HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Today at 7:21 pm

» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Gabriel Sadik Today at 5:35 pm

» Megosztanám...
by Ville Deadman Wallow Today at 2:00 pm

» Queen of Madness
by Josephine W. McAllister Today at 1:25 pm

» You cannot make me blue
by Trisha A. Mikhailov Today at 12:00 pm

» Külvárosi kocsma
by Dylan Osborn Today at 11:59 am

» Napi bölcsesség
by Josephine W. McAllister Today at 8:12 am

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Keegan B. Windsor Today at 8:04 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Casey Lewis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Casey Lewis

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : viccesnek lenni

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Casey Lewis   Pént. Feb. 10, 2017 6:14 pm

Casey Angel Lewis
Las Vegas
1994. 10. 31.
22
ingyenélő
addicts
babyfaced leonardo dicaprio

Amit jó ha tudunk...

2012-ben anyám elküldött pszichológushoz. Akkor már nagyban toltam a cuccot, de akkor még nem tudott róla. Azt hitte, simán csak bolond vagyok. Igaza volt.

- Fogalalj helyet, Casey, légy szíves! Kényelmesen ülsz?
- Ja.
- Remek. Mesélnél nekem egy kicsit magadról?
- Nem.
- Hm. Akkor kérdezek, jó? Miket szeretsz? Csinálni, vagy enni, vagy esetleg hallgatni...
- Semmit.
- Ha semmit nem szeretsz, akkor elmondanád nekem, mit utálsz?
- Mit utálok?
- Igen.
- Sok ilyen dolog van, nem akarok itt ülni holnap estig. De akkor jobb, ha beszélek, nem? De. Kezd hatni a speed. Szóval arra vagy kíváncsi, hogy mit utálok? Bocs, remélem nem zavar, ha tegezlek, nem tűnsz annyival idősebbnek. Meg idegesebbnek nézel ki, mint nekem kéne lennem, ez a közvetlenség talán egy kicsit felold. Szóval, mit utálok... Hááát.. magamat például utálom. Nem, ezt felejtsd el, ilyet nem mondtam, még a végén rámfogod, hogy depressziós vagyok, vagy valami ilyesmi. Sok ember van ám, aki utálja magát, de semmi köze nincs a depresszióhoz. Én például csak tisztában vagyok azzal, hogy mekkora szar vagyok, ezért utálom magam. Te nem utálod magad?

Dehogynem. A maradék időben a vállamon sírta ki magát, és csak az utolsó öt percben bírta kinyögni, hogy a férje megcsalja, a szülei válnak, a testvére biszexuális és amúgy nem is akart pszichológus lenni.

Mit csináltál volna, édesem, ha hagysz eljutni addig a részig, hogy szerintem meleg vagyok, mert nem áll fel a csajomra? Homofób kurva.

Kilenc évesen körülbelül annyit mutatott a mérleg, mikor ráálltam, mint most. Most elég vézna vagyok talán hatvanöt kiló a csaknem száznyolcvan centimhez, kockákról vagy szépen dudorodó felkarról eszembe se jut álmodni. Akkor sem jutott eszembe, csak a másik oldalról. Pufók arcom volt, pufók testem, a kettest alig kaptam meg tesiből. Nem segített a Harry Potter szemüveg sem, pedig akkoriban mindenki szerette a Harry Pottert. Engem nem szerettek szemüveggel sem, anélkül sem, mardekárszínű sállal sem, anélkül sem. Életem egyik legnagyobb kihívása volt így túlélni a mindennapos vécébúvárkodást. Ugye, ami nem öl meg...

...attól azt kívánod, bár halott lennél.
Tizenkettő voltam, mikor elkezdtem nem használni a középső nevem. Addig mindig úgy mutatkoztam be. Mindig azt írtam a dolgozatokra, a füzetcímkékre, a névsorba. Casey Angel Lewis. Aztán egyik napról a másikra Casey Lewis lett belőle. Kérdezték, miért. Mondtam, hogy nem illik hozzám, csak egészen addig nem tudtam.
Ha van még mit mondanod...

A jó öreg fülledt kocsma... Kicsi, de sosem látni át a másik oldalára a cigifüsttől. Régen a dílerem volt, aztán a munkaadóm a tulaj - ez utóbbi érvényes most is, de már csak az illegális melóra. Amikor még valahogy fizetnem kellett a fősulit meg az albit, akkor engedte, hogy besegítsek csaposként. Aztán kiraktak, anyámék visszafogadtak, és már csak terítek. Meg tesztelek, hatalmas örömmel. A piát még mindig féláron kapom.

- Te.. buzi vagy? - öt perce tántorgott mellém az ürge, azóta méreget, mint egy darab húst.
- Ja, az.
- És leszopsz?
Kiiszom az utolsó kortyot a poharamból, a szűrőig szívom egy utolsó slukkal a cigit és a hamutartóba nyomom, majd a szemem sarkából pillantok rá. - Mennyiért?

Ciki, ha nem szívesen mész át a csajodhoz, mert a szomszédainál olyan büdös van, mintha állatkertet tartanának egy kétszobás lakásban. Ciki, ha egyáltalán csak azért van csajod, hogy ne legyen egyértelmű, mekkora fűtőtest vagy. Évek óta, csak mindig más.

- Édibogyiiii. Mit akarsz csinálni? Nézzünk filmet? - beveti magát az ágyba, ahol egészen addig nyugodtan szívtam a zöldet. Annyira egyértelmű, drágám, hogy te ma is meg akarod dugatni magad, mint amennyire idegesítő a nyávogásod.
- Nem akarok filmet nézni, bocs - unottan közlöm, és felkészítem a füleimet a visításra. Mindig megpróbálom, hiába nem lehet.
- Már megint? Akkor miért jöttél át egyáltalán? Megint voltál valakivel előttem, igaz? Elegem van már abból, hogy sokadik legyek, Casey, akkor inkább szakítsunk! - hisztérikus sírásba kezd. Nem bírom a drámát.
- Jó, szakítsunk.
- Nem szakíthatunk, szükséged van rám! Hol találsz még egy olyan csajt, aki elviseli, hogy pasikkal csalod?
- Minden második sarkon.
És ez volt a végszó.

Tizennyolc voltam, amikor előálltak az ötlettel, hogy örökbe fogadnak egy kölyköt. Akkor még oké voltam, úgy volt, hogy kirepülök, így nem zavart. Már rég az albiban laktam, és ezerrel nyomtam a fősulit, mikor odakerült. Megkapta az én régi szobámat, én meg most, hogy kényszerből megint ott lakom, mehettem le a pincébe. Mennyit könyörögtem érte még kiskamaszként... Ezek meg azt hiszik, hogy büntetés.

- Ömm.. anya üzeni, hogy gyere fel ebédelni - jó pár kínosnak számító pillanat eltelt azóta, amióta lejött a lépcsőn, én meg pont akkor léptem ki a fürdőszobából egy szál törülközővel a derekamon. Neki talán kínos.
- Így menjek? - végigpillantok magamon és vissza rá. Élveznéd, mi? Pedig még csak néhány hete, hogy elkezdtem kialakítani valami formát a felsőtestemnek.
- Ne.. nem, megmondom, hogy még felöltözöl - nekimegy a korlátnak, akkora lendülettel fordul a lépcső felé. Cuki.

Háromszázkilencvennegyedik oldal. A mardekárszínű sálam még mindig ott hever a könyvespolc tetején. Kicsit sem gáz.

Vissza az elejére Go down

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : a Slaves of Hell női vokálosa

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Casey Lewis   Szomb. Feb. 11, 2017 5:00 pm

Elfogadva!

Szia Babyface Casey!

Hát én megmondom őszintén, hogy már az ET-d legelején lementem hídba, és azóta sem tudok feljönni. Very Happy Olyan hatással van rám a bűbájos személyiséged.
Egyszerűen IMÁDOMASRÁCOT!!! És… ELAKAROMRABOLNIEGYGAMÉRA!!!
Szóval nagyon ott van a stílusod. Wink

A neved első blikkre rohadt megtévesztő… Genya vagyok, de örülök, hogy Ville beleszaladt a csapdába, és egyből rád cuppant nyalóka (igen, direkt használom ezt a kifejezést hehe ) a csetiben. Oszt később kiderült, nem csak, hogy férfi vagy, de még langyi is. ÓÓÓÓÓÓÓ, mondom, ezzz de szép kör! Hehehe!
Innentől asszem Ville atyánk is sokkal körültekintőbb lesz… XD2

A Tiéd határozottan az az előtörténet, ami olvastatja magát, hisz iszonyú szórakoztató. Fuck yeah Sajnáltam, hogy hamar vége lett. Lehet, hogy tömör, de a lényeg benne van, és tökéletesen visszaad mindent a karakteredről, úgyhogy.....
Az avatárfoglalásod rendezve, és egy jókora ELFOGADVA plecsni villog innentől a csinos kis hátsódon.
A játéktér a Tied! Na, sipirc!
Vissza az elejére Go down

Casey Lewis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal