♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Roden Landstrom Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Roden Landstrom Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Roden Landstrom Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Roden Landstrom Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Roden Landstrom Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Roden Landstrom Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Roden Landstrom Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Roden Landstrom Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Roden Landstrom Vote_lcapRoden Landstrom Voting_barRoden Landstrom Vote_rcap 
Derek Moretti
Roden Landstrom Vote_lcapRoden Landstrom Voting_barRoden Landstrom Vote_rcap 
Robert Holmes
Roden Landstrom Vote_lcapRoden Landstrom Voting_barRoden Landstrom Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Roden Landstrom Vote_lcapRoden Landstrom Voting_barRoden Landstrom Vote_rcap 
Admin
Roden Landstrom Vote_lcapRoden Landstrom Voting_barRoden Landstrom Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Roden Landstrom Vote_lcapRoden Landstrom Voting_barRoden Landstrom Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Roden Landstrom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Roden Landstrom

Roden Landstrom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Bastards MC alelnöke
Location : Vegas
Posts : 4

#1TémanyitásTárgy: Roden Landstrom   Roden Landstrom Icon_minitimeCsüt. Szept. 22, 2016 7:55 pm

Roden Landstrom
Las Vegas
1980. Jan. 31.
38
Bastards Motorcycle Club
Civilians
Clive Standen

Amit jó ha tudunk...


◆ pozitív tulajdonságok:
Lobbanékony.. ha valaki átveri vagy hülyére veszi; hűséges.. a bandához és annak minden tagjához; tiszteletteljes a múlttal és a tradíciókkal; kötelességtudó.. és el is végzi a feladatot; megbízható.. már akinek, akivel egy csapatban játszik, teljes mértékben.  

◆ negatív tulajdonságok:
Hirtelen.. ha a dolgok váratlanul történnek; szenvedélyes.. a nőkkel, még valahol durva is, és eddig eszében sincs megállapodni; akaratos.. ha valamit akar, és azt a valamit tényleg akarja, nem nézi kin gázol át hogy megszerezze; és kemény.. mikor ahol kell, néha akkor is amikor lazábbra kéne ereszteni azt a gyeplőt, nem mindig tudod mire számíthatsz tőle..

◆ egyebek:
- Skandináv leszármazott. Az ősi vikingek sarja, az apjának az apja tette be a lábát először a szabad földre, - angolosítva a Langström nevet, - és hiába hogy néha vigyorognak rajta, még ma is hűséges a gyökerekhez.
- Mindazonáltal hűséges a bandához. Sülve-főve együtt, akárcsak a gyerekkori baráttal Logannal akivel együtt nőttek fel. Az apáik a legjobb barátok voltak, szinte már testvérek és ők is követik ezt a tradíciót.
- Van.. hogy nem ért egyet bizonyos döntésekkel, de tiszteli a pozíciót és ha probléma is akad, nem hozza színre csakis Logan előtt. Ha ő visszautasítja.. dühöng, de végül megadja magát a tiszteletnek. Kérdés.. meddig..!?
- Tetoválások borítják, a hátán a klub colora, de ezen kívül még néhány kisebb, talán piás, vagy csak szajhával töltött éjszaka során felkerült ilyen-olyan minta. Egy részüket egy jóbarátja készítette, "ősi" (maori) módszerekkel.
Ha van még mit mondanod...

Lynyrd Skynyrd - Still Unbroken...♫

Édesen marta fel az üveg sör a torkomat a hosszú nap után. Szerettem az ilyen estéket. Csendes. Egy bárpultnál ülök, a kedvenc bárom a körzetben, a zenegépből szól valami zene és végre egyedül vagyok. Végre. Bírtam én a fiúkat nem arról van szó. Csak az utóbbi időben.. nem értettem mindig egyet. Logannel. Megváltoztam. Talán. De talán az is lehet hogy csak felnőttem. Már kurva rég felnőttem amióta először a fegyver ott feszített a kezemben, akkor mégis minden annyira más volt. Olyan.. könnyű. Odamész.. körbeveszed az ellenfelet, az erősebb kutya baszik, ti vagytok többen, egy-két golyó a fejekbe, rossz esetben elkaparni a holttesteket, jóban meg.. nem árt ha a rivális banda tudja kinek a műve, ezért még fel is égetjük a helyet és máris ott a képzeletbeli pecsét. Így mindenki tudja meddig merészkedhet és melyik az.. ami már a mi területünk.
Untam ezt.. Ezt az egészet. Mindig nézz a hátad mögé, legyen résen a szemed, és te legyél a gyorsabb. Folyamatos feszültség, nyugalom egy csepp sem, úgy alszom mint a vadak, pisztollyal a párna alatt és hiába a család védelme mögöttem, elegem volt. Már nagyon régóta elegem.
Hirtelen kaptam balra a fejem ahogy valami szóváltás csapott át hirtelen üvegtörésbe. A kezem a markolaton, csak óvintézkedés, még nem rántom elő, nem kockáztatok, itt, egyedül vagyok. De nincs gáz. Nem kell fegyver, még csak kés sem, hamar rendeződik a dolog a sötétben, egy-két pofon, néhány öklös egy-egy képbe, és hamar beáll újra a csend.

- Még egyet! – emelem meg az üveget a nyakánál fogva, az arcom nyugodt, nem hat meg a kis csetepaté a távolban és az alig észretért pultosgyerek már rakja is ki a következőt.
Beleiszom. Semmivel nem jobb mint az előző, mégis lassan döntögetem le a torkomon és csak gondolkodom. Lehetőségek.. Egész sokminden jár a fejemben, hogyan lehetne.. változtatni a jele helyzeten, de Logan.. Nem, ezt nem tehetem meg! – győzöm helyette meg magam – Vele.. Nem! – sóhajtok egy nagyot, mégis valami a háttérben azt súgja hogy ez elkerülhetetlen. Előbb vagy utóbb mindennek következménye lesz. És én nem akarom megvárni mit rejtenek a következmények.
Kicsapok egy tízest, az utolsó korty még benn lötyög az üvegben amikor kitolom magam alól a székemet. Nem érdekel. Nem hat meg. Most egész másvalami az amire vágyom. Ami lecsapolja a feszültséget.
A motorról már nyomom is a telefont.. szabad, ezért nem is tökölök többet, bőgetem fel a lovakat, bukósisak a fejre és meghúzva a gázt célzom meg a szokásos címet.

Nem vagyok izgatott. Régen még az voltam, alig egy éve még élvezettel kaparintottam a kezeimbe, de ma, megszokás. Mégis jóleső megszokás az utóbbi időben. Felcaplatok a falépcsőn, ismerősek a léptek. Megállok az ajtó előtt, alig egy emelet és rátenyerelek a csengőre. A szomszéd ajtó.. épp vele szemben, rácsozott előtér, belül egy kiskölyök, épp engem figyel. A szemeibe nézek, eltörpül mellettem, tejfölszőke, de kirohan az anyja és ijedt tekintettel kapja is fel az ölébe és tűnik el az ajtó mögött. Remek.. Félnek tőlem. Megszoktam. A color.. a kinézet.. mindenki ismeri a nevet és jól tudja hogy ott valami készül. Nincs minden rendben.
Visszafordulok amikor nyílik az ajtó előttem, a lány felkészült, úgy nézem csak egy pongyola takarja, én meg egyetlen szó nélkül belépek, a bakancs talpa hangosan nyög az instabil padlózaton, és már nyomom is neki az előszobaszekrénynek, felkenve rá a mellkasom.

- Azt hittem már nem nyitsz ajtót… - magyarázom a szemeibe, de a többi nem érdekel. Nem a csevegésért fizetek ezért lököm is be a másikkal az ajtót, az hangosan csapódik majd kiesik az ajtókeret, és vetem is rá magam a lányra. Anyag szakad.. hangos nyögések.. a vérem irányít, nem nézem mit teszek. De megkönnyebbülök. Ez az egyetlen hely. Itt nem számítanak a döntések.. Hogy rossz ember vagy e vagy jó.. hogy van e jövőd, vagy akár a következő percben a hulládra szórják a földet , és az se számít hogy tudom mit kell tennem. Hogy mit kéne tennem. De Logan ellen nem megyek. Mert ő a testvérem! Szinte.. a testvérem.. És az ember nem dobhat félre egy egész életet…
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#2TémanyitásTárgy: Re: Roden Landstrom   Roden Landstrom Icon_minitimeCsüt. Szept. 22, 2016 9:22 pm

Elfogadva!

Üdv Vegasban, te vadember motoros hun!

Íme a szabadság bohó vándora személyesen az acéllovak és a bőrszerkók világából… Nem feltétlenül szimpatizálok minden tulajdonságoddal – helyes viking pofi ide, vagy oda –, mégis igazi felfrissülés egy ilyen alakot látni errefelé. (Nem bírom, ha egy férfi durva a nőkkel, na. Razz)
Biztosan sokat tudnál mesélni nekünk arról, hogy a két keréken való száguldás nem feltétlenül azonos a végtelen szabadsággal. Főleg, ha egy geng tagja vagy. Olyankor bizony kemény kompromisszumokat kell kötnöd. Csak ennyi az ára annak a szabadságnak, amit sokan hajlamosak túlmisztifikálni. Ahogy kivettem a szavaidból, a törvényeitek egyszerűek; lojális vagy, vagy halott.
És igazad van. Valóban nem mindegy, hogy végül vérdíjat tűznek-e ki a fejedre, vagy mítosszá válsz és bekerülsz a szakállas törvénytelenekről szóló krónikákba. A helyedben én is az utóbbi mellett tenném le a voksom.

Meg szeretném köszönni, amiért igazi motoros életérzést hoztál magaddal! Remélem sok játékot olvashatunk tőled!

Fogd a bőrdzsekit és pattanj nyeregbe, mert szabad utat kaptál Vegas játékterére. Wink

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down
 

Roden Landstrom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Civilians-