HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chat

a város
Latest topics
» My way - my moves
by Dr. Jake Gryzminski Today at 3:20 am

» Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:15 am

» Pozitív végkifejlet
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:09 am

» I need to know now
by Paul Harrison Today at 2:44 am

» A bácsié a tappancs?
by Ragnar Gainsbrock Today at 2:38 am

» Lélekjáték
by Nick Lane Today at 2:29 am

» Világképek karambolja - In flagranti
by Jerome Brightman Today at 1:57 am

» I think this is the beginning of a beautiful... Holy shit!
by Thomas J. Jefferson Today at 1:51 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd. Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Bál-na!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Roy Wheeler

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Bérgyilkos

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTéma: Bál-na!    Szomb. Ápr. 01, 2017 9:50 pm

Kyna & Roy

Start

* Ez a nap is pontosan úgy indult mint a héten a többi. Sajnos nem voltak túl mozgalmasak a napok, de hát istenem, ilyen is van. Na persze estére azért minden megváltozott. Ajtót nyitottam mert csengettek. Egy középmagas férfi állt az ajtóm előtt. Egy megbízást adott, nem tudom hol hallott rólam vagy, hogy kitől. Úgy látszik kezd elterjedni a hírem a városban ami nem túl jó, főleg az alsóbb rétegekben nem kéne. Na mind egy, végül rendkívül diszkréten kezelte. Átnyújtott egy levelet amit alá is írt és az előleg összegét, ami már régóta 200.000 dollár. A papíron a megbízás állt. Miután a kezembe nyomta lelépett. *
Levél szövege:

Üdvözlöm Mr.
Tudom, hogy maga segíthet rajtam, nem véletlenül keresgéltem a legjobbak között. A célpont nem nehéz és nem is kell balesetnek látszódnia. Egy bálon lesz ma este. Régen a maffiát vezette, mára csak egy gazdag rohadék és felfalta fél Amerikát. Fekete haj, japán megjelenés, de az arcvonása idevalósi. Közel kétszáz kiló, egy motoros tolószékkel járkál. Lehetetlen eltéveszteni. Azt akarom, hogy ölje meg, mindegy, hogy hol és hogyan végez vele csak ne érje meg a hajnalt. Ha meglógna a pénzel és nem végezné el a feladatot, magára küldöm az összes többi gyilkost a városban, remélem ez érthető. Ha nem vállalja a feladatot, dobja a pénzt a Hill és a Grove sarkán a piros postaládába holnap reggel pontban nyolc órakor. Sok sikert!

* Mivel kell a pénz, elvállaltam a melót. Most ide értem a partyra. A-féle maszkos bál. Egy szimpla fekete szemfedő van rajtam és smoking. A helyiség egyetlen hatalmas fedett térből áll, előtte parkoló, mellette két oldalt zsákutca. Azt várom, hogy a tolószékes kiguruljon, de már fél órája csak zabál. Megevett egy egész töltött pulykát, négy tál levest, egy tál rizses halat, két hamburgert és még mindig csak eszik. Én ennyivel el vagyok egy hétig. *

Két órával később

* Már ásítozom, kezdek fáradt lenni és a hangtompítós pisztoly is nyomja már a combom ami rá van szíjazva. Viszont végre befejezte az étkezést, lassan kigurult, elindult az ajtó felé, így lassan követem. Kis léptekben haladok, 4 méteres távolsággal míg kinyitják neki az ajtót én pedig kissé gyorsabbra veszem a lépteim és megfogom azt, mintha épp kifelé siettem volna. Magam mögött becsukom. Bent hangosan szól a zene, kint egy lélek sincs, az utca csendes. Elkapom mindkét karját a tolószéknek majd gyors tempóban betolom az egyik sikátorba. Le taposom a féket és lecsatolom a fegyverem, majd ráfogom a férfira. *

-Talán jobb lett volna ha marad a maffia élén. Ők esetleg még meg is menthették volna az e-féle végzettől. * Miután ezt a pár szót elmondom elsütöm a fegyvert és a 9mm-es töltény át megy a bálna fején majd a mögötte levő falba csapódik. A löveg lenyomozhatatlan lecsiszolt. Egy gyors tár ürítés után vissza csatolom a fegyverem majd elindulok a helyszínről az autóm felé. Egy Audi A4-es, a zsákutca előtt parkol. *

Bál-na!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal