HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Today at 9:31 pm

» Meglepetés(vendég)-visszavág..
by October Soininen Today at 5:21 pm

» Fire Dancers
by Gloria "Sapphire" Salinas Today at 5:10 pm

» The Falcon - Bird and Conor
by Conor Christian Jensen Today at 3:17 pm

» My way - my moves
by Dr. Jake Gryzminski Today at 3:14 pm

» Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)
by Felipe 'Draco' Rosa Today at 3:12 pm

» Pozitív végkifejlet
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:09 pm

» Can't stand the silence
by David Iversen Today at 3:08 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Amy Lynn Cooper

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Ellenségem ellensége

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Jockey Furlong

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : edző, oktató

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Ellenségem ellensége   Hétf. Ápr. 17, 2017 5:44 pm

Szóval amikor már az asztal is szaros... Akkor itt az ideje kivágni az ablakon. Ez a Piney nevezetű kisbunkó nem tudom, minek hiszi magát, de az egyik tanítványomat megfenyegette és mikor kiderült, hogy hozzánk jár a srác, beszólt nekem. Csak annyit, hogy ha Julian végez nálunk, azt se ő nem fogja túlélni, se a cégünk. Aha. Tíz perce tettem le a telefont. Kocsival közel volt a hely. A srác elmondta, hogy mekkora pénzmosoda ez. A zsaruknak nem köpött, nekem köhögte ki az infót. Az a baj, hogy Piney megtudta. Mogorva egy fickó, nálam fiatalabb, de 10 évvel idősebbnek néz ki. Egy bár fiktív számlákkal, kettős könyveléssel, stb. Nem könnyű elkapni őket, hát inkább szólok személyesen, hogy hová tegye a fenyegetéseit. Mögöttem is van ám ez meg az, de sokszor nincs rá szükség. Ha közelről érzi az öklömet, az ilyen Piney-féle is meg kell, hogy hajoljon.
Informálódtam, úgyhogy a hátsó bejárathoz közelebb parkolok le. Végig kell menni egy ócska sikátoron. Tök jó hely kiönteni a szemetet. Vagy kirángatni. A hírek szerint itt egy melléképületben főzik az illegál szeszt, amit aztán szépen ellátnak címkével és megy a boltokba. Adómentesen, járulékmentesen, ki van ez találva. Esetleg majd bekukkantok oda is. De első a kissrác, aki nagy terveket dédelget. Egy ilyen zugárus nem húzhatja keresztül őket! Velem meg pláne nem szórakozhat. Csattan a kocsi ajtaja és elindulok a sötét hátsó utcán. Fekete bőrdzseki, kezem a zsebemben. Pisztoly meg a belsőben. Nem akarom nagyon használni, de ha kell, megteszem. Kimért léptekkel haladok az éjszaka kezdetén épp álmosan ébredező bár felé. Este 10-kor még a jófiúk vannak itt, utána jönnek a durvább partiördögök. Nagyon nem érdekelnek, de számolok velük. Más nem sérül meg, csak aki megérdemli. Még kb. 5 lépés, mikor nyílik az ajtó. Megállok, figyelek, hogy mire kell számítani.
Vissza az elejére Go down

Victor Wells

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Marketing cégnél irodavezető / Maffia vezér szabadidőben

TémanyitásTárgy: Re: Ellenségem ellensége   Kedd Ápr. 25, 2017 1:41 am

Olyan szép napnak indult már amikor nem esett. Utálom amikor esik, olyan nedves minden és a kedvem is elmegy mindentől, ahogy a borult eget bámulom az ablakomból. Meló nap van, de nem tudok erre koncentrálni, sőt legszívesebben beteget jelentenék és hazamennék. Annyira örülök annak, hogy kicsit rendeződtek a dolgaim és most ott tartok ahol. Az egyetlen probléma, hogy ezt nem tudom kivel megosztani. A telefonom pittyegése térít magamhoz. Egy üzenetet kaptam a bandámtól, hogy ma este kéne egy kis segítség, mert már napok óta győzködik a helyi bárost, hogy fizessen védelmi pénzt. Hiába a fenyegetőzések, az a pár törött készlet, egyszerűen nem ért a szóból. Csak sóhajtok egyet és egy oké-val, el is intézem. Most őszintén ehhez sincs túl sok kedvem, de össze kell szednem magam. Ez a borús idő valahogy nem tesz jót nekem.
5 óra és már az asszisztensem szól, hogy lelépne. Teljesen elkalandoztam és észre se vettem, hogy ennyi az idő, a munkámmal meg semmit sem haladtam. Mindegy is. Felkelek, lekapcsolom a gépem és már indulok is ki az irodából. Természetesen egy ajtó zárás után, már a porta felé haladok, ahol szépen elköszönve, kilépek az utcára. Még mindig csepereg és ez felbosszant. Idegesen lépkedek gyors léptekkel, hogy hamarabb haza érjek. Átöltözök, majd taxit hívok, hogy kilyukadjak annál a bárnál, ahol az embereim már várnak. Hihetetlen, hogy még ezt sem tudják elintézni egyedül.
Mikor kiszállok a taxiból csak rájuk morgok és berontok a bárba, ők pedig utánam. Egyenesen a pulthoz megyek.
- Ki a tulaj? - Mordulok rá az első jött-mentre, aki rámutat az éppen nekem háttal álló férfira. Egyből odamegyek és minden szó nélkül elkapom a pólóját és szinte áthúzom a pulton, hogy minél közelebb legyen hozzám, hogy csak ő értse, amit mondok. Bár a sok megmozdulásból gondolom, hogy mindenki ezt a jelenetet nézi.
- Fizetsz, vagy nincs többé bárod? - Suttogom ingerülten a képébe, hogy valóban csak ő hallja, hogy mi is a probléma. De a kis gané nemhogy alázattal behódolni még gúnyos mosolyt is villant. Azt hiszem akkor nincs mást tenni, ezzel a stílussal amúgy is felb@sz. Áthúzom a pulton keresztül, aminek hála egy pár poharat lever és a földön köt ki. Nem is gondoltam, hogy ilyen erős vagyok, de azt hiszem az adrenalin elég sok mindent kihoz az emberből. Az én embereim viszont körbe állják őt, hogy még véletlenül se segítsen neki senki. Egy biccentéssel jelzek nekik, hogy vigyék hátra. Elég összeszokott csapat vagyunk, így ennyiből ezt értik is. Nem kell pár perc, hogy már a hátsó bejáratnál legyünk, ahol szépen ki is dobják az embereim ezt a tahót. Hogy kicsit megértessem miről is van szó, egy-két rúgást rá is mérek a földön fekvőre.

Jockey Furlong

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Ellenségem ellensége   Szomb. Ápr. 29, 2017 11:59 am

Ez a tökéletes belépő. Vagy kilépő, mert ahogy a bejárathoz közelítek, valakit úgy dobnak ki onnan, mint a macskát szarni. Gondolom, tele is ment a gatyó.
- Helló! Buli van? - kérdezem, ahogy megyek tovább.
Amíg nem tudom az erőviszonyokat, nem szólok bele. Néééézd csak! A kismadárka röppent elém, pont az, akit keresek. Bentről jön ki pár megtermett alak és mögöttük egy elegánsabb. Nem meglepő. Ilyen stíluson nem csak én akadok ki.
- Kérem, segítsen! - szól Piney könyörgő szemekkel.
Ekkor kapja a rúgást a górétól. Egy fog mínusz, jót koppan a betonon.
- Mi sem természetesebb. Ha megbocsátanak, uraim - szólok udvariasan, majd az én csizmámat is megkóstolhatja a tuskó.
A hátán terül el.
- Jockey Furlong, most beszéltünk telón. Látom, mással is ilyen jó fej vagy, köcsög!
A bandára nézek, aztán a főnökükön állapodik meg a szemem.
- Én csak beszélgetni jöttem. Mindjárt témát is váltok.
Rátaposok Piney térdére, ha még nem rángatták arrébb. Ordít, mint a fába szorult féreg. Mindent rá lehetne fogni ezekre. Nem félek tőlük. Egy a célunk. Amúgy se félek senkitől. A tárgyalásukba nem szólok bele, de ha engedik, még felkapom az ürgét és a falhoz vágom, hadd szóljon a koponya. A gallérjánál fogva szorítom és az arcába fröcsögöm:
- Velem te nem szarozol, meg a srácaimmal se! Vili? Tudom, hol főzöd a szeszt és legközelebb nem leszek ilyen gentleman.
Ezzel odalököm a verőembereknek, nehogy kimaradjanak a jóból. És ha van idő dumálni a főnökkel, akkor megteszem.
- Te ki vagy? Ez a szarházi veled is ki akart babrálni, mi? - kérdezem, miközben vetek egy pillantást arra, hogy mit kap még a fószer.
Akárkit nem gyepálok el így. A sors is megmutatta, hogy megérdemli.

Victor Wells

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Marketing cégnél irodavezető / Maffia vezér szabadidőben

TémanyitásTárgy: Re: Ellenségem ellensége   Szer. Május 24, 2017 1:06 pm

Nem kell sok, hogy elkapjam a kis sz@rházit és kivágjam az ajtón. Kap is egyet és épp folytatnám, mikor valaki odalép hozzánk. Meglepett és hirtelen fogalmam sincs, hogy mit csináljak, mert lehet akár zsaru is. Bár hamar elvetem ezt az ötletem, mert nem így viselkedne, ha az lenne. Bár ha korrupt... A tettei hamar eltörölnek minden kétséget, hogy egy másik bandába akadtam bele. Még az is lehet, hogy magam alá be tudnám szervezni. Mindig jól jönnek az ilyen nehézfiúk a bandába. Szépen ki kell nőnöm magam, hogy aztán leszámoljak a maffia vezérrel, ahogy a szüleimmel tette.
Utálom mikor belekontárkodnak a dolgaimba, de most szépen kivárom a soromat, hiába én voltam itt előbb. Az embereimre ügyet sem vetek, mert eddig nem így ismertek, de csak összefont karokkal a mellkasom előtt nézem, ahogy nyekken a báros. Mintha kicsit megsajnáltam volna. Még jó, hogy az embereim mögöttem vannak és félhomály van. Miután elengedte, biccentettem az embereimnek, hogy folytassák és értessék meg vele, hogy hogyan is működnek a dolgok erre fele, amióta itt vagyok. Hogy ne zavarjanak minket hátrébb hurcolták és ott kezdték el megértetni vele a fizetési módokat.
- Én ki vagyok?! - Gúnyosan kezdek el nevetni, majd közelebb megyek hozzá, annyira, hogy a magánszférájába belelógjak. Tudom, hogy utálják az ilyet a nagy fiúk, én is rühellem, de valahogy fenn kell tartani a látszatot, hogy mégis csak vezető vagyok, akinek van tekintélye.
- Szerintem teljesen mindegy a személyem, ez a mi dolgunk... És csak szerencséd volt, hogy jó kedvemben vagyok, mert nem hagytam volna, hogy így belegázolj a dolgaimba. - Kimérten beszélek, árasztom magamból a hűvösséget és mindvégig a szemeibe nézek. Ezt valóban nem tűrtem volna más esetben, de mégis csak olyan infó ütötte meg a fülemet a "társalgásuk" közben, ami felkeltette az érdeklődésemet.
- Csak nem illegális szeszekkel foglalkozol? - Hunyorítom összébb a szemeimet, mintegy gyanakvásképp. Akarom tudni, hogy mivel foglalkozik és, hogy ennek a mitugrásznak merre is van azaz állítólagos szesz "gyára". Talán még meg is tudnánk egyezni, ha bedolgozna nekem, de előbb megvárom a reakcióját.

Jockey Furlong

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Ellenségem ellensége   Vas. Jún. 11, 2017 9:36 am

Szeretem, mikor a fellépésemmel lehengerlem az embereket. A kis csapat góréja megáll, csak néz. Én meg cselekszem addig. Úgy érzem, a nagypofájú pubtulaj megértett. Jól is teszi.
Ahogy hagyom a földre huppanni azzal a térddel, amire pár hónapig biztos nem fog ráállni, a többi csóka veszi kezelésbe. Innentől már nem érdekel. A főnökkel viszont akarok beszélni, mert lehet, hogy nem mindegy, kikkel találkoztam ma.
- Hátrébb az agarakkal! - szólok rá és a vállára tett kezemmel megállítom, mielőtt közelebb akarna jönni.
Befeszítem a karomat, kizárt, hogy ő lenne az erősebb. Ehhez mindig jó szemem volt. Dühítő a nagyképű röhögése, de nem ő az ellenség. Mérgesen nézek rá.
- Szerintem meg nem mindegy. Én bemutatkoztam, ne legyél bunkó!
Szerencsém van? Jó kedvemben találtam? Nagymenőnek érzi magát és komolyan is gondolja.
- Nem én - intek fejemmel Piney felé.
Ezzel nem mondtam újat, az előbb kiabáltam rá a bűneit.
- Ha köpsz egy nevet, talán elmondom, merre van, amit keresel.
Szúrjon csak ki a szemétládával. Engem nem érdekel, ha így fog meggazdagodni. Nem az én dolgom minden maffiózót helyre tenni. Oldják meg egymás között. De ha nincs név, infó sincs és simán elsétálok. Karba tett kézzel, felhúzott állal várom a válaszát.

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Ellenségem ellensége   

Ellenségem ellensége

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal