HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chat

a város
Latest topics
» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Nick Lane Today at 12:26 am

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danny Doyle Haynes Today at 12:21 am

» My way - my moves
by Dr. Jake Gryzminski Today at 12:16 am

» Öreg kocsi, nem vén tragacs...
by Héctor "Hero" Perez Today at 12:10 am

» Call me maybe
by October Soininen Yesterday at 5:06 pm

» Hiányzások
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 2:36 pm

» Az előző részek tartalmából...
by Ville Deadman Wallow Yesterday at 1:03 pm

» Lélekjáték
by Nick Lane Szer. Jún. 21, 2017 11:03 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Danielle C. Portland

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd. Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Romkocsa a'la MyungHee & Blackjack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nam "Blackjack" Yongsung

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Bérgyilkos, egyébként romkocsma pultos

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTéma: Romkocsa a'la MyungHee & Blackjack   Szomb. Ápr. 29, 2017 10:45 pm

És megint, és megint és megint. Ma is a kocsmában dekkoltam, tizenkét óráztam…. nem is tudom, hogy a faszba vállaltam el ezt. Tuti részeg voltam, vagy beszívtam, nem tudom, de mivel rajtam kívül egy csaj volt még a pultba, muszáj voltam elvállalni. Elég ránézni csórira, olyan gebe volt, hogy egy szellő kilométerekre hajította volna azt a nyeszlett, ropi testét.  Nem volt egyébként csúnya nő, de…. nekem nem volt az esetem. Csak a kutyák játszadoznak csontokkal. Mármint ki volt tetoválva meg tele volt piercinggel az arca, elég undorítónak tartom azt, ha ennyire tele van valakinek a képe vassal. Ennyi erővel a vonatsínnel is smárolhatok vagy egy kanállal. Komolyan nem értem… mondjuk, amikor először megláttam Jennyt, ki akartam próbálni a mágnest, hátha hozzá ragadt volna az arca. Jó, ez csúnya volt, de én olyat röhögtem volna, ha nem tudott volna a mágnestől megszabadulni. Na mindegy.
És jöttek a köcsögök, még kilenc körül nem is voltak olyan sokan és örültem, hogy már csak három órán keresztül leszünk nyitva, de az volt a szar, hogy tíz körül jön általánosságban a java, ráadásul péntek volt. Duplaszopás és egyre jobban ott tartottam, hogy aznap sem fogok tudni wifizni és a facebookon lógni, vagy az ügyeimet intézzem a tudjuk miket. A pult mögött ültem, telefonomat nyomkodtam és próbáltam a kocsma wifijére felkapcsolódni, most Jenny volt a soros egy órán keresztül, hogy kiszolgálja a marhákat, munkamegosztás. Igazából nem olyan nagy az a kocsma, hogy mindenképpen két pultos legyen, nem is értettem, minek szerveztek ma minket össze, holott általában egyedül szoktunk a pult mögött rohadni, de nem panaszkodok, így legalább tudok lazítani, még ha csak egy-egy órányit is, de tudok!
Már vagy tíz perce gubbasztottam a sarokban a széken kácsingózva a telefonomba mélyedve, amikor dulakodás hangjára lettem figyelmes. Az a buzi főnököm nem egyszer megfenyegetett már, hogy én felelek az üzletért és nem Jenny, nekem kell rendet rakni. Szerintem, ha a csaj lett volna a főnök, akkor is nekem kellene rendet rakni, de mindegy is. Fülelni kezdtem és felálltam majd a pulthoz sétálva rákönyököltem, szemeimmel keresni kezdtem a hangok forrását, arcomról pedig az a flegma, nemtörődömség tükröződött kívülről, pedig amúgy engem nagyon is érdekelt, hogy mi a rák volt a tömegen túl.
- Mi a fasz van? – kérdeztem a gebe társamat, de ő csak vállat vonva rázta a fejét. Gondolom, ő sem tudta, hogy mi a retek volt.  Hümmögve vártam még egy kicsit… hátha elcsitulnak és csak egy laza nézeteltérés az egész.
words 403 tag Myung-Hee notes Nope
that old black magic
has me in its spell, that old black magic that you weave so well

Kim Myung-Hee

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : pénzért bármit

TémanyitásTéma: Re: Romkocsa a'la MyungHee & Blackjack   Vas. Máj. 14, 2017 8:44 pm

Catch me if You can
Did it

Ma nem voltam munkában. Nekem is szükségem van a pihenésre, bár az emberek szerint könnyű az én munkám. Ha tudnának mindent, biztos nem így gondolnák. Fizikailag tényleg nem nehéz, azonban lelkileg az. Nem én akartam ezt csinálni, édesanyám sodort ebbe a helyzetbe, amit máig nem tudok megbocsájtani neki. Mindegy, most nem ezért jöttem ide. Első körben rendeltem magamnak egy pohár valamilyen koktélt, azt mondtam a pincérnek, a legütősebbet adja. Sikerült is neki, mondjuk még nem ártott meg, de nem is szeretném, hisz a részegség nem erény, tudni kell a határokat. A legtöbb idejáró emberke ezt nem ismeri, vagy nem akar tudomást szerezni róla, mindenki a földig itta magát, tisztelet a kivételnek. A csaposok számára jó a bevétel, nem kell szűkölködniük. Többet is ihatnék, ha akarnák, azonban annak az lenne a vége, amit az előbb említettem. Nem bírom az alkoholt, ez a géneknek köszönhető. Sóhajtva figyelem a pereputtyot, kivételesen egyedül érkeztem a barátnőim nélkül. Nem volt kedvem hallgatni a nyafogásukat, meg a pasiügyeiket.
Sajnos így sem úszom meg, hogy ne keveredjek bele valamibe, három pasi ugyanis nagyon nyomulni kezd. Nem értem ennek okát, semmilyen jelet nem küldtem, és a ruhám is visszafogott a többihez képest. Nem akarok ismerkedni, egyedül innék, mint a gödény. Próbálom lerázni őket, fenyegetőzöm is, azonban vagy túl hülyék, vagy azt sem tudják ki kicsoda, még magukat sem ismerik. Egyre sápadtabb leszek, ez a fülledt levegő nem tesz jót, emellett tele van alkoholszaggal, és részegekkel, akik elszívják az oxigént, ami amúgy sem friss. Muszáj lelépnem innen, különben el fogok ájulni. Elindulnék kifelé, viszont az egyik elkapja a csuklómat és jó közel húz magához, miközben tapizni kezd. Nem sok sikerrel próbálom ellökni magamtól, segítség után nézek, hátha észreveszi valaki. Attól, hogy prostituáltként dolgozok, nem megyek el mindenkivel, és ennek a tagnak pénze sincs. Lökök egyet rajta, aminek következtében az asztalnak esik, én pedig elindulok az ellenkező irányba. Vagyis ezt tenném, ha a másik tag nem fogna meg.
- Hééé…. – mondom magas hangon. Nincs itt olyan, aki segíteni tudna? A pultosnak ez lenne a dolga, hogy miközben kiszolgálja a vendégeket, figyeljen is rájuk. Ha valami történni fog, beszélni fogok a főnökkel. Aztán beugrik a tűsarkú a lábamon és a lábába nyomom a fickónak. El kellene kezdenem önvédelmi órákat vennem az ilyen helyzetek végett, illetve éjszaka az utcán sem venném rossz néven.
Temptation leads us, it's too late for goodbye
TAG:  BJ
WORDS:  ###
OUTFIT: ruha
Remélem tetszik :3 | zene

Do you like me? Then come to me
Don’t just blankly stare at me
Will you love me? Will you only look at me?
You, you, you, you will fall deeply into me
Vissza az elejére Go down

Nam "Blackjack" Yongsung

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Bérgyilkos, egyébként romkocsma pultos

TémanyitásTéma: Re: Romkocsa a'la MyungHee & Blackjack   Szomb. Jún. 17, 2017 12:54 am

Ez az este is olyan volt, mint a többi péntek este, ugyan az a monoton hangulat. Jöttek-mentek a részeg faszparasztok egymás után. Voltak ott tizenéves tinipicsák az elől deszka, hátul léc testükkel. Ne nézzé’ így rám, megnéztem és akkor mi van? Férfiból vagyok.  Aztán voltak ott kurvák meg vén fószerok is, akik inkább nagypapáknak tűntek, mint fess fiatalembereknek. Meg ugye az „aljanépség”, őket nem kell bemutatnom gondolom senkinek.
Már azon gondolkodtam, hogy holnapra behozzam-e a monopolymat, mert sosem történik semmi. Ott imádkoztam egy kis balhéért, bár ez fura volt, mert ateistának nevezem magamat inkább, mint hívő embernek. Ráadásul ahhoz képest, hogy egy romkocsma volt, Vegas közepén viszonylag nyugodt hely volt, ami kicsit baszta a csőrömet. Már épp kezdtem beletörődni, amikor mintha valami tumultust láttam volna a pulttól nem messze és mintha egy nő ellenkezett volna. NA VÉGRE. Pont erre vártam.
Kihúztam a törlőrongyot a zsebemből és a vézna ölébe vágtam. BJ épp intézkedni készült, és ha BJ intézkedik, ott bordák törnek és fogak hullanak. Magabiztos léptekkel indultam meg a tömeg felé, ahol az embereket eltolva magam elől fapofával léptem be a kör közepére, ahol ugyanis megpillantottam a főszereplőket, jobban mondva inkább csak a kurvásan öltözött csajt figyeltem meg a büdös hapsit, akit nemrégiben szolgáltam ki egy jó erős tequilával.
A nyalóka, amit nemrég kaptam be, átcsúszott a számban a másik oldalra a nyelvem segítségével így könnyebben tudtam megszólalni.
- Héé – Fogtam meg a másik fickó vállát, aki épp átvette a csajt a fetrengő haverjától. Jó, akkor már csak kettő az egy ellen a felállás volt – Ereszted el, de kurva gyorsan?! – elengedtem a vállát és a csuklójára kaptam, hogy elhúzzam a kezét, viszont az mérgében megpróbált engem is leszerelni magáról. Csak nem tudom, melyik pizsamájába álmodta, hogy aznap este Blackjacket ő leszerelheti és megúszhatja az összes fogával.
Viszont én sem voltam illetve vagyok mondható valami nagy közelharcosnak, tényleg csak annyit tudok produkálni, mint mindenki más, viszont annyi előnyöm volt, hogy ők matt részegek voltak, én meg nem. Úgyhogy a kitérés az ütései –hadonászásai- elől könnyű volt. Végül, amikor éreztem, hogy itt a megfelelő alkalom, bal öklömet megfeszítve egy egyenes ütést mértem az orrnyergére, ami nekem is fájt, de neki talán jobban, talán reccsent is, nem tudom, de vérzett. S ha ezzel fájdalmában elengedte a lányt én készségesen érte nyúltam, hogy ne törje össze magát, még a végén engem is beperel aztán lebukok és  rám találnak a sünök. Attól az idiótától azért nem tartottam annyira, mert túl részeg volt ahhoz, hogy emlékezzen rám, csak a farka irányította szerintem.
Eddig kettő kiütve, de hol a harmadik?
- Megmaradsz? –kérdeztem a csajtól, ahogy körbekémleltem és kerestem a harmadik mamlaszt, aki a verésre várt.
words 439 tag Myung-Hee notes Nope
that old black magic
has me in its spell, that old black magic that you weave so well

Romkocsa a'la MyungHee & Blackjack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal