♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Vote_lcapKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Voting_barKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Vote_rcap 
Alessandra Clark
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Vote_lcapKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Voting_barKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Vote_rcap 
Leon Williams
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Vote_lcapKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Voting_barKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Vote_rcap 
Derek Moretti
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Vote_lcapKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Voting_barKi itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#1TémanyitásTárgy: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2016 6:00 pm

Fények, hangos zene, ittas tinik, műanyagpoharak és üres üvegek amerre a szem ellát. Igen, egy újabb forró nyári hétvége, egy újabb valószínűleg botrányba fulladó party, ahol a gazdag ficsúrok krémje a főszereplő. Na meg a magunkfajta, aki nem a drága ruhákkal tűnik ki a tömegből, nem beszél flancosan és sorolhatnám. Nem tudom miért, de amióta kedves bátyám azzal a Will gyerekkel spannol, egyre több az ilyen... hogy is nevezzem, találkozás. A két gazdag réteg. És mi persze mindig a kellős közepén vagyunk.
Ez a hely most épp a tengerparton egy nyaralóház, szóval a hideg idő ellenére is tömegesen futkorásznak a bedrogozott meztelen idióták. Persze azért vicces látvány. Kivéve amikor a földön heverészve épp a fű hatása alatt bámulod a csillagokat és épp űrutazónak flesseled magad, és akkor jön egy idióta és egy fasz libeg az arcodba mert épp keresztülbukdácsolt rajtad...

- Hogy baszódnál meg! - kiabálok utána. Vagy talán nem is kiabálok, csak motyogok, vagy talán ki sem mondtam, de nem is lényeg, hiszen újra rabul ejtenek a csillagok és én újra asztronauta vagyok. Súlytalanság. Erre rá kell gyújtanom! - mondom magamnak gondolatban, s a cigim magától meggyullad. Nem, dehogy gyulladt meg magától, csak visszatért az én Holdam tért vissza a sötét éjszakába magának sört, nekem pedig egy kurva nagy pohár vodkaenergiaitallal. Nem szól semmit, csak leül a hátam mögé, az ölébe húz és ennyi. Csak ülünk, iszunk és cigizünk. És ez most így kurva jó.

Talán órák is eltelnek így, de valószínűleg csak az időérzékem szart be a fű hatására, de nem is az a lényeg, hanem hogy már nem kint ülünk a hodály előtt, hanem bent kóricálunk. Ó mennyi tönkretehető drága bútor, már lelki szemeim előtt látom is, ahogy az egyik tömör tölgyfaszekrénybe valaki elkezd célbadobálni. Miért van egy olyan sejtésem, hogy Conor lesz az? Apropó Conor, már egy jó ideje nem láttam a hülye fejét. Remélem Turnerkét vitte valami biztos távolságba tőlünk, mielőtt Tate még neki talál menni...
Ó és ezek a csodás kristályvázák. Kitágult szemekkel bámulok meg mindent, s közben valahogy elkeveredtem Tate mellől, aki persze perceken belül rám találva húzott be az egyik helyiségbe ahol ezerrel dübörgött a zene, valami önjelölt DJ szolgáltatta a talpalávalót, mi pedig táncolni kezdtünk.





Vissza az elejére Go down

William Turner

William Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : léhűtő
Location : London.. később Vegas
Posts : 13

#2TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2016 6:43 pm




- Elhoztad!?? - lépek oda a taghoz, őszinte reménnyel hogy ezúttal nem vert át. Hol a tökömbe szerezzek ma éjjel máshol cerkát(lsd)-t és ha már buli döngessük ezerrel, nem buli a buli nélküle, mikor aljas vigyorral a szemeiben áttolja a csomagocskát.

- Helyeeees! - vágom rá égigérő vigyorral a fejemen, kikapom a kezéből és a hátsó zsebembe tolom miután kiperkálom neki a suskát.

- Most pedig a vendégem vagy! Egyél.. igyál.. NŐZZ! - veregetem hátba, kézzel kínálva a helységet, és nem lep meg hogy füligérő vigyorral fogadja a lehetőséget nem kell tovább győzködni.
Mit számít már eggyel több vagy kevesebb! Amíg él a buli és apám pénzeli az egészet "szolid, Brighton-i kiruccanás" címén, nem kell betojni!
És ekkor pillantom meg az erkélyről azt a lányt!

- Conoooor..! - emelek vigyorogva kezet, az meg idefigyel - VÁRJ! Lemegyek! - intek meggyőzve és elindulok száguldva le a lépcsőn.
Egy jóbarátnak mindig akad hely!

- Azt hittem már nem jöttök. - mire leérek a lány elkecmergett. - Ki a tag a húgoddal? - kérdezem szemmel azért végig követve, de jól tudom hogy érzékeny az a pont, szóval nem tolok bele túl sok erősséget.

- Gyere, mocskosul jó kurvákat hoztam! - fűzöm a karom a nyakára biztosítva hogy nincs mitől félnie, úgy óvja azt a kiscsajt mintha legalábbis a koronaékszer lenne!
Ráérünk erre még később is...


Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#3TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2016 6:44 pm


Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Bright-eyes-colour-tree



Már a kocsiban ülve se tudom megállásra bírni az ujjaimat.

- Mikor érünk már oda?? - kérdezem Effy-t, az anyósülésre száműzve, ezúttal azt mondta betépve nem vezethetek én meg.. meguntam hogy a pofámat tépjem, hagytam hogy a kocsiba tuszkoljanak.
Az út a jelenet és az ajtóba lépés között kiesett. Azt Will nyikorgó hangja üvölt a fejembe, én meg csak figyelem ahogy leszáguld a lépcsőn, kérdez, aztán a karja már ott feszül a nyakamon.

- Beszéltem már neked Tate-ről. Jó gyerek. - fűzöm csak a lényegi kérdéshez, de aztán jön az a nagyszerű szöveg.  - Épp itt volt az ideje, le is csekkoltad? - hagyom hogy tépjen magával az irányba, főleg mert nekem nem biztos hogy menne, és hogy azután??
Üres képek... Egy szőke bige szája a farkamon, valami szoba.. aztán egy bélyeg. Will tolja a képembe én meg beleegyezően nyalom mielőtt a homlokomra ragasztom. Aztán valami pia végzi a szőnyegen, átesek valami balfaszon onnan meg...
A következő már a DARTS! Először az egyik kurvát akarom, ha van egy kis majonéze, céltáblát rajzolok a csupasz csöcseire, de Will hamar lebeszél. Marad az almás ötlet. Be is célzom azt a cuccot a fején, de a terep tompán ring, én meg kurvára nem tudok összpontosítani.. Hogy basznád meg!

- A faszom, Will, csinálj már valamit azzal a ringyóval, mer ha nem áll meg a lábán, én állítom meg! - dülöngök, a kibaszott szoba négy sarka remeg, a ritmus a háttérből ütlegel, a nép ellenem höbörög, de én nem adom fel, az KURVAISTEN hogy megcsinálom! - Basszátok meg akkoris betalálok!! - és eldobom!

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#4TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2016 6:47 pm






Kúúúúrvára nem az én stílusom ez a puccparádés faszom tudja mi, de kit érdekel, amíg van elég sör meg fű? Meg amíg itt van az én gyönyörűm! Mondjuk azzal a Turnerrel vannak problémáim, igaz még nem ismerem. Annyira tenyérbemászó kis burzsuj köcsög feje van... hányok tőle, nem tudom, Conor milyen fantáziát lát benne. Azon kívül, hogy boxzsáknak tökéletes lenne a búrája. De amíg nem látom, hogy Effy körül kolbászol, addig nem zavarja a lelkivilágom a dolog. Ő ott, én itt, Effy velem, szóval királyságos.

Néha azért körbenézek, hátha van valami ismerős pofa vagy legalább Conort látom-e, mielőtt még megint a jardok viszik őt mert felgyújtja a fél házat vagy valami. De egyelőre még olyan nagyobb csoportosulást sem véltem felfedezni, az ő attrakciói pedig vonzzák az idiótákat. Jó, én is benne vagyok a faszságokban, de én nem űzök sportot abból, hogy bevigyenek.

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#5TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2016 6:50 pm

Újabb és újabb tekert cigik kerülnek elő, esélyem nincs arra, hogy kitisztuljak. Persze még mindig jobban az eszemnél vagyok, mint az ittlévők nagy része. Bár engem az erősebb, ütősebb dolgok fogyasztása sosem vonzott túlzottan, de akkor is, néha értetlenül állok a dolog fölött, hogy miért kell egy csajnak annyira szétcsapnia magát, hogy legalább öten megbasszák és másnap nem is emlékszik rá, mert annyira KO volt.
Gondolataimból Tate szakít ki, amint két erős kar fonódik körém és hirtelen már egy igen antiknak tűnő asztal tetején ropják bakancsos lábaink. Igaz, hogy nem a mi stílusunk, de amennyire be vagyunk tépve és amennyi piát már elfogyasztottunk, csak a zene szexuális dübörgése az, ami számít. Imádok betépve kefélni és imádok kefélni Tate-tel, s szívem szerint itt az asztal közepén nekiesnék, de nem teszem. Kínkeserves fájdalom számomra is, de mégis valahol jó. A zene viszont lepörög én pedig egy kecses mozdulattal leugrom az asztalról, magammal húzva Tate-et is, hogy elinduljunk valami piát szerezni még. Kicsit kifulladtam.

Néhányan már a földön fetrengtek ki-ki a saját hányásában szunyókálva. Lekvárok! Minek iszik aki nem bírja? - kérdezem magamban, ahogy a konyharészbe is alig lehet bebukdácsolni, a földön fetrengőktől meg a hányástócsáktól. Igazán romantikus a látvány. Nem lennék a szervező helyében holnap az biztoskurvaélet. Bár valószínűleg valamelyik szerencsés takarítóvállalat fogja megnyerni ezt a melót.
Igyekszem nem túl mély levegőt venni amíg felszerelkezünk piával, nehogy én is a sorsukra jussak. Ezért inkább teli kézzel Tate hátára csimpaszkodok és arcomat a hajába temetve lélegzem tovább, míg ki nem érünk egy másik helyiségbe, ahol kb elönti a szar az agyamat.

Meztelen ribancok tömkelege, bekokózott selyemköcsögök elterülközve és kit látnak szemeim, na kit? Hát a kedves bátyámat, amint valami szőke kurvát használ céltáblának. Már csak a utolsó jelenetre értünk oda, de ez untig elég számomra. Pont leszarom a ribancot, de ha vihorászva meg nem inog és félre nem lép onnan, ahova be lett állítva, konkrétan a homloka közepét találta volna el az idióta testvérem. Mély lélegzet! Ne kezdj el ordibálni! - nyugtatgatom magam, s Tate keze is szorul az enyémen. Nem tudom, melyikünkkel jár rosszabbul Conor. A picsába!

Igyekezve észrevétlenül megkerülni a szobát, az őrjöngő Conor mögött cövekelek le. Igyekszem csak pont annyira hangos lenni, hogy más ne hallja rajtunk kívül:

- Mi nem megyünk érted a rendőrségre, ez most megmondom előre! - próbálok meg higgadt és kimért hangot megütni, de közben úgy szorítom Tate kezét, hogy már zsibbadnak az ujjaim. És valahogy most még a rózsaszín foltos puha nyuszik is másfelé ugrándoztak a szemem elől. Mintha teljesen kitisztultam volna hirtelen.





Vissza az elejére Go down

William Turner

William Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : léhűtő
Location : London.. később Vegas
Posts : 13

#6TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2016 6:51 pm

- Conor..! Hé.. Conor! Higgadj már, hallod!? - kapom el ennek a faroknak a karját mielőtt próbálkozik - Ha elbaszod és a szemét szúrod ki, én nem viszem el a balhét, hallod!? - próbálom lefogni, de ez meg rángatózik. - Most komolyan! Ne már.. - próbálkozom, de jól tudom nála nem ez a megoldás. Ezért keresem szemmel a húgát. De a csaj valahol benn nyomja a hátsó szobában azzal a loboncossal az asztalon, na meg a kérdés hogy egyáltalán el e jutnék addig.

- Figyelj Szívi, én a helyedben addig lépnék meg amíg tehetem.. - vigyorgok hátra a luvnyára, de nem direkt csinálom egyszerűen csak jön vele, amikor Conor leráz magáról.

- Oké.. Oké... vettem.. - emelem fel a két kezem és engedem el, mielőtt tényleg nekem esik hirtelen, láttam már mire képes. Nem kell újabb bemutató.
És DOB!

A csaj... Most vagy mázlija volt a hülye tyúknak vagy tényleg én láttam jól és csak beijedt, de a tű a feje mögött talált be, pont aaaaa.. tökömtudja milyen szekrény közepébe, nekem meg megint röhögnöm kell.

- Te tényleg egy balfasz vagy.. - vigyorgok, amikor csak megjelenik az az illat, és 3 perc alatt kitisztítja a fejemet. Ahogy az a lobonc is, ami húzza magával.

Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#7TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2016 6:51 pm

- Az anyád picsája HAGYJ MÁR! Mondom hogy betalálom! - rázom le ezt a surmó köcsögöt, nehogy már kétségbe vonja a képességeimet, mondom én hogy beta... betalálom, a LÓFASZT fogom elbaszni!

És a cucc repül...

- HÉ! HÉ! MEGMOZDULT! A kurva MEGMOZDULT! Mi a faszt képzel ez a rühes ringyó?? Ha nem ugrál tuti betalálom! - üvöltöm, a sok köcsög meg röhög, nekem meg hamar lila lesz a fejem.

- Mit röhögtök!!?? Mondom hogy a kurva megmozdult!!! - pördülök meg, de ekkor találok szembe Effyvel, és a szemei... Valahonnan ismerős az a tekintet.

- Ne szarj be húgi nincs háború... - vigyorgom a szemeibe -  Különben is legalább Larry is csinál valamit, nem csak a löttyedt seggét mereszti annyi lóvéért. - marok rá a következő tűre és visszafordulok.

- Na húzzál vissza szépen a helyedre míg szépen mondom! - lövöm be az előző bigét és becélzom a következő menetet. - És ha most megmozdulsz...

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#8TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2016 6:56 pm






Majdnem gáz lett, majdnem, pedig eddig olyan jól éreztük magunkat. Persze ez nem a mi érdemünk, hanem a kiscsaj mértéktelenségének köszönhető. Effy nem kicsit pipa, hiszen aprócska ujjai már szarrá szorították a kezemet és mintha még a körmei is a bőrömet hasítanák. Hogy miért nem basz le egyet a bátyjának?! Na jó, az nyilván csak olaj lenne a tűzre, én is először szavakkal szoktam indítani. Deeee, ez most nem jött össze, ami nagyon nem hangzik faszán. Conor látszólag túl van pörögve azzal a kis nyápiccal egyetemben és ahogy hallottam a "balfasz" beszólást, nyilván egymást heccelik. Ó Istenem, minek szülsz ilyen szarjancsikat a világra?

- Conor, térj már egy kicsit észre, haver! - szólalok meg én is, s ha kell, lefogom ezt az idiótát. Nem hiányzik ez neki sem. Vannak olyan dolgok, amikhez még Larry is kevés. - Te meg mi az apád faszát vigyorogsz? És ha már itt tartunk, tedd vissza a szemeidet a helyére, amíg szépen mondom! Effy az enyém - fordulok a gazdag majomhoz, amikor észreveszem, hogy nem én vagyok paranoiás, hanem tényleg a barátnőmet stíröli, szinte csorgó nyállal. Már nem érdekelt Conor, vele szerintem Eff most többre megy. Fölkúrta az agyamat ez a kis pöcs. Kb a homlokán villognak a gondolatai. Ha én ma még nem verem meg, az csoda lesz!

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#9TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2016 7:12 pm

Persze... Már megint az én kurva anyámat. És már megint a szokásos duma. Larry meg a lóvé, meg a ne szarjál meg a faszom tudja. Kibaszott mód elegem van már abból, hogy két pitbullon is én vagyok a vészfék. Persze általában Conor a főfaszfej, neki kell mindig valami oltári balhé, amiről mindenki beszél.
Úgy döntök, elengedem Tate kezét, ehhez most én kellek. Száz százalékosan én. Persze abban a pillanatban hallom is ahogy ő is valakinek nekimegy - van egy tippem kinek -, de leszarom. A bátyám észheztérítése most fontosabb, mint hogy valami gazdag buzigyerek egy hétig monoklival fog járni.

- Jól van tesó, én nem vagyok beszarva - állok elé, újra kierőszakolva, hogy a szemembe nézzen. Igyekszem rezzenéstelen arcot vágni, csak keményen! - Szóval, ha annyira kurvára tökös gyerek vagy, meg biztos abban, hogy a ribancnak nem lesz semmi baja, csináljunk egy tesztdobást... Rajtam! - szorítom össze a végére az állkapcsomat. Remélem legalább ezzel tudok rá hatni.





Vissza az elejére Go down

William Turner

William Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : léhűtő
Location : London.. később Vegas
Posts : 13

#10TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeHétf. Feb. 22, 2016 10:05 pm

Csak röhögök.. Mint az atom, már megint ez a barom! Valahol tudom hogy nem kéne, valahol érzem, de csak röhögök.
Conor épp a húgával szólózik, mindig tudtam én hogy tűzrőlpattant kis spiné ez, akár csak a bátyja.. - nézek végig tüzetesen rajta, csakmert tetszik, és csakmert...
De akkor a másik farok képével találom szembe magam.

- Nyugiii.. haver, nyugi... - lépek kettőt hátra felemelt kezekkel, de rohadtul nem tudom abbahagyni a vigyorgást. Bele a szemeibe, csakmert...
Csakmert egy kiadós agyalás beleférne?? Szíííívesen megküldeném a srácot, de még ííígy.. ilyen könnyeden is fogom valahol hátul a lényeget, hogy most ő van fölényben.

MOST!
Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#11TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeHétf. Feb. 22, 2016 10:22 pm

TATE! Tate is előkerült, ő is csak nyomja a süket szöveget, de aztán megint Effy, ééés...

Nem számítok rá amikor a pofámba mászik. Ha más tenné ezt, jól tudja mi járna érte, de ő..
Miatta leengedem a cuccot.

- Ne parázz már húgi.. Jól vagyok.. Vágod?? - adom elő széles vigyorral meggyőzően, de a kibaszott föld megint forog a talpam alatt, ezéééért..
KORRIGÁLOK!

- NA GYERÜNK! - köpöm el a feje fölött, de csaknem tágít, újabb nagyszerű ötlettel szakít félbe.
Megtorpanok.
Egy darabig csak a szemeit nézem, próbálok.. koncentrálni...

- Te hülye vagy...?? - sikerül nyávogó magasságba a vége - Na menj.. - az átellenes karommal tolom félre. Igyekszem... - Menj.. szórakoztasd inkább Tate-et.. - koncentrálok már az előbbi helyre, ahol a csaj... MÉG MINDIGNINCSOTT!!

- Majd Will intéz nektek szobát.. - dünnyögöm már az orrom alatt félhalkan, de a hangosabb lényeg..- HOL A PICSÁBAN VAGY MÁR, RINGYÓ! - belezeng a környék, de nem érdekel, fordulok, keresem.
De eléggé összefolyik a köztes történet.
Melyik is volt az!??

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#12TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2016 2:57 pm






Csak vigyorog és vigyorog. Én meg próbálom magamat nyugtatni, próbálom, de szinte nulla sikerrel, hiszen pontosan tudom, miféle görénnyel állok szemben. Egy újgazdag kis gennyláda, aki azt hiszi, övé a világ. Hát NEM! Leszarom, hogy az ő bulija, leszarok mindent! Ez most amolyan "Erősebb kutya baszik" szituáció, hogy komolyan gondolom a dolgot, jelzésképpen ledobom magamról a dzsekit. Egy ördögi vigyor a kis geci felé, s széttárt karokkal én felé lépek, miközben ő hátrál.

- Én teljesen nyugodt vagyok, Tesó - nézek rá, s igyekszem a tekintetét elkapni, most már az őrült vigyor az én számról sem törölhető le, vérszemet kaptam! - De úgy látom neked kezd tele lenni a bugyikád - fűzöm hozzá, s teszek még egy lépést felé.

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#13TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2016 3:34 pm

Döbbenet. Gondolatban büszkén veregetem meg a vállamat, hogy ezzel a dologgal álltam elő, hiszen kedves testvérem teljesen lefagyott, ha csak egy pillanatra is. De igyekszem nem elmosolyodni vagy bármi ilyen, hisz azzal oda lenne az egész. Állva a pillantását közöltem vele a kérdésére, hogy komolyan gondolom, de ekkor valami megint kattant a hülye fejében. Most én fagytam le, s szavait csak egy pillanat múlva tudta feldolgozni az agyam.

Nem gondolkoztam. A vörös köd leszállt. Fogak összeszorulva. És a fizika törvényein okulva hatalmas lendülettel száguldott a tenyerem az arcába. Fájt, de leszartam. Másik kezem már indult, hogy újra magam felé fordítsam az idióta fejét, no nem egy újabb pofonra, csak hogy a szemembe nézve felfogja amit most mondani fogok neki.

- Én NEM a ribancod vagyok, Christian! Velem se Te, sem pedig más nem fog így beszélni! - üvöltök. Vagy legalábbis hangosan beszélek, az biztos. A fejemben száguldozik az adrenalin, most szét tudnék szaggatni bárkit. Mi az, hogy menjek és szórakoztassam Tate-et? Ki a faszomnak néz ez engem?

Nézzenek oda, én megyek, hogy a bátyámat leállítsam, hogy ne legyen cirkusz, erre én kezdem el a verekedést. Na igen, mi vagyunk Jensenék. Ez van.





Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

Wyatt

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 105

#14TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimePént. Május 27, 2016 7:44 pm

Kurvára nem illek ide.... mi a faszt keresek itt?
Egy félrészeg csávónak rúgok egyet a seggére mikor belekapaszkodik a vállamba és hányással keni össze a tűzvörös ingem. Az első Vol.2-es fizumból vettem. Elég fura banda, de még bele kell szoknom. Ki tudja meddig leszek benne? Eddig ez a két hónap még okés, de a továbbiakba!
Neeem, lesz másik!
Zavartan túrok bele a hajamba. Szőke, hosszú, göndör tincsek lebegnek a szemem előtt (a faszom se hinné, hogy három év múlva sehol nem lesz) és pia szag járja át az orrom. Szinte szégyenkezve meredek a félig üres poharamra amiben langyos sör úszkál és egy...
Ez egy légy? Hmm...végül is megfér!
Gyors hajtással lehúzóm, de körülbelül ezzel a slunggal is köpöm rá... egy félmeztelen csajra! Micsoda dudák, te jó isteeeeeen...
- A kurva anyád! - üvölt rám a liba.
Bambán mérem végig majd a kezébe nyomom a poharam.
- Fogd már meg...
Dünnyögve elballagok, miközben érzem, hogy a műanyag pohár csattan a hátamon. Nem, kurvára nem érdekel.
Érzem, hogy löki a pia a fejem, de nem vészes. Még csak három vodkán és egy fél pohár sörön vagyok túl. A duplája talán földre nyom.
Az értelmetlen kószálás valami ocsmány helyre visz be. Mosógépszerű ducc-ducc zene szól, a Dj játsza az eszét, a sok eszetlen picsa meg rázza magát. Ami kicsit felkelti az érdeklődésem az mikor két fiatal srác láthatóan kakaskodni kezd.
Egy cigit tömök a pofámba és felragadok egy poharat amibe van valami pia. Gyors korty és imádkozok, hogy ne hugy legyen.
Nem..
Ó anyám, ebbe még senki nem ivott bele! Ó, mennyei sör!
Parázsló cigivel a számban és sörrel a kezemben kicsit közelebb kószálok a kakaskodó hülye kölykökhöz és mélázva bámulom őket. A rockeresebb kinézetű srác oldalára állok lelkekbe.
Amúgy meg szarok rá.

_________________
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Seven-deadly-sins-corey-taylor-article
Vissza az elejére Go down

William Turner

William Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : léhűtő
Location : London.. később Vegas
Posts : 13

#15TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2016 7:42 pm

A tag komolyan gondolja, ez lejön elsőre, én mégis csak még mindig röhögni tudok.

- Most komolyaan... komolyan balhézni akarsz!?? - és röhögök. És hátrálok is közben, csak lépésben, fel se tűnik, de kurvára nem eresztem egy percig se a szemeit. Hogy hergelni akarom?? Mmméééég az is lehet. Jó cucc ez, érdekes dolgokra képes, talán tompítja a veszélyérzetet.
És ekkor jön a képbe oldalról az a maflás.
MONDOM ÉN HOGY TÜZES CSAJ EZ!!
Féktelen röhögésben török ki, ügyet se vetve a loboncosfejűre.
Ha közben nekem jön, reagálok időben, vagy mégse.. ha nem sikerül, de kurvára leköt a kiscsaj hajcihője.
TETSZIK NEKEM!
Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#16TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2016 9:04 pm






EZ egy igazi buzi! Oké, még betépve, meg bepiálva is tiszta sor, hogy szétbaszta az agyát valami komollyal. Valószínűleg Conor maradék agya is attól szállt el, de egyszerűen nem bírom visszafogni magam! Az elvetemült vigyort meg végképp nem bírom lecibálni a képemről. Hogy fenyegetőnek akarok-e tűnni? Naná! Egyetlen dolog van az életemben, amit komolyan veszek, és az Effy. És Effy márpedig az enyém. Ha ez a kis buzi pedig nem áll le, márpedig nem úgy néz ki, akkor majd szépen igényesen a gazdag kis köcsög képébe verem, hogy nem baszakodunk nálunk elvetemültebbel!

- Hogy éééén? - nevetem el magam, s egy újabb, immáron nagyobb lépés felé. Immáron kartávolságon belül van. Milyen élvezetes lenne belebaszni egy jó nagyot a fejébe, hallani, ahogy kiugrik az állkapcsa és ahogy borul, még rárúgni egyet! Csak adja az ég, hogy kezdeményezzen! - Legutolsó információim szerint te vagy a nagyon fasza gyerek! Tekintve hogy te csorgatod a nyáladat és morzsolgatod a gatyádat az ÉN csajomra, nem pedig fordítva... - vált a hangom egy kicsit mélyebbe valamint komolyabba is.

Erre jön megint a hiénavihogás. Kezd nagyon felbaszódni az agyam. Szívem szerint belemarkolnék a nyomorult fürtöcskéibe és orrnyergen fejelném.

Vissza az elejére Go down

William Turner

William Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : léhűtő
Location : London.. később Vegas
Posts : 13

#17TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2016 4:46 pm

És röhögök.. Fingom sincs miért.. fingom sincs minek, és arról sincs kurvára fingom se mi lesz ha tényleg bevadul ez a bika. Conor mesélt már egyet s mást róla, és aki Conor barátja, azzal kurvára jó lesz vigyázni.
És mégse...
Mégse tudom visszafogni a röhögésemet, csak jön és jön, és ahogy a kiscsaj végeztével megint a bullshitre figyelek, kurvára nem nézek a hátam mögé.

- Fingom sincs mit lát benned.. - és vigyorgok. Olaj a tűzre?? De legalábbis finomszesz, amikor szemet szúr inkább az a bámuló tag ott nem messze, a cigivel a szájában.

- Neki pölö legalább van töke! - és mutatok egyenesen az ismeretlenre, akiii... ha más nem, legalább annyira jó lesz hogy ezt a pöffeszkedő balfaszt itt eltérítse, legalább egy rövid pillanatra.
Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#18TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2016 4:52 pm

(To Effy)

Kurvára nem számítottam arra a maflásra. Mi a tököm van már megint ezzel a nővel!??
Rohadtul fölbaszta az agyam, mégse ugrok, pedig minden egyes sejtem ezt diktálja közben.

- NEM!!! - lépek önkéntelenül közelebb - ... kéne.. mások előtt ezt művelned. - suttogok, - asszem - lehalkítva, bele a szemeibe, de az előbbi saller némileg kitisztított.

- A húgom vagy.. - szürcsölöm a fogaim között - .. de megmondtam, SOHA(!!!).. ne csinálj belőlem hülyét mások előtt.. - a szemei közé intézem, és remélem megértett.
Különben...

- Na hol az a tyúk!?? - vissza az élvezethez.




_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#19TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2017 12:36 pm

Ideg. Az egész testem megfeszült tőle, tenyerem sajgott a bátyámra mért pofontól, de ha tehetném, még ütném azt az idióta drogos fejét! A gáz az egészben, hogy mi egymást pumpáljuk még-még-még és ennek sosincs jó vége.
Szavai újfent csak olaj a bennem tomboló tűzre. Szívem szerint megfognám azt a nagy hülye fejét és beleverném a falba, hátha attól kinyílik végre a szeme, hogy nem én vagyok a köcsög, hanem ő a fasz!

- Saját magadból csinálsz hülyét, Chris... - próbálom meg kontrollálni magam, de már hosszú körmeim felhasították a kenyerem bőrét, annyira szorítom ökölbe a kezem. Ő meg már megint nem figyel rám. Szét fogom cincálni azt a fürtös kis faszfejet ezért! - Tudod mit, csinálj amit akarsz, de rám innentől kezdve ne számíts! - intéztem bátyámhoz az utolsó szavaimat. Szét tudnék robbanni, de hagynom kell. Teljesen el van borulva az elméje, de majd rájön...

Hátat fordítva a bátyámnak, egy újabb cirkusz közepébe csöppenek egyelőre mint néző. Bassza meg, ide ma még tényleg jönnek a rendőrök vagy a mentők...





Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#20TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2017 10:35 am

Fürtöcskének:






A kérdésére kijött belőlem egy jóízű, elvetemült röhögéshullám. Pofázik még valamit, de most annyira feldobta a hangulatom. Öntelt kis fasszopó!

- Tudod mit lát bennem, haver? Ami belőled hiányzik! Te csak egy elkényeztetett kis köcsög vagy. A háttered nélkül életképtelen lennél, te kis féreg - vigyorgok a képébe. Még mindig kurvára kívánja az öklöm a pofáját, de nem akarok én lenni a kezdeményező fél. - Pofád az van, de gyávaságból sem szűkölködsz, de rá fogsz te még ere baszni - kacsintok rá, továbbra is tartva a vigyoromat ott állva pár centire tőle. Résen. Hátha kezdeményez. Hátha összeszedi a tökét... Én úgy élvezném!


Vissza az elejére Go down

William Turner

William Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : léhűtő
Location : London.. később Vegas
Posts : 13

#21TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2017 1:26 am

És vigyorgok. Még mindig.. és féktelenül. Képtelen vagyok abbahagyni a vigyorgásomat, amikor Conor beszáll a tűzbe.

- Hagyd már békén, kiscsávó.. - kapja el a tag nyakát és fogja a könyökével körbe. Hozzá hajol - A kis szarházi biztosítja a bulit, ne nyírd ki mindjárt előre. - és vigyorog. Rá a loboncosfejűre, de én ebből semmit se hallok. Valami máás viszont.. egyből leköti a figyelmemet. Az a guszta kis barna.. na őőő például egyből keresztbevágja a röhögésemet!
És csak akkor nyomulok ha a másik kellő távolságra van Conor hóna alatt.
De addig is nyíltan bámulom.
Mert azt csak szabad!
Vissza az elejére Go down

Conor Christian Jensen

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ingyenélő milliomospalánta
Location : úton...
Posts : 41

#22TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2017 1:30 am

A kurva elveszett, de Eff hőbörgése hűt rajtam egy keveset. De csak annyit hogy észrevegyem Tate épp most kezdi laposra verni a házigazdánkat ezért még időben intézkedem.

A nyaka köré font kezeimen túl a pofájába vigyorgok. Ha nem mászik ki, vele együtt elindulok. Hogy hova? Fingom sincsen. De túúúl józan még a tag, ráférne valami erősebb, akkor indul igazán a buli, ha belevágunk mi ketten, tökig egymásnak feszülve.
Na akkor jönnek az igazi pillanatok!

- Majd én adok neked valamit..
- a fogaim között szürcsölöm, de hogy hova tette Will hülye csatlósa? Apicsába, ELFELEJTETTEM!
Ezért Tate-tel együtt fordulok hátra.

- Will, HOL a CUCC!

De hogy választ kapok e...
Na aaaaz majd kiderül.

_________________



What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

Tate Langdon

Tate Langdon

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 19

#23TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimePént. Feb. 17, 2017 7:00 pm






"Derült" égből Conor! Egyenesen a nyakamba csimpaszkodik. A meglepetéstől majdnem lebasztam neki egyet. Kár, hogy ő az, az adrenalin száguldozását így meg kell állítsam a véremben. Pedig fantasztikus kis tömegbunyó lehetett volna. Persze főhetett volna a fejem, hogy Effyt miként engeszteljem majd ki, de legalább a pillanat heve élvezetes lett volna.

- Ember, pont leszarom, hogy ki ez a nyomorék, ha Effyről van szó - magyarázom neki, miközben cibál magával. Valami cuccról karattyol. Véleményem szerint neki nincs szüksége többre, nekem viszont tényleg lehet, hogy nem ártana ahhoz, hogy elviseljem ezt a környezetet. - Hohóóóó! - bújok ki Conor karja alól, hogy szembeálljak vele. - Nekem ettől a buzitól nem kell semmi, ember! - mutogatok a hátam mögé, ő meg kb meg se hallja amit magyarázok neki. Kezd a faszom tele lenni ezzel a bulival. Nem is értem, minek jöttünk el?! Ja, mert Conor biztosított róla, hogy Jóóóóóó lesz! Kurvára nem veszem észre.


Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#24TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimePént. Feb. 17, 2017 7:21 pm

Tate közelébe lépek, hogy ha kell, itt is a vállon ülő Tücsök Tihamért játsszak. Csak a vihogást hallom, de ez pont elég nekem ahhoz, hogy az "ellenfelet" felmérjem. Na baszd meg! - eszmélek rá, hogy a "házigazda" és egyben címeres főfaszfej a kiszemelt áldozat. Bár nyilván indokkal.
Egy pillanat, hogy nem Tate-re figyelek, s kedves bátyám is akcióba lendül. Vigyorgó fejét kedvesemébe tolva ő már a higgasztáson van. Legalább ezt nem nekem kell intézni - gondolom magamban.

Igyekszem nyugtázni, hogy elülni látszik a hepaj, amikor észreveszem, hogy a hülyegyerek bámul. Ez ma nem az én estém, úgy érzem!

- Pakold vissza a szemeidet a helyére és csukd be a szádat, mielőtt még valaki beleszarik! - szántam hozzá szavaimat, s úgy döntöttem, magukra hagyom a fiúkat. Előtte még odalépek azért persze Tate-hez egy rövid, de annál forróbb és provokálóbb csókra, majd egy jelentőségteljes pillantás a bátyámra, s Effy elhagyja a színt.

Menet közben egy az eseményeket szemmel követő csávó mellé érkezek, akinek a kezéből kikapva a poharat belekortyolok, majd visszanyomom a kezébe. - Köszi! - mosolygok rá. Csak most tűnik föl, hogy iszonyat mód kiszáradtam. Úticélul így a konyhának nevezett szemétdombot tűzöm ki, hátha találok valamit.





Vissza az elejére Go down

Wyatt "V-Man" Trinidad

Wyatt

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 105

#25TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitimeSzomb. Márc. 04, 2017 3:59 pm

Ó, faszom hova a faszba kerültem? Faszom, ekkora...
Öhmm...
Fasz.
Nincsenek értelmes gondolataim mint körülöttem senkinek. Valami kurva nagy balhéba kerültem bele, ezek itt mindjárt egymásnak esnek én meg félrészegen itt bámulom őket. A kis csaj nagyon próbál békét teremteni, az a kócos hajú ott valami cuccról beszél (kedves hölgyeim és uraim, a megfejtés: drog) míg a rockeresebb csávó annak a copfos kis görényarcúnak próbál neki menni.
Istenemre én is elgyepálnám, már csak úgy heccből.
És hopp! Volt sör, nincs sör. A meglepődéstől csuklok egyet. Legalább a kislány mosolyog és megköszöni.
- Ehmm..egi. - krákogom ki.
Legalább hagyott benne egy kortyot. Azt gyors letolom és bár nekem sok közöm nincsen azért odakérdezek a kis csajszihoz.
- Lehet én vagyok pöppet bebaszva... de szerintem a csávód mindjárt rongyosra bassza annak a copfos görény pofájú szarcsimbók fejét...
Újabb csuklás. A picsába engem is most emlegetnek. Pompás.
- Sz'al ha... ha kell azért készenlétbe álljak? Hogy.... nem is tudom... inkább én kapjam a pofont ha a faszid... khmm vagyis a barátod, megütik... de csak ha nem baj....
Jézusom, mi a faszt pofázok? Most ajánlottam fel egy idegen csajnak, hogy inkább szétveretem a fejem a faszija helyett? Végül is lenne egy jó indokom ennek a srácnak kitekerni a nyakát.

_________________
Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Seven-deadly-sins-corey-taylor-article
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-