsma
by Darren Curtis Kedd Nov. 21, 2017 3:06 pm

» Muy problema, mein Führer?
by Ellis Mahon Kedd Nov. 21, 2017 12:40 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Vincent Morris Belvedere

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Életmentő találkozás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Életmentő találkozás   Vas. Okt. 02, 2016 2:47 pm

Nem megnyugtató válaszok. A korábbi feltételezések újra a hivatal ismérve felé tolódnak el.
Nem lesz ez így jó.. , NEM.. jó!
Talán adóhivatal??

Megköszörülöm a torkomat, és épp csak megmozdulok mikor az a nővér betör. De nem beszélek. Amíg ő ittvan, nem. Jobb.. minél kevesebb embert bevonni az egészbe, minél kevesebb fültanút, haaa.. esetleg takarítani kéne, csökkentendők a kockázatok.

A hozzám intézett beszédre egy egész egyszerű biccentés a válasz.
Jól tudom hogy előbb-utóbb kisepernek innen, de erre az ügyre még kész tényeket kell vágni.

Amint a nő eltűnik, újra nyílik a szám.

- Mi az amit akar tőlem..!? - pénz..pénz..pénz... Ez mozgat meg mindent. Élsz érte.. halsz érte.. és a lelkedet is eladnád érte mint mi, egyesek. Nem olyan meglepő a világ népessége.
És csak ekkor.. kizárólag ekkor lépek közelebb, lábaimmal szinte súrolva az ágy szélét, hangsúlyozandók a hatalmi kérdések.
Sose hagytam hogy csak úgy.. megzsaroljanak!

Past

&

Present
Vissza az elejére Go down

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Üzletvezető

TémanyitásTárgy: Re: Életmentő találkozás   Vas. Okt. 02, 2016 3:12 pm

Kérdése meglep, nem is kicsit, ami azt illeti. Hogy jutottunk ide? Mégis mit akarnék? Halk sóhaj hagyja el ajkaim. Feladom! Ennek a pasasnak mondhat bárki, bármit. Vagy csak most nem értem tisztán. Vagy én nem voltam elég érthető. Passz!
- Semmit. Nem akarok magától, semmit. Legfeljebb még egy pohár vizet, de ha nem kapok, akkor sincs gond. Az ápoló úgyis hamarosan jön a vázával - kezdek bele a válaszba.
Laposan pislogok néhányat, majd elfojtok egy újabb ásítást. Nemigen foglalkoztat, hogy közelebb jött. Annyiból még kényelmesebb is, hogy nem kell próbálkoznom a hangosabb beszéddel. Lehet, hogy még suttoghatnék is. Ennek ellenére egy keveset mocorgok. Próbálok igazítani magamon, kimozdulva eddigi pozíciómból, mi kezdett kényelmetlenné válni. Lassan mozgok, szaggatottan, összeszorított fogakkal, nehogy felszisszenjek. Nem akarok.
- Nem értem, hogy miért kell azonnal a legrosszabbra gondolni. Az egy dolog, hogy akkor csak pozitív csalódás érhet minket... többnyire, de ez akkor is... Mindegy! - hallgatok el.
Egy kicsit újra helyezkedem. Valami nem tetszik a párnámban, ennek ellenére igyekszem a lehető legkényelmesebb helyet megtalálni rajta. Aztán majd hozzászokom. Ha meg elalszok, akkor mindegy lesz.
- Tudja mit? Felejtsük el a korábbi ajánlatát. Nem tartok igényt az önvédelmi óráira és a Vinnie's közelébe sem megyek, ha szeretné. Majd iszogatok máshol. Nekem nincs szükségem a bajra, így is elégben volt részem. Ha pedig ilyen feszülten viselkedne, valahányszor meglát, a nácijai még félreértenék és rám ülnének. Vagyis... Elnézést... a németjei - javítom ki magam.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Életmentő találkozás   Vas. Okt. 02, 2016 4:20 pm

Egy darabig csak figyelem.. Azt vizsgálom, vajon szórakozik e velem.
Aztán mégiscsak megteszem azt a lépést, öntöm a kancsóból a vizet, és átnyújtom.
A hosszútávú kapcsolatok már megtanítottak a nyugodt és hatékony egyezkedésre.
A régi idők már elmúltak.
És most hálás voltam érte...

Továbbra is választ várok, de nem azt kapok. A nő összevissza beszél, és elgondolkodom rajta hogy ez a tegnapi események... következménye e.
Mégis a körülmények a fontosak.
Az árulkodó körülmények...

- Nézze.. - lépek el az ágy mellől, realizálva hogy ezúttal nem jutunk dűlőre. Közvetlen veszély nem fenyeget. Ebben biztos vagyok, de hogy az adatok hol szivárognak...
Mindenképpen pontot teszek az ügy végére.

- Ha rendbejön... hívjon fel! - nyitom meg a zakómat és veszek ki egy egyszerű névjegyet. A személyes számom van rajta. Tartsd közel a barátaidat, de az ellenségeidet MÉG.. közelebb!

- Megbeszélünk egy találkozót, és megbeszélünk minden mást! - biccentek.
Nem véletlenül fogalmaztam kétértelműen, hisz nagyon sok.. megbeszélnivalónk van még.
És ennek az ügynek mindenképpen a végére járunk.

- Most viszont hagyom pihenni. Fáradt. - látom - Csakkk.. vigyázzon magára, és majd keressen fel! - végszó?? Végszó. Úgyhiszem.
Majd visszatérünk erre még ha tiszta a feje.

És ha Heinz kiderített róla mindent...

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Életmentő találkozás   Vas. Okt. 02, 2016 6:25 pm

- Köszönöm szépen! - fogadom el a vizet egy kisebb mosoly kíséretében.
Ahogy korábban is, úgy most is hamarosan visszanyújtom a poharat, ezzel együtt kérve, hogy pakolja vissza. Nincs ínyemre ez a kiszolgáltatottság, még ha más esetekben talán még örülnék is, ha ugráltathatnék valakit és az készségesen végrehajtaná a kéréseimet. Ez azonban nem egy wellness és én sem vagyok pénzes szuka, akit körülugrálnak egy kicsivel magasabb borravaló reményében.
- Rendben, felhívom - maradok akkor ennyiben.
Remélhetőleg még emlékezni is fogok rá, bár ha nem, akkor is érdekelne, hogy miféle alaktól kaptam névjegyet. Már a kártya megtalálása arra késztetne, hogy telefonáljak, úgyhogy nincs probléma. Na meg nem hiszem, hogy mostantól lennének gondok a memóriámmal. Elég furára sikeredett ez a találkozó, aminek részben én vagyok az oka. Meglehet, hogy a nagyobb részben, ezen azonban már nem lehet változtatni.
- Ne aggódjon, amíg itt vagyok, nem hiszem, hogy kárt tudok tenni magamban. Remélhetőleg mások sem bennem - vágok egy kisebb fintort.
Na igen, az utóbbit én nem tudom garantálni. Ha távozna, figyelem, ahogy megindul kifelé. Mikor az ajtóhoz ér, csak akkor szólok utána.
- Még egyszer köszönöm az életmentést! És a virágokat is! Meg a vizet - mondom, hogy azért az se maradjon ki a sorból, mert hát az is lényeges dolog számomra.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Életmentő találkozás   Vas. Okt. 02, 2016 9:51 pm

A névjegyet elveszi, ami az első jó lépés. Nekem.
Nem lenne jó egy újabb ballépés, amit világokon át kell kergetni.
A jóhiszeműség néha kifizetődő, néha nem, de mindig az az eredményesebb variáció.
Első körben.

A kiegészítő szöveg.. ismét gyanakvásra ad okot, de csak egy átfutó, gyenge szellő gyanakvásra, amit egy illő mosollyal kevert biccentéssel nyugtázok.
Nem, nem tervezek tenni ellenlépéseket...
Egyelőre.

- Minden jót! - egy utolsó udvariaskodó forma, és fordulva az ajtó felé én kiléptem.
Az utánam futó szövegre már csak egy a fejem mellé futó kézlegyintéssel jelzek, nincs mit, a mai nap sem volt eredménytelen.

Nosss.. És hogy hogyan folytatódnak majd a továbbiak??
Már útban a folyosón, az ilyentájt kiürült lift fele, egymagam szállok be, és a telefont a fülemhez emelem.

- Thomas!?? - szólok bele amikor felveszik a túloldalon - Van itt egy név amit át kéne világítani. Nyda Davis... - és innen egy viszonylagosan nyugodt út vár hazafele.
Megtaláljuk azt a kiskaput...

(Részemről THE END, See you next time! Wink Smile )

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Életmentő találkozás   Szer. Okt. 05, 2016 2:44 pm

- Önnek is!
Nézem, ahogy megfordul és elindul. Még utoljára intézek hozzá néhány szót, de ennyi. Ezzel mára végeztünk. Meg jó időre, ahogy sejtem. Nincs más hátra, mint a pihenés, aminek nagyobb szükségét élvezem, mint valaha. Ez pedig bosszant. Nem is igazán ez, hanem az, ami eddig is. Az egész.
A vázám hamarosan megérkezik. A névjegyet nem tetetem mellé, csak magamnál tartom, arra az esetre, ha a rendőrök hamarabb ideérnének holnap, mint ahogy én felkelek. Abban biztos vagyok, hogy be fognak állítani. Azt viszont már nem tudom, hogy az ápoló mikor távozik a szobából. Egyszerűen elnyom az álom, én pedig már nem érzem szükségét a vele való hadakozásnak. Hagytam, hogy legyőzzön.

//Hamarosan találkozunk! Smile //

Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere

TémanyitásTárgy: Re: Életmentő találkozás   Szer. Márc. 08, 2017 4:56 pm

Folyt. ITT...

Sponsored content