HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chat

a város
Latest topics
» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Nick Lane Today at 12:26 am

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danny Doyle Haynes Today at 12:21 am

» My way - my moves
by Dr. Jake Gryzminski Today at 12:16 am

» Öreg kocsi, nem vén tragacs...
by Héctor "Hero" Perez Today at 12:10 am

» Call me maybe
by October Soininen Yesterday at 5:06 pm

» Hiányzások
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 2:36 pm

» Az előző részek tartalmából...
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 1:03 pm

» Lélekjáték
by Nick Lane Szer. Jún. 21, 2017 11:03 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Danielle C. Portland

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd. Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Danny & Danielle - LA útjain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ex-zsaru, ex-elítélt

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTéma: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Jún. 16, 2017 1:43 pm

"Valahogy mégsem tűnik úgy, mintha elégedett lennél az életeddel. Bármennyire sem engedsz közel magadhoz már senkit "

A szavai a semmiből szólnak. Vagy csak én vagyok az aki nem számítottam rájuk, mégis érzékenyen ér. Valóságosan. Igaz... És én tisztában vagyok mindezzel, valahogy mégse ér a következő lépés.

Nem szólalok meg, de egy véletlen torokköszörülés valószínűleg becsúszott. Ám aztán tovább lép, és talán hálás vagyok amiért nem kell magyarázkodnom.
Újabb.. kétséges.. kérdések...
És újabb hosszúra nyúlt szabad-néma csend.

- Ami azt illeti van egy kis házam. Vegas szélén. Tönkre ment az elmúlt 6 év alatt, de épp elég időm lesz hogy rendbetegyem. - és ennyi. És semmi több. Tervek?? Igazából még azt se tudom holnap hogyan tovább.. Vagy a következő órában. Vagy akármikor...

Ráncolom a szemöldököm, de csak mikor meglátom a borbély feliratát.
És ekkor következik az a balkanyar. A következő...

És azután...

A száznyolcas már alig egy lélegzetvétel.
Csendben, és halkan csorgatom le a kocsit.
Nem közvetlenül előtte, hanem egy kicsit hamarabb.
Alig néhány lépés.

A motor megáll.. én pedig lassan ránézek.
De nem szólalok meg.
Hagyom hogy ő beszéljen.
Vagy a tettei beszéljenek...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : tattoo artist

TémanyitásTéma: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Jún. 16, 2017 5:50 pm

Bólintott. Ha már a másik ezermesterkedni akart, lelke rajta. Legalább elfoglalta magát valamivel és addig sem lőtte magát fejbe. Nem vágta fel az ereit vagy kötötte fel magát. Úgy tűnt, hogy mégsem volt akkora megrázkódtatás neki a börtön, mint amiket hallott Danielle. Ha az Alcatraz már nem is fogadta be a rabokat jó pár éve, voltak még kemény börtönök. Tetoválóként számos szabadult rabbal hozta már össze az élet egy-egy varrásra, és ha nem is ő kérdezett, de a tű alatt, a kezei alatt mind megnyíltak, elmondva az életük egy részletét, és végigfűzve a vonalak, satírozások és színezések ritmusában mindazt, ami történt velük.
Valószínűleg inkább ezekre gondolt a kis vörös, mint hogy azzal foglalkozzon, hova is érkeztek. Unottan figyelte a jobbra lévő szomszédos házat. Vajon még mindig Mrs. Boyd lakott ott? Már akkor idős nő volt, amikor itt hagyott csapot-papot, most meg már inkább a nyolcvan és a halál közt lebeghetett korban. Hát még kinézetre! Mindig is vékony, madárcsontú, de légies hölgy volt, a szó minden értelmében.
A feltámadó szélben a szélkakas a ház tetején nyikordulva fordult, ami elvitte a figyelmét... egészen fel, a fém 2D madárra. Pont arra kukorékolt néma, nyitott csőrökkel, amerre kellett néznie. Egy sóhajtást megengedett magának, aztán az ujjai már az ajtón jártak, kinyitva azt maga mellett, és csak a jobb lábát pakolta ki az aszfaltra, a padka mentén.
- Neked is jönnöd kell. Különben semmi értelme nem lenne ennek - szólt csak ennyit, futólag nézve balra a fickó felé, de már szállt is ki, maga után becsukva az ajtót, megkerülte az autó orrát, és ott volt. A házuk. Galambszürke tetővel, sövénnyel és egy gondozott, lenyírt udvarnyi fűvel kerítés nélkül. Mégsem kezdett bele enyelgős, eszelősen romantikus elmélkedésekbe, egyszerűen csak átsétált az úttesten, remélve, hogy Danny követni fogja. Nem azért akarta, hogy jöjjön, mert szüksége lett volna bárkire is a kis vörösnek, vagy esetleg támogatásra. De ameddig Danielle tudta, hogy mi elől menekült el évekkel korábban, addig Danny homályban volt vele kapcsolatban. Átsétált a füvön, mert sosem volt az a menjünk-körbe típus, és a rács melletti cserép felé indult. Az apja mindig is ott tartott egy pótkulcsot, ha éppen olyan részeg volt, hogy semmire sem emlékezett, így bejuthatott a lakásba. Ahogy kiemelte a növényt, ott volt, és már engedte is vissza a helyére a zöldet, ahogy a kezében tartotta a kulcsot.
- Anyám mindig pörölt vele, hogy így bárki bejuthat - mondott csak ennyit, lelépve azt az egyetlen lépcsőfokot, és a zárban már fordult is a kulcs... egyszer, majd még egyszer. Volt annyi esze a görénynek, hogy nem hagyta nyitva a házat.. Szerencse, akkor ezek szerint még mindig tudott gondolkodni. Még egy utolsó pillantást vetett hátrafelé, Danny-re, és az ajtót kinyitva belépett a folyosóra, ahol az apja szakadozott ruhakupacain túl csak egy maximum tizenöt centi széles sáv vezetett befelé az össze-vissza lerugdalt, tizen-huszonéves elnyűtt cipők, bakancsok, csizmák és papucsok halmain át. Danielle-t nem lepte meg a mocsok. A pókhálók, a dohos, orrfacsaró bűz, ami már a ház falaiba is beleivódott. Minden akkor kezdődött, amikor az anyja meghalt.

Vissza az elejére Go down

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ex-zsaru, ex-elítélt

TémanyitásTéma: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Today at 12:21 am

Egy szót se szólt. És én valahogy megértettem hogy nem beszél.
Amikor viszont kiszáll... nem kapva az első reakciót, (először) nem cselekszem utána.
(Először...)

"Neked is jönnöd kell. Különben semmi értelme nem lenne ennek " - kapom aztán oldalról, és már el is tűnik a záródó ajtó mögött, én meg... Alig egy leheletnyit biccentek - helyeslek - és magam is kitolom az ajtót.

Hát ittvagyunk...
Akárhol.

És amikor mellé érek, csak akkor fut végig a szemem az épületen.
De már el is indul...

Mit tehetnék?? Utána lépkedek.
De csak alig lemaradva, hisz egy sötétkék Chrysler épp akkor - mögötte - húz el, kis híján leterítve mindkettőnket.
Talán ő még megúsztavolna...

Utánafutok, de csak hogy behozzam néhány szapora lépéssel.
Alig mögötte érek földet, talán mellette, és... figyelek. Minden történést, minden mozzanatot, talán azt hogy végre megmondja hol is vagyok, de helyette hajolva kutat egy cserépben. Előkerül egy kulcs.. én meg..
Aztán mégiscsak megindul.

Szóval az apja...

Azt hiszem bólintottam, de nem mernék rá megesküdni, elvégre rám se nézett, csak fordul a zárban a kulcs, az ajtó megnyílik előtte, én meg csak rövid hezitálás után követem.
Mármint követném, ha az a kiáramló szag ne csapna egyből mellbe.

A börtönre emlékeztetett..
És a hirtelen felriadó emlék, véletlenszerűen egy nyelésre késztet.

Aztán mégiscsak képes vagyok követni befelé...

- Hova megyünk? - hogy mikor törik ki??
Nem igazán tudom megmondani, még előszoba e, szoba, lakás vagy akár bármi más, az elém táruló rengeteg, nemigazán sejteti a képeket.

Hányszor jártam ilyen helyeken még a kezdeti időkben...

Most mégse tudott egy percig is foglalkoztatni.

Danny & Danielle - LA útjain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7