HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Játszótársat keresek
by Vincent"Riddick"Rodriguez Yesterday at 11:22 pm

» Micromed-torony
by Grace Reed Yesterday at 8:31 pm

» You cannot make me blue
by Trisha A. Mikhailov Yesterday at 10:42 am

» Szó-kép-zene
by Sophie Prevot Yesterday at 8:25 am

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Keegan B. Windsor Yesterday at 7:59 am

» Zenedoboz...
by Edgar Miles Reeds Yesterday at 2:01 am

» Bernadette (Dette) Lillian Hale
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 1:48 am

» Keresettek
by Ville Deadman Wallow Hétf. Szept. 18, 2017 6:40 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Tengerparti afterparty...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Tuomas "The Birdie" Jörg

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Világsztár

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Tengerparti afterparty...   Szer. Ápr. 12, 2017 9:41 pm

Amikor az est véget ért, mi elkezdtük. Fantasztikus koncert volt, áradtak a szívek és megérintették az enyémet. A szövegek, a hangok, mind mélyre hatoltak, bele a vénákba, egyenesen a hátsó falba. Ott is maradtak, rég éreztem magam ilyen fantasztikusan. Sose hallott banda, de remélem, még sokat hallunk róluk, mert megérdemlik. Addig fárasztottam a biztonsági őröket a végén, amíg kihívták az énekest, aki felismerte, hogy én vagyok az... Aki az első sorban őrjöngött. Nem akart hinni a szemének, hogy tényleg Birdie tombolt a koncertjén. Pedig akármekkora metalisten lettem, sima közemberként tudok örülni a tiszta művészetnek. Ez színtiszta volt.
A srácokkal felvettük a partiruházatot és kivonultunk a strandra. Éjszakai fürdőzés. Italozással és erősebb anyagokkal. A balek hazavitte a cuccokat és a kevésbé bulis arcokat, maradt a kemény mag, aki gyújtja az égetni valót. Amikor eljutottunk egy szintre, a padló alá és a bőrünkön érezték a sors kegyetlen csodáját, a lelkünkben lángoló életet, ami nem hagy békén, akkor jött el a pillanat. Lehasaltam a homokba, egyenesen a rák elé, ami ott ollózott a parton. Becsuktam a szemeimet és hagytam, hogy megtörténjen. Kicsi lett a rakás, ugráltak rám a többiek, a páncélos harcos pedig támadást sejtett. Visszavágott, az előre nyújtott kezeimet felkarcolgatta. Szállt a levegő, kapkodtam és éreztem a szédülést, ahogy fogyott a vérem. Folyt el az élet és akkor, amikor már csak egy aranyszínű fürdőnadrág, meg egy barna westcoast csizma öltöztetett, akkor kellett a mentőkhöz fordulni.
- Láttam, láttam a halott gyereket forogni a sír mélyén. Feldobta őt az óceán, szárnyas halakkal ugrott ki a vízből és a szeme...a szeme! Már fél lábbal odaát volt. Maga hol van, Dorothy? A keleti boszorkány nem támadta meg, ugye? Mik ezek rajtam? Múmia lettem?
A karjaimra nézek, amiken fehér szalagokban áll a kötés. Hát én lettem II. Ramszesz. Mekkora piramist fogok kapni? És hogy kerültem erre a hordágyra, a nyomasztóan egysíkú floridai tengervizet idéző kórházi csempék közé? Ki ez a bájos barna, aki szigorúan akarja megmenteni a könnyű életet? Könnyen jött, könnyen megy. Nem igaz. Nem jöttem könnyen, nem járkáltam könnyen. Csak könnyen élek. Könnyű volt nekem a tenger, ahogy megmártóztam benne torkig italosan és tele anyaggal. Megmarkolja valami a torkomat, ahogy arra gondolok, hogy itt vizsgálatra lehet számítani.
- Mennyit kér, hogy a szonda ne mutasson többet, mint amit egy kocsmában kapni? Csak mondjon egy összeget! Csak mondjon valamit. Egy kérést. Egy szívességet! Birdie vagyok, a sztár. Tuomas Jörg, a madár, aki sehol se jár.
És verset írtam! Elég szart. Kezd múlni a hatás? Vagy olyan gyógyszert kaptam, ami...egészen érdekes, sőt szimpatikus? Én szeretem a bogyókat. A patikában kaphatót is. A nővérnek szép a haja. Komoly a keze. Gurul a hordágy, végiggurul a hordágy, megy a soron, megy a kóóóórterem felé.
- Mentsen meg, kérem! Nem szeretnék meghalni. Nem szeretném az intenzív osztályt. Eszméletlen ott a buli, de nem akarom. Kérem! Milyen fagylaltot szeret?
A szemeim könyörögnek, mint egy birkáé, aki meglátta a böllért. Látom is. Beleégett a falba, ki van tekeredve a feje. Már nincs ott. Múlik. Minden múlik. Zavaros a fejem. A fejem egy igazi zavaróállomás. Meg is rázom, idegeskedem. Le is vagyok kötözve? Nézem, hogy hol találom meg magamat.

Verity Rafiel

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ápolónő

TémanyitásTárgy: Re: Tengerparti afterparty...   Vas. Május 28, 2017 12:25 am

Éjszakai műszak pörgéssel, rohanással, ahogy már megszoktam. Talán még hiányozna is, ha egyszer nyugis lenne minden és a betegek nyugodtan szunyókálnának az ágyukban.
-Verity! Lesz egy ajándékod! Drogos-piás, megfejelve jópár vérző sebbel! És állítólag valami híresség.
- Jackpot! - bólintok és hozzáteszek egy fogcsikorgatós vigyort. Úgy látszik, most már az összes V.I.P. nálam landol.
-Az ember nem is kívánhat jobbat, igaz? - csúfolódik a recepciós csaj.
- Dehogynem! Christian Grayt skót népviseletben! - vágok vissza gúnyosan, majd elcsörtetek, hogy megnézzem a "főnyereményt".
Cefetül fest a srác, de ettől függetlenül nyomja a rizsát, mint akit felhúztak. Rosszabb mint a búgócsiga.
Halott gyerek, repülő halak, meg Óz..vagy legalábbis Dorothy...Valami ilyesmit hámoztam ki abból amit összehablatyolt. Nem lesz könnyű eset, de megoldjuk. Annyi bizonyos, hogy egyedül lesz a kórteremben és le lesz kötözve. Pár napig egy lépést sem tehet.
Nem is tudom, elég lesz-e az orvosi ellátás, vagy nyomja bele a fejét egy vödör szenteltvízbe?
-Nyugodjon meg szépen és ne pazarolja az erejét! Dorothy üzeni, hogy fogadjon szót az orvosoknak és viselkedjen rendesen.
Talán ha úgy teszek, mintha én is látnék, meg hallanék dolgokat megnyugszik. Általában használ a módszer. Persze meglehet, amilyen zavaros a feje, már nem is emlékszik arra, mit mondott alig öt perce.
-Nyugi, meg fogjuk menteni! Már túl van a nehezén! -bíztatom. Ő túl van rajta én még nem. Mindenesetre sokat javít a helyzeten, hogy le van és le lesz kötözve.
Amíg a vizsgálatok zajlanak, azon agyalok, hogy képes valaki ennyire lecsúszni, hogy ennyi szemetet kelljen magába tömködnie ahhoz, hogy jól érezze magát.
Nem, erre nincs normális magyarázat....
Végre-valahára eljutottunk a kórterembe és ágyba fektették a beteget. Nekem jut a megtisztelő feladat hogy lekötözzem. Vehetjük erőpróbának is, hogy van-e értelme edzésre járnom. Nos úgy tűnt van.
Amikor mindennel készen vagyunk egyedül hagynak vele. Nézem ahogy csepeg az infúzió, pittyegnek a műszerek. Túl fogod élni öregem, hogy aztán tovább folytasd ezt az önpusztítást.
Nincs jogom ítélkezni én mégis megteszem néha, de csak magamnak. Az a feladatom, hogy segítsek az embereken, legyen az drogos, vagy csak egy hétköznapi, egyszerű dolgozó, aki a cigarettát is megveti.
-Birdie, ha jól viselkedik kap fagylaltot! - teszek neki egy infantilis ígéretet. Tutira nem fog erre sem emlékezni.
-Most viszont pihenjen...Majd még visszajövök később, de ne várjon meg..
Megeresztek egy halvány mosolyt is felé...Amolyan nővérkéset.
Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Tengerparti afterparty...   Vas. Jún. 11, 2017 10:43 am

- Nyugalom? Megtámadott a rák, folyik a vérem vagy már nem is folyik, mert bekötözték, de folyna és minden bajom van! Hogy tudnék így megnyugodni? Máskor se tudok, az nem az az ember...én az nem az... Ezt egyszer majd elmondom. De emlékeztessen rá!
Hűha! Csúnyán belekeveredtem. A nővérre szigorúan nézek, hogy tényleg szóljon ám, mert be akarom fejezni ezt a mondatot! Felemelném a mutatóujjamat is, nyomatékosításképpen, dehát bekötötték. Nem, a nyugalom szigetén még sose nyaraltam és amíg nem tesznek koporsóba, nem is fogok.
- Dorothy nővér, magát hogy hívják? Ismerős. Nem maga a bolgár királynő?
Gondolkodóba ejtett. Lehet, hogy nem is ismerem. Pedig jó lenne, mert kedvesnek tűnik, még akkor is, ha szófogadást kér. Azt nem szerettem a suliban sem, a menedzseremtől sem. Dorothy-tól sem. Akkor se, ha nem ez a neve.
- Igen? Ezt jó hallani! Buli volt, szuper buli! Csak...be kéne tiltani, hogy a rákok kimásszanak a tengerből. Mi lett volna, ha még egy pióca is megtámad vagy egy medúza rám tekeredik? Mindenkire rámásznak. Csípte már meg medúza? Mondjuk a cicijén? Engem igen, egyszerre a kettőt. És nem volt rossz!
Ijesztő volt, sikogattam, de élveztem. Drogdílereknél kerestem hasonló hatású cuccot, de pont olyat nem tudtak ajánlani. A pióca, az viszont undorító! Még jó, hogy sose mászott rám. Idegesen nézek körbe, jobbra-balra, lenézek magamra.
- Visznek! Hova visznek? Még nem a krematóriumba, ugye? Ugye?
Megijedek, fel is ülnék, de nem tudok. Mindenféle fásli van rajtam és nyugtatgatnak, hogy ne idegesítsem őket. Dorothy nővért csodaországból. Most komolyam, hogy legyek így nyugodt? És még ezek a fájdalmak is!
- Miért kötöz meg? Nem úgy van öltözve. Vagy átöltözik? Az ilyen ostoros partihoz most nincs kedvem, de megbeszélhetünk egy másik időpontot. Nekem most haza kéne mennem.
Neee! Kiskoromban is csináltak velem ilyet. Fagylalt? Az hogy jön ide? Ja, én mondtam.
- Én nem kérek, de magának rendelek, amilyet kér. Csak ne mutasson ki semmit, ami miatt börtönbe csuknak 10 évre! Kérem, én áldozat vagyok. Rámugráltak és állattámadás is történt. Egy kurrrva nagy tarisznyarák. Vagy homár. Olyan ollója volt, hogy átvágná az ágy lábát. Jaj, ugye nincs itt a rák?
Ijedten nézek kötül. Félek, hogy rámragadt és össze fog vagdosni. Most, hogy lekötöztek, nem is tudok neki odavágni. Félek, hogy alattam van, összekarcolja a seggemet, a hátamat, a lábamat. Ideges vagyok! Próbálok vergődni, elég érdekes mozdulatokkal, mert legalább hatan voltak a hátamon, így nem maradt porcikám, ami ne fájna. Lassan már úgy csinálok, mint a kislány az Ördögűzőben, megfeszülök, csak a fejem és a bokám marad lent.
- Neee! Tényleg adok fagyit! Ne hagyjon itt!
Ideje bevetni az orvosi tudásomat. Ez már vészhelyzet.
- Félelmetes! Mit adnak be? Morfium van? Dona nobic pacemet is kérnék és két szem antineuralgica-t. A bazális ganglionjaim teljesen felbolydultak! Minden tiszta oxitocin, mi lesz így?
A szemeimben igazi rémületet láthat. Bezártak a pincébe, baszd meg! Egy örökmozgót nem lehet leállítani. Nem szabad.

Verity Rafiel

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Ápolónő

TémanyitásTárgy: Re: Tengerparti afterparty...   Szer. Jún. 21, 2017 8:38 pm

Ajjaj, nem hagyhatom itt. Olyan túlmozgásos mint egy egész nagykoncertes közönség. És egy ilyet sóztak rám...Nagyszerű! De nem baj elbánok vele, aztán mindenki csodálkozására kiveszek egy keveset a felgyülemlett szabadságomból. Ha addig nem kattanok meg én is.
-Nyugalom, itt nincs sem rák sem más állat! A sebeit elláttuk, azok egészen jól vannak.
A probléma egészen mással van, de ne aggódjon. Holnapra sokkal jobban lesz.

Töretlen optimizmussal igazítom meg a párnáját, a takarót meg az infúziót is. Menjen csak, tisztítsa meg szépen ezt a kis búgócsigát.
A jelek szerint nem most drogozta-itta össze magát. Nem baj, egy időre kipucoljuk és ha összeszedünk elég okot, elküldhetjük rehabra is. Esetleg.
-Nem, nem kap semmit egyelőre! Csak ezt itt. - mutatok az infúzióra. - Most erre van szüksége...A bazálisoknak is jót tesz.
Ugyan fogalmam sincs, mi az a bazális glongin, vagy mi, de lényeg, hogy azokat is rendbe tesszük. A végén talán meg is köszönik.
Ez a szegény meg olyan rémülten néz rám, láthatóan nincs rá hatással amit mondok.
Lesz vele gond valószínűleg még éjszaka is.
-Nem akarja hogy felhívjunk valakit? Dorothyn és Ózon kívül esetleg?
Leülök az ágy melletti székre. Meg kell várnom amíg elalszik, addig semmiképp sem hagyhatom magára.
Az ajtónyitásra meglepetten kapom fel a fejem, de szerencsére csak egy kollégám. Sajnos azonban nem azért jött hogy le és megváltson, csak pár lapot csíptet az ágy végi táblácskára nekem is átad egy kisebb dossziét, majd kislisszol.
Ez a drága beteg most már hivatalosan is az enyém.
Ezer százalék, hogy ha ennek vége, elmegyek három hétre Georgiába.
Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Tengerparti afterparty...   Kedd Jún. 27, 2017 6:29 pm

Valahogy nem érzem azt az őszinte és átható figyelmet, ami kijárna a szavaimnak. A nővér biztos a testi épségemért aggódik. Ha józanabb leszek, én is aggódom majd. Nem akarok józan lenni!
- Nincs? Biztos? Ellenőrizték? A matracomon mintha éreznék valamit.
Bennem van a para, hogy megint megcsípnek.
- Mással? Értem én a célzást. Engem vádol, hogy én tehetek mindenről? Hát csak kicsi a rakást játszottunk és az a rohadt ollós pont arra járt. Senkit nem panaszolok be, kérem, hogy maga se tegye, jó? A barátaim a barátaim. Jamaica a jamaica-iaké. Mexikó a mexikóiaké. Ezt a hírekben hallottam.
Mikor volt egy elég érdekes terrortámadás. Ahogy a nővér hozzányúl az ágyamhoz (sajnos nem hozzám), már látom, hogy milyen figyelmes és törődő. Nem rosszindulatból beszél. Egyszerűen csak nem ért engem. Az a jó, ha a közönség se ért, mert úgy tudom őket lenyűgözni.
- Köszönöm, igazán kedves. Elárulja a valódi nevét, Dorothy? Azt ne mondja, hogy Toto, mert menten bádoggá változom!
Hangosan nevetni kezdek, szinte görcsösen, a fejem is belefájdul. És a kezem.
- Semmit? Csomagolva sem? Ez biztos jó anyag, de azért intravénásan, hát tudja...
Nem ehhez vagyok szokva. A konyhalatin nem hatott. A nővért egyáltalán nem érdekli. Engem viszont érdekel. Helyes arca van és valahol bűbájos, pedig ő a börtönőröm. Le vagyok szíjazva.
- Ville-t. Nem, az nem jó ötlet. Ő most...nincs olyan állapotban vagy nem tudom.
Szerintem be van lőve és egyébként se érdekelné nagyon. Nem vallaná be, hogy érdekli a haverja szar helyzete.
- October. Ő is beteg. Őt ne. Rég nem láttam, pedig jó lenne, szeretem a kis puncit. Tudja, milyen állat hangja van? Slaves Of Hell!
Na, talán dereng valami! Vagy rosszul látnék?
- Magát szívesen felhívnám. Megadja a számát? Csak tegye le ide egy cetlire. Köszönöm szépen! Jézus ereje! Ki jött?
Ilyenkor nyitnak be, mikor elkérem a nő telefonszámát? Mindjárt a cehhet is odaadja, ha nem vigyázok.
- Maga hogy van? Jól bírja a betegeket? Ilyen varázsos stílussal biztos nem sokan bírnak!
Hoztak valamit. Papír. Az veszedelmes. Rá lehet írni olyanokat, amik miatt engem hónapokra hűvösre tesznek.
- A fagyit nem gondoltam komolyan. Bármi mást igen. Ha majomagyvelőt akar, azt is szerzek. Akármit, csak ne a bilincseket. Nem akarok krokodilok fogai közt vergődni. Mint a lándzsákon a napfény, úgy csillan meg a pikkelyükön a nílusi hold. Hű, ez jó! Nővér, tudja, hogy most inspirált egy új dalszöveget?
Hülye vigyorral veszem tudomásul, hogy bevillant egy kép. Ezt megírom. Egyszer biztos. Nincs az a kezelés, ami kiölné belőlem. Mintha kicsit jobban lennék. Lanyhulok, kiengedek, már nem feszítem a testemet.
- Mi a bajom? Elmondja a diagnózist? Meg fogom érteni. Nagy srác vagyok már. Még vegyek tartós tejet? Narkós tejet. Nem, nekem tartós kell inkább. Az a jó.

Tengerparti afterparty...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal