HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Végső visszaszámlálás...
by Ville Deadman Wallow Today at 2:27 am

» Az előző részek tartalmából...
by Ville Deadman Wallow Today at 1:27 am

» LVPD 12. körzet...
by Grace Reed Today at 1:10 am

» Öreg kocsi, nem vén tragacs...
by Héctor "Hero" Perez Today at 12:43 am

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Jerome Brightman Today at 12:27 am

» Játszótársat keresek
by Sean Walker Holmes Today at 12:26 am

» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Yesterday at 7:21 pm

» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Gabriel Sadik Yesterday at 5:35 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

thINK

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : tattoo artist

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: thINK   Kedd Feb. 14, 2017 9:44 pm

Émelyítő volt az, amivel szembesült a munkája során. Ennyi rohadék szívet még életében nem varrt fel a nőkre, amik nagyjából öt perces munkák voltak és a legszívesebben már az egész szerkezetet baszta át volna már át a nők testén, mint hogy a tintát pazarolja el sekélyes, egynapos hülyeségekre. Ez egy KIBASZOTT kedd volt, de senki nem vágta, mindenki csak azzal volt elfoglalva, hogy hirtelen kurvára szerelmesek voltak. Valentin nap. Okádni tudott volna!
Danielle pedig? Epét tudott volna hányni már ettől és a harmincadik szőke picsa után úgy gondolta, hogy megérdemelt egy kis szünetet. Twitch persze ezt a pillanatot választotta arra, hogy kitolja a képét az irodájából, ahol a befolyt lóvét lapozgatta át isten tudja már hányadjára.
- Hova mész Danielle? Kurva jó napunk van, told vissza a segged! - a benga feka faszit a kis vörös a középső ujjának felmutatásával ismertette meg és már csomagolta is ki a gömb nyalókáját a műanyag papírból, amit menet közben egy hárompontos ziccerrel dobott a kukába. De ha mellé ment volna se vette volna fel, azért volt a recepciós hülye libájuk, hogy ilyen faszságokkal üsse el az idejét, nem igaz?
Rajzolni rohadtul nem tudott Janice, hát legalább akkor valamivel csak hasznát kellett venni a munkában. Danielle sose kedvelte a bigét. Fekete, nagymellű, bőrszerkóba tuszkolt pufók fókatestű harmincas volt, akin több farok ment át életében, mint amennyi esze volt.
Kilépett a szalonból, összébb húzva magán a flanelingét lepakolta a seggét a padkához a két motor közé, fekete farmernadrágján jó szellőzést biztosítottak a szakadások és fércelések. A bokáját nem izgatták a februári szellő lökései, és az sem zavarta, hogy a haját az arcába fújta a szél minden második percben. Utána úgyis elhúzta onnan, de aztán megunva gumi nélkül kontyba fűzte a tincseit.
A sóhajtás, amivel az elmúlt órák feszültségét próbálta kituszkolni a száján, nem jött össze. Visszapakolta a nyalókát, amit aztán a nyelvén lassú ritmusban tekergetett, végigszántva vele az ízlelőbimbóin a szamóca ízt. Tök mindegy volt neki, hogy mi volt jelenleg a szájában. Cigi, joint, alkohol, nyalóka.. valamivel le kellett magát foglalnia.
Elnézett az utcán lassan mindegyik irányban émelygő gyomorral a látottak miatt. Ennyi nyálat még folyni nem látott, mint amennyit elpazaroltak a szerelmesek. A szart!
Fogalma nem volt erről az érzésről, és ahogy elnézte, nem is nagyon szándékozott ilyenekre vetemedni. Újabb sóhajtást követően inkább az egyedül kószálókra figyelt, és nem is sokára egy kiscsajt látott irányában lépkedni.
Tulajdonképpen ha kevesebb ruha lett volna rajta, simán lehetett volna a szalonjuk cégértáblája és marketingese is. De tervei még mindig voltak, és imádta megrajzolni a saját ötleteit, hogy milyen motívumok díszítsék a testét.
Mégis csak a kiscsajt figyelte Danielle, aki még mindig irányba pakolta a virgácsait egymagában, vészesen közel hozzá.
Imádkozott, hogy csak nehogy megint egy elcseszett "szívecskét akarok a szerelmem nevével" típusú bige legyen, mert akkor biztos, hogy inkább magába döfi a tetováló készletét. Jobb az öngyilkosság, azért nem menne börtönbe!

Vissza az elejére Go down

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Pincérnő, önjelölt lélekgyógyász

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Kedd Feb. 14, 2017 10:35 pm

Az év egyik legostobább és leghazugabb napja. Ha szeretsz valakit, akkor ehhez nem kell kiválasztani egy napot  és csinálni belőle valami túlcukrozott, nyáltól és más egyébtől csöpögő lila taknyot...vagy inkább csillámos rózsaszínűt?
Tökmindegy...Szivecskék, plüssök, virágok, meg a rózsaszín 500 árnyalata. Monszunesőnek, hurrikánnak pedig egy halvány jele sincs sehol.
Komolyan, még egy rohadt munkanapnak is jobban örültem volna. Ja de akkor nézhettem volna a nyáladzó szerelmeseket és ötpercenként mehettem volna felmosni.
Fogalmam sem volt, mi tudná feldobni igazán a napomat. Nem, nem egy pasi. A párkapcsolatok mostanában zátonyra futottak és most már valahogy nem is érzem a hiányt.
Unott arccal nézem a párocskákat és jobb híjján egy óriási lufit fújok a rágómból a "tiszteletükre" majd kellő hanggal ki is pukkasztom.
Ami mégis megment attól, hogy elpusztítson a szirupáradat az két motor látványa.
Hmmm...Rendesen küzdöttek, hogy ne merüljenek el a rózsaszín ködben. Olyanok voltak nekem, mint fuldoklónak a mentőöv.
Aztán más is becsúszik a látószögembe. A csajszi, aki ül a motorok közt, mintha pásztorolná őket, meg a hely ami előtt állnak.
Ilyen is csak a mesében van. Tetkószalon és motorok.
Muszáj elvigyorodnom, aztán megközelítem a csajt. Ahogy elnézem nem az a finom úrilány, akit a prűd, fiús anyukák elképzeltek maguknak.
No és? Én sem vagyok az...És már változtam is, ahhoz képest, amilyen akkor voltam amikor kiszálltam a kölcsöntragacsból.

-Szia! Feladtad mára? - sunyítok a vörösre. Valami azt súgja, nem rajong a Valentin-napért. Neki is fújok egy világoskék lufit, aztán a motorokat nézegetem.
-Klasszak...A húgom megőrül az ilyenekért...És még csak 13 éves.
Nem hazudtam, Audrey imádja a motorokat, a bőrdzsekit, a kemény rockot, meg a metált...Mindent amiből én csak visszafogottan kérek.
Hiába, a Riley családban mindenki kakukktojás. Szerencse, hogy külsőre eléggé hasonlítunk egymásra és a szüleinkre.
Remélem a vöröske nem változik át őrjöngő szörnnyé a szövegemtől. Az egyetlen, ami mentségemül szolgálhat, az az, hogy nem akarom a pasim nevét a seggemre tetováltatni. Még akkor se ha lenne...Ritka nagy baromság! Aztán mikor vége a románcnak mehetsz lézereztetni...
Ccccsssszzzz.....

Jodie

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Szer. Feb. 15, 2017 1:29 am

A szemei már rég nem a barnán állapodtak meg, elég volt, hogy hallotta a tűsarkúinak koppanását a járdán és amikor elhaltak azok a hangok, hangtalanul is felsóhajtott. Ide jött. A motorok vázának ívét figyelte, és csak akkor nézett fel a lányra, amikor megszólalt.
- Legszívesebben fejbe lőnék valakit. De a legesélyesebb áldozat én lennék - dörzsölte meg a halántékát két kézzel mindkét oldalon, mialatt a szájában nagyot cuppantott a nyalókán. Kezdett elfogyni az édesség, amit mindennél jobban sajnált most.
Újabb szavak, és Danielle szemei a motorokról a kiscsajra vándoroltak, végignézve rajta alaposan. Hát, az egyértelmű, hogy a kis barna nem az a Harley-s típusú, és nagyon remélte, hogy az az említett húg nem ennyire nőies, magassarkús, egyéb "tünemény".
- Aztán mindent meg kell tapasztalnia majd - ezt az orra alatt morogta, nem tudva, hogy a barnácska hallott-e egyáltalán mindebből valamit, de nem is izgatta volna.
Ha Twitch-re baszott, akkor mások verziói sem kötötték le túlságosan.
És az említett Shaq-nek látszó kalapos feka már az ajtóban volt érte.
- Portland, emeld meg a segged és irány befelé - dörrent a hangja, amire bárki összefosta volna magát, főleg ezzel a küllemmel, ami megáldotta Twitch-et. Szaros genetika! Háromszor nehezebb volt Danielle-nél, de a szavaira nem ugrott.
Egyszerűen, egy lassú mozdulatot követően nyújtotta ki a lábait, ahogy felemelkedett.
- Ismerd meg a főnököm, Seggfejnek hívják - mutatott a benga feka felé egy szemforgatást követően, aztán fellépett a járdára a motorok mellől. - Ha jó tanácsot akarsz, nem akarod látni a farkát. Kissé túlméretezett lehet, ha az egóját vesszük alapul - fintorodott el a kis vörös, ki is rázta a hideg, ahogy a lóméretű farkak jutottak eszébe. Nem igazán volt ínyére ez a fajta extremitás. Meg amúgy is voltak műhelytitkok, nem igaz?
- Lamar Griffin a nevem - kelt ki magából, mire Danielle sóhajtott. Ha így viselkedik ez a tuskó, biztosan nem lesz a kis barnából potenciális varrató. Inkább megvárja a motorok tulajait. A francba!
Peter Griffin! Nem is lehetett volna jobb alteregoja, mint egy dagadt, agyatlan balfasz. Csodás...

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Szer. Feb. 15, 2017 8:49 pm

-Fegyverrel nem szolgálhatok...Amikor eljöttem otthonról, még csak az apámnak volt fegyvere. Remélem, azóta a bátyám is szerzett egyet. Sosem lehet tudni.
Amúgy meg....Miért tennéd boldoggá, ezt a sok nyáladzó, rózsaszín ködben vegetáló majmot azzal, hogy lelépsz? Inkább szerezz nekik még pár nyomasztó évet.

Sejtem, hogy az ő olvasatában nem én vagyok a leginkább bizalomgerjesztő egyén a földön.
Megértem..Rohadtul különbözünk, sőt ha pontos akarok lenni, csak egyvalamiben hasonlítunk egyelőre. Utáljuk a Valentin-napot.
Valamit még hozzátesz, de nem értettem. Nem kérdezek rá, hátha nem nekem szólt.

A hangra felkapom a fejem és a látványtól majdnem eldobom magam. Benga fekete, kalapban és valami iszonyú ogre-troll hanggal...Maradjunk annyiban, hogy ő Shrek afro-amerikai verziója..avagy le a rasszizmussal.
-Hmmm..Az én főnökömet is így hívják...Úgy látszik népszerű név errefelé... - villan fel a vigyorba torzuló mosoly az arcomon egy fél percre..Aztán ráeszmélek, hogy a pasas akár fél kézzel is agyon tudna verni.
-ÖÖÖÖ...Nemigen szoktam faroknézegetésre vágyni...Főleg nem mostanában. - pislogok a vörösre és igyekszem elhessegetni még a gondolatát is annak, milyen lehet az említett része a fekának. A legendák szerint az afro-amerikaiak rendesen meg  vannak áldva vele.
Juj!
- ÖÖÖ...Lamar Griffin....Oké, akkor az én főnököm marad a Seggfej! -egyezem bele a dologba. Figyelem a Portland néven szólított vöröst is, aki rezzenéstelenül kelt fel. Nem egy ijedős csaj. Vagy ismeri a főnöke gyenge pontját.
Az enyémnek a whisky meg az új felesége, aki szerintem árulja is, meg fogyasztja is a füvet...Aztán majd a kokaint is, ha így halad.

-Épp azon törtem a fejem, hogy fel kéne dobni ezt a pocsék napot. A családom összes nagykorú tagjának van már tetkója, csak nekem nincs...Azt hiszem, eleget agyaltam rajta, ideje a tettek mezejére lépni! Persze, nem valami sziruposra gondoltam...A szivecskés csillámpóni nem az esetem. A húgom a tűzokádó, szarvas koponyára szavazott...De azt hiszem, azzal megvárom őt.
A tetoválástól nem fog visszariasztani a fura páros, bár az igazat megvallva, inkább a csaj keze alá feküdnék...Kevésbé látszik életveszélyesnek, dacára, hogy nemrégiben még fejbe akart lőni valakit.

Jodie

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Szer. Feb. 15, 2017 11:34 pm

Felvonta a szemöldökét, ezt biztosan tudta. Az, hogy mire gondolt a lány szavai hallatára, inkább nem mondta volna ki hangosan. Neki a fegyverek ugyanolyanok voltak, mint az apja alkohol iránti szeretete. Gyilkos és családokat szétszaggató. Általában nem volt a társaság központjában, leginkább csak kerülni szokta az embereket, és ezzel a kínozzunk mindenkit tervvel nem nagyon akart azonosulni. Elég volt az, ha neki volt elege mindenből, pontosan tudta, hogy a viselkedése baszakodó, púp-a-háton típusú nő volt, de ez ellen nem tudott mit tenni.
Sosem illett be igazán sehova. Még Trevor bandájából is kilógott, csak amiatt, hogy a lábai közt nem nyeles tojás himbálózott. Ezért is köhintett egyet, aztán vonta meg a vállait amolyan nem tudom jelleggel, ami igaz is volt.
Egy hirtelen vigyorrá torzuló rándulás jelent meg az arcán a seggfejeket illetően, aztán még egy, amikor a kis barna megjegyezte a szexuális szükségleteit. Vagy annak hiányát.
- Jobb nem belegondolni, ja - Danielle sem igen akarta volna a nyomorultat pucéran elképzelni, még a gondolatra is kirázta a hideg.
A szemeit forgatva hallgatta végig azt, ahogy lebeszélték itt a neveket, neki aztán bőven elég volt, ha Portland néven ismerte meg a világ egy része. Vagy legalábbis a kiscsaj itt mellette.
Az újabb szavakra már a lányra figyelt, végig is nézve rajta, az öltözékén, a sminkjén, végül Danielle szemei megállapodtak a lány szemeinél és azt figyelte rövid ideig.
- Az elsőt nekem elbaszták. Még Washingtonban csináltattam tizenhét évesen - szólalt meg aztán, mire a haja lassú ritmusban csúszott szét az ideiglenes kontyból, végigkunkorodva a hátán is, és hogy ne zavarja a továbbiakban, mindkét füle mögé tűrte az elszabaduló tincseket.
- Van valami elképzelésed arról, hogy akkor mit szeretnél első alkalommal? Vagy ez egy hirtelen fellángolás a részedről? - kíváncsian nézte a nőt, és lefosta, ha Twitch még rá panaszkodva hisztizni kezdett az ajtóban. Ő fog varrni, ha odajutnak, nem pedig a feka. Úgy alakítja a munkáját, ahogy akarja. Azt csinálja, amit szeret. A tű mozgását, a tinta bevésődését a bőrbe. Imádta hallgatni a kütyü hangját, ahogy vésett.
- Bent jobb idő van. Ott biztosan nem fogsz megfázni - mosolyodott el hirtelen egy kacsintás kíséretében, és az utat mutatva az ajtó felé emelte a kezét csak meg alig, és a kis pálcikától meg is vált a bejárat melletti kukába dobva azt.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Pént. Feb. 17, 2017 11:53 pm

Hurrá, nem küldött el a francba, pedig valószínűleg az ilyen csajok fejét szokta a kukába nyomni. Vagy a slozba. Talán úgy gondolta, ne ítéljünk a külső alapján. Vagy bízik benne, hogy kicsit alakítom majd a ruhatáramat.
-Nem gondolok bele. - sandítok a fekára, aztán elkapom a tekintetemet és úja a motorokat nézem megnyugtatásként. Mindjárt más.
-Szerintem a húgom nem húzza tizenhét éves koráig. - sóhajtok fel égre emelt szemekkel, mint egy mártír. Ismerem a kiscsajt és a szüleimet is. Audrey 17 évesen már beléphet a tetováltak klubjába...Ja, mert van egy bátyja aki majd megcsinálja neki.
-Óh az elcseszett tetkók...És hány történet kötődik hozzájuk...Kezdve azzal, hogy a haverom csinálta nekem részegen.
Ismerek pár sztorit, hála a bátyámnak. Némelyik egészen döbbenetes. Hogy egyesek miket és milyen okból rakatnak magukra?!
-Van elképzelésem, hiszen úgy 11 éves korom óta szemezek a tetoválásokkal és mint mondtam, nálunk lassan mindenkinek lesz minimum egy. Szivecskék és kedves kis nagyszemű figurák persze nem érdekelnek. Olyan van a rágógumi papíron is, amit felragaszthatnak maguknak az ovisok.
Az invitálásra indulok is befelé, de azért egy udvarias mosolyt még megeresztek Seg....izé...Lamar felé.
Ezt a partit ugyan nem ő nyerte, de ez korántsem jelenti azt, hogy ő egy született vesztes. Varrogassa csak a kigyúrt pasikat.

-Egy gésa..-torpanok meg hirtelen, mint aki megvilágosodott. - Igen, egy gésát szeretnék, amit ha meglátnak ledöbbenjenek..kiégjen a retinájuk, vagy kapjanak sokkot. Lássam az arcukon, hogy hitetlenkednek, mert sosem gondolták volna, hogy egy ilyen csajnak egyáltalán lehet tetkója.
A gésák...Olyan tökéletesek..és titokzatosak...és..hát nem is tudom szavakkal leírni...Olyanok, amilyen én sosem leszek.
-fejezem be nagy nehezen.
És ha már Portland babrált a hajával én sem maradok le, bár már kicsit rövidebb a hajam és kevésbé borzas, mint amikor Vegasba jöttem.
Óriási, tarka táskámból előkotrok egy hajgumit és kontyba kötöm a hajam. Máris jobb.

-Szóval...Gésa... -mosolyogok félénken, mert lehet, hogy itt vertem ki a biztosítékot. De mit tehetnék? Lángoló koponyát nem varrathatok a seggemre.

Jodie

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Szomb. Feb. 18, 2017 12:55 am

- Meg vannak az olyan maguk által művészeknek mondott balfaszok, akik nem hogy egy rendes rajzot, de még egy pálcikaember testet se tudnak megrajzolni egyenes vonallal - a fintor, ami megjelent az arcán, nem sok jót ígért. A legszívesebben mindegyikbe beleállította volna a nyalókái pálcikáját. A szemükbe, de ennyire agresszív nem akart lenni soha. Összegezte csak ennyivel a kis barna szavait, és komolyan, mindenki torkán lenyomott volna egy békát! Még hogy ő beszélt sokat? A francokat! Ez a kiscsaj előtte olyan volt, mintha sugárban hányta volna a szavakat és egy büdös csap se volt a közelben. De persze, ameddig elvonja majd a saját maga figyelmét a kis fekete, addig szabadon dolgozhatott. Remélhetőleg.
Némán hallgatta végig az igényeket megindulva a tűsarkakon tipegő lányt, elraktározott minden infót a fejében, csak hogy olyan mintát mutathasson, ami a lánynak tökéletesen megfelelt. Szeretett rajzolni, és rettentő sok idejébe került még tizenéves korában, hogy arcokat hűen adja vissza. A szemek voltak a legnehezebbek. És a haj árnyékolása, annak szálazása.
Megtorpant. Ismét. Soha nem fognak bejutni! Vágyódva nézte a szalon bejáratát, mert nem úgy volt öltözve, ahogy az előtte lány. Rajta ruhák is voltak, toppal, inggel, hosszú nadrággal, és fogalma sem volt, hogy hogy nem fagy meg a kis barna/fekete. Még mindig nem tudta eldönteni, hogy a fényben világosodik-e, vagy épp sötétedik a kisbige haja.
Tökmindeeeeegy! Szóval egy gésa..
- Van pár tervünk gésákról is, Kyle a keleti kultúra megszállottja, de ma nincs bent, viszont az ő alapja jó anyag - nem mintha ő ne tudott volna felmutatni jónéhány mintát a sajátjaiból, de nem akarta csak azt a lány elé tolni, ami az övé volt. Túl sokan a hozott mintáikkal érkeztek, amiket ő csak felvarrt, de nem megalkotott.
Na jó, utána mindet egyedivé tette, de az már más téma. - Aztán ha megtetszik valamelyik, és még a részletessége után is azt mondod, hogy mehet a menet, akkor leülsz a székbe - rámosolygott a lányra, megtéve a következő lépést, de ha a lány is megindult, előreengedte őt. Mégis csak ő lesz a fizető vendég, nem igaz?
- Elmondok.. és megkérdezek pár dolgot majd, ha már megvagy a mintával - bólintott is a szavaihoz, és ha végre sikeresen bent voltak, behúzta maguk után az ajtót, de még nem ment a vázlatokhoz. Sejtette, hogy a lány úgysem tud csendben, és ez rendben is volt.
Voltak a hisztisek. A sírósak. A megmutatom-ki-a-jani típusúak. A félősek. Azok, akik meggondolták magukat. Azok, akiket még ha a tű nem is ért, már sikítottak és ordítottak a fájdalomtól. És voltak azok, akik unottan ülték végig a nyolcszázadik tetoválásukat. Minddel másként kellett viselkedni és kezelni őket. Eddig nem volt panasz Danielle-re, csak ha már a hatvanadik hülyeszőkét varrta egy nap. Kis túlzással. Mert eddig a maximum az tizenkét tetoválás volt. Időben nem férne bele több egy napba, ha már egy olyan munkát akart kiadni a kezei közül, amit büszkén fényképezhet le és rakhat fel a szalonjuk honlapjára, névjeggyel ellátva.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Szomb. Feb. 18, 2017 7:03 pm

-Én  például nagyon rosszul rajzolok és nem hívom modern művészetnek a firkáimat. Különben is. Szeretem, ha látszik, mit ábrázol a rajz, vagy a kép.
Na ezért sem csináltattam soha amolyan "barátnős" tetkót. Csajok egyforma, nonfiguratív nemtommiakarlenni tetkója. Sablonos, értelmetlen. Olyan mindenkinek lehet és így szépen bele lehet süllyedni a szürkeségbe.
Úgy lépek be a szalonba, mint egy templomba..Kinek a pap, kinek a paplan, na.
Már a hely is magával ragad és ez így jó. Bizonyítja, hogy nem egy hirtelen kislányos fellángolás ez a tetkós dolog.

-Oké, megnézek mindent, és aztán a tiéd vagyok. Tudod, bízom benned. Ahogy előadtad magad odakint a főnökkel...Hát le a kalappal. Én még nem jutottam el idáig a seggfej főnökömmel. Pedig alacsonyabb és vékonyabb mint Lamar..és még fehér is..Tiszta röhej...
Leteszem magam, és nekilátok a válogatásnak. Nem egyszerű, de mégsem tapétázhatnak ki csak gésával.
Egyszer csak felpillantok. Elgondolkodva nézek a csajra, majd kibököm.

-Egyébként Jodie vagyok...De ha a abból indulunk ki, hogy te Portland, akkor én Riley.
Visszatérek a gésákhoz..Fantasztikusak..Nem kell ide az a Kyle gyerek..Ő megadta a kezdőlökést, onnan pedig Portlandnak is menni fog. Ügyes csaj...Tudom, érzem..Meg fogja mutatni Seggfej Lamarnak, hogy dacára a nagy szájának, még mindig nagyon jó tetováló. A bátyámtól tudom, hogy megy ez. Lamar is tudja, de még gyűri egy kicsit magát...Sok hűhó semmiért.

Nem tudom, mennyi idő múlva, de megtalálom a tökéleteset. Mielőtt elindulnék megmutatni, előkotrok a mellettem gebeszkedő táskából egy zsepit és belecsomagolom a rágómat. Útközben bedobom egy szemetesbe és jelentkezem.
-Megvagyok! - Diadalmasan átnyújtom a rajzot.
-Megígérem nem fogok hisztizni....Csak finoman vinnyogni...És a végén kaphatsz egy nyalókát is tőlem. Sosem lehet tudni, mi van a magamfajta libák óriási táskájában.

Jodie

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Szomb. Márc. 04, 2017 9:43 pm

Logikus, egyértelmű. Biccentett rá Danielle az érvelésre, és már ment is volna tovább, de nem. A téma lezárva a részéről, és nem is akart többet hozzáfűzni. Voltak, akik a művészetekből éltek, azt használták fel és volt olyan, akinek máshoz volt tehetsége. Szerencsére az emberek mások voltak, és jobb is volt, elég galibát alkotott egyedül is a kis vörös, nem kellett volna belőle még egy igazán.
A kiscsaj megindult, mire Danielle is követte őt, és szerencsére Twitch már nem állt az ajtóban, különben ketté kellett volna fűrészelni a szalon utca felőli oldalát. Akkora volt, hogy egy mamut is megirigyelte volna a méreteit. Szerette volna néha megkérdezni a főnökétől, hogy ugyan az anyja nem-e repedt ketté, amikor született, vagy esetleg a reggeli zabpehelytől nőtt ekkora állattá. De persze akkor lett volna itt az utolsó napja, így.. "anyád nevét szádra ne vedd" parancsolatot követte. Mert az is volt. Mindez a nyolcadik pontként kikiáltva a szalonban. Néha megszegték. Néha elküldték szegény ribancot melegebb éghajlatra. Még Vegas-nál is melegebb területre!
Elvigyorodott a kiscsaj szavaira.
- Nem a méret a lényeg. Ebben a témában sem - vigyorodott el a saját szavaira, és tényleg így volt. A pultban ülő cicababát egy intéssel intette le, hogy ne szívassa be, üljön a seggén nyugodtan, és ahogy a fekete bige lerakta magát, úgy került elé a mappa. Nem tököltek sokat és ez végre tetszett a kis vörösnek. Ameddig a rajzok lapozgatása volt a fő cél, a kanapé karfájára tette le a seggét, elszedve az asztalra pakolt nyalókákból egy zöld csomagolásút. Almás volt. Legalábbis remélte, mert más zöld trutymót még a szájába se vett soha.
- Maradjunk inkább a Danielle-nél, és akkor te is Jodie maradsz - köhintett. Szokása volt mindenkit becenevekkel illetni. Persze nem biztos, hogy Riley megússza mindezt, de remélni bármikor lehetett.
Lassan, a legkevesebb papírzörgéssel bontotta ki a kis fehér gombócot a pálcikán, és már vette is volna be a szájába, amikor ismét megszólalt JR  - igen, elkezdődött.
Felszedte a seggét és a virgácsait egymás után pakolva egy asztalhoz sétált. Fogalma sem volt, hova készül a tetoválás, de jobb volt mindenre felkészülni. Ellenőrizte a tintát, beindította a kis szerkezetet és nagyon remélte, hogy nem kell a procedúra alatt hatszor tűt cserélni. Mindig a legrosszabbkor ment tönkre az a szar, és gyűlölte kijavítani a nem miatta történt hibákat.
Meghallotta JR hangját, irányba fordult, és le is pakolta a kis szerkezetet, ami a lány bőre felett fog dolgozni. Elvette a rajzot, és ahogy meglátta a gésa képmását, elmosolyodott. De Jodie nem fejezte be, ezért felnézett rá a mintáról, mialatt végighallgatta. Újabb biccentés.
- Volt, aki elájult közben és volt, aki hányt. Sosem tudhatod, milyen elsőre, és ez lesz az elsőd, igaz? - mosolyodott el. Nem elijeszteni akarta Jodie-t, csak tényeket közölt. - Csüccs le - paskolta meg az ágy felületét. - Ellépek, felrajzolom ezt és mindjárt jövök. Ha addig el szeretnél menni mosdóba, balra bent, iroda mellett - mosolygott egyet, aztán elfordult, hogy beváltsa az ígéretét a másolathoz. Mégis visszafordult.
- Hova lenne? Elég nagy, szóval miniatűrben nem fogom megcsinálni. Túl részletes ahhoz, hogy törpe tetoválás legyen - mosolygott. Látta, hogy Twitch kettejüket figyelte, de lefosta. Nem hatotta meg a nagy ember, aki csak a szemeiben fizikailag volt az.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Hétf. Márc. 06, 2017 11:02 pm

Látom, hogy elégedett a választásommal. Elkap egy kis büszkeség, mert még mindig úgy érzem, hogy besorol a "rózsaszínek" közé, aki megpróbálja játszani a kemény kiscsajt.
Pedig én tényleg nem vagyok olyan. Oké a külső mást mutat, ezért kell néha a héj mögé nézni.
Közben én is körülpillantok, barátkozom a környezettel és az eszközökkel. Izgulok, mint az első iskolai fellépésen. Persze van különbség a kettő között. A tetkónak jobban örülök, mint annak, hogy szerepelhettem egy iskolai, erősen tré darabban.

-Danielle? Hmm..Ez egy igazán szép és jó név. Igazándiból én meg Johanna vagyok, de tényleg maradjunk a Jodie-nál.
A középső nevemről nem ejtek szót, mert félő hogy az egész szalon fetrengeni fog a röhögéstől, én meg magyarázhatom, a dolgokat és attól meg minden rosszabb lesz.
Közben még egy újabb nyalókára is szert tett Danielle, az újdonsült ismerősöm. Ezek szerint nem fog rászorulni a feneketlen táskám adományára. Ezer százalék, hogy rejtőzik ott némi édesség.

-Szerintem aki rókázott, annak volt már egy-két dolog a szervezetében, ami nem kompatibilis a tetoválással. A bátyám azt mondta, ilyenkor kicsit borul az egész rendszer, de nem nagy ügy....Szerinte. Az ájulást lehet, hogy nem úszom meg, bár igyekszem tartani magam. Na, de az elsőnél tényleg nem lehet tudni és nekem még csak az első, de nem az utolsó. Csak még érlelni kell a többit.
A mosdóra tett ajánlatot nem utasítom vissza, persze nem az időt akarom húzni, pláne szökni. Elterveztem, kiválasztottam...és végleg eldöntöttem, hogy lesz egy tetkóm.
-Miniatűr? - húzom fel a szemöldökömet rosszallóan. - Az a gyáváknak való. Én azt akarom, hogy lássák és elfelejtsenek levegőt venni, vagy pislogni. Esetleg mindkettőt.
Határozottan mutatom a jobb felkaromat. -Ide...Itt jól fog látszani.
Majd elhúzok a mosdóba, hogy némiképp frissen nézzek a nagy esemény elébe. A tükörben még nézegetem kicsit a hideg viztől kipirult arcomat, majd pár utolsó simítás után visszaszáguldok Danielle-hez.
-Akkor hát, kezdhetjük! - elhelyezkedem az ágyon és vigyorgok mint a vadalma.
Mert akármennyire is elhatároztam, kicsit félek..De csak egy kicsit.

Jodie

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Szomb. Márc. 18, 2017 7:42 pm

The Wicked Game

Egy alig mosoly jelent meg az arcán. Sosem volt odáig a nevekért, de amit lehetett, azt átkeresztelt. Így lett valakiből Tulok, Törpe, Malacka, Róbertgida, TomésJerry, Gyökér, aztán ott volt még HosszúLáb és Rőtszakáll is, Büdiről már nem is beszélve. A Jodie neki tökéletesen megfelelt, nem mintha annyira emlékezne erre majd a jövőben. A tetoválásokról ismerte fel a klienseit. Vagy éppen az anyajegyekről, mert azokra nem szívesen tetovált. Csak egy biccentés volt a válasza a névkérdésre emiatt.
- Mindenki másként reagál a külső behatásokra. A hegesedés is mindig másképp fog lezajlani, nem csak bőrtípus függő. De majd szólj mindenképpen, ha rosszul lennél, akkor leállok, pihensz - és ekkor döntötte el, nincs az az isten, hogy egy részletben csinálja meg a tetoválást. A lány aligha összeesne egy, a testére gyakorolt ekkora sokktól, és inkább legyen egy többször látott vendég a szalonban, mint egy soha többé nem látott. Ezt még mindenképpen közölni fogja, fel is írta a ki nem mondott dolgokkal teli képzeletbeli jegyzetébe. A felét ezeknek minimum kukázta, önműködően ment a susnyásba általában minden ilyen megjegyzendő dolog. Olyan volt néha a feje, mint egy szita. Csak a nagy, gusztustalanul arcába vicsorgó, elbaszott görcsöket volt képes megjegyezni.
Elmosolyodott a kívánságra. A legtöbben ki akartak tűnni a tömegből valamiféleképpen, és Jodie, a kis fekete pont olyan volt, aki Danielle szerint baromira nem hagyta önmagát sem becsapni, sem pedig hagyni, hogy a háttérbe szoruljon. Hiába voltak bátyjai. Hiába billegett épp kifele a mosdóba. Twitch végignézte a műveletet, és amikor a kiscsaj elhúzott mellette, látványos fordulással figyelte meg Jodie testét is.
Ameddig JR eltűnt a szemei elől, nekilátott a gésa másolatának elkészítéséhez is. Nem volt túl nagy feladat, csak a gépen kereste meg azt, és speckó papírra nyomtatta azt ki, gyors, pontos vonalvezetéssel másolta át azt, hogy a tinta, amit majd a lány felkarjára simít, a körvonalakat rajzolja rá a bőrre.
Szeme sarkából látta a lány alakját, aztán az asztalra felpattanni, mire a kis vörös megköszörülte a torkát.
Csak egy pillanat erejéig nézett fel, és már ide érezte az izgalom ízét és illatát. Szája sarkában megjelent egy elégedett mosoly, amit remélt, nem fog rémálommá válni.
Felsóhajtott, aztán amikor elkészült teljesen, a rajzzal a kezei közt tért vissza a lányhoz.
- Nem fogunk itt ülni éjszakába nyúlóan, szóval ha nem gond, akkor több részletben leszel kész - nézett JR szemeibe, és ha volt hozzáfűznivalója az előtte ülő lánynak, akkor engedte, hogy megint beszéljen.
- Körvonalak, színezés, árnyékolás - ő maga biccentett. Ez volt a terv. - És tudni akarom, hogy reagálsz arra, ha tetoválnak. Nem olyan, mint a vérvétel - ráncolta a homlokát. Ez honnan a picsából jött? Abszolút köze nem volt az orvosokhoz. Már jó ideje. Mégis a fertőtlenítővel kente végig azt a területet, ahova majd a tetoválás fog kerülni.
- Ha sikítani szeretnél, Twitch-et hívom hozzád - a felhangzani vágyó nevetését köhintésként álcázta. Az a feka még a legyet is röptében kapná el és Danielle el sem tudta képzelni, hogy mit művelhet a bigékkel. Vagy hogy mekkora kardra akarta felnyársalni őket. Beleborzongott még csak a gondolatba is. Nyomorult feka.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Csüt. Ápr. 06, 2017 8:52 pm

Igyekeztem lazítani és nem felnagyítani gondolatban a fájdalmakat, amiket még nem is érzek. Azt hiszem ez a gond, ez riaszt el sokakat attól, hogy tetováltassanak. Megelégszenek a hennával, meg a hülye kis matricákkal, pedig ha lazítanának és igazán megbíznának a tetoválóban, minden egyszerűbb lenne.
Danielle maximalistának tűnt, szabályokat alkotott mind önmaga, mind az ügyfelek számára. Szerintem mindenkinek így kéne csinálni.

-Örülök, hogy még nem veszett ki belőled az emberbaráti érzés...Lúzernek éreztem volna magam, ha nekem kell szólnom, hogy részletekben varázsold fel nekem azt a szépséget. - kuncogok, mert a bazinagy Twitch mellett művészet lehet embernek maradni, anélkül, hogy egy nap bele ne dőlj a bicskádba...Vagy a tetoválógépbe.
Apropó Twitch...Mégegyszer megnézem magamnak ezt a szörnyű, két lábon járó rémálmot.
Igen, határozottan jó döntés volt, hogy Danielle-re bíztam magam.

Figyelmesen végighallgatom a miként is fog alakulni a csodás mű. A végén én is rábólintok. Nem kis meló, de ez lehet az igazi kihívás, mindkettőnknek.

-Na, arra én is kíváncsi vagyok, mit vált ki belőlem...ÖÖÖ..a vérvételtől meg nem félek. Mielőtt idejöttem, csináltattam egy teljes vizsgálatot.
Ha már ez volt az összehasonlítási alap megemlítettem, nehogy azt higgye, hogy csak a szám nagy és egy puszta vérvételtől is beájulok.
-Nemár! Twitch a halálbüntetésnél is rosszabb..- mondtam halkan, nehogy a benga meghallja és idejöjjön szövegelni. Ne, maradjon csak ahol van..Vagy menjen messzebbre....Mondjuk az Északi-sarkra.
Nem tudok megesküdni rá, hogy hang nélkül csinálom végig az egészet, viszont Twitch puszta léte felér egy sikítófrásszal.

Jodie

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Hétf. Május 15, 2017 7:36 pm

Ne haragudj, kérlek, a késés miatt Sad

Igyekezett mosolyogni. Emberbaráti szeretetről Danielle-nél elsődlegesen csak muszájból lehetett beszélni. A lehető legegyszerűbben és letisztultabban tudott bárkit elküldeni a halál kicsi forgó farkára, ha éppen olyan kedve volt/nem ehetett szenny kaját napi háromszor/nem ihatott cukros üdítőket, vagy éppen Twitch előzőleg felbaszta az agyát. A háttérben a recepciós bige köhögésnek álcázott lónyerítése arra késztette a kis vöröst, hogy egy rándulás a szájszegletében megjelenjen. Nonsense volt, de erről nem kellett tudnia JR-nak.
Tudni kellett a határokat, a miérteket, hogy mit lehetett és mit nem. Ha szabadabb közösség is volt nagy átlagban a tetováló-banda, kimondatlan szabályok mindenhol voltak, amihez vagy jobban, vagy kevésbé ragaszkodtak az egyének. Danielle.. úgy nagyjából a középmezőnyben volt. Szerencsére a csitri ribancokat az idő legnagyobb részében sikerült elkerülnie - amúgy is a fiúk csemegézve vágták gerincre azokat - így neki megmaradtak a normálisabbak - hál'istennek.
A vérvételre kíváncsi pillantást vetett a másikra, de nem firtatta - egyelőre. Mégis arra nevetett fel a kis vörös, ahogy Twitch-ről beszélt JR. Abszolút köze nem volt hozzá, ismerni meg aztán végképp nem ismerte, és már ez volt a véleménye. Megköszörülte a torkát, aztán elnézett a negro felé, és egy sóhajtással hagyta ott a szemeivel is azt az állatot.
- Szabad kérdezni, hogy mégis miért kellett a vérvétel? - tért aztán vissza mégis ehhez a témához, miközben a papírt a kezei között tartva várt, hogy azt végigsimíthassa, rá a bőrre finoman, ameddig a minta rá nem rajzolódik a bőrre. Mégsem kapkodta el. Helyette lepakolta a saját seggét az asztal melletti székre, lábával közelebb húzva magához a tetováló cuccokkal megrakott kis asztalkára hajazó kocsit. Festékek, műtős kesztyű, fémtálca és törlőkendők.. erre volt szüksége. Nem volt nagy cucc, de szeretett mobilis lenni.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Pént. Május 19, 2017 10:50 pm

/Mazsolavirág, szerintem kettőnk közül nem te késel itt folyton Smile/

Valahol hörgés hallatszott. Persze, lehet, hogy köhögés, vagy egy nem túl kultúrált röhögés. Vagy valaki belefullad a röhögésbe épp. Mindegy..majd a benga megmenti. Nem akartam időt pazarolni arra, hogy a környezetemre figyeljek, amikor életem első tetkója van születőben. Danielle így is elengedett egy fél...öhm...negyed mosolyt, tehát nincs nagy baj, a fuldokló megmarad.
-Esetleg kiegyezhetnénk abban, hogy sikoly esetén adsz egy emberes maflást? Neked is menne, nem kell ide a főnök segítsége...Szerintem hagyjuk pihenni..- sunyítok a lányra, mert ha már volt benne annyi jófejség, hogy nem egyszerre rajzolja rám a szépséges gésát, jut még arra is hogy saját kezűleg "nyugtasson le".
Nem, nem bízom a fekában és ez nem rasszizmus...Egyszerűen csak...baromira ijesztő na...Még egy templomi padban ülve is.

-A vérvétel meg a többi akármi arra kellett hogy a szüleim elengedjenek Vegasba. Be kellett bizonyítanom, hogy ép és egészséges emberként jövök ide. Meg arra, is hogy ha hazalátogatok, vagy ők jönnek hozzám, legyen összehasonlítási alap. Valahol, nagyon mélyen  meggyőződésük, hogy egy narkós, kiégett emberroncs leszek itt, bár fogalmam sincs honnét vették ezt.
Nem járunk semmilyen templomba, a család egyetlen tagja sincs rehabon vagy sitten.
Mi csak egy egyszerű, lökött család vagyunk, ahol hat gyerek van.

Tényleg nem értettem az őseimet, de persze voltam vérvételen és hogy lássák milyen rendes vagyok még sok más vizsgálatra is elmentem. Ép vagyok és egészséges...és nincs kedvem változtatni rajta.
Figyelem az előkészületeket és újfent megállapítom, hogy Danielle profi és igényes, önmagával szemben is. Azt hiszem, ha a család látná ezt, nyugodt szívvel egyeznének bele a tetováltatásba. A bátyám talán még elismerését is kifejezné, de közben azon igyekezne, hogy ne kerüljön szemkontaktusba se a főnökkel.
Na, de le kell szállnom Twitch-Lamarról, ha nem akarok rémálmokat!

Jodie

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Pént. Jún. 09, 2017 10:57 pm

A mosolya azonnal eltűnt, aztán egy új, alig látható jelent meg az arcán.
- Nem. Nem pofozok fel senkit - sóhajtott fel. Sosem volt a kétkezes vagy milyen lószaros harc híve. Elnézett a közelükben lévő sarok felé, ott, Twich irodája mellett. - Ha felbasszák az agyam, akkor egy baseball ütő kedvencem. Azóta láncolja oda Twitch, ameddig nem nézek oda, mióta szétvertem a székét.. - biggyesztette le az ajkát. Nem tetszett neki az a szaros gurulós fos odabent. Amúgy is köztük lógatta a golyóit naphosszat a feka, abszolút felesleges volt odabent is egy. Minden szarral-huggyal felkenve.
Aztán a kérdés a vérengzéssel kapcsolatban. Nem volt sosem finnyás, főleg azok után, hogy anno Trevor bandájához szegődött. Hogy unokatestvére a seregben szolgált, de még az sem borzasztotta el, amit a saját életében csinált vagy tett meg régebben. Simán kiműtött volna mindenkiből egy golyót, az már más kérdés, hogy utána a sebbe is hányt volna. Szép is lenne egy szivárvány színű poshadvány!
Megrázta a fejét, hogy ilyen és ehhez hasonló gondolatok most ne foglalkoztassák, ehelyett JR-ra koncentrált. Első körben összevonta a szemöldökeit. Már kezdte érteni, hogy miért volt ilyen kis hebrencs a lány, aki előtte ült, és fogadott is volna arra, hogy a vallásos meggyőződés oltára baszta el az életüket, de nem.. Semmi Ámen, Jahve, vagy meditálás nem volt a sorban, amire azért egy jólesőt sóhajtott. Végre.. nem Jehova tanúi kopogtattak az ajtajánál. Mire végére ért a beszámolónak a kis fekete, megköszörülte a torkát.
- Szóval mindenki, aki tetovált vagy droggal él, már a pokol szüleménye - biccentett egy szórakozott mosollyal, elképzelte magát démonnőként lent, a Pokol egyik félreeső zugában, ahol jointokban fürödve újabb és újabb tetoválások jelennek meg a bőrén. Aligha tartott messze attól, hogy felnevessen ezen az egész abszurd gondolatmeneten, de még idejében türtőztette magát csak annyira, hogy egy széles mosoly fusson szét az arcán.
- Remélem azért pszichológiai tesztnek nem vetetted magad alá - vigyorgott rá JR-ra, és itt nem, nem a lányt nézte hülyének, hanem a szülők felesleges aggódását. A következő pillanatban az ujjai csúsztak bele a szilikon kesztyűbe, hogy a fertőzésveszélyt, a bacilusokat elkerülhessék. Mindketten. Lehet, hogy a fertőtlenítő az előbb végigcsúszott a lány testén, de mindennek megvolt a maga helye és ideje. A higiénia pedig normál esetben Nr. 1 a listán. Óvatosan húzta le a papírt a bőrről, hogy még véletlenül se csessze szét az amúgy már a bőrön végigfeszítő gésa lenyomatát. Először kontúroznia kell.. Hogy meglegyen majd a színezéshez, árnyékoláshoz, tónusokhoz az alapja.

Johanna M. Riley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Kedd Jún. 20, 2017 11:21 pm

- Pedig egy maflás néha életet menthet. -csóválom a fejem, aztán megnézem magamnak a baseball ütőt.
-Az is egy szép darab...- biccentek és muszáj vigyorognom, mert elképzeltem a székes jelenetet. Azért a lelkem mélyén örülök, hogy le van láncolva. Sosem lehet tudni, mivel mit lehet kiváltani az amúgy jófej Portlandból. Nekem kifejezetten tetszik a stílusa. Talán munka után itt kéne tanyáznom és jegyzetelnem némi tanulni valót. A végére már én is tudnám használni azt a bunkót...Egy másik bunkón. Igen, igen...Még emlékszem a pasira, aki felzabálta a fagyimat, aztán majdnem kinyírt. Erről eszembe jut Danny, aki egyszer adott egy maflást. Mostanság a sitten rohad, de nem a maflásért.

-Bizony...Úgyhogy a Riley család előbb-utóbb a pokolban fog elégni. Ha csak nem üzletelnek a sátánnal. Szerintem az orvosi vizsgálat, meg a kezdeti berzenkedések egyfajta kompenzáció. Túl lazák voltak eddig, nosza most védjük meg a kicsi Jodie-t Vegas mocskától.
Templomba szerencsére nem vittek el. Azt hiszem az már kicsit durva lett volna.
Kutatok az emlékeim poros polcain, hogy felidézzem, mikor voltunk mi egyáltalán templomban..Biztos valami esküvő volt. Tudja a franc.

-Pszichológus? Aaaaaazt nem! Még csak az kéne! - nevetek fel nem túl nőiesen. -Annak nagyon rossz vége lenne. Kielemeznék a családomat is és akkor mehetünk mindannyian a gumiszobába.
Újból az előkészületeket figyelem és a papír mögül előtűnő gésát aki nemsokára a társam lesz egy életen át.

Jodie

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: thINK   Szomb. Júl. 08, 2017 9:46 pm

Valóban az volt. Egy nőnek meg kell tudnia védeni magát az idő nagy részében. Mivel annyit nyomott, mint egy pehelysúlyú vaságy, ezért másfajta eszközök után kellett néznie. Az ütőhasználat pedig nem az erőben rejlett igazán, hanem a technikában. A lendület, a szög.. csak az volt a gond, hogy az idő nagy részében kurvára nem érdekelte sem a matek, sem pedig a centripetális szarság. Ha egyáltalán tudott létezni ez a szó Danielle szótárában.
Elvigyorodott. Bólintott is, de nem tervezte, hogy ódákat zeng erről az egészről. Elég volt, ha Twitch befogta a pofáját és nem zavarta idő előtt a kis vöröset. Vagy ha kiszűrte a paraszt, vadbarom klienseket és kirakta őket a picsába, mielőtt még cunamiként végigsöpörtek volna a szalonon.
- Rohadtul nem kellene már beleszólniuk abba, hogy mit és kivel csinálsz - húzta el a száját. Gyűlölte, ha meg akarták vezetni, ha irányítani akarták és minden egyes cselekedetét lekorlátolni. Szabad szellem volt, saját értékrenddel, amit szeretett önmagának felállítani. A kis vörös hitt az egyenjogúságban, és itt nem kifejezetten a férfi-nő vonalon mozgott. A szülők is szerették alárendelni a saját kölyküket, mondván még kurvára nem éltek eleget, még ott lógott a tojáshéj a kis seggükön - a nagy büdös francokat!
Ennyit fűzött csak ahhoz, hogy a szülők JR türannoszai voltak, de igazából nem fog senki életébe sem beleszólni/belefolyni ilyen szinten. Mindenki a saját maga életének kovácsa - tartja a mondás, vagy mi a szar. A pszichológust illető válaszon csak kelletlenül elvigyorodott. Nem maga a téma volt a hibás, hanem maga a szituáció. Úgy tűnt, mindenhol a nem-normálisak bandája verődött össze.
- Van, akire rá is férne a gumiszoba. Úgy őszintén - nézett fel a kis fekete szemeibe egy kósza vigyorral, hogy a következő másodpercben már finoman búgjon fel a kezében fogott kis masina.
- Próbálj meg mozdulatlan maradni.. Ott, ahol a tű fog érni. Ha javítanom kell, az fájdalmasabb és a kontúrozás is elcsúszik úgy - nézett bele megint JR szemeibe, közelebb gurulva az ágyhoz, baljával érintve a kontúr mellette bőrfelületet, de nem megfeszítve azt. A természetes vonalakat akarta, de még mindig nem ért a tű a bőrhöz.
- Szólj, ha fáj, vagy ha nem vagy jól - egy utolsó mosoly, és ha nem tiltakozott a lány ott előtte, akkor a tűt érintette lassan és módszeresen a bőrhöz. Centiről centire haladva, végig figyelve periférikusan a lányra, ha esetleg megmozdulna, akkor azonnal elvonja a bőrről a tűt.. a festékkel együtt.

thINK

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal