♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Heaven T. Rheem Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Ma 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Heaven T. Rheem Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Heaven T. Rheem Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Heaven T. Rheem Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Heaven T. Rheem Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Heaven T. Rheem Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Heaven T. Rheem Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Heaven T. Rheem Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Heaven T. Rheem Vote_lcapHeaven T. Rheem Voting_barHeaven T. Rheem Vote_rcap 
Derek Moretti
Heaven T. Rheem Vote_lcapHeaven T. Rheem Voting_barHeaven T. Rheem Vote_rcap 
Robert Holmes
Heaven T. Rheem Vote_lcapHeaven T. Rheem Voting_barHeaven T. Rheem Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Heaven T. Rheem Vote_lcapHeaven T. Rheem Voting_barHeaven T. Rheem Vote_rcap 
Admin
Heaven T. Rheem Vote_lcapHeaven T. Rheem Voting_barHeaven T. Rheem Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Heaven T. Rheem Vote_lcapHeaven T. Rheem Voting_barHeaven T. Rheem Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Heaven T. Rheem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Heaven T. Rheem

Heaven T. Rheem

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : ...fly, fly, fly away...
Location : ...always near to God...
Posts : 2

#1TémanyitásTárgy: Heaven T. Rheem   Heaven T. Rheem Icon_minitimePént. Jan. 13, 2017 8:35 am

Heaven Taylor Rheem
Salt Lake City
1994.10.24.
22
Pincérnő
Addicts
Alycia Debnam-Carey

Amit jó ha tudunk...


All my friends are heathens. Take it slow
Wait for them to ask you who you know
Please don't make any sudden moves
You don't know the half of the abuse.

Térdepelsz a megváltásért.. a bűnök megváltásáért... egy jobb életért... egy új lehetőségért... saját magadért. Vársz egy hangra, ami nem felel, beszélsz a sötétnek összekulcsolt ujjakkal... és a lelkedet kínálod egy ismeretlen Istenért. A valóság az, hogy ha valaki régen meg is hallgatta a sanyargó lelkek könyörgésért minden bizonnyal ráunt. Miért? Kérünk, de nem adunk. Elvesszük, ha nem adják.. a bárányok lelkei pedig tovább fohászkodnak...
Máshol kell megtalálnunk a megváltást. Másban. Úgyhogy most fogd meg a kezemet és vezesd keresztül a lángokon, mert ha ezen az úton elbotlok örökké égni fogok az elenne való cselekedeteimért.

'Volt egy zacsi füvünk, 75 meszkalin golyónk, 5 lepedő nagyhatású LSD bélyegünk, egy sószóró tele kokainnal, egy galaxisra való feldobó, leejtő, sikító, nevettető, másfél lityi tequilla meg rum, egy láda sör, fél liter nyers éter és két tucat ajzószer. Nem mint ha mind az útra kellett volna. De ha az ember be van zárva egy komoly droggyűjteménybe, belemegy mindenbe amibe tud.'



A szüleim háta mögött tagadtam meg tanításaikat. Olyan istent kerestem magamnak, aki közelebb vezetett a mennyországhoz és megtaláltam. Szárnyakat adott, hogy a testem nélkül repüljek... elsodort a múltamtól, hogy a jövőmbe érhessek. Olyan világot találtam, amihez kell a halál suttogása a fülembe. Elmerültem benne... lubickoltam... ha ilyen érzés a halál, akkor nem tudom mit keresünk még az életben.

Ha van még mit mondanod...

Áldj meg minket Úristen,
s ez adományaidat, amelyeket a Te bőkezűségedből
akarunk magunkhoz venni a mi Urunk Jézus Krisztus által. Ámen.


Teljes áhítattal ejti ki édesapám a szavait. Mi csendben ismétlünk az anyámmal, majd hangja egy pillanatra megáll mielőtt együtt hárman ejtenénk ki hangosan az Áment. Csak ezután nyúlunk az evőeszközeink után és látunk neki a jól átsütött steaknek, amit nem az Úr, hanem az anyám tett elénk. Hosszú perceken keresztül nem szólalunk meg. Egyikünk sem, de ez nem jelenti feltétlen azt, hogy megúszom a napi hogyvagylányom, remélemmégszűzvagylányom adagot.
-Hogy megy a munka, lányom?-mindig olyan furcsán ejti ki a száján az utolsó szót. Mintha minden egyes alkalommal mérhetetlen felelősséget szeretne rámruházni ezzel a szóval együtt. Egyetlen rövid pillanatra átfut az agyamon, hogy megpróbálom lenyelni a villát, csak ne kelljen beszélgetve családi harmóniát szimulálnom. Döntök. Mosolyt eröltetek az arcomra.
-Meglehetősen jól.-biccentek egy aprót miközben válaszolok. Türelmetlen gyermeknek érzem magamat az asztalnál. Szeretnék elvonulni csendes magányomba és olyan közel hozni magamhoz az Istenemet, amennyire az biológiailag lehetséges. Nem mondhatom, hogy különösebben félek, hogy egyszer majd nem térek vissza onnan. A hely, amit az agyamban találtam csodálatos... jó... tiszta... A mennyország nem a felhők feletti királyság, hanem egy elmeállapot, amihez túl kell feszítened a határaidat.
-Heaven...-gyorsan pislogok kettőt mielőtt ismét apámra emelem a tekintetemet.
-Anyád és én kezdünk aggódni... sokszor kimaradsz este... sokáig... remélem... hogy... nem fiúkkal találkozol ilyenkor.-néz rám komoly tekintettel az ezüst róka szemüvegén keresztül. Hazudnom kell neki, és ettől egyszerűen görcsbe rándul a gyomrom.
-Van egy kislány... aki beteg... neki járok felolvasni főleg esténként, amikor a szülei még dolgoznak. Könnyebben elalszik, ha közben beszélek hozzá.-látom megcsillanni a szemeit. Ennél büszkébbé nem is tehettem volna.
-Ha szeretnéd írok egy listát majd, hogy milyen Bibliai meséket érdemes főleg fiatal korban átadni a gyermekeknek.-már szinte látom, hogy az agytekervényeiben a fogaskerekek beindultak és legalább egy 3 oldalas listát fogok kapni hogyan tanítsak egy fiatal lányt a hit szeretetére.
-Megköszönöm-kissé belesajdul a lelkem.

Éjjel... az ágyam szélén ülve egy kártyalappal rendezem szép vékony csíkba a fehér port. Ha Isten nem akarta volna, hogy ilyen szereket használjunk sosem hagyta volna, hogy rájuktaláljuk. Ez az ő ajándéka.... egy darabka Édenből, hogy belekostolhassunk. Felszívom és szinte azonnal érzem, hogy robban egyet az agyam. Tágul a pupilla, megfeszülnek majd elernyednek az izmok és én mosolyogva nyújtózok végig az ágyamon.
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#2TémanyitásTárgy: Re: Heaven T. Rheem   Heaven T. Rheem Icon_minitimePént. Jan. 13, 2017 2:27 pm

Elfogadva!

Isten hozott Heaven! Vagy kerüljem inkább az efféle antipoénokat?

Szééépen megvezeted a fatert te kis álszent! (Kapod is a csillagos ötöst iziben drámakategóriában!)

Én már el sem ítélem a drogosokat. Very Happy
Egyrészt: megértem és őszinte részvétem. Ha a tieidhez hasonló elvetemült ősökkel vert volna az élet, én is inkább tudattágító szerekhez nyúlok ijedtemben, mintsem a Bibliához.
Másrészt: már hozzátok vagyok szokva. XD (*mutogat Vé-re, Bördre, meg a többi agysejt-negatív gyógyegérre köhömm…*) EZÉRTNEMMEGVERNI! O.O
Úgyhogy kislány nem lógsz ki a sorból. Lassan felénk több a drogos, mint a nem, szóval köztünk a helyed! De azért csak óvatosan. Nem ám Ville papáról venni példát! fütty

Az ET-d mellesleg elképesztő lett. Wink Imádom a belső monológodat, költőien sötét és szürreális. Nagyon tetszik a stílus, amiben írsz, tartsd meg ezt a jó szokást.
A történeted pedig maga a tökély. Aki nem így gondolja, az is menjen szívni valamit.

Örülök, hogy itt vagy, és remélem sok jó játékban lesz részed. Én ezzel utadra is engedlek.
Az avifoglalásodat intézem. cupp
Vissza az elejére Go down
 

Heaven T. Rheem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heaven & Hell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Addicts-