HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Meglepetés(vendég)-visszavág..
by October Soininen Yesterday at 6:54 pm

» Can't stand the silence
by Raina Maddox Yesterday at 6:43 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Yesterday at 6:26 pm

» Muy problema, mein Führer?
by Frederico Ajola Fuentes Yesterday at 6:05 pm

» Pozitív végkifejlet
by Grace Reed Yesterday at 6:02 pm

» Műsoron a kávé
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 5:31 pm

» Zenedoboz...
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 12:20 pm

» Fire Dancers
by Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Nov. 23, 2017 5:10 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Amy Lynn Cooper

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Butchers and babies

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Frederico Ajola Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Big boss

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Butchers and babies   Pént. Feb. 24, 2017 8:01 pm

Amikor épp nem az igazán nagy ügyeket intézem, akkor bizony felkötöm a henteskötényt. A hálózatot szúrópróbaszerűen ellenőrizni kell. Ilyenkor nem szoktam szólni az üzemvezetőnek és az embereimet is megkérem, hogy maradjanak csendben. Nem a csillogásra vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy mi történik, ha váratlanul beállítok. Az egyéb üzleteim ilyenkor el vannak felejtve és felidézem azokat az időket, amikor nagy dolgokra számítva végeztem kis dolgokat. Egy fél marha felszeletelése, a hús szakszerű lerendezése. Ezt várom el azoktól, akiknek fogalmuk sem lehet az igazi arcomról. Nekik én egy hentes vagyok, aki nagyra tört és mára egy egész láncolatot vezet.
Az ilyen alkalmak rendkívüliek. A testőrség marad kint az épület előtt. Nem félek. Ha valakinek annyi esze van, hogy a saját birodalmamban akar ellenem jönni, hát jöjjön! Most éppen a gyártósoron vagyok és hátratett kézzel járkálok. Egy-két bajszos amigo aggódva néz hátra, a többiek méregetnek vagy épp le se szarnak. Ez az igazi. Ha teszik a dolgukat, nincs mitől félniük. Figyelem a kezüket, a higiéniát, a pontosságot.
- Antonio, ugye? Még van hús azon a szegycsonton. Állj neki még egyszer... - szólok rá az egyikre, aki azt hitte, végzett.
Nincs pazarlás. Szegény családból jöttem. Otthon is leszopogattuk a csontról az utolsó cafatot is és a porcogót megettük. Ez pedig színhús. Nem szemét. Csinálja csak meg rendesen! Nincs kirúgás, nincs bepanaszolás. Először. De később is figyelni kell rá.
- Huácala! - kiáltok fel, ahogy az egyik nagyhasú derékból nekirugaszkodva cibálja a húst és a vér beterít engem.
Na, tessék! Elviszem én a tisztítóba, de ez az öltöny szerintem a múlté lesz. Le is dobom szépen a zakót, lerázom róla a bordó löttyöt. Aztán gombolom az inget. A tetkóim kivillannak. Jobb így, mint csupa véresen. Bevágom egy csomóban az egészet a sarokba. Trikó sincs. Puszta felsőtesttel járkálok. A dutyiban se volt ez ritkaság.
- Egy szóra, Quinto!
A kopasz itt marhákat szeletel, éjjel pedig védi a helyeimet. Diszkót, bárt, üzleteket. Mikor melyikkel bízom meg. Ott rontotta el, hogy elmesélte, öt óra alvás elég neki. Na de ez... Félrehívom és az üzemvezetőnek megálljt parancsolok. A sor végén marad, a többieknek ad instrukciókat. Sejtem, miket.
- Tudod, hogy ma este akció van, ugye? A tűzzel legyetek óvatosabbak, mint az előbb. Ugye máskor tisztábban dolgozol...
A mutatóujjammal megbököm a löttyedt mellkasát. Ha megindul, van ám benne erő, becsapós a hájas test. Összeakasztjuk a bajszunkat, ha este is ilyen trehány lesz. Most pillantok meg egy váratlan vendéget és ahogy felé fordulok, a Mária-kép szinte pont a szemeibe néz az én szőrtelen, de elég tekintélyes és alaposan kivarrt mellkasomról.
Vissza az elejére Go down

Ravin Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Főállású bajkeverő

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Szomb. Feb. 25, 2017 9:59 am

Alexszel a játszótéren gyakoroltunk. Szerintem csak azért kért meg, hogy tanítsam meg hegedülni, mert velem akar lógni. Egyébként egy kedves, szerény srác. Szemüveges és kicsit dadog. Ez már önmagában a köcsögebb kortársaink célpontjává teszi. Pont, ahogy ma is…
Két gyökér, valami Carlos és Pablo a fejükbe vették, hogy sportot űznek a csesztetésünkből. Vesztükre. Alig kezdtek bele Alex gúnyolásába a dadogása és a fülsértő nyekergése miatt, én máris ledobtam a padra a hegedűmet, és felpattantam, hogy jól megagyaljam őket.
- Fuss, Pablo, fuss! – sprintelt elől Carlos, csak úgy porzott utána az út.
De Pablo lassú volt…
Egy pankrátor is megirigyelhette volna a mozdulatot, amivel rávetettem magam a dagadt gyerekre, miközben a homokozón akart átrohanni. Hasra terítettem, ráültem a hátára, és párszor beletunkoltam a fejét a homokba. A hajánál fogva.
- CARLOOOS! Segíííts! – visított bömbölve, mielőtt tele ment volna a szája homokkal.
De Carlos beszart. Eltiplizett, és amint Pablo kimerült a vergődésben, utána futottam.
Berohant egy húsüzembe, én meg gondolkodás nélkül követtem. Ilyesmit én nem hagyok annyiban, az ÉN barátaimat senki sem baszogathatja büntetlenül.
Keresztülnyargalt – nyomomban velem – a hentesbolton, és eltűnt egy szürke fémajtó mögött hátul.
- Hé, gyerekek, ez nem játszótér! Fogócskázzatok máshol! – és ezzel ki is fújt a felnőtti beavatkozás. Senkinek sem szúrt különösebben szemet két futocskáló kölyök.
Odabent már az orromban éreztem Carlos vérének a szagát. Nagyon be voltam indulva a kivégzésére. És ezt ő is gyanította.
A gyártósornál kötöttem ki. Carlos fekete fejét pedig hússzabdaló fickók között láttam kikandikálni. Mindenféle bárdokkal meg óriási késekkel csapkodták a nyers, vértől fröcsögő húst és a csontokat.
- Apuapu! Kinyírta Pablot! – topografált felém a mutatóujjával az egyik köpenyes fickó mögül Carlitoska.
Erre mit ad az a nem létező isten, elhúz mellettem egy visító disznó. Vagyis hirtelen azt hittem egy öngyilkos hajlamú sertés süvít be önként a vágóhídra, és fekszik be a kés alá. De közben kiderült, csak Pablo kaparta ki magát a homokozóból.
- EEEEEEEEEEE Apppúúú! Ez a puta chica homokot etetett velem EEEEEEE!!! És kutya kaka volt benne EEEEEEEEEEE! – a sírástól teljesen felpuffadt a feje. Vagy csak annyi homokot nyelt.
Bakker, ezek testvérek??? A vádakra minden esetre önelégült vigyorra görbül a szám. Az én apám legalább büszke lenne rám.
- EEEEEEEE!!! - utánozom a hangját pofátlanul grimaszolva - Bömbirongyit ne adjak, EEEEEEEE??? - ezzel megindulok feléjük, hogy befejezzem a törlesztést.
- Minek hívtál, akácmaki? Puta-nak?
- NEENGEDDIDEEEEEEE!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! – üvölt teli torokból, éles fejhangon és közben két lábbal veri a földet.
Hű, gyerek! Így még fiú nem félt tőlem.
Erre valaki teljes mellbedobással torlaszolja el előlem a bosszú beteljesedéséhez vezető utat.
Egy kibaszott nagy csupi has pöffeszkedik az arcomba! Sok gyerek az efféle fiatalkori traumák miatt marad vissza a fejlődésben és lesz egy életre lelkinyomorék. Ez velem nem történhet meg!
Felpillogok a tagra, annak ellenére, hogy a megjelenése kész vizuális kínzás.
Tyű, apám! Te sem vagy ám egy Justin Bieber! Azt itt pucérkodsz?
Ránézésre is erős benne a létfenntartási ösztön, szerintem minden tápra rögtön rácsattan. Olyan hája van, mint egy barlangi medvének, ami két telet akar átaludni. Mellé mexikói búrája van. Tuti, hogy rokon. Megint a mexikóiak... Menten eldobom az agyam. Még a buszeltérítő 4 terrorista amígót sem hevertem ki teljesen.
És ezek a tetkók… Anyám borogassál! Magára varratta az ügyintézője képét, vagy mi a rák? Pár évet adok neki, mert ahogy szottyad a bőr, a szent tyúk megszűnik aktuális hatalomnak lenni, és úgy fog kinézni a faszin, mintha az öreganyja képmása rimánkodna a csöcsei között.
Az igazság az, hogy én is szívesen csináltatnék néhány tetkót, de nincs annyi hely rajtam, hogy magamra pingáltassam a bálványaimat, az olyan igazi hatalmakat, mint a Metallica, Iron Maiden, Megadeth, Slayer, Linkin Park, Korn, Dimmu Borgir, Manowar, Guns N’ Roses, Ac/DC és társaik.
Na de mindegy is. A hentes final boss sem akadályozhat meg a küldetésemben.
- Magával nincs dolgom tata. Kiviszem a srácot a hóra, és már húzok is, mint a nyerges vontató. – szögezem le szárazon, üzleties egyszerűséggel.

Frederico Ajola Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Vas. Feb. 26, 2017 10:16 am

Veszélyes dolog, hogy egy kislány beszalad az üzembe, ahol bárdot emelnek és alkalomadtán több mázsás állatokat. Itt még megtermett, erős emberek is megsérülnek, ha gondatlanok. Az őrökhöz lesz pár szavam.
Gyorsan felmérem a terepet. Már megint Quinto fiai. Hozott gyerekek, az első felesége első házasságából. Meglátszik, hogy sokáig az anyjukkal éltek. Megrázom a fejemet, miközben a pocakos és bajoszos koma lekever egy olyan hentessallert az ordítozó gyerekeinek, hogy az egyik rögtön fenékre ül. Hebegnek-habognak, semmit nem érteni. Artikulálni most nem tudnak. A kislányra csak szúrós szemekkel néz. Tudom én, hogy a saját gyerekei bosszantják. Szégyent hoznak rá.
- Hueles a garnachas, Pablo! Egy lány ver meg? Hát hülye vagy te? És nem megmondtam, hogy ne gyertek be, meg ne gyertek erre, he?
Jól mondja. Az életre kell nevelni a gyerekeket. Kéne, már nagyon rájuk férne. Az én gyerekeim egyszer rohantak be a munkahelyemre. Utána megbeszéltük és eszük ágában sem volt újra próbálni.
- Szevasz, kislány! - szólalok meg mélyen dörmögő, ráspolyos hangomon. - Az apjuk elintézi, az ő dolga. Mi volt a probléma?
Vigyázhatna a nyelvére, de nem kérem ki magamnak. Ha az emberem gyerekei rosszat tettek, az árthat az üzletnek. Este bevetés van. Nem kéne napközben a zsaruknál vendégeskedni, mert mondjuk a kis töketlenek elrohantak a chica mobiljával. A kezem a gyerek vállán landol. Nem csak nyugtatom. Ha futni akarna vagy megint Pablo-ékra rontani, szorítóban érezheti magát.
- Freddy bácsi vagyok. Ez itt az én vállalkozásom és nem szeretem, ha gyerekek szaladgálnak. A hentesüzem nem játszótér - nézek rá szigorúan.
Ez nem olyan asesino tekintet, inkább csak egy tanáré, aki komolyan gondolja, hogy a vásott kölyök nem rendetlenkedhet. A két kis barna gyerekre is elnézek, mert nekik is meg lett mondva, hogy itt nincs helyük.
- Freddy bácsi, Hermosillo, szünetet kérek! Le kell rendeznem ezt a két chupirult! - kiabálja a kopasz hentes és a grabancuknál fogva viszi a kölykeit az öltözőbe.
Intek Hermosillo-nak, hogy ne kapjon sokkot üzemvezetőként, minden rendben lesz. Én vagyok a nagyfőnök és azt mondom, első a család. Fegyelmet kell tanítani. És az illetéktelen behatolót alaposan kikérdezni. Ha hallott valamit abból, amit itt beszéltünk, bajok lehetnek. Előre gondolkodom, mert erre az esetre is ki kell találni valamit. Hm, egész ismerős amúgy a gyerek. Méregetem is, mint egy vágnivaló malacot. Talán kapóra jöhet.

Ravin Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Hétf. Feb. 27, 2017 11:31 am

Magamban azon röhögök, hogy lehülyézte a fiát a fickó, amiért megruházta egy lány. Kínos!
Visszanézek a nagydarab tetkós mexikóira, aki az utamat állta.
Hogy mi volt a probléma?
- Semmi különös, csak rossz csajjal kezdtek. – ördögien ártatlan vigyort húzok az arcomra. Nem köpöm be őket, elég, ha ők meg én tudjuk mit szúrtak el. Az én barátomat senki se gúnyolja ki és dobálja meg kaviccsal!
Az öreg keze kellő erővel a vállamra nehezedik. Talán csak nem szorongatja?
- Vagy úgy. Szóval maga itt a góré. Mentem összefoscsizom a bokámat. - lassan fordulok a lapátszerű pracli felé, hogy vessek rá egy pillantást, majd tök érdektelen képpel nézek vissza a tag karikás szemeibe. - Csak ne bizalmaskodjon, de a frászt se próbálja rám hozni, Freddy bá, mert meglátja, velem tele lesz a pohara, de még a hócipője is. – közlöm a tutit, majd elhallgatok, de csak míg megszívom az orromat, aztán folytatom a szövegelést. - Emlékeztet a volt tanárnőmre. Ő szokott ugyanígy sunyulni meg fenyegetőzni a nézésével. Neki mondjuk nem volt ilyen hosszú haja. De bajsza az igen.
Eközben a két visítozó anyaszomorítót kicimbálja a tett helyszínéről a faterjuk. A tekintetemmel követem őket, amíg el nem tűnnek az öltöző ajtaja mögött, aztán úgy döntök, hogy inkább hódolok a legkedvencebb szórakozásomnak: tancolok egy kicsit a felnőttek idegein.
- Faszájos ez a hely. Jól berendezkedett, Freddy bá. Itt simán el lehet tüntetni az ellenzéket. Bááár, ha jobban belegondolok, valaki a pirotechnikára esküszik. – jaja, épp elcsípte a fülem az uccsó mondatot valami tiszta melóról, meg tűzzel való vigyázásról.
Ha futni kell, hát futok. Az én sebességemre úgysem gyorsul fel ez a medve.
- Nincs véletlenül 4 öccse? – kérdem tök komolyan.

Frederico Ajola Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Csüt. Márc. 02, 2017 8:49 pm

- Úgy érzem, nem fogják megismételni...
Nem azért, mert olyan okosak. Ebben a kislányban az akarat nagyon erősen él. Erősebben, mint a két srácban. Anyjuk fiai, szégyen kimondani. Nem vigyorgok, mert akármilyen jópofa lenne más körülmények között a kislány, most nem jött jókor.
- Hogy hívnak, chiquilla? Egy lányhoz nem illik, ahogy beszélsz. Hol vannak a szüleid?
Mindent azért egy gyerektől sem tűrök el. Az pedig fontos kérdés, hogy egy ilyen korú kislány miért rohangál egyedül a városban, ilyen veszélyes üzemek környékén. Más gyerekeket verve. És itt nem számít, kinek volt igaza. Lehajolok a gyerekhez, közvetlenül elé. Zavaróan közel.
- Azt mondtam, hogy ez egy veszélyes hely. Itt bárdok vannak, munkagépek és nehéz súlyok. Ez munkaterület, nem arra való, hogy itt játssz!
A portásnak ugyanis meg fogom mondani, hogy se ezt a kislányt ne engedje be, se Quinto fiait. Azért kicsit elvigyorodom, mikor a gyerek fenyegetni akar. Hisztizhet, ő fog rosszabbul járni. És nem azért, mert a koponyájába állítom a bárdot. Neveletlen egy hercegnő. Egyre jobban érdekel, hol vannak a szülei. És hogy kik azok.
- Modor, nino.
Továbbra is úgy nézek rá, ahogy eddig. Próbálkozhat a sértéseivel. Nem én vagyok az apja, de lesz beszédem az illetővel. Nem bizalmaskodom. Hallhatta, hogy itt így szólítanak. A tekintélyem pedig nem csorbul.
- Aki itt eltűnik, az te vagy. Kimegyünk.
A keze után nyúlok, aztán felállok, megrázom a fejem és indulok. Földhöz is vághatja magát. Akkor húzom. Az ajtó még messze van, addig műsorozhat. Hallgatom én. Kíváncsi is vagyok, mit mond még.
- Volt már olyan születésnapi bulid, ahol tűzijátékot nézhettél? Csak a neve játék. Szereted?
Nagy partit kell rendezni nagy fénnyel, nagy pukkanásokkal és ahhoz óvatosság kell. Tiszta meló. Nem ilyen "hentesmunka", mint az előbb, hogy fröccsen a vér és tönkremegy az öltönyöm. A kislány hihet, amit akar. Este nem lesz semmi olyan, amiről beszéltünk. Máshogy oldom meg. Kerüljük a feltűnést. Tűz nélkül is működik, amit kitaláltam.
- Egy sincs. Két vagány bátyám van és egy remek húgom - szólok büszkén, ahogy az utóbbira gondolok.
A bratyók valahogy nem találják a helyüket az életben. Már másodszor jöttek ki a sittről és csak tengnek-lengnek. Senorita Fuentes-t pedig már nem is úgy hívják, mert férjhez ment, gyerekeket szült. Rendes lány. A bátyáim is azok egyébként, csak nem sokra vitték.
- Fogadjunk, hogy egyke vagy - vigyorgok le a bajszom mögül.

Ravin Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Pént. Márc. 03, 2017 3:36 pm

- Ravin. Személyesen. – felelem önelégülten, az viszont különösen nem lep meg, hogy nem hallott még rólam, a koránál fogva sem nézem ki belőle, hogy érdekli a mai pop kultúra. Fingja sincs, de ez a szerencsenapja.
A következőre felvonom a szemöldököm. A vén szivar gondolja, hogy a beszédkészségem, a tárgyalástechnikám és a szüleim jelen nem léte szorosan összefügg?
Flegmán megrántom a vállam.
- Anyukám meghalt, apám meg valahol tudósklubra issza magát. – ja, mert otthon nincs az öregem. Amit valahol nem is bánok. Addig sem házon belül gyűlnek az üres sörös dobozok. Így is jól jönne még egy szoba, hogy áthordjam bele azokat, mert úgy érzem magam, mint a timföld gyárban, térdig járok az alumíniumban.
Munkaterület blaaablaaablaaa. Fáradtan fújok egy nagyot, miközben megforgatom a szemeimet.
- Pfff… Freddy bá, maga nem figyelt az előbb… Már mondtam. Nem játszani jöttem, hanem igazságot szolgáltatni. – legalizálom a jelenlétem morcosan.
De amikor erélyesen rám szól, hogy „Modor, nino.”, nemhogy megilletődök, még jól fel is nevetek.
- Mi az Freddy bá, felcsapott viselkedési tanácsadónak? Írja meg a kívánságát a Mikulásnak. Cöh. Méghogy modor! És még én beszélek csúnyám?
Erre elkapja a kezemet és kifelé cimbál.
- Ezek szerint nem pakol be az egyik húsdarálóba. Tök csalódott vagyok. - pedig ha tudná, mekkora szentté avatná a volt sulim tanári kara érte, hehehe.
Megyek vele, iparkodva szedem a lábaimat, hadd örüljön a bucija. Közben biztos azon agyal, hogy majd bemószerol apámnál, amiért bunkó vagyok. Mindig ez van.
A fölém tornyosuló medvealkatú húsképződmény megpendíti a varázsszavakat. Buli? Tűzijáték?
Hevesen bólogatok.
- Naná, hogy szeretem! Egyszer felgyújtottam a koncerten egy biztiőrt. Gagyi volt a pirotechnika, kellett látványelemnek, és hát a baleseti sebészeknek is meg kell élniük valamiből.
Freddy bá az Elm utcából jó fejnek tűnik, mert válaszol a kérdésemre. Kiderül, hogy nincsenek öccsei. Legalábbis nem hozható közeli rokonságba a buszrabló amígókkal.
- Akkor rohadt nagy mákja van. – vigyorgok gonoszdin az orrom alatt. Aztán lehet csak letagadja azokat az emberszabású anyaszomorítókat.
Hogy egyke vagyok-e? Persze, hogy az!
- Csak azt ne mondja, hogy a viselkedésemből jött rá, señor Sherlock. – vihogok. De ha nekiáll kielemezgetni és okítani, eskü bokán rúgom, és onnantól nem fog jópofának tartani.

Frederico Ajola Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Vas. Márc. 05, 2017 9:57 am

Nagyon büszke magára. Elkapatták egy kicsit. Valahonnan ismerős nekem, de nem jövök rá, honnan. Biztos nem a nevéről.
- Ez szomorú. Nagypapa, nagymama? Rendes szomszéd néni? Vagy legalább egy gyám?
Ilyen hátterű csajokat szoktam behozatni felhasználásra. Csak nem gyerekeket. A kocsmából nem fogom idekéretni az apját. Mást találok ki.
- Ó, te kis chica murcielago! - nevetem ki öblös, karcos hangon.
Ha batmaneset játszik kislány módra, akkor se rohangásszon itt nekem! Nem magyarázom.
- Ehh...
Túl sokat beszél. Ilyen háttérrel el is tudom képzelni, hogy nőtt fel, de attól még nem fogom tolerálni. Nem ütöm meg, nem az én gyerekem.
- Kiviszlek, aztán que Dios te bendiga.
Agyonütöttem a varázslatos álmait. Már valami szaftos horrorfilmet képzelhetett el. Megyünk szépen, nem rendetlenkedik. Végre már.
- Oda is csak úgy beszaladtál?
Kis pszichopata. Vagy hazudozó. Az apja telefonszámát meg fogom szerezni és ha lesz józan pillanata, beszélek vele. Nem szoktam családi ügyekbe avatkozni, de ez a kislány belecsöppent az életterembe és az üzletembe, nem hagyom szó nélkül. Addig pedig átmeneti megoldás lesz.
- Akarat, nem szerencse. Benned is van. Mi szeretnél lenni, ha nagy leszel?
Csak azt ne mondja, hogy alkoholista, mint az apja. Vagy halott, mint az anyja. Nem vagyok én olyan érzéketlen, mint sokan gondolják. Tudom, mi a nehéz gyermekkor és hogy hová vezethet, azt is. Lenézek a gyerekre, de nem válaszolok neki. Ugyanis megérkeztünk az üzem portásához. Feszül rajta a kék ing és lóg a szájából a mustáros hot-dog.
- Hola! Ő Ravin. Egy gyerek. Két másikkal együtt futott be ide. Tudja, mit jelent ez, ugye?
A dagi feltolja a homlokán a baseball sapkát és bambára tátott szájjal néz a kislányra, aztán rám.
- Maga hentes, öreg? Még nem láttam itt.
Felszívom magam és megrázom a fejemet.
- Hentesként kezdtem. Most én vezetem a hálózatot. Ha esetleg aludt volna, mikor érkeztem, most szólok: ma ellenőrzést tartok itt, hogy rendesen megy-e a munka. Szóval nézze át még egyszer a szabályokat! És a munkaszerződését is, aztán Hermosillo-nál jelentkezzen a műszak végén!
A fickó idegesen törli meg a száját.
- Jónapot kívánok... Akkor most kirúg? Senor...
A nevemet se tudja. Nincs válasz. Főjön a levében! Megyünk tovább.
- Te, Ravin... - most bököm ki, ami fúrja az oldalamat.
- Láthattalak én már valahol?
Nemsokára pedig kilépünk a hentesboltba, ahol újra üdvözlöm az eladókat. Félmeztelenül még nem voltam itt, nem csoda, hogy lesik a tetoválásomat. Finom zene szól a lejátszóból. Ha Ravin adott valami támpontot, hogy érek el bárkit a hozzátartozói közül, akkor meg kell eresztenem a telefont. A kezét végig fogom, nem hagyom megint rendetlenkedni. A pultban Rosamunda, aki reggel mutatkozott be, épp egy egész marhalábszárat ad el. Elégedetten nézem, hogy megy a biznisz.

Ravin Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Vas. Márc. 05, 2017 11:48 am

- A nagymutter még éli a la vida loca-t, de mindenki más szintet lépett, értse; kipusztult. Különben is, minek nekem népes rokonság? Nem vagyok én olasz. – magyarázom. Nem tök mindegy hol vannak?
Jól értem? Ledenevérlányozott? Ezt még emésztgetem, hogy mit kezdjek vele.
Azt mondja kivisz, meg az Isten áldjon meg. Erre harsányan felröhögök.
- Aligha fog. Én a pokolban fogantam. – van önkritikám. Meg különben is eleget hallottam a tanároktól, hogy én vagyok az ördög. - Isten, ha létezne sem kooperálna a hozzám hasonlókkal. Érti ugye? - kacsintok pimaszul az új haverom szeme közé.
Hogy beszaladtam-e a koncertre?
- Dehooogy! Apám bandájával csapattuk. A Chaos Instinct-ről sem hallott? Miféle zenei analfabéta maga?
Közben is kifelé tartunk az üzemből.
Öregem, beszarás, mennyit faggatózik. Közben felcsapott nyomozónak, vagy mi? Mert aligha érdeklem. Legfeljebb egy-két fenékberúgás erejéig, vagy míg jól bemószerol apámnál.
Mi leszek, ha nagy leszek? Ez most komoly? Ne már! Ezek a mai felnőttek mást sem csináltak gyerekkorukban, csak várakozásra pazarolták az idejüket, hogy végre elég idősek lehessenek az álmaik megvalósításához. Én máshogy élek.
- Baah… Freddy bááá…. Eszemben sincs addig várni! Én már most az vagyok, ami lenni szeretnék. Egy igazi rocksztár! Nem hiszi? A Gugli legyen a barátja. – magyarázom totál komoly fejjel. Az sem baj, ha kételkedik. Ő dolga.
A portán megállunk, és Freddy bá bekeményít. A portás meg…
- Ezt beszoptad amígó. – vihogok gonoszan, aztán a medvetermetű vendéglátómra emelem a tekintetemet. - Csak úgy hagyja, hogy leöregezze? A saját embere? Aki még meg sem ismeri??? Freddy bá, nem sértésből, de maga most egy lúzer, vagy a big boss? – egy pillanatra felsunyulok rá. Döntse el.- Látja? Ha nem jövök, ki sem derül, hogy rés van a pajzson.
Ehh. Az őr még a főnöke nevét sem tudja. Én csapom arcon magam a tulaj helyett, amaz megint engem vesz elő. A nevem hallatán ránézek.
Hol láthatott, hol láthatott… Na, jó, adok neki némi támpontot. Megküzdött azért, hogy ne full köcsög legyek vele.
- Mivel maga tök rendes fószernek tűnik, Freddy bá, ezért erre a kérdésére nem azt válaszolom, hogy „Igen, a rémálmában”, hanem elárulom. Plakátokon, lemez borítókon, magazinokban, koncertfelvételeken, videoklipekben, facebookon. Tényleg! Szokott facebookolni? Felveszem az ismijeim közé. – ez a bajszos őskövület lehet a netet sem ismeri, hehehe.

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : a Slaves of Hell női vokálosa

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Vas. Márc. 05, 2017 1:53 pm

Megkértem Dominicot, hogy hozzon el.
A fekete Rover az épület előtt parkol, a testőröm pedig fenékkel támaszkodik az oldalán, és a napszemüvege mögül fürkészi a környéket, míg én beszaladok megvenni a szükséges húsárút. Ez mellesleg nekem eszembe se jutott volna, ha nem találkozom azzal a kis hacker kölyökkel, és szembesít a múltam egy hiányzó, és talán mind között a legérzékenyebb foltjával. Azonnal rákívántam némi húsra és kitört rajtam a vásárlási láz…
A széles pult előtt várakozom a soromra, míg az amögött serénykedő nő kiszolgálja a többi vásárlót.
Egyszer csak nyílik a közeli ajtó, és a nappalimban lévő fényképről ismert kislány pofija tűnik fel mögüle, egy nagydarab mexikói fickó kíséretében.
Óhatatlanul meglep a látvány, talán még az arcvonásaim közé is kiül a dolog.
Először is; fogalmam sincs miért ütközöm meg a meztelen férfiszépségen. Talán nem biztos, hogy egy kislánynak ilyesmivel kéne szembesülnie épp egy hentesüzletben. Még téves következtetéseket talál levonni a jelenségből. Másodszor pedig; mit keres itt Ravin?
A kislány amint észrevesz, lelkesen felkiált.
- Octiiii! – ha a bajszos férfi elengedi a kezét, nyomban megkerüli a pultot, és odaszalad hozzám. Szinte belém robban, csakhogy megöleljen. Kis híján fellök, olyan lendülettel van. Szorosan a derekam köré fonja vékonyka karjait, de a gipszben lévő törött jobbomra azért ügyel.
- Szia Ravin! – mosolygom le rá, és ép karommal átölelem a vállát.
- De jó, hogy látlak! – pillog fel rám a kiscsaj. A „pöttöm” kifejezés nem illik rá, annyira más a jelleme, a kisugárzása. Ránézésre sem az a cuki , rózsaszín szoknyácskás kislány, akitől minden szív elolvad. Mick jól mondta.
- A fater nem engedi, hogy meglátogassalak. Mindig azzal a dumával szerel le, hogy majd ha meggyógyulsz, átvisz hozzád. Pedig most már nem is festesz annyira szarul. – szövegeli, ami a kis száján kifér, nekem meg szolidan el kell röhögjem magam az őszinte bókra.
Egy rakat kérdés tódul a fejembe: Mit keresel te erre? Egyedül jöttél? Apád tudja, hogy itt vagy? Meg ehhez hasonlók.
Micknek megígértem, hogy úgy teszek a lánya előtt, mint aki totál normális önmaga, mint akinek visszatértek az emlékei, úgyhogy nem rohanom le a gyereket a hagyományos felnőtt dumával. Állítólag amúgyis nagy haverok vagyunk. Ahhoz méltóan kell viselkednem.
- Kösz! – vigyorgom rá heherészve, majd a mexikói kísérőjére emelem a kislányról a tekintetemet.
- Helló! A kishölgy talán bajban van? – tudakolom.
A szitu részletei nem kerülik el a figyelmemet. Amnéziás vagyok, nem vak.
Onnan hátulról jöttek ki, ráadásul a fickó olyan sziklaábrázattal vezette ki Ravint a kezénél fogva, mintha a megyei fogházban lenne elítélt.
Ravin tüntetőleg cöccög a „kishölgyre” a karomban, de a hátára simuló tenyerem jelzésével nyugalomra intem. Nem bánnám, ha kicsit elcsitulna.

Frederico Ajola Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Vas. Márc. 05, 2017 7:11 pm

- Akkor őt hívjuk. Pedig jó a nagy család. Ha sosem volt benne részed, nem tudhatod, de nekem elhiheted.
Mindig segítünk egymáson, támogatjuk egymást. A bandát is így kezelem. Amíg valaki nem int be, addig nem marad egyedül.
Csak nézek a gyerekre, hogy mit akar ezzel. Átkozottul rossz kislány lehet, azt nem kétlem. De az ördöghöz kötni magát, azért az durva.
- Ezt ki mondta rád? Nem tudsz róla, de Isten lát. Mindent lát és mindennel törődik.
Térítőbe nem megyek át, csak szólok, hogy megvan a hitem. Ő még fiatal, változhat. Sokan hibáztatják Istent, hogy miért ilyen fiero tragico, miért úgy írta meg a sorsukat, ahogy. Én nem vádaskodom. Cselekszem. A hit pedig segít.
- A zenészvilághoz nincs sok közöm. Más körökben mozgunk, Ravin - szólok rezzenéstelenül lenézve rá.
Neki a világot jelentheti apuka zenekara. Apuka, aki a jelek szerint ser un poste de taberna. Roczenekarra tippelek. A nevet megjegyeztem. Akár Ravin vezetékneve is lehetne.
- Énekelsz? Meg foglak nézni, ha benne vagy a góghelben.
Valahogy így hívják. Én a régimódi keresésben hiszek jobban, de néha használom az internetet is. Inkább csak levelezésre, meg csevegésre. Vicces ez a visszhang. Nagyon nem zavar, hogy cifrábban szól be a buta őrnek, mint én. Amikor engem kér számon, akkor viszont megkapja.
- Erre valók az ellenőrző napok. Láttad az eredményt, nem? Még egyszer nem fogja megcsinálni ugyanezt.
A dagi műszak végéig szerintem ledob vagy 10 kilót az idegeskedéstől, hogy mi lesz vele. Nem is baj, mert amennyi fizetést kap a következő hónapban, abból nem telik majd ilyen szép nagy hot-dogokra. A kis hebrencs mindent kikérne magának. Fiatalon én is ilyen voltam. Mára már kevesebb dologra pöccenek be ennyire. Csak elvigyorodom a kislány hatalmas önbizalmán. A színpadon biztos imádják. Meg fogom nézni valamelyik koncertfelvételét, az biztos. Erre a boltra pedig külön oda fogok figyelni és Hermosillo se lesz túl boldog.
- Szóval bárki másnak ezt mondanád...
Sztárallűrök ilyen fiatalon.
- Szóval mindenhol. Rockzenét játszotok? Van, amit szeretek abból. Tito és Tarantulát például.
Facebook? A lányom segített beállítani, hogy biztonságos legyen. Túl sok mindent lehet onnan megtudni az emberekről. Meggyőződésem, hogy a CIA találta ki ezt is, meg a többi hasonló közösségi oldalt. Ennek tudatában használom.
- Igen, néha szoktam. Van, akivel csak ott beszélek, meg látom, mi van a távoli ismerősökkel. Egy héten egyszer megnézem az üzenőfalat.
De nem posztolom ki, lo que le preparó la cena. A vacsora lefényképezése egyszerűen baromság. Ha Ravin bejelöl, mutogathat az apjának, milyen hírességbe futott bele. Hülye nem vagyok. Ha tényleg komoly és hírneves csapatról van szó, még valamilyen együttműködés is lehet. Szponzoráció vagy rendelhetnek tőlem kedvezményesen, ha ellátmány kell az öltözőbe.
Az üzletbe érve nem sok idő marad, mert a kezemben tartott kislány megvadul. Az egyik vevőt szúrja ki. Úgy látom, nagyon menne a hollúhajúhoz, úgyhogy most, hogy barátok lettünk, elengedem. Meg tudom találni, ha mégis be akar csapni. Octi? Hirtelen az octopus jut eszembe, ami távol-keleti konyhákon előkerül, de az én hálózatomban a büdös életben nem fog! Lassan követem a vásárlót agyonszorongató kislányt. Nagyon örülnek egymásnak. Megállok a sor mellett, úgy, hogy véletlenül se tartsak fel senkit. A mellkasom előtt fonom össze a karjaimat. A tintás papa vajon kit félt? A nőt vagy Ravint? Én is elmosolyodom, milyen szépen tudja dícsérni az embereket a kis diablo. Ahogy ő mondta.
- Helló, senorita! Ravin nagyon elrohangált. Beszédem lenne az apjával. Maga rokon?
Nem vagyok sem túl kedves, sem ellenséges. Csak szigorú. Állítólag egy rocksztárt kell felhívnom. Nem fog örülni, hogy a gyereke az én üzememben szaladgált. Én se örültem. Acuerdo. Az a cél. Meg a kislány hazavitele. Ha a papa megengedi neki, hogy egyedül homokozzon, az nem az én dolgom, de hogy innen ne menjen el felügyelet nélkül, az már igen.
- Oh, bocsásson meg! Frederico Ajola Fuentes vagyok. És éppen bepiszkoltam az ingemet, mielőtt a kislány megjelent.
Ezt a nevet is lehet hallani itt-ott. Ravin simán megtalál a facebookon. Talán egy vagy két hasonló van még, de nem ilyen ábrázattal. Kezet nyújtok a bemutatkozáshoz és közben láthatóan gondolkozom, mert ez a nő is ismerős. Még egy rocksztár?

Ravin Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Vas. Márc. 05, 2017 9:25 pm

- Hegedülök. És az gugli, Freddy bá, gugli. – javítom ki látványos szemforgatás közepette.
Aztán a kómás portáson túljutva Freddy bá rátapint a műfajra. Nem is értem honnan jött rá.
- Csakis rockot! – bólogatok hevesen.
És Tito meg a Tarantula?
- Őket én is ismerem! – lelkesülök föl egyszeriben a közös pont tudatán. - Jóféle nyenyerét nyomatnak. A kedvencem tőlük az After dark. – áh, Freddy bá alig tudna olyan dalt mondani, ami előttem ismeretlen. A zenei világban nagyon otthon vagyok.
A következő dolog azonban jócskán meglep, megnyúlik a képem a hallottaktól.
- Nocsak! Maga fészbúkol? Ki hinné!? Nem néztem ki magából, Freddy bá.
Még nem tudja, de le fogok csapni rá, hehehe.
Odakint egyenesen Octiba botlok bele, először nem is hiszek a szememnek. Végül Fredddy bá megkegyelmez, elengedi a kezem és odarongyolok a leendő muteromhoz. Még mindig nem mondtam le a nagy tervről, Ville bá ide vagy oda.

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Vas. Márc. 05, 2017 9:30 pm

Ravin elrohangált.
- Ah! Vagy úgy… A család barátja vagyok. – felelem mosolyogva, miközben Ravin tekintete ide-oda vándorol a bajszos mexikói férfi, és köztem.
A kéznyújtást elfogadom, és mivel a jobb karom 3 helyen is eltört, és gipszben van, ezért csak a balommal viszonozni az üdvözlő szorítást.
- October Soininen. – bevallom, nem bánnám, ha nem ismerne fel, vagy mások körülöttünk. Ilyen leharcolt állapotban kevésbé bírom a sztársággal járó iramot és rajongói őrületet.
Lepillantok Ravinra.
- Figyelj csak. Látod odakint azt a fekete Range Rovert? Mellette a napszemüveges férfival?
Ravin az adott irányba néz, és kiszúrja az ajtó üvegén át a célpontot.
- Ki ez a golyófejű ürge?
- Dominic. A testőröm. – felelem elvigyorodva. - Nyugodtan menj oda hozzá, oké? Ismer téged. Szállj be a kocsiba, és várj meg. Ha itt végeztem, hazaviszünk.
Naná, hogy kiküldöm a gyereket. Mégsem ülhetek az arcába, mint a koala a fán, hogy ne lásson semmit abból, ami nem sokára jön; a vásárlásból…
- Nem lehet. – tiltakozik Ravin. - Alex a játszótéren vár, a hegedűm is nála van.
- Messze van a játszótér? – kérdem.
- Nem. Pár háztömbnyire. Miért?
- Menj, szedd össze a motyódat, hozd a barátodat, és elmegyünk fagyizni, jó? Útközben rácsörgök apádra, hogy tudja merre jársz.
Ravin szemei azonnal felragyognak.
- Szuper! Találkozunk a kocsinál! – és már iramodik is a kijárat felé, de néhány lépés után megtorpan. Észbe kap. Visszafordul a tetovált nagyember felé. - Úgy fest Freddy bá, a Batmobil előállt. Kösz az üzemlátogatást! Csőváz! Ja, és egyik nap még azért beugrok, hogy adjak magának egy eredeti, saját kezűleg dedikált, limitált kiadású albumot. – hadarja Ravin, miközben jobbjával integet.  - Nem meri bevallani, de bír engem. A metál legyen magával Freddy bá! – ezzel kifut a boltból, egyenesen a batár járgányhoz. Látom, ahogy betámadja Dominicot. Szaporán magyaráz neki, aztán elrobog. Gondolom a játszótérre, hogy begyűjtse a barátját.
Vigyorogva csóválom meg a fejem. Kölykök.
Visszafordulok a mexikói férfihoz.
- Le a kalappal, señor Fuentes. Az a hír járja, hogy egy profi CIA ügynököt is simán megtör pár perc alatt. – döngöm somolyogva. Az apjától vagyok ilyen jól informált.
- Nem okozott bajt a kislány? – tudakolom, biztosra akarok menni. Szerintem Mr. Fuentes elmondja, ha bármi probléma van. - Ha gondolja, megkérhetem az édesapját, hogy ugorjon be megbeszélni a történteket. – persze, hogy szólhatok egy-két szót az ügy érdekében, de Micket már meg sem lepi, ha valaki zúgolódik Ravin vadsága miatt. Mégis van olyan jó apuka, hogy tiszteletét tegye a dolgok tisztázása végett.
- Mondja señor Fuentes, ugye van disznófejük? Elvinném a legnagyobbat. – térek rá a lényegre, amiért eredetileg idejöttem.

Frederico Ajola Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Hétf. Márc. 20, 2017 9:14 pm

Gugli. Annak sincs sok értelme. Meg annak se, hogy egyfolytában bújjam. A fiatalok dolga, mindig rálőcsölöm valakire, ha netezni kell. De ezt az ördög hegedűsét megnézem majd!
- Rockzene és hegedű! Érdekesen hangzik.
Tényleg, nem egy szokványos. El se hiszem, találtunk egy közös pontot, egy zenekart. Csücsörítve vigyorgok, ahogy azt a fülledt, igazán hazai dalt mondja. Me prefero!
Jót nevetnék, amikor a facebooknál tartunk, de megérkezik ez a nő és kiérünk a vásártérbe. Előjön belőlem a fegyelmező, aki megint a rosszalkodásra tér vissza. Nem felejtettem el. Egész finoman tereltem a kislányt a normálisabb beszédre.
- Vagy úgy.
Egy barátra rá lehet bízni a gyereket, de nem én döntöm el, ki az igazi barát. Nem hiszek ennek a gipszes kezű, összevert fejű nőnek. Hogy a férje intézte el vagy csak elesett a lépcsőházban, az se az én dolgom. Ravin számít, mert betévedt ide és figyelek rá. Akárkivel nem engedem el, még ha látom is, hogy odáig van érte és vissza.
Óvatosan kezelek és amikor meghallom a nevet, arra kell rájönnöm, hogy ő is csak hasonlít valakire. Egy ilyen fura hangzású név rémlene, ha sokszor láttam volna. Hallgatom, hogy beszélnek egymással, figyelek, a viszonyt figyelem. Ezt a féktelen kislányt akárki nem tudja így rávenni az engedelmességre. Nem szólok közbe, de én is oda fogok csörrenteni a papához. Csípőre tett kézzel állom végig a jelenetet.
- Örülök, hogy megismertelek, Ravin! Legyen szép napod! Várni foglak.
Felemelem a jobbomat és csak tartom, nem integetek, de nagyon vigyorgok. Jelenség. Az.
- Mert mexikóival még nem eresztették össze, haha! - öblös hangon nevetek egyet és összefonom a karjaimat.
- Nem szükséges, majd felhívom én az apját.
Megvert két gyereket és veszélyes üzemben szaladgált. Nem az idegenre tartozik. Egyébként Soininent is le fogom csekkolni. Már érdekel ez a família, meg az üzletük. Új lehetőség? Biztosan. Diszkrét leszek. Sose ököllel indítok elsőre. A kérésre az eladóim nagyot néznek, én nem akkorát.
- Mihez lesz? Zsírosabbat vagy könnyebbet szeretne?
A készletezést már átnéztem, a raktárban is voltam, szóval nem tudott megfogni. Fel vagyunk készülve arra is, ha valaki ilyesmit akar tálalni mondjuk egy családi ebéden. De hogy a legnagyobbat? Gyanúsan méregetem a nőt, de üzlet az üzlet, márpedig ide ezért járnak az emberek, úgyhogy ha megmondta, melyik fajtából kell neki, már cselekszem is!
- Pillanat! Kérem, várjon meg itt!
Nem leszek távol sokáig. Az ajtón belépve még felnézek a portásra. Szokásos arckifejezésemmel. Gyorsan leteszi a hotdogját (ami már egy következő) és hülye vigyorral néz rám. Morbido...
- Hermosillo! - kiabálok a terem másik végéből. - Azt a bitang nagy disznófejet hozd ki! Egy hölgy rendelte, most el is vinné.
- A sarokból?
- Onnan.
- Máris hozzuk!
Bólintok. Quinto éppen hozza ki a fiait. Carlos-t már megint ellátja egy taslival, a másikat csak megtaszítja. Felemelt mutatóujjal jelzem, hogy állj, ne tovább! Nem kell a műsor. Azon az átkozottul könnyen átjárható ajtón keresztül visszatérek Octoberhez.
- Fél perc és itt lesz, amit kért.
Ahogy nézem a sötét haját és az öltözetét, eszembe jut, hogy talán nem is csak rajong a család zenéjéért, hanem műveli is.
- Maga is muzsikus?
Ravin mellett nem maradhatna meg, ha hidegen hagyná az efféle művészet. A rockerek meg bírják a cuccot, amit én az utcán terjesztek. Még jobb fordulatokra is lehet számítani akár. Okosan.
- Jónapot kívánok! Tessék parancsolni! Ez megfelel?
Az üzemvezető pont azt hozta, amit elsőre kiszúrtam az egyik tárolóban. A coca lehetett jó 3 mázsás, mikor vágták. Vagy még több. A pultra gondos alápapírozás után kerül fel a fej. Tapizni nem engedem, csak ha biztosan elviszi. A higiéniára figyelni kell. Nem hiányzik, hogy valami átkozott ellenőr legyen angyalnak öltözve.
- Csomagolhatjuk? Esetleg egy jó masszív szatyrot hozzá? - kérdezi Hermosillo lelkesen, háttérbe szorítva az eladókat, akik legalább most pihenhetnek kicsit, ugyanis October után már épp nem állt be más.

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Kedd Márc. 21, 2017 7:04 am

- Talán Ravin megadta a számát? – érdeklődöm, ha már a señor megpendíti, hogy felhívja Micket. Mondjuk azt azért kétlem, hogy Ravin elcsicseregte az infót. - Kisegíthetem vele, és nyomoznia sem kell utána. – döngöm belesomolyogva Mr. Fuentes szemeibe. Amnéziás vagyok, nem hülye.
- Jöhet a zsírosabb. – bólintok az áru körüli kérdésre.
Amikor megkér, hogy várjak, biztosítom afelől, hogy így lesz.
- Rendben. – felelem, s ezzel a nagydarab mexikói fickó el is tűnik az ajtó mögött.
Nem várat meg, hamar, pillanatokon belül vissza is tér. Egy tapodtat sem mozdultam a helyemről, csak halál nyugodtan ácsorgok és nézelődöm.
A következő kérdésre muszáj elvigyorodnom.
- Igen, énekes vagyok az egyik helyi bandában. A Slaves of Hellben. – nem mint márkanevet villogtatom, csupán egyszerűen hozzáfűzöm, mintegy mellékesen, hogy tudjon hová tenni. Talán hallott a fiúkról, elvégre híres együttes. Persze az sem gond, ha nem.
Viszont annak rohadtul örülök, hogy itt nem ugranak rám tucatjával a rajongók.
- Jó napot! – köszönök oda a pult túloldalán felbukkanó másik férfinak, aki kiteszi elém a disznófejet. - Köszönöm! Tökéletes! – vágom rá azonnal lelkesen, pedig épp csak ráesett a pillantásom. Jó nagy és dagadt. Az a lényeg. Bizonyos hasonlóságot mutat a drága menedzserem búrájával.
- Látom jó erőben van, señor. – mosolyodom Hermosillora. - Megkérhetném egy apróságra? Megtenné, hogy belevágja azt a hentesbárdot a disznó fejébe? – bökök a pulton heverő szerszámra. - A két szeme közé, hogy meg is álljon benne… Számítsa bele az árba. – bíztatom. Elvégre nem ingyen kérem. Ha kell, triplán megtérítem az eszköz árát, a pénz nem jelent gondot.
A tulaj eddig csak Ravint tarthatta furának. Most legalább nyugtázhatja a tényt, hogy a rockerek a világ két lábon járó furcsaságai.
- Ajándékba lesz. – teszem hozzá a kurta magyarázatot. Olyan hűvös és alattomos a kijelentés, mintha csak a felnőtt bőrbe bújt Wednesday Addams állna az urakkal szemben, és még a talpig fekete öltözék sem hibádzik.
Ha kész a művelet, mindenképp csomagolhatja.
- Szatyor helyett egy masszív doboz szerencsésebb lenne, ha van. – hogy túl sok a kívánságom? Lehet.

Frederico Ajola Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Pént. Márc. 24, 2017 6:52 pm

- Rég rossz, ha a gyerek adja meg az apja számát...
Nekem itt nem emberkedhet. Nem ismerem őt, nem hiszek neki. Egy számot kideríteni nem nagy kunszt, főleg a mai világban. De adok egy esélyt.
- Rosamunda, adsz a hölgynek egy papírt és tollat?
A mobilt a zakómban felejtettem. Kint van a kocsiban. Biztos tele lesz nem fogadott hívással.
A srácok még nem álltak elő. Pont ezt kértem. Nem kell mindig a feltűnés. Tudom, hogy figyelnek. Kis idő után visszatérek és időnként nézegetek kifelé. Ők is látták, amit én. Egy nagy fekete kocsit bodyguarddal, gipszes nővel. Akivel épp dumálok. A konkurrencia nem így szokott dolgozni, no hay ningún problema.
- Bocsásson meg, de ezek szörnyű nevek! - mondom egy röhögéssel, amitől rázkódik a mellkasom.
Káoszösztön, a pokol rabjai. Élő emberekről van szó és úgy akarnak viselkedni, mint a halottak. Ezt a zenekart talán hallottam már, de ha négy napig alvás nélkül kínoznának, akkor se tudnám megmondani, mit játszanak.
Amikor Hermosillo kihozza ezt az impíos alta disznófejet, már megjelenik a szemeim előtt, hogy a színpadon lesz feltűzve valami karóra és körbetáncolják. Aztán a végén bevágják a közönség közé. Nem egy szimpla zabálás lesz belőle, azt egyszerűen látom.
- Itt csak úgy lehet, senorita! - mondja az üzemvezető széles mosollyal.
Ahogy elhangzik a kérés, feltartom a két tenyeremet és előrelépek. Pont a fejhús mellé.
- Állj! Fegyvert nem adunk el, ez nem az a bolt.
Máskor mást mondanék, itt nem. Mielőtt rákérdeznék, mit is akar ezzel az egésszel, a nő kitalálja és elmondja. Azt a csendes gyilkos tekintetet! Állom, tartom. Ha Ravin a pokolban fogant, ez a nő ott nőtt fel.
- Legyen szíves, mondja el, mi a pontos célja! Ez egy jónevű hálózat és ha a koncerten disznófejjel, meg bárddal akar megjelenni, én nem szeretnék ahhoz hozzájárulni, hogy így ajándékozza meg a hallgatóságot!
Ha egy értelmes magyarázatot tud mondani, akkor megoldjuk a bárd kérdését is. Ellenőr nem lehet, azokat is ismerem. És nem kekeckedem, csak épp különbséget teszek a civil és az alvilági dolgaim között. A devianciához nem adom a boltom nevét. Az embereim pedig most nyitnak be, mert úgy látják, indokolt. Miguel, a kétméteres hústorony és a szálkás, kecskeszakállas Benito. Bejönnek és néznek. Ha a nő testőre is aktivizálta magát, akkor tuti, hogy a nagyobbik őt méregeti, Benito pedig felénk jön.

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Kedd Márc. 28, 2017 9:50 am

Hát, pedig egy telcsiszámot, főleg Mick Vallejoét, és a hozzá hasonló hírességekét pont, hogy „nagy kunszt” kideríteni. Megspórolom Fuentesnek ezt a melót, nem nézem ki belőle, hogy visszaélne az infóval és egy felizgult csitri módjára zaklatná Micket. ha mégis… Majd jól kiröhögöm Micket.
Míg Rosamunda papírt és tollat szerez, addig gyorsan előhúzom a farmerzsebemből a mobilomat, hogy felüssem benne Mick cimbi számát. Fejből amnézia nélkül se tudnám.
- Köszönöm. – veszem el aztán a nőtől az íróeszközöket, majd a pulton körmölni kezdek. Mázli, hogy a jobb karom tört el, és én bal kezes vagyok.
- Ha rácsörög, mondja, hogy tőlem tudja az elérhetőségét. Akkor talán nem nyomja ki azonnal. – fűzöm hozzá somolyogva. Micket sem kell félteni. De biztosan megkapom a magamét még ezért a kis hadműveletért. Hiába… Csak kedves próbálok lenni.
- Jah. Azok. A banda neve hallatán én is megijedtem hová kerülök. – magyarázom vigyorogva a bevillanó töredékes emlékképre. A semmiből bukkan fel az egykori telefonhívás, hogy repülnöm kell Jenkiföldére. Egy fickó hadar a vonal másik végén, és én meglepődve fogadom a kész tényeket, amik elé állít.
Egy emlék… Istenem! Egy emlék! Lövésem sincs honnan jött, vagy mi hívta elő, de rohadtul boldog vagyok. Valakinek úgy elújságolnám!!!
Egyből fülig érő vigyorral nyújtom át a cetlit a szenyornak. Ő valszeg nem érti a hirtelen öröm okát.
De vissza is térek inkább az üzlethez és a bosszúhadjáratomhoz. Első körben Grid-re kell koncentrálnom, majd megünneplem máskor, hogy a múltamból végre egy szilánk felszínre tört.
Ki mondta, hogy a bosszú nem fincsi? Ez a gondolat ki is ül az arcomra. A kérésemre, hogy vágjuk a disznó fejébe a bárdot, Freddy bá nyomban megálljt int. Nem baj, még így is homlokon tudnám csókolni.
Egyből észbe kapok. Végülis, igaza van.
- Nem, szó sincs róla. – rázom meg a fejem. Teljesen félreért. Nem vagyok az a fajta, aki állatok tetemét gyalázza a koncertjein, sőt, bennem legalább egy tucat állatvédő veszett el, de ezt nem a colos mexikóinak fogom megmagyarázni. Igazából tök mindegy mit hisz rólam, miféle félkegyelműnek skatulyáz be. Az ő dolga, ha ilyennek lát.
- Egy ismerősömnek szánom, amolyan áprilisi tréfaként. – felelem nyugodtan. Ha hisz, hisz, ha nem, nem. Nem csinálok belőle ügyet, van épp elég szerszámüzlet Vegasban. Idefelé jövet láttam is egyet.
Az emberei mozgolódása totál hidegen hagy. Elvégre nem balhézni vagyok itt, pusztán vásárolni.
Dominic is őrzi a hideg vérét. Legalábbis addig vagyok ebben a hitben, míg fel nem döng a baritonja a hátam mögött, majd mellettem.
- Üdv. – köszön oda az üzletvezetőnek és a személyzetnek, aztán rám néz. - Láttam, hogy jó nagy csomagod lesz. Segítek kivinni, ha végeztél.
Rápillantok oldalvást. Gyanútlanul, mégis hálás mosollyal. Átsuhan az agyamon, hogy milyen figyelmes árnyékom van!
- Mindjárt. – felelem, majd visszafordulok señor Fuenteshez.
- A cocát akkor elvisszük. – kérdő pillantást vetek a főnökre, ehhez így mit szól? Beleegyezik?
Ha áldását adja a tranzakcióra, ki is fizetem neki, amint becsomagolják a malacbúrát.

Frederico Ajola Fuentes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Szer. Márc. 29, 2017 7:26 pm

Rosamunda szerény lány. Az az érzésem, hogy ismeri ezt a nőt, csak nem meri megmondani. Olyan bájosan mosolyog, mintha valami egy igazi ídolo állna előtte.
- Köszönöm, Senorita Soininen! - szólok, egyelőre nem törődve a zavarba jött eladómmal.
Tudom én, hogy kell telefonálni, hogy ne nyomják ki. Rögtön a lényegre térek. Ravinra. Az érdekelni fogja.
- Igen? - kérdezem meglepődötten.
Egyáltalán nem olyannak tűnik, mint akit belerángattak az egészbe. Valami perverz, fetisiszta, szélsőséges rockzenében simán el tudnám képzelni. Akiket én hallgatok, azok nem így néznek ki. October a bulvársajtó lapjairól is kiléphetett volna, valami szaftos kecskeboncolós sztoriból. Ezzel nem fárasztom, mert lehet, hogy egyébként egy rendes nő. Majd kiderül.
Amikor úgy kezd el vigyorogni, mint egy eszelős, kissé gyanakodva nézek rá. Eddig nem mondtam volna, hogy está empedrado vagy hogy a gumiszobában lenne a helye. Ahogy elveszem a papírt, a kezét figyelem és az arcát.
- Látom, maga nagyon szeret segíteni - mondom, próbálva kicsalni belőle, hogy minek örül úgy, mint majom a farkának.
- Igen? Akkor miről van szó?
Bélyegezhet rosszindulatúnak, előítéletesnek. És rácáfolhat az aggodalmaimra. Megengedem neki.
- Értem. Biztosan jó vicc lesz és a húsáruval szívesen hozzá is járulok. De kisasszony...
Most még komolyabban nézek rá, mint eddig.
- A bárd nem eladó, nem számolok fel érte semmit! Majd hozok egyet otthonról - fordulok a végén Hermosillo és az eladók felé, mielőtt megijednének, hogy a leltárhiányt rájuk fogom terhelni.
Ezzel meg is ragadom a bárdot, vállmagassági emelem és a sertés két szeme közé, mélyen a homlokába mélyesztem. Így. Seguro. Kiesni nem fog és aki ki akarja rángatni belőle, az is megszenved majd.
- Hola, barátaim! - üdvözlöm a testvéreket, mikor berontanak, mint vaddisznó a szarvasgombák közé.
- Jó napot, senor! - köszöntöm a testőrt is. - Kedves, de nem szükséges. Majd én. Hermosillo, akkor légy szíves egy tárolót!
Mindjárt ki fog jönni egy jó nagy ládával. A hölgyet addig szóval kell tartani. Az eladómra nézek, akinek most a testőrön akadt meg a szeme, de újra és újra visszatér a sztárra.
- Rosamunda, maga ismeri ezt a Slaves Of Hellt? - kérdezem tőle a szokásos arcommal.
- Igen. És bevallom, nagyon kedvelem is a zenéjüket - felel sápadtan.
Elmosolyodom és a gipszes nőhöz fordulok.
- Ha nem túl nagy kérés, adna egy autogramot a hölgynek?
- Vagy egy közös fényképet? Annak még jobban örülnék! - szól Rosamunda egészen felbátorodva.
Van idejük, bármelyiket is választja October. Ezzel a nővel sose volt probléma, végzi a dolgát, tudja a helyét és most sem tolakodott volna. Épp ezért tettem egy gesztust.
- Ya estoy aquí! - rikkantja Hermosillo vidáman, ahogy bearaszol az ajtón azzal a hatalmas ládával.
Felnyitja, mind a nyolc kapcsot, ami szorosan tartja a tetőt. Szörnyű hideg a doboz és még jéggel is tele van. Perfección! Már csak papírba kell rakni. Én emelem be a helyére, amíg az énekesnő fizet és utána megragadom a ládát. Kellemetlen, ahogy hűti a hasamat. Jó erőben vagyok, simán elcipelném az utca végéig is akár. Miguelék, akik eddig csendben álltak, most utat biztosítanak. Benito az ajtót nyitja, kívül megáll, úgy tartja.
- Parancsoljanak!
Természetesen a vendégeket engedi előre. Octobert megnézi, jó alaposan, de csak akkor, mikor hátat fordít. Megérzi vagy nem érzi, az emberem meg van tanítva, hogy mikor szabad mustrálni a hentesárut és mikor nem. Miguel akcióra készen kísér, a testőrt figyeli, meg a nőt és előttem megy ki.
- A csomagtartóba, ugye? - kérdezem a limuzinnal furikázó sztárocskát.
Ha nyitja, be is rakom és elrendezem az esetleg ott fekvő többi holmit, hogy ne nagyon utazzanak belül a cuccok. A csúszkálás nem tesz olyan jót az árunak.
- Örülök, hogy megismerhettem és ha máskor is van szüksége...akár egy újabb tréfára, akár másra, kérem, jelentkezzen! Emlékezni fogunk. És majd óvatosan az "ajándékkal"!
Ha valakinek a lábára esik, az már egy számmal kisebb cipőt hordhat. A bárdról nem is beszélve... Udvariasan biccentek még egyet, mosolyogva. Az embereim ugyanígy tesznek, de figyelnek az utolsó pillanatig. Ravin vajon elhozta már a barátját a homokozóból. Kemény kislány. Beszélni fogok az apjával, de lehet, hogy nem kapom le a tíz körméről. És Ravin be fog jelölni a facebookon! Remélem, türelmes, mondtam neki, milyen gyakori vendég vagyok ott.
Az üzem egy részét még be kell járnom. No és arra is kíváncsi vagyok, hányadik hot-dogjánál tart az a lusta portás, akinek a bérezéséről még beszélünk Hermosillo-val. Amikor a limuzin már elhajt, Miguelhez fordulok és halkan szólok, hogy ne hallja az egész utca.
- Kéne egy másik ing. Gracias!
Ezzel vonulok is be a helyemre. Annyira gondolkozom a teendőkön, hogy Rosamunda édes hálálkodása el sem jut a fülemig. Fránya ajtó. Mindenféle gyerek beszaladgál rajta. Változások jönnek...

// Nagyon köszönöm a játékot! tánci3 Majd lehet szó folytatásról! Smile //

October Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   Csüt. Márc. 30, 2017 8:33 am

A szenyor afelől érdeklődik, hogy miről van szó, ha nem egy őrült rock partiról?
- Tudja… Egyesek ~ Grid ~ hajlamosak elfelejteni, hogy a zenekar tagjai nem a berendezés részei. És ez a kis ajándék amolyan... emlékeztetőül szolgál. – mosolyodom őszintén a magas mexikói férfira. Ennek a malacnak szent küldetése van, nem kell aggódni miatta.
- De még milyen jó vicc lesz! – vigyorodom el sunyin. Az a köcsög menedzserem tutira értékelni fogja a humoromat.
Tényleg megértem, hogy a hentes bárd nem eladó, nem is akarnék egyáltalán balhézni emiatt, elvégre nem egy hisztis gyerek vagyok, aki földhöz verdesi magát, ha nem kapja meg nyomban amit akar. A dolognak kismillió megoldása létezik; szerszámüzleteknek hívják.
Ám a szenyor mégis hirtelen egy másik arcát mutatja, és meglep a kedvességével. Nem tagadom, hogy erre számítottam legutoljára. Egy füst alatt megmentette Dominicot attól, hogy a hadakozással nyüstöljem otthon.
A tulaj felemeli a bárdot, és lecsap. Zene füleimnek, ahogy ropog a koponyacsont a lesújtó ütés alatt. Egy pillanatra Grid fejének képe villan a disznóé helyére. Benne a hentesbárddal. Egy röpke pillanatra sötét elégedettséggel mosolyodom el. Ebben a mosolyban van valami súlyosan végleges és baljós.
Most már biztos, hogy postázom neki a csomagot.
- Köszönöm! Igazán kedves, señor Fuentes. – felelem, mikor felajánlja, hogy ő maga viszi ki a kocsihoz az árut.
Hermosillo utasítást kap, hogy szerezzen egy ládát, közben fizetek, ráadásul kiderül, hogy a pult mögött szorgoskodó lány nagy rajongónk. Amikor ez kiderül, széles, barátságos mosollyal fordulok hozzá. Tetszik a visszafogottsága, értékelem, nem sokan állják így meg.
- Persze. Akár kettőt is. Nagyon ritka, amikor a rajongók nem ugranak rám, miután felismertek. – magyarázom vigyorogva.
A lány már kotorja is elő a farzsebéből a mobilját, és mielőtt kisietne a pult mögül, hogy velem összekarolva pózoljon a kamerába, még egyszer meggyőződik róla, hogy tényleg szabad-e.
Szakadatlan hálálkodás közepette, a föld felett lebegve igyekszik vissza a helyére.
- Señor Fuentes most szerzett neked egy vip jegyet a következő vegasi koncertünkre. – kacsintok rá. Ez a legkevesebb, amivel viszonozhatom az itteni tökéletes kiszolgálást. (Másnap levele érkezik Rosamundának az üzletbe.)
A tároló befut, és señor Fuentes kézbe veszi a dolgokat. Figyelem, ahogy gyakorlott mozdulatokkal intézkedik, pikk-pakk megy minden, mint a karikacsapás.
Mire kisétálunk az üzletből, Ravin és a kis barátja a hátsó ülésen csücsülnek. Ravin lehúzta az ablakot. Míg a mellette ülő fiú zavartan pillog kifelé, addig az ördögbütyök kihajolva a kocsiból, vad vigyorgások közepette integet.
- Csőváz Freddy bá! Már be is jelöltem facén! – az okostelefonok átka.
Dominic csak csendesen vigyorog az orra alatt. Odalép a fekete Roverhez és felnyitja a csomagtartót, mire Freddy bácsi becuccolja a malackát.
- Még egyszer kösz mindent, señor Fuentes. Mindenképp visszatérő vendég leszek. – döngöm felé fordulva. - Viszlát! – ezzel beszállunk a kocsiba, és elhajtunk.

/ Én is köszönöm a gamét!  cupp  Egy élmény volt!  csillámbari /

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Butchers and babies   

Butchers and babies

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal