HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» A Náci Róka és a Mexikói Görény
by Héctor "Hero" Perez Today at 11:49 am

» Micromed-torony
by Grace Reed Yesterday at 10:16 pm

» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Cordelia Webb Yesterday at 9:56 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Yesterday at 9:41 pm

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 12:28 pm

» Lélekjáték
by Tyler Christiansen Kedd Nov. 21, 2017 10:12 pm

» Külvárosi kocsma
by Darren Curtis Kedd Nov. 21, 2017 3:06 pm

» Muy problema, mein Führer?
by Ellis Mahon Kedd Nov. 21, 2017 12:40 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Vincent Morris Belvedere

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

LVPD 12. körzet...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : autószerelő

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Kedd Jan. 10, 2017 12:10 am

Alig hallgattam el, amikor a férfi szinte felcsattant, én pedig érdeklődve figyeltem az arcát, a rezdüléseit. Ha ki akartak volna lőni, már megtehették volna, így nem igen volt kedvem nézelődni, de leginkább amiatt, mert ha valami balul sült volna el, arról Sean bizonyára értesített volna egy afféle zsarus jelzéssel, ehhez kétség sem férhetett.
Ahogy megadta magát, el kellett volna mosolyodnom, mintha éppen megnyertem volna a maratoni futást, de helyette csak figyeltem a szemeit, ami egészen közel volt már. Mikor maradt ki, hogy lecsökkentette a távolságot köztünk? Pislantottam egyet, zavaromban pedig majdnem el is ejtettem a tárakat, amiket aztán inkább magamhoz szorítva csak, de a fegyverem mellé engedtem őket az ölemben.
Megköszörültem a torkom. Várt valamire, az egészen biztos.
- Ott fogok maradni - jött az automatikus válasz, én meg még mindig ott ragadtam le, hogy közel volt. Túl közel, és ezért is húzódtam egészen hátra csak az ülésemben.
Miért kellett zavarba jönnöm? Volt értelme egyáltalán ennek? Igen...
A következő szavai viszont leginkább csak felháborítottak, de már ki is szállt az autóból, nekem pedig csak az maradt, hogy csúnyán nézzek az ülésére, a hűlt helyére. De aztán a büszkeségemen felülkerekedett az az érzés, hogy való igaz. Tudhattam akármit, tehettem bármit, akkor is csak egy civil voltam, akinél éppen ott rejtőzött a fegyverén kívül a fojtózsinórja is... amiről Sean nem tudhatott.
Felsóhajtva csak szusszantam alig egy pillanatot, és a lehető leghalkabban hagytam el az autót, becsukva az ajtaját is magam mögött, elrakva az egyik zsebembe előtte még a kulcsokat is. Az egy dolog, hogy nem zártam be az ajtót - pittyegéssel jelezve, hogy itt vagyunk - de legalább nem fogják meglovasítani az autót.
Feltűnésmentesen, halk léptekkel kerültem meg aztán az autót, és Sean jelzéseit követve tényleg azt tettem, amit mondott. A háta mögött maradva osontam utána, egészen hozzásimulva az oszlophoz, hagyva, hogy ő kukucskáljon. Valakinek mindig fel kellett áldoznia a szemeit, a fejét, és olykor elmaradt a headshot. Mint ahogy most is. Valami legalább a mi malmunkra hajtotta a vizet.
Nem mozdultam és nem beszéltem. Egyelőre. Hiszen a férfi azt mondta, ne tegyem. Én pedig igyekeztem, és csak egészen halkan zizegve meg mellette csúsztattam el mindkét tárat az egyik zsebembe.

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Főfelügyelő/nyomozó

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Kedd Jan. 10, 2017 12:11 am

12 óránál áll az autó. 9-nél egy elhagyatott őrbódé romjai figyelnek, elég szakadt, de akár még lehetne is benne ember ha tényleg valami fontosat őriznek, ezért tökéletesen tapadok már csak háttal az oszlopon és előre figyelek. De nem látok. Semmit sem nézek, inkább a fejemben rendezem a tényeket.

- Nyílt a terep. Rizikós, és balra még egy beláthatatlan épület is áll. - magyarázom csak előre, habár jól tudom a nő ott áll mellettem, mégis jobb ha tudja mi az ami vár. - A kocsi olyan 10 méterre előre, mellette gyárépület, első ránézésre elhagyatott, de valószínű nem egyedül találjuk az érintettet. - hogy ezt honnan gondolom?? Megérzés. James a kocsiban egyedül ült. Ez biztos. Egy szerelmi, esetleg fizetett légyottra nemigen alkalmas a hely, ahhoz túl bonyolult és eldugott, biztos hogy valami van a levesben.
És a legidegesítőbb az hogy fogalmam sincs mi az.
Teljesen vakon futunk bele!
Óriási a kockázat...
És ez a első alkalom hogy megingok.
Nem magamat féltem, a levakarhatatlan nő az akit nem rántanék ismeretlen terepre.
És nem csak azért mert gyereke van...

don't forget what you've sworn
Vissza az elejére Go down

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Kedd Jan. 10, 2017 9:34 pm

Hallottam a hangját, ahogy a tényeket közölte, és magamban képes is voltam elhelyezni a megadott adatokat, mintha csak egy kiterített térképet figyelnék. Hallgattam a csendet, azt, hogy szinte egy fűszál sem mozdult, nem hogy egy bogár szállt volna el mellettünk. A hőség borzasztóan lelombozó volt ehhez az akcióhoz, és ahogy az oszlop fedezéket adott, a hátam rásimult a hűvösebb felületére. A szemeim a szemben álló autóm sziluettjét figyelték, mialatt felkészültem. Arra, hogy mozgunk. Arra, hogy indulunk, és ezért is csendesedett el bennem is minden. Mint amikor meghúzod a ravaszt és csak TE, és az áldozatod van. Mert ha olyasvalakit is likvidálsz, aki a leggörényebb dolgokat hajtotta végre az életében, a pisztoly csövével szemközt, a két szeme között már csak az áldozatod lehet. Mint a vadászoknak az elejteni vágyott szarvas és fácán.
Nem több. Csak te vagy abban az adott pillanatban és azt is tudod, hogy a halál angyalává léphetsz elő és meg is teszed.
Ilyen gondolatok mellett hunytam le egyetlen pillanatra csak a szemeimet és csúsztak végig az ujjaim a kezemben tartott pisztolyom markolatán.
De még mindig ugyanott voltunk. Éreztem, hogy nem mozdult el mellőlem Holmes, ezért is néztem fel rá, arra, amerről még mindig nem moccant.
Mire várunk?
- Ha be akarjuk érni az erősítést, felesleges volt kiszállnunk az autóból - mondtam neki egészen halkan, a hangomban semmiféle sürgetés nem játszott szerepet, egyszerűen csak túlságosan is nyugodt voltam. Tudtam, ha a pisztolyom és a golyók nem lesznek elegek, akkor is ott lesz még nálam a zsinór, ami már sokszor vált hasznossá a munkáim során.
Ahogyan ő sem, úgy én sem mozdultam még. Ő volt a főnök kettőnk közül és ígéretet tettem, hogy mindig mögötte maradok. Egészen addig fog működni ez a terv, ameddig a hátamba nem kerül senki sem.
Nézőpont kérdése csak a jelen helyzet.
Az előbb még a pisztolycsövet simító kezemmel a homlokomból kikotortam a kósza, szálló tincseket is, és vártam.
Sean-ra.
Vártam, hogy mi lesz a következő lépése. És örültem, hogy életben maradt a vezetésem után és nem az volt az első kérdése, hogy ugyan mit képzelek magamról és különben is mit műveltem a kormány mögött. Reméltem, hogy ez a kis.. incidens elkerüli egy életre a köztünk zajló beszélgetéseket, mert igazán nem akartam volna csalódást okozni.
- Sean? - néztem felé ismét, ahogy a távolban egy újabb autó tűnt fel a színen. És fogalmam sem volt, hogy azok is idetartanak-e, vagy csak egyszerűen csak a bekötőutat használták máshova.

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Kedd Jan. 17, 2017 12:30 am

Izzadság csorog végig a halántékomon.. Ami nem jelent semmit, a tarkómnál az ing már jóideje tocsogva áll.
Bármit megadtam volna ebben a percben, ha ami rajtam van valami kevésbé... műszálas, és hivatalos viselet.
De ez most nem az az idő amikor ilyenen megakadjak.

- Nem.. nem.. csak gondolkodom.. - dünnyögöm, de már felállítva a kész haditerv. Itt az ideje megosztani vele.
Már nyelvemen a hang, vele a gondolat, amikor az övé tör be a fejemben alkotott képre, és nem sokkal utána az a másik autó.

- Vigyázzon! - köpöm el hirtelen, ahogy bal kezem szinte automatikusan a mellkasára fog, és hátrálva betolom magam mögé, az oszlop takarásába.
NEM SZABAD hogy észrevegyenek!
És az autó.. bár nem volt garantált hogy a mi kis szerepünk résztvevője, játszi könnyedséggel fordul be a korábbi kapun.

- A fenébe.. - csak az orrom alatt dünnyögöm, de közben mindvégig figyelem a jelenetet.
Hogy a nő... igazából lehetőségem sincs hogy rá figyeljek, minden pillanatot leköt az új helyzet.
És IGEN! Mégiscsak van valaki abban az elhagyatott bódéban!

A befutott kocsi megáll. Közvetlenül az épület mellett, a fickó először kiszól, de aztán mégis kilépked. Valami idegen nyelven beszélnek, de nem vagyok jó ebben.
Már a nyelvekben...
Újabb patak víz csurog végig a homlokomon, amikor a pisztolyt még mindig magam előtt tartva csak a történéseket bámulom és az új emberek kiszállnak.
Megint szöveg.. aztán egymás nyakába borulva meglapogatják a hátakat.
Ezek tutira ismerik egymást!

Még mindig feszülten figyelek, amikor.. fogják magukat és mind a három a kocsiba száll.
Elindul..  majd meghaladva azt az alig néhány métert, újra leparkol a fekete LandRover mellett.

Kiszállnak és bemennek...
Az most már biztos hogy 4 fővel minimum számolhatunk...
De legalább az őrbódéra tudjuk hogy biztos a terep!
Sose becsüld le a legkisebb előnyt sem.
Lehet, az menti majd meg az életedet!

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Szer. Feb. 08, 2017 9:23 pm

A másik autó szépen elcsordogálhatott volna máshova is, de amekkora pechünk van, persze, hogy a színen jelent meg. Anélkül, hogy bármit is mondtam vagy tettem volna, Sean intézkedve be is vont az oszlop másik oldalára és egy pisszenés nélkül néztem ki óvatosan a válla felett csak, hogy láthassam, mi történik odakint. Odabent! Az irányok nem számítottak jelenleg, csak az, hogy az eddigi slamasztika még mélyebbé vált. Nem hittem, hogy plüssfigurákat terveztek odabent - Shane biztosan örült volna neki - de most nem ezért voltunk itt.
Felsóhajtottam, ahogy eltűntek a férfiak az épületben és ha Sean-tól tudtam, akkor csak kinéztem magunk mögé, el a területen, végigjáratva a szemeimet is ráérősen, feltérképezve a helyszínt.
Nem volt sok búvóhely, és ami akadt, abból egyet mindenképp elfoglaltak azok, akiket üldöztünk és azok, akik nem rég érkeztek. A másik, ahol éppen várakoztunk Holmes-szal, és a harmadik.. Megközelíthető távolságra volt tőlünk.
Sean még mindig nem beszélt, nem közölte velem azt, mégis hogyan akarja megközelíteni a helyet, ezért fészkelődni kezdtem mellette. A guggolás egy ideig ment, de mint amikor célra tartod a fegyvert, kényelmetlenné válik a mozdulatlanság és már csak kitörni készülsz abból az állapotból.
Ezért is mozdultam meg, pontosabban a tárat csúsztattam ki, és vissza is a fegyverbe, ami a kezembe simult. Még mindig teljes volt a tár. Döntöttem. Tudtam, mit ígértem, és be kellett volna tartanom, hiszen ő rendőr volt, én meg csak.. egy nyomorult fejvadász, aki a gyűjtögetésből szedte össze a pénzét.
- Sajnálom, de nem tudok egy helyben várakozni - szóltam csak ennyit egészen halkan, közelebb is mozdulva a férfihez, hogy szinte a mellkasom az oldalának simult és már ott sem voltam. A száraz fű az alig-szellőben meg-megrezzent, ezért amilyen gyorsan csak tudtam, odalopóztam a hozzánk legközelebb eső autóhoz. A fekete Rover. A csomagtartónak döntöttem a hátam, onnan pillantva csak vissza Sean-ra, de nem jeleztem neki, hogy ő is jöhet. Ha úgy ítélte meg, úgyis követni fog. Elcsúsztam az autó anyósülés felőli oldalához, és annak mentén lépdeltem az első ajtajához, belesve csak az utastérbe az üvegen át, de üres volt minden. Felsóhajtottam. Hál'istennek!
Mégsem mentem tovább, csak a tőlem telhető leghalkabban nyitottam ki a kocsi ajtaját, és már indultam is meg, hogy leellenőrizzem a belteret, a kesztyűtartót. Esetleg a benn felejtett kulcsokat is, mert azt sosem ártott megnézni. És még egyszer hátranéztem Holmes felé, mielőtt ténylegesen is bemásztam volna az autóba, az üresből sebességbe rakva csak első mozdulattal és már fellelhető fegyverek, esetleges bizonyítékok után kezdtem kutakodni.

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Csüt. Feb. 16, 2017 1:13 am

Éreztem hogy motoz. Fejemben szüntelenül jártak a gondolatok, a verziók hogy melyik is lenne a legbiztonságosabb szempont. Ha csak magamért felelek, ha nem lenne társaságom merőben tudnám hogyan tovább de így a nővel...

Újabb motozás, egy tár hangja, de hamar elkúszik a fülem mellet.
És akkor....

A mellőlem hirtelen kitörő nő, rövid megadással dermeszt meg.
De már szökik IS!

- HÉ! - csak lehalkított hanggal utána próbálom, de aztán észbe kapok és megint lapítani kezdek. - Hé, hovamegy! Azonnal jöjjön vissza! - csak szinte suttogva szövegelem, de mintha meg se hallaná. Vagggy.. tényleg nemhallja, de ez most nem is érdekes.
Megfeszített ütemben várok az oszlop mögött, szemeim idegesen tapogatják le a környéket, főként a gyárépületet. Az ablakokat.. bármi mozgás.. ha csak valami gyanús, nem lesz idő hezitálni.

A nő beszáll.. a fekete Landrover-be, a fejét lehúzza és matatni kezd. Csak minden hatodikra pillantok rá.. ott talán biztonságban lehet, ott nemlátják..
.. és akkor határozom el magam és lövök ki a biztos helyről, továbbra is figyelve a nem messze átellenben várakozó bódé koszos üvegét.
Odaérve szemmel csak gyorsban mérem fel.
Papírok.. szállítólevelek...
Hamisak? Valószínűleg. És akkor..
.. a hirtelen bejövő fuvallat, ott szemben, ott hátul, megmozdít valami függönyt, szabad bepillantást engedve az épület belső terének egy részébe.
Nyomdagépek...

De temérdek darab.
És a hirtelen jött meglepődés, mondhatni piszkosul óvatlanná tett.

A raktárépület ajtajában megjelenik két alak.
És csak a véletlen műve hogy még nem szúrták ki se a nőt, se engem.

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Csüt. Feb. 16, 2017 5:03 pm

A kezeim alaposan kutatták fel az autót, a kesztyűtartóban semmi. Az ülések alatt semmi. Az ajtókon lévő rekeszekben semmi. A Rover kulcsa az autóban, és ahogy csak egy pillanatra emelkedtem fel, hogy pozíciót váltsak, akkor láttam meg Sean-t befutni az épületbe, mire a tagjaim lemerevedtek, és csak szemeimmel követtem őt. A perifériában megjelenő alakok azonban megzavarták a figyelmem, és már csúsztam is lejjebb, hogy inkább őket nézzem. A mozgásukat. Azt, hogy ha volt is náluk fegyver, nem láthattam. Az ujjaim újra az enyémre csúsztak, amit addig az ülésen pihentettem, átcsúszva csak az autó vezető ülésére. Szabad kezem a nyitógombra vándorolt, hogy lassú ritmusban, hangtalanul nyithassam ki azt.
A két férfi elérte az épületet, ahol Sean is volt, és magamban, csekély hanggal szitkozódtam csak, de ennyi is volt, már szálltam is ki az autóból, magam után csukva be annak ajtaját, egyetlen pillanatra nézve csak el abba az irányba, ahonnan a két érthetetlen beszédű fickó beszélt.
Felsóhajtottam, de már meg is volt a terv.. A nadrág derekába dugtam az addig kezemben tartott fegyveremet, elfedve csak a felsőmmel a hátamnál. A föld poráért nyúlva guggoltam csak le, és ahogy a homokot érte a markom, úgy vettem fel azt a levegőbe és dörzsöltem bele kissé a nadrágom szárába.. nem először tettem már ilyet. Amint végeztem, óvatos léptekkel indultam meg, és kissé eltávolodtam az autótól, mintha csak a mellékútról érkeztem volna.
- Hé, fiúk, csakhogy! - nyeltem egyet, arcomon az őszinte öröm. Én lettem a hirtelen eltévedt turista. Vagy épp amerikai, akinek fogalma sem volt arról, merre járt.
- Nem tudtok segíteni? Hahó! - pakoltam fel a kezeimet a levegőbe, jelezve, hogy szabad préda vagyok akár, és a Sean után megindult két tag az ajtóból felém fordult, amiért elmondtam egy imát. Hogy gyorsabban odaérjek, lassú kocogásra váltottam.
- Helló! - köszöntem rájuk, nagy kortyokban kapkodva a levegőt, mintha kifáradtam volna. Nem kellett arról tudniuk, hogy ennyi aztán nagyon nem árt meg. - Eltévedtem, azt hiszem és fogalmam sincs, hogy.. merre vagyok - a szemeim, mialatt beszéltem, feltérképezték a testüket. Az egyikük jóval nagyobb darab volt, több zsírréteggel, mint izomszövettel, míg a másik.. szálkásan izmos, tőle tartottam igazán. Mögéjük nézve kerestem csak aztán Holmes alakját, de sehol nem volt. - Úgy örülök, hogy itt vannak, ez a hőség megöl! - fújtam ki a levegőt, csípőre pakoltam a kezeimet, és kissé előre is dőltem, mintha nem kapnék levegőt. 
- Senorita, forduljon vissza, aztán úgy két mérföld és a városban lesz - törte akcentussal az angolt.
- Vegas-ban? Két mérföld rettenet! - léptem közelebb hozzájuk, egyik kezem csak lazán tartva mellettem. - Van egy kis vizük? Úgy érzem - köhögtem egyet hirtelen - nem kapok.. levegőt - dőltem neki a legelső szembejövő masszívnak látszó bútornak, és Sean még mindig sehol nem volt. Hol az istenben van az az ember?
- Nincs, nem hoztunk. Az autók légkondícionáltak - válaszolt a nagydarab, nekem pedig lefelé görbült a szám. Szerencsére nem kötekedtek, hogy mégis ezen a kietlen részen hogy tévedhettem el.
Egy-egy ellen talán nagyobb esélyünk volt.

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Szer. Feb. 22, 2017 9:19 pm

És SIKERÜLTNEKI! Ez az első ami a szívemről ledobta az első követ, miután a két benga megindult és úgy tűnik eszükben nem volt benézni a mellettük parkoló sötétített kocsi üvegén. De ekkor csap csak meg a felismerés.. Ezek ERREJÖNNEK! Shocked

Hirtelen kapkodni kezdek, azon tobzódva merre is tovább, ok nélkül.. gyanú nélkül nem lőhetem le őket, ha meg jelzem a rendőrség jelenlétét, így elsőre, nem olyan formának tűnnek akik azonnal a porba rakják a fegyvert és feltartott kezekkel jelzik: ők nem csináltak semmit..

Újragondolom az egészet, csak gyorsban megrázva a fejemet, kiszórva belőle minden nem-ideillő gondolatot, aztán...
.. nagyot nyelek, a fickók már csak alig pár lépésre innen, hogy betérnek e?? Azt valószínűleg csak ők tudják, én még nem, de muszáj mindenre felkészülni!
És most én vagyok az aki biztosítom a fegyveremet..
Csak a nőben bízhatok, ha ő nem lép közbe...

Alig egy pillanatra vagyok attól hogy kilőjek, amikor odakintről... hangok csapnak a képbe.
Csakis ez az egy ment meg attól hogy máris ott álljak az orruk előtt.

Fülelek. Figyelek minden mozzanatot, a nő színjátékát, ő se most jött le a falvédőről, de máris határozok.
Amíg elveszi a figyelmüket, ééén... a bódéból csendben - a hátuk mögött - kikúszok, és besettenkedem a doboz háta mögé. Onnan figyelek.
És ha nem történik semmi.. ha nem jutunk egyről a kettőre, megteszem azt a lépést, az egyetlent amit tehetek...

- Itt a rendőrség! Tegyék le a fegyvert és emeljék fel a kezüket! - és a fegyver rájuk szegeződik. Nagyjából mindkettőre.
De hogy mi lesz a válaszlépés...
Háát az majd kiderül a következőkben.

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Csüt. Feb. 23, 2017 8:54 pm

Csak egy gyors mozdulat volt, amit elkaptam, amiből tudtam, hogy Sean ott volt, és megnyugodtam. Ez a kettő itt velem szemben csakis rám figyeltek, és ahogy laza terpeszbe álltam, egyik lábamra helyezve a testsúlyomat, az idősebb, szálkásabb tag a csípőmre vándorló pillantással nézett felém.
Megforgattam a szemeimet, mert tipikus volt. Csak mert nő voltam, nem kell azonnal úgy megnézni, hogy kiessek a nadrágomból?!
- És nem tudnátok elvinni? Legalább a városig - léptem hozzájuk közelebb, mialatt a szemeim lassan végigjárták a husimanó fánk testet, mintha bármit is kiváltott volna belőlem. De nem, nagyon nem, és ezt csak amiatt voltam hajlandó bejátszani, hogy még inkább eltereljem a figyelmüket. Közelebb voltam már hozzájuk, szinte kartávolságon belül.
Holmes ezt a pillanatot választva ugrott ki a fedezékéből és a lehető legrosszabb dolgot követte el.
RENDŐRSÉG!
Lemerevedtem egy pillanatra, és ahogy lendült az egyiknél lévő karabély, a másiknál pedig a kézifegyver - a kisebb felém, a nagyobb a rendőr felé, felsóhajtva csaptam az egyik kezem a levegőbe. A másik csak egy pillanattal később tartva irányt a saját fegyveremmel vettem célkeresztbe az izmosabb tag fejét.
- Te is vele vagy, szuka?! - jött az intro, mire megköszörültem a torkomat és bólintottam.
- Bocsi, hirtelen jött ötlet volt - ismertem be hirtelen a színjátékomat, félszemmel nézve Sean felé. - Még sehol sincs az erősítés, ezzel igazán várhatott volna - szavaim nem voltak feddők, de fogalmam sem volt, hogy ő mit akart ezzel elérni. Mert hogy nem maradunk csendben ebben a kócerájban, az is biztos. Egyikünk száz százalékig biztos, hogy el fogja sütni a fegyvert, és az csak még több problémát szül, még több fegyvert ránk szegeződve. Egyelőre nem igazán akartam... Pontosabban nem tudtam, hogy mennyit engedhetek magamnak, de hirtelen a zsaruról az elém/rám szegezett pisztoly csövére néztem. Egyszer a tejsav úgyis győzni fog az izmokban. Az emberek nem képesek sokáig remegés nélkül célra tartani..
Ha nem tüzelnek.. akkor csak egy kis idő kell, amíg a fejemben átfordul minden és megunom ezt az egészet. Vinnie látta már ezt az énem, ahogy a két testőre, Beavis és Butthead is. De mások? Kötve hiszem. És ettől tartottam. Csak egy kicsit, de mindig ott volt a de.. és a mi lesz, ha..
Lassan fújtam ki a levegőt, belenézve a fegyver csöve mellett a tag szemeibe. Felkészültem. Azt hiszem.

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Szomb. Márc. 11, 2017 3:02 am

Nemegyszerű helyzet. SŐT! A lehető LEGROSSZABB! Én farkasszemet nézek a nagydarabbal, de a másik a nő felé visel tűzerőt, és én még csak meg se mozdulhatok!

Pillanatnyi patthelyzet áll be, minden izom kiélezetten figyel. A fejem is. Nem mulasztom el egyetlen szemrándulását se, és csak bízom benne.. a nő.. tényleg van olyan jó a szakmájában.
Különben nekem lőttek...

És akkor az a hirtelen jött megjegyzés...

- Mindenki hallgasson el.. - csak véletlenszerűen közlöm, de akkor a nő szavai akadnak a szemembe.
AZ ISTEN VERJE MEG!!

- Jólvan.. - kissé megigazítom magam a lábaimon, ez a feszült tartás egy cseppet sem kényelmes. - Most hogy már tudják hogy csak ketten vagyunk, egyelőre.. - egy jelentőségteljes pillantás a nő felé. - Két dolgot tehetünk. - vissza a bengára.  

- Mindenki leteszi szépen a fegyvert, és kiadják nekünk Mortimer Jamest. - ecsetelem - Jól tudjuk hogy ottvan benn.. - állal az épület irányába bökök. - Nekem csak ő kell, senki más. - biztosítom a helyzetről - Maguk is szépen visszamennek a dolgukra, és mi is. - a kezemben a feszültségtől megremeg a fegyver. Észreveszem..korrigálok. - És mindenki boldog lesz. - itt a vége.

- Vaaagy...

És itt félbemarad a művelet. Egyelőre.
A gyönyörűen lefestett képek talán mézesmadzagként szolgálnak. Meggyőzi őket. Hogy mi is lenne mindannyiunk számára a legjobb változat. De hogy a valóság??
Odabenn nyomógépeket láttam. Valószínűsíthetően. És szinte biztos vagyok benne, hogy itt, valami sokkal nagyobba nyúltunk bele!
Csakhogy ezt nekik nemegészen kell tudni.

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Csüt. Márc. 23, 2017 12:28 pm

Engedelmeskedtem. Elhallgattam azonnal, amikor Sean úgy mindenkihez intézte a szavait és ez nem tetszett. Nagyon nem, hogy hallgattam rá, de nem tehettem mást. Nála volt a jelvény, nálam csak egy nyomorult fegyver, ami farkasszemet nézett a fickó szemeivel, ahogy én is az övével. Csak fél szemmel figyeltem a zsaru felé, azt felfogtam, hogy mit mondott, de csak egyetlen pillanatnyi hezitálás következett, de nem, a fegyvert még mindig nem tettem el, sem le a padlóra, csak a testsúlyomat helyeztem egy kicsit máshova. Jobban betámasztottam, ha esetleg szükséges volna bármiféle más.. közbeavatkozás.
Mr. Funk megköszörülte a torkát. A fegyver illett a testéhez, de nem voltam abban biztos, hogy tudja is, hogy kellett használni. Úgy huzamosabb ideig. Rocky mindig tudta, hogy mit hogyan kell tenni. Rettentően sokat segített nekem az utóbbi időben. Ahogy eszembe jutott a veterán katona, a helyzethez nem méltóan lassan elmosolyodtam, és felraktam a szabad kezemet a levegőbe, mint ahogy megadni szokták magukat az emberek. A másikban még mindig ott volt a fegyver.
- Még csak véletlenül se akarj lelőni - a velem szemben álló szemeibe néztem, és óvatosan leereszkedtem guggolásba a fegyvere csövének kereszttüzében. Az enyém még mindig kibiztosítva, de a padlón végezte, annak porában megfürödve. Felsóhajtottam. Holmes szerintem nem díjazta a döntésem, de nem volt amúgy sem stratégiánk. Ez az ad hoc jellegű csapda a részünkről érdekessé vált. Ahogy újra felegyenesedtem, a kezemben már ott feszített észrevétlenül a fojtózsinór. Sean erről sem tudott.. Kezdtem magam kissé rosszul érezni, és a másik kettő úgy gondolta, helyzeti fölényben volt.
Az egyikük fel is nevetett.
- Vagy mi? - így a hájfej, de az izmosabb közbevágott. Elnézve rólam szinte hátat fordítva nekem Sean felé intézte a szavait:
- Miért adnánk ki a főnököt? Hol jó az nekünk? - megrázta a fejét, a fegyvere csak úgy tessék-lássék emelkedett már felém. - Ahogy látom, most már csak nálad vagy fegyver, szóval tedd le szépen, és akkor nem kell, hogy megöljünk. Téged, és ezt a szukát itt - a mosolya nem volt túl őszinte, de az egoizmus benne már eluralkodott. Gyűlöltem, hogy nem számoltak velem, csak mert nő voltam, de sosem vettem magamra.
A szemeim már az izmosabb ürge pisztolyát követték, vártam, hogy csak egy óvatlan pillanatot elcsípjek. Pont akkor.. a bal keze megremegett a fegyvert tartva, és akkor mozdultam, a fegyverre rámarva arra, ki is csavarva a kezéből, hogy aztán a következő másodpercben már a saját pisztolyának csőtorkolata nyomódjon a halántékához.

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Csüt. Márc. 30, 2017 4:14 pm

Főnök... Ez az egy szó erősen lyukat ver a fejembe. Még a nő.. eszetlen kisss.. ballépéséről is elfelejtek gondolkozni, amivel egyöntetűen tette kétségessé/válságossá a helyzetet, miszerint: ha nem megy a szép szó, az erőszakkal szemben nembiztos hogy mindkettejüket ki tudom lőni!
És ez elkeserített...
Valahol.
Hibás lépés...
Hibás lépések sorozata...

- Aaaazt mindketten tudjuk hogy egy rendőrnyomozó meggyilkolása, bőven felülteljesíti a még most kiszabható bűnügyi segédkezés címét.. - tartom a szemem a kétkedőében, de közben egy percig se veszítem a másikat. Ám aztán új a stratégia.. - Már ha úgy esne.. - lazul a tartás, barátságtelibb a légkör, vagy legalábbis mondvacsináltan az, ahogy lazán megrántom a vállamat, mintegy kétkedve a dolgok végkimenetelében, de ezt a pontot határozza meg a nőőőő.. arra.. hogy hirtelen forduljon, pördüljön és valami hihetetlen akrobatamutatványt vive véghez, a következő pillanatban a fegyver már a másik homlokának feszül, így engem is meglepve a lépéssel.

De csak a következő pillanatig. Az azt követőben nemcsak én, a felém eső is észre tér, ráeszmél a helyzetre, és ahogy feledve engem a pisztoly csöve már a lányra mutatna, én egy hirtelen lövéssel ütöm ki azt a kezéből.

A fickó ugrálni kezd.. jajjgatni, nem tudom ujját is vittem e vele, eeeeezt majd kimagyarázni ráér a jelentésben, de a szemeim most a másikkal néznek farkasszemet. Meg a lánnyal.

Alig néhány másodpercünk lehet, mire a lövés hangjára Mortimer szimatot kap, és ki tudja!? Van e még másik kijárat a gyárterületen, vagy akár futva menekül, a következő pillanat mérföldkő szintű is lehet.

Valahogy le kell fegyverezni azt a másik idiótát!
És minél.. előbb...!
Remélem a lány, a segítségemre lesz ebben...
Már így is áthágtunk vagy 3 szabályzatot.

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Pént. Szept. 22, 2017 1:10 am

Megnyaltam a lassan kiszáradó számat is Sean szavaira. Nem hiszem, hogy bármelyikünk is tervezte, hogy ebben a porban földeljenek el, és sosem volt jó taktika halálról beszélni kutyaszorítóban.
Megköszörültem a torkomat, aztán... eluntam. Eluntam, hogy csendben maradjak, hogy csak várjak addig, ameddig meg nem jön az erősítés, de az eszembe sem jutott volna, sőt, még csak meg sem fordult a fejemben, hogy bárkit is lelőjünk.. A fene vigye el!
Valahol persze éreztem a mozgást Fánk bajnoktól, hogy mozdult, hogy a fegyverének csöve félköríves fordulattal már engem is venne célba, de a lövés, és a vele járó hangzavar megakasztott... Egy pillanatra csak, de megrezzentem. A füleim csengtek a hangos zajtól..
Sean felé néztem a következő másodpercben, és a pisztoly csövének túlfelén az izmosabbik pacák már mozdult is volna, el a torkolat elől, hogy az általam lerakott fegyverért nyúljon. Kísérletezve azzal, hogy melyikünk is volt a gyorsabb..
Csak egy hosszú lélegzet.. egészen le mélyre, szinte a hasamba vándorolt a levegő, egészen addig kivárva, ameddig a férfi ujjai a ravaszra nem csúsztak, már ott volt ismét az általam fogott fegyver csöve a homlokának nyomva. A szemei közé, és mielőtt még felegyenesedett volna, a szemeit figyeltem. Lassan mozgott, mert azt várta, hogy majd nem lövöm le.. Nem akartam. A fene vigye el, nem akartam bántani senkit sem. Egy buta kávét akartam ma.. Teát.. ebédet.. enni végre, és most itt voltunk a nyomozóval egy lehetetlen helyzetben, erősítés nélkül.
Elcsúszott.. a kezem, a pacák homlokáról le... hogy a következő pillanatban már ismételten egy golyó süvítsen a levegőben, szétlőve az izmosabbik lábfejét, aki a fájdalomtól felüvöltött. Tanítani kellett volna..
A füleim ismételten vad dobolásba kezdtek.. De hogy körülöttem.. Sean és Mr. Husi között mi zajlott le, azt most nem tudtam volna megmondani. Egészen addig, ameddig a lábon lőtt meg nem mozdult, csak figyeltem.. a vért, azt, ahogy a fájdalom, a mozgás hatására a vér egyre gyorsabban pettyezte be a padlót.
- És most? - Sean felé néztem kérdőn, remélve, hogy neki volt legalább egy B terve. Az A-ból már nagyon gyorsan kifogytunk. És hogy a kezem, benne pedig a pisztoly csöve? Még mindig az izmosabb, meglőtt pacákra irányult. Még nem kellett a zsinór.

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    Csüt. Okt. 05, 2017 2:26 pm

- A KURVA ÉLETBE! A BÜDÖS KURVA ÉLETBE! ELLŐTTED A HÜVELYKUJJAM, TE GECI! - előttem a porba nézek, és az alig szétspriccelt vér mellett, valóban egy hüvelykujj, magát megadva fekszik.

Elfintorodom.. de igazából nem engedem szabadjára.
Szélvészként száguld át fejemben a gondolat, hogy ugyan hogyan is fogja ezt megköszönni nekem a belső ügyosztály, de a tag újra mozdul, és nem pazarolva az idővel a fegyverem csöve most újra a homlokával néz farkasszemet.

- A kérdés már csak az, hogy a fejedet is vissza tudják varrni..? - csupán elterelésnek szánom. Nem fenyegetésnek, egy percig sem célom hogy keresztüllőjjem, de egy újabb pillantás, tőlem jobbra, és a lány, úgy nézem tökéletesen elboldogul.
És az én balekomból is elment már az ugrálhatnék.

De aztán ÚJABBLÖVÉS!

A hang.. vagy 3x verődik vissza a környezetben, ha az enyémet nem, James ezt biztosan meghalja, így a következő pillantás a háttéré.
És ekkor fut be végre az az ismerős hang a távolban...

A sziréna.. ha nem is azonnal, de alighosszú pillanatokon belül bekanyarodik. Vadul veri fel a kerék a port a háta mögött, jobb kezemmel azonnal a jelvényemért nyúlok, és a kiérkező közrendőr képébe nyomon.

- Holmes nyomozó vagyok a 12-esből, azonnal hívjanak erősítést! Meg egy mentő se ártana.. Vagy kettő.. - rúgom félre csak úgy érzéssel az előttem heverő ujjat, mielőtt újra a távolba tekintgetek.

- Addig tartsák szemmel ezt a kettőt itt, nekünk más dolgunk van.. - tartom szemmel a terepet, és egy "Értettem, uram" háttérszelével, talán a nő is követve engem - vagy nem - még mindig erősítve a laposkúszást, a raktárépület felé indulok.

Az első ajtó... tiszta. Amikor belépek, jön a második helység, de ott se találni egy lelket sem, csak gyenge zúgás árulkodik a háttérből.
Fülelek...
Valamire emlékezett engem, és ha összekapcsolom a látottakkal...
A magukra hagyott gépek zaja.

Óvatosabb ütemre veszem a lépkedést, de semmi más zaj nem hallatszik. Se mozgás, se személy.
Újabb ajtó, és ha velem van, csak kóbor biccentéssel jelzem a nőnek, hogy övé a jobb szél, én majd a baloldalt vizsgálom.
És ott is van.
A nyomógépek még mindig bőre hagyott lével nyomtatják a...
Nagy büdös semmit. A kliséknek nyoma veszett, a festék folyik, csak nagy plecsniket nyomva a...

- A papír eredeti... - engedem le a fegyverem és csak fél kézzel emelem meg a legutóbbi elterült műanyag lapot.

- Csesszemeg... - csúszik ki, ez nagyobb ügy mint hittük!
De csak egy átkozott gép maradt.
Mortimernek nyoma sincs...

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: LVPD 12. körzet...    

LVPD 12. körzet...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2