HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2018.05.25.
Új staff a csatasorban! *-*KLIKK ;)
Amy

2018.02.14.
Vééégre meghallgatott az a bizonyos.. Részletekért Kit-KATT..

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Avatárfoglaló
by Nolan St.Clair Vas. Aug. 19, 2018 11:42 pm

» Karakterhirdető
by Marley Mohle Kedd Aug. 14, 2018 9:18 pm

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Keegan B. Windsor Csüt. Aug. 02, 2018 10:14 pm

» Basic instinct
by Raina Maddox Pént. Júl. 27, 2018 11:41 pm

» Narah Le Strange
by Narah Le Strange Pént. Júl. 27, 2018 2:44 pm

» Sharon Bartram
by Sharon Bartram Pént. Júl. 20, 2018 11:06 am

» Hiányzások
by Ville Deadman Wallow Hétf. Júl. 16, 2018 11:19 am

» Megosztanám...
by Danielle C. Portland Kedd Júl. 10, 2018 5:15 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Gloria "Sapphire" Salinas

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Danny Doyle Haynes

Raina Maddox

Johanna M. Riley

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Május 06, 2018 3:19 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Danny & Danielle - LA útjain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SzerzőÜzenet

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : tattoo artist

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Hétf. Feb. 19, 2018 9:16 pm

Tényleg olyan volt, mintha évek óta nem evett volna. És talán így is volt. Mindaddig, ameddig az omlett maradékát rágta Danny, a kis vörös mindvégig őt figyelte. Nem gy, mint egy nyomorult kukkoló, perverz nő, aki abban leli örömét, hogy másokat megfigyelhet, inkább csak érdeklődve.
És nem tudott elmenni afelett a tény felett, hogy talán tényleg, és relatíve régóta nem ehetett jó kaját. Még ha nem is tudta pontosan, mikor helyezték szabadlábra.
De inkább hagyva ezeket a gondolatok újabb szürcsölésbe kezdett, az utolsókba, ami még volt a pohárban, és ahogy már csak a levegőt szívta volna, egy elnyomott fintorral az arcán pakolta vissza az üveget az asztalra, pont akkor, amikor Danny vélhetően nem megfulladni akart a tojásoktól.
Danielle csak a miheztartás végett is megmozdult a széken, maga alá húzva a lábait, pontosabban a szék alá, az ex zsernyákot nézve, hallgatva, ahogy beszélt.
Hogy mi?
- Hát.. ha gondolod, ha rosszalkodnál, akkor rád is nézhetek rondán, de csak mondom, nála sem sikerül ez a tervem soha. Mindig nyal kettőt és meg van bocsájtva, bármit is tegyen - nevette el magát, és tényleg így volt. A pitbullja volt az életének a másik része.. Harmadik a tetoválásokat és a jointot leszámítva. Élt-halt azért is a kis büdösért.
- De.. hogy érted ezt? Jó, ha egy kutyához hasonlítanak? - kérdezett rá egy leheletnyi szünetet tartva az előző elmélkedést követően, és valahol ott mögötte a kávéfőző hangja kezdett berregésbe. Valószínűleg az espresso tényleg ütősre sikeredett valakinél.
Adott még öt percet a pincérbigének, mielőtt az asztalukhoz lépett volna. Vagy azért, hogy megkérdezze, hozhat-e még bármit, vagy a csekket kérve oszoljon-e a nép. Mindenesetre érdekelte a fickó válasza a feltett kérdésre.

Vissza az elejére Go down

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ex-zsaru, ex-elítélt

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szer. Feb. 21, 2018 12:42 am

És felvigyordulok. Fura.. és nehézbe futó elgondolás elképzelni ahogy a szavait átültetjük egy emberi létbe. Mégis csak futó gondolatként szalad át. Az ő mentalitását viszont egyértelműen leképezi.
Elmosolyodok... Újra.
Mégiscsak a befutó újabb gondolatra összpontosítok a követezőkben.

- Úgyértem.. - marok rá megint az előttem ácsorgó vízre, de nem várok a további megokoló szöveggel, a kupakját már valahogy útközben letekerem.

- Ez azt jelenti számítok Neked.. - és rövid a szemeibe ragadó szünet  - Mármint nekem... - "jelenti azt". És mosolygok. A továbbiakban, de aztán máris az üvegre kapok és mélyen, vagy a háromnegyedét egyetlen levegővel bőven leengedem.
Valamikor ekkor érkezik a palacsinta. Még. Meg az ő sütije is az asztalon koccan...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Feb. 23, 2018 11:26 pm

Az addigi mosolya, az érdeklődése egy pillanat alatt megszűnt és hosszas, aligha szúrós pillantással méregette az exzsernyákot a kis vörös. Tényleg számított volna? Mi változott ebben az egész rakjál ki-majdnem elütöttél-normális vagy?! kérdéskörben, de valahogy sejtette. Szakállka úgy tűnt, mintha elfogadta volna és nem akarta volna élve megnyúzni csak azért, mert különc volt. Ő maga pedig meghallgatta azt, hogy Danny mennyire nyomorúságos helyzetet teremtett maga köré, és hogy még mindig a poklot látta csak. Azt, ahol a gyerekei újra és újra meghaltak.
De azzal, ahogy a kupak sercegve adta meg magát, a gondolatai is vele együtt csusszantak valahogy mélyebbre, már egy kiadós sóhajjal karöltve nézett csak el egy pillanatra.. valahova az asztal lapjára, és csak akkor nézett fel, amikor a sütemény mosolygott rá a tányérról.
Tudta, hogy mondani kellett volna valamit, de csak egy szaros köszönöm volt a válasz. A pincérbige szervírozására és nem arra, amit percekkel, másodpercekkel előbb hallott az asztal túlfeléről. Inkább a villáért nyúlt Danielle, csak lopva pillantva a fickóra.
- Előfordulhat, hogy igazad van - lódult meg a nyelve aztán mégis. - De magamtól ilyet soha nem fogok mondani senkinek sem, hogy szükségem lenne erre, vagy arra, adott emberre meg végképp - vágott le a villájával egy darabkát, aztán nyársalta is fel azt a falatot a fémre. - Sose jelent jót az - fejezte be a gondolatmenetet elvágva egy mosolytalan mosollyal. Talán most először vallotta be szemtől szemben mindezt a másiknak, és.. igen... a majdnem gázolás fényévekkel ezelőtti eseménynek tűnt kettejük közt. Annyi minden történt azóta.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szer. Feb. 28, 2018 4:13 pm

A palacsinta befut, én meg.. szinte a végletekig puffadva bemérem. Nem is tudom... mikor ettem ennyit utoljára, ilyen jót, de főleg... ilyen kellemes társaságban.
A közel mellettem ülő lányra nézek, elmosolyodom... mintegy nyugtázva hogy ő is boldog valahol attól amit kapott, de az orromba hirtelen felszökő illatok valami mást is előtérbe helyeznek.
Vasárnapi.. visongásokkal teli estéket, ahogy két törpe az asztal körül kerget és én.. igyekszem lefoglalni minden percet, amíg elkészül az a kellemes és édes, és az egész család együtt ehet.
Azonnal összefacsarodik a gyomrom.

A villa a kezemben, az új, de alig tűnik fel, hogy csak szorongatom. Magam elé bambulok. A palacsintába. Egy élménybe.. A szabadságba.
Aztán a hangja az ami hirtelen ránt ki.
Talán másodpercekkel is később eszmélek.

- Nem baj. - egy nemigazi mosoly - Jó emberismerő vagyok. - azzal erőt veszek magamon, és uralkodva az érzésen, azonnal a palacsintának látok.

Most.. valahogy nem kézenfekvő tovább beszélnem...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Márc. 09, 2018 11:28 am

Elnézve Danny-t a kis vörös egy pillanat alatt levágta, hogy valami nem stimmel, mégis, vagyis inkább mégsem szólt semmit. Az első falatot betermelve elnézett maga mellé, ahogy az ex-zsernyák úgy nézte azt az adag tésztát, mintha épp kínpadra várt volna.
A szájában lévő torta az édes gejl ízével egyszerre keseredett meg és maradt ugyanolyan cukros-citromos. Mégis tovább ette a sajttortát, hagyva, hogy minden egyes újabb falat még inkább eltelítse, míg már úgy nem érezte, hogy nem megy több.
Megköszörülte a torkát valahol a vajas kekszréteg utolsó falatjánál, és mielőtt azt is letuszkolta volna a torkán, Danielle a pár kortynyi kólát tartalmazó üvegért nyúlt és kitöltötte azt a keveset a poharába.
Nehéz volt megállnia, hogy beszéljen, de nem akarta megzavarni a másik rituáléját, mert tudta. Az ilyen pillantások, a bennük rejlő érzések valahova oda juttatták a tulajdonost, ahova neki, a kis vörösnek nem volt bejárása és nem is akart tudni mindent.
Egyetlen korty fekete lötty után az utolsó torta darabkát is a szájába pakolta, pár rágást követően pedig a nyelt.
A legegyszerűbb folyamat volt az evés és az ivás, amit egész életében művelt. Kivéve a cigi, mert azt csak szívni és fújni kellett. Vagyis.. inkább engedni, és ebben a pillanatban, ahogy a jointra gondolt, sokkal inkább kívánta, mint bármi mást bármikor.
Talán mert akkor csinálhatott valamit és mégsem kellett gondolkodnia.
Mégis megvárta, hogy Danny befejezze a palacsintás szertartását, akkorra már rég a fickót leste, még egy torokköszörülést beiktatott a kis vörös.
- Kérünk még valamit? Vagy.. kipukkadsz, mint én? - vigyorodott el hirtelen, hátradőlve a széken megsimogatta a saját ovis-kinézetű hasát a felsőjén keresztül. Semmi nem jelezte, hogy egyáltalán evett volna, de mégis úgy érezte, hogy már egy falat se fért volna el benne.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Márc. 09, 2018 9:47 pm

A csönd... A csönd hirtelen és szokatlanul állt be, és magam is.. csak valahol a hátsó, legbelsőbb régiókban érzékelem, mégse kézenfekvő hogy valódi formát öltsön.
A jelenet...
Mert valahogy tudom én, hogy miattam hallgat. Hogy tekintettel van, hogy magamra enged, és valahol.. hálás voltam ezért a nyugodt pillanatért.
Talán...
Képtelen lettem volna magyarázkodni.

Azán mégiscsak elfekszik az az üres villa.
Keresztbe a tányéromon, árván magára hagyva azt az utolsó falatot.
Mert így szokás...

- Nem... mehetünk... - mosolygom rá, és szinte egyszerre a beszéddel már emelem is a levegőbe a kezem, mintegy jelezve hogy kérjük a számlát.
Szerencse hogy erre még emlékszem...

Kutatom a tárcám.. csak némileg megemelkedve az ülésben halászom ki szavak nélkül a nadrágzsebemből. Kinyitom.. lapozgatni kezdem, és nem is tűnik fel, talán a kényelmes környezet, hogy a korábbi igen vékonykának tűnő fiatalka lány, valahogy oldalról jelenik meg.
És már fekszik is az orrom előtt a papír.

Ránézek... kikeresem a szükséges összeget, némi borravalóval is megtűzve, és újabb mosollyal a szemeibe az asztalra engedem.
Mehetünk...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Hétf. Márc. 19, 2018 3:42 pm

Biztosan Harry Potter tanonc volt a kis bige, mert egy szempillantás alatt már ott is termett köztük, mindez a meglepettség ki is ült a kis vörös képére, de egy pillanat alatt rendezte arcvonásait és inkább a csendes közönyt választotta. Igazából letojta, ki mit csinált a közelében, helyette pedig inkább a mellette ülőt figyelte, ahogy a pénzzel bánt. Már megint. Rohadtul nem tetszett neki az, hogy a seggét kocsikáztatták, hogy a kajáját fizették, hogy... igazából most egy nyomorult hostesst, vagy dugás nélküli ribancot alakított.
Megköszörülte a torkát is erre a gondolatra, és hirtelen megéhezett egy cigire. Vagy inkább szomjazott.
És fel is emelkedett, ha már a pénz az asztalra került, vagy bele a kis könyvecskébe, és a kislány már ott sem volt. Úgy látszott, mindenki a profitra gyúrt, és ebből is éltek meg az emberek. Muszáj volt.
- Két perc és jövök.. - indult el a nőőőők jelzésű ajtó felé, mert nem akart volna megállni az autópályán, csak úgy csorgatni. Valahogy nem lett volna kedve ahhoz, hogy a gekkók, a sivatagi kaktuszok mind lássák a pucér seggét. Na meg Danny-nek sem kellett volna. Az éjszaka során már attól teljesen kiakadt, hogy egy szál bugyiban és trikóban meglátta volna. És mert annyi köze volt a vezetéshez, mint levelibékának a galambokhoz, inkább nem kísérletezett azzal, hogy az egyetlen sofőrje hősi halált haljon, ahogy meglátja őt guggolva áldozni a sárga folyó szentségének... Még mit nem?!
Eltűnt az ajtó mögött, és a beígért két percet betartva csak egy gyors arcmosásra futotta még, megigazította magán a ruháját is, elszöszölve egy kicsit a rövidnadrágja gombjával a derekán, ujjaival beleakadva néhány kilógó rojtba is az anyag alján a combján. Csak a miheztartás végett, és már ki is csoszogott a helyiségből. Ha Danny nem odabent várta meg, akkor könnyed léptekkel sétált ki a parkolóba, ki is szedve a dobozt a farzsebéből, hogy rá is gyújtva egy fehér szálra. Ha még bent volt az exzsernyák, akkor egy mosoly kíséretében indult meg kifelé, de ha már végleg kint voltak, akkor három szívás után a pacák felé nyújtotta a fű nélküli rudacskát. Kezdett kifogyni... vissza kellett fognia a füstölgéssel, különben hamarosan morcos lesz.
- Ha hazaérünk.. vagyis ha kidobod a seggem a kocsiból, muszáj leszek kompenzálni, hogy állandóan te fizetsz mindent - nézett komolyan a másik szemeibe a kis vörös, és így is gondolta. Gyűlölte, ha eltartják. Az anyja halála óta nem igazán volt ebben része és függetlenebb volt annál, mintsem hagyjon ilyeneket.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Kedd Márc. 20, 2018 5:34 pm

"Két perc és jövök.."

A szavak hirtelen meglepődöttséggel érnek, de nincs is miért meglepődnöm. És valahol ezt tudom jól. Talán én voltam az aki túúl sietősre vette az ütemet, aki szabadulna, talánmert... Talán mert fél.
Hogy mitől?? Ez, az.. amit nemigazán tudnék szavakba önteni. Átgondolni... Ebben a pillanatban, vagy itt vele, a környezetben, talán valamiféle lelepleződéstől??
Mégis miben leplezhetne le az.. hogy talán mégse múlt el minden annyira nyomtalanul... Hogy az idő... ha bezárva töltöd, talán nem old meg semmit. Nem töröl el képeket, nem dolgoz fel.. nem old meg, és még arra is képtelen, hogy egyszerűen csak legyints, és éld tovább az életed. Valahogy sosem éreztem ezt ennél erősebben.. mint itt, ebben a pillanatban. Mint amikor valaki kettészakad. Két.. fél. Egy aki élni akar.. aki önállóan rázza le magáról a súlyokat, és egy... aki még mindig ottragadt a múltban. Talán szenvedő. Aki a részévé vált.. aki talán önmaga tette részévé a szenvedést, és valahogy most éreztem egyedül, a legerősebben ezt a kettősséget. Mégis... csak bólintottam ahogy messze, a mosdók felé tűnt el, és magamra maradva végiggondolhattam néhány gondolatot. Néhány olyat amik eddig csak a mélyben léteztek.

Az ajtó nyílása... bár csak gyakorlott füleknek volt hallható, mégis megakasztotta az én füleimet. Irányba nézek.. és elmosolyodom. Valahogy ő jelentette a 'jobbik' felet. Ez a lány... Aki nem tudom ki.. mi... akiről annyit tudok hogy sötét volt a múlt, mégis lobog benne az élet, és valahogy jó példának szolgált. A legmélyebb zsigerekben éreztem...

Kitolom magam alól a széket, és felállok, ahogy a biccentésemre biccent(?), és előreengedve őt követve magam is megindulok a kijárat felé.
A kiszolgálást csak egy köszönő biccentéssel intézem..

A kinti levegő, valahogy szabadságot ígérően csap mellbe. Mellé idomulok, közvetlenül a közelébe... meggyullad a szál, és ahogy felém nyújtja, csak egy rövid pillanatra nézek oldalról a szemeire.
Aztán mégis elveszem.

Beleszívok, és talán most.. ez az első alkalom, amikor nem a gondolatok száműzésére használom. Az elnyomásra. A lelazulásra, egyszerűen csak szórakozom. Aztán visszanyújtom a tulajdonosának.

- Ne törődj vele... - a hangom halk, egy percig sem kitörően lelkes. - Úgyis csak addig nyújtózkodom, amíg a takaróm ér... - elmosolyodom. Olyan nemigazi.. vidám mosoly ez, mert a pénzkérdés... Még mindig nem rendeztem, még mindig nem néztem utána a helyzetnek, túúl sok emléket ébreszt. Nem jó emlékeket..
Ezért csak megkerülöm a kocsit, és ha ő is beszállt az ő oldalán, csak akkor rakom magam is be magam.
És már kerül is a helyére a kulcs.
De a motor még nem indul.

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Hétf. Ápr. 09, 2018 10:33 pm

Klasszikus, köntösbe bugyolálva

Belélegezte a szinte akkor kifújt, füsttel teli levegőt. Tudta, hogy a Nikotinmentes Élet Pártjának tiltólistájára kerülne, ha a közelükbe menne és távoltartási végzést is dugnának a csinos kis fokhagyma seggébe, de nem érdekelte. Az embereknek megvolt mindig is az, amit sosem akartak feladni. Egy rossz szokás, egy hóbort, egy viselkedési minta, amiről az emberek többsége még csak nem is tudott.
Ezért is várt türelmesen, ameddig a kis rúd nem nála kalandozott, a szája és az ujjai közt, de amikor végül megint nála landolt, csak egyetlen laza mozdulattal pöccintette be a szájába azt.. végignézve Danny autókerülő hadműveletét, és ha már menni akart az exzsernyák, beamőbázott a tragacsba a kis vörös is. Nem mintha lett volna választása, mert vagy vitette magát, vagy lejárta volna tövig a virgácsait, és ha már lehetett választani, naná, hogy a kényelmesebb verzióval élt.
- Oké, akkor nem törődöm - kapta ki a szájából a kis rudat, ha már beszélt és reagálni akart volna valamire.. Érdemben. - De tudod... vannak azok a bigék, akik északi hósapkát játszva olvadoznak valami gaz miatt, amit a hű pacis pásztor visz nekik első randira, róluk már esett szó korábban is. És vannak azok a ribancok, akik elvárják, hogy minden pénzedet rájuk áldozd.. miközben neked még egy cseszett kenyérre sem telik - vonta meg a vállait Danielle, miközben az ujjai szabadon kezdtek el garázdálkodni a rádió környékén, és igen, annyira nem vágta, hogy az autót be is kell indítani, hogy megszólaljon a kütyü, ezért feladva a próbálkozást inkább a csendbe pöfékelt bele a bagóval.
Letekerte az ablakot, hogy beengedje, vagyis inkább ki a gázkamra szagot az autóból, helyette pedig a relatíve friss, de inkább szmoggal teli levegőt hagyta beszivárogni.
- Szóval enni márpedig fogsz - vigyorodott el hirtelen, és megállás nélkül folytatta, nekidöntve a fejét a fejtámlának, hogy a zsernyák felé bambulhasson, a másik arcát, profilját vizslatva, ha nem néztek a kis vörös felé. - Randin sem hagyom, hogy fizessenek, és ez meg ráadásul a legtávolabb is áll attól, hogy smacizzunk, szóval ne aggódj, megadom, ami jár. Vita nincs.. Tényleg nincs - pakolta fel a mutatóujját a levegőbe, mert nem akart vitát, ellenkezést, semmilyen de... kezdetű felvetéseket.
Tartozott. És ha már Danny a tetoválásokkal felhagyott, akkor minimum egy egész fű ültetvényt fog a nyakába borítani.. na jó.. az talán túlzás lenne, de nem akart tartozni. Főleg hogy most látja először, és talán utoljára is.
Senkinek a szar napja nem lesz. Ezt eldöntötte. Itt és most, a kocsiban ülve.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Csüt. Ápr. 12, 2018 1:26 pm

"Oké, akkor nem törődöm"

Rábiccentek. Én is éppen így gondoltam. Már nyúlnék a kulcsért, indítanék rá, amikor mégis úgy tűnik méég beszélne.
Én meg nem vagyok az aki beléfojtom.

Csak hallgatom és hallgatom.. még akkor is, amikor a rádió kapcsolóján matat. Aztán ránézek. Amikor végzett, pont a szemeibe, és...
talán azt hiszem nincs értelme érdemben kötözködnöm.

- Jól van... Nem aggódom.. - és biccentek. És csak ennyit mondok.
Aztán már indul is a motor, nem kínkeservesen, csak a maga lassú tempójában, és ha nincs újabb ellenvetése, lassan kigördülünk a parkolóból.

Az út.. ha ő nem szól, most valahogy megint csendben telik. Járnak a gondolataim. Körbe és körbe, néha szöges ellentétességgel. Néha a múltban járok... a régiben, néha meg nem is sokkal ez előtt. Aztán a jövő is viszontagságot kap. A ma este.. a holnap.. a lerobbant ház, ami otthon vár, és valahogy őszintén.. abszolút nem szerepel a listán a kívánalom, hogy egyszerűen hazavigyem és vége.
Valahogy tényleg... valamiféleképpen kezd érdekelni ez a nő...
Lány.. TÖKMINDEGY!
Csak még azt nem tudom igazán, hogy miért is, vagy hogy hogyan.
Ami a biztos, hogy nem akarok megválni tőle.
Örökre, semmiképpen sem.

És valahogy fura egy érzés ez...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Vas. Ápr. 15, 2018 12:16 am

Akart még mondani valamit? Közel sem biztos. Talán.. az alváson kívül elérkezett az a másik pillanat is, amikor nem locsogott és nem fecsegett feleslegesen. Egy bólintás azért még belefért az úrihölgyi engedélyébe, és ha már valamit kimondott, az úgy is volt. Nem szeretett tartozni az élet egyetlen oldalán sem.
Otthon pedig... hát főzni biztosan nem fog, mert azzal egyenes út vezetne a temetőbe, de.. talán egy energiaitalt végigfolyat majd az ex zsernyákon. Ezt elképzelve vigyorgott bele a szélvédőbe, pont akkor, amikor végre felbrummogott az autó vén motorja, és már nyúlt is az övért, keresztülhúzva a mellkasán csatolta be azt végül. Nem fog itt meghalni, noha nem is tervezte.
Ahogy az út mögöttük fogyott, egyre közelebb érve - bár csak pár métert tettek meg - Vegashoz, úgy felejtette el a csendet megtörő zenét, és az ujjai az ölében nyugodva kulcsolódtak egymásba, míg az ablakon kibámult oldalra fordulva. Figyelte a kis vörös a tovasuhanó házakat, az egyre ritkuló növényzetet, és tudta, hogy hamarosan sivatagi rókát fognak játszani. Ismét. Csak Danielle kevésbé volt farkas és nem jeti-módon szőrös.
Mégsem hunyta le a szemeit. Kicsi korában, ha autóban ülve próbált elaludni, mindannyiszor összerezzenve felijedt, ahogy a fák árnyékai magasodtak a napsütésben..
Ezért is inkább csak lehúzta a cipőt a lábairól, hogy a jobbját felhúzza az ülésre maga alá, miközben a jobbját felemelve az ablak üvegéhez ért az ujjperceivel végigsimítva annak felületén, aztán a nagy taperolás közepette csak nézett ki a fejéből, mindenféle gondolatot mellőzve és nélkülözve. Ráért minden. A rokonok, a család, a világ, a jelen... minden ott volt és úgy, ahogy kellett lennie, és talán.. ezekben az apró momentumokban hitt, a boldogság nyugodt medrében. Neki elég volt ennyi is. Most biztosan.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Hétf. Ápr. 16, 2018 6:02 pm

Az út egész csendben telt.. Mindvégig csendben. A motor zajtalannak cseppet sem mondható néha felerősödő duruzsolása néha okozott azért egy-egy pillanatban számomra értetlenséget, de szerencsére ő már ekkor a hátsó ülésen feküdt. Csak néha néztem fel rá.. benn a visszapillantóban, ahogy már nagyon régen nem tettem, mégis, most képes voltam végig távoltartani a régi rossz emlékeket, és egyszerűen elmosolyodni a néha kifacsarodott jeleneteken.
Most minden olyan békésnek tűnt...

Az egyetlen megálló, csak közel már Vegashoz, az útszélen az egyik bokrosabb részen hatott. Szükségszerű... - ezt mondta a víz, amit még a reggelinél gurítottam le, és habár mindvégig ott volt fejben, hogy már mindjárt ottvagyunk, most már biztosan kibírom még egy kicsikét, eljött az a pillanat is, amikor nem volt már többé halogatni lehetőségem.

Nem ébredt fel... Elvileg, legalábbis amikor sikerült visszacsattognom az útra, és csak egész halkan csukni az ajtót a fejem mellett, nem tűnt úgy mintha magánál lenne.
De ha mégis...
Senki sem követett, mégis egyetlen hátrapillantással az oldalszéli tükörbe, már újabb csendes morajlással tekerem ki a kormánykereket, hogy visszatérjek, vissza az útra.
Mintha semmi sem történt volna.
A Vegas tábla már csak alig néhány mérföldre lehet, de addig is, hadd pihenjen. Majd ha szükséges, és tudnom kell a pontos címet, majd felébresztem.
Kivéve ha felébred magától ő maga...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Kedd Ápr. 24, 2018 7:44 pm

Valahol az ötödik és a tizedik mérföld között az indulást követően megunta az egy helyben ücsörgést Danielle, és talán egy bocsika és bocsánat, ne haragudj és direkt volt (nem... nem volt direkt) szenthármas közepette felkelve hátrapasszírozta magát az ülések között. Figyelt azért arra, hogy ne gyűrje orrba Danny-t sem a könyökével, sem a lábával az amőbázás során, de amikor már hátul volt, elnyúlt az ülésen, mintha csak kanapé lenne. Oké, nem volt majd' szézhetven centi széles az autó, szóval először a lábait pakolta fel a mennyezet felé. Úgy tíz perccel később az oldalára fordulva próbált meg becsigulni a gömbölyödést követően, de az sem ment, mert a térdei egy kicsit lelógtak és tériszonyos volt. A térde, igen. Szóval megunva mindezt egy ideig még forgolódott, és mivel a kis vörös már nem látott egyetlen fa-árnyékot sem, sikerült bealudnia.
Később.. összerezzenve az ajtócsapásra ébredt fel.. de csak lassan pislogva mérte fel a helyzetet, nem-e rabolták el, vagy éppen nem-e adta el valami fekete piacon őt Danny, de nem.. Csak egy kicsit mozdult, hogy a visszapillantó tükörben ellenőrizze a fejet, a körszakállat és megelégedve nyugtázta, hogy még mindig ott van, ahol eddig volt. Egy cseszett hátsó ülésen egy olyan autóban, amit már csak a nemlétező szentlélek tart össze...
Legalábbis ez volt az érzése, nem mintha meg tudta volna mondani, melyik a gázpedál, melyik a fék és a kuplung. Trev már így is sok időt feccölt bele, hogy legalább ezek az alkatrészek eszébe jussanak néhanapján.
Egy hatalmas ásítással tolta fel magát ülő pozícióba Danielle, kiropogtatva a gerincét is a nyújtózás közepette, és csak akkor nézett körbe.. úgy nagyjából egy köbméternyi területen, ami az övék volt ebben az izében itt.
- Ott vagyunk már? - tette fel a kérdést unott-álmos hangon, mert fogalma sem volt, merre lehettek.
- Azon gondolkodtam... - könyökölt rá a két ülésre, előrehajolva, be a két ülés közé. -  az elmúlt hat másodpercben, hogy velem nagy szerencséd van... - előretuszkolta magát, át az ülések között, mintha csak átfolyt volna ott, és amikor ledobta magát az anyósülésre, csak akkor folytatta. Feltéve, ha figyeltek rá. Igazából mindegy volt, mert amúgy is elmondta volna, amit akart. De jobban esett neki, hogy nem olyan, mintha a falnak mondta volna. Vagyis.. Azért Danny olyan volt néha, mint egy hangszigetelt fal, ami csak hümmögésre és fejbiccentésekre volt képes, de már ez is haladás. - Nem szólok bele, hogyan vezess.. - vigyorogta el magát.
- Hova megyünk? - tudni akarta. Legalább annyira, hogy valóban irányban vannak.. fogalma sem volt, hogy elmondta-e, merre van az otthon. Volt, ami kiesett neki, hogy mit és hogyan mondott korábban.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Május 11, 2018 12:06 am

És felébredt...
Nem tudom miért tölt el meglepődöttséggel, talán mert annyira vigyáztam hogy fel ne ébresszem. Hogy miért?? Nemigazán tudnám megmondani.

- Kis híján.. - beszélem bele a visszapillantótükörbe, nem irányított módon valahogy egy kedves mosolyt is beleeresztve.
Aztán a második meglepő momentum amikor szinte a nyakamra tekeredik.
Szinte.
Ám azután mégiscsak megindul....

Csak annyira húzódom el, amennyire feltétlenül szükséges. Hogy előreférjen. Habár látszólagosan nemannyira/igazán zavarja a furának ható momentum. Nálam valahogy sokkal szokatlanabbnak hat.

- Hát Vegasba.. - vágok értetlen fejet - Nem?? - röviddel azután hogy földet ér. Hogy volna e egyéb meghatározása a ténynek, most valahogy elfelejtem felülbírálni.

- Már épp akartalak felkelteni hogy hova vigyelek pontosan.. - fordulok vissza az útra. - Csakkk... - enyészik el. Aztán vissza rá. - Gondoltam pihenj, ameddig csak lehet. - és egy gyenge mosoly. Nem tudom neki szól e vagy magának a ténynek, de őszintén, nem is akarom nagyon fejtegetni. Jólérzem magam vele, és ez tény. És ez olyan dolog amiben már nagyon régóta nem volt részem.
Még akkor is, ha csak szuszog mellettem.
JÓ... dolog nem egyedül lenni...

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Hétf. Május 21, 2018 12:21 pm

Vegas... A második otthona, vagyis inkább az első. A fű, a tetoválások mennye, amit semmi pénzért nem akart megfosztani saját magától. A biccentés bár látható volt a kis vörösnél, a gondolatai valamerre a szélvédőn túl reppentek fel a magasba, minden egyes légbuborékot bejárva odakint.. miközben ott ült a fém masinában, úgy zötykölődve, amit mindig is utált. Mert a rossz utakon még csak cigit sem lehetett tölteni..
Nem mintha most lett volna már cigije.. elő is kaparta a majdnem üres dobozt a zsebéből, a gyújtóval együtt pedig lepakolta a kesztyűtartó fölé a műszerfalra, csak ha szüksége lenne majd rá valamikor, akkor ne a seggénél kelljen turkálnia.
És így Danny is vehetett magához egy dohánnyal teli fehér rudat, ha akart.. bár ebben erőteljesen kételkedett Danielle, hogy meg fog történni. Még mindig nem tett semmit sem magáért. Olyat, amihez valóban kedve is volt. A kis vörös ki akarta őt nyitni.. lefejteni a rétegeket, mintha csak egy hagyma lenne és ott bőgni a rétegek felett. Úgy gondolta, hogy csak kívülről kapirgálta annak közepét, ott, a hotelben.. És ez nem volt elég.
Ezekkel a gondolatokkal nézett vissza az ex zsernyákra, amikor ismét megszólalt, és ahogy aztán elhallgatott, a potyautas egy lassú, nyugodt mosolyra húzta a száját, hogy aztán nekidönthesse a fejét a támlának. Most relatíve normális pózban volt képes megülni a kis hagyma seggén, még a korábbi alvást kiheverve.
- Te mindenkivel ilyen kedves vagy? - szólalt meg aztán, tényleg érdeklődéssel a hangjában, de persze nem felejtette el az eredeti tervet, hogy valahogy haza is jusson. Eredetileg nem így tervezte. Trevnél akart kiszállni a kocsiból, megnézni a kismacskákat, de aztán.. megváltozott benne valami, amivel nagyon is tisztában volt. A véleménye a mellette ülőről változott meg. Nagyon is. - A Royal Crest utcában lakom - amennyiért képes volt kibérelni azt az első emeleti lakást, az bőven elég volt. Úgy fordult az ülésen, hogy végig a zsarubát figyelhesse, ahogy vezet, ahogy koncentrál, és ahogy talán a kis vörös felé is néz olykor.
És mielőtt még meggondolhatta volna magát, csak lazán, mindenféle óvatosságot mellőzve emelte fel a kezét, hogy az ujjai Danny vállát érintve lassú ritmusban csússzanak le a bőrén egészen a könyökéig, aztán talán lejjebb is a csukló felé, ha azzal nem akadályozta meg a vezetésben. Érdekelte, hogy hogyan is fog reagálni erre az egyszerű, szinte semmitmondó gesztusra.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Csüt. Május 24, 2018 8:34 pm

Néz... Engem néz, határozottan érzem, és ez valahogy automatikusan húzza oda a figyelmemet.
Az ő irányába.

- Kedves?? Ééén..?? - Csak magától jön. Nem az lep meg amit mond, vagy hogy egyáltalán említést tesz, hanem az hogy ez ennyire nem nyilvánvaló. Elfogadott.. Akárhogy is, nagyot változott a világ az elmúlt 6 évben.. 6... év... Még soha nem gondoltam ezt végig teljes valójában... 6 év alatt egy gyerekből nő lesz. Egy csecsemőből táncoló kisiskolás és bárki.. bárhogyan a feje tetejére állíthat mindent, akár tönkretehet vagy megjavíthat egy egész életet..
6 év.
Kimondhatatlan fogalom.

- Én csak teszem azt ami telik tőlem. - már csak visszafele, a szélvédőnek válaszolok. Talán nem akarom hogy meglássa bennem. A ráébresztett tényeket, a valóságot, a bizonyosságot. Azt hogy mennyi minden szaladt el mellettem.
Rohanó KÉP a világ...

A szavai mégis csak oldalszélként csapnak a fülembe. Rohanó szellő... Nyugodt.. és teljes biztonságot adó.

- Royal Crest utca.. Értettem.. - válaszolok, és a végén már egy mosoly végzi a szemeiben.

Talán akkor lepődöm meg a leginkább amikor visszafordulva az útra, a kezét érzem a vállamon. Nem tudom mire véljem. Ahogy azt se ahogy csúszik lejjebb, odakapom a tekintetem, de aztán vissza az útra is, de megint oda. Aztán a kezemhez ér, a kormányon, amikor már a szemeibe. Kérdőn.

- Ezt most miért..? - ráncolódnak a szemeim. De nem támadón mondom, csak beleegyezően meglepetten. - ...kapom. - egészítem ki. A szemeibe. De persze közben az utat is jó lenne figyelnem, szóval nem időzöm ott sokat. Akárhogy is, a legfontosabb a FIGYELEM!
Csak hogy biztonságban... Legyünk..
mindketten.

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Csüt. Május 24, 2018 9:39 pm

Egy bólintást eleresztett a visszakérdésre, de aztán hagyta annyiban a dolgot. Ha itt és most nekiállt volna bizonygatni az igazát, Danny valószínűleg nyomott volna egy rohadt nagy satuféket, ő befejelte volna a szélvédőt - mivel hogy még mindig nem volt bekötve, mióta átfolyt az ülések közt - és heves ellenkezés közepette megpróbálta volna Danielle-t lebeszélni erről a tényről.
Ezért inkább egy lomha mozdulattal nyúlt hátra az autó első ajtaja mellé, hogy áthúzza magán a biztonsági övet, hangosnak tűnő csattanással végül becsúsztatta a csatját a megfelelő helyre. Pont akkor, amikor Mr. Önzetlen Szerénység ismét megszólalt. Ez lett volna a másik verzió a kevésbé halálos kimenetelt követő magyarázkodásnál. Tipikus! Az elmaradt választ a maga részéről egy lemondó sóhajra, amit félhangosan adott mindenki tudtára, hogy nem fogja ráerőszakolni az igazat a mellette ülőre.
Az utca névre nem is igazán reagált aztán, hanem inkább el volt azzal foglalva, hogy a következő misszióját teljesítse... Taperoljon.
A csukló részen azért már egy cinkos mosoly is felvillant a képén, hát még akkor, amikor kíváncsi tekintet figyelt rá a zsernyák részéről, és látta a kis vörös, hogy összezavarodva figyelte hol az utat, hol a tetovált bige ujjait amaz, de csak megköszörülte a torkát egészen halkan, mozdult az ülésben egy kényelmeset.
- Mert ehhez van kedvem. Te sose csináltál még ilyet? - villant fel egy kósza vigyor az arcán a mosoly helyett, és csak egy halvány pillanat erejéig gondolkodott azon, hogy felhagy a kézzel-taperolással gyógyítással, s elhessegetve ezt a gondolatot a pillantása a fickó combjára vándorolt.
- A hét fogást mennyire bírod? Ficánkolsz, ha neked rontanak? - oké, az ujjai már nem az alkaron csúsztak végig lassú ritmusban, hanem egyelőre a saját térdére pakolta azokat. Nyugodtan, nem rámarva a zsernyák lábára ruhán keresztül.
Pedig lettek volna ötletei.
És nem biztos, hogy a megfelelő helyen, vagy időben. Most...

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Május 25, 2018 1:19 am

Csak figyelem. Úgy, mintha délibábot látnék, pedig egészen biztos hogy nem akarom hogy így érezzen. Mégis valami rendkívül... fura, mégsem lehangoló. Az a jóféle-furcsa. Az a megbizsergető, az az új. Amiről valahol tudod hogy nem rejt veszélyeket, egyszerűen ÉRZED!
És ha kérdeznek, magam sem tudom megmondani, hogy miért is van hogy megbízok benne...
Megérzés??

Ahogy beszél viszont, a szavai csak méginkább összezavarnak. 'Ehhez van kedve'?? Miért van ahhoz kedve hogy tapogasson?? És most még véletlenül sem engedem be azt a hátsó sugallatot betörni, ami azt mondja: nagyon is jól tudod mit akar tőled.
NEM! Ez valahogy sokkal furcsább. És bár még sokszor is ránézek.. minden pillanatban amikor is csak a vezetés engedi, így is kell néhány újabb pillanatnak eltelnie, mire képes vagyok válaszolni is.

- Nem.. Még soha nem tapogattam embereket.. kedvtelésből. - mikor újra ránézek. - A motozás nemszámít.. - persze hogy nem! Kinek van ahhoz kedve!? Mindaz csak kényszerűség.. volt. Egykor. Aztán mikor újra beszél, talán percek is elteltek, mégis valahogy furcsán élem meg.

- Öööö... - akad el. De MÉGIS! - Nem tudom mi az a hét fogás. - nézek újra rá - Valami perverz?? - akadnak a szemöldökeim a homlokomra, mert ugyan mi más is lehetne.
Az első eszembe jutó...

Ez beszédes??

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Hétf. Május 28, 2018 10:50 pm

Fogadhatott is volna! Akkor is vesztesként tette volna le a lantot, és ha megkínozták volna sem gondolta, hogy ezt a választ kapja. Úgy kvázi valaha is. Sosem ért hozzá Danny senkihez sem, csak mert ahhoz volt kedve? Az exéhez sem, amikor épp elkapta "na gyere baby, nyeles tojást kapsz ebédre" érzés? Ezt.. nem akarta elhinni, sem pedig elfogadni.
Összezavarodva hallotta meg fél füllel azt, hogy a motozás nem számít. Persze, mert az munka volt, a másik meg.. remélhetőleg nem, sokkal inkább egyfajta - a legfontosabb - szórakozás, amit aztán ezerféleképp lehetett művelni. Csinálni... bármi.
- Ez most komoly?! - mondott, vagy inkább nyögött ki félhangosan, nem tetszését és megkérdőjelezését beleerőltetve ebbe a pár szóba. A kis vörös hanglejtése sejtette, hogy ez olyan téma volt, olyan.. egyfajta fekete lyuk Danny életében, amiről nem gondolta, hogy valóban igaza volt. Nem mintha választ várt volna rá, mert el tudta képzelni, hogy élete végéig érvekkel alátámasztva elvitatkozhatott volna az ex zsarubával, de ehelyett csak egy megadó sóhajtással nyugtázta. Nem, nem fog nekifutni a taperolásnak hatvanféleképpen. Ha Danny ezt mondta, akkor az így is volt igaz.
Azért... sajnálta, és nem tudta volna megmondani, hogy miért. Dehogyisnem!
Már épp beleélte volna magát a gondolatvilágába ismét, feltéve a következő kérdést, amire egy olyan választ kapott... na jó. A mellette ülő Kopasz-Körszakállas börtönviselt barna Télapó ismét meglepte. Nem is.. Inkább felcseszte magát egy pillanat alatt és most újabb hegyomlásnyi sóhajt engedett ki a tüdejéből. Hangosan. Panaszosan.
- Esküszöm, hogy E.T. lepacsizhatna veled, Danny - vigyorogta el magát. - Komolyan, mintha a SajtHoldas ember lennél. Vagy hogy van az, nem is érdekel. Tuti valami másik univerzumból érkeztél, Mister - vonta meg a vállait, és hiába mentek neki jobbra előre, mert még mindig a zsernyák felé fordulva játszott kötözött sonkát az ülésben, egy valami azért szemet szúrt neki. - Te tényleg azt hiszed, csak mert tépek néha és tetovált vagyok, már perverz is? - megrázta széles mosollyal a fejét. Nem, nem volt az. Gyűlölt mindenféle segédeszközt, az emberi durvaságot és azt is, hogy a nők többségére a faszik tárgyként néztek, akikbe néha belelógathatták a farkukat.
Még egy sóhajtás belefért, mielőtt belekezdett volna:
- Pici koromban, ha éppen hangosabb voltam a kelleténél, vagy nem tudtam megülni a fenekemen.. nagyjából mint most, vagy ha épp valamelyik fiú az oviban meghúzkodta a hajamat, esetleg a szomszéd kislánynak szebb babája volt, a bátyjának meg menőbb kis matchboxa, akkor anya leültetett maga mellé és megpróbált megvigasztalni, lenyugtatni, elérni azt, hogy jobb legyen nekem. Régen volt az az ujjas mondóka, a vadászós, lelövős.. de az esküszöm valami beteg elme szülötte rémtörténet... na mindegy is. Szóval a hét fogás... - sóhajtott fel, hogy mindezt elmondta egy szuszra, de már folytatta is. - amikor a térdedtől indulnak meg felfelé a csípő felé két ujj közé csippentve a bőrt.. kicsit megmozgatva azt.. sosem sikerült anyának végigérnie - mosolyodott el az emlékre, az eddig a maga mellett ülő fickót figyelve már inkább kifelé nézett a szélvédőn. - A harmadik körül már mosolyogtam, és tudod, nagyon csikis voltam.. szóval az ötödiknél már hangosan kacagva bújtam anyához, hogy még csak ne is tudja folytatni... - nekidöntötte a fejét a támlának, miközben az ujjai úgy csúsztak le a biztonsági övön, mintha csak egy gitár húrjait pendítené meg gyengéden, ráérősen, a legtisztább hangot kicsalva belőle. - Szerettem azokat a pillanatokat. Vele - sem a hangjában, sem az emlékeiben, de még az arcán sem tükröződött szomorúság. Nyugodt volt. És még mindig nagyon csikis. De arról senkinek sem kellett tudnia!

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szer. Jún. 06, 2018 4:47 pm

"Ez most komoly?!"

Nem tudom mire vélni a szavait. Vagyis... Igazából azt nem tudom, mit is akar tőlem. Pontosan. Hallani... Nem emlékszem rá hogy bármikor is csak úgy elkapott volna az az érzés, hogy "gyere, most megfogdoslak!..." Bármilyen idegen láttán.
Vagyis...

Halkan kezd csak beszívárogni az elmémbe, hogy minek is szólhat ez az elképedt reakció. De csak halkan.. és csöndben, mintegy lábujjhegyen lengetve meg a pillanatot... hogy talán én gondoltam rosszul?? Mégiscsak.. AZ!.. az indoka???

Elképedve bámulhatok, most én, talán elfelejtek valahogy lakatot tenni az ábrázatomra. Ám, ahogy folytatja... hirtelen ránt ki az ábrándozásból, és talán most is.. talán épp ez az oka, hogy a számon kicsúsznak azok a szavak...
AZOK!.. a bizonyos szavak.
És már nincs idő visszaszívni..

- Ööööö... - fogadkozom újra a legtisztább reakcióhoz, az elsőhöz, ami előjön. Még annak ellenére is, hogy újabb litániába kezdett. De elharapom a mondatot... Tekintve hogy... útközben egész más vizekre evez, énmeg.. valahogy elszégyellem magamban a gondolatot.

- Ne haragudj.. - csak a kocsi, hosszan beállt búgó hangja után válaszolok. Valahogy nemigazán tudtam hogy kezdjek bele. Hogy hogy finomítsam... - Tudod nem akartam... - de marad félbe. Feladom. Újra szélvédőre fordulok, és egy tetemeset sóhajtok. Inkább kellemeset. És ha kibírja szó nélkül, a következőben csak egy szelíd mosoly mellett válaszolok.

- Biztosan nagyon szerethetett... Az édesanyád... - a mosolyom mélyül... részvéttel teli hangulatot kölcsönöz a ténynek, mennyire is... nehéz elveszíteni azt akit szerettünk.
Pokolian nehéz...

És valahogy nem visz rá a tény, hogy visszahajoljak a vezetésre.
Pedig a szükséges pillantásokat megteszem!

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Szer. Jún. 06, 2018 5:44 pm

Ritkán beszélt ennyit. Amikor betépett, amikor ittas volt, vagy amikor csak rájött a szellőztessük meg a nyelvünket akció. Nem állandó jelleggel igazság szerint.
Felsóhajtott Danny újabb bocsánatkérésére és már nem volt kedve ahhoz, hogy elmagyarázza neki, fejezze be ezt az egészet. Rájött, hogy ez is az exzsernyák, ezekkel az idegesítő szokásokkal, de persze minden nagyobb hatásra változik az emberi természet, úgyhogy még nem akarta temetni a belevaló zsarut, aki lehetett a börtön, magánzárka, narancssárga szerkós szerelés előtt. El nem tudta képzelni őt a rossz zsernyák pozícióban. Túl kedves volt hozzá. Túl lelkiismeretes.
És ez talán kicsit irritálta, de hát ki volt a kis vörös, hogy ítélkezzen? Ő se fog soha tetoválni rózsaszín hányást-cicababás faszságokat. És persze, hogy tudta, hogy Danny sosem akarta.
Csak egy biccentésre telt tőle, miközben a szélvédőn bámult ki, de azt ugye mindenki észreveszi és tudja, ha figyelik, ezért is fordult balra a feje, hogy a kis vörös talán Danny szemeibe nézve egy ugyanolyan kellemes, nyugodt mosolyt villantson, amilyet kapott is.
- Igen, efelől nincs kétségem - sóhajtott egy kellemeset, de mielőtt nekicsapódhattak volna az útpadkának, vagy egy nem létező fának, bogárnak, vagy éppen egy szemben érkező autónak, kinyújtva a kezét megint Danny felé, az ujjai az arcélére csúsztak. És visszafordította a fejét gyengéden irányba, a szélvédő felé. Elméletileg tudott a pacák vezetni, amivel nem akart kísérletezni.. Nagyon nem.
- De amúgy te tényleg perverznek gondolsz? - kérdezte végül, mert egyrészt nem volt képes csendben maradni, másrészt nagyon rég ivott már energiaitalt, és a cigije is valahol az autóban döglődött. El kellett foglalnia magát. A beszéd pedig tökéletes volt erre.
- Te nem vagy az? Egy kicsit sem? Nem próbálnál ki bizonyos dolgokat? - kíváncsiskodott, kényelmesen ficeregve az ülésében. Muszáj volt tudnia. Legalább egy kicsit a mellette ülő titokzatos hagymácskából.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Pént. Jún. 08, 2018 11:41 am

Az ujjai... Az ujjai érintése sokkal kellemesebben érint mint annak előtte, és valahogy el is felejtek élni a pillanatnak, de talán túl későn is ránt vissza jelen.
Persze nem annyira, hogy akár egy percig is a kezemben lévő kormány jelentőségét elfelejtsem.
Mégis egy sanda-rajtett mosoly szalad ki az arcomon.
Ahogy már az utat figyelem.
De aztán ott az az újabb kérdés...

- Öööő.. - és újfent az a szokásos reakció. Aztán megemberelem magam! - Nem mondanám azt hogy annak gondollak, csakkk.. - és itt megint elveszik a reakció. Érzi is, mert újra kérdez, és én.. ha már, valami azt súgja, megérdemli hogy válaszoljak.
Mégis...

- Igazából.. - szemeim megint az úton. Elgondolkozok. - Sosem igényeltem semmi extrát. - pillantok vissza a szemeibe. De csak egy rövid pillanatra, nem hiszem hogy többet kibírnék. - Nem emlékszem hogy bármi is.. - itt újabb szünet, gondolkozom?? - eszembe jutott volna, habár láttam már dolgokat. - és itt megállok. - Talán pont ezért nem... - most kérdezem??? Nemegészen vagyok biztos benne, ahogy ugyanúgy az egészben, egyszerűen csak kimondom amit a fejem diktál.
Őszintén...

Hát nem épp ez a lényege egy hirtelen jött ismeretségnek?? 

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   Vas. Jún. 10, 2018 12:07 am

Témaváltás. Jobbnak látta, mint hogy ugyanazon a topikon lovagoljon hasztalan. A hallottakat azért jó pár percig csendben emésztgette, hol a mellette ülőre nézve, hol kifelé bámulva a menet közben mellettük elsuhanó táj kavalkádján. Még mindig, minden egyes alkalommal kinézett magának ilyenkor a kis vörös és azt követte egészen addig, ameddig el nem tűnt a horizonton.. Vagy mi volt az... anélkül, hogy kitekeredett volna a törzse. Mindegy is.
- Szóval.. - hagyta félbe a mondandóját, nem is.. inkább tizedelte azt. Tudta, hogy ennél többet fog mondani, összegezni, igazság szerint leginkább csak amiatt tartott szünetet, hogy átgondolt formába öntse azt, ami csapzottan csúszott volna ki a száján. Úgy tűnt, Danny mellé kellettek.. bizonyos gátak, és a hülyeségeket csak alig engedte átfolyni egy parányi kis csatornán. - Ezzel most azt akarod mondani, hogy villany lekapcs, és szigorúan egy póz volt az, amit el tudtál viselni? - kíváncsiskodott, mert érdekelte. Az nem létezett, hogy a mellette ülő zsernyákkopó csak ennyire volt képes. Igaz?!
- Gondolom sose néztél bele a Káma Szútrába. Igaz, nem túl izgalmas... Mintha egy tankönyvet lapozgatnál, ahol megmondják, hol kell lefetyelni, meddig kell pöckölgetni és hogy milyen hangokat kell hogy kiadjon az egyik fél, na meg a másik - itt kamuzott. Fogalma sem volt, mi szerepelt abban a vaskos szarságban, még anno az apja ágyán talált rá egy ilyen könyvre, és a megszáradt lapok láttán inkább sarkon fordult, lepakolva a összehajtott öblítő illatú ruhákat az ajtaja elé. Tizennégy volt, a sokadik ribancon voltak túl az apjával. Az a görény a dugással, Danielle pedig annak hallgatásával.
- Untatlak amúgy ezzel a témával? - döntötte oldalra a fejét is, neki a támasznak, miközben a kis vörös Danny profilja felé bámult. Ha elmondja, hogy amúgy létezett egy német hangosfilm olasz beszéddel, ahol szerepelt a hét törpe, a herceg és egy szemérmetlenül viselkedő pornós bige, aki odáig volt amúgy a flóra-fauna projektért egy méretes retek képében, Danny kidobta volna az autóból. Pedig... egy próbát igazán megért volna, nem igaz?
Az volt életében az első pornó, amit bő másfél órás nyögések és megjátszott meglepettség kísért. Az első és a legrosszabb is volt. Soha többé!

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Danny & Danielle - LA útjain   

Danny & Danielle - LA útjain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10