HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2018.05.25.
Új staff a csatasorban! *-*KLIKK ;)
Amy

2018.02.14.
Vééégre meghallgatott az a bizonyos.. Részletekért Kit-KATT..

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Sharon Bartram
by Sharon Bartram Pént. Júl. 20, 2018 11:06 am

» Hiányzások
by Ville Deadman Wallow Hétf. Júl. 16, 2018 11:19 am

» Megosztanám...
by Danielle C. Portland Kedd Júl. 10, 2018 5:15 pm

» Fekete vitorlák
by Gloria "Sapphire" Salinas Kedd Júl. 10, 2018 7:29 am

» RocknRolla
by Raina Maddox Szomb. Júl. 07, 2018 11:51 pm

» Műsoron a kávé
by Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Júl. 07, 2018 7:45 pm

» Hit the lights off - Félelem és rettegés a metróban ragadva
by Henrik Ibsen Troy Pént. Júl. 06, 2018 7:14 pm

» Can't stand the silence
by Raina Maddox Hétf. Júl. 02, 2018 11:39 pm

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Gloria "Sapphire" Salinas

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Danny Doyle Haynes

Raina Maddox

Johanna M. Riley

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (30 fő) Vas. Május 06, 2018 3:19 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : körözött

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Hétf. Ápr. 16, 2018 7:20 pm

Szemez... Nem velem, de feltűnik a szemei útja.
Viszont nem ragad meg, annál inkább a kérdés, amire muszáj egy vigyorba fojtott sóhajjal válaszoljak.

- Kérdezz... lehet előbbre jutsz.. - dörgölöm végig a fejemet, nem mert zavar a víz, sokkal inkább csak kényelmes, aztán megcélzom a gatyám. Mert az az enyém, és tetszik.. nemtetszik, akkor is a magamévá teszem, és nem pazarlok időt, hogy egyszerűen kéregessek.
De ehhez is van megjegyzése...

Elvigyorodok... de egy szót se szólok. Csak repül a cucc, a másik meg mászik fel a lábamon, ugyanúgy ahogy lefele tette, ésmert nem azért vagyok itt hogy játsszam a kényest, az azért megakad, mi a követelése.

- Na miaz!?? Azt hittem nemtetszik.. - gombolom be a gatyám, nem engedelmeskedve a felkérésnek, elég volt abból egyszer is. - De tudod mit!? Majd ha fizetsz érte! - hajolok hozzá közelebb, elég közel, az ágy szélén megtámaszkodva hogy belenézzek a szemeibe, és rákacsintok.

Ellököm magam, de csakmert kell egy tiszta póló!

- Kösssz.. fejben tartom, már ha kéne... - túrom fel az egyik ajtós szekrényben a sporttáskámat és veszek ki belőle úgy.. mondjuk egy alig használtat.
Jóleszaz!

- De addig is.. - térek vissza hozzá, hogy ha útban van, félrelökdössem az ágy széléről, és úgy a csípője tájékán odaüljek. - Azt mondd, mivel üssük el az időt.. - és a szemeibe nézek. Hogy ötletek? Akadnak szépszámmal, a kérdés ő mennyire partner benne, de még messze az éjszaka, a késődélután, vagy akár amikor ez a kurva hőség már lerohadna, és épeszű lenne.. akár kitolni is az embernek az orrát.
Akár egy hideg sörre...

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Vas. Ápr. 22, 2018 8:10 am

Nevil& Sapphire

*Szemet forgatok a reakcióján, meg a nagy sóhaj előzi meg a visszavágást.* -Kérdeztem, de az nem jött be, hazudtál mint a kavicsokat simára mosó patak. *Hát igazam van, halljak meg! Elveszi a nadrágját én meg gondolatban nyálat csorgatok, tényleg olyan mintha egy magán Chippendale show-n lennék. És veszi fel túl gyorsan én meg nem lennék én, ha nem kérnék még belőle. De nem kapok. Fizetni meg! Cöhh…*-Hmmm….nem emlékszem, hogy ilyet mondtam volna.*Nézek el balra fel, kutatok a korábbi szóváltás emlékeiben, de nem találok olyat, hogy: „Nem tetszik amit látok.” Még a fejemet is ingatom jobbra-balra. *-Nem mondtam, egyébként meg fizessen a halál.*A „halál” már kissé rekedten hangzik, mivel érzem a lehelete melegét az arcomon. Túl sokáig gondolkodom azon, hogy magamra rántsam vagy se, elszalasztom a kínálkozó alkalmat és morgok egy okét arra, most nem kér a protekcióból. Ám legyen. Ha van még, elmarok egy újabb csokit és bűntudat nélkül harapok bele. Nem szoktam számolni a kalóriákat, és azon sem merengek el, hogy mennyit kell táncoljak azért, hogy most leerőszakolt cukor mennyiségből táplálkozó felesleges kilókat elégessem. Jön az magától. Vagy megy, egyszer csak….Hogy is mondják költőien? Kisvártatva…na igen, arrébb kell menjek, mert tol a túloldalra, ahol egyébként volt hely bőven, hogy letegye azt szép feszes fenekét, de neki rám kell tapadnia. Kérdőn nézek rá, már-már átbucskázik a fejemen a két szemöldököm. *-Meddig kell elüssük? És átmegyünk rajta visszafelé is vagy hagyjuk haldokolni?*Most komolyan tőlem vár ötleteket? Estig…míg emberi hőmérséklet nem lesz a mostani forróság helyett. Beleharapok a csokiba további válaszadás helyett. Izzadjon ő a gondolkodással. Persze lennének ötleteim, de most szándékosan szemérmes vagyok.*

Soha ne mondd, hogy soha

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Pént. Május 11, 2018 12:05 am

Nem is olyan ostoba.. SŐT! Csak egy vigyorra futja, mert útközben leköt a gatyám, legalábbis a visszaszerzése, de azért útközben eleresztem a következőt.

- Talán próbáld újra... - csak dünnyögöm, nem is igazán gondolom komolyan, vagy de!?? Jelenleg lényegtelen, a fontosabb hogy most, hogy akárhogy is, de telirakta a gyomrát, térjünk rá egy sokkal izgalmasabb kérdésre.

Őszinte vagyok, mert úgyszoktam. Kivéve amikor nem éri meg, csak figyelem, nézek bele azokba a naaagy barna szemeibe, de a szövegére inkább cselekszem.

- Ami azt illeti.. - húzódok hozzá közelebb, egyenesen, pont a szemeibe. Valamikor akkor, amikor az a falat csoki is lecsúszott. És ha van helyem, közben a két oldalán támaszkodom meg.. - Oda... vissza... velem lehet beszélni... - mosolyodom el - És a meddig... - marad egy rövid szünet - ameddig csak élvezetes.. - azzal ha nem szökik el, ráhajolok. Pont a szájára, és ha nem menekül, először óvatosan, majd a reakciójától mérten masszívabban kapok bele.  

but once you have to die

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Szomb. Május 12, 2018 7:32 am

Nevil& Sapphire

-A kérdezést? Mert akkor őszinte leszel? Tudod nem minden nőnek jön be a titokzatosság. A rosszfiúk igen, de a titokzatosság…*Ingatom a fejem. Nekem nem jön be. Az sosem jó, utálom ha nem tudok valamit. Abban viszont egyértelműen egyértelmű, hogy mit akar és abban őszinte, hogy el is mondja. Na persze hasonló virágnyelven mint ahogy kérdeztem. Ez tetszik. Nem különben a két karjának kalodájába zárva. Csak kapkodom a levegőt attól a nyers férfiasságtól amit rám borít a mosolyával együtt. *-Ühümmmm.*Másra nem futja, lehunyom a szemeimet, mert kezd fájdalmassá válni a bandzsítás ahogy az egyre közeledő szempárba nézek. Várom mikor ér az ajka az enyémhez. Óvatosan érdeklődő, én meg kíváncsi. Nem menekülök el, kóstolgatom. Nem rántom magamra azonnal, annál is inkább, mert van még pár nyitott kérdés ami válaszra vár. Két csók között, vagy csak egyszerűen eltolom magamtól nem túl messzire – még fogva amit fogni lehet, hogy a közelben tartsam – nézem az általam fényesített száját.* -Mennyire vagy felszerelkezve erre az útra?*Az, hogy nem találtam nála óvszert, még nem jelenti azt, hogy nincs is. A férfiak sokkal találékonyabbak ezen a téren mint a nők. Másrészt a nagy kutatásban, mert egészen mást kerestem, át is bukdácsolhattam a most kívánt eszközön úgy, hogy nem robbant a tudatomba. A végszót elszalasztja, kissé lemarad a köhécselni kezdő, és így a figyelmet magára irányító légkondi mögött. A pillantásom odaugrik, szemmel verem a készüléket, de úgy tűnik nem hatja meg.*

Soha ne mondd, hogy soha

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Szomb. Május 19, 2018 10:59 am

És beszél. Nem is ő lenne ha nem tenné, én mégiscsak egy kellemeset sóhajtok. Talán azért, mert az ééén fejem már sokkal előrébb jár. Terveken. Olyan terveken amit lefogadom, megejtve mindkettőnk csak jól jár.
És már cselekszem is.

NYERT!
A helyzet.. a szituáció.. az ösztön. Úgy látszik mégse gondolkodunk annyira különbözően, és ahogy a szája fordul, az enyém egyre erőteljesebben kap bele, anélkül hogy lerohannám.
Nem török rá...
De aztán mégiscsak eltol.

Nem messze, de épp eléggé ahhoz hogy a szemeimbe nézzen és legyen nyilvánvaló, hogy van még közlendője.
Én meg nemellenkezem.
Inkább elvigyorodok.

- Csak nyugodj meg... Tökéletesen.. - de akkor az a valami beleköp. A zúgás. Egy olyan zúgás, ami más esetben egy pillanatig se érdekelne, most viszont úgy néz ki, hajlamos derékba törni mindent.
Legnagyobb bánatomra...

Felsóhajtok, de csak miközben elhúzódom. Én se olyan messze, de persze az is benne van a pakliban, hogy nem engedi el a pólómat. Én lennék csak a legreményteljesebb.
De ennek ellenére nekem is van mit mondanom.

- Ahogy elnézem viszont hamarosan nem csak rajtam múlik hogy forróvá váljon a levegő.. - örömteljes? Igazából sokkal jobban csípem ha az egymáson csúszó testek gyenge hideg szélben siklanak, de úgy látszik ezúttal a légkondival kell versenyre kelnem.
Háttt.. ne hagyjunk sok elsőbbséget!

Ezért ha nem beszél, ha nem tol le, vagy nem adja jelét hogy ennek itt vége, megint a szájára hajolok.

but once you have to die

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Csüt. Május 24, 2018 6:10 am

Nevil& Sapphire

*Na persze a megjegyzésem nagyot koppan a falon érdeklődés híján, mivel Mr. Smith-t már egészen más foglalkoztatja. Nem kifogásolom. Láthatóan és pillanatokkal később érezhetően is, belemerül a férfi ösztön kiszolgálásába, nem különben az enyémbe, meg a számba. A mi a lényegi kérdést illeti, meghallgat. Válaszol. Már éppen újabb kérdést tennék fel arra nézve, hogy _neki_ mit jelent a tökéletesen felkészülés, mikor a légkondi diszkrét köhhintésekkel adja tudomásunkra, hogy meglehetősen magányos még így a mi társaságunkban is, és a figyelmünket magára összpontosítja. Tekintetem a szabotáló készülékre rebben, ujjaim szorításában kiütközik az általa érzett enyhe dühöm. Mr. Smith elhúzódik, de nagyon messze nem tud, mivel a pólóját még fogom, az anyag a kezemben csúcsosodik ki, vízszintes sátrat emelve a vágyott mellkasra. *-Áúúúcccs! Beleheljük a szobát?*A hangsúly bizonytalan, még én sem döntöttem el, hogy a lehelésre vagy a szobára fókuszáljak-e és az sem egyértelmű, hogy várok választ a kérdésre. Mindenesetre ha akarok valamit, azt gyorsan kell, mielőtt még kígyó nyálkásra izzadunk. Ebben egyet is értünk, nem lacafacázik, ott folytatja ahol abbahagyta, én meg nem ellenkezem. Míg odafent elvagyunk egymással, megpróbálom kibontani a csomagolásból amit olyan gyorsan magára vett. Először felül, aztán alul.*

Soha ne mondd, hogy soha

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Csüt. Május 24, 2018 6:22 pm

Szövegel... de a szavai nem ellenkezést sejtenek. Így hát én se fogom vissza magam, újból ráhajolok, és ahogy félbeszakadt az előbbi menet, ugyanott folytatom.
A kezei.. valahol félúton lehet hogy elengedik a pólómat, ki a tököm figyel, de tetszik ahogy türelmetlenül hámozni kezd, és ha kell, hát vigyed, én se ellenkezve adom magam.
Repül a cucc, valahol az átellenes részen ér földet, de a kezei máris a gatyámnál matatnak. Nem mintha én ne szeretném, de a szájába vigyorogva elszakadok.

- Lassíts... ne kapkodjuk el.. - nevetek a szemeibe, ahogy ha útközben nem akadályozott meg benne, a csuklóit már sikerült a feje mellé szorítanom a párnán.
Kivééééveee, haaa...

Ráhajolok, csak alig négyzetcentikre a szájától.

- Van idő bőven, nincs kedved kihasználni!?? - és újra rá hajolok, a szájára, de alig csak egy hosszú csókot nyúlok le.
Ha ficánkol, ekkor engedem el a kezeit.
És a nyakára térek..

but once you have to die

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Vas. Május 27, 2018 12:49 pm

Nevil& Sapphire

*Elengedem magam mellett a saját kérdésemet és inkább azzal foglalkozom amivel jobban esik. Jelenleg a gyorsan és nem túl körülményesen felvett pólót szeretném megint a földön tudni. Az nem tűnik fel, hogy mindeközben az én ruháimnak még a közelébe sem megy. Ráérős? Ínyenc? A számba nevetett mondat….nos, nem bosszant fel csak még türelmetlenebbé tesz, holott nem vagyok én ilyen „essünk neki és had szóljon” típus. Na de a légkondi. A halott légkondi. *-Szeretném letudni mielőtt nyálkásra izzadunk.*A magyarázat rögtön jön, de nem vág a szavamba hanem inkább tettleg akadályoz. Nem mondom, hogy nem izgató. Elkapnám újból a száját a számmal, vagy akár a fogaimmal, de míg a kezeim lefeszítve vannak, elég bajos a fejemet akár fél centivel is feljebb emelni, ő meg persze, naná, hogy nem hagyja magát.* -Ugye nem vagy perverz szadista?*A csók nem erről árulkodik, de láttunk már karón varjút, de azt hiszem…mikor megint szót kapok…*-Ezt kérdezni már késő.*Kificánkolom magam a szorításból. Hogy a kérdésemre engedett el vagy mert szabadulni vágytam, nem tudom. *-Nincs már váltóruhám…és nem akarom összeizzadni. Levennéd?*Közben elkap a vágy és a kéj amit a nyakamon hagyott csókok gerjesztenek. *-Utána addig húzhatod az időt ameddig akarod.

Soha ne mondd, hogy soha

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Pént. Jún. 22, 2018 5:34 pm

Elvigyorodok...

"Letudni..."

Oké, madárkám, de te se fogod megbánni...

Persze mindezt max a szemeim közvetítik, a szám most nem arra van kihegyezve hogy beszéljen. A nyakának kellemes bőre sokkal inkább hívogat, és eszemben sincs ezt nem a nyelvemmel is jutalmazni.
Más kérdés, kinek a jutalom!

Izeg.. vagy mozog, annál jobb, annál érdekesebb, de megint be nem áll a szája. Belevigyorgok a nyakába mellette.
És valamikor ekkor engedem el a kezeit.

- Semmi olyan nem lesz amit nemakarsz. - ezt csak a szemeitől alig néhány centire szövegelem, de máris mozdul.. Úgy látszik megint van válasza, és én lennék a leginkább meglepődve ha nem lenne!
De nem kell sokat kérnie, SŐT! Követelnie se, a következőben a felső cucca alá nyúlok ~ akármi is az ~ és olyan hirtelen rántom le, hogy még ellenőrizni is elfelejtem nem e akadt bele füle... nyelve... újra a nyaka a kitűzött cél...
Csak már egyre lejjebb csúszok nyelvvel a dekoltázsán is, ahogy kényelmesen fölé helyezkedem.

but once you have to die

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Hétf. Jún. 25, 2018 6:32 am

Nevil& Sapphire

* Általában olvasok az emberekben, de mos valahogy nem inspirál ilyesmire a beszédes tekintet, vagy a vigyorgás, amit jobbára csak érzek és nem látok. Meg kell elégedjek a néma leventével, akinek lassan de biztosan lefejtődnek az ujjai a csuklómról. *-Ó, ez megnyugtató!*Belebandzsítok a szemeibe, túl közel van…ne legyek telhetetlen. A szobának ideje sem volt lehűlni, a forróság gyorsan jön, mi meg még leheljük is elég intenzíven. Mielőtt még csöpögősre izzadnám a ruhám, le kell kerüljön rólam, nem beszélve a gyűrődésekről, viszont sokkal izgalmasabb ha nem én veszem le. Viszont fájdalomtól mentesebb.* -Áúúúú! A fülem…a hajam….*Sorolom az inzultált testrészeket a bántalmazásuk sorrendjében, aztán valami más jön miután a pólóm már nincs képben, és az sokkal kellemesebb. Egye fene, eltekintek a vad vetkőztetés következményeitől.* -A nyakam…hmmm…*Már csendesebb vagyok és galambhangú, az iménti megrángatott bajuszú oroszlán a sarokba kényszerül. Egyre lejjebb vándorol, én meg nézem, mert valahol azért vizuális típus vagyok, de csak egy pontig, az viszont még nem ütötte fel a fejét. Ujjaim belemarkolnának a hajába, de az neki nem sok van, hogy meglegyen az illúzió, amennyit csak tudok két ujjam közé csippentek és húzom jobbra vagy balra, hogy ne a völgyben vesszen el hanem a dombon. Jelzem, hogy egy póló még nem csinál nyarat, megismertetem a női alsóruházat furfangos kellékével, majd lejjebb is nyomom-húzom a fejét, hogy tudja mennyi dolga van még amit sürgősen el kell intéznie. Mindeközben remélhetőleg nem csak hangosan jár a szája. *

©️

Soha ne mondd, hogy soha

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   

Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4