HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Jazz meg az
by Gloria "Sapphire" Salinas Today at 8:32 am

» LONDON LIFE
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 3:25 pm

» Depis fikusz - Cordelia, Nick & Crisiant
by Crisiant Boldrewood Vas. Okt. 15, 2017 8:09 am

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Okt. 14, 2017 7:36 am

» Filmtéma
by Danielle C. Portland Pént. Okt. 13, 2017 9:25 pm

» Az előző részek tartalmából...
by Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Okt. 13, 2017 4:56 pm

» Zenedoboz...
by Ville Deadman Wallow Pént. Okt. 13, 2017 12:41 am

» Micromed-torony
by Grace Reed Csüt. Okt. 12, 2017 11:15 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Vincent Morris Belvedere

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Lélekjáték

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet

Nick Lane

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : pszichológus

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Lélekjáték   Kedd Aug. 01, 2017 1:26 am

"Nem tiszta tudatos cselekvések"

Kerül újabb összetétel a jegyzetbe, és bízom benne, hogy ha bár csak apró léptékekben is, de haladunk valamerre.
És abban is hogy nem lesz egyszerű hátraarc.

Elgondolkodom, gondolatban belefogva egy újabb, korábbi kérdéskörbe, ám aztán mégis kapok egy kérdést. Én magam.
Mégsem arra válaszolok először.

- Nos... a racionalitás abban rejlik hogy vannak törvényszerűségeink. Amik megtartanak minket a valóság oltárán, olyan törvényszerűségek, amik biztosítják a zökkenőmentes együttélést. És vannak olyanok is, akik ezek betartására nem képesek.
Tudja az élethez szükségesek bizonyos... körvonalak.
- fejezem be, ám inkább csak időlegesen. Aztán vissza is térek a korábbi kérdésre.

- Ám az én esetemben... mire gondol pontosan? - visszakérdezek, és mondjuk hogy komolyan érdekel. Vagy csak abban bízom hogy a - végre - kialakult kétirányú kommunikáció némileg elősegítheti a 'mi' közös ügyünket.
Ami valljuk be, mindkettőnk számára előnyös lenne.
Nem csak neki...

Azt mondják, hogy a legszomorúbb dolog, amivel az ember valaha is szembekerül, az, ami megtörténhet vele. De milyen volt az az ember, aki szembenézett vele? Esetleg milyen nem lesz már többé? Sosem könnyű a jó utat választani. De ennek a döntésnek a meghozatalakor csakis a szívünkre hallgathatunk. Néha megtaláljuk a jobb felé vezető utat. Néha harcolunk a hibáink, a rosszindulatunk és féltékenységünk miatt, hogy megbánjuk és bűnbocsánatot nyerjünk. És a szégyen miatt, amit azért érzünk, mert nem azok az emberek vagyunk, akiknek lennünk kellene. És van, hogy megtaláljuk a jobb felé vezető utat… de van, hogy az a valami jobb dolog talál meg minket.
Vissza az elejére Go down

Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

Job : Solve problems.

TémanyitásTárgy: Re: Lélekjáték   Szer. Aug. 02, 2017 10:06 pm

- Körvonalak... Köszönöm, ismerem a társadalmunk normáit. Azoknak van szüksége a karámra, akik korlátok nélkül elvesznének... - sóhajtok fel alig hangerővel, aztán egy csipetnyi ingerültséggel nézek a férfira.
- Nézze, csak az ember képes embertelennek lenni, az állat sosem válik állattalanná. Nem hiszem, hogy ténylegesen érdekelne az okfejtése a civilizált együttélésről, mert az ember sokmindenre képes, de a legritkábban arra, hogy civilizáltan viselkedjen... Én pedig nem fogok utópiát kergetni. Úgyhogy kíméljen meg ettől, és tartogassa a lexikális tudását azoknak, akik igazi hallgatóság. Ami meg magát illeti... - hallgatok el egy fél pillanatra szemöldök ráncolva nézve a szoba átellenes sarkát.
A párhuzamos összeérő vonalakban mindig van valami szomorú.
Valami... Végleges.
Kicsivel hosszabban nem reagálok, mint terveztem, de nem sietünk. Ma kivételesen én se.
- Mittudom én', valamije biztos van... Például, hogy van? És kíméljen meg a történettől, hogy tancsírozta fel az előző betegét. Így is mindjárt hányok. - teszem hozzá sietve - De motivációkról magyaráz, tessék, mondjon akkor egyet. Magát mi motiválja reggelente? - szusszanok fel elégedetlenül.
Hogy a kérdés komoly vagy sem... Azt valószínű én sem tudnám megmondani ebben a szent minutumban. Valami változott az előző diskurzusunk óta, és nem az én idegi állapotom az egyetlen, ez pedig frusztrál...

Nick Lane

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Lélekjáték   Csüt. Aug. 03, 2017 11:02 pm

És támad. Nosss.. úgy tűnik érzékeny pontra tapinthattam, de egyelőre nem áll szándékomban feszegetni a dolgot.
Egyelőre..

- Nézze, Mr. Christiansen, Ön kérdezett, én pedig a legjobb tudásom szerint feleltem.- néma a belátó csönd.
De nem is áll szándékomban megtörni, így csendben kivárom amíg folytatja. Ha folytatja egyáltalán...
És FOLYTATJA!
Nem is akárhogyan, mégis, alig néhány hosszúra nyúlt pillanatot engedek a töprengésnek. És csak azután válaszolok.

- Köszönöm, remekül vagyok..! - hagyom fenn a hangsúlyt miközben bólintok - Eltekintve az ingemen ragadt ketchup és mustár keveréktől, amit a korábbi hamburgerem hagyott emlékül és ami biztos vagyok benne nem csak az Ön.. félelemküszöbét fogja feszegetni a mai napon - nemhiába fogalmazok légbőlkapottan - de sajnos még mindig nem gondoskodtam magamnak váltásingről hiába, hogy egyszer már megjártam. - és mosolygom - Ugye nem vagyunk tökéletesek... - csak egy lassú lélegzet, de még mindig nem kapkodom el - És ami a motivációt illeti.. - itt elhallgatok. Ám csak egy rövid időre...
Aztán véletlenszerűen újra elmosolyodom.

- Fogalmazzunk úgy, hogy megtaláltam az életcélom.
- már a szemeibe. És hogy hogyan tovább!?? Nem megszokott az általános okfejtés, de jelen esetben... hiszem azt hogy másképpen nem érhetünk célt. Csak őszinteséggel...
Legalábbis részemről...
Talán..

Azt mondják, hogy a legszomorúbb dolog, amivel az ember valaha is szembekerül, az, ami megtörténhet vele. De milyen volt az az ember, aki szembenézett vele? Esetleg milyen nem lesz már többé? Sosem könnyű a jó utat választani. De ennek a döntésnek a meghozatalakor csakis a szívünkre hallgathatunk. Néha megtaláljuk a jobb felé vezető utat. Néha harcolunk a hibáink, a rosszindulatunk és féltékenységünk miatt, hogy megbánjuk és bűnbocsánatot nyerjünk. És a szégyen miatt, amit azért érzünk, mert nem azok az emberek vagyunk, akiknek lennünk kellene. És van, hogy megtaláljuk a jobb felé vezető utat… de van, hogy az a valami jobb dolog talál meg minket.

Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Lélekjáték   Pént. Aug. 04, 2017 2:31 am

Fél vállról hallgatom a férfit. Van benne valami esendő, talán még bájos is, ahogy a hamburgerét ecseteli...
De az emberség ilyen forma látszata nem téveszt meg.
Csak egy csekély érdeklődésű lefitymáló félmosolyt villantok.
Hosszú csenddel illetem, alaposan megfontolva magamban, meddig tart az a bizonyos kirakat... Az a kirakat, amíg az ember engedi bebámulni a gyanútlan nézelődőt addig, amíg annak végeláthatatlanul a belépés meg nem fordul a botor gondolatai közt...
- Ebben az esetben... - kezdem lassan, és teljesen semleges hangon.
- Jó magának. - összegzem végül alaposan megfontolva a konklúziót. Nem mintha hiú ábrándokat dédelgetnék arról, hogy az ilyen helyen megvilágosító igazságok érik az embert, de valamifajta prekoncepcióm volt a témában.
- Hát én még, vagy már nem. - hallgatok el.
- Márhogy, a dolgok alakulásában irreleváns, hogy egy bizonyos forgatókönyv elveszett, vagy sosem volt. - teszem hozzá mély egyetértésben. Legalábbis ebben egyet értek magammal.
Egyeseknek jó lapokat osztott az öreg kaporszakállú, másoknak nem. Ez az élet rendje. Nem lehet valamivel építkezni, ami fizikailag nem létezik, legfeljebb papíron.
Jóformán ezt a témát itt lezártnak tekintem magamban. Ha a férfi nem szólal meg, elszórakoztatom magam a retinám inzultáló verőfényes napsütéssel folytatott küzdelmemmel, amit a hatalmas üvegtáblákon kibámulva provokálok a mai nappal szemben.

Nick Lane

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Lélekjáték   Pént. Aug. 04, 2017 2:39 pm

A reakció... beszédes. Habár nem képviseltetik magukat a szavak, a mögöttes értelem mégis enged némi rálátást. Ezért továbbra is csak figyelem.
Nem zavarbaejtően és nem.. csontig hatolóan fürkészve.
Egyszerűen csak nyílt érdeklődéssel.
Mert valóban kezd érdekelni ez az eset...

- Korábban említette a gyerekkorát...
- kezdek bele aztán mégis mikor hosszan.. mélyen hallgat -  Akkor se volt képzelete.. képzelgései arról hogy mi akar majd lenni?? - rövid a közbeiktatott szünet, habár bőven hagyok időt gondolkodásra. - Tudja, mint ahogy minden gyerek szokott.. Tűzoltó.. katona... Szuperhős... - emelem ki az utóbbit, amint kihagyok egy ütemet. Talán azért, mert azt várom ő reflektáljon. Vagy akár tiltakozzon, teljes beleéléssel, rávilágítva néhány újabb ismérvre.
Csak ez teheti a dolgokat világossá.
Megteheti...

Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Lélekjáték   Pént. Aug. 04, 2017 8:03 pm

Elmosolyodok azon a mindent tudó módon, mikor a hosszú csendbe megszólal a férfi. Olyan kiszámíthatóan jön a kanyar, hogy az ember könnyedén bedőlne.
Azonban másnap ide, vagy oda, nem teszem meg ezt a szívességet.
- Kurva régi dolgokat akar tudni, és én a jövőheti programjaim sem tudom számon tartani, nemhogy az előző évem. - közlöm némi közönnyel szembenézve a dilidokimmal. Ebbe nincs semmi provokatív, csak a kész tények, és egy kecses kitérőnek ható kerülés.
Najó, annyira talán mégsem térek ki.
- Arról azonban biztosíthatom, hogy semmiféle maszkulin apafigurám nem volt, úgyhogy ezeket a macho foglalkozásokat kihúzhatja a listáról. - vonok vállat, majd a lüktető halántékomhoz mérten szórakozottan szúrok közbe.
- Szerintem biztos, hogy hercegnő akartam lenni... Vallja be, magának is megvoltak a balerina hajlamai... Shhh! Ne essen zavarba, hébe hóba mindenki kicsit hülye. - teszem hozzá mosolyogva, nyílvanvalóvá téve, hogy teljesen elbagatelizálom a dolgot.
Pedig a valósághoz közelebb áll az, hogy igazából dunsztom sincs a hiteles és őszinte válaszomról. Ez a gyerekkor téma valami olyan, ami aránytalanul rövid és jelentéktelen volt az életembe ahhoz, hogy sokat hozzak magammal belőle...

Nick Lane

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Lélekjáték   Vas. Aug. 06, 2017 1:46 am

Elmosolyodom.. Csak a dolgok végeztével, mégsem áll szándékomban közbeszólni, olyan módon nem.. mint ahogyan azt sejtem várja tőlem.
Valami egészen más az ami leragaszt.

- Nos.. hiszi vagy nem, én torreádor akartam lenni. - rövid a szünet - Egész egyszerűen mert egyszer láttam a tv-ben, milyen szép, milyen fenséges és körüléljenzik az emberek, és mindez már elég volt. - kis híján elnevetem. Egy régi.. messzibeszáműzött emlék. Már el is felejtettem...

- Mire emlékszik a gyerekkorából?? - váltok aztán át, nem hirtelen, de nem hagyva túl sok időt a merengésre. - Bármi.. ami egy kicsit is megragadt, csak kell lennie egy jelenetnek ami emlékezetes, egy ajándék.. vagy egy születésnap.. Kutasson kicsit! - szólítom fel. Hogy miért? Mert kíváncsi vagyok megteszi e. Kíváncsi vagyok hajlandó e együttműködni, felülni velem egy száguldó vonatra, és elkalauzolni egy távoli időbe. Jó lenne nem leragadni.. a jelen árnyainál.
Mert minden elkezdődik egyszer...

Valahol.

Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Lélekjáték   Vas. Aug. 06, 2017 10:44 am

Torreádor... Egyetlen rövid pillanatig végigmérem a férfit, de teszem ezt egy kissé más fajta aspektusból ezúttal, a végeredmény pedig engem is lenyűgöz. Félresöpröm a felfedezésem.
- Nem állna jól a cicanaci. - cöccentek, minden téren kitérve az elől, hogy a gyermeki motivációkat bármilyen módon is el, vagy felismerjem.
A dolog rettentő ártatlannak tűnik, de vélhetően mindketten tökéletesen tudjuk, hogy pandora szelencéjét kóstolgatja az ember, mikor ilyen bugyutának ható csevegésekbe belemegy. Nem vagyok benne biztos, hogy akár csak egy csekély módon is jó ötlet egy ilyen feszegetésbe beleugrani, de két hattyúhalva pillanatokon belül hányós kiborulás roham között kell néha az adrenalin... Lehet, hogy tényleg mazochista vagyok.
- Semmi érdekfeszítő... A pótapáim heti kétszer váltották egymást, a családi ünnepek zöme érdeklődés hiányában elmaradt, bár anyám nővére elég agilis volt ebben a témában. Az egész egy katyvasz volt. Egyszer voltam cirkuszba... Mondtam már, hogy utálom a bohócokat? Szerintem ez onnan jön... - aztán valami kelletlen emlék féle mégis betüremkedik. Kizárom.
- Azt hiszem, kamaszkoromig bezárólag a legjobb emlékem, hogy elvesztem, és rettentő jót bújócskáztam egy rendőrörsön. - vonok vállat - Mondjuk remélem, nem ez csal vissza tudat alatt folyton a zsaruk közé... Ciki lenne. A keleti part legnagyobb metropoliszában nőttem fel. Ha az embert nem reggelizi meg egy aligátor, vagy viszi el a nagyvárosi bűnözés, egész élhető... Azt leszámítva, hogy egész Floridában az egyetlen hely, amiben semmi jó nincs. Se egy rendes tengerpart, se valami túristacsalogató... Fogalmam nincs, mit akar tudni... Az egésznek a hangulata maradt csak meg.

Nick Lane

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Lélekjáték   Hétf. Aug. 14, 2017 10:19 pm

"Nem állna jól a cicanaci."

Csak ennyi.. Mégiscsak csendben hallgatom, talán egy meglett mosollyal is kísérem, mégis jobban érdekel az, ami az után következik. Vagy mégis...

- Nos.. a gyermeki álmok nélkülöznek minden racionalitást.. - de csak kiegészítőként engedem, a következők... A következők elmesélnek minden mást, és szerencsémre - szerencsémre?? - ezúttal nem is fukarkodik a szavakkal.
Ezúttal...

- És mégis hogyan írná le ezt a hangulatot? - az egész végeztével kérdezem - Inkább jó.. vagy inkább rossznak!? - teszem fel aztán mégis, habár a válasz megjósolható. - Mivel tudná jellemezni... ha valaki megkérdezi milyen volt a gyermekkora.. ?- még mindig a szemeibe nézek, már ha hagyja, és nemegészen célom kifürkészni - most sem - mégis érdekel minden az arcán megjelenő villanás. Torzulás.. Vagy öröm, akármi is jellemezzen, valami azt súgja kell itt lennie valaminek ami a mélybe veszett. Vagy épp csak remekül takargat a delikvens.

Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Lélekjáték   Kedd Aug. 15, 2017 5:22 pm

Fel kell nevetnem, szárazan, derű nélkül.
Ujjaim a bal csuklómon feszülő szalagot babrálják, valami belépő karszalag volt, valamilyen backstage-be, de már azt se tudom, hova, vagy mikor... Amíg az asszisztensem szemét nem bántja, én nem szoktam foglalkozni vele rendszerint. Igaz, utána se sűrűn...
Aztán csak mosolygok azon a kínos módon egy pillanatig.
- Nick, legyünk most ezúttal nagyon őszinték. Maga az egyetlen, akit érdekel a gyerekkorom, magát is csak azért, mert Freud erre valami pikáns sémát felállított. Najó... Meg van néhány perverz firkász, aki erre gerjed, de már a kérdés feltevése is szürreális volt. Köszönöm a kérdését, ha maga vagy bárki kérdezi, azt kell mondanom, szerencsére a gyerekkorom eltelt. Magától. Minden nemű kezelés nélkül... - mosolygok kellő cinizmussal, és tovább szenvedve a másnap apró sziporkáiban, az alkarommal takarom el a tekintetem, egy nyúzott sóhajjal nyugtázva, hogy a retinámnak kicsit jobb. A gyomromnak kevésbé...
- Tudja, van erre egy jó szó. De nem jut eszembe. - teszem hozzá lemondóan, viszont a hangsúlyom az szavak nélkül is beszédes.
Nem kívánok többet nyilatkozni a témában, és ezt némi hallgatással nyomatékosítom is.

Lélekjáték

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4