HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2018.02.14.
Vééégre meghallgatott az a bizonyos.. Részletekért Kit-KATT..

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Vers-elők(e)
by Tuomas "The Birdie" Jörg Yesterday at 10:15 pm

» Room Two To Two
by Tuomas "The Birdie" Jörg Yesterday at 7:30 pm

» Ville Deadman - Útkeresés...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 4:24 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Kedd Ápr. 24, 2018 7:44 pm

» Nyda Marshall
by Ville Deadman Wallow Hétf. Ápr. 23, 2018 9:29 pm

» Zenedoboz...
by Ville Deadman Wallow Hétf. Ápr. 23, 2018 12:28 am

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Ápr. 22, 2018 8:10 am

» Danny & Darren
by Darren Curtis Vas. Ápr. 22, 2018 6:56 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gloria "Sapphire" Salinas

Gabriel Sadik

Raina Maddox

Danny Doyle Haynes

Johanna M. Riley

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Danny & Danielle - LA útjain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ex-zsaru, ex-elítélt

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Kedd Nov. 28, 2017 12:27 am

- Neharagudj.. - csak egy kötőszóként, csak egy pillantásra, amikor látom, hogy nagyon szorongatja azt az övet, de aztán igyekszem a tempót... hát kifinomultabbra venni.
Vagy legalábbis odafigyelőbbre.

"Fogadok erre"

A szavai már csak a parkolóban érnek. Épp mielőtt kiszállok, vagy megtesszük mindketten, és egy pillanatra... igen, van rá esély hogy egy pillanatra a szemeibe mélyedek. Mélyen.
De aztán elmosolyodok.

- Megteheted. - azzal kitolom az ajtót.

A helyet megközelítve egész színvonalasnak hatott. Pesze nem mintha lenne.. összehasonlítási alapom, vagy legalábbis az utóbbi időben nem olyan sok, de belépve azonnal megállok hogy leképezzem a helyet. Egy távoli, a bejáratra rálátó asztalt szúrok ki végül.
A hangjával a fülemben.

- Mit szólsz ahhoz ha le is rakjuk magunkat? - csak félig, arccal fordulok felé. - Ott hátul... - mutatok. - Sietsz?? - most meg kérdezek.
A bisztró alig van tele emberekkel. Nemsokan kelnek LA-ben korán, olyan ez mint Vegas belső negyede, a többség szereti sokáig süttetni a hasát. Vagy legalábbis régen így volt.

Ha beleegyezett, elsőként indulok meg a kiválasztott hely felé, ha nem, marad a pult, de akárhogy is, ha pincérnő, ha pultos, a tágra nyílt szemekre, és a kérdő pupillákra meredve van esély rá, hogy először én szólalok meg.

- Nekem csak egy kávé lesz. Kis tejjel, két cukor. - biccentek - A kisasszony meg azonnal mondja a listát. - és a nő... feltűnik ahogy az arcomat fürkészve egy pillanatra elmereng, de aztán úgy tűnik feladja a próbálkozást.
Hála Istennek...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : tattoo artist

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Kedd Nov. 28, 2017 8:53 pm

Már csak legyintett volna minden ne haragudj, elnézést, nem így gondoltam, bocsánat szófordulatokra. Helyette inkább csak megrázta a fejét... még valahol odakint.
Idebent viszont a kis vörös megint járatta a száját, de aztán Szakállka is szövegelt, meg mutogatott, és Danielle feladta ezt a logikát. Sosem volt olyan, aki bárki elől is elbújt volna, és nem azért, mert éppen füvet vett. Azt is teljesen természetesnek ítélte meg minden környezetben, az más kérdés volt, hogy egyes helyzetekben simán lesittelhették volna érte. De hé! Voltak legalizált államok már, és éppen az egyikben tespedtek.
- Mehetünk.. persze - értett egyet egy hatalmas bólintás kíséretében. Persze kezdett már szinte felfekvéses lenni a sok üléstől, de nem fogja elrontani ezt a Télapó-gondolkodást, az újabb kérdésre azonban nem volt válasza. Hova sietett volna? Maximum Bones várja otthon, de ő elvan a kis légkondijával, na meg a szomszéd bő lére eresztett kajálásaival. Mindig kis hurka lesz, ha Pete etette Tökit.
Abból persze, amit leművelt a pultos a gondolkodó arckifejezésével, nem igazán vett belőle észre semmit a kis vörös. Mondjuk úgy, hogy teljesen lefoglalták a szendvicsek kinézetei.. a halak.. a kávéfajták fura szaga és a sütik. Na az volt az, ami úgy relatíve tetszett is neki, de aztán ahogy meghallotta maga mellől a rendelést, csak megköszörülte a torkát.
- Majd a menüből kinézem, mit szeretnék.. enni - már ha szokott olyat. Nem igazán... - Egy kólát kérnék. Nem zero-t - egészítette ki, mert az volt a mániájuk a pultosoknak, hacsak megláttak egy nőt, akkor már no cukor, no zsír, amiből kifejezetten elege volt. - Aztán jöhet a többi is - mosolygott rá színtelenül a pultosra, ellépve Danny mellől, hogy a kiszemelt és bemutatott hely felé vegye az útját, aztán le is pakolta a seggét az egyik székre (nem az ajtóval szemben lévőre).
- Amúgy ez nem két esélyes? - szegezte Szakállkának a kérdést, ha amaz is leült valamelyik székre. - Már az, hogy ki hova ül, mert azt vágom, miért ide be a sarokba akartál jönni. Csendes, rád sem látnak.. Így téged nem tudnak leteríteni, mint az ősemberek az őstulkot.. De azt meg simán, akivel vagy. Az miért jobb neked? Persze, nem te leszel az áldozat, de jobb esetben meg ott a gyász. Mondjuk igazad van, én sem ülnék háttal idegeneknek.. - jószerével meg is válaszolta a logikát, de kíváncsi volt a zsernyák válaszára is. Neki ráadásul több oka is volt így gondolkodni, mint bárki másnak. És ha már levezette ezt az egészet, akkor fogta magát, és átült. Kilencven fokkal balra csak, hogy maximum az oldalát, a bordáit, a jobb oldalát ajánlja fel annak, aki kérte. Ciki, mert jobb kezes volt. Ha viszik a jó és kreatív ujjait, akkor innentől kezdve maximum csak pálcikaembereket fog tetoválni. Biznisznek sem volt utolsó. Már a saját maga marketingjét is látta.. "A Földkerekség egyetlen pálcikaember-piktorja. Darabja öt dollár, nem több!" Fintorodott el hirtelen ezen a bődületes hülyeségen, de maradt ott, ahova ült. Egy centit sem mozdult meg.. úgy nagyjából három másodpercig, mert akkor hátradőlt a támlának és várta Danny válaszát.

Vissza az elejére Go down

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szer. Jan. 03, 2018 8:10 pm

Mivel beleegyezett, előtte lépkedve indulok meg a kiválasztott irány felé. Persze útközben mindvégig figyelem. Ellenőrzöm, lépked e utánam.. azt hittem ezt az érzést már elfelejtettem. Mikor szemek nélkül követsz, mikor amik jelen vannak csak az érzések.. az érzékelés, és valami belső, megmagyarázhatatlan sugallat, amit egyszerűen csak úgy szívsz magadba... mint a levegőt.
Valahol felemelő egy érzet..

Elérve az asztalt, lerakom magam. Közvetlenül utána, a rendeltek már valószínűleg folyamatban, amikor nem várt kérdést szegez nekem.
Azonnal az arcára fordulok.
A szemeim szűkülnek... először nemértem, de aztán... Talán valahogy kezdem megszokni hogy a felét sem értem annak amit ez a lány nekem szegez.
Valahogy véletlenszerűen elmosolyodom. Mégis...
Aztán meglep ahogy hirtelen helyet vált, odakerül, mellém, de nem zavar. Még akkor sem ahogy várakozón hátradől, és továbbra is az én szemeimbe figyel.
Nagyot sóhajtok.
.. és előredőlök, alkarjaimmal megtámaszkodva az asztalon.
És felé nézek.

- Talán nem hiszed... - ékelődik be egy rövid szünet, ahogy féligoldalra döntött fejjel felé fordulok - ..de olyan ez mint a biciklizés... Valahogy képtelen vagy elfelejteni. - és mosolygok. Hogy miért?? Pedig nem is a kérdésére válaszoltam. Talán azért mert... soha nem hittem volna, hogy lesz még valaki aki elgondolkodtat. Vagy csak nagyon rég nem hittem volna... És ez a lány tetszik nekem! Mit tudhat még amit én nem tudok!??
Valami azt súgja tartogathat még bőven meglepetéseket.
És valamiért kíváncsi vagyok...

Meglepő.

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szer. Jan. 03, 2018 11:00 pm

Végignézte azt a mozdulatsort, amivel az exzsernyák hajolgatott. A szemeivel követte, de aztán vissza, a szemeit figyelte. Még mindig barnák voltak, ahogy a majdnem haja is.. Egy kicsit hosszabban szerette a kis vörös, mert a kuglifejűek társasága nem szórakoztatta.
Aztán a hirtelen jött litániáját válasz is követte. Nem túl bő lére eresztve, de ez is valami.. volt. Biztos, ha vallatónak ment volna, mindenképpen Danny-t akarta volna a másik oldalra. Még csak esélye sem volt semmit sem kihúzni a pacákból, de... azt mondják, keménydió, vagy valami ilyesmi. Lecke...
Megnyalta a saját száját, elgondolkodva, hogy mégis mi lehetett a bicajozás. Talán az, hogy mindig a legbiztosabb helyre menekült? Azt állandóan csinálta, nem igaz? Kinyújtotta a lábait az asztal alatt, bokáinál keresztezve azokat, elkerülve Szakállka méretesebb csülkeite, és csak azután pillantott le DDH-ról az asztal lapjára. Eddig valahogy ott felejtette, rajta a tekintetét.
- Értelek.. - kezdett bele. - Azt hiszem - megmozdult, feljebb ült a széken, vele a sarka is csúszott a padlón, önmaga felé. - Amit az ember napi szinten művel, azt nehezebben felejti - biccentett is a saját szavaira, épp akkor, amikor egy pohár csúszott a látóterébe és az asztal lapjára. Aztán már csobogott is az üvegből ki a fekete, szénsavas finomság, és mégis, piros pontot érdemelt volna, vagy legalább egy rohadt nagy szobrot, hogy megvárta, ameddig a pohár tele lett és az üvegben lévő maradék kólát lepakolták az asztalra. Végül a kávé is megérkezett helyes kis fehér csészében, és Danielle csak akkor nézett fel a pincérbigére.
- Ha nem nagy fáradság, akkor éhesek is lennénk. Vagyis én nem vagyok benne biztos, hogy az vagyok, de azért.. kérhetnénk az étlapot? Vagy valamit.. - fejezte be egy bűbájosnak aligha mondható mosollyal az arcán. Somolygás.. talán. De semmiképpen sem csesztető stílusú szavak hagyták el a száját. Még folytatta volna, de a kisebb könyvszerű menü már ott is figyelt az asztal lapján, amiért azonnal odanyúlt egy "köszi" kíséretében, felcsapva azt random az egyik oldalnál, mire a pincér eloldalgott hagyva kettejüket.
- Mi a kedvenced? - nézett fel ismét Danny arcára, a szemeibe. - Mit tudnál annyit enni, hogy kajakómás leszel? - igen, a menü nyitva volt valahol a szendvicsek tájékán, mégsem a lapokat figyelte, vagy az árakat. A pacák ott mellette érdekesebb volt. Úgyis gyakorolnia kellett a faggató-tudományát. Már ha létezett olyan egyáltalán.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szomb. Jan. 06, 2018 1:16 am

Értelek..  Azt hiszem...

Hallom a szavait, de csak a szemeibe figyelek.
És akkor folytatja...

- Ahogy mondod.. - veszek órási levegőt, mélyen szívva a tüdőmbe, és térek vissza az előbbi pozíciómba, amikor érzékelem, az ital megérkezett. Mindkettő...

Egy készségeset biccentek és a csészéért nyúlok, de nem meglepően a kellemes utasom valahogy egészen mást gondol.
A pincérnőre nézek ahogy elhangzik a kérés. Újabb biccentés, amint megjelenik az az említett, nekem se fog megártani valami emészthető, majd egy percig se figyelem, ahogy amaz ellibben, csakis a csészémbe bámulok.
Egészen a következő percig.
Merthogy az az ismerős hang, újra felhangzik, és valami azt súgja, nem is hagy sokáig hidegen.

A papírkötegre nézek, aztán vissza a lány szemeibe.
Újabb sóhaj, de csak mert kell, és csak mert..
igazából nem tudok felhozni több indokot, inkább lesz ez pótcselekvés, mint igazi, valódi kellemetlenségre hajazó érdem.
Elé nyúlok a kicsi könyvért...

- Régen a halas szendvicset szerettem.. - húzom magam elé. Bámulom.. lapozgatom. Már ha nem akadályoz meg benne. - A tonhalasat, vagy néha makréla.. - nézek fel a szemeibe. - De ma... - kezdem el tanácstalanul rázni a fejemet. - Félek, végig kéne ennem az egész kínálatot...  - és már mosolygok. Felszabadultan.. szélesen. Hogy tervezem e?? Á, dehogy. Egyszerűen csak bekapunk valamit, és már térünk is vissza...

.. vissza a helyemre.

De vajon hova sietek!??

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Vas. Jan. 07, 2018 11:39 pm

Ha lehetett volna, biztosan imát mormolt volna a kávéjához a pacák, de Danielle-nek esze ágában sem volt ebbe beleavatkozni. Ő a cukros löttyökért volt odáig, a chipsért. A gumicukorért... a kóláért, na és a nyalókákért.. Valami biztosan elcsesződhetett benne már réges régen, de nem akart ezen agyalni. Neki jó volt. Bones pedig a sima kaját kapta. Néha nyers húst is, ha épp Trev megszánta Tökit és nem csak a macsekokkal zabáltatta a husiját.
Ahogy a kis vörösre néztek, és nyúltak oda elé, nem akadályozta meg semmiben sem Danny-t, ahogy a lapok követték azokat az ujjakat, amik lapozták. Előredőlve a széken a szalvéta tartóért nyúlt, kissé maga felé húzva azt kihalászott a tartó egy másik részéről csomagolt szívószálat, a papírt pedig már tépte is le róla, aztán már pakolta is bele azt a poharába, míg a buborékok nem csúsztak a műanyag szálra helyesen. Elmosolyodott, pont akkor, amikor a hű pilótája megszólalt, és a pohárnyi kóláról a fickó szemeibe nézett, de valahogy amásik részéről elengedett mosolyra kirázta a hideg a kis vöröset.
Hal.. Tonhal.. makréla.
Soha az életben nem jutna eszébe ilyeneket a szájába venni, ezért is köszörülte meg a torkát egy hirtelen ötlettől vezérelve.
- Biztosan van.. halas. Szerintem azt csak nem tudják nagyon elrontani - mosolyodott el végül. Nem, nem fogja azt javasolni, hogy rosszullétig tartsanak lakomát itt, mert az nem lett volna jó ötlet. - Mondjuk nem tudom, hogy a kávéval mennyire jönnek ki a halak - tartotta a mosolyt, ameddig a másikat figyelte, hogy végül hogy is fog dönteni. Engedni fog a régi kajaszerelmének?
A maga részéről fogalma sem volt, hogy mit enne meg szívesen. Sütit.. Talán. Még egy tojáshoz sem volt nagyon energiája, hogy megcsinálja, és csak akkor szerencsétlenkedett a konyhában, ha épp az unokatestvére bejelentette, megy. A pirítóst még sosem füstölte ki... nagyon.
- Amihez kedved van, azt kóstold meg - maradt meg aztán ennél a javaslatnál, és ráhajolt a poharára. Pontosabban csak a szájába vette a szívószálat, és nem.. nem megszívta a kólát, hanem bugyborékoltatta kicsit azt. Mindig ezt csinálta, még gyerekkorában. Most ez csak egy emlék volt. Ami itt is fog maradni LA-ben. - Választasz nekem is? - hagyta abba a bugyborékoltatást, mielőtt Danny rászólt volna, mintha rossz kölyök volna. A maga részéről tényleg ötlete sem volt, hogy mit tuszkoljon le a torkán.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szer. Jan. 10, 2018 8:56 pm

És beszél... Megint, és egyre inkább tetszik ez az ütem.
Nem tudom hogy képes erre, hogy néha még a világom is elfelejtsem, és néha... valahogy képes nemmegtörténtté tenni mindent. Arra a néhány hosszú pillanatra...
Akárcsak most...

Elnevetem, de hangja alig akad. Talán nem is igazán érti mi is az ami szórakoztat, de én értem. És ez a lényeg..

Az utolsó szavai mégis váratlanul érnek.
Kissé visszatérek.. mégis ebbe a világba, és az arcára nézek.
Talán meghökkenve...
Aztán... a szemöldökeim mégis maguktól húznak össze.

- Ö.. biztos azt akarod hogy én rendeljek? - a kérdés hitetlenül kérdő - Még csak nem is ismerlek.. - akadok el a gondolatban, de aztán felrémlik a dolog másik vége/nézőpontja is. : Bizalom...(?)

Megköszörülöm a torkom, talán elszégyellem magam. Vissza, az orrom előtt veszteglő mappára nézek.

- Jólvan, akkor legyen.. - bámulom - Omlett?? - nézek vissza fel, kérdőn rá. - Baconnal és hagymával.. - csak óvatosan teszem hozzá, várva az arcára ülő ellenkezéseket.
Mindig meglep ez a lány...
És azt hiszem ezt szeretem benne...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szer. Jan. 10, 2018 10:43 pm

Második. Már másodjára hallotta ezt a hangot kibugyborékolni Danny szájából, és esze ágában sem volt ezt a másiknak felróni. És igen, ezen a csodásan elbaszott napon - részben - most jól esett neki hallania a fickó nevetését. Valahogy.. illett hozzá, jobban, mint az a komor hagyjál már békén, ne érj hozzám megmozdulásai még korábban. Nem mintha életcélként tűzte volna ki azt, hogy folyamatosan taperolja az ex zsernyákot, mert nem, ez nem szerepelt a tervei közt. Egyelőre.
Helyette csak a mosolya megmaradt a saját képén, és amikor elhangzott az általa feltett kérés, nem pont.. na jó, dehogynem. Pont ezt a választ várta.. Ellenszegülést, és éppen ezért is talán némiképp egy kissé elhúzta a száját nem tetszően, de a félmosoly még ott bujkált az arcán.
Danielle.. végül nem szólalt meg, csak továbbra is Szakállkát figyelte.. még ha tényleg, valóban rohadtul keveset is tudtak egymásról, nem véletlen volt ez a kérése.. A maga részéről megmaradt volna csak a kólánál és semmit sem evett volna. Mert nem szerette a kenyér snassz ízét, a vajkrém zsírosságát, a zöldségek pusztítóan zöld kecske ízét.. Már, vagy inkább még a gondolatba is beleborzongott.
És nyert!
Ameddig Danny a lapokat vizslatta, addig Danielle elfoglalta magát a kóla ivásával, kizárólagosan szívószállal véghez víve, és csak akkor hagyta abba a kortyolást, amikor újra meghallotta a másik hangját, ki is engedte a műanyag szálat a szájából.
Szélesedő mosolya leplezte csak le a kis vöröst, ahogy az omlettre gondolt, és ahogy folytatta majdnem Kopaszka, enyhén zavartan, és nagyon bizonytalanul, először csak megköszörülte a torkát a kis vörös..
- Hmmm - kezdett bele, meg is nyalva a száját (sajátját), aztán végül bólintott, nagyot. - Jó választás. Azt fogom kérni. Hagymával az igazi és a bacon pedig isteni sütve - a keze a hasára simult, mert most, hogy a kajákról beszéltek, csak vált világossá, hogy egyébként nagyon is farkaséhes, és ha lehetett, ha Danny engedte, akkor most rajta volt a sor, a menüért nyúlt, de csak hogy lapozgassa azt, egészen a sütikig. A kekszekig.. A tripla csokis cookie.. mindenhol isteni volt, ahogy a New York Cheesecake is.
- Te milyen sütit kérsz majd? - könyökölt az asztalra Danny felé, pislogva rá kíváncsian. - És akkor kérhetjük az összes halasat? Valahol csak lehet itt a környéken fogni is.. addig nem megyünk el, ameddig tuti frisset nem adnak neked - határozta el magát.. és vajon bele fog kötni a pincérnőbe? Néha szeretett kísérletezgetni, ki mennyi ideig bírta elviselni. - Ugye kérsz sütit is?! - hangja félig-meddig könyörgőre váltott. A másik felében pedig.. némileg ki is jelentette mindezt. Az nem létezett, hogy egyedül hümmögjön-nyammogjon és ízlelgessen.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Csüt. Jan. 11, 2018 9:14 pm

"Jó választás. Azt fogom kérni. Hagymával az igazi és a bacon pedig isteni sütve"

Meglep a hirtelen beleegyezés. Egy darabig talán a szemeimen is meglátszhatott, szinte esküre veszem hogy kitágult, de nem is annyira a jelenet, mint inkább a csodálkozás az ami magával ragadva betöltötte.
Aztán viszont... elengedem az egészet és magamat is meggyőzve - elvégre jól választottam - egy jóleső biccentéssel együtt, mosolyogva nyugtázom a jelenetet, és ahogy magáénak akarja, átadom a irányítást.
Már... Az étlapot.

Elmerengek, de őszintén azt se tudnám megmondani merre. Csak fejtegetek.. elemzek... lassan visszatérnek a régi emlékek, és ahogy jobbomról csak a lapozgatást hallom, a reggelizőhely további zajai.. az üveg és porceláncsörömpölések, a felforró víz hangja, a felszolgálók sanda kacérkodásai és nevetése most a távolba hajlik.
Most valahol egészenmáshol jár az eszem.
Aztán mégis a hangja zökkent ki.

" Te milyen sütit kérsz majd?"

Rá figyelek, valahogy automatikusan. Pont bele a szemeibe.
De aztán újabb mosoly. Ahogy tovább halad, és még mindig nincs vége, a mosolyom egyre szélesebb, de aztán csak megemberelem magamat.
Visszaváltok.
Vaggggy.. legalábbis Próbálok!

- Azt hiszem ma én is maradok az omlettnél... - nem bírom sokáig.. Elnevetem... - Tudod a biztonság kedvéért.. - veszem inkább suttogóra, mintegy a kezem mögé bújva, játékosan közeledve.
Mintha csak egy nagy titkot mondanék.
Ám aztán...

- Viszont édesszájú nemigen vagyok, de lehet neked ellenállni!? - és már megint mosolygok.
Komolyan.. érzelmek sokaságát rántja át rajtam ez a nő.
Meglepő..
Vagy legalábbis nekem.

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Jan. 12, 2018 11:53 pm

A felhangzó szavakra felvonta a szemöldökét.. kíváncsian, várakozón, mert azzal annyira még nem tudott betelni, ahogy a jókedv a fickó részéről igen látható jeleit mutatta.
Jól állt neki a mosolygás, a nevetés, és ez a kis vörös tetszésére szolgált. Fel is sóhajtott, ott, ültében, kólájával maga előtt. Egész nap el tudta volna nézni ezt a mosolyt, és legfőképpen amiatt, hogy mekkora utat is tett meg a majdnem elcsapás óta az exzsernyák. Kopaszka. Haynes. Danny.. Tökmindegy, hogy nevezte, mindegyik igaz volt rá.
A megosztott titokra csak egy féloldalas mosollyal válaszolt, és egy halovány biccentéssel. Nála biztonságban volt az, amit hallott. És különben is kinek mondta volna el mindezt? Az - egyelőre bizonyított ok nélküli - unszimpatikus pincérbigének? Nem... Felesleges lett volna, nem barátkozni jöttek ide, hanem enni és inni. Reggelizni. Vagy valami olyasmi. Még ha a bagózással fel is hagyott az elmúlt fél órában, erős lesz és kibírja. Ki fogja... mert a gyomra inkább szénhidrátért kiáltozott már egy nagyon halk gyomor-korgás kíséretében, amit igyekezett köhintéssel leplezni. Több-kevesebb sikerrel, de az biztos, hogy nem kért érte bocsánatot. Amúgy sem volt szokása.
Ahogy az édességről esett szó, már szélesedett a mosolya is az arcán, és a kis vörös, ott, a szénhidrátbombás oldalt nyitva hagyva visszatolta Danny elé a menüt.
- Biztosan szoktak nekem nemet is mondani, de velük nem vagyok ennyire elbűvölő.. - nevette el magát, hátradőlve a széken ismét. A poharát Danielle egészen az asztal lapjának széléig vonta maga elé, aztán az ölébe véve azt.. újra szürcsölt két kortyot. Kettőt és nem többet. De aztán újra megmozdult a széken, visszapakolva a poharát az asztalra, kissé eltolva azt maga elől, mielőtt még a gyomrába küldte volna az egészet.
- Nincs még izomlázad a sok mosolygástól amúgy? - érdeklődött ugratva Télapót, egy széles mosoly kíséretében. - Mert ha nem, akkor sokat kéne még gyakorolnod - fejezte be a gondolatmenetet, alkarjaival támaszkodva meg az asztalon.. Ott, ahol az omlettel teli tányérnak lesz majd a helye. Már ha eljutnak valaha addig, hogy rendeljenek is.. Mert valahol ott a háta mögött hallotta a serény ténykedést és maszatolást a pincércsaj részéről.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Jan. 19, 2018 12:17 am

És nevet... És ez valahogy magával rántja az én mosolyomat is. Hosssszan.. és már vidáman. Már képtelen vagyok.. és úgy őszintén, nincs is kedvem ellenállni neki.
Se neki, se a mosolynak...

Aztán... mikor közelebb jön, a szemeibe feledkezve, talán hosszan, aztán mégiscsak megindul a nyelvem.

- Tudod.. régóta nem volt jó dologban részem. - tartom a szemeit - És azt hiszem te egy ilyen JÓ.. dolog vagy. - és mosolygok. Tovább. Nem mert kellene, hanem egyszerűen másként nem vagyok képes.
És most valahogy nem is zavar.
Még akkor se amikor megjelenik az az árnyék a közelemben.

Valószínű a felszolgáló...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Jan. 19, 2018 10:15 pm

Az életére is megesküdött volna, hogy rosszul hallott. De nem. pontosabban: NEM! Tényleg azt mondta Treven kívül valaki, hogy jó is volt abban, hogy létezett? Valahogy ott maradt a pillantása a fickón, akinek a mosolya állandósulni látszott, és nem tudta, hogy most ez mégis mi a franc volt. Azt tudta, hogy kurvára nem volt boszorkány, hogy megbűvölte Danny-t. Leginkább a máglyahalál miatt talán mégis kipróbálta volna a sötét középkornak csúfolt öldökléssel teli időszakot... De csak mert egész életében inkább a meleget és forróságot választotta volna, mint hogy halálra fagyjon.
Mégis, a kis vörös előző mosolya nem olvadt le az arcáról, még akkor sem, amikor az az árnyék az asztal lapjára vetült, a válasz.. vagyis inkább hozzáfűzés helyett inkább a bigének beszélt, de először úgy, hogy még nem nézett fel.. a loboncosra.
- Azt hiszem, hogy megegyeztünk két omlettben. Az egyik hagymás-szalonnás - ezt a pillanatot választotta Danielle, hogy felnézzen a bigére, aki serény, cirkalmasnak tűnő betűkkel jegyzetelt a kis noteszébe. Nem mintha túlzóan bonyolult rendelésük lenne, de ha már lúd, legyen kövér alapon a kis vörös megnyalta a száját, hogy folytassa. - És kérnék még New York sajttortát is - a pincérnő csak bólintott, máris jegyzetelt. Danielle nem foglalkozott többet a nővel, inkább a pillantása ismét Danny-re vándorolt, kíváncsian, hogy ő a maga részéről mit és hogyan választ majd. Nem dumált a rendelésébe, várt, kíváncsian.
Elvégre nem lehetett neki ellenállni, és a desszerteknek sem. És különben is, ki volt az a retardált, aki kitalálta, hogy reggelire csak reggelis kajákat lehet letolni? Miért ne lehetne akár sütivel kezdeni? Vagy levessel..
- Majd igyekszem többé nem az autód elé ugrani, mint egy megvadult hörcsög. Csak hogy megmaradjaknak.. és ne halottnak - csak akkor jegyezte meg cukkolva Danny-nek mindezt, ha kettesben maradtak ismét. Mert tény, még mindig nem tért magához azok után, amit hallott. És nem tudta mindezt nem mosolyogva mondani.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szer. Jan. 24, 2018 2:13 am

És tényleg... A hirtelen betörő kis nő, már nem az a megfontoltabb mint akivel korábban dolgunk volt a pultnál. Ez valami... tini lehet, valami iskolaszünetes, de csak futólag akadok el a gondolaton.

- ..Igen.. - kezdek bele, vagy inkább folytatom - és a másik is mehet hagymával és szalonnával.. - már talán nem is emlékszem a ízükre... - És legyen még.. - pillantok ekkor a szembenülő lány felé, a szemeibe, de aztán vissza az előttem kiterült étlapra - Legyen két csokoládéspalacsinta!  - ..hogy Amy mennyire szerette..
De a gondolattal együtemben csapom be a könyvet, vele a további elmélkedést és nézek fel a kishölgyre.

- Azt hiszem ennyi lesz.. - és mosolygok. - Illetve mééég... - emelem fel kis fáziskéséssel a kezem, mikor a lány már a dolgára indulva fordulna el. Visszafordul. - Még egy buborékmentes vizet is legyenszíves! - és újra mosolygok. Csakmintegy.. bocsánatkérésként a fordulóra.

A lány itthagy minket, én valahogy mégse az elvonuló hátát bámulom. Azonnal visszanézek a velem szemben.. - félig szemben - ülő lány tekintetére, és újfent elmosolyodom.
Csak úgy jön magától.

- Hát.. - vonulnak fel a szemöldökeim a homlokom közepére - azt meg kell mondjam, hogy egyenesen BÁNTAM volna ha nem teszed meg... - a mellé járó mosoly.. mintegy könnyed felhangot is adott a ténynek, miszerint nem kívánok a halállal többet foglalkozni. Most.. nem. Ottlesz az még később is! Minden szénsötét óra...
Mégse voltam hajlandó engedni a kísértésnek...
Ezúttal NEM!

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szer. Jan. 24, 2018 9:52 pm

Helyeselte azt, amit hallott. Süti.. nasi, tök mindegy, csak szénhidrát legyen. Igazság szerint nem is értette, hogy a sok szartól, amit képes volt összeenni, miért maradt meg ilyen kis csenevész testű. Valószínűleg a genetika játszott közre, de ezen nem volt sem ideje, sem kedve most elmélkedni.
Végighallgatta a rendelést a mentes vízzel, és ahogy megszólalt, megint ott volt az a mosoly. A pacák barna szemei az ő zöldjeit figyelték és a kis vörös.. kezdett úgy gondolni Danny-re, mintha normális ember lenne. Függetlenül attól, hogy.. a vezetési tudományában még nem bízott. Annyira még nem, de azért beült mellé. Valahogy haza kellett mennie, és.. na jó, így egy koloncnak is tűnhetett az ex zsernyák szemében, de ezzel sem foglalkozott. Ameddig ki nem rakják a hosszú egyenesen a kis seggét elpárologni a hatszáz fokban odakint - fahrenheit vagy akár celsius - addig maradt. Kiscsimpánzként fészkelődve abban a tragacsban.
- Azért csak óvatosan, mit kívánsz - vigyorodott el hirtelen, egyetlen pillanatra. - Először ezt mondod, aztán meg majd ott tartunk, hogy Bones-t le sem tudom majd rángatni rólad - nevette el magát a kis vörös, ahogy arra a jelenetre gondolt, hogy a kutyája vajon hogy fogja körbenyalni - szó szerint DuplaDéHát. - Bones a kutyám - telt meg a hangja elégedett büszkeséggel, ahogy a kis szarzsákra gondolt, és bármennyire is izgága szőrgombóc volt, imádta. Minden kis faszságával együtt. Kikaparta a zsebéből a telefonját, ami már majdnem halott volt.. másfél napja nem töltötte fel, de nem izgatta. A képekbe belépve előkereste a legutóbbit.
Ahogy az a kis hülye gumikacsával a szájában, hajhálóval a fején kiskutyaszemekkel bámult bele a zuhanyzóból a telefon kamerájába.. Ezt a jelenetet mutatta Danny felé egy büszke-kutyamama arccal Danielle. Ám.. eszébe jutott valami:
- Már.. persze ha érdekelnek a kutyák, és nem macskás vagy - szűkítette össze a szemeit. Bones imádott mindenkit, és mindent, ami nem macska volt. A kis vörös megmaradt annál, hogy a pitbullja allergiás lehetett a macskaszőrre..

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Csüt. Jan. 25, 2018 7:10 pm

Megakadnak a szemöldökeim. Csak úgy félúton... Bones?? De aztán nem kell komolyan beleszóljak, mintha csak olvasna.. a szemeimből, azonnal kapom is a válaszomat.
Szóval kutya... Hm.
El is gondolkoznék ezen, miért nem volt soha saját.. kutyánk, de aztán a vészcsengő még időben jelezni kezd, és visszafordítom inkább a gondolatot. És pláne még ő is rásegít ebben, amikor fészkelődni kezd, és alig.. egy újabb korty meleg kávé csúszik le a torkomon, máris az orrom elé kerül egy telefon.

- Pfszh.. Hát ez tényleg vicces..! - és nevetek. Nem tudom miért, jön magától, az orrom elé állított kép, tényleg csiklandozza a zsigeri elmém.
Lehet egy ilyen fotón nem derülni?

- Ami azt illeti.. se kutyás, se macskás nem vagyok.. - alig néhány másodperccel később kezdek bele, amint sikerült kiheverni a jelenet keltette abszurd derültséget. - Bár akadt már dolgom pár.. K9-essel, vagy a drogkeresők, de ennyi. - és mosolygom. - Thomas... - de ekkor kapok észbe mit is beszélek. Elkomorul a hangom, a mondat félbeszakad. Nagyot sóhajtok. Szemeim keresik a kávét, de aztán újra felköszön az a már jóval kevésbé vidám mosoly. A lány szemeibe.

- Szóval allergiás volt. Soha nem lehetett.. - és jobb kezem már tudattalanul is keveri az előttem álló feketeséget, most mégse tulajdonítok neki semmit. Feszültséglevezetés..  Így mondták mindig. Valamikor.. valahol.. az elmúlt időkben. Én meg nem vitatkoztam velük.

- Gyerekkoromban meg az apám.. - újra mosolygok. Ez már valamivel felszabadultabb. - Azt mondják az ilyen öröklődhet.. - rántok nemtörődően vállat, de ez is inkább csak pótcselekvés, mint valódi érdektelenség a körülményre, egyszerűen belekapaszkodom a csészémbe, és újabb két... három-négy kortyot döntök le.
Valahogy megszabadító az érzés.

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Csüt. Jan. 25, 2018 7:57 pm

A válaszként kapott nevetést elraktározta, és ha hazaér, mindenképpen átadja majd a kutyájának, hogy a kis hülye viselkedése másokat is szórakoztat. És tényleg.. egy percet sem lehetett unatkozni Töki mellett, aki az élete volt. A tetoválás mellett. A vigasza a hosszú, idegeskedéssel telt napok után. A meleg, izmosan puha test ölelése, ha eszébe jutott a múltja. A boldogsága egy-egy hallott történet után.
Igazság szerint.. valójában sosem értékelte azokat a pillanatokat, amiket boldogan töltött el, és most valahogy erre is rájött. Itt, ezen az istenverte helyen, ahol az életben még nem fordult meg.
A hallott szövegelésre, az elejtett emlékekre csak egy lassú mosolyféle rándulás jelezte a kis vörös szája sarkában.. hogy értékelte azt, amit hallott, de ha már témát váltott Danny, akkor Danielle sem volt - most kivételesen - akkora tahó, hogy belekontárkodjon a múltba. Különben is tisztában volt azzal, hogy a halál mindenki számára fájó pont volt.
A kávénak áldozott pillanatokat nem szakította félbe a kis vörös, helyette elpakolta a telefonját oda, ahonnan pillanatokkal korábban előszedte. Maga elé vonta a kóláját is, és a szájával a szívószálba kapaszkodva szürcsölt két egészségesen nagy kortyot. Úgy döntött, megérdemelte.
- Jó, hát nem erőszakolom rád őt - vont vállat, nyelvével eltolva a műanyag csövet a pohár túloldalára. - De szerintem örülj neki, hogy nem csincsilláim vannak, mert azt tuti hogy már rég felrúgtam volna, olyan kicsik - vigyorodott el hirtelen. Amúgy is folyamatosan mozgásban volt Danielle, tuti, hogy egyszer, egy nem figyelt, dekoncentrált pillanatban rossz helyre pakolta volna a lábát. Ezért sem voltak kisebb állatai. Sem növényei. A zöldek elszáradtak volna mellette, a kis élőlények meg nem bírták volna a gyűrődést.
Bones tökéletes volt a kis kerge természetével. Ám ha Danny látni akarta a kis Tökmagot, akkor a maga részéről ennek nem volt akadálya.
- Te mire vagy allergiás? - ő a maga részéről az emberekre. És mellé gyűlölt még egy-két dolgot. Ízeket, textúrákat, hangokat.. Hülye nyervákoló libákat, az egoista vadbarmokat... És a lista véget sem ért.. Szinte.
És hogy a cigi? Most nem azt kívánta a szájába. Ritka pillanatok egyike.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szomb. Jan. 27, 2018 5:28 pm

Elmosolyodom. Úgy a feltételezésre, meg a hirtelen.. témaváltás. Valahol tisztában vagyok vele hogy nekem akar kedvezni. Érzem...
Szórakoztat a tény, de inkább hálával tölt el. Valamiféle hálával, egy ismeretlen... ismerős felé aki ezúton is érzem.. jót akar.
Rég nem volt részem ilyen viselkedésben.

- Ha megengeded, meg fogom nézni... - és mosolygom tovább. A szemeibe.
Újabb kör a kávéban, újabb értelmetlen kanyarulat. Mégis az újabb szavai azok amik kiragadnak, és újra felé nézek.
Először nem értem a kérdést.
Talán a szemöldökeim is ráncolhatnak, de el kell telnie.. néhány rövid pillanatnak mire a helyére kerül minden részlet.
Vagy úgy!

- Ööö.. - emelkedem el az asztalszéltől, csakmert valamiért zavart a reakció. - Ami azt illeti én nem tudok róla hogy bármire is allergiás lennék, persze nem találkoztam még mindennel. - és igaz. Az ember nem állíthat biztosat, amíg... hát úgy igazából meg nem bizonyosodik róla, de nem is értem a kérdést. Talán a szemöldököm egy hajszálvékonyat gyűrődhetett, de akkor megérkezik a reggelink. A korábbi, kissé nagyobb darab 'főnökasszony' hozza azt ki, és valósággal leszórja azt az orrunk elé.
Meglepődöm.
Csak a riadalom után, valószínű még mindig nem koptak ki azok a régi érzések.
De a fő szempont: uralkodni.
Ez az egy ami mindig előre vihet..
És ezt az egyet soha nem feledem.

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Csüt. Feb. 01, 2018 1:05 am

Bólintott. És ezt az ismerkedjünk össze Tökivel dolgot elraktározta az agya egy olyan szegletébe, ahol a fontos dolgokat, időpontokat, neveket, számokat gyűjtögette. Kevés információ volt ott és nem azért, mert a világ nem érdekelte volna. Egyszerűen csak közönyös volt az érdektelen, részéről felesleges emberekkel, történtekkel kapcsolatban. De.. Danny-nek volt ott helye.
A továbbiakban inkább áttért más témára, és ahogy a válasz megérkezett, úgy elhúzta a száját a kis vörös egyfajta mosolyba.. Amolyan igent is és nemet is jelentőbe, pont akkor, amikor a reggelik/ebédjük ott landolt, fűszeresen illatozva, amitől hirtelen éhesebb lett, mint gondolta volna. A szemei hosszan vizslatták a kaját, az ujjai pedig mentsvárként kapartak a pohara után, mielőtt még beletúrta volna az arcát és száját az omlettbe.
Viselkednie sem illett a kis vörösnek.
- Khm.. - kezdett bele, lassan, hosszan megnyalva az alsó ajkát. Felkészült. A pillantását eltépte a tojásról, a hagymáról és bacon-ről, kényszerítve lesett az exzsernyák felé. - Szóóóóóval - húzta el ezt az egyetlen szót: - azt hiszem, tudod mitől döglik a légy.. Nem is kell a rózsa. A nőnek kaja kell - vigyorodott el egy pillanatra szélesen, de aztán rendezte az arcvonásait és inkább visszatért az eredeti témához, mielőtt megint sokkolta volna a fickót ott mellette az anti-romantikázással, a mindenféle bigés hülyeségekkel karöltve.
A villájáért nyúlt, hogy precízen egy darab omlettet levágjon a nagy sárga pacából, de mielőtt még beletömte volna a szájába, ránézett az exzsernyákra.
- Meg kell tudnod, hogy.. mire lehetsz allergiás, szóval minden, amit még nem próbáltál ki, muszáj megtenned. Írj egy bakancslistát és szépen húzogasd ki majd, amit már véghez vittél. És.. ha még nem láttad volna, Morgan Freeman nagyszerű krapek a filmben. Látnod kell, és megérted, mi az a bakancslista - bólintott egy széles mosollyal.. És valóban. Imádta a fekete és Jack Nicholson közös filmjét.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Vas. Feb. 11, 2018 12:20 am

Elmosolyodok. Csak úgy a másodikra, amikor lomha lábakon előre kúszva, de értelmet nyer az előbb említett... Elismerés.
Mert azthiszem az volt.
Vagy nem??

Akárhogy is, hamar elengedem a dolgot, mert a lány étkezni kezd, vagy legalábbis annak adja jelét, én meg továbbra is csak őt figyelve, már valamivel kisebb intenzitással méregetem.
Úgy igazán, jólesik őt valamiért nézni.

Aztán mégis megakaszt.

Zavarban nyúlok a villámért, komolyan nem tudom honnan ez a hirtelen érdeklődés, szokatlan, SŐT! Már egész el is felejtettem hogyan kell... "társalogni", és most idegenül ér az érzés.
Aztán mégiscsak eluralkodok magamon..

- Öööö.... - sikerül az eleje lehetetlenre - ..oké?? - inkább kérdezem mint valódi meggyőződésű a jelleg, dehát... Aztán mielőtt újabb szélütésbe kezdene, inkább megbirkózom az omlettel.
Az első falatot.. teljességgel arra koncentrálva veszem magamhoz.
Egész jó...
Mhm..

- Ami azt illeti.. - még rágok! - tényleg jó ötlet volt ez aaaa.. korai ebéd! - használom aztán a köztes megfelelőt, mert reggelhez már túl késő, az ebédidőhöz meg még korántsem közelítő a hangulat.
Mégis valahogy pont a megfelelő!

És egy percig sem unatkozom...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Vas. Feb. 11, 2018 8:21 pm

#csokis körte tea

Nem volt abban száz százalékig biztos, hogy a pacák értette-e minden szavát. Bakancslista. Morgan Freeman.. allergia, film. Ezek lehettek az idegen szavak a másik számára, és mintha másik univerzumból érkeztek volna, vagy legalábbis egy teljesen más nyelven közölt dolgot hagyott volna maga mögött.. A hallott okééééé nem győzte meg. Nagyon nem.
De a kis vörös egy sóhajtás kíséretében tolta be azt az egy falatnyi tojáspacát a szájába, elveszve a hagyma és a szalonna összesült harmóniájában. Imádta. Imádott enni, imádott... mindent, aminek volt íze.
Ezért is nyammogott el egy hümmögést két falat között, ahogy meghallotta Danny hangját a közelből, ő el volt azzal foglalva, hogy különféle amorf formákban vágja le az elé pakolt omlettet, hol nagyobb, hol kisebb falatot pakolva a saját szájába. Mintha újra ovis lett volna, aki bármikor játszhatott az étellel.
Több se kellett neki, maga elé vonta a jobb oldalon a poharat a benne lévő buborékos maszlaggal, hogy leöblítsen a kólával egy falatot, és csak azután szólalt meg.
Talán percekig is némasággal adózva az evésnek. De nem bírta tovább.
Tényleg igaz lehetett, hogy csak akkor nem beszélt, ha aludt.. Meg még néhány esetet leszámítva, amikor más hangok jöttek ki Danielle torkán/száján.
Tökmindegy!
- Ezt burzsuj helyen brunch-nak hívják. Reggeli és ebéd egyben. Rohadt sokan meggazdagodtak szerintem ebből - locsogott kicsit, de azért kimérten egy újabb falatot tüntetett el a kis vörös, addig is végiggondolta, hogy is akarta folytatni. - Adj az embereknek kaját, piát, ágyat, és boldogok. Van valami ilyesmi a Bibliában is.... nem? - pillantott oldalra két falat rágása közben Danielle, csak hogy megnézze, Szakállkát nem-e szippantotta be az evés és merült el a kis saját világában. Szoktak vajon mások is étkezés közben fecsegni?
Igazából nem érdekelte. A maga részéről akkor beszélt, amikor akart. Baby-t senki nem ültetheti a sarokba... vagy mi a fasz.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Kedd Feb. 13, 2018 8:58 pm

Most tűnik csak fel.. mennyire is hiányzott ez az érzés. Az ízek... A zamatok.. a karakter, az élvezet. Már rég nem fordítottam gondot feléjük.. Az elmúlt alig egy hétben sem...

Újra a lányra nézek, csak mert az ő gondolatai szakítanak ki az enyémek közül.
Csak figyelem.. Minden egyes rezdülését, mozzanatát, az ajkának ívét. Érdekfeszítéssel tölt el..
Aztán mégiscsak válaszolok.

- Nem tudom... hogy úgy mondjam nemigen vagyok jártas a Bibliában.. - a szemem ráncol, "büntetések"... A következő falat előtt a villám megáll. Teliszájjal amúgy sem beszélek, mégis valami más az ami elragad.
Hamar tovább pörgetem.

- De az biztos, hogy ez.. - bökök az előttem fekvő tányérra villával - Most nagyon is boldoggá tud tenni. - és elmosolyodok.
A következő falat már zokszó nélkül bejut, és határozottan kívánja a továbbiakat.

Nem tölthettük volna el élvezetesebben ezt az előttünk álló reggelt.
Ebben tökéletesen biztos vagyok.

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Kedd Feb. 13, 2018 10:42 pm

Megforgatta a szemeit. Komolyan.. már nem a kalitkában kellett gubbasztania, és mégis néha úgy viselkedett. Még mindig. És ez kiakasztotta. A legszívesebben odaült volna vele szemben.. eltolva az asztalt is, és megnyomkodta volna a körszakáll mellett a bőrét, ahogy az öregek szokták a fiatal rokonnal. Attól is a hideg rázta ki állandóan. Még szerencse, hogy az egyetlen idősebb rokona Trev volt, akit még látni is akart. Mindenki más számára halott volt. Még ha amúgy lélegzett is.
Nem tudott kiigazodni a kis vörös Danny-n, és olykor jobban is tette. Mióta ismerte, azóta annyi érzelem, annyi.. fura dolog vette körül, hogy elvesztette a fonalat. A most boldog, elégedett felnőtt még új volt Danielle számára. Ami egyáltalán nem volt baj.
Csak egy hümmentéssel reagálta le a Bibliás bizbaszt, mert egyébként ő is nagy ívben elkerülte azt a kövér könyvet, Jézust, a... rózsafüzért, na meg a gyónást. Azt a leginkább. Egyáltalán volt valamilyen vallása? Inkább az ateizmust választotta. Már évekkel ezelőtt.
A következő szavakra és a mosolyra csak egy hetyke félmosoly volt a válasza. Komolyan az első boldogságnak szem- és fültanúja lehetett?
Wow!
- Hmm.. Ha végigeszed az étlapot... talán gyümölcsöző is lesz a boldogságod - megköszörülte a torkát.. Remélte, hogy valamennyire átjut ez a kétértelműség, de ha nem... hát egye fene.
A maga részéről már kezdett eltelni, főleg a kaja-kóla kombó miatt. Még két falat.. egy nagyobb, aztán egy kisebb, és lepakolta nagyot szusszanva a villáját a tányérra, hátradőlve a széken.
Nem tudta eldönteni, hogy éhes lesz-e akkor, amikor a következő étkezéshez jut. Ezért azt sem tudta megmondani, hogy akart-e még enni. Inkább csak meditálva nézte a tányérját és a megmaradt omlettet, ami vidáman mosolygott rá, mint egy háborúból hazatérő hiányzó lábas veterán.
Morbid metafora!
Még egy hatalmas sóhajt engedett ki úgy maga elé, ujjaival megsimogatva a hasát.. ami semmivel sem lett nagyobb a féladag után. Azért mégis csak előrenyúlt, pókként ujjai közé kaparintva a kólás poharat, és aztán az ölébe vonta azt, de csak hogy a szívószálat pöckölgesse meg néha az ujjával.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szomb. Feb. 17, 2018 2:31 am

"Hmm.. Ha végigeszed az étlapot... talán gyümölcsöző is lesz a boldogságod"

Elmosolyodok.

- Az talán túlzás lenne, most ezzel is beérem. - és újra mosolygok. Aztán harapok. Újabbat és tovább, egyre felszabadultabban, egyre inkább beleveszve az étel ízébe, egy ponton még talán a szemem is lehunyom, egy pillanatra... vagy annál több? Amíg érzékelem, mégis jólesik csinálni.
Valahogy felszabadító egy érzés.

Aztán... aztán a varázslat elmúlik. Valószínűleg csak én kombinálom túl, de a tojás elfogy, a villa visszakerül a helyére, én meg a vizemért nyúlok. Ha engem néz, elmosolyodom újra.

- Mivan..!? - kérdezem, de az a remekül szórakozó fojtott mosoly, végig ott virít a képemen.
Ám ha nem néz... talán sóhajtok egy kellemeset, és valahogy.. csak véletlenszerűen a kiszolgáló pult felé kémlelek, amely pillanatot meglátja az ott várakozó ifjabb lány, és máris eltűnik a hátsó részlegen.
Talán a következő fogás jön.
Vagy nem??

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Vas. Feb. 18, 2018 10:45 pm

Valahol egy vagy kettő pöckölgetés közben felfigyelt az élvezettel teli, de visszafogott habzsolásra ott maga mellett, és egy idő után el is unta a szívószálas szórakozást. Leplezetlen érdeklődéssel figyelte az exzsernyákot, aki mintha tényleg egy extázist, vagy épp egy jó szexet élt volna meg, úgy tolta magába (oké, ez félreérthető Very Happy ), úgy falatozott, mintha életében még soha nem látott volna kaját.
Még azt is elfelejtette a kis vörös, hogy egy torokköszörüléssel felhívja magára a figyelmet, megakassza a műveletet, és valahol az utolsó falatok egyikénél már arcrepesztő vigyorba fordult a szája.. a hirtelen kérdésre viszont még csak nem is zavartatta magát.
Végre kijózanodott Danny, de aztán csak megrázta még mindig széles mosollyal a fejét Danielle.
- Betegnek gondolsz, ha azt mondom, ezt el tudnám nézni naphosszat? Tudod, ez olyan, mint amikor akkor is aranyosnak látom a kutyámat, ha éppen galambot ereget - vigyorogta el ezt az egészet, mert.. jó, bevallottan is nem túl jó téma volt a szellentés kaja előtt, kaja közben vagy után, de.. hasonlatnak, metaforának azért csak csak elment.
- Félre ne érts, nem tartalak aranyosnak. Ahhoz nincs elég szőr rajtad és nem is vagy négylábú - köhintett, egy jó nagy kortyot szürcsölt fel a szívószál segítségével a kólájából.
- Ha szeretnéd, megeheted az enyémet is.. ami maradt. Már nem kérem - ajánlotta fel az omlett több, mint harmadát, amit meghagyott. Jobbjával a késért nyúlva levágta azt a részt, ahol még a villájával vagdosta a tojást, és nagy nehezen lenyelte azt a másfél falatot. Senki sem szerette, ha egy ismeretlen nyála szánkázik végig a saját torkán.. hacsak.. nem... nem.. inkább nem gondolt erre.
Mégsem tolta az ex zsernyák elé a tányért, csak annyit tett, hogy letette a szalvétára a villát, a kést, és átnézett az asztal felett azokba a barna szemekbe.
- Érezd magad megtisztelve, eddig csak Töki volt a konyhamalacom - még egy vigyor. Igaz volt. Az a kutya még a borsót is képes volt megzabálni. A kedvence a paradicsom volt, amit a kis vörös ki nem állhatott, de a szőrcsomónak még azt is elkészítette. Megmosta. Felvagdosta azt a plöttyedt izét. Fujjj..

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Hétf. Feb. 19, 2018 6:25 pm

Szélesre húz a mosolyom... Oké, lehet már vigyor is volt. SŐT!
Ahogy egyre csak folytatja már egész biztos hogy nem tudok uralkodni a képemen, és biztosra veszem hogy tökéletesen látható, mennyire is szórakoztat a szövege.
És még az a felajánlás is!
De kedves...

Újra mosolygok, most már biztosan, és bár először a maradékát nézem, ahogy darabol, majd azt, ahogy eltünteti a utolsó lépéseket. Aztán a szemeibe nézek. És egyszerűen muszáj egy újabb mosolyt elengednem.

Mégse szólok egy szót sem.
Egy árvát sem, egyszerűen csak emelkedik a kezem, magával ragadva a villát, és egyszersmind és kérlelhetetlenül, előrehajolva felszúrom rá azt a hátramaradt darabot.
Szinte egyenesen a számba tömöm.

Rágok.. rágok, nyelek. Talán belenézve, mindvégig a szemeibe, de talán csak végig fuldokolva egy felkívánkozó mosolyban, amit a helyzethez mérten, értelemszerűen nem most akarok/vagyok képes szabadon engedni.
Ám aztán megint beszélek.

- Tudod... tetszik hogy a kutyádhoz hasonlítasz.. - és mosolygok. Szélesen. Valahogy.. nem is az amit mond, hanem maga a jelentése. Régóta nem volt ember... vagy akár állat, aki emberszámba vett volna.
Mondjuk ő sem..
És a megjelenő kérdésre, hatalmas mosoly vonul a képemre.
Megint.

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   

Danny & Danielle - LA útjain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next