HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Külvárosi kocsma
by Darren Curtis Today at 7:08 am

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Jerome Brightman Today at 3:14 am

» Szó-kép-zene
by Fenrir Vidarr Today at 2:24 am

» Zenedoboz...
by Fenrir Vidarr Today at 1:13 am

» Trollkodjunk
by Henrik Ibsen Troy Yesterday at 7:50 pm

» Napi bölcsesség
by Henrik Ibsen Troy Yesterday at 7:46 pm

» You cannot make me blue
by Layla Seymour Yesterday at 2:50 pm

» Queen of Madness
by Josephine W. McAllister Yesterday at 9:34 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Darren Curtis

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Okt. 05, 2016 3:50 pm

Előzmények...

Napok teltek el.. Hetek. Nem is igazán számolom, ha menekülsz, az egész annyira mindegy, minden újabb nap, újabb kihívás.

A mai nap sem másabb, mint bármelyik. Rita megint ballábbal kelt fel, és amikor reggel egyszerűen a fejemre vágta az irodaajtót, nagy volt bennem a kísértés, hogy utána menjek.
Mégse tettem. Egész egyszerűen csak fújtattam egyet, elrendeztem hogy már megint a hónap... akárhanyadika van, és ezen is túlleszünk. Mint mindig...

Visszabaktatva az asztalom mögé kinyitom azt a jobb oldali kis fiókot. Kihúzom, és a kezembe kerülnek a Thomas által felkutatott részletek. Máskor.. más esetben nem szeretem az írásos formát, annak nyoma marad, most mégis úgy döntöttem egy darabig elnézegetem. Még nem jutottam dűlőre a dologgal...

Időközben persze fény derült még nem egy részletre. Nem, nem csak a nőről, hanem ponnnt.. arról a ficsúrról, Davidről, akire Heinz-et is ráküldtem, és a tudatosabb megfigyelés, feltárt nem egy-két zavarbaejtő részletet.
Nem szeretem ha valaki azt hiszi meglophat... NEM.. szeretem ha valaki azt hiszi hogy bűnhődés nélkül megúszhat mindent, és azt hiszem.. ezt talán ez a fiú is egy életre megtanulta.
A bevizelt képe még mindig itt a fejemben, ahogy a golyó nélküli tár kattant a homlokánál...

Hogy hibás lépés volt e?? Dehogy. Csak egy idióta kölyök, akinek fogalma sincs arról épp mibe nyúlt bele, de elég lecke volt ez az élettől.
Kis eséllyel bír, hogy bárkinek is beköpjön...

Időközben előkerül a szivar, odakinn megkezdődik a hangpróba. Új DJ-t szerződtettünk ma estére, a régi... mondjuk úgy "nem kívánatos vendég" lett.
A zene csak tompán puffog, erősebb az ereje mint a nyitási estéken, be kell állítani a részleteket, és jelenleg némileg gyengül a hathatós szigetelés.
Ezzel nincs is baj.. ilyentájt általában házon kívül töltöm az időmet, de ezúttal...

- Hmh... - vetem a hátam hátra a bőr ülésben alig egy órával később.

- Hé.. Günter.. - kiálltok ki, az ajtó csukva, de jól tudom hogy hall engem. - Kérdezd már meg az újfiút, hogy sokáig fogja ezt még csinálni, vagy ha igen, én eltűnök! - az ajtó nyílik.. lassan csikordul meg a német kezeiben.
- Oké, főnök, mindjárt megkérdezem. - és nyitvahagyja, ahogy eltűnik a folyosó fele.
Nem lehet bízni ezekben a nácikban...
Megrázom a fejemet, és a másodikat sóhajtom.
A szivar füstje halkan szállingózik fel az ujjaim között, mégis beletelik pár hosszúra nyúlt percbe, mire utolér az indíttatás, és hátragurítva a széket, felkelek, hogy becsukjam.
Aztán útközben mégis más terveim akadnak...

Lekerül a fogasról a bőrkabát...
Vissza az elejére Go down

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Üzletvezető

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Okt. 05, 2016 5:29 pm

Az elmúlt időszakban volt időm gondolkodni. Arról, hogy jó-e az nekem, ha Vegasban maradok. A kórházban alig több mint egy hétig voltam. Azóta itthon pihenek, ha ezt lehet így nevezni. Hívjuk inkább lábadozásnak. Semmi mást nem tettem, mióta hazahoztak, csak ettem, ittam és aludtam, leszámítva azt a keveset, amíg a szomszédommal beszéltem, hogy mit kellene nekem hoznia. A szomszédom egy kedves nő. Ahogy hazaértem, felajánlotta, hogy segít nekem. Ha mással nem, de legalább elmegy helyettem bevásárolni, ami már eleve hatalmas felajánlás.
Most is az általa hozott szatyrokat rámolom ki. Lassan csoszogok a konyhámban, miközben azon elmélkedek továbbra is, hogy mihez kellene most kezdenem. A minap frissítettem a gépemen lévő önéletrajzomat. Ki is nyomtattam néhányat az új verzióból, hogy készen álljanak a kiszórásra. Nem minden helyen szeretik a mailes átküldést még manapság sem, ami bár meglepő, mégiscsak megérthető. Ha pedig munkát akarok találni, akkor nem árt elfogadni ezt a tényt. A kérdés már csak az, hogy tényleg itt akarok-e maradni, vagy sem. Azt a rohadékot még mindig nem kapták el. A rendőrök egy ideje nyugton hagynak, de semmi több. Ez azért kicsit aggaszt. A záramat kicseréltettem, beszereltettem egy riasztót, viszont ennyi. Semmi más óvintézkedést nem tettem egyelőre. Talán mégis lakást kellene váltanom.
Épp a tejet pakolom el, mikor tekintetem megakad a hűtőmre kitett névjegyen. Erről teljesen megfeledkeztem. Bár tény, hogy sokat nem tudtam volna vele kezdeni egy telefonhíváson kívül. Nem voltam túlzottan sétálós hangulatomban, most már viszont… Miért is ne. Feltéve, ha kell sétálnom. Erről nem árt előbb megbizonyosodni.
Telefonom elővéve beütöm a rajta lévő számot, a hívás azonban elmarad. Jó az nekem, ha felhívom azt a pasast? Tény, hogy azt mondtam neki, fel fogom hívni. Márpedig ha azt mondtam… Semmi okom arra, hogy ne tegyem meg. Kivéve azt, hogy talán mondtam néhány hülyeséget. Vagy össze-vissza karattyoltam a gyógyszerek miatt. Az biztos, hogy túl sokat mondtam neki úgy hirtelen. Ez rajta is látszott, de hát mikor, ha nem akkor, mikor nincs ott senki más?
Aztán mégiscsak ráveszem magam. Rányomok a hívást jelentő kis zöld ikonra és fülemhez emelem a telefont. Már nincs más dolgom, mint várni. Várni arra, hogy felvegye valaki. Remélhetőleg az, aki kell.
- Jó napot! Ashlyn Davis vagyok. Megígértem, hogy felhívom ezt a számot – mondom is, amint felveszi valaki.
Ha viszont nem, úgy egyelőre annyiban hagyom. Majd máskor megpróbálom, ha eszembe jut.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Okt. 05, 2016 6:28 pm

Az ötlet hirtelen merül fel... Kissé megagyalni a zsákot, kitisztítani a fejet, és az új és erőteljes gondolatok mindig tiszta fejjel jönnek.
Talán inkább sikerül dűlőre jutnom ezzel a nővel is.

A kabát már rajtam, megcsapkodom a zsebemet. A telefon benne, egy pillanatra mégis vissza az asztalra pillantok.
A papírok!!!

Hirtelen lépek vissza, a köteget félbehajtom és elhelyezem a belső zsebemben.
JÓ!
Ma este talán megvilágosodom...

Alig lépek ki az ajtón, vagyishogy csak lépnék, amikor a telefon csörömpölni kezd.
Visszafordulok.
Eljátszom a kérdéssel hogy magasról rátegyek. Elvégre ha pihenésre szántam az időt, az a minimum hogy pihenek, aztán mégis valahogy visszautat veszek, és az asztalig visznek a lábaim.
Az antik, barokk telefon, egy kattanással oldja meg a készüléket.

- Igen?? - szólok bele, de nem mondok többet. Várok. És nem is kell olyan sokat várnom...

- Ashlyn Davis.. - ismétlem meg és hezitálok. Nem mert ne tudnám betéve ezt a történetet. - JA, hogy a kórházból.. - adom meg a hangsúlyt, kellően, és még véletlenül sem hagyom hogy lelepleződjek - Jobban van már?? - váltok kellemes, udvariassági csevegésbe, egész egyszerűen mert gondolkodnom kell. Át kell gondoljam a következő lépéseket...

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Okt. 05, 2016 6:42 pm

Egy darabig várat magára a túlsó oldal, de végül csak megszűnik az ütemes csengés a fülemben. A hangból ítélve, az az ember vette fel, akinek kellett. Legalábbis részemről. A bemutatkozás után csak hallgatom, hogy mit mond. Azt hittem, pontosan tudni fogja, hogy ki vagyok. Na persze, ez nem jelenti azt, hogy nem is tudja, de ez most valójában lényegtelen. A konyhát elhagyva, a kanapé felé veszem az irányt, kellemesnek mondható sétatempóban.
- Köszönöm, hogy kérdi! Valamivel jobban – válaszolok az illedelmes kérdésre.
Nem kínzom tovább magam, bár nem tudom melyik a rosszabb. Ülni, vagy állni. Talán még mindig a fekvés a legkényelmesebb megoldás, ugyanakkor mostanra kezd kellemetlenné válni a sok ágynyomás. Sokkal inkább lelkileg, mint fizikailag. Tenni akarok valamit, még ha az nem is több egyszerű rámolásnál, vagy a gépem billentyűzetének nyomkodásánál.
- Maga hogy van? – viszonzom a korábbi kérdést.
Azért, mert illik, na meg azért, mert egy kicsit még érdekel is. Ez az érdeklődés pedig nem száll el olyan könnyen. Ha meg már felhívtam… Akár beszélgethetünk is egy keveset.
- Gondoltam megkérdezem, hogy emlékszik-e még rám? Na meg… Hogy óhajt-e találkozni? – térek gyorsan a lényegre.
Az üres sallangból elég volt, nem hiszem, hogy azokra lennénk kíváncsiak. Nem vagyunk mi annyira jóban, amit valamennyire azért sajnálok. Ha jobb viszonyban lennénk, talán kaptam volna néhány ingyen italt a klubban. Na mindegy!

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Okt. 05, 2016 10:40 pm

"Jobban.." Zene füleimnek... Az?? A visszaható kérdés mégis megakaszt.

- Ööö... kösz, minden rendben. - ráncolom a szemöldököm meglepődve a kérdésen, és már nyelvemen a következő szótag, amikor a nő viszont megelőz az azt követő lépéssel.

- Iiigen.. azt hiszem..
- húzom el a lényeget, de közben megkerülöm az asztalt visszafele, kikerülendő a zsinór összegabalyodása - De várjon csak egy kicsit! - tépem le a fülem mellől, de elég csak egyetlen gombnyomás a készüléken, hogy azonnal tehessem is vissza, és most a kabátzsebemben keresek a mobilért.

- Ittvanmég?? - kérdezem, miközben Günter az aki visszatör a képbe, felemelt ujjal jelzem, hogy eszébe ne jusson megszólalni.

- Én most ráérek. - röviden tartott hatásszünet. - Hát maga?

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Csüt. Okt. 06, 2016 10:01 am

Szóval minden rendben. Remek! Azt hiszem. Lábam idegesen jár, mintha csak arra várna, hogy túl legyek ezen a beszélgetésen és mehessek. Más lehetőség vélhetően igencsak letörné sétakedvét, valahogy meg is értem, hogy miért. A bennem lévő feszültséget még mindig nem sikerült kiadnom. Jót tenne egy séta, hogy hosszú idő után kiszellőztethessem végre a fejem.
Várok, addig azonban én sem maradok tétlen. Vállam és arcom közé szorítom a telefonom, hogy egyetlen hadra fogható kezemmel megkeressem a mai fájdalomcsillapító adagomat és készenlétbe helyezzem. Ha menni kell, akkor ez sem árt. Újra felkelek, félre döntött fejjel, majd megindulok vissza a konyhába egy pohár vízért. Mondtam már, hogy egy karral piszok nehéz az élet? Jobban mondva, macerás. Tiszteletem mindenkinek, aki hosszabb távon boldogul vele, még akkor is, ha nincs más választása.
- Hogy? Igen, itt - térek vissza a jelenbe, amint meghallom ismét a pasas hangját.
Ez most kicsit megrázott. Túl könnyen elkalandoztam. Na sebaj! Gyors volt. Elgondolkozok azon, hogy van-e teendőm, de nincs. Különben nem készítettem volna be a bogyót az induláshoz. Most már legalább be is vehetem. Eddig tartottam magam. Fő az önmegtartóztatás, na meg nem akarok rászokni semmi ilyen vacakra. Amíg érzem, hogy fáj, addig biztos élek, még ha kellemetlen is. Az aktívnak mondható mozgás azonban megint más ügy. Oda még szükségeltetik.
- Nemigazán van jobb dolgom. Hol? A mikorra nem garantálom, hogy időben odaérek - teszem még hozzá, hogy tudja, miért nem kértem konkrét időpontot.
Megyek majd, ahogy tudok, az viszont időt igényel, még taxival is.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Csüt. Okt. 06, 2016 2:10 pm

- Mit szólna az irodámhoz?? - válaszolok aztán, hol is lehetne jobb helyen. Béke.. nyugalom.. csendesen kezelhető felmerülő problémás kérdések, minden kész a tökéletességhez.

- Hacsak nincs jobb ötlete.
- hogy a nő tartana e tőlem?? Hogy van e mitől tartania?? Az oroszlán barlangja sokaknak elrettentő lehet, de van aki rá se bagózik az egészre. A bátrak... A NAGYON.. bátrak!
És azok akiknek semmi takargatnivalójuk nincsen...
És ekkor üt be egy nagyobb robaj a képbe.

- Afenébe.. - engedem le a telefont és Günterhez beszélek. - Menj, nézd már meg mi az istent csinál ez a féreg, mert tényleg ránkhívják a csendrendészetiseket! - utasítom.. de aztán vissza a nőre.

- Nézze, errefelé most elég.. harci a helyzet, szóval mit szólna inkább egy kávéhoz?? - választható opció. Vagggy.. még az is lehet mire ideérne elcsendesedik minden. - Egy kávézó. - biccentek rá, holott nem látja. - Kinn a 12-dik sarkán. - nyílt terep. Sokmindenre nem elég,  de sokmindenre meg tökéletes.
Innen meg már minden rajta múlik...

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Csüt. Okt. 06, 2016 2:50 pm

Az irodája. Neki hazai terep, nekem meg... Nekem nem, de mit számít az? Véleményem szerint teljesen mindegy, hogy hol találkozunk. Legfeljebb annyi lehet a különbség, hogy többen, vagy kevesebben vesznek minket körül.
- Tökéletesen megfelel - közlöm, de aztán jön a nagy robaj a túlsó végen.
Mi a fészkes fene folyik ott? Csak pislogva állok, telefonomat kis híján kiejtve vállam és arcom közül, ezért gyorsan lepakolom a közben összeszedett poharat és a mobil után nyúlok. Nem hiányzik, hogy újat kelljen venni. Arra most nagyon nem futja. Valószínűleg az irodájában van, ha oda hívott, ami meg azt jelenti, hogy a klubban lehet valami. Talán most szakadt le a pult, vagy tudom is én. Ez még viccnek is rossz. Na nem mintha mostanában úgy döntenék, hogy megfordulok ott, hacsak nem kell a főnökkel találkoznom, úgy, mint most. Vagy mégsem? A helyszín gyorsan változik, én meg csak beleegyezően biccentek. Tényleg mindegy, hogy hol.
- Legyen. Ha nincs más, akkor ott találkozunk. Igyekszem hamar odaérni. Ja, és egy lattét kérek - teszem még hozzá elmosolyodva.
Ha tényleg nincs más, akkor leteszem és hozzákezdek a készülődéshez. Egy gyorsnak nem nevezhető átöltözés, fájdalomcsillapító letuszkolása a torkomon és a táskám. Azt hiszem, többre nincs szükség, a kulcsomon és telefonomon kívül, amiből az utóbbit máris táskámba süllyesztem. Aztán elő is szedem, mert egy lényeges dolog lemaradt. A taxi. Azt sem ártana hívni.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Csüt. Okt. 06, 2016 4:13 pm

- Egyelőre.. - egészítem ki, egy biccentés kíséretében. Nem a legjobb lépés.. nem is a legnyugodtabb környezet, de megteszi.
Egyelőre.

A nyugtázó válasz után... a befutó rendelésre csak kis híján húzódik mosolyba a szám.

- Legyen. - ismétlem őt magát, azzal ahogy hallgat a vonal, én is leteszem. Ekkor ér csak vissza Günter.

- Főnök, csak az egyik hangfalszett. A tag valami olyat mondott, hogy ööööö... - csak figyelem. Figyelem, habár tisztában vagyok vele, hogy se ő.. se én nem értem ezt az egészet, ezért inkább belefojtom a ki nem mondott szavakat.

- Mindegy! - töröm félbe - Maradjatok, teremtsétek elő a kis görénynek ami kell, csak estére álljon a klub! Nem engedhetünk meg még egy problémás estét. - fűzöm hozzá mert tényleg nem, és ez az egééész.. nagyon de nagyon kezd kicsúszni a kezeim közül. Muszáj valakit találnom a részletekre.

- Ha valakinek kellek, keressen a telefonomon. - csak illesztem vissza a kis készüléket a kabátom zsebébe, nem szeretem mert lekövethető, de a egyes esetekben kivételt teszek.

- Csak szedjétek már össze ezt a szart.. - ezt már csak kifelé menet engedem, mert így esik jól, és a hátsó kijáraton kilépve bevágódom Steve-hez.

- Jó munkát végeztek.. - simítok végig a Chrysler hátsó bőrülésén ami majdnem két hétbe tartott mire lecserélték az egészet. A vér.. nemigazán barátja a bőrnek...
Legalábbis ezt mondták...

A kávézóhoz érve, alig néhány lépésre parkol le az autó. Kiszállok.. belépek, meghat az ismerős környezet. A levegőben izgalmas és aromadús kávéillat terjeng, ezért is szeretem én ennyire ezt az üzletet.

- Üdv, Kate! - intek a pultban álló kis hölgyikének, de nem kell szaladnom, tökéletesen biztos a számomra fenntartott hely, és a legtávolabbi ponton, hátulról bevédve, tökéletesen rálátva a bejárat közepére, lerakom magam a boxban. Diszkrét.. kellemesen-elhagyatott hely.
Tiszta felület a nyílt színi megbeszélésekre.
És már rendelem is a lelkemre kötött darabot...

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Csüt. Okt. 06, 2016 4:57 pm

A telefon elhallgat a rövid megbeszélés után. Tényleg nem marad más dolgom, mint összekészülni, na meg… Elpakolni azt, amit még nem sikerült. Szerencsére azzal csak a konyhán belül kell közlekednem, így hamar megvan. Néhány perc az egész. Aztán jöhet a macerásabb része. Amint végzek, bal karom visszakötöm nyakamba, hogy ne lóbáljam össze-vissza. A taxit is idehívom, mielőtt megindulnék lefelé. Még utoljára egy riasztó, ajtó zár és indulás.
A szomszédom meglepetten les rám a folyosón, mikor meglát közlekedni. Én egyszerűen csak köszönök neki, aztán közlöm, hogy munka ügy, mert hát mi másra hivatkozhatnék? Ez a legegyszerűbb és a legjobb érv ahhoz, hogy kimásszak a lakásomból jelenleg. Így nem kell magyarázkodnom, meg hasonlók. Meg hát… Ha nagyon akadékoskodni akarunk, nevezhetjük munkaügynek is. A kutatás a munkám része, márpedig annak eredményét hívatott megbeszélni a mai találka, ha nem csal a sejtésem.
Mire leérek, a taxi megérkezik. Szerencsére nem kellett átjönnie a fél városon, így gyorsan idetalált. Óvatosan beszállok hátra, felkötött karom magamhoz szorítva, majd közlöm a címet és már indulunk is. Ahogy odaérek, fizetem a fuvart, most azonban közel sem adok akkora borravalót, mint régebben. Nem és kész! Nem mintha nem méltányolnám, hogy gyorsan szedte a kocsi kerekeit.
A kávézóba beérve mélyet szippantok a levegőből. Kellemes kávé illat árasztja el a helyet, mit öröm belélegezni. Már ezért megérte idáig eljönni. Otthon nincsenek ilyen aromák. Tekintetemmel a fickót keresem, aki miatt ide kerültem. Egy kis időbe beletelik, főleg a számomra új hely felfedezése és az ezzel járó bámészkodás miatt, de amint megvan, megindulok felé. Kabátom egyszerűen vállaimra van terítve. Nem foglalkoztam azzal, hogy megpróbáljam bele erőltetni a balomon lévő gipszet.
- Üdv! – biccentek is felé, amint közelebb érek – Egész kellemes helyet talált.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Vas. Okt. 09, 2016 2:55 am

És már itt is van....
Szemmel mindvégig követem, amintcsak a nő megjelent a nagy üvegfelületen túl. Az ajtó fölötti csengő csilingel.. Miss Davis belép. Először csendesen méri fel a terepet, én meg hagyom, hadd tájékozódjon, másfelől én is lekövetem a környezetet. Se mozgást nem látok odakinn, a háta mögött, se figyelő szemeket. Persze ez még nem jelenti azt, hogy ne dolgozhatna össze valakivel.
Alig néhány másodperc, mikor felemelt kézzel jelzek.
Észrevesz. És meg is indul felém, én meg az illemnek engedve a helyemen felállok.
Úgy nézek a szemeibe.

- Üdvözlöm!
- talán én vagyok az első. Vagy a második. De az azután követő méltányoló megjegyzésre, csak könnyed biccentéssel felelek.

- Én is szeretem.. - és már intek is ballal a velem szemben fekvő hely felé, ha leülésre készül, fejjel egy biccentés Kate-nek.
És hamar érkezik is a kávé. Az övé landol előtte, az én eszpresszóm meg helyet foglal az één oldalamon.

- Örülök hogy ittvan.
- udvarias fecsegés - Annak méginkább hogy felkeresett. - a kávéhoz még nem nyúlok, megvárom a tőle érkező következő lépéseket és csak azután cselekszem.

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Csüt. Okt. 20, 2016 7:48 pm

Nem nagyon foglalkoztat, hogy melyikünk köszön előbb. A lényeg, hogy megtiszteljük ezzel a másikat, még akkor is, ha sokan ezt egyszerű formaságnak tekintenék. Kissé elmosolyodom, mikor meghallom, hogy szereti ezt a helyet. Meg kell hagyni, tényleg kellemes. Nincs is jobb, mint érezni a frissen pörkölődő kávé illatát a levegőben. Valahogy lenyugtatja az elmét és egészen otthonossá varázsolja a környezetet.
Kabátom leveszem vállamról és a szék háttámlájára ügyeskedem, mielőtt leülnék. Csendben várom meg, hogy mi a fickó következő lépése, mit éppenséggel nem nekem szán. Egy pillanatra a pincérnőre kapom tekintetem. Nem értem az efféle jelzéseket, és valamiért az első dolgom mindig az, hogy rosszat sejtsek. A gorillák azonban nincsenek itt. Az is lehet, hogy épp most értesítik a náci haderőt, ezzel majd viszont akkor foglalkozom. Kezdetnek majd mondok egy köszönetet a kórházi fuvarért. A veszélyes helyzet azonban elmarad. Helyette egy kellemesen gőzölgő pohár kerül elém, vastag, kemény habbal a tetején. Néhány pillanatra behunyom szemem, úgy lélegzem be illatát. Ép kezemmel meg is fogom a poharat, így melengetve kicsit ujjaimat, nosztalgiázva egy keveset. Rég volt már, hogy kávézóban ücsörögtem.
- Köszönöm! Nem hittem volna, hogy tényleg rendel egyet.
Fő az őszinteség, ugyebár. Na meg, én igazából csak viccnek szántam a dolgot. Vagy nem? Magam sem tudom, hogy mit gondoltam akkor.
- Bevallom, a napokban megfeledkeztem a névjegykártyáról. Aztán megtaláltam a hűtőmön - ismerem be.
Ezúttal nem térek a lényegre, bár a kérdések ott motoszkálnak a fejemben. Szívesen megkérdezném, hogy utánam járt-e rendesen, vagy hogy miről szeretne velem diskurálni? Persze... Mindennek eljön a maga ideje. Addig meg élvezem a kávét és azt, hogy nem a lakásomban vagyok.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Hétf. Okt. 24, 2016 3:42 pm

A kabáttal szöszöl, és a következő pillanatban lépnék is hogy kisegítsem, de hamar megoldja a problémát.
Ügyes nő...

A kávé érkezik, mindketten a megfelelő ponton. Csésze landol az asztalon, majd a kötelező körök. Beszélek... Aztán ő az aki reagál a cselekményre.

- Sokmindent nem tud még rólam... - mosoly szele vonul át a szemeimen, de ennyi az alkalomhoz fűzött történet. Nemezértvagyunkitt..

- Minden bizonnyal.. - a következő rábólintás a tényre, de hamar térek is a lényegre. - A legutóbbi alkalommal jelezte felém hooogy... - húzom el kitartott kérdő tekintettel a szemeibe - valamit tudni vél a pénzügyi helyzetemről. A klub.. pénzügyi helyzetéről. - biccentek rá - Akkor nem akartam tovább faggatni, tekintve a helyzetét - újabb biccentés - de most érdekelne mégis mire alapozza a feltételezéseit. És jórészt hogy miért... - állapodok meg a szemeiben. Hogy egetrengető megállapításokat várok e? Nem feltétlenül. Sokkal inkább egy kiindulópontot hogy megállapítsam, aki nekem dolgozik mind kutyaütő vagy inkább a nő feltételezései légbőlkapottan kishitűek, esetleg nem más, mint ami. Feltételezés.. Egy vélt tény, hasraütésszerűen a valóságba építve.
Mert mindent el kell valahol kezdeni...

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Hétf. Nov. 07, 2016 8:59 am

- Azt valahogy sejtettem – mosolyodom el, mikor megemlíti, hogy elég sok olyan dolog van még, amit nem tudok vele kapcsolatban.
Honnan is tudhatnék, mikor most beszélek vele személyesen másodszor? Az biztos, hogy a saját területén nem tűri a kelletlen problémákat és tesz is ellenük. Sejtésem szerint, most engem sem vél többnek és igyekszik kideríteni, mekkora gonddal áll szemben. Ez a legtöbb vállalkozóra igaz. És ha bebizonyosodna, hogy puszta feltételezés alapján mondtam, amit mondtam, akkor nem aggódna tovább.
A kötelező köröket gyorsan letudtuk. Mintha csupán egyszerűen csevegnénk, úgy hallgatom tovább a bártulajdonost, mikor a lényegre tér. Semmi szükség hirtelenkedésre, főleg, hogy előbb, vagy utóbb, elérkezett volna ez a pillanat is. Ezért vagyunk itt.
- Tudja… A kezdő vállalkozások, legyenek akármilyen jól működőek, az első néhány évben mindig deficitesek. Ez a Vinnie’s esetében, nem tartott tovább egy-másfél évig. Ez azt jelenti, hogy hatalmas bevételekre tett szert abban az időszakban. Már önmagában szokatlan egy frissnek mondható helynél. Még ha be is robban, akkor is kell egy bizonyos idő, mire kialakul a fix fogyasztói kör. Ez azonban még mindig csak feltételezésre ad okot, bár nem is mondtam, hogy többről lenne szó. Könnyedén lehet, hogy egyszerűen megfelelően reklámozta magát, a kellő helyen, jó időben és módszerekkel. Berobbant a köztudatba egy nagy volumenű bulival és egyből megragadta a tömeget. Könnyedén lehetséges ez is – elmélkedem hangosan.
Természetesen, előfordulhat, akár még az is, hogy Hamupipőkéből hercegnő válik egy pillanat alatt. Az is lehet, hogy eleve hercegnő volt, csak nem annyira gazdag, hogy tudjon róla a világ. Nem ismerem a fickó előéletét ahhoz, hogy tudjam, milyen anyagi helyzettel bírt előtte.
- Aztán ott vannak az áraik, a vásárolt készletek és az eladási mennyiségek összefüggései… A tőzsdén működik az, hogy eladják azt, ami még nincs is a tulajdonukban, de… Arról még nem hallottam, hogy ez a szórakozóhelyeken is helytáll, mondjuk sörrel – fejezem be mondandóm.
Ennyi beszéd egyelőre elég volt. Hagyok neki időt, hogy megemészthesse. Addig én elkortyolgatom a kávémat, élvezve annak melegét és kellemes ízhatását.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Kedd Nov. 08, 2016 6:54 pm

A nő... vetít. Messziről kiszagolom a mellébeszéléseket, és mert tudom amit tudok, mindazt amit az embereim kiderítettek, még ennek ellenére se adok okot félelemre.
Még mindig kétséges a helyzet. Az egyik variáció hogy egyszerűen csak feltűnési viszketegségben szenved, és ezúttal valami olyanba nyúlt bele, amiről éppenséggel fogalma sincs. A másik verzió szerint viszont... valamit még mindig takargat előlem. Mert vagy egyszerűen csak hülyének néz, és tényleg áskálódik valahol a mélyben, rejtetten, ahová ezek az idióta németek se figyeltek fel, vagy egyszerűen csak összejátszik valakivel.
Tartsd közel a barátaidat, de az ellenségeidet mégközelebb...

- Ééés.. most mi a fenére is akar ezzel kilyukadni? - kérdezem egy cseppet sem hűvösen, csak a szokásos a légkör, ujjaim belefűződnek a csésze fülébe, és egész egyszerűen kortyolok. Mintha csak egy csendes, esti, kellemes megbeszélésen tenném.
De ennek ellenére minden percben figyelek.
Nem csak őt... az egész környezetet.

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Kedd Nov. 08, 2016 7:28 pm

Semmi haszna. Úgy tűnik, mondhat akármit arról, hogyan csal a Vinnie's pénzügyeit felügyelő fickó, meglehetősen hanyagul, semmi értelme. Valószínűleg az előttem ülő fickó nem sokat konyít a könyvelési dolgokhoz, ami lényegében kicsit érthető. Van pénze arra, hogy felvegyen valakit, aki megcsinálja helyette. Néhány dollár pedig vélhetően fel sem tűnik neki. Magamban tartom a feltörekvő sóhajt, helyette inkább megajándékozom magam egy újabb korty kávéval.
- Arra, hogy annyira el lehet telve a kimagaslóan jónak mutatkozó adózott eredményétől, hogy észre sem veszi, ha valaki pénzt nyúl le magától, hála az egyébként hanyagul végzett könyvelésnek - jegyzem meg, kissé talán bosszúsan, amiért feleslegesen téptem a szám eddig.
Ezt a kis feszültséget azonban hamar elengedem. Nincs értelme felkapnom a vizet, ráadásul még így sem mondtam túl konkrétat. Ha utánam nézett, akkor tudhatja, hogy pénzügyekkel foglalkoztam, egy olyan cégnél, ami által könnyedén lekérhettem a beszámolóikat. Abban pedig szerepelnek a könyvelések is, amikkel nyilván nem foglalkozna senki, én azonban belenéztem egy-két más dologba is a papírok láttán. Na de akkor jól van, mondjuk ki kereken, hátha azt már megérti. Oké, nem néz ki hülyének a fickó, ráadásul minden bizonnyal nem is az, ha eddig eljutott, néha azonban elég értetlenek tudnak lenni az emberek. Még én magam is. Tehát, akkor maradjunk a legegyszerűbb bizonyítéknál.
- Úgy egy hónapja láttam, ahogy az egyik pasas a pultnál saját zsebbe gyűrte a tízesemet - tárom szét karjaim, az asztalon könyökölve.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Nov. 09, 2016 2:03 pm

Ééés kibújt a szög a zsákból! Azt mondhatnám végre, mégis inkább szívesebben számítottam volna az ezzel ellentétes eredményre.
Egy elnyelt torokköszörülés közben igazodok meg a helyemen, viszont a szemeimben.. egyetlen pillanatnyi meglepődés vagy indulat sem látszik. Pedig VANAZ!

- És ezt.. - csak lassan válogatom meg a szavaimat - mégis mire alapozza? - kérdezem újfent, jelen körülmények között egyelőre nem küzdve a ténnyel, hol is lehet a hiba a rendszerben amiért ez ennyire nyilvánvalóan átlátható.
És meg is kapom a válaszom... A fél.. válaszom.

Egy elnyomott sóhaj a következő reakció, szemeim vissza a kávéra a csészében és elmélyülten kavargatom.
Valaki nagyon meg fog fizetni...
Már ha valóban hitelesek a feltevések.
Fejemben egyre-másra tódulnak a képek, és talán bele is telik néhány rövid percbe, míg ha nem szól, én veszem észre a helyzetet, és újra fel a szemeibe nézek.

- Utána fogok nézni... - biccentem. És ennyi. A hozzá fűzött dolgokra.. ennyi. De hogy hol vált ennyire átlátszóvá minden...
Ezért egészen máshol kezdődik a következő kérdés.

- Miért gondolta azt... hogy ezt érdemes lenne megosztania velem... - hosszú a kérdésre hagyott szünet, és útközben mindvégig a szemeit bámulom. - Úgy értem... mi a célja!?! - és egyből a lényegre. Mert így a célravezető.
Kíváncsi vagyok, valamit akar e tőlem...
Az emberek mindig akarnak valamit...
Cserébe...

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Nov. 09, 2016 4:45 pm

Ez az egy kérdés újra és újra felvetül. Mire alapozok? Ugyan, semmire! Mégis miről beszéltem az elmúlt percekben? Mindegy, nem lényeg! A lényeget, vagy inkább féllényeget közlöm, amivel úgy tűnik, meg is elégszik. Talán ezzel kellett volna kezdenem. Veszek egy nagyobb, nyugtató levegőt, mit apránként, kissé szakadozva fújok ki, hála a meg-megakasztó fájdalomnak, mi bordáim környékéről sugárzik. Kezd kényelmetlen lenni az ücsörgés.
Hagyom őt gondolkodni, addig én mocorgok egy keveset. Hátsóm helyzetén igazítok egyet, majd valamicskét kihúzom magam, abbahagyva az asztalon való könyöklést. Gipszelt karom egyszerűen elfektetem, befejezve vele a hadakozást, míg másikkal kávém poharát forgatom, elmerengve a hab maradványainak üvegen hagyott mintáján. Az újabb megjegyzésre csupán biccentek. Nincs szükség tovább ragozni, innentől kezdve az ő dolga, hogy mit kezd a hírekkel. A következő kérdés azonban érthetetlen okokból, meglep. Érthető, hogy megkérdezi, csak még a válaszon nem gondolkodtam el. Kérnem kellene érte valamit? Nem, nem hiszem. Nem azért csinálom, most nem.
- Törlesztés - jelentem ki röviden, de úgy érzem, szüksége lesz egy kicsivel hosszabb magyarázatra is - Ha emlékszik még, megmentette az életem. Ez nem sok azért cserébe, tőlem viszont csak ennyi telik jelenleg. Semmi több - közlöm vele, egyenesen szemeibe nézve, egy pillanatra sem kerülve a szemkontaktust.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Nov. 09, 2016 5:20 pm

"Törlesztés".. A szó így elsőre meglep! Ha nem folytatná, teret adna az újabb felvetéseknek, mi minden az amiért törlesztenem kéne. A kétkedés szele újra begyűrűzne a zsigereimbe, ki is ez a nő.. kinek a kije, akinek egyszer keresztbetettem, melyik kinyírt féreg testvére.. unokatestvére, de a mondat folytatása ismét oldalt vált.

Megszívom az orromat, de csak míg gondolkodom. Újra a kávémé a főszerep, de most nem pazarlok rá perceket, egész egyszerű döntést hoztam.

- És mit mondana akkor.. - húzom el - ha én azt, hogy cserébe segítsen nekem. - rövid a reakcióra hagyott szünet. - Akár.. készpénzért cserébe. Ha már törlesztett... - egyetlen arcizmom se rezzen. Hogy rizikó? Talán. De nem mondható hogy semmit se tudok erről a nőről, és a lojalitás... Nos.. az kerül most tesztkézre.

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Nov. 09, 2016 5:33 pm

A türelem nagy szerepet játszik beszélgetéseinkben, erre már rájöttem. Ő vár, én várok, aztán valami csak kiderül egyszer. Úgy tűnik, elgondolkozik válaszomon, ami nem meglepő. Manapság melyik ember tart még számon ilyesmit? A legtöbben megfeledkeznének a viszonzásról, én azonban túl sokat köszönhetek neki. Az életemet, az ép elmémet és... Nos, nagyjából ennyit. Ez azonban bőven elég. Nem mintha a kisebb szívességeket nem állna szándékomban viszonozni. A jó kapcsolatok alapja a kölcsönös segítségnyújtás, nem más. Valójában a barátságok is erre épülnek, még ha az emberek erről nem is vesznek tudomást.
Gyors pislogásba kezdek döbbenetemben és még a szó is belém fagy. Itt az idő, hogy én gondolkodjak el alaposan. A válasz egyik fele egyértelmű, ugyanakkor nekem is boldogulnom kell valahogy a jövőben. Ez a fele lesz a macerásabb, de valahogy majd megoldom. Aztán ki tudja, lehet tényleg annyira nekem való az a munka, hogy végül fogom magam és ott maradok fizetett munkaidőben is.
- Miben kell a segítségem? - kérdem, némi csendes elmélkedés után.
Ez ugyebár az elsődleges kérdés. Aztán jöhet a többi, mint például feltételek. Jobban mondva, egy feltétel.
- Szívesen segítek, de el kell viselnie, hogy a munka időigényességének függvényében, vállalnom kell valamilyen másodállást. Még akkor is, ha csak napi néhány órára. Valamiből nekem is meg kell élnem, amíg törlesztek. Aztán... majd megbeszéljük. Rendben? - érdeklődöm.
Nem hiszem, hogy ez olyan hatalmas probléma lenne. Egy kis plusz irodai munkával pedig kereshetek annyit, hogy még ha csupán egy szerényebb lakásban is, de kenyéren és vízen eléldegéljek. Az is valami, fedél meg lesz a fejem felett. Ennél többre jelenleg nincs szükségem.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Nov. 09, 2016 6:30 pm

- Várjon..várjon..várjon..várjon.. - két kézzel állok ellen, valahogy.. nagyon előreszaladtunk. Érthetőek a megnyilvánulások, ám...

- Megfizetem! - vágom rá egyből, de nem túl erőteljes érdeklődést mutatva. Sose terítsd ki a kártyáidat egyből, mindig legyen rejtve egy joker!
Ha nincs ellenvetés....

- Azt akarom, hogy zárja le a kiskapukat! - rövid szünet, a szemeibe - Azokat a kiskapukat, ahol bárki.. akárcsak Ön, bárhogyan belelát a könyvelésembe, vagy akár felhasználhatja azt ellenem. - és itt jön a néma csönd. Az a csönd, amit üresen hagyok, elvégre most adtam a kezébe egy újabb lehetőséget. Hogy élni fog e vele?? Megteheti. Korábban is megtehette volna hogy nem.. hozzám jön az elhangzottakkal, hanem az adóhatóságnak nyújtja be az észrevételeket, most mégis itt ülünk, egymással szemben.
És ha bármi balul sülne el...

- És cserébe ajánlhatok még valamit... - a kérdés nyitottan hagyott. Az a dolgom hogy tudjam, mi az amire az ember nem mondhat nemet.
És mindenkinél van gyenge pont...

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Szer. Nov. 09, 2016 7:02 pm

Szemöldököm kérdőn szalad homlokom közepe felé, mikor leállít. Kíváncsian várom, mit akar mondani, vagy mivel nem ért ennyire egyet, tehát hogy lényegében mire kellene várnom. Aztán meg is érkezik a válasz. Megfizeti. Ez már bőven elég ahhoz, hogy felhagyjak az önéletrajzok szétszórásának gondolatával. Egyébként sem lenne kedvem most azt küldözgetni, vagy épp ide-oda elhordani. Ha pedig meglátnák jelenlegi, enyhén összevert állapotomat az állásinterjúkon, biztosan nagyot lesnének, még úgy is, hogy az arcom foltoktól mentes.
- Rendben - bólintok is mellé, duplán jelezve beleegyezésem.
Már csupán azt kell megtudnom, hogy mi a tényleges munka. Mosolyogva hallgatom feladataim leírását. Nem egyszerű, ám nem is lehetetlen feladat, amennyiben az ember gondolkozik egy keveset. Persze ahhoz, hogy tudjam, mennyire nehéz valójában, jobban át kell látnom a helyzetet. Épp belekezdenék annak felsorolásába, hogy mikre is lesz szükségem jövőbeni feladatom kapcsán, mikor újabb ajánlatot kapok. Legalábbis, szerintem vehetem annak. Még valamit... Mi lenne a jó? Egy új lakás? Felesleges. Kocsi? Szintén. Valamit azonban beígért nekem korábban, amit akár be is hajthatnék. Persze ezt már beszéltük korábban, de azzal bőségesen megelégszem, amennyiben tényleg kapok fizetést.
- Múltkor beszéltünk az önvédelmi órákról. Azzal megelégszem - tudom le ennyivel.
Így vélhetően könnyebbé válik majd az életem. Idő kérdése az egész. És talán... de csak talán, a bátorságom visszanyerésében is segít és merni fogok egyedül mászkálni az éjszakai utcákon. Vagy újra elmenni szórakozni. Kávém maradékát megiszom. Kezdett kihűlni, s bár nincs bajom a hideg koffeinnel, most jobbnak láttam langyosan elpusztítani. A poharat elhagyva, újfent az előttem ücsörgő úrra nézek.
- Akkor... Ha ezt megbeszéltük, el is kezdeném a munkát. Persze, csak ha nincs ellenvetés. A feladathoz azonban szükségem lesz néhány dologra. A többsége gondolom a klubjában van.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Kedd Nov. 15, 2016 5:17 pm

Ezt megbeszéltük... Legalábbis az első részleteket, ámde jól tudom az emberi lojalitás kelendő, eladó... csak nem mindig a pénz a legnagyobb érdem.
Lenne itt még egy ajánlat...

Viszont a nő, félreért elsőre. Nem csodálkozom, talán egy mosoly halovány árnyéka át is játszik a szemeimen és úgy döntök.. meghagyom a saját kis világában. Egyelőre...

- Rendben van. - biccentek rá, és a jövőt meghagyom a jövőnek. Nem árt magamnál tartani azt a jokert...

Csordul a kávé, újra melegíti a torkomat. Nem mert gondolkodnom kéne, habár.. fejemben már készen áll az egész haditerv. Mi-hogyan-mikor. Miért és mi módon, ha lépni kéne, minden kimenetel lefedett.
És akkor következnek az újabb kérdések. Vagyis.. szövegek.

- Nézze! - pillantok rá az antik, mestermunka számba menő órára a karomon. - Korábban volt egy kis.. csúszás.. - fogalmazok árnyaltan - A klubban. - pontosítok. - De úgy hiszem most már szabad a terep, szóval ha nincs egyéb dolga.. - hagyom nyitottan a kérdést, elvégre inkább kezd előbb mint később, mert tán soha nem szabadulsz belőle, és fél kézzel kérdőn felé intek.
Nem is lehetne ennél megfelelőbb az időpont.

Past

&

Present

Ashlyn "Nyda" Davis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Hétf. Nov. 28, 2016 8:02 pm

Talán kérhettem volna többet is, sőt… Biztos vagyok benne, hogy elég olcsón adom az irhám, így utólag belegondolva. Amit mondtam, azt megmondtam, az üzleten pedig nem áll szándékomban módosítani, hacsak nem változik a szomszéd részről a dolog, akármi is jusson ezentúl eszembe. Bevallom, most, hogy komolyabban elgondolkozok az ügyön és a fájdalomcsillapító agytompító hatása olyan agyi részekhez enged bebocsátást, amik egyfajta elmélkedésre, még az is eszembe jut, hogy akár el is tüntethetném azt a mocskot a világból, aki mindezt tette velem. Pontosabban mindkét mocskot, hiszen kettőnek köszönhető, hogy most itt vagyok. Ez azonban már meglehetősen az illegális keretekbe esne, amit senkitől nem kérnék. Semmilyen esetben. Vagy mégis? Erről eszembe jut egy halvány foszlány, megmenekülésem éjszakájáról. Nem tudom kinek, vagy pontosan mikor mondtam, de határozottan szóba került valaki lelövése. Ez azonban nem több egy homályos szónál, így hajlandó vagyok megfeledkezni róla a továbbiakban, amennyiben nem szükséges feleleveníteni.
Felőlem akár mehetnénk is, hogy kezdhessem a munkát. Az effélét még mindig jobb a lehető leghamarabb elkezdeni, hátha megelőzhető, hogy más is ráakadjon arra, amire mostantól nem kellene. Sok feladat vár rám, ezzel tisztában vagyok. Meglehet, hogy több mint amit most képes vagyok elképzelni, ez azonban cseppet sem zavar. A munka az munka, ha pedig megfizetik, hát boldogan csinálom, amennyiben ésszerűségem kereteiben mozog a feladat. Táncolni azért nem állnék be a klubban.
- Hegyet mászni nem most fogok, úgyhogy éppenséggel nem akad más elfoglaltságom. Felőlem mehetünk, közben meg akkor telefonálhatna, hogy bekészítsék a szükséges iratokat, mire odaérünk. Szükségem lesz az elmúlt évek könyvelésére, kimutatásaira, a számlákra, szerződésekre. Mindenre, ami papíron vagy elektronikusan megtalálható. Valamint… - gondolkozom el egy kicsit, szünetet hagyva magamnak a további elmélkedésre – Egy megbízható ember is kellene, aki képes arra, hogy elmenjen a lakásomra, kulccsal kinyissa az ajtót és épségben elhozza a gépemet a nappalim asztaláról – fejezem be.
Azt hiszem, lényegében ennyi az, amire szükségem van. Egyelőre. Aztán a későbbiekben jöhet még kávé, egy bögre víz az újabb fájdalomcsillapítóknak és egy fuvar hazáig, már ha ma hazajutok. Ha nem, az sem nagy probléma, bár nagy az esély arra, hogy hajnalban bekómálok a munka felett. Nem vagyok már húsz éves, vagy teljesen egészséges ahhoz, hogy bírjam az éjszakákat. Majd… talán egy hét múlva. Vagy kettő. Amint visszarázódom és abbahagyom a sajgást.
- Majdnem elfelejtettem! A „Kaptár 3” című lemezt is el kell hozatni. Amíg a gépem meg a CD visszaér a klubba, addig én átnézhetem az iratok egy részét – teszem hozzá, jelezve, hogy időspórolás miatt szükséges a kifutófiú.
Vagy lány, nekem édes mindegy. Igaz, van némi lustaság is a dologban. Semmi kedvem hazamenni azért, hogy aztán mehessek az új munkahelyemre. Ha ezt megvitattuk és az indulás szándékát mutatja, akkor felkelek, hogy magamra ügyeskedhessem kabátomat. Felfele nehezebb, mint lefele, az egyszer biztos. Az viszont eszembe se jut, hogy megkérdezzem, mennyivel lógok a kávéért. Gondolom belefér, hogy ő fizeti, ha pedig nem, úgy minden bizonnyal szóvá teszi. Nem az jött le az eddigiekből, hogy nem.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)   Hétf. Dec. 05, 2016 5:36 pm

Könyvelések.. kimutatások.. számlák.. szerződések...
Mind fel és megjegyzett részletek, és amint a nő biccent, magam is bólintva a telefonomért nyúlok.

- Heinz! Kérjétek ki Gerard-tól a papírokat, mire visszaérek legyen minden az asztalomon! - a lényegre térve nyilatkozom, sem felesleges beszéd, sem szócséplések.
Tökéletesen elintézve.

- A szükséges dolgait majd a sofőröm elhozza...
- kúszok ki magam is a boxból, és ahogy a kabáttal ügyeskedne, odalépek és inkább felsegítem.
Először is mert nő... másodszor pedig a könnyebbség indítéka.
Ha elkészült, mehetünk.
Útközben a kijárat felé bankjegy csúszik fel a pulton, nem kérek vissza, számla nem szükséges, Kate jussa meg a borravaló.
Tudja ezt ő nagyon jól.

Nyílik az ajtó, kitárom a nő előtt.

- Parancsoljon..
- hagyom hogy kilépjen, odakinn már Steven, a sofőr várakozik és már ő az aki nyitja a Chrysler hátsó ajtaját.
Ha beül, követem.

- Haza megyünk! - lököm a fickónak, és az autó halkan elindul.

És hogy útközben??
Ha a nőnek nincs megosztanivalója, a klubhoz érkezésig hallgatok.
Ideje végiggondolni minden részletet..

Past

&

Present

Második találkozó... - Süti... nemsüti.. ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal