HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Meglepetés(vendég)-visszavág..
by October Soininen Yesterday at 6:54 pm

» Can't stand the silence
by Raina Maddox Yesterday at 6:43 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Yesterday at 6:26 pm

» Muy problema, mein Führer?
by Frederico Ajola Fuentes Yesterday at 6:05 pm

» Pozitív végkifejlet
by Grace Reed Yesterday at 6:02 pm

» Műsoron a kávé
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 5:31 pm

» Zenedoboz...
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 12:20 pm

» Fire Dancers
by Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Nov. 23, 2017 5:10 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Amy Lynn Cooper

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

My body is a burning church

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kristian Pel Snorre

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: My body is a burning church   Vas. Ápr. 09, 2017 3:34 pm

Utálom mikor a kigyúrt testű humanoidok feszítgetnek a tükörbe. Üvöltve edzenek, a fejük majd szétdurran a szteroidtól. Akik nem két ajtós szekrények, azok meg megszégyenülve emelgetik a súlyokat.
Ők nem lesznek ekkorák soha.
Én a kettő közötti átmenet vagyok. Szinte megbámulnak mikor tornacipőbe, kopott farmerba és egy fehér trikóba lépek a súlyokhoz. A többiek feszülős cuccba meg ilyen sportszerkókba ülnek a különböző gépeken.
Szánalmas.
Én is csak azért jövök, hogy ne keljen elpuhulnom. Odahaza a házam körül szorgoskodnék, hogy kőkemény maradjak.
Az egyik szteroidos baráti társaság megállás nélkül bámul engem mikor a hetven kilót arc rezdülés nélkül fekve kitolom. Mikor elkezdenek felém közeledni, leteszem a súlyt és szúrósan rájuk kapom a tekintetem.
Nem csípem ha az ilyenek beszélgetni akarnak velem. De ezek nem értenek belőle.
Kb. öt perc rövid diskurálás után lerázom őket és újra a súlyokat a kezembe kapom.
A börtönbe elég jól kipöccintettem magam fizikailag. A düh ami bennem érlődik, pedig csak könnyít a helyzeten.
Apró morgásokkal jelzem a megerőltetést.
Nem számolom hánynál tartok mikor a kezeim kocsonyásan megremegnek. Mielőtt bármi bajom esne, egy utolsó erőltetett nyomással biztos pozícióba helyezem a súlyokat és felülök. A homlokomon kövér izzadságcsepp folyik le.
Hiába, én se vagyok mai csirke.
Míg pihenek addig feltekintek a többi edző felé. Szemem arra a részre vándorol ahol a nők karcsúsítják magukat.

When it's cold...
Vissza az elejére Go down

Lillie Alvar

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : modell

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: My body is a burning church   Szomb. Ápr. 29, 2017 2:17 am

Kristian & Lillie

Modellként muszáj a legjobb formámat nyújtanom. Ehhez hozzátartozik az is, hogy olykor testmozgással, az edzőteremben tartsam karban a testemet, ami egyben ugye a munkaeszközöm is. Bár szerencsés alkat vagyok, nem kifejezetten hízásra hajlamos, de például a formásan domborodó hátsóért tenni kell, nem dőlhetek én sem hátra a jó genetikámmal. Egyébként is, a modellvilág kegyetlen, nem bocsátja meg a legkisebb tökéletlenséget sem. Sok a szép lány, ha nem te vagy a legszebb legmegnyerőbb vagy valamiben kiemelkedőbb, figyelemreméltóbb, mint a többiek, kihullasz. Elég régóta vagyok már ebben a szakmában ahhoz, hogy ismerjem a farkastörvényeit. Épp ezért, bár elég sok felkérést kapok, részint azért is, mer tudom, mikor, kinek a kegyeit kell keresnem, kivel kell jóban lennem ahhoz, hogy ne felejtsenek el, nekem sem szabad elkényelmesednem. Mert ha nincsenek meg az adottságaim, nem fog megakadni rajtam egy ügynök szeme sem. Ráadásul sokszor vállalok fürdőruhás és hasonló fotózásokat, ott nem lehet elkendőzni semmit.
Ezért izzadok ma is itt lent az edzőteremben. Eredetileg korábban terveztem lejönni, de a tegnap esti spontán buli után egy kicsit nehezebben ment az ébredés. Még szerencse, hogy ma szabadnapos vagyok, így igazából nem vagyok annyira időhöz kötve. Legfeljebb az esti parti előtt (mert hogy a tegnapi nem zárja ki a ma estit természetesen) kicsit kevesebb időm lesz a készülődésre, de hát annyi baj legyen, legfeljebb késem egy kicsit.
Bár már izzadok egy kicsit, mivel emelgetem egy ideje a súlyokat, de meggyőződésem, hogy most sem nézek ki azért rosszul. Mert azért én az edzőterembe járásnak is megadom a módját. A hajamat most a praktikusság jegyében lófarokba kötöttem és kivételesen sminket sem tettem fel (úgyis csak lefolyna az izzadságtól és inkább röhejesen néznék ki, mint szexin vagy vonzóan), és egy szürke sportmelltartót és egy feszülős, sötétkék nadrágot valamint szürke edzőcipőt viselek. Az alakom nem rossz, nincs okom a szégyenkezésre, minek is takargatnám túlzottan magam? És biztos vagyok benne, hogy így is van, mivel olykor érzem magamon főleg az erre edző férfiak vizslató tekintetét, a tükörben el is kapok olykor egy-egy kósza pillantást. Úgy hiszem, ha segítségre lenne itt szükségem valamelyik gyakorlathoz, találnék rá jelentkezőt, elég hamar.
De per pillanat jól megvagyok egyedül is, nem is törődöm senkivel, ahogy éppen egy rudat fogok meg, hogy azt felemelve végezzek guggolásokat. Elvégre a guggolásnál nincs jobb fenékformáló gyakorlat, ezt mindenki tudja. Nem feltétlenül show-t akarok adni ezzel a közelben edzőknek, de igazából ha valakinek tetszik, az sem zavar különösebben, ha néznek. Én edzeni jöttem. Persze az elismerő pillantások néhány kigyúrt, izmos férfitól nyilván legyezgetik a hiúságomat.

By: WeiWei

All my life I’ve been good, but now I’m thinking „what the hell?”

Vissza az elejére Go down

My body is a burning church

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal