HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Today at 7:21 pm

» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Gabriel Sadik Today at 5:35 pm

» Megosztanám...
by Ville Deadman Wallow Today at 2:00 pm

» Queen of Madness
by Josephine W. McAllister Today at 1:25 pm

» You cannot make me blue
by Trisha A. Mikhailov Today at 12:00 pm

» Külvárosi kocsma
by Dylan Osborn Today at 11:59 am

» Napi bölcsesség
by Josephine W. McAllister Today at 8:12 am

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Keegan B. Windsor Today at 8:04 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Ami elromolhat, az el is romlik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kyna Gwok

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Szabadúszó

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Ami elromolhat, az el is romlik   Vas. Márc. 26, 2017 3:09 pm

Egy unalmas délelőtt után, úgy vélem jó lenne kimozdulni itthonról. Szétnézni, hogy mi a helyzet a nagy világban. Gyorsan felöltözök. Egy kék-lila kockás inget veszek felülre, alulra egy fekete farmernadrágot, s lábamon a szokásos sportcipő. Ezen kívül a zöld tolldzsekit szintén felveszem. Magamhoz veszem az irataim, aztán nyomás. Elhagyva a kicsi lakásom, először betérek egy ruhaboltba. Egy óra nézelődés után egy csipkés fekete színű melltartót veszek a hozzá illő bugyival. Megéhezem, ezért a közeli pizzázóban egy szelet pizzát eszek. Jó idő van, így a következő ötletem támad: elmegyek a legközelebbi magas toronyba, ahonnan megnézhetem Las Vegas minden egyes pontját. Némileg izgalomba jövök, hogy végre valahára láthatom fentről ezt a várost. Megérkezek a megfelelő helyre,  aztán a lifthez érkezve megnyomom a hívó gombot. Míg várakozok, addig körülnézek, hogy milyen emberek gondolják jó ötletnek, hogy a magasból nézzenek szét.  Mikor megérkezik a lift, akkor belépek, s hamarosan sokan szállnak fel. Alig van helyem, ami nem tetszik, de egyszer kibírható. Fogalmam sincs, hogy mi lesz a végeredmény, mert nem én kezelem a gombokat. Azt a sok embertől nem látom. Megindulunk fölfelé, s közben én az ingem egy gombját kipattintom, mint ha csak nem kapnék levegőt. Mit ha a sok ember elszívná előlem.  Meglepődöm, hogy az első negyede a hotel szinteken áll meg, s a többi pedig az étterem résznél. Hirtelen lesz levegőm, emellett csupán rajtam kívül egy alak található még a liftben. Vajon ő szintén felfelé tart? Fogalmam sincs. Záródik a liftajtó, aztán végül már csak a fenti kilátó maradt hátra. Tán félúton járhatunk, mikor hirtelen megállunk, sőt egy picit lejjebb megyünk. Oly hirtelen történik az egész, hogy próbálkozok megkapaszkodni valamiben, s arcom pedig látszik a meglepettség. Mi a franc volt ez? Mi történt a lifttel? Nem mozdul! Se le, sem fel. Egy öt percet álldogálok tétlenül, mikor megszólalok a másikhoz.
- Hello! Meghibásodott a lift? – teszem fel a kérdésem, mert egyelőre még mindig nem vagyok tisztában a helyzettel. De ha igent kapok a válaszomra, akkor nem tudom, hogy miként fogok reagálni. Nincs semmi kedvem egy téglaalap alakú liftben álldogálni, s várni arra, hogy kimentsenek minket.
Vissza az elejére Go down

Andrew Blackburn

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : egyetemista, maffiatag

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Ami elromolhat, az el is romlik   Kedd Ápr. 25, 2017 1:31 am

Kyna & Drew

Fárasztó egy napom volt. Így érzem, noha még csak délután van. Pedig nem terveztem mára semmi különöset. Gondoltam bemászok végre az egyetemre egy-két órára, utána meg ejtőzök otthon valami jó kis vígjátéksorozattal, vagy ilyesmi. Az egyetemre éppen még be is jutottam, a továbbiakkal viszont már akadtak gondok. Alig ültem ugyanis be az első előadásomra, már kaptam is egy üzenetet az apám titkárnőjétől (ez is milyen jellemző rá, hogy még a saját fiának se maga írja az sms-eit), hogy a fater sürgősen látni kíván, ezért be kéne mennem a céghez.
Ez se kezdődik valami jól. Ha apám látni akar, abból mindig valami piszkos ügylet lesz. Pedig semmi kedvem hozzá. Mégse mertem ellenkezni, csak dobtam egy választ, hogy ott leszek. Szóval otthagytam az óráimat, hogy teljesítsem a jelenésem.  Természetesen nem csalódtam az öregben, már megint behajtót kellett játszanom. Kaptam magam mellé pár embert és már mehettem is. Elég melós volt a dolog, a fazon menekülőre fogta, úgyhogy autósüldözést játszhattam az utcákon, míg végül egy lövöldözős jelenet után az egyik sikátorban végre sikerült lefegyverezni az emberünket, kicsit megrugdosni, fenyegetni, mire kiköhögte a tartozása egy részét. Aztán a többiek elintézték a piszkos munkát. Apám meglincselne ezért, de én nézni sem bírom az ilyen kivégzéseket, nemhogy végigcsinálni. Elég volt az az egy eset öt éve... De ezt persze a főnökösödéssel szerencsére jól tudom leplezni. Legalábbis remélem.
Nem csoda hát, hogy holtfáradtan rogytam le a kanapéra, mikor végre hazaértem a saját, külön bejáratú lakásomba, amit természetesen apámtól kaptam. Arra nem lehetett panaszom, hogy nem lát el pénzzel és egyéb vagyoni javakkal rendesen. Éppen a tévékapcsoló után nyúltam, mikor megcsörrent a mobilom. Kelletlenül kotortam elő, de mikor megláttam a kijelzőn Dette nevét, egyből megváltozott a hozzáállásom.  Hát még mikor meghallottam a hangját a telefonban. A segítségemet kérte. Elmondta, hogy egy belvárosi magas torony tetején van és kérlelt, menjek oda azonnal.
- Értem. Pár perc és ott vagyok. Tarts ki, Kislány! - válaszoltam, azzal letettem és már ugrottam is fel a kanapéról, hogy induljak. A fáradtságom egy pillanat alatt tovatűnt. Dette nem az a fajta, aki ok nélkül elsírná magát. Biztos voltam benne, hogy komoly a baj.
Olyan gyorsan vágok át a városon az autómmal, ahogy csak tudok. Idegesen szállok be a liftbe, nem is foglalkozom senkivel, aki körülöttem van, csak azt várom, hogy minél hamarabb felérjek hozzá. Szinte észre sem veszem, ahogy a tömeg lassan eloszlik és kettesben maradok egy ázsiai lánnyal. Azt viszont igen, mikor a lift ránt egyet, majd megáll. Idegesen pillantok körbe. Mi a fene? Ugye ez nem az, aminek gondolom? Hiszen Dette fönt vár rám, ráadásul valószínűleg borzalmas lelki állapotban! Nekem erre nincs időm! Odalépek a vészcsengőhöz és megnyomom. Semmi válasz. Ekkor jut el a fülemhez "útitársam" hangja.
- Szia! Attól tartok, igen - válaszolom neki, miközben a zsebemben kotorászok a mobilomért. Vetek egy pillantást a kijelzőjére és kiszakad belőlem egy káromkodás. Kezemben a készülékkel a lány felé fordulok.
- Meg tudnád nézni, van-e térerő a telefonodon? Az enyémen nincs, a vészhívó pedig úgy tűnik, nem működik - próbálok nyugodt hangon beszélni vele, de alighanem jól látható rajtam, hogy feszült vagyok. Nem azért, mert klausztrofóbiás lennék vagy ilyesmi, de nekem nincs erre időm. Csak remélni tudom, hogy találunk kiutat minél hamarabb innen, mert nem bírom ki, ha sokáig kell itt vesztegelnem ilyen lelki állapotban.

By: WeiWei

The secret side of me,
I never let you see,
I keep it caged,
but I can't control it

Vissza az elejére Go down

Ami elromolhat, az el is romlik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal