HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» You cannot make me blue
by Layla Seymour Today at 2:50 pm

» Queen of Madness
by Josephine W. McAllister Today at 9:34 am

» Elme, gyógy és intézet - Josie & Henrik
by Josephine W. McAllister Today at 8:54 am

» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Josephine W. McAllister Today at 8:08 am

» Napi bölcsesség
by Josephine W. McAllister Today at 7:52 am

» Játszótársat keresek
by Vincent"Riddick"Rodriguez Yesterday at 11:22 pm

» Micromed-torony
by Grace Reed Yesterday at 8:31 pm

» Szó-kép-zene
by Sophie Prevot Yesterday at 8:25 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

STORYLINE 1. - Egy zálogház kirablásával kezdődött...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Héctor "Hero" Perez

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Piszkos kis drogdíler

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: STORYLINE 1. - Egy zálogház kirablásával kezdődött...   Csüt. Okt. 27, 2016 3:41 pm

STORYLINE...

Menni fog… Menni fog… A picsába mennie kell! – resztázom kinn a kukák mögött és szemmel tartom a terepet. A stukker itt van a kezemben. Éles.. kétség sem férhet hozzá, de kell a lé. A lééé.. IGEN! – vágom oda a fejem feltornyosulva benne a büdös kurva emléke, amelyik lenyúlta az egész készletet. Ha elkapom.. ha még.. egyszer.. elkapom...!

- Az tuti hogy helyben kibelezem.. – suttogom vele kifújva az utolsó szál füstjét és a betonba taposom. Keresem a dobozt. Ja.. Üres. És egy halom csikkben térdelek mégis csak lesen azt az ajtót. Nyílik, és csukódik.. Kibaszott csilingeléses, esélyem sincs hogy észrevétlenül bemenjek. Hááátakkooor.. – veszek egy nagy levegőt és szívom mélyre, benntartom, aztán egyszerre fújom ki.

- Gyerünk! – lököm oda keményen és a farzsebemből kihúzom a maszkot. Jobbra és balra nézek, csendes a terep, nem láthat meg senki. Sötétedik.. Jóóól van! SIKER! – vigyorgok meg egyet, de fő lépés a koncentráció. Jobbra és balra nézek. Megint, habár az előbb is tudtam nincs ott senki se. Csak az ajtó felé lépkedek.. Át az úton, a villanyok megvilágítanak részben, de jól tudom errefelé nincsenek kamerák. Utánanéztem.
Már közel az ajtó.. Még valaki kijön, a szemeimbe néz, de én lesütöm a tekintetem. Újabb cigi.. újabb cigi kell, de baszod DNS??
Már csak két lépés.. már csak kettő.. – kapaszkodom bele a maszk szélébe és egyetlen pillanat alatt rántom fel. OKÉ! A stukker a bőrdzsekimből a kézbe, rendesen rászorítok, egy utolsó levegő.. még egy lépés, az ajtón a kezem és..

Csilingel!

- Ez egy kibaszott rablás mindenki takarodjon a földre! – a hatás kedvéért durran a golyó, egyenesen a plafonba, de nem érdekel a pofámba hulló vakolat egy része. Csak körülnézek. Kurva gyorsan kell felmérjem a terepet, ki van benn. Nem sokan, mázlim van, az a faszfej ott a rácsok mögött, ő fogja kiszolgáltatni a lényeget, a többiek meg…

Vissza az elejére Go down

Frederico Ajola Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Big boss

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: STORYLINE 1. - Egy zálogház kirablásával kezdődött...   Vas. Feb. 19, 2017 6:02 pm

Szeretem az ilyen üzleteket. Csodaszép árukat lehet találni, ritkaságokat. Amikor valaki megszorul, annyira, hogy már ki se bírja váltani, amiért kapott egy kis aprópénzt, akkor lehet lecsapni a csecsebecsékre. Jó biznisz, meg is találtuk már régen. Két éve feljebb vittem az árat, cserébe a figyelő szemek megmaradtak. Hiszen nem csak minket érdekelhet az üzlet. Volt is rá példa, hogy be kellett avatkozni. Un poco de guerra.
Ma pedig azért jöttem, hogy kiderítsem, miért lehet ilyen hálátlan ez a nagyhomlokú Heston. A görbe hátával és a szódásüveg szemüvegével megüzeni, hogy kapjam be. Érdekelne, honnan ez a hirtelen jött bátorság. A város egy játszótér, hallottam, hogy egyre jobban mozgolódnak a különböző bandák. A kolumbiaikra nem gyanakszom. Ők keresik a fejüket, ez meg inkább fejvesztett menekülésnek tűnik. Szóval kijöttünk a világ Vegas végére, hogy megbeszéljük a dolgokat.
Nero barátom nem bírta ki, hamar felállt a kórházi ágyról. Egy balfék betörő nem tájékozódott, kihez megy be hívatlanul. Egy temetés és egy műtét. A jobb kezemnek számító emberem ma is azért jött, hogy igazi diplomata legyen. Én pedig a fickó szemébe akarok nézni. Álljon elém, ne az emberemmel üzenjen, hogy mondja meg. Elizondo alig merte átadni az üzenetet, pedig tudja, hogy nem a hírnököt vágom fel.
- Jó estét! - köszönök hangosan, miután Benito benyit és utána mi is.
Csiling, csiling. Zárunk. Az utcán sehol nem volt senki. Csak kukák, meg mellettük a szemét, amit a csórók kitúrnak. Akik ide se jutnak el. Jó hely ez. Egy olcsó ruhákba öltözött, szélesebb csípőjű nő épp egy szamovárt rakott le a pultra. A táskájával babrál, aztán hátra néz. A kötényes bolttulaj előre tolja a szemüvegét, majd sóhajt egyet.
- Hölgyem, ennek utána kell néznem. Kérem, jöjjön vissza holnap!
Visszacsúsztatja a műtárgyat a hölgynek, aki sietve dobja bele a retikülbe. Megfordul, végigmér minket. Benito rákacsint. Tudtam. Akin szoknya van, az már érdekli. Miközben a hölgy kicsilingel, Heston keze indulna a pult alá, de felemelem a mutatóujjamat.
- Nana! Arra semmi szükség. Társalogni jöttünk. Üzent, úgy illik, hogy válaszoljunk.
Nem tudom, mennyire célzott pillantások, amik kifelé irányulnak. Figyeltünk. Az autókban sem ült senki és magányos cigizőket se láttunk. Ha van konkurrencia, az messzebb lehet. Szegény (cseppet sem szegény) üzlet pedig itt van, egyedül. Heston nem mutatja, ha fél is.
- Hadd kezdjem azzal, hogy kissé durván fejezte ki magát. Tekintve, hogy évek óta...
Nero kezdené a hivatalos szöveget, amiben ő rendkívül jó, de berobban az ajtó és a kiabálás, meg a lövés nagyon hirtelen jön. Benito már ugrik is elém, a fegyverét rántja elő a kabát alól és rögtön tüzel is. A maszkos irányába lő. Nem egy mesterlövész, de azért nem is szokott nagyon mellétalálni. Az üveg is megvan, csörömpölve törik az utca felé.
- Te apesta la vocina - köpi oda a szikár testőröm, hogy a rablónak büdös a szája, ahogy megszólal.
Heston már a pult alatt van, én az egyik szekrény mögött. Benito előttem, szintén előkapja a pisztolyát. Én sem maradok ki. Kivárok, hogy mi lesz itt. Menekülés biztos nem. Ha a rabló hátat fordít, a tüdeje eléggé ólmos lesz és ha nem hülye, erre már ő is rájött. Nero a bolt másik oldalán szintén pisztollyal a kézben szól.
- Uram, butaság lenne ezt folytatnia. Ha leveszi a maszkot, van esélye rá, hogy elmondja, mit szeretett volna.
Mondani se kell, hogy ha nem hallgat Nero-ra, akkor a zálogházhoz több vér fog tapadni, mint eddig. Várunk. Okos enged.
Vissza az elejére Go down

STORYLINE 1. - Egy zálogház kirablásával kezdődött...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal