HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2018.02.14.
Vééégre meghallgatott az a bizonyos.. Részletekért Kit-KATT..

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Vers-elők(e)
by Tuomas "The Birdie" Jörg Yesterday at 10:15 pm

» Room Two To Two
by Tuomas "The Birdie" Jörg Yesterday at 7:30 pm

» Ville Deadman - Útkeresés...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 4:24 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Kedd Ápr. 24, 2018 7:44 pm

» Nyda Marshall
by Ville Deadman Wallow Hétf. Ápr. 23, 2018 9:29 pm

» Zenedoboz...
by Ville Deadman Wallow Hétf. Ápr. 23, 2018 12:28 am

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Ápr. 22, 2018 8:10 am

» Danny & Darren
by Darren Curtis Vas. Ápr. 22, 2018 6:56 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gloria "Sapphire" Salinas

Gabriel Sadik

Raina Maddox

Danny Doyle Haynes

Johanna M. Riley

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Sean & Lacey in LA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Főfelügyelő/nyomozó

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Sean & Lacey in LA   Hétf. Júl. 17, 2017 3:45 pm

"A St.- Johanban, tudod ahol anya dolgozik…"

Hallom, de útközben már tekerem is a kormányt. Vagyis balra..
Kifordulok, a kocsi kerekei nyüszítve csikorognak a forró aszfalton, de nemérdekel, ez most nem az a pillanat amikor a szolgálati kocsiért aggódjak.

"nem… nem tudom pontosan, a nővér annyit mondott, hogy munkába igyekezett amikor egy motoros elgázolta a zebrán…"

Látom hogy remeg.

- Az isten verje meg... - csúszik ki, de aztán időközben elharapom a mondatot. Most nem erre van szüksége, na meg az esetek többségében vigyázok is, hogy ne használjak előtte ilyeneket, mégis most nehezemre esik korlátozni.
Újabb kanyar, és már következik is a piros lámpa.

- Ne ijedj meg... - hülye szöveg. A jelen helyzetben, mégis valami egészen másra gondolok amikor már nyúlok is a villogó kapcsolójáért, és szolgálat-nemszolgálat, az eset sürgős, azonnal kapcsolom is be, így a hirtelen meginduló vijjogásra a kocsik félreállnak előttünk.
Szabad az út...

Aztán befut az a pár szó oldalról.
Felé nézek.. de csak egy pillanatra, máris vissza a figyelmem az úté.

- Ne viccelj.. - csak a szélvédőnek beszélem - magától értetődő hogy számíthatsz rám, bármiről is legyen szó.. - de itt megint elharapom. Kissé több érzelmet! - Úgy értem ne aggódj, semmi baj nem lesz! - nézek rá megint, és az arca.. lefogadom csak a büszkesége az amiért nem árasztják el könnyek.
Mindig is egy erős kislány volt.
Mégis... remélem hogy a mai, nem az a nap lesz ami kettétöri az életét.
NAGYON.. remélem!

don't forget what you've sworn
Vissza az elejére Go down

Lacey Cromwell

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Student

TémanyitásTárgy: Re: Sean & Lacey in LA   Kedd Aug. 15, 2017 8:38 pm

Kerék csikorgatva hagyjuk ott a parkolót, nem tudom, hogy Sean normál helyzetben mennyire szeret gyorsulni, de abban biztos vagyok, hogy nem a szerelmese a dolognak annyira mint én. Most mégis megteszi. Kedves tőle, hogy ennyire segítőkész, és így aggódik. De igazából nem lenne kötelessége, elég lett volna annyi is hogy be tesz egy taxiba. De természetesen ezt nem mondom neki, nem hiszem, hogy túlzottan örülne neki… na meg hogy egyáltalán hallgatna rám. Amikor gyengéden akartam tiltakozni az ellen, hogy nem muszáj elvinnie… hát azt sem hallotta meg.
Próbálom keménynek mutatni magam, próbálom nem elbőgni magam, nem csak miatta, magam és anyu miatt is. Hiszen ha megteszem, akkor biztosan egész éjszaka itt bőgnék, nem bírnám abba hagyni. És olyan lenne, mintha elsiratnám, mielőtt meghalna, olyan lenne, mintha bele törődnék, hogy meghal, eltávozik az egyetlen személy, aki a családomból marad. Nem, még nem tudunk semmi biztosat, amíg nem kapunk felvilágosítást, addig nem szabad itt képzelgésekbe bocsátkozni. Néha sajnos hamar elragad a képzeletem, és ilyen helyzetekben sokkal jobban, mint kellene.
Izzadt tenyereimet a combjaim alá csúsztam, ne már úgy remeg mint valami narkós, aki egy hete nem kapott anyagot. le kell nyugodnom, vagy szívrohamot kapok még a kórház előtt. Lacey Ctomwell, megparancsolom, hogy azonnal nyugodj meg. Csak azért nem motyogom az orrom alatt ezt a mondatot, mert tuti, hogy Sean azt hiszi elment az eszem. Ami… azt illeti kezd elmenni, úgy érzem!
Fel kapom a fejem amikor elkezd káromkodni, de elnézem neki, amúgy sem zavar, de ő mindig az az ember volt aki vigyázott hogy viselkedik a jelenlétemben. Az, aki azt hiszi csak egy tizenhét éves gyerek vagyok… pedig már rég nem vagyok az. Azóta, hogy apa meghalt, azóta hogy anya megbetegedett és segítenem kell neki a konyhára. Erre tessék egy vadbarom nem elüti? Először apát vesztem el, most meg anyát….?
-Nem… khhm ezt nem tilos neked?- pillantok rá oldalról felvont szemöldökkel ahogy felpakolja a kocsi tetejére a villogot. Ráadásul be is kapcsolja, nem akarom, hogy miattam keverje bajba magát, de az igaz, hogy használ. Az autók csak úgy elengednek minket, így körül-belül tíz percen belül már le is parkolhatunk a kórház előtt.
-Köszönöm,- ölelem meg szorosan mielőtt kiszállnék a kocsiból, nem is fáradok azzal, hogy mondjam nem kell tovább velem maradnia. Tuti, hogy meg se hallgatna, csak időpocsékolás lenne… így inkább sietve rohanok be a recepcióhoz, abban a tudatban, hogy Sean a nyomomban van.
-Alice Cromwell lánya vagyok, az állapota…- kezdem idegesen ahogy oda érek, a nő kedvesen köszönt , és mosolyog.
-Kisasszony, kérem várja meg a doktor…- kezd bele a szokásos hárítós dumába, amikor valakit le akar rázni, vagy nem mer halálhírt közölni. Elszakad a cérna, idegesen csapok a pultra, ha megtehetném a gallérjánál fogva húznám közelebb.
-Na ide figyeljen, azonnal mondja meg az anyám szobaszámát vagy esküszöm, hogy a padlót magával törlöm fel…- sziszegem neki dühösen.

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Főfelügyelő/nyomozó

TémanyitásTárgy: Re: Sean & Lacey in LA   Kedd Aug. 29, 2017 3:21 am

Ránézek. Azt mondanám hirtelen, de inkább csak a meglepettség hozza.

- Most az a legfontosabb hogy minél hamarabb bentlegyünk! - nem bocsátkozok részletekbe, nem is kéne, de jól tudom.. ismerem, mikor-mennyit számít egy elveszett perc.
Amit a szeretteiddel tölthettél volna...

A bátyám emléke csak alig egy villanásnyit férkőzik be a fejembe. Minden figyelmem az úté, és a lányé.. és a helyzeté, ahogy újabb gyors kanyar következik, és már parkolok is le felcsúszva a járdán.

- Fuss! - szólok neki csak ennyit, de ő... megölel. Furán ér. Nem mintha ne ölelt volna már meg, vagy akár egy szülinapi ajándék, de most..
Aztán már rohan is, én meg alig egy másodpercig nézek utána.
Aztán mást gondolok.

Kilököm az ajtót, és én is kiszállok.
Futva pittyen a zár, a villogó még villog, de hang nem kíséri már, így valamikor a recepcióspultnál érem futólépésben utol.
Szomjazom az információt.
Helyette egész másképp alakul a jelenet.

- Hé.. Lace.. - kapok hátulról bele, habár más esetben.. Nem kell emlékeztetnem magam a bátyám halálhírére, pedig akkor alig voltam még csak

..17 éves...

És a megdöbbenés.
Alig fél másodpercre ül ki az arcomra, azonnal kapcsolok.

- Sean Walker Holmes vagyok a las vegasi rendőrségtől, Mrs. Cromwell nagyon fontos tanú egy baleseti ügyben, azonnal vezessen hozzá! - és már villan a jelvényem.
Vele az a mély.. és komoly tekintet.
Eszébe se lehet hogy semmibe vegyen!
És ha Lace nem akadályoz meg benne, talán a nővér ért a szóból és azonnal információval szolgál az ügyben.

Ami jelenleg "nem ügy"..

don't forget what you've sworn

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Sean & Lacey in LA   

Sean & Lacey in LA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2