♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Eric Schulz Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Tegnap 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Eric Schulz Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Eric Schulz Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Eric Schulz Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Eric Schulz Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Eric Schulz Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Eric Schulz Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Eric Schulz Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Eric Schulz Vote_lcapEric Schulz Voting_barEric Schulz Vote_rcap 
Derek Moretti
Eric Schulz Vote_lcapEric Schulz Voting_barEric Schulz Vote_rcap 
Robert Holmes
Eric Schulz Vote_lcapEric Schulz Voting_barEric Schulz Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Eric Schulz Vote_lcapEric Schulz Voting_barEric Schulz Vote_rcap 
Admin
Eric Schulz Vote_lcapEric Schulz Voting_barEric Schulz Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Eric Schulz Vote_lcapEric Schulz Voting_barEric Schulz Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eric Schulz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Eric Schulz

Eric Schulz

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 5

#1TémanyitásTárgy: Eric Schulz   Eric Schulz Icon_minitimePént. Jan. 15, 2016 9:12 pm

ERIC SCHULZ
WASHINGTON
1988.12.24.
28
DIPLOMATA
BUSINESS
ZANE HOLTZ

Apróságok, amit jó ha tudunk...



  • Úriembernek láthatsz, de nem az unalmas fajtából. A humor jóbarát és bizonyos határvonalakat is meghúzok. Érzelmek, családi élet, barátok? Ezekre szükség van, fura is lenne egy diplomata, akiből mindez hiányzik. Csak épp jól használom, úgy váltogatom, ahogy kell. A feleségem élvezi a highlife csillogását és büszkén vihetem magammal bárhova, cserébe sok minden felett szemet huny. Szépelgés a nőkkel, futó kalandok, alvilági ügyletek, kétes kapcsolatok.

  • Szeretek kifogástalanul öltözni. Egy laza, sportos szett is igényes rajtam, tiszta, vasalt és divatos. A szemüveg néha lekerül, estére elfárad benne a szemem, de igazából szeretem. Kell a tekintélyhez. Ahogy a többnyire lassú, kimért mozgás is, ami nem jelent lustaságot, se lomha gondolkodást. Csak egy kép, amit szeretek mutatni, hogy nagyot koppanjon, aki ezzel vissza akar élni.

  • Kedvelem:
    - hosszútávú nyereséget adó üzletek
    - jó kapcsolatok a kölcsönösségre építve
    - érdekes emberek
    - autók, főleg a régi, de még mindig guruló csodák
    - képzőművészeti alkotások és alkotók
    - judo, a gyerekkori szerelem.

  • Nem bírhatom:
    - megbízhatatlan emberek
    - trehányság
    - veszteséges üzletek
    - macskák (irritálják a bőrömet, csak ennyi a baj velük)
    - túlzott alkoholfogyasztás
    - ízetlen ételek

  • CV:
    - 1987: felsír a legújabb Schulz, testvérei angyali mosollyal nézik az üvegen át
    - 2005: kitűnő eredményt villantok a középsuli végén, felsőfokú német és spanyol nyelvvizsgával a zsebemben
    - 2010: nemzetközi kapcsolatok mesterképzés bezsebelve, bekötöm Jennifer fejét és kezdek a nagykövetségen (ez egy jó év volt)
    - 2012: saját cégem indulása (profil: képzőművészeti alkotások szállítása)

  • Johann Schulz: apám (55), egykori külügyminiszter, most a Szenátus tagja; berlini születésű

    Margaret Cooper (57): anyám, vezető főorvos egy washingtoni kórházban

    Helmut Schulz (34): bátyám, a család renegát tagja, aki hazament Németországba zöldségeket termeszteni

    Anna Schulz (33): nővérem, egy vasúttársaság igazgatója

    Jennifer Schulz-Atkins (26): feleségem, egy vegas-i áramszolgáltató marketing vezetője

    Bob (4): németjuhász kutyánk


Ha van még mit mondanod...

- Nem erről volt szó! Tiszta cuccot hozok, nem szúrhatod ki a szemem rongyos 100 dollárral!
Lassan, kimérten szemlélem a tomboló terítőt. Büszke az anyagára, de nem igazán érti a lényeget. A területemen az foroghat, amit én megengedek. Az árról már tárgyaltunk, akkor elfogadta. Ha azóta beteg lett a gyerek vagy megfenyegették és több lóvé kell ugyanazért, hát istenem... Nem én vagyok a jótékonysági intézmény. Ez üzlet. Drogban meg akármi azért ne menjen itt!
Leveszem a szemüvegemet és nyugodt mozdulattal megtörlöm a kis nedves kendővel.
- Erre nincs szükség, Petrovich. Az áru értékét tisztáztuk. Ha pedig nem bírod tartani a szavadat, inkább a távozást javaslom!
Annyira már ismerhet, hogy az én módszerem nem az erőszak. Ha emberkedik, sokkal rosszabb dolgokat is el tudok neki intézni. Sokéves kapcsolatok a családnak köszönhetően. Az üzleti tudás és a protokoll, a nagyság tudománya pedig itt térül meg igazán. A nagykövet mögötti sleppben nem aratok annyit, mint a várost ellátva minden jóval. Las Vegas tele van ilyen arcokkal, mint Petrovich. Vagánykodnak és másnap már nincs semmijük, mert nem voltak se okosak, se ügyesek, se erősek.
- Nem bújhatsz mindig a szemüveged mögé, Főnök! Ha elveszíted az árusokat, elveszíted a vevőidet. Gondold át!
Az orosz még rácsap az asztalra és pökhendi módon lelép. Engem nem fog érdekelni. Kényelmes ez, hogy a nevemet se árultam el és azt se, milyen messzire nyúlik a kezem. A szemüveg már tiszta, fel is teszem.
- Remek kilátás. Egy darab piti bűnöző sem tűnik fel a horizonton - szólok a mellettem nyugodtan álldogáló kétajtós szekrénynek.
- Köszönöm Wilson, mára ennyi volt. Nagyon jó pihenést! - engedem útjára.
Nekem is dolgom van és nem kell mindig gorilla. A látszat néha csal, néha pedig fölösleges. Sosem vagyok egyedül, csak épp jól titkolom. Most például a piachoz hajtok laza pólóba és farmerbe, baseballsapkába bújva.
- Kezit csókolom! Abból a szép paradicsomból kérnék másfél kilót - szólok a kofához, akihez általában járni szoktam.
A szemeim vizslatják a tömeget és észreveszik azt a fazont is, aki érdekes módon egy hete minden nap megjelenik körülöttem. Egy piacra járunk, egy időben, milyen érdekes egybeesés. Meg kell eresztenem egy sms-t, mielőtt lemegyek a délutáni judo-edzésre. A végén majd meghallgatom, mi a lábmérete ennek a fazonnak és ki küldte rám. A családi kapcsolatrendszert sokféleképp fel lehet használni. Apám megtanította, hogy ne csak a tévében látottakból induljak ki. Van egy másik valóság a csillogó diplomatavilág mögött. A nagy suskák és kockázatos üzletek világa, ami oly vonzó volt, hogy be is szippantott.
- Köszönöm, legyen szép napja!
Az egyszerű mexikói nénike bólogat és spanyolul köszön el a törzsvásárlójától. Mindig udvarias vagyok vele, mert jó kereskedő. Vígan fütyörészve megyek a zacskó parival és szemem sarkából figyelem az árnyékomat, aki követ, mint őzgida az anyja farfoltját.
- Eric, milyen kellemes meglepetés! - szólít meg az egyik korábbi titkárnőm, aki szülni ment.
Puszi-puszi és bájos kis társalgás következik. A nejem úgy tudja, a szívem az övé és sosem csalnám meg, ezek mindig csak ártatlan emberi, baráti, üzleti dolgok. Pedig néha nem. Most sem. Nincs ebben semmi, amíg ki nem tudódik. Előveszem a legjobb stílusomat és újra elbűvölöm a nőt, aki szó szerint mindent megtett az irodában is. Nálam híresebbeknek is és kicsit kétséges, ki a gyerek apja. Nem én, azt tudom, hálistennek. A bájcsevegés elég fura, túlmagyarázott, egyáltalán nem hihető. Lucy meséi a gyerekről egy filmbe illenének.
Közben érkezik egy sms. Aha, új kutya ugat a városban. Nem akárki, ha egy volt FBI-ost meg tudott fizetni. Meg egy volt nagykövetségi alkalmazottat, aki a családja életével játszik. Széles mosollyal nézek vissza Lucy-ra és zsebre vágom a telefont.
- Megjött a telefonszámlám, de már magamhoz tértem - viccelődök azzal, akiről kiderül, hogy nem véletlen a felbukkanása.
Elsétálok a nővel a piac széléig, nagy örömmel hallgatva a cseperedő csöppségről szóló történeteket. Hátulról hallom a kiabálást, hogy tolvajt fogtak a piacon. Ejnye, ezek a kleptomán emberek. Addig nézelődnek, míg véletlenül a zsebükbe kerül valami értékesebb árucikk. Majd a kihallgatásnál előadhatja, amit tanult Quantico-ban...
- Nos, Lucy, nekem most mennem kell, de ígérem, hamarosan újra találkozunk! - köszönök el kétértelműen és a megszokottól eltérő útvonalon indulok a klub felé, hogy dobálgassak és magamat is dobáltassam kicsit.
Vidám város, vidám élet, de nem veszélytelen. Ettől szép és ettől izgalmas.

Vissza az elejére Go down

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#2TémanyitásTárgy: Re: Eric Schulz   Eric Schulz Icon_minitimePént. Jan. 22, 2016 6:15 pm

Elfogadva!

Hááááát, hogy diplomata az oké, de hogy unalmas lennél.... Egy ilyen nyakkendővel? Kizárt dolog. Very Happy

Node... nem egyszerű hivatás a tiéd és ezt még nem félsz pluszba megfűszerezni sem. De ahogy látom kegyetlen otthonossággal mozogsz a magad által kreálni kis világban. Úgy mozgatod a szálakat, hogy senkinek fel sem tűnik, hogy te állsz mögöttük. Mintha az egész darabot te magad írtad volna. Tehetséges vagy, ez nem vitás! Wink

Sicc, foglalj le mindent, ami megillet ha még nem tetted volna és persze vigyázz a seggedre mert ahogy elnézem neked aztán van vesztenivalód, ha elvétesz egy lépést.
Jahhés.... a szemüveg szexi!  cupp
Vissza az elejére Go down
 

Eric Schulz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eric Brown
» Murder to order - Eric&Jasmine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-