HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Jerome Brightman Today at 3:14 am

» Szó-kép-zene
by Fenrir Vidarr Today at 2:24 am

» Zenedoboz...
by Fenrir Vidarr Today at 1:13 am

» Trollkodjunk
by Henrik Ibsen Troy Yesterday at 7:50 pm

» Napi bölcsesség
by Henrik Ibsen Troy Yesterday at 7:46 pm

» You cannot make me blue
by Layla Seymour Yesterday at 2:50 pm

» Queen of Madness
by Josephine W. McAllister Yesterday at 9:34 am

» Elme, gyógy és intézet - Josie & Henrik
by Josephine W. McAllister Yesterday at 8:54 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Dunkelheit

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kristian Pel Snorre

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Dunkelheit   Pént. Ápr. 07, 2017 7:55 pm

Vanessa volt a lány neve. Alig múlt húsz éves. Acélkék szemek, hosszúkás arc, vörös penge ajkak. Magas volt és vékony. Atletikus.
Az apja büszkesége. Most pedig halott.
Sven jó barátom volt gyerekkoromba is. Egy általános suliba jártunk és mikor a szabadulásom után megtudtam, hogy Amerikában él már volt egy jó indokom ide költözni. Az egyetlen vágyam az volt, hogy ott hagyjam a fagyos norvég hegyeket. Miféle északi vagyok?
Aki utazni akar.
Tizenöt év fogság csak azért mert igazságot szolgáltattam, elég nyomós indok volt az eltűnéshez. Ugyan Amerika nem álmaim netovábbja, de eltudok itt is lenni. Tudok angolul és itt nem fog minden hatodik ember megállítani, hogy "jaaaj itt a Pure Royal énekesének gyilkosa" meg "kibaszott pszichopata vagy".
Az az ember mindig is a bögyömbe volt. Rohadt pedofil. Egy percig nem bánom.
A gyilkos indulat ami sokszor tombol bennem a legkisebb hülyeségek miatt is, most elnémul.
Elnémul mert egy barátom gyászolja a lányát.
Sven egy ajándékboltot vezet. Főbb eladási cikkei az afrikai maszkok, nyakláncok, napszemüvegek és szobrocskák.
Vacak kacatok számomra, a Vegasba térőknek viszont emlék lehet egy nyaralásból.
Ugyan ma dolgozna, viszont a lelki összeomlás szélén álló férfitól ezt senki ne várja el ma. Tehát felajánlottam, hogy vigyázok a boltra, ha kell még vezetem aznapra. Eladói tapasztalatlanságomat, együttérzéssel és lelkesedéssel próbáltam küszöbölni. Sven hálás volt, de csak annyit kért, hogy takarítsam ki neki. Természetesen elvállaltam, ott segítettem neki ahol csak tudtam.
Így hát kora reggel már egy fekete köpenyt magamhoz kötve, hajamat összecopfozva seprűt ragadtam. A bolt ajtaját nyitva hagytam, hátha mégis jönne vevő aznapra. Nem érdekelt, hogy Sven mit szól hozzá. Volt már korábban tapasztalatom pénztárgéppel, nem okoz problémát.
A gyors feltakarítást követően, a tárgyakat kezdtem rendbe állítani. Szerencsére por már nem volt, így nem kellett féltenem a fekete sportcipőm, a kék farmerom és a Hellhammer feliratú pólómat.

When it's cold...
Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Világsztár

TémanyitásTárgy: Re: Dunkelheit   Pént. Ápr. 07, 2017 8:37 pm

Most már itt vagyok egy éve. Másfél éve. Két éve. Mióta? Nem is tudom. Kell egy relikvia, egy igazi ereklye. Las Vegas nem épp afrikai ország, csak egy város, Amerikában, de jó lesz ez a bolt. Varázslatos, elbűvöl, azokba a világokba varázsol el, amikben álmomban jártam. Ébren. Vagy tényleg alva. Ez már sosem fog kiderülni. Mit akartam itt? Én tudom, az egyetlen én vagyok, aki tudja. A külvárosban, egy patak partján találtam meg azt a gyíkot, amit elkaptam. Azóta szorongatom. Biztos unja szegény. Mivel éjjelig buliztam, éjjeltől és hajnalig, hajnaltól és reggeli, ahogy értjük, nem tudom, milyen napszak van. Csak jöttem. Berúgom a bolt ajtaját és semmire nem vagyok tekintettel.
- Jó éjszakát! Kellemes reggelt! Good afternoon!
Finn akcentussal hangzom, azzal a beszédmóddal, amit azért Norvégiában is szoktak érteni, ahogy én is értek valamennyit norvégul. Nem ismerem ezt a takarítót, de ha az ajtó nyitva volt, elvárom, hogy szóljon az eladóknak.
- Pucér etiópiai nők szobrát keresném. Ez a gyík rájuk vágyik. A szemén látni. Nem probléma, ugye?
Afrikai nővel egyszer voltam és kék folt lett utána a bicepszemen. A többiek azt mondták, nem látták a néger csajt. Hát nem tudom, mit mondjak? Akkor ki volt az? Biztos egy másik néger csaj, olyan, akit nem láttak.
- Maga csak takarít itt vagy eladó is?
Valami van benne, ami azt sugallja, nem a suvickolással keresi a kenyerét. Sokáig éltem Finnországban, életem nagy részét ott töltöttem. Benne voltam minden baromságban. Ilyen alakokkal voltam körülvéve. Vegas is szüli őket? Jó lenne, de nem hinném. A gyíkomat leteszem és rögtön el is szalad, be egy szekrény alá.
- Christiansen! Hát mit mondtam én neked? Idegen fafaragás alá nem bújunk! Gyere elő, de ízibe! - szólok rá, mire ő meg se moccan.
Nem is látom. A takarítóra nézek.
- Kérem, ne szippantsa be! A patak partján találtam. Ártatlan, mint a ma született hüllő. Tuomas vagyok. Tuomas Jörg. Kit tisztelhetek magában?
Ha egy kicsit is művelt pop-rock színtéren, ismerni fog.

Kristian Pel Snorre

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Dunkelheit   Pént. Ápr. 07, 2017 9:06 pm

Ez az afrikai kultúra érdekes. Magas, csontos nők. Kopaszok vagy csak nagyon kevés hajuk van. Zsebre vágott kézzel bámulom az egyik szobrot, végigsimítva az embermagasságú női szobor vállát.
Nem osztok kifejezetten rasszista nézeteket, de otthonom asszonyai messze verik ezeket a gebe sivataglakó bennszülötteket.
Fáradtan sóhajtok fel, ajkaim közül pedig szívemhez legközelebb álló nyelv szavai gördülnek elő.
- Odins hjelp, min styrke forlatt!
Az erőm valóban elhagyott. Gyengének érzem magam ilyen környezetbe. Feszült vagyok ezektől a szobroktól. De nem hagyom, hogy ezek a vackok elrontsák a lelki békémet... ami amúgy nincs.
A zsebemből egy cigit lökök a fülem mögé, mint egy jelezve, hogy el ne felejtsek majd kimenni rágyújtani.
Ekkor lép be a tépett hajú alak. Mint egy északi bőrű indián. Egykedvűen tekintek rá és biccentek. Még azt se veszem fel nagyon, hogy berúgja az ajtót, poros lábnyomot hagyva rajta.
A gyíkot látva megcsóválom a fejem.
- Drage lansering...
Majd fejemmel az egyik polc felé bökök.
- Ott van néhány félmeztelen asszony. Azok elég nagyok lesznek, ha gyíkra rátör a hághatnék.
Ez a sárkány kezdemény elég apró hozzá, hogy elszórakozzon azokkal a félméteres szobrokkal.
Jó magam nagyjából eddig figyelek rá. A pult mögé nyúlva egy nedves viledát ragadok fel majd az ajtóhoz cammogva letérdelek és letörlöm a cipő nyomot. A kérdésre röviden válaszolok.
- Ma mindkettő. Ne szokjon hozzám, csak a mai napig vagyok.
Talán ha Svennek szüksége lesz egy kis időre még be tudok állni. Ki tudja, talán Oscar-díjas kereskedő leszek a végén. Az izomerőmet mostantól nem részeg emberek és kötekedők megszelídítésere használom majd hanem szobrok és csecsebecsék pakolására.
A kisállat eltűnését nem veszem a mellemre. Egyszerű mozdulattal újra kiegyenesedek és a pulton lévő apró növény egy levelét letépem. A polchoz sétálva lerakom a földre.
- Gyere ki apró drage...
A kisállat kimozdul, apró fekete szemei a növényre vetődnek. Majd követi a nyelve. Hagyom hadd falatozzon rajta. Innentől a borzas hajúé.
Az újabb kérdésre szembe nézek a fickóval. Ismerős volt a képe, most már tudom honnan. Mit tagadjam a bemutatkozásom, elmondom a nevem.
- Kristian. Snorre.

When it's cold...

Tuomas "The Birdie" Jörg

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Dunkelheit   Szer. Ápr. 12, 2017 8:49 pm

- Odin szakállára! Maga tényleg?
Érzem én, hogy értem, mit mondott, csak nem tudom hova tenni. Egy tetterős takarító, aki szexi afro műnőket tapizgat. A gyík is nézi. Bár belelátnék a fejébe! Mi történik ott a pikkelyek között? Nem szeretne hal lenni? De. Még tátog is.
- A felük sem igaz? Ha nincs kint a csunyájuk, Belzebub nem lesz boldog. Nem hágni akar, hanem táncolna velük. Hintázna. Tam-daram-damdamdam-damdaradaradammm!
Elkezdek dúdolni valamit, ami sanzon lehetett fénykorában. Nálam mindent elsöprő metal dal lesz belőle, fejrázással, tollhullatással. A takarító marad a hivatásánál, mint a kaptafánál és nyalná a padlót. De az ajtót kell, mert összecipőztem.
- Bocsánat, de én meg először vagyok itt és akármilyen szexik a kopter csajok, nem vagyok annyira műkedvelő, hogy ideszokjak.
Takarító és eladó. Meg marketinges is és könyvelő, biztosan. Két fős osztályon főosztályvezetőhelyettes. Az ilyen kis cégek szeretnek mindent az alkalmazottak nyakába belevarrni.
- A sárkány tojást fog rakni! Képzelje el, ha kikelnek! Nincs az a tűz, ami megállítja őket.
Csak egy levél. A fickó jó postás, kézbesít és előcsalja a címzettet. Bennem még dolgozik az éjszaka számtalan szere. És itala. Többet látok, mint kéne és kevesebbet. Mást.
- Villásreggeli. Azt ismeri, mikor a nagymamát kérdezi a drogos gyerek, hogy Nagyi, nem láttad azt a zacskó fehér port, ami olyan, mint a cukor? Erre a nagyi: azt nem, csak a sárkányt a konyhában.
Ez itt egy konyha. A gyík pedig szép villás nyelvet öltöget. Rágcsál és csámcsog.
- Kristian! Esküszöm, nem magáról neveztem el a gyíkomat!
Christiansen. Nem tudom, miért jegyeztem meg a nevet. Talán azért, mert először nem ezt adtam neki. De hogy mit... Kezet nyújtok.
- Basszus! Jesszus!
Ráléptem.
- Halál az ékszerboltban. Vagy mi ez, antikvitások között! Atyaúristen, meghalt? Teli szájjal?
Szám elé kapom a kezemet. Erről írnom kell egy dalt.
- Nincs igazság a világon. Mindig az ártatlanok szenvednek. Drága lélek... Egyébként akkor is vennék egy szobrot, de nem ilyen nagyot. Törpenő nincs?
Legalább vérmentes volt az eset. Csak a nyakát törtem ki. De biztosan? Nem rugalmas? Hátha.
- Támadj fel! Maga szerint érdemes újraéleszteni?
Egy takarítótól kérek életmentő segítséget.
- Norvégiából jött? Én Helsinkiből, az sincs messze. Nem ismert valakit a rock és metal közegből? Én mindenkit, majdnem. És a csajokat, akik ott keringtek, míg le nem szálltam rájuk. Huss! Huss!
Karjaimmal szárnyterjesztgetőset játszom. Kikészít ez a gyík. Az életével. És a halálával. Nem akarom!

Kristian Pel Snorre

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Dunkelheit   Vas. Ápr. 16, 2017 3:50 pm

A kérdésére kérdően tekintek rá.
- Én? Én mi?
Alighanem értette a norvég szavakat amik előgördültek a számból és erre tette a meglepődött kérdést, de egyelőre játszom az értetlent. Hátha hamis tévhitekbe kalauzol a gondolatmenetem.
- Táncoló kis sárkány? Odin vérére, fergeteges látvány lehet!
Szinte elképzelem amint a gyík ölbe kapja az egyik ilyen kis szobrot. Fuvola, dob és lant kíséretében peregne-forogna. Bámulatos dolog a fantázia.
- Megbocsátva, elnézve. - biccentek az ürgéhez. - Pedig nem rossz hely. Ez az állandó fahéj illat könnyen elbódítja az embert és befogad boldogat-boldogtalant.
Mily költői vagyok. Komolyan mondom Sven felfogadhatna, hisz a szavaimmal hatalmas marketing fogás lennék.
Bár az kevésbé kecsegtető, hogy gyilkosságért elvoltam ítélve.
- Hát akkor két opció lépne fel. Vagy látványosságként mutogatja Vegas szerte vagy megvárja míg felnőnek a kis dögök és a hátukon lovagolva tűzbe borítja eget és földet.
A fickó mondjuk komolyabban festene egy sárkány hátán mint Daenerys Targaryen. Nem tehetek róla, a Trónok Harca könyv közel áll a szívemhez. A sorozat ennek csupán mocskos mása.
A viccére egy halvány erőltetett mosolyt eresztek. Sosem voltam nagy vicc kedvelő. Élni már elég vicc így is.
- Semmi baj. Nekem volt egyszer egy Tuomas nevű német juhászom és elhiheti, nem magáról neveztem el.
Azzal kezet fogok vele. És ekkor...
Csóri dög elnyúl a földön. A kérdésre közel hajolok a gyíkhoz.
- Nyugalom. Él még. Jár az állkapcsa.
A mutatóujjammal megbököm mire hirtelen felkapja a fejét és megharap majd elstartolt a szekrény alá.
- Igen, határozottan él... de szerintem most haragszik magára.
Megvonom a vállam. Ma még kihalászom, aztán elviszem valami helyre ahol nyugta lesz, ha ez a tollas ürge nem viszi el magával. Őszintén szólva nem szívesen látnám a kezébe. Lehet a második taposást már nem élné túl.
- Osloból. És jól tudom ki maga, elvégre egykori kolléga volnék. A Never Lie-ba gitároztam, úgy... 15 éve.
Ha hallott az akkori elég nagy port kavaró gyilkosságról, alighanem tudni fogja ki vagyok.

When it's cold...

Tuomas "The Birdie" Jörg

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Dunkelheit   Pént. Május 05, 2017 9:04 pm

- Semmi, illetve nem. Ez minden.
Úgy van. Kicsit belezavarodtam magamba. A gyík tehet róla. Az ördög maga az, tudom én, azért hoztam el. Végigpartizta velem a hajnalt, igazi bulisátán a kishaver.
- Igen, totálisan feltüzelné a csajokat! Bevallom, kicsit féltékeny is lennék, hogy az ő farkára buknának. Pikkelyes, na, olyat én sose akarok!
Az urológusom a fejét fogná, ha az enyém is ilyen lenne. Látom a norvég úriemberen, hogy beindult a fantáziája. Egyre érdekesebb! Vegas-ban még a takarítók is jó arcok? Imádom ezt a várost!
- Fahéj? Á, ilyen szerekkel nem élek.
Komolyabbakkal igen. Ha van hozzá szimata, rájön, hogy nem józanul vagyok ilyen.
- Nem apróznám el. Égjen Vegas, kenyéren és vízen!
Amin élni szoktak. Egy madár, aki sárkány hátán száll és közben tűzbe borít mindent?
- A kurva életbe! Ez lesz a következő lemez elején. Magát beleírom a köszönetnyilvánítás részbe! Csak adjon egy névjegykártyát, Kristofersson.
Nem bízom a memóriámban. Lehet, hogy most is félremondtam.
- Komolyan? Biztos jó fej volt. A német juhászok eleve azok, a Tuomas-ok meg főleg és hát így együtt...
2 in 1. Tetőfokára hág az önimádat és úgy eltiprom a gyíkomat, hogy én is majdnem meghalok. A szívem nagyon hevesen kezd verni. A lábamban pedig zsibbadást érzek! Mi van itt?
- Beliál, szedd össze magad! Repülj ki a holtak birodalmából, hallod? Hallottad, hogy rákerülsz a lemezborítóra? Gyere már vissza, haver!
Ahogy megharapja az új barátját, hatalmasat röhögök. Nem annak örülök, hogy Karelsson ujja vérzik, hanem hogy a hüllő él és virul. Futkározik, menedéket keres, ahol nem éri el a vég. Mert érzi, hogy még nagy dolgok várnak rá. Ez az élet!
- A harag egy igazi szívből jövő dolog, tele erővel és élettel! Dühöngj, bébi, ez az, rázd magad, égj a gyűlölettől!
Dal is lesz ebből, nem csak borítókép.
- Never Lie, híííí! A Don't Forget My Sin demót rongyosra hallgattam! Aztán a lemezt is!
A szám elé kapom a kezemet. A szívem mindjárt kiugrik a helyéről, én megbillenek kicsit és mivel az egyik nőbe kapaszkodom bele, borulunk mindketten. Ölelés lesz belőle és ahogy egy kopasz afrikai luvnya van az ölemben, a fateste hirtelen eléggé izgatott állapotba hoz. Fenéket! Az adja az adrenalint, hogy egy gyilkos pucolja ezt az üzletet.
- Maga miért ölt végül is? Nem rossz ember, látom. Vagy _már_ nem rossz.
Belekérdeztem a tutiba. Itt nem ismerik, apró-cseprő ügy a világ távoli pontján egy gyilkosság. Sokan azt se tudják itt, hogy létezik olyan ország. Megfogom a szobrot és fejbúbon csókolom. Aztán a fülénél fogva tartom a kezemben és szemezek vele. Gáz, hogy ettől felállt? Megkopogtatom, mennyire üres a feje.
- Ő mennyibe kerül? És hogy lehet tisztítani?
Kicsit eljátszottam a gondolattal. Kicsit nagyon.
- Van itt valami jó zenéje? Esetleg hazai? Vagy pia?
Ha mindkettőt előrántaná a fiókból, az lenne a legjobb. Különben megyünk a kocsmába. Bestia is jön. Milyen nevet is adtam neki igazából?

Dunkelheit

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal