HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» You cannot make me blue
by Layla Seymour Today at 2:50 pm

» Queen of Madness
by Josephine W. McAllister Today at 9:34 am

» Elme, gyógy és intézet - Josie & Henrik
by Josephine W. McAllister Today at 8:54 am

» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Josephine W. McAllister Today at 8:08 am

» Napi bölcsesség
by Josephine W. McAllister Today at 7:52 am

» Játszótársat keresek
by Vincent"Riddick"Rodriguez Yesterday at 11:22 pm

» Micromed-torony
by Grace Reed Yesterday at 8:31 pm

» Szó-kép-zene
by Sophie Prevot Yesterday at 8:25 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Két alak a pácban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kyna Gwok

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Szabadúszó

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Két alak a pácban   Szomb. Márc. 25, 2017 8:32 pm

Nyugodt napnak tűnik a mai, így hát úgy döntök, hogy a megtakarított pénzemből kiveszek némi összeget, s egy ereszd el a hajam napot tartok. Régen eresztettem ki a gőzt, s mindenki érdekében jobb ha nem kattanok be, mert akkor kő kövön nem maradna semmi. Kellemes séta után érkezek meg a bankomhoz. Odalépek a sorszámkiadó automatához, majd a megfelelő menüpontot kiválasztva kapom meg a 17-es számot. Rögtön szétnézek, s amit látok annak nem igazán örülök. Sokan vannak, s a legtöbbje idős, aki már a fél lábbal a sírban van, emellett hangosan kell hozzá beszélni. Érzem, hogy kicsit megfeszülnek az izmaim, de végül valamiért most kivételesen nem engedek utat a dühömnek. Beállok a megfelelő sorba, aztán várakozok. Egy idősebb pár férfitagja figyelmetlenségből nekem jön, de szerencsére elnézést kér.
- Bocsásson meg kisasszony! – ezzel megy a párjával kifelé, hiszen ők már végeztek. Lassan a halad az én sorom, így próbálom kideríteni, hogy nem-e idősebb banki dolgozó van ebben a sorban? Hát de! Úgy érzem, legszívesebben a nem létező tököm lőném le ebben a pillanatban. Mélyet sóhajtok, miközben azon merengek, hogy nem-e menjek venni magamnak valami csinos ruhát. Végignézek magamon, s egy fehér topot viselek, kék farmernadrág és szürke sportcipő. Utálom a magassarkú cipőket, mert nem alkalmasak hosszú távú futásra. Ezen fehér csipkés fehérneműim vannak. Zárszóként a bizonytalan hideg idő ellen egy vékonyabb tolldzseki van rajtam, ami zöld színben pompázik. Jól érzem magam így, egyik ruhadarab sem zavar. Mondhatni, mint ha rám öntötték volna, a formás alakomra. 15 perc alatt 3 alak végzi el a dolgát, így még 14-en vannak előttem. Körülnézek, kicsit de minden békés. Semmi jele annak, hogy bármi megbolygatná eme légkört. Alig tudatosul bennem ez, gyorsan mozgó maszkos alakok jelennek meg, aztán a biztonsági őrt lefegyverezve szólalnak meg.
- Mindenki a földre! Ez bizony nem próba! Ez egy kibaszott banktámadás!
Nah ennyit az egészről! Úgy érzem, mint ha meg lennék átkozva. Természetesen nem cselekszem meggondolatlanul, hanem a földre húzódom. Innen várom, hogy mi történik majd ezután.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Zenész

TémanyitásTárgy: Re: Két alak a pácban   Hétf. Márc. 27, 2017 8:10 am

Jaanaval gondolkodunk nagyban, hogy mire lehetne költeni a sok lóvét, amit nyertünk. Tulajdonképpen ő nyerte, csak megfelezte velem, mert „így beszéltük meg”. Nem tudom, hogy hányan tartanák meg az ígéretüket 10 millánál, és azt sem, hogy mennyien követelnék a felét. Én próbáltam nem elfogadni a pénzt, de a finn szerencsecoca hajthatatlan volt, micsoda nő? És még fekete a haja is. Nos, szóval a pénz. Mivel felvilágosultabb nálam a hölgy, volt egy nagyon jó ötlete, hogy Ravinnak nyissak egy számlát, amit majd húsz évesen a magáénak tudhat. Valami állami támogatás is jár hozzá és felhasználhatja a tanulmányaihoz is, meg ilyesmi. Úgy gondoltam már akkor is, hogy egy kövér összeggel megtámogatom a számlát egyből, így nem igen lesz hiánya majd a későbbiekben. Biztos vagyok benne, hogy nem fogja elbaszni az egészet, amennyire szeleburdi, megvan a magához való esze. De hiába vagyok Mickey Vallejo, ez itt egy kurva bank és sorba kell állnom. Addig is, amíg várakozunk, az előttem lévő keleti vonásokkal ellátott csajszi kerek seggét stírölöm. Így azért jobban megy a várakozás, gyorsabban telik az idő addig, amíg elképzelek dolgokat vele. Nyilvánvaló, hogy ha nem beszél rá a finn, biztosan nem állok sorba, hanem elküldök valakit, vagy megszervezem a menedzserrel, de ez teljesen meglepetésnek szánom. Nem akarom, hogy bárki is tudjon róla, sajnos Jaanát sem tudtam elkerülni, mert hozzá megy a havi kivonat, meg a faszom tudja mi. De amennyire megismertem, ő nem olyan típus, hogy elárulja ezeket a dolgokat. Szóval nézem a leányzó hátsóját, és néha vissza kell fognom magamat, hogy ne menjek neki „véletlenül”, mert „meglöktek”. Lökném én, persze, semmi gond. Csak, hogy mégis elbaszódjon a nap, megérkezik az igazi húgyagyú társaság, bankrablók, igazi retard dumával. Nem vagyok az a hős típus, aki feláldozza magát néhány idióta miatt, ezért lefekszem én is. Pont a kiscsaj mellé, amúgy jól haladnánk, ha nem kényszerből menne, mi?
- Ez hiányzott nekünk, mi? – kérdezem suttogva a lánykát. Mindig kényszeresen beszélnem kell, ha nem a megszokott dolog történik velem. Ez van, majd puskatussal elhalkítanak, ha nem tetszik nekik. Már, ha azzal jöttek, meg sem néztem eddig magamnak a fickókat. Ha nincs szerencsénk már elküldték a riasztást és hamarosan túszok leszünk. Fasza egy nagy!

Kyna Gwok

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Szabadúszó

TémanyitásTárgy: Re: Két alak a pácban   Szer. Márc. 29, 2017 7:33 am

A hideg padlón fekszem, engedelmeskedve az utasításnak. Jelen pillanatban nincs feltűnési viszketegségem egyelőre, inkább gondolkozom, hogy miként kerülhetnék ki ebből az áldatlan helyzetből. Azonban a mellettem levő férfi úgy tűnik, hogy nem tudja mikor nem szabad pofáznia, így suttogva kérdez tőlem valamit. Először fel sem fogom a kérdését, csak azután sikerül, hogy egy pár pillanatra ránézek.
- El fogják venni a pénzét és hasonlók, nyugodjon bele – mondom kissé hidegen felé, mint valami jeges zuhany. A kelleténél nagyobb hangerőt használok, amivel teljesen felhívom magunkra a figyelmet. Hallom, ahogy közeledik az egyik, s megállva mögöttünk így szólal.
- Hét ti Ketten! Hé nem halljátok? – bök meg engem a lábával, s gondolom a mellettem levővel szintén ez történik.
- Álljatok fel és adjátok át minden értéktárgyaitok! Csak semmi meggondolatlanság, mert kilyukasztalak benneteket! – közben szépen lassan felállok a helyemről, majd szembefordulok az egyik bankrablóval. Elég komoly fegyver van nála, egy kalasnyikov. Hitetlenkedek magamban, hogy az utcán, akkor azt miért nem vették észre? Rásandítok a mellettem levő férfire, s csak most látom meg, hogy kicsoda ő? Mickey Vallejo! Szent Egek! Nagy rajongója vagyok, de sosem voltam még ilyen közel hozzá. Teljesen felvillanyozódok magamban, hogy van valami kellemes, az amúgy csuda rossz állapotban. A drága karórám, meg némi pénzt ejtek a bankrabló zsákjába, aztán a részemről ennyi.
- Csak ennyi kiscsajszi? – hitetlenkedik az alak, de mikor megpillantja telt idomaim, akkor látni rajta, hogy élvezkedik a látványban. Ha Mickey szintén beadta a zsákba az értékeit, akkor szólalok meg.
- Igen, csak ennyi – a bankrabló azonban felszabadítja a kezét, s minden beszéd nélkül markolja meg durván a két dombom. Az arcom eltorzul ettől, mert cseppet sem kellemes. Mindenki előtt itt tapiz.
- Ha nem ilyen helyzetben lennénk kicsim, megdugnálak – mondja ki semmilyen bűntudat nélkül. Nem válaszolok vissza, sem pedig káromkodok. Belül dühös vagyok, azonban ekkor odajön egy sörétessel felszerelt rabló.
- Itt meg mi a faszom történik? Megmondtam, hogy ne piszkáld a nőket. Nem ezért vagyunk itt! – dörög rá a másikra, aki kissé meghunyászkodik.
- Jól van na! Na ti ketten a beszédért büntetést érdemeltek! – találja meg a hangját, aztán az irodák felé int, hogy arra induljunk el. Elindulok lassan, abban a reményben, hogy végül békén hagynak minket és én pedig egyedül maradhatok az imádott énekessel. Találnak nekünk kisebb irodát, ahol csupán van egy fogas és egy íróasztal. Oda taszigálnak be mindkettőnket, aztán hallom, ahogy bezárnak minket és talán a kulcsot szintén kivették. El lettünk különítve, de jobbára azon csodálkozom, hogy ők nem ismerték fel Mickey-t. Ő értékes emberke lehetne, ha túszdráma alakulna ki. Nagy nehezen mégis megszólalok, miközben megigazítom magamon a ruhám.
- Marha jó! Innen hogy fogunk kikerülni? – rovom fel neki, mint ha csak ő hibája lenne a történtek.
- De az meg egyenesen hihetetlen, hogy maga Mickey Vallejo áll itt előttem, személyesen – pirulok el egy picit, s talán zavarban vagyok.
- Nagy rajongója vagyok – vallom be a tényt előtte, s nézek fel rá. Izgulok egy picit, ami keveredik a rajongással. Az a remény dolgozik bennem, hogy most személyesen megismerhetem.

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Zenész

TémanyitásTárgy: Re: Két alak a pácban   Hétf. Ápr. 03, 2017 10:32 am

Ahogy mondtam a kiscsajnak – bár fingom sincs, hogy mennyire kiscsaj, a vágott szeműeknél összemosódnak a korhatárok -, nagyon hiányzott, hogy a sok gyökérnek épp ma legyen kedve rabolgatni. Ráadásul pont most és pont itt, mint egy rossz teleshopos reklámban, ahol a csodalófaszt próbálják rád sózni. Úgy kitakarít az a felmosó, hogy még a por is inkább kiszáll a szobából, meg ilyenek. A fiatal leányzó viszont nem szívbajos, nem esik össze, nem kezd a sarokban sírdogálni, hanem teszi a dolgát és még el is mondja a menetet. Csak nem beépített vásárló? Akkor dupla öröm lesz.
- Ebben igaza van, szépségem – nyugtázom felé, és hamarosan jönnek is a kéregetők. Alapvetően elzavarom az ilyeneket, de a fegyver a kezekben mindig hatásosabb érv a szavaknál. Mivel nem tervezem, hogy Ravinnak mindkét szülője halott legyen, na meg most nyertünk Jaanával egy kisebb összeget, meg a nagy koncert is készülődik, még élnék egy keveset, mielőtt a nagy kaszás meglátogat és magához hív egy kurva nagy partira.
Felállok az utasításra, és kiveszem a pénztárcámból az össze pénzt – kb. 500 dolcsi – bedobom az órám, meg a nyakláncom. Nekem is feltűnik, hogy nagyon stíröli a kiscsajt a fószer, és aztán szó nélkül meg is csöcsörészi. Mondjuk, legalább jó ízlése van, ha agya nincs is, mert a nőci első osztályú. Mint kiderül, ha nem ebben a helyzetben lennének, megdugná. Hát én nem tudom elképzelni, hogy hegymászás, vagy búvárkodás közben megdugná, de ez legyen az ő baja. Már éppen benyögnék valami hülye poént, amikor a társa véget vet az egésznek. Úgy látszik a „barátunk” szereti a nőket molesztálni akaratuk ellenére. Ő lehet az igazi negyedik ember, aki csak azért kell, hogy többen legyenek.
- Büntetést? Óvodában vagyunk, jóember? – megvetésem és szarkazmusom nem is törhetett volna volna jobbkor elő. A fickó azonban egy „ne pofázz, indulj”-jal el is intézi, én pedig a fegyvere miatt kénytelen vagyok engedelmeskedni. Eléggé ideges vagyok, hogy ez a sok faszfej miatt el fog menni egy csomó időm sok szarakodásra, már ha kijutunk. Még a jobbik végkimenetel is kurva sok problémát vonz maga után, amit a hátam közepére sem kívánok. Bezárnak minket egy irodába, aminek az ablaka természetesen vagy törhetetlen, vagy törhetetlen és rácsos, mert a rácsokat látom. Akkor egyelőre ennyi. A kiscsaj is megtalálja a hangját és olyat mondd, amire még én sem tudom a választ.
- Fasz se tudja, majd kihoznak a zsernyákok, nyugi – vonok vállat és felülök az egyik asztalra, összegyűrve a sok papírost, ami rajta volt. Majd örülhetnek, hogy Mick Vallejo segge gyűrte össze, hát nem király dolog?
-Á, szóval rajongó – villantok egy Mickes mosolyt és kezet nyújtok neki. – Ha már így összejöttük egy privát backstage-re ismerkedjünk meg – hát igen, volt már dolgom pár rajongóval az biztos. Talán egy kicsit jobban fog telni az idő.
- Milyennek gondoltál? Ugyanolyan szerencsétlen vagyok, mint te, ebben az esetben. Még a rocksztárok is kerülhetnek szar helyzetbe. Te mivel foglalkozol, amikor nem túsz vagy? – kérdezem, és a „más helyzet” jut eszembe, ahogy nézem őt. A legjobb viszont az lenne, ha jönnének a zsernyákok és megoldanák a helyzetet.

Két alak a pácban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal