♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Nam "Blackjack" Yongsung Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Márc. 25, 2024 8:37 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Nam "Blackjack" Yongsung Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Nam "Blackjack" Yongsung Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Nam "Blackjack" Yongsung Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Nam "Blackjack" Yongsung Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Nam "Blackjack" Yongsung Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Nam "Blackjack" Yongsung Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Nam "Blackjack" Yongsung Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Nam "Blackjack" Yongsung Vote_lcapNam "Blackjack" Yongsung Voting_barNam "Blackjack" Yongsung Vote_rcap 
Derek Moretti
Nam "Blackjack" Yongsung Vote_lcapNam "Blackjack" Yongsung Voting_barNam "Blackjack" Yongsung Vote_rcap 
Robert Holmes
Nam "Blackjack" Yongsung Vote_lcapNam "Blackjack" Yongsung Voting_barNam "Blackjack" Yongsung Vote_rcap 
Admin
Nam "Blackjack" Yongsung Vote_lcapNam "Blackjack" Yongsung Voting_barNam "Blackjack" Yongsung Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Nam "Blackjack" Yongsung Vote_lcapNam "Blackjack" Yongsung Voting_barNam "Blackjack" Yongsung Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Nam "Blackjack" Yongsung Vote_lcapNam "Blackjack" Yongsung Voting_barNam "Blackjack" Yongsung Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nam "Blackjack" Yongsung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nam "Blackjack" Yongsung

Nam

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Bérgyilkos, egyébként romkocsma pultos
Location : Mögötted
Posts : 5

#1TémanyitásTárgy: Nam "Blackjack" Yongsung   Nam "Blackjack" Yongsung Icon_minitimeVas. Márc. 12, 2017 8:17 pm

Nam Yongsung
Las Vegas

1994.11.13.
22
Bérgyilkos
(kocsma pultos)
Maffia
Min Yoongi

Amit jó ha tudunk...

Tisztázzunk pár dolgot még most az elején, értem én, hogy kíváncsi vagy rám, de már ne haragudj, ez nem kínvallatás. Elmondom azt magamról, amit tudhatsz, a többit... azokat meg kérdezd meg. Ha mered.
1. Ha azt mondod, jellemezzem magamat három szóval, csak ennyit fogok mondani: Lázadó vagyok. Tudod, rohadtul gyűlölöm a szabályokat, mindenki megvan kötve egy láthatatlan póráz által és aszerint éli a mocskosul rövid életét. Mert az élet kibaszott rövid és sosem tudhatod, hogy melyik sarkon találkozol velem... vagy mi a halállal. Úgy van, kis apám. Jobb lesz, ha odafigyelsz minden léptedre. Ez volt a napi jótanács Blackjacktől.
2. Te engem CSAK Blackjackként ismerhetsz, a civil nevem számodra titok, a saját anyám is BJnek nevezne... ha tudná, hogy én vagyok a fia. Bár, ha tudná akkor is letagadna. Végül is mindkét esetben ugyan az a végeredmény. Szóval tabu a Nam Yongsung mindenkinek.
3. Valójában nincs végzettségem, otthagytam a középsulit 16 évesen és már egész fiatalon rossz társaságban kezdtem mozogni. Az elején a szőr állt fel a hátamon a vér látványától, sőt, hánytam is tőle meg a sok belsőség. Fojj. Még most is felfordul a gyomrom, ha rágondolok. Az évekig tartó kemény "túléléseknek" hála már nem kap el a hányinger a vértől és a belektől rövidtávon való méregetése. Csak a szagok ne lennének, áh.
4. Lőfegyverekkel dolgozok, mindig, mivel a közelharcban nem remekelek olyan nagyszerűen.(jelenleg is dolgozom rajta kisebb-nagyobb sikerrel) Természetesen hangtompítót használok, mert a némaságba és a sötétségbe burkolózva érzem magamat biztonságban. Két pisztolyom van, amik pisztolytáskában pihennek folyamatosan a kabátom alatt, valamint otthon egy távcsöves puska. Tervezek később még beszerezni valamit, de még nincs arra elég pénzem és igényem.
5. Mit nem mondtam még.... Először három hónapja öltem. Igazából nem akartam megölni a csajt.. meg a hapsit. Elmondom hogy volt. Jártunk, de megcsalt az a ribi én pedig rajta kaptam, ahogy az ÉN lakásomon kufircolt egy vadidegen csávóval. Most komolyan? Mekkora IQ kell az ilyenhez? Oké, hozzám költözött meg minden, de... ne az én házamba már. ( azóta a lakókocsiban élek, arra ment el a pénzem háromnegyede)Aznap részeg voltam és a tudat, hogy csak egy játék voltam számára, felhúzott, elvesztettem az eszem és az akkoriban még szekrényben pihenő pisztolyom golyóját a srác szemei közé repítettem. Szíven akartam lőni, de akkor még a célzás annyira nem ment. A lányt megfojtottam a telefon zsinórjával. Igazából csak szóra akartam bírni, hogy válaszoljon a miértjeimre. Nem válaszolt. "Dögölj meg!" Ez volt az utolsó mondata hozzám. Nekem is hozzá. Pedig szép pár lehettünk volna. A halála után a kurvák közt kerestem a megoldást, végül is, részben jót tett, könnyebb volt felejteni, mert hát, a farkam betalált a lyukba, de mégsem volt ugyan az a lyuk, érted.
6. 180 centiméterrel áldott meg a sors, szálkás testalkattal, mind a hat kockám látszik, de nem! Nem fogom megmutatni neked, ahhoz az ágyamat kell melegítened. Ében fekete tekintetem a lelkedig hatol. Eredetileg a hajam is fekete, de most szőkén szaladgálok, egy haverom az elején szőke ciklonnak hívott, mint valami picsát... A ruházatom pedig leszarom style.
7. 22 éves vagyok, a legtöbb nyomorék azt hiszi, hogy 17 vagyok és a diákomat kérik. Ekkor a falnak tudok menni. Utálom, hogy ennyire vakok és idióták az emberek. Attól, hogy fiatalos vagyok, nem kell egyből óvodásnak nézni.
8. Bal kezes vagyok, rágom a körmeimet és amikor senki sem lát, hajráfot hordok, mert zavar néha a hajam, hogy a szemembe lóg.
9. Egy lakókocsiban lakok jelenleg, nem messze egy romkocsmától, ahol dolgozok. Látod? Végzettség nélkül is lehet munkád. Nem egy álomfizetés, de a bérgyilkosságok kielégítik beteges vágyaimat pénzügyileg.
10. Néha adományozok a volt árvaházamnak, ahol felnőttem. Fogalmam sincs miért, mert sok fejfájást okozott nekem, meg én is nekik. Szóval érted, talán hála, talán nem.
11. El sem hiszem, hogy ilyen sok pont lett.
12. Macskapárti vagyok, a hüllőktől félek. Legyen gyík vagy piton, félek tőlük. Jáááj more, ez nágyon kígyó.
13. Egoista, arrogáns, szemtelen, bunkó paraszt vagyok, ráadásul előre iszok a medve bőrére. Gyakran meg is szívom emiatt. Emellett nem tudom kontrollálni az érzelmeimet, ami az én szakmámban nem túl pozitív, már ha engem kérdeztek. Ja, és meggondolatlan, gyerekes felfogású, csak hogy teljes legyen a kör. Van egyáltalán jó tulajdonságom? Jó vagyok az ágyban. Na jó, ezt húzzuk ki, senkinek semmi köze hozzá. Mi van még...
14. Árvaházban nőttem fel, fogalmam sincs, ki az apám, vezetéknevemet anyám után kaptam, aki egy árvaház előtt hagyott alig párnaposan, mert nem kívánatos terhesség eredménye vagyok, voltam. Ki hogy nézi.
15. Nem vagyok egy hírhedt fejvadász, hiszen fiatal vagyok még és eddig csak két megbízást kaptam. Azelőtt pedig a bandával lófráltam és éltem.
16. Tökéletes vagyok. Ez tény.

Asszem ennyi, áh most nem is jut több dolog az eszembe.

Ha van még mit mondanod...

Sötét volt, csak az üzletek kirakatai valamint az épületeken lévő óriás kivetítők adták meg Vegas hangulatát. Éjjel volt, talán egy vagy két óra lehetett, ahhoz képest rengetegen mászkáltak a városban, köztük én is. Fura alakok vagyunk egytől-egyig. Nem ítélem el az embereket, de némelyik nőn több vakolat volt, mint a házak falán. Fúj.
Zsebre dugott kezekkel sétáltam, hol a földet s cipőorromat figyeltem, hol felnéztem, hogy el ne csapjon valamelyik autó. Aznap este szabad estém volt, nem kellett egész éjjel hajnal hatig bent rohadnom és sok részeg faszparasztot kiszolgálnom sörrel és röviddel végig művigyorral a képemen.  Nem fizetnek eleget azért, hogy én ott jópofizzak a csőcselékkel, bár azt meg kell hagyni, hogy a verekedést élvezni szoktam, sőt néha még szurkolok is valamelyik félnek, mielőtt szétrobbantom őket. Csak azt sajnálom, hogy nincs popcorn automata, bár lehet, többet zabálnék belőle, mint amennyit eladnék. Lol. Ma viszont ez kimarad az esti elfoglaltságaim közül. Ugyanis ma betaláltam valami diszkóba és ott töltöttem párórát. Ne gondolj valami táncos lábúnak, mert nem táncolni és ismerkedni mentem oda. Egy ideig elegem van a nőkből. Csak szexpartnert kerestem, akit beginázhatok és megdughatok. Csak erre volt aznap este szükségem, de sajnos nem volt ott semmi normálisan kinéző cafka, a java 13-14 évesnek tűnt. Tudod, ki fog gyerekkel….. én biztos nem, és aki az ilyet megteszi, azt helyben lőném főbe… hatszor-hétszer és még meg is verném. Úgyhogy hoppon maradva, egyedül sétáltam hazafele azon agyaltam, melyik kész mirelit kajámat melegítsem meg a mikróban, mivel a főzés nem az én szakterületeim közé tartozott. Jó nekem a gyorskaja meg a mirelit, igaz, nem olyan finom, mint egy házi koszt, de az éhséget elmulasztja. Még ha az íze szar is.
Hamar hazaértem, betettem két-három percre a mikróba gyorsan a kaját, aztán bekapcsoltam a laptopomat. Rögtön fel is mentem az internetre, s az emailjeimet kezdtem nézegetni. Hoppá, valaki rám talált a darkweben, mert kaptam egy megbízást. Állítólag a pénzt is elutalta előre, majd azt is meg kell néznem. Végig pörgettem az üzenetet, hogy kit, miért kéne eltenni láb alól, közben a sütő végzett s pityegéssel jelzett, hogy kivehetem az ételt. Egyszerű megbízásnak tűnt és szerencsém volt, mert azt is megadta, hogy hol találhatom esetlegesen holnap az illetőt. Ennek nagyon örültem, mert nem kellett azzal bajlódnom, hogy kitaláljam ki az, és kövessem napokig, mint az első megbízásomkor. Azon behaltam. Ahogy böngésztem a napirendet, az ugrott be, biztos valami főmufti, mert elég sűrű időbeosztása volt. Végül, amikor az ötödik pityenést megelégeltem, felálltam az asztaltól és kivettem a párolgó kaját. A tányér alja még hideg volt, káromkodva pakoltam be, még két percre vissza a kaját.
Másnap délelőtt azzal foglalatoskodtam, hogy a távcsöves puskámat megtisztogassam és a lőszereket rendbe tegyem, amit használok majd. Ha besül a fegyver, azt nagyon megszophatom. A célpontom aznap tárgyalásra ment egy bazi nagy üvegből készült felhőkarcolóban találtam rá a betondzsungel közepén. Valamiért meg sem lepődtem, hogy ilyen helyen lesz. Bár tökéletes volt számomra, így egy másik bazi nagy nem üvegezett felhőkarcolóról leszedhetem anélkül, hogy észrevenne bárki is.
Amint elfoglaltam a helyemet, összeszereltem a kicsikémet, még egy cigire is rágyújtottam, s vártam, jobb szememet a távcsőre tapasztva, míg szintén jobb kezem mutató ujja a ravaszon pihent, készen álltam arra, hogy egy lövéssel leszedhessem a rohadékot és bezsebeljem a megbízótól a pénzt. Eltelhetett egy-két óra, mire megjelent az ürge, én meg már majdnem elszívtam egy fél doboz cigit, faszért ilyen drága. Tölteni meg tudod, kinek van ideje, nekem pont nem! Lényegtelen.
- Végre, már kockásra ültem a seggem – dörmögtem, ahogy a puska csövével követtem a férfi mozgását. Szinte szinkronban mozgott vele a fegyverem, s amikor megállt a terem egyik végén, nekem háttal, tudtam, hogy eljött az én időm. Megfeszítettem az izmaim, mélylélegzetet vettem, s mire már nem remegett a kezeim közt a fegyver, azonnal meghúztam a ravaszt. A golyó sikítva süvített végig a levegőn, keresztülmenve a vékony üveglapon egyenesen a célpontom fején áthaladva  vagy benne maradt, nem tudom pontosan. Ahogy elterült a pacák, én a lehető leggyorsabban szedtem a sátorfámat és elpárologtam a helyszínről, ügyelve arra, hogy minden lehetséges nyomot eltüntessek. A tűzlépcsőt használtam egérútszerzésre, mivel így nem kellett emberek közt mocorognom vagy liftben nyomorognom, mint felfele menet. Igaz, ez egy hotel volt és nem lettem volna túl feltűnő, de hé! Jobb szeretem a saját logikám szerint intézni a menekülést, ha muszáj.
Szerencsére a hazaúton sikerült beolvadnom a mindennapi emberek közé, senkinek sem tűnt fel, hogy néhány perce épp hidegvérrel gyilkoltam le egy olyan személyt, aki valószínűleg még a létezésemről sem tudott, nemhogy keresztbe tett volna nekem. De hát a pénz diktált, és ha ölnöm kell, nagyon szívesen megteszem.
Hazaértem, ledobtam magamat az ágyamra, aztán jutott eszembe, hogy üzennem kellene a megbízómnak, hogy a munka el van végezve, és ha nem hiszi, nézze meg a híreket, nekem meg utalhatja a nyilvános számlámra a pénz. Szerintem a felét kurvákra fogom elbaszni. Ezt rád bízom, hogy értelmezed. A másik fele pedig elmegy a kajára, fegyvereim rendben tartására és a számlákra. Kicseszett számlák.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Nam "Blackjack" Yongsung   Nam "Blackjack" Yongsung Icon_minitimeSzomb. Ápr. 01, 2017 5:15 pm

Elfogadva!

Mr. ...Nagymenő! Very Happy


Három hónap... Három hónap még nem a világ, azt mondják, és az élet jóóó tanítómester, egyeseknek minden kecmec nélkül letöri a szarvát, másoknak meg nem. Smile
Vajon Te melyik leszel?? Surprised

Önbizalomért látom nem kell a szomszédba menned, de a viláág.. elég nagy, és bőőven tartogathat még meglepetéseket, ezért... vigyázz csak, mindig nézz a hátad mögé, na meg vigyázz a puffffkákkal is, nehogy csak egy véletlenszerű razzia miatt lemeszeljenek azt máris kattannak a csuklódon a bilincsek!  What a Face

Csúúúf végkimenetele lenne egy igen.. érdekfeszítő de pláne ELTÖKÉLT(!) élettörténetnek..  tongue

Amit hiányoltam, de nagyon... Hogy hol a fenében tanultál meg te távcsövessel lőni...!?? Shocked Deee.. mivel ezt a hiányosságot személyesben pótoltad nekem, és úgy vélem egye a kutya, megetettél vele, máris utadra engedlek!  What a Face


Akárhogy is, a fogalmazásmódoddal megvettél, a pikírt jellemeddel megvettél, fiatalság.. bohóság.. azt mondják, meglátjuk hogyan alakul majd tovább az életed, én mindenesetre kíváncsi vagyok! Very Happy
Szóval nem követelőzöm tovább, most becsukom a szemem, és bizodalommal nyomom a homlokodra azt a stemplit, elvégre mint mondtam hiszek Neked! Very Happy 


Csaaaak vigyázz majd az emberedre, nehogy valam(k)i NAGYOBB.. legyen az aki a lábára lép!  tongue  What a Face  clown


A foglalásod szokás szerint rendezem, a Te dolgod már csak hogy éld.. TÚÚÚL!!!
Jórészt az egódat!  Laughing  Very Happy


Na tűnés! :DDDDD
Vissza az elejére Go down
 

Nam "Blackjack" Yongsung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-