HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chat

a város
Latest topics
» My way - my moves
by Dr. Jake Gryzminski Today at 3:20 am

» Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:15 am

» Pozitív végkifejlet
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:09 am

» I need to know now
by Paul Harrison Today at 2:44 am

» A bácsié a tappancs?
by Ragnar Gainsbrock Today at 2:38 am

» Lélekjáték
by Nick Lane Today at 2:29 am

» Világképek karambolja - In flagranti
by Jerome Brightman Today at 1:57 am

» I think this is the beginning of a beautiful... Holy shit!
by Thomas J. Jefferson Today at 1:51 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd. Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : szabadúszó

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTéma: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Pént. Nov. 25, 2016 5:26 pm

- Figyelj.. biztos jó ötlet ez!? - Nevil a nyomomban kóricál, mint valami elveszett, ijedt gyerek.

- Azt hallottam a helyről hogy akit ott elkapnak... nem engedik ki többé. SOHA! - és a hangja is beszari képet fest, nem kell látnom, elképzelem.

- FIGYELJ! - állok meg inkább vele szemben - A meló az meló! Ez.. van! Akarsz zabálni?? Akarsz zabálni. Ha nem rakod ki a tested a sarokra hogy megkeresd a heti pénzünket, ne válogasss! - fintorgok, habááár.. még azt is elhiszem hogy erre is képes lenne. Brahiból. Ez egy ÁLLAT! - Örülj neki hogy itt legalább nem lőnek vissza.. - emlékszem még alig egy pár hónapja, hogy az a golyó épp hogy súrolta a vádlimat. Pedig ő kellett volna hogy fedezzen.

- Jogos.. - hallom, de csak hátulról ahogy tovább indulok. Aztán érzem hogy követ.

- És az a tyúk.. Az tényleg hibbant?? Mármint.. olyan.. IGAZÁN hibbant? - még mindig a nyomomban lépked, engem meg kezd már kurvára idegesíteni.

- Fingom sincs. - most nem állok meg - aztmondják. - merthogy tényleg azt. Ennyit tudok. Cellaszám.. - vagy legalábbis valahogy így fogalmazott a tag - nagyjábóli kinézet és egy név. És hoogy.. ne lepődjünk meg ha valami szokatlan, de azért számítsunk a legrosszabbra. Biztató... Na meg hogy a lányt amint lehet kötözzük meg. Hogy nehogy keresztbetegyen. Ezt viszont már nem mondom el Nevilnek. Még itt helyben a gatyájába fosna.

- Héy! Elég hülye tyúkot láttam már, ez se fog ki rajtam! - válik eltökéltté, de... Biztos vagy te ebben??
Ezt csak a lelki szemeim mondatják, de nekem se tetszik a feltételezés.
Mindenre felkészülni! Ez az egyetlen szempont.
És főleg mert megéri ennyi lé....

A másnapi tervezés már simán ment. Nevil is meggyőzte magát, én meg adtam alá a lovat rendesen, minden fegyver a helyén. Meredek állapot. Ezt jól tudom, nem kockáztathatjuk hogy a zsaruk kijöjjenek, egyikünknek se jönne jól az a korábbi balhé.
Ki tudja mikor évülnek el a körözések...

- Kész vagy!?? - köpöm oda, mikor úgy látom összeszedelőzködött.

- Nem. - köpi ki nyíltan.

- Akkor indulunk. - biccentem, és már csapódik is a kocsi ajtaja a hátam mögött.

Az épületet megközelítve hosszúra nyúlik a csend. Csak a be- és ki forgalmat figyelem, és habáár.. ez nem is olyan igazi.. börtöntörténet, ahol gépfegyverekkel állnak készenlétben, de ez se megnyugtató elképzelés.
Akkor haddszóljon!

- Ahogy megbeszéltük. - fordulok a kocsiban Nevilhez - Csak csendben és halkan. Hátulról megyünk be. A tiéd a vezetékek, én intézem a szabad utat. - túrom a fegyvert a derekam mögé, csak a biztonság kedvéért, a kezemben a kábító lövegek. A megrendelő azt kérte senki se sérüljön.
Komolyan...

Nevil csak biccent, a szeméből látom én hogy képben a terepen. Legalábbis bízom benne. Egy buliba se futottam volna bele, ha nem lennék biztos, hogy rendesen bevédi a seggem.

- Oké.. - biccentem, elő a maszkok - Akkor indulás!

És kitörnek az ajtók...
Vissza az elejére Go down

Josephine W. McAllister

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Daddy's Lil Monster

TémanyitásTéma: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Vas. Jan. 08, 2017 5:51 pm

Megmentőim

-Tudod te, hogy ki vagyok én?-sziszegem élesen a fogaim között.
-Hát persze....királynőm.-szinte az arcomba csapódik a a szobám ajtaja. Ha kidugnám előre a nyelvemet, akkor meg tudnám érinteni a hideg fémfelületet. Hirtelen kezdek el üvölteni és a tenyeremmel csapkodni a fehérre festett ajtót. Nem tudom megmondani, hogy meddig bírom. Talán csak egy-két percig.. talán órákon keresztül, de csak verem az ajtót, néha belerúgok, néha a homlokom csapom neki egészen addig, amíg minden végtagomon fel nem horzsolódik valahol a bőröm. Aztán elcsendesedek. Leülök a matracom elé, az ajtóval szembe és csak bámulok a kilincsre. Mintha csak arra számítanék, hogy majd magától kitárul előttem és én kisétálok majd a fehérre meszelt falak közül. De nem. Nem történik semmi. Csend telepszik rám, ami nyomasztó, részegítő fátyolként lepi el az elmémet. Talán ki kellene nyírnom magamat. Haláli befejezése lenne ennek a targikomédiának, amit az életemnek nevezhetek. HAHAHA. Elzsibbad a fenekem, úgyhogy elkezdek szépen billegni az egyik oldalról a másikra. Mint az óra  mutatója. Mindig megállok egy pillanatra mielőtt tovább mozdulnék.

-La.
-la.
-La.
-la.
-LA.
-la.
-LA.
-szemeim nem eresztik a kilincset. Talán csak a reggelre várok, hogy megint egy elátkozott emberi arc jelenjen meg a szemeim előtt és úgyra gyűlölhessek mindent és mindenkit, aki csak lélegzik. Óvatosan érintem meg a mutatóujjammal a szám szélét. Finoman kaparom le ajkaimról az alvadt vért. Elharaphattam, amikor az ajtóval harcoltam.
Ekkor hallom meg a zajt. MI EZ?.... KI EZ?
Azonnal felállok és hangtalan léptekkel közelítem meg az ajtót. Fülemet rátapasztom és hallgatózok. Léptek? Közelednek? Távolodnak? MI EZ?.
Hátrálok egy lépést. Várok.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTéma: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Szer. Feb. 15, 2017 2:59 pm

A megközelítés hátulról.. Nyertnek néz ki az ügy. Nem futottunk senkibe, a drótvágó megteszi azt ami a kötelessége, így csak csendben fúrjuk át magunkat a hálón keletkező lukon.

Ezen a részen, a mosodai részleg a legközelebb. legalábbis a papírok szerint, így annak a pár.. fának a jótékony csöndjébe takarva viszonylag hamar elérjük a hátsó elektromos dobozokat.

Kisül a zár.

- Shhh.. - csak utasítom a testvéremet, az meg mint mindig most is csak rángatózik, sose szerette ha gyerekként kezelem.
Pedig néha pont úgy viselkedik.

- KÉSZ! - a kamerák kisütve, legalábbis a hátsó részlegen, innen már a hátsó, nyitott dokkoló a cél.
Egy transporter áll benn. A motor jár, de senki nem ül a vezető ülésben, lassan simulva fel rá követjük a bejárati helyet.
Hátul szövetzsákok. Az intézet nevével. Félig megpakolva a kocsi, egy nagyobb része még mindig odakinn a rámpán várakozik, ahogy ott a távolban  - vélhetően a sofőr - enged fel nagyobb füstöt, incselkedve az egyik nővérrel.
Ki gondolta hogy itt ilyen nők is dolgoznak...

Szépen beslisszolunk. Nevil végig ittvan a seggemben, és hála istennek most nem jön rá a pofázhatnék.
Ő is érti a helyzetet, nem az első akció, így elég csak a szemébe nézve balra intenem, hogy tudja, arrafelé be, közelítjük meg a betegrészleget.

Odabenn... odabenn már minden más. A folyosó sötét. És kietlen. Hideg.. ami Vegashoz tekintve több mint meglepő, de sehol egy ember.
Ajtók mellett megyünk el. Kezemben a kábítófegyver, mindenre felkészülten, de a másikkal is ráfűzök a hátam mögött ülőre, sötét van.. na és sose lehet tudni..

Nagyot nyelek, amikor egy nyitott ajtó közeledik balra. Csak lassan közelítem meg, odabentről hangok.
Jelzek Nevilnek hogy lassítsunk. Ő is megáll, én meg fellapulok az ajtófélfára az orrom előtt. Jól tudom hogy a seggem védve van általa.
Csak alig egy pillanatot lesek be, tányércsörgések. Evőeszközök.. ebédidő. Nemhiába választottuk ezt a kurvaforró időszakot, de a többség háttal ül. Nyert az ügy!
Még azt is hihetném Fortuna az aki a kegyeibe fogadott minket, de nem hiszek az ilyen kicsinyességekben. Mindig légy felkészült! Ez az egy a járható ütem, és amint látom az a nagy debella kitolja maga alól a széket, hogy fordulva újabb adag levesért menjen, úgy döntök nem is lehetne ennél jobb alkalmunk..

- Pszt! - jelzek intve Nevilnek, az meg biccent. Már át is törtünk a nyitott ajtó részlegen, és úgy tűnik senkinek se tűnt fel a sötétben.

Az út további része.. még mindig zajtalanul telik. Egy elágazás.. meg mégegy.. mindenhol néma a csend. Sehol ápolók, összetűzések, a mágneses zárak tökéletes biztosítást nyújtanak.
Hiszik ŐK!
és ez a mi szerencsénk...

- Itt balra.. aztán jobb. - csak suttogva beszélek - A 123 C lesz az! - köpöm el a lényeget, és már haladunk is.

- Siess.. mindjárt befejezik a zabálást! - suttogok már Nevilnek mikor már az említett ajtóra tapadva megint az elektromágnessel matat. - Azt mondtad menni fog! - szűröm, de még mindig nem vagyok biztos benne hogy tényleg jó ötlet volt e.

- Mondjuk ha nem baszogatnál, gyorsabban menne! - kínkeservvel köpi vissza, én meg ráhagyom. Úgyse megyek semmire ha még buzerálom, ezért háttal a falra tapadva az ajtó mellett, továbbra is csak szemmel tartom a terepet.

- Na jól van, Desire, azt hiszem én megyek! Körbenézek! Isteni volt a kaja, mint mindig! - egy nagy és öblös férfihang, valahonnan a távolból.

- Siessmár! - ütök Nevil vállának, az meg lázadón félrerántja.

- Mindjárt!- hisztizik. Vagy én.. hisztizem. Nem mérvadó hogy eldöntsem, a pisztoly izzadni kezd a tenyeremben, és akkor..
KATT!

- Tessék! - egyenesedik fel. Én meg most egy egészen más félelemtől tartva ha nem ütközöm akadályba, megnyitom az ajtót.
Fogalmam sincs róla mi az ami odabent várni fog.
De ami a biztos, hogy mindenre fel kell készüljek.

*maszkban vannak* Wink

Josephine W. McAllister

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Daddy's Lil Monster

TémanyitásTéma: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Hétf. Márc. 13, 2017 8:29 am

Megmentőim

Fülemet a falra tapasztom meg mernék rá esküdni, hogy még mindig hallom a szomszédomat. Evangeline kedves lány, csak sokat sír a verés miatt, azt mondta volt egy kutyája, amit a saját kezével fojtott meg mielőtt behozták, mert azt mondták nem jöhet vele ide. Aranyos, hogy gondoskodott róla. UGYE? Csendben ülök és hirtelen nevetek fel. Eszembe jutott. Eszembe jutott valami. Evangeline 2 hete meghalt. Felakasztotta magát. Döbbenetes mi? Micsoda őrültségek történhetnek egy ilyen cukormázas diliházban. Üresség járja át a lelkemet, amikor rádöbbenek mennyire egyedül vagyok. Sok pácienst 'áthelyeznek', sokaknak véget ér a kezelés, mások átkerülnek a többszemélyes szobákba. És itt vagyok ÉN. Én itt vagyok, voltam, és leszek. Ez olyan ténynek tűnik, amit nem tudom hogyan dolgozhatnék fel. Sehogy. Előszeded, összegyűröd, kidobod. Valamivel etetni kell a falánk kis démonokat, amik belülről cincálják az utolsó agytekervényeimet, mielőtt az egész egy csodálatos rózsaszín löttyé válna, ami egyszer majd kifolyik a fülemen rózsaszínre festve az egész világot.

Hirtelen pattanok fel, és teszek két lépést az ajtóm felé. Nem tudom, hogy a megrozsdásodott fogaskerekek nyikorognak a fejemben vagy valaki tényleg az ajtónál tesz-vesz, játszik, matat. Várok türelmesen és csendesen. Halk beszélgetést és férfihangokat hallok átszűrődni. Az egyik a másikat sietteti. Úgy érzem valami izgalmas készül átszakítani az ajtómat. Talán most kijutok? Értem jöttek? Áthelyeznek? HAHAHAHA Mekkora móka lesz ez már?
Ujjaimmal gyorsan szántom végig a hajamat, mintha csak fésülödnék, hogy csinos legyek a halálom előtt, aztán várok. Kattan a zár. Lassan nyílik az ajtó, nekem pedig gyorsul egyet a szívverésem. Két maszkos alak áll előttem, mint a vadászó macskák.
-Értem jöttetek?-csillannak fel a szemeim. Talán tényleg ez lehet a szerencsenapom.

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTéma: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Kedd. Márc. 21, 2017 8:47 pm

Hirtelen török be. Akármi is vár odabenn, egy sárkány vagy épp egy királylány, mindenre fel kell készüljek, de közben odakinn a debella is erre tart.
Azonnal kell felmérjem a terepet!
És az odabenn feszítő szőke, nem is olyan nagy kihívás.

Nem úgy mint az a távoli hang odakinn.

- Peersze, persze, három perc és ottleszek! Csak csekkolom minden oké e! - és túúl közel! Közeledik..

- Gyere! - kapom el Nevilt, nem törődve a lánnyal, rántom be. Azonnal húzom az ajtót is mögöttünk, mintha csak zárva lenne, de nem kattan rá a nyelv.

Tartom...

- Hé.. kislány.. eskü kiviszünk innen, de most mosolyogj szépen.. - intézem a szemben álló szőkeségnek, Nevilt hátra, a fal mellé szorítom. Ahogy én is lapulok az ajtó mellett. Ha a benga a kis kukucskáló résen be is néz, nem sejthet meg az égvilágon SEMMIT!

Különben nekünk lőttek...

Nem beszélve az egész tervről...

Meglátjuk a lány mennyire kezelhető.

Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal