HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Meglepetés(vendég)-visszavág..
by October Soininen Yesterday at 6:54 pm

» Can't stand the silence
by Raina Maddox Yesterday at 6:43 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Yesterday at 6:26 pm

» Muy problema, mein Führer?
by Frederico Ajola Fuentes Yesterday at 6:05 pm

» Pozitív végkifejlet
by Grace Reed Yesterday at 6:02 pm

» Műsoron a kávé
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 5:31 pm

» Zenedoboz...
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 12:20 pm

» Fire Dancers
by Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Nov. 23, 2017 5:10 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Amy Lynn Cooper

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Conor Christian Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : ingyenélő milliomospalánta

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Szer. Márc. 08, 2017 4:31 pm

- Haaagyd majd ő lerendezi! - és röhögök. Eff sose az a tyúk volt akit félteni kell, most se hiszem hogy megmentőre van szüksége, pláne az a saller amit az előbb lebaszott! Még mindig sajog az állkapcsom.
Tate viszont másképp gondolja.
Fel se tűnik ahogy kimászik.

Hol vagy WILL!??

Aztán mégis Eff az aki megjelenik, és kikapja előlem azt a köcsögöt.

- Neee.. neeeee.. Ezt ne itt az orrom előtt! - fintorgok, és kerülök egyet, jobb híján, nem akarom a húgomat látni elmerülve ebben a gyökérben ezért inkább Willre kapok.

- Figyelj csak.. adj még nekem abból a cuccból.. Jóóóanyag.. - most a tag van a hónom alatt, haaa.. ki nem szökött belőle, és remélem.. remélem nem dugdossa előlem azt az ínycsiklandó falatot.
Különben én leszek az aki lebaszok neki egyet!

What can give the life for you?
And what would you give for living...

Vissza az elejére Go down

William Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : léhűtő

TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Szer. Márc. 08, 2017 4:33 pm

És Conor csak vigyorog. Ahogy én is, nem érdekel a loboncos seggfej, sokkal inkább aki velevan!
A csaj nagyon is édesnek tűnik, egy igaziii.. energiabomba mint a bátyja, csak egy sokkkalll.. gusztusosabb kivitelben. Összefolyik a számban a nyál...
Hát még amikor lekapja azt a köcsögöt, tudom nekem szól a bemutató.
De honnan..!?

El is akad a szemem, a pipit csak rendesen bemérve, de akkor látom Conort. Hirtelen veszek észre, nem akarok az ő késétől fuldokolni.

- Persze..  mindjárt hozok.. - bólintok, vagy biccentek, akármi csak kimászhassak a lomha mancsai alól. Kurvára nem akarok itt megdögleni. És ha sikerül, fél szemmel csak egy pillantásra lőve be az előbbi kis tyúkot, na meg egy másikkal hogy a loboncos a helyén van e, eltűnök fel a lépcsőn.
Valahonnan előszedem a valahol itt keverő dílert...

EGYELŐRE OFF

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Szomb. Márc. 11, 2017 11:57 am

Az ismeretlen szavára megállok, s visszafordulok felé. Összehúzott szemöldökkel figyelem a szavait. Kell pár másodperc, mire összerakom a történetet fejben. Ő sem szomjas, én sem vagyok túl toppon, szóval érthető. Hogy ne kelljen túl hangosan beszélni, visszalépek mellé.

- Ugyan, Tate tud vigyázni magára és az a buzifejű megérdemelné, hogy a balesetin foltozzák össze. - vigyorgok. Nem tehetek róla, egyszerűen unszimpatikus a gyerek és a nyomulása meg csak olaj a tűzre.

- De ha szeretnél csatlakozni a balhéhoz, én nem állok az utadba... - mondom egyszerűen, s az üres poharára bökök. - Mondjuk én inkább az utántöltést javaslom meg egy cigit - mosolygok. Remélem nem veszi flörtölésnek a jó hangulatomat. Vagyis voltaképpen nem is jó a kedvem, csak most mi a faszt rinyáljak. Én egyet hátralépek, jelezve, hogy én akkor most már tényleg keresnék valami folyékonyat, s ha akar velem tart.

Wyatt "V-Man" Trinidad

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Vas. Márc. 12, 2017 3:56 pm

Beletörődve bólintok.
- Ahogy gondolod, húgom.
Ha megtudja védeni magát a csávesz, nekem mi közöm van az ő bajához? Elég harcias kedvű tudok lenni, de most körülbelül annyi élet van bennem mint egy kupac szarba hempergő döglégynek. Bááár... nem, akkor van bennem élet. Minden "faszok" (fasza-oké). De most nem vagyok verekedős kedvembe. De meg kell hagyni...
- Egy jó balhéba mindig benne vagyok.
Rákacsintok és a két öklöm összeütöm ahogy a UFC harcosok szokták. Bár engem egy olyan harcos, pikk-pakk összecsomagolna.
- Na ja, valami pia jobban esne. - vigyorodok el és szép lassan követem a lányt, enyhén billegő léptekkel.
Kurva életbe, örökké nem fogja bírni a májam baszki. Egyszer véget kell ennek vetni. De most még belefér egy pár pohár sör. Meg egy cigi. Meg talán ha valahonnan szedek, akkor vodkát.
Mindenesetre felzárkózok a lány mellé és rávigyorgok.
- Az urad nem tépi le a fejem, ha veled piálok?
Nem tudok kiigazodni a mai srácokon. Még a végén csúnyán kell néznem rá.

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    Pént. Szept. 01, 2017 10:49 am

Chh, pasik. Forgatom meg vigyorogva a szemeimet a szavaira a balhéról. Jó. Nem azt mondom, hogy én olyan kurva nyugodt ember vagyok, mert abszolút nem. De ez... nem tudom mi náluk... ahol balhé van ott nincs vége tömegbunyó nélkül.

- Te nem tűnsz olyan faszfejnek, mint az, akivel az előbb konfliktusba keveredett - mondtam, gondolva hogy ez eléggé egyértelmű, hogy nem kell paráznia. Az ismerkedésből még nem származik semmi rossz. Hogy azt már hozzá se tegyem, hogy az én öklöm is gyorsan el tud szabadulni ha arról van szó.

Keresztülbukdácsolva a földön fetrengő gyökereken végre elértünk a piákhoz.

- Sose fogom megérteni, hogy mire jó ez a fajta "bulizás"... az idejük nagy részét eszméletlenül vagy a hányásukban fetrengve töltik... - mormogtam amíg megtaláltam a számomra megfelelő piát. Bevártam őt is, hogy aztán a teraszt megcélozhassuk. Persze teli volt itt is minden vagy kurválkodókkal, vagy enyelgőkkel vagy mata részegekkel. Elindultam a lépcső felé, jelezve hogy inkább a parton üssünk tábort.

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz    

Ki itt belépsz, józanul nem távozhatsz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2