HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Today at 7:21 pm

» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Gabriel Sadik Today at 5:35 pm

» Megosztanám...
by Ville Deadman Wallow Today at 2:00 pm

» Queen of Madness
by Josephine W. McAllister Today at 1:25 pm

» You cannot make me blue
by Trisha A. Mikhailov Today at 12:00 pm

» Külvárosi kocsma
by Dylan Osborn Today at 11:59 am

» Napi bölcsesség
by Josephine W. McAllister Today at 8:12 am

» I came here for money, but I can be your fangirl too
by Keegan B. Windsor Today at 8:04 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Dear God sorry to disturb you but... I can't believe you.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nadine Miharev

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : profi ingyenélő

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Dear God sorry to disturb you but... I can't believe you.   Szomb. Ápr. 15, 2017 10:00 pm

Vissza az elejére Go down

Nadine Miharev

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Dear God sorry to disturb you but... I can't believe you.   Szomb. Ápr. 15, 2017 10:58 pm

Mi értelme van jónak lenni? Elmondom, semmi. Az ég világon semmi. Viszont tudod kiknek jó ha játszod a mintapolgárt? A rendőrnek, például, így kevesebb a meló, nem fogod lelőni korán nyugdíjba mehet és havonta veheti fel a zsíros lóvékat. Az elitnek is megéri ha te kussolsz és csinálod a kis dolgaidat szépen a szabályok szerint, hiszen belőled élnek. Ha mindenki odabaszná a felmosóvödröt azzal, hogy márpedig a töke tele van és a felső tízezer keresse csak meg magának a kaviárra valót hamar összedőlne a csili vili ugráló váruk. Szívás lenne. Ezért, hogy eszedbe se jusson hisztizni motiválnak. Mindenféle világrengető csodaszép cuppogós bölcsességgel. Az élet jó és csodálatos, ha keményen küzdesz bármit elérhetsz, bárki lehet belőled, elképesztő kalandokba lesz részed amikből aztán öregkorodra kalandregényt írsz és híres leszel, csak fel ne add kérlek mert akkor nekik odafent kevesebb lesz a profit. Merthogy egy igavonó marhával kevesebb. Hidegen hagy mennyire szar az életed, csak kaparjál, küzdjél szenvedj, termelj és fogyassz. Köszi. Ha valaki végső elkeseredésében és kiábrándultságában a híd szélére áll akkor mindenki azonnal kapkod utána. Úristen, nehogy megtedd! Nem szabad! Ne add fel, meglátod jobb lesz. Egyik nap felkelsz és a tetőt valaki befoltozta, a munkahelyeden rájöttek hogy amúgy rendesen meg kellene téged fizetni a lakáshiteledet meg szívjóságból elengedik. Elkezdik veszettül sorolni, hogy mennyi gyönyörűséges dolog van ezen a világon.  Láthatsz például világot! Bár annyi keresettel és szabadsággala mi az átlagnak van maximum a saját kertedbe mehetsz kempingezni. Óh, és lehet gyereked! Hadd termeljen és fogyasszon ő is! Te meg kapsz még egy nagy felelősséget a nyakadva egy életen keresztül. Stresszel majd, hogy hagysz e rá bármit is az adósságon kívül? Meg lehet kutyád! Vagy terápiás macskád, csak ne ugrolj le baszki! Ugyan miért ne? Mert ha mindenki letenné a rotakapát szívás lenne. De lehet ám másképp is. Tisztességtelen és rizikós, ha pedig egyszer lebuksz akkor ott kampó, de inkább éljek így 10 évet mint egy életen keresztül modern rabszolgaságban. Nem érzek bűntudatot azért amit tettem. Ha lopott pénzt lopok az miért bűn? Ha átverek valakit aki láthatóan hiszékeny és buta akkor ne én legyek már elővéve! Most viszont nagyon elővettek, szinte előrángattak az én kis rejtzőködő életmódomból. A semmiből, vératlanul akár egy rohadt villámcsapás megjelent Maximilia, az én imádnivaló francia szeretőm akit csúnyán átbasztam és megrövidítettem pár millióval. Egy cseppet felfrogatta a vegasi mindennapjaimat a látogatása, ám félni nem félek. Kicsit sem tartok attól, hogy egyből a zsaruk kezére adna, nem, Max ennél kifinomultabb és busszúállóbb. Szenvedi fogok, kegyetlenül. Minden módon megaláztam ahogy csak egy férfit meg lehet, nem fog annyival megelégedni, hogy csíkos rabruhában láthat. A belsőm megremeg ezektől a gondolatoktól. Amikor Párizsban összeszedtem a holmim és megszöktem elképzeltem Max arcát amikor szépen összeáll neki a kép. Most meg itt van, itt Vegasban, belerondítva az én új tökéletes életembe. Kezdődik egy újabb macska egér játék és őszintén megvallva majd szétvet a kiváncsiság, hogy mit fog most lépni. Egy mosollyal az arcomon szállok ki a taxiból a  Park Ave-n és kezdek el sétálni a New York New York Casinóig. Igen, ma este szerencsejátékon fogok elbaszni egy vagon pénzt, vagy épp nem. Kell valami amivel elterelem a gondolataim Maxről, na nem mintha nyomasztóak lennénk... inkább fantáziák. Khm. Lassan lépkedek a járdán, piros ballon kabátom összehúzom, a hajam hátradobom és felpillantok a hatalmas coca colás üvegre ami az út mellett magasodik az épületek mellé. Nehezen tudtam megszokni ezt a rengeteg színes villogó és óriási reklmát a városban és néha még most is megdöbbenek mit képesek bevetni pár új kliensért. A bejárathoz érve kifizetem a beugrót és hagyom, hogy elvigyék a kabátom.Alatt egy púderszínű ruha van, flitter csíkokkal. Valami kevésbe dögös vörös ruhát akartam ma estére, hadd higyje azt mindenki, hogy ártatlan tündérbogár vagyok. Magamban elmosolyod mert tudom, hogy maga vagyok az ördög. Elhozok egy italt a pulttól és rulett felé vesz az irányt. Semmi taktika csak a vak szerencse. Kezdésnek nem rossz. Kivárok egy kört egy öltönyös fickó mellett.
- Piros 23. - teszem a zsetonjaim a megfelelő négyzetre majd várakozóan belekortyolok az italomba, miközben tekintetemmel finamon végigpásztázom az asztalnál állókat. A szemem megakad egy férfin szembe s az ösztönem azonnal bekapcsolnak. A tudatom mélyén valami ordibálni kezd. Az a valami ami miatt mindig bajba kerülök ami miatt az egész életem egy óriási bűnözési hullám. Azt súgja szerezzem meg, verjem át, nyúljam le tőle azt amit lehet majd hagyjam ott egy félmosollyal. Akkor kezdődjön a vadászat. A szám kacér mosolyra húzódik ahogy a tekintetünk összekapaszkodik, a poharam elemelem magam előtt s végül kiváncsian pillantok az asztalra. Vajon bejön a tippem?

¤ Outfitt  ¤ Zene ¤ words: pont annyi.

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : körözött

TémanyitásTárgy: Re: Dear God sorry to disturb you but... I can't believe you.   Csüt. Május 04, 2017 5:34 pm

Lapulni... Gabe -a bátyám- arra vágyik hogy egy pöcegödörben dögöljek meg, de ehhez még lesz egy-két szavam. SŐT! VAN! Ahogy most se tudok megülni a seggemen, nemazafajta vagyok aki sokáig bírná egyhelyen, amíg ő a mocskos szukájával kajtat.

Hogy miért pont egy kaszinó?? Miért a belváros?? Egész egyszerű indoka van a történetnek, olyan indoka amit még Gabe se tudna a hülye kötekedésével kivesézni. Vagyis de. Tudna.. Nincs az a szar amibe ő ne tudna belekötni, ne tudná kiforgatni vagy úgy teljesen.. Amikor képes lenne elfogadni hogy kibaszott TÍZ.. év telt el! És én már RÉG nem vagyok az a 17 éves kis seggfej, aki anno bekopogtatott az ajtaján...

Szél fúj bele a pofámba, kellemesen érintve ebben a kibaszott vegasi hőségben, de meg kell mondjam.. TETSZIK! Tetszik itt.. Vegasban.. A sok seggfej között, a sok idióta hülye, van meló, van esély hogy fel se tűnsz senkinek, nyugodtan csinálhatod a kis szerves játékaidat. És én marhára kedveltem EZT.. a játszóteret!
Még akkor is amikor leparkoltam a kocsit az egyik kültéri parkoló szélén, annyira hülye azért nemvagyok hogy a legtisztesebb menekülési utat bevigyem a tömött négysávos út közepébe.

Lépések.. egyik a másik után, csak irányba, közben mindvégig szemrevételezem a terepet, és tetszik.. hogy itt nem akad szembe az az átkozott "innen is kilógsz" érzés. Nem mintha egy percig is érdekelne, de nem mindegy hogy aki néz, csak épp irigykedik a séródra vagy az ingedre, vagy épp tökéletes célpontot keres.
Megszívom az orromat, és akkor esik a szemeim közé az a GYÖNYÖRŰŰ...! Csak ennyit tudok leszűrni ahogy gazella lábakon lépked, és engem egyből elvarázsol az érzés. A dolog szépséghibája hogy egy dagadt, zsíros seggfej oldalán foglal helyet, vastag fuxal és aranyRolexel, szóval ez a nekem való kihívó falat!
Követni is kezdem... A belépő csókának, aki már az ajtóban megállít egy "dresscode" szöveggel, nyugodt szívvel tunkolok az ingébe egy ötvenest, nem mert annyi pénzem lenne, hanem mert ez a test MINDENTMEGÉR!
(És különben is Gabe valami új üzletet emlegetett...)

Nem veszítve szem elől.. a gazellát, talán neki is feltűnt hogy folyamatosan nézem, talán semmit se vett észre belőle, de mivel hülye nem vagyok, és eszemben sincs a sitten végezni, vagy akár egy-két helyi gorilla kereszttüzében, az eszem inkább használom mint a direkt letámadást.
Ahogy megállnak az egyik asztalnál, nem messze Tőle.. tőlük foglalok helyet. Csak az egyik bárpultnál, a hátuk mögött, és fél kézzel intek a kiszolgáló személyzetnek, dobjon ide elém egy whiskyt.

Hogy meddig várok?? Egész míg a kis csibe el nem hagyja a terepet, félre nem néz.. erre.. vagy akár elkapom egy kósza pillantását.
De valami egészen más az ami bekövetkezik a következő percben!
A hájas seggfej.. -a telhetetlen- valahogy neki szemben pillantgat. Egy másik gazella.. egy mééég... Ha őszinte lennék, nemigazán akarnék választani közülük, jöhetne mindkettő egyszerre, de az a megcsillanó fény a másik szemeiben...
Valami azt súgja köthetnénk mi egy jövedelmező üzletet!

Ezért bedobva a whisky maradékát, hátrahagyva a szőkét, a tervek egészen másféle utat vesznek, ezért ellökve magam a pulttól becélzom azt az édes barnát.

Közvetlenül mögötte állok meg.

- Látom téged is elvarázsolt az úriember csekkfüzete.. - bújok a hajába hátulról, ahogy csak a fülébe suttogom bele. Hogy nem fog megütni?? Vagy kiált azonnal segítségért lerohanva engem a biztonságiemberek? Nem fog. Hogy honnan tudom?? Bízok benne. A tapasztalat.. És az az árulkodó.. megcsillanó fény a szemeiben...
Összedolgozhatnánk, mi KETTEN..!
De ezt csak egy szélesre húzó mosolyom árulja el a szemeibe, ha véletlenül.. meglepődve a fülébe futó lehelettől hátrafordulna az enyémekbe.

Nos... a kockázatvállalás az élet része!
És mi más is lehetne ennél édesebb....

You think that you can win forever

but once you have to die

Nadine Miharev

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Dear God sorry to disturb you but... I can't believe you.   Vas. Május 07, 2017 12:17 am

Nem nyert. De nem baj, nem itt terveztem ma éjjel meggazdagodni. Finoman megrántom a vállam, unottan felhajtom az italom maradékát s az üres poharam egy kacér mosollyal a pincér tálcájára teszem. Ez a srác is megérne egy misét...kmmm. Vissza a asztalhoz, ujjaim puhán az asztal szélére teszem, ismét körbepillantok. A balek akit kinéztem még mindig a szőkével enyeleg, ha a megérzésem nem csal - és nem szokott - könnyebb lesz átejteni mint gondoltam. Pár szempillarebegtetés és cicivillantás megteszi. Elmosolyodom a gondolatra. Csak ne lenne ennyire pöffeszkedő és beképzelt. Messziről bűzlik. De hát az ezekhez hasonló elkényelmesedett félkegyelmű komplexusos ürgékből telik nekem minderre. A gondolataimből egy érintés, egy lehellet szakít ki. A férfi test összetéveszthetetlen kisugárzását érzem magam mögött. Azt a fajtát amire az én radarom érzékeny. A hangra bizsergés fut végig a hátamon. Elsőre nem is figyelek arra amit mond. Ki vagy te? Hogy van bőr a pofádon így mögém simulni, így a fülembe suttogni? Miből tudtad? Hogy képzeled? Ujjbegyeim az asztal lapjára feszülnek. Az adrenalin egy kisebb lökete árasztja el a sejtjeim. Rettentően imponál a tudat, hogy így kiszúrt magának és van benne annyi bátorság, hogy ennyire szemtelenül idejöjjön. Akár egy titkos szerető egy rejtélyes kedves. A bűnözés szeretői vagyunk mi mindketten. A fejem óvatosan hátra hajtom, majd kissé elfordulok hogy arcom a nyaka hajlatába tudjam temetni. Beszívom az illatát, még a szemeim is lehunyom, aki kívülről ránk néz azt hiheti szerelmespár vagyunk. Akár egy macska hozzásimulok, csak mert jól esik de a mozdulatban benne van az is, hogy bármikor dönthetek úgy, hogy elillanok és faképnél hagyom.
- Is? - teszem fel a kérdést nyugodtan miközben a roulett golyó fémes kattogással esik egy rublikába de már nem figyelek rá. Kedvesen de mégis határozottan búgom a fülébe a szavakat.
- Hogy elvarázsolt az túlzás, de felkeltette az érdeklődésem, talán... megérné megtréfálni... - hangom játékos, szinte kihallani belőle a szám sarkában bújkáló mosolyt. A fejem kissé lejebb vándorol ajkaim majdnem érintik nyakának érzékeny bőrét. Őt is szívesen átverném, de van egy olyan érzésem, hogy nem az a hiszékeny és könnyen átverhető fajta. Lássuk benne van e a játékban, s bár én soha de soha nem társulok talán most kivételt teszek.
- Te mit gondolsz?

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Dear God sorry to disturb you but... I can't believe you.   Kedd Május 16, 2017 11:46 pm

A lány.. meglepő fordulattal válaszol. Számomra meglepő, habár feltételezhettem volna a ravasz éllel a szemeiben, mégis meglep a hirtelen forduló. Mégse mozdulok. Egy percig sem, csak hagyom ahogy felfonódik a testemen, és alig egy.. mozdulásnyit rándulok.

- Azt gondolom hogy én a segítségedre lehetnék.. és te az enyémre.. - súgom bele a fülébe, a füle mellett, közvetlen.. ha továbbra is tartja a pozíciót. Hogy élvezem?? Már hogy a fenébe ne, és jól tudom, merész és vitatható játékot játszom, megint.. de rohadtul nem érdekel.
Egyszer élünk!

És istenemre mondom, ha beledöglöm se érdekel...

but once you have to die

Nadine Miharev

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Dear God sorry to disturb you but... I can't believe you.   Szer. Május 31, 2017 10:20 pm

Képtelenül felnevetek, homlokom finoman az álla alá csúsztatom. Játszok, mint egy macska úgy hízelgek a karjaiban csak épphogy nem dorombolok. Bármennyire is csábító az illata, a testtartása az, hogy egy leheletnyit megrándul mögöttem, nem kívánok társulni vele. Azt nem. Én egyedül is elég nagy szélhámos vagyok, és ez így tökéletes. Csak magamra számíthatok és csak magamért kell felelnem, a társakkal csak a baj van. Elmosolyodom és megrázom a fejem.
- Nem édes, - hangom gyengéd és suttogó. - én nem társulok. - teszem hozzá majd egy pillanatra visszafordulok az asztalhoz és a fekete 18-ra teszek fel egy nagyobb összeget. Nem tudom megállni, hogy a mondat második felére ne szúrjak oda.
- Az biztos, hogy én a segítségedre lehetek... sok mindenben... - búgom sejtelmesen. Csak szórakozom. Látni akarom a villanást a szemében, játszani vele aztán eldobni mint egy csikket amikor a cigi végére érek. Fél szemmel a kiszemelt ürgét figyelem s amikor az feláll és átmegyek egy másik terembe sietve távozom az asztaltól.
- Mennem kell, vár rám egy balek. - fordulok vissza az ismeretlen édes férfi felé. Az agyam vadul használható ötlet után kutat, ahogy ellépek tőle s egyúttal az asztaltól is játékosan még hozzáérve a csuklójához s az ujjaihoz.

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Dear God sorry to disturb you but... I can't believe you.   Szer. Jún. 21, 2017 5:01 pm

"Nem édes, ... én nem társulok."

Nem ez amit vártam. Hát még a hozzám dörgölőző stílusa, bár nem ez ami kiveri a biztit, egyelőre, de azért bevallom, mesterien játszik a kiscsaj. Határozottan tetszik nekem!

"Az biztos, hogy én a segítségedre lehetek... sok mindenben..."

Alig egy mozdulásnyit halad, csak amíg felkavarón megcsap a parfümje, de aztán visszafordul, én meg nem mondom hogy nem beható.. a csendesen megbúgó, bekúszó jelenet
És már szökik IS!

" Mennem kell, vár rám egy balek."

És én csak nézek utána. Még akkoris amikor az ujjai végigfutnak a kezemen, az én szemem - az övéi után - már az ajtón kifutó hájfejé.
Csak miután eltűnt az ajtóban - már a lány - alig 2 másodperces késéssel követem.

De nem megyek közelebb. Az ajtóban megállok, csak azt átlépve az oldalát vállal támasztom meg, és egy pillanatra se veszem le róla a szememet, onnan nézem mihez kezd.
Kíváncsi vagyok.
Túl kíváncsi, jobban is mint kellene!
Hogy magával ragadt? Mondjuk.
Vagy csak mondjuk azt hogy érdekelni kezdett aaaa...

.. a MÓDSZERE!

Vagy valami egészen más...

but once you have to die

Dear God sorry to disturb you but... I can't believe you.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal