HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Today at 9:31 pm

» Meglepetés(vendég)-visszavág..
by October Soininen Today at 5:21 pm

» Fire Dancers
by Gloria "Sapphire" Salinas Today at 5:10 pm

» The Falcon - Bird and Conor
by Conor Christian Jensen Today at 3:17 pm

» My way - my moves
by Dr. Jake Gryzminski Today at 3:14 pm

» Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)
by Felipe 'Draco' Rosa Today at 3:12 pm

» Pozitív végkifejlet
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:09 pm

» Can't stand the silence
by David Iversen Today at 3:08 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Amy Lynn Cooper

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Danielle C. Portland

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Memories from an old story

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Charlotte Collins

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Fetish kávézó tulaja

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Memories from an old story   Pént. Márc. 24, 2017 11:39 pm

Kedd! Végre... Az ember nem is hinné, mennyire lehet örülni egy hosszú hétvége után egy átlagos, csendes hétköznapnak. Túl a takarításon, túl a napi teendőkön. Elmerengő mosollyal bámulom a plafont a kanapé támlájára döntve fejem. A legjobb talán egy bevásárló körút lenne... Vagy egy tea, egy jó könyv, a jegyzetek, egy relaxáló fürdő, tánc... Mennyi lehetőség! De ma, egyiket sem kell a másik miatt elhalasztanom. Haladjunk csak szépen sorjában...
Egy macskás mozdulattal megnyújtózok, és a konyhába indulok. Vörös... Nem, a zöldtea a legjobb választás erre a napra. Tökéletes...
Lenne... Még egy gyors mozdulattal lenyomom a vízforraló gombját, mielőtt hátat fordítanék a konyhának. Furcsák ezek a házban lakó öregek, minden piszricsáré dologért felcsengetnek, de az ember mögött olyanok, akár a kígyó. Ma még ez sem tudja a kedvemet szegni, miközben az ajtó felé suhanok, ügyetlen mozdulatokkal bogozom tincseim a kusza kontyból. Azonban, mikor ajtót nyitok, az első gondolatom az, hogy nagyon ideje lenne felszereltetni azt a kémlelőt mostmár. A legutóbbi találkozónk emléke egyből mosolyt csal az ajkaimra, és csípőre tett kézzel mérem végig a nyomozót.
- Ez alkalommal kénytelen lesz levenni a cipőjét... Most mostam fel. - köszöntöm kedélyesen a kész tényekkel.
Vissza az elejére Go down

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ex-zsaru, ex-elítélt

TémanyitásTárgy: Re: Memories from an old story   Csüt. Márc. 30, 2017 9:31 pm

- Haza? - húzom le a kabátomat a szék hátáról amikor hallom balról bekúszni George hangját.

- Ja. Hosszú nap volt. - mosolygom, mert tényleg az. Rég volt már reggel 4, és tényleg muszáj volt átnézni a gyanúsítottak teljes listáját. Összevetve a köztes adatokkal.

- Pedig a barátnődet megint beköpték!
- és vigyorog - A szokásos.. A vén spiné. - és még mindig. - De jól van, majd kiküldöm hozzá Jeffersonékat. Úgyis azt mondtad dögös a csaj! - és már le is lép, az én kezemben meg megáll a kabát. Könnyű széldzseki. Nem mintha szükség lenne rá Vegasban.

- A nő nem a barátnőm és jó lenne ha nem ezt terjesztenéd. - érem a következőkben mégis be, a kezemben lóbálva a kabátot - Már csak az kéne hogy Miranda fülébe jusson.. - és fintorgok. Nem kell a balhé.. Az álbalhé meg pláne nem, és jobb ma a békesség mint holnap a háború szele. Vagy hogymondják.

Látom én, vagy legalábbis csak sejtem hogy George az orra alatt vigyorog.
Csessze meg! Nem kéne, mégis megállva sóhajtok.

- Jólvan! KIMEGYEK... - forgatom meg a szemeimet, nem mintha bármire is utasított volna.
Magam alatt vágom a fát, ez nyilvánvaló, a szóbeszédek gyorsan terjednek az Őrsön, de ezúttal nem érdekel.

Meg se várom a szövegét, már veszem is a kijárat felé a csíkot.
A kulcs, csendesen csörög meg a zár mellett, lakáskulcs.. kocsikulcs kombináció, hogy egyiket se hagyjam el. Vagy mindkettőt egyszerre..
Úgy az igazi!

Csapódik az ajtó, be a hátam mögött, felzúg a motor.
Ha George tényleg beváltja az ígéretét, tuti szól Jeffersonéknak és jó lenne még előttük kiérni. Valami messzemenően igénytelen az a fickó! Folyton.. csámcsog valami rágógumin, a cigarettával felváltva, néha a kettő együtt!
Nem kívánom senkinek..
Pláne a lánynak nem!

Nem is kell nagyon figyelnem az utat, valahogy már betéve megy.
És nem mentség hogy egy időben sokat jártam egy kábítószeres ügy miatt a környéken...
Vagy de.
Mondjuk hogy az.

Leparkolok a kocsival, újra fordul a zár.
A szokásos a lépcsőház, nyomom a gombot, első utam az idős nőhöz vezet.
Meghallgatom minden nyűgjét.. Van egy pár belőle, némi.. derékfájás, bocsánat ezen nem segíthetek, némi pletyka a szembeszomszédról, elvégre a két erkély majdnem összeér - nemkülönben - , és végül.. meg is érkeztünk a TÉNYEKHEZ!
Az általa mondott.. ténykehez...

Alig negyed órába telt, kicsit talán többe, mire utam már vissza, a "gyönyörű nőhöz" vezet. Be kell valljam tényleg van benne valami. Valamiiii... Nem is igazán tudom megfogalmazni mi az, de valami iszonyatosan vonzó. Megértem hogy miért döglenek utána a férfiak. Vagyisss.. - köszörülök egyet a torkomon, és már nyomok is rá a csengőre.
Hivatalos ügyek.

Még meg se szólalok, amikor a nő az aki beelőz.

Megtorpanok... Valahogy automatikusan nézek le a padlóra, és AZTÁN.. a cipőmre, de csak rövid másodpercekkel később a szemeibe.

- Vagyisssss... tudja miért jöttem!?? - félig kérdő, félig elhűlt szemekkel kérdezem, ugyanis mégis mi másért!??
Hülye egy állapot....

Charlotte Collins

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Memories from an old story   Csüt. Márc. 30, 2017 11:50 pm

A hirtelen kibukó kérdés a férfiból megakaszt, és a ledöbbent tekintet nagyjából elegendő, hogy az illetlenség határán nevessek fel. Fél kezemet a számra szorítva lépek félre az ajtóból, és egy pillanatig csak csóválom a fejem, küzdve a jókedvemmel.
- Remélem nem azért, ami eszembe jutott... Vagyis... Úgy értem... Nem! - Nem, nem nem... Köszörülöm meg a torkomat, és egy mély lélegzettel igyekszek úrrá lenni a még mindig vigyor gyanús túl széles mosolyomon.
- Csak következtettem... Tegnap a mentősök - harapom be egy pillanatra az alsó ajkam, mielőtt megint kitörne a nevetés.
Nem azért mert annyira mulattságos lenne, hanem mert a humorérzék sokat segít az embernek átvészelni a hihetetlen helyzeteket is.
- Azok az ajtót is majdnem odébb tették. - teszem hozzá megkomolyodva. Az több, mint kellemetlen volt, hogy szószerint majdnem az ajtót törték rám.
Valahol megnyugtat, hogy ha tényleg baj van, ezek a srácok nem vacilálnak sokat, de meg is rémít, hogy egy telefonhívás elég ahhoz, hogy valakinek faltörő kossal belegyalogoljanak a vasárnapi ebédjébe... Ezt... Ezt az információt azért nem árt eltenni magamnak, ki tudja, mikor talál meg egy igazi zaklató, akinél még a lelkiismeretem sem gátol, hogy viszonozzam az inzultusát.
- Szóval tegnap a mentősök, most megint maga... - próbálom elmagyarázni amit nem lehet - Én rettenetesen remélem maga is csak azért jött, mert azt feltételezik még mindig, vagy már megint, hogy embereket csonkítok... - tárom szét némi esetlen tanácstalansággal a kezeim. Nyugodt környék... Nyugodt környék a francokat, az utóbbi időben már arra eszmélek, hogy nem a kuncsaftjaim miatt érzem magam kellemetlenül, hanem a hívatlan becsengető hatóságok végett.
Aki eddig nem figyelt fel a heti néhány gavallér kopogtatására, az a szirénázó mentő óta biztos figyelemmel követi az ingyencirkuszt, ami itt a harmadikon zajlik a lakásom előtti függő-folyosón.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Memories from an old story   Pént. Márc. 31, 2017 12:15 am

Megmakacsolják magukat a lábaim. Vagyisss.. mondjuk inkább döbbenetnek.. lefagyásnak.. hosszú másodperceknek amíg utoléri magát az eszem, és utána... egy zavart torokköszörülés, ami az egész.. állapotot elterelni hivatott. Mert ííígy szép teljes az ütem!

- Hátttt.. - vakarom meg aztán most némi képtelenséggel a tarkómat - Mrs. Hallgerstadt úgy véli most az elveszett tacskóját rejtegeti... - a szemeim megkísérlik megtartani a komolyságot az arcomon, de hogy igazán... Újabb torokköszörülés. - Szóval mielőtt azt hinné csak úgy.. saját kedvemre teszek újra és újra látogatást Önnél.. - nyelem el a dolog végét, szemeim már újra befelé az "ááálllítólagosan" felmosott padlót vizsgálgatják.
Nem mintha kutya nyomát keresném.
De ki tudja!?

- Szóval.. Megengedi..? - egy pillantás a szemeibe, és ha cipő... Voltam már rosszabb helyzetben is, de ha muszáj... A muszáj nagy úr! Azt mondják...
Ezért most sem kötözködöm, és cselekszem.
Még ha egész idegen is az érzés.  

Charlotte Collins

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Memories from an old story   Pént. Márc. 31, 2017 6:59 pm

- Ohh... - szökik ki az újkeletű információra, és még el is tátom egy pillanatra a számat erre az eget verő baromságra. Ha nekem valaha kutyám lesz, az egy tekintélyt parancsoló dándog a lánc végén... Elhessegetem az ábrándot. Mi a fenét kezdjek egy tacskóval?!
- Tacskó... - ismétlem lassan és egyszerre vészjóslóan magam elé meredve. Tacskó... Hát ez nagyszerű! Holnapra már állatkínzó leszek az egész tömbben a pletykákkal. Beletörődően simítom ki az arcomból a kacskán göndörödő tincseim, amik kiszabadultak a laza copfból, és egy sóhajjal lépek félre.
-  De a cipő lekerül! - közlöm ellentmondást nem tűrve, legalább a privát szférám ezen makacs kis szeletkéjébe kapaszkodva, ha már kétnaponta vadidegenek használják átjáróháznak az előszobám. Persze, próbálom tompítani egy kedves mosollyal utólag. A szabály az szabály Mister, kivált emögött a küszöb mögött!
Hátat fordítva az előszoba szekrény aljába hajolok, és sugárzó mosollyal helyezek le a szűk helység kellős közepére egy macskás mamuszt. Talán még anyutól kaphattam, szörnyen bolyhos, cseppet sem ízléstelen, de az biztos, hogy ront az imázsomon.
-  Esetleg ezt felajállhatom addig. Hátha segít a tacskóhajszában előcsalogatni a kis komiszt. - támaszkodok neki a konyha ajtófélfájának karbafont kezekkel, de immár a mosolyom sokkal inkább a szemtelenbe hajlik.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Memories from an old story   Szomb. Ápr. 01, 2017 11:33 am

- Igen... tacskó.. - mintegy vele egyöntetűen ismétlem, ha csészealjról jön a bejelentés.. nos.. azt is ki kell vizsgálni, nemkülönben a harmadikvilágbeli rejtett atomfegyverek, és még ha.. tudjuk is jóóól.. mindannyian, hogy az egész csak humbug.. kitalált kényszerű cselekedet, a néév, akkor is odakerül a  papíron.
És én szeretem tudni mihez adom a nevemet.

Nagyot sóhajtok, de csakmert így esik jól, és ahogy félreáll..

- A cipő lekerül.. - mosolygom, de még papagájnak is elmennék! Viszoont ami biztos, felemelve a jobb, majd a bal lábam, bontom ki a fűzőmet, ééééés...

A következő momentum megakaszt!

A fene tudja már hányadikra fagyok le, immáron már mezitlááb, hol azt az.. izét, nézem, hol az arcát. Talán arra várok mondja azt most szórakozik velem, de a szemei...
... a szemei nagyon nem beszélnek...
Vagy legalábbis nem azt, amit én várok tőlük!

- Aaaaazt hiszem erre nem lesz szükség.. - kikerülő manőver, és.. Ha már, elejét véve az újabb megaláztatásnak inkább magam is kikerülöm azt a förmedvényt.

- Szóval.. - kezdek valami esztelen, és mondjuk hogy feszélybontó szócséplésbe, miközben előre lépkedek, és be-bekukkantok a már szinte unalomig ismert helyiségekbe.
Kutyának szemernyi nyoma sincs...
NAMITMONDTAM!

- Szóval azt mondja nem látott tegnap óta tacskót!?? - hivatalos megítélések, legalábbis.. igyekszem tartani a hivatalos hangnemet, de a szemeim... hhháááttt... nemigazán mondhatnám hogy kibírják komolyan ezt a próbatételt.
Ez még szórakozásnak is beillene!

Ha nem reggel négy óta taposnám azt a malmot.

Charlotte Collins

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Memories from an old story   Vas. Ápr. 02, 2017 1:01 pm

Nah, legalább a fickó a jófiúk táborát gyarapítja... Konstatálom, ahogy leszenvedi az üvegcipellőket. Nem mintha alapvetően belopnák magukat a szívembe azok, akik időről időre megjelennek, de ez a pasi legalább már ismerős járással inog meg a bolyhos mamusz láttán.
Egy hosszú pillanatig elnyúlik a szemkontaktus, de csak akkor emelkedik meg derűsen a szemöldököm, mikor meghátrál a cicamicák elől, és nekiindul a lakásomnak. Visszaszáműzöm a macskákat a szekrény aljába.
Milyen érdekes... Akihez ennyiszer berobbannak idegenek, kénytelen megfigyelni őket. Határozottan vannak, akik a privát zónát célozzák fesztelen, és vannak azok, akik kissé feszélyezetten mozognak az ismeretlen terepen. Érdekes, hogy a férfi valahol a kettő között evickél félúton.
- Nem, semmi daxli. - nevetek fel a hivatalos hangon, hogy bírja ilyen jól? Én egy ideje képtelen vagyok komolyan venni ezeket a helyzeteket.
- De ha nagyon ragaszkodik a kész tényekhez, volt póráz tegnap a kezembe, csak nem tacskó volt a végén... Nem gondolja, hogy Mrs.Hallgerstadt megirigyelte? - teszem hozzá huncut kíváncsisággal. Igazán nem tudom, miért én lettem az öreglány új esküdt ellensége, mikor igyekeztem eddig is iszonyat diszkrét lenni.
Lehet szakítanom kéne ezzel a jó szokásommal...
Elvégre, már úgyis olyan mindegy, nem?

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Memories from an old story   Kedd Ápr. 04, 2017 8:35 pm

"Nem, semmi daxli." - csapja meg a fülemet, de muszáj vagyok.. Na jó, egy percig se veszem még csak fontolóra se a lehetőséget hogy a nő valóban egy kutyát rejteget, de mégis...
Azt mondják az ember néha őrült dolgokra képes...
Aztmondják..

A nevetése viszont több mint kellemesen cseng.
Rég hallottam már ilyen dallamosat...
Megállok, de csak hogy szemtől szembe nézhessek vele.
Na jó.. egy kóbor mosoly most már biztosan kicsúszik az én arcomra is, de amikor belekezd..
Nah.. OTT az a hirtelen megálló!

- Ööööö.. nem tudom az idős hölgy kifejezett tacskót emlegetett. - keveredek bele valami félig.. zavart, félig akármicsoda beszédbe de igyekszem hamar rendezni a helyzetet. Olyasmi... - És ahogy a lakását elnéztem - fordulok aztán vissza egy távolabbi célpont fele - igazán régimódi... arisztokrata hölgy lehet. - céltalanul legeltetem a szemeimet, nem is kifejezetten.. MEGNÉZVE a dolgokat, sokkal inkább valamiféle pótcselekvésként futnak végig a környezeten. - De most hogy mondja.. - térek aztán vissza mégis a nő szemeibe - lehet hogy nem volt rajta a szemüvege? - és moooost már tényleg kiütközik egy valódi mosoly is. Nem ellenkezem.
És hogy tényleg!??

Az emberek furák... Találkoztam már vagy ezernyi őrültségbe hajló esettel, miért pont egy "bizonyos célt"...  kiszolgáló nő lenne a legfurább mind közül!
Ha erre van kereslet...

Charlotte Collins

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Memories from an old story   Csüt. Ápr. 06, 2017 7:51 pm

Szerencsés vagyok, hisz a szabadidős tevékenységem egyben a félállásom is, és a legszebb az egészben, hogy gyakorlatilag... Mindent átsző ez a furcsa játék.
Az alázás egyik kistestvére az a finom intellektuális játszma, ami előbb zavarba, aztán szégyenbe, később megalázottságba és kiszolgáltatottságba csalogatja az embert. De nem árt, ha valaki tudja hol a határ.
Bár kétségtelen remekül szórakozok a férfi zavarán, megkegyelmezek neki. Ennek itt se helye, se ideje.
- Sűrgősen segítenem kell neki megtalálni a szemüvegét. De... Konzervatív, hát persze... - bólogatok derűsen - Akárcsak jómagam, és az úrinő etikett megköveteli, hogy ne pletykálkodjunk olyasmiről, melynek hitelességéről nem vagyunk meggyőződve. - húzom fel az orrom tetetett sértettséggel, még kezeimet is csípőre teszem, de a tekintetem biztos vagyok benne, hogy szinte nevet. Ugyanakkor nem a férfi az, aki ezzel kapcsolatban kioktatásra szorul. Vagy, ha szorul sem ilyen értelemben.
- Nagyon dícséretes, hogy magán keresztül akar megbizonyosodni a dolgok mibenlétéről, de... Ha már témánál vagyunk... Megtenné, hogy újra bemutatkozik? Úgy értem... Mióta ide költöztem, akkora a jövés-menés, hogy... Tudom, hogy első alkalommal megtette, de, szóval érti... - igazgatom el kissé kínosan a tincseim, de hát a fene vigye el... Ha már nem tudom megállítani a folyót, meg is barátkozhatnék vele. Az ajtómon csüngő emberáradat, ha már nem akar szűnni, legalább az ismerős arcok hozzanak egy kellemes viszontlátás örömöt a két házkutatás közé... Mintha csak barátok jönnének látogatóba, végülis.
Elég torz, de innen is lehet nézni a dolgot.

Danny Doyle Haynes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Memories from an old story   Kedd Ápr. 11, 2017 3:25 pm

Az a mosoly... Igen, az az áruló, odaragadt a képemen. Merthogy.. az a nő, márminthogy EZ.. a nő, önként és dalolva beleszalad a játék(om)ba, egy cseppet se indokolt, mégis derültséggel tölt el.
És most valahogy képtelen vagyok leplezni.

Egész addig míg nem folytatódik tovább a szöveg, és a hirtelen.. téma.. váltás, valahogy az előtérbe kapja az én eszem is.

- Megbocsásson.. - nyújtom a kezem, habár biztosra veszem hogy bemutatkoztam - Danny Doyle Haynes.. - marad el a vége, mire észbe kapok. Egy torokköszörüléssel.. persze.. - ..őrmester, a Las Vegasi Rendőrségtől. - és ennyi. Nincs tovább, és bár valami nagyon azt súgja hogy itt már végeztem is, mennem kéne, valami más...
...na jó, nagyon jól tudjuk mi az a valami, amiről az egész Őrs beszél.. ami egy szájról-szájra futó gondolat, és ami beszövődve.. egy-egy kávénál, vagy alig pár szabad percbe, újra és újra felcseng a szövegekben.

Ez a nő... valami csodás...!

És ezalatt nem... a képességeit értem.

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Memories from an old story   

Memories from an old story

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal