HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chat

a város
Latest topics
» My way - my moves
by Dr. Jake Gryzminski Today at 3:20 am

» Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:15 am

» Pozitív végkifejlet
by Vincent Morris Belvedere Today at 3:09 am

» I need to know now
by Paul Harrison Today at 2:44 am

» A bácsié a tappancs?
by Ragnar Gainsbrock Today at 2:38 am

» Lélekjáték
by Nick Lane Today at 2:29 am

» Világképek karambolja - In flagranti
by Jerome Brightman Today at 1:57 am

» I think this is the beginning of a beautiful... Holy shit!
by Thomas J. Jefferson Today at 1:51 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Raina Maddox

Nick Lane

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd. Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTéma: Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)   Szomb. Júl. 15, 2017 12:27 am

- EZAAAAAAAZ! - hördülök fel a visszapillantóba nézve ahogy látom az utolsó GMC is lefut az útról és már borul is a dűnékre. - Mindig tudtam hogy isteni ez a nő... - és vigyorgok. Egyenesen a szélvédőre, de nem érdekel Gabriel mit tetvészkedik a hátam mögött. Az előzőt ő szedte le. Az se volt rossz lövés.

- Talán most már szabad az út.. - vágódik be mellém az ülésre, én meg felé csak egy kóborat pillantok.

- Bízzunk benne! - még egy pillantás, aztán ahogy már ráérzek a győzelem ízére, hirtelen nyomom be a kazettást!

A zene.. üvölt... Messzire hangozza a sivatagi hőségben, a homlokomról víz csurog. Valamikor ekkor tér be mellénk Grace, a fekete GTR-el, én meg a lehúzott ablakon át lenézek a szemeibe.

- Mindig tudtam hogy Rád kell bízzam a piszkos munkát! - és vigyorgok. De hogy mit hall belőle... A tőlünk üvöltő dallamokat biztosan, ahogy a kamion szélvédőjén ritmusra játszik a visszapillantóról lógó feszület, és én már most tudom hogy megint MEGSEGÍTETT!
Pedig sose hittem az ilyen hülyeségekben...

Vegas külső határát elérve már némileg visszaveszem a sebességet. Grace is képben van, nem lenne jó most bukni a szajrét, még a tábla előtt behúzódott elénk, és most készségesen adja a megengedett sebességet.

A kijelölt találkozási pontot elérve, a kormányt lassan tekerem be. A dög felhördül.. de csak egy magasított padka áll ellen, a következő gázlökéssel simán átugratom és már kanyarodok is rá a tátott kapukkal álló raktár közepére ahol két.. egy cseppet se feltűnésmentes sötétített Chrysler áll.
Egy percig se gondoltam hogy maga az atyaúristen jönne ellenőrizni a terepet, mindig is jobban szerette a kutyákat.

A motor leáll, Grace is behúzódott valahol mellénk/mögénk, leugrom a sofőroldaliról.
A zene még mindig szól, már alig, és a felém kilépkedő öltönyös fintorogva néz a szemeimbe.
Nem tetszik a győzelmi himnuszom??
De csak a szemöldököm emelkedik a levegőbe, a következőben torkot köszörül és a zene elhallgat.

- Áru leszállítva. - és már érkezik is mögém Gabe, hátvédnek, ahogy valószínű a következőkben Grace is idelépked, hisz együtt, partnerként csináltuk ezt végig.

És MEGCSINÁLTUK!!!!

Vissza az elejére Go down

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : autószerelő

TémanyitásTéma: Re: Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)   Szomb. Júl. 15, 2017 1:32 am

Egy akkora testet, mint amekkorát a kamion cipelt, nehéz lett volna szem elől tévesztenem. Még akkor is, amikor a seggüket védtem... Gabriel tökéletesen célzott, Vincent pedig jól választott. Még akkor is láttam őket, amikor már mögöttem voltak, miután egy intéssel beelőztem őket. Ideiglenesen, mert amikor a megbeszélt helyre érkeztünk, a kamiont, vele együtt a két férfit ismét magam elé engedve állítottam le a motort. Nem azért, mert úgy gondoltam, bármelyikük is a főnököm lenne, egyszerűen magamban bíztam mindig is a leginkább. Az én reflexeimben, abban, hogy olyan helyzetben is megállom a helyem, amikor mások már pánikban törtek ki.
Csak két pillantás.. a visszapillantó tükrökbe, hogy ténylegesen is tiszta terepet lássak, és már szálltam is ki a Nissan-ból, kicsivel később, mint ahogy a fiúk tették. Menet közben az anyósülésre fektetett Glock-ot elpakoltam a combomra erősített tokjába. Az ajtót magam után becsuktam, és ha már a fiúk ott elöl megálltak az öltönyös Man in Black-kel szemben, felcsatlakoztam, de egyelőre nem szóltam. Kár lett volna azt kérdezni egyből, hogy a szállítmány tulajdonosát miért is nem látom. Vagy hogy merre van a pénz. Leginkább azért csináltam ezt az egészet, mert biztos voltam benne, hogy azt a konténert nem előttünk fogják kibontani.
- Van esetleg még valami? - érdeklődtem aztán mégis, elnézve a terepet.. Mindenhol nyílt tér, sehol egy beláthatatlan kanyar, vagy épület. Helyes.. az elmúlt két napban sem építtetett ide Corvin. Akkornemhalunkmeg! És.. mehettem vele ebédelni, ami sosem volt rossz terv. Még az ember lánya is megéhezik olykor.
- Ellenőriznem kell, hogy sértetlen-e a szállítmány. Ha igen, akkor természetesen megkapják az ígért összeget. Volnának olyan.. kedvesek, hogy kinyitják a kamiont? - érdeklődött Mr Pingvin, a kedves jelzőt cseppet sem pozitívan értve, de nem hibáztattam. Az a pénz, amit kapunk, megért egy lemeózást. Vincent-re néztem, remélve, hogy ő is a minél előbb való lelécelésben hitt. Na meg Gabriel.. Ő sem tűnt úgy, mint aki kotlós tyúkként akar maradni a.. dologgal.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTéma: Re: Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)   Hétf. Júl. 17, 2017 3:33 pm

"Van esetleg még valami?"

Grace hangja oldalról, én meg csak egy jobbos, gyors pillantásra szemlélem, a figyelem már újra a fickóé. Nem tűnik túl jókedvűnek.

"Ellenőriznem kell, hogy sértetlen-e a szállítmány. Ha igen, akkor természetesen megkapják az ígért összeget. Volnának olyan.. kedvesek, hogy kinyitják a kamiont?"

- Hogyne! Mindent ellenőrizhet.. - a megszokás nagy úr, mégse gondolom hogy a nyílt kiírás után Corvin megkockáztatná, vagy úgy egyáltalán megkockáztatná hogy fizetés helyett lelövessen, ő nemazafajta.
Ezért jobb üzletelni pénzes seggfejekkel...

Megindulok a gép fara felé, minden szívbaj nélkül fordítok hátat. Nincs mitől tartanom, ha mégis lenne, Gabriel és Grace tökéletesen tartja a terepet és az egész kulcsa a bizalom.
A.. társaidban.

- A golyó ütötte lyukak ne zavarják össze, volt egy kisss.. ellenállás.. - részletezem - de a maguk érdeke hogy remélhetőleg belül golyóálló a cucc. - Kintről.. tökéletesen úgy tűnik mint egy mezei.. semmiben sem különböző konténer. De belül.. A számok (sorszámok) rejtették a kincset, és ha valaki valamit elbaszott, az nem a mi lelkünkön szárad.

Megállok a farnál.

- A számzár a maga reszortja. - intek a legvadabb sci-fi filmekbe illő rejtett technológia felé, amit, ha akarok se tudnék kisilabizálni, de éppenséggel a pénz engem jobban érdekel.
Rám néz.. én meg másodikra észbe kapok, hogy azt várja forduljak el.
Megforgatom a szemeimet és megteszem.

Hangos pittyegés hallatszik, visszaszámlálás vagy különleges dallamok, de maga a MESE!
Azután a fickó úgy néz ki mindent rendben talál, vagy legalábbis csak hallom ahogy leugrik, vissza a földre.
Csak ekkor fordulok vissza.

- Nemmegmondtam? - és széttárom a kezeimet.

- És most jöhetnek a piszkos anyagiak. - ha megindul előre - és ha Grace nem avatkozik közbe - csatlakozva a többiekhez, követem.
Az egyik Chryslerbe bújva mar elő két táskát.
EZAZ!
És egyelőre semmi nem avatkozva közbe, masszív léptekkel tart felénk.
A mai lesz életem szerencsenapja!
Hát még a klubbé...

Past

&

Present

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : autószerelő

TémanyitásTéma: Re: Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)   Hétf. Júl. 17, 2017 11:12 pm

Megindult Mr. Pingvin Vincent után, és csak egy pillanatra feszült meg a testem, a mozgásukkal párhuzamban fordult a testem, de nem követtem őket. Inkább még egyszer körbenéztem, de még mindig semmi. Biztos voltam abban mégis, hogy Corvin minden egyes lépésünkről, lélegzetvételünkről tud. Sejtettem, hogy ha már ekkora összeg üti a markunkat, nem fogja egyetlen pillanatra sem kihagyni azt az előnyt, hogy mindent tudjon. Még akár azt is, hogy jelen esetben milyen pulzusunk volt. Paranoia? Dehogy!
Vincent hangja időről időre megtörte a csendet, és ahogy ismét megjelent a szikár teste, igen, megnyugodtam, egy kissé. Még hátravolt az a rész, amikor megkapjuk a vágyott összeget. És ameddig innen élve - és épségben - nem húzunk el a fenébe, addig nem is leszek teljesen nyugodt.
Mr. John Doe úgy mozgott, mintha övé lenne az egész sivatag. Otthonosan, halál nyugodtan és érzelemmentes képpel, ami irritált. Corvin hogy volt képes ezt.. vagyis őt alkalmazni? Valószínűleg vele nem fog soha egy jókedélyű ebédet elfogyasztani. Inkább arról szólt volna az ő ebédjük, hogy kit is kell likvidálni. Még a gondolatra is kirázott a hideg, és ez rossz pont. Az elgondolkodásomnak az volt a vége, hogy Vin már jóideje állt tőlem nem messze. A férfi meg bemászva félig az autóba és az a két aktatáska a kezében olyan volt, mintha azzal született volna. Gyűlöltem az ilyen figurákat.
- Mr. Corvin elégedett a munkájukkal - ismét megszólalt, én pedig lassan fújtam ki a bennrekedt levegőt. - Tisztes összeget ígért, és mindig betartja a szavát - folytatta, mire módszeresen a lábfejeit néztem. Muszáj mindegyiknek ekkora seggnyalónak lennie? De persze ezt csak nem mondhattam bele a képébe, még a végén kötegelt pénz nélkül maradunk. Inkább csak kényszeredetten elmosolyodtam.
- Ha ön is látni akarta, amit kap, cserébe legyen oly.. kedves, hogy kinyitja az egyik táskát - ezt már én mondtam, egészen halkan, egyáltalán nem fenyegetően. Arra a célra itt volt Vincent - tudva, hogy mennyire kíméletlen tudott lenni, senki ellenségének nem akartam őt. Ahogy Gabriel is tökéletesen helyt állt a munkában, ezért benne sem kételkedtem, hogy a pillanat törtrésze alatt cselekedni sem lenne rest.
- Hogyne, ez természetesen, Miss Reed - a mosolya inkább úgy hatott, mintha épp most dobott volna be egy kígyóverembe, de nem érdekelt. Nem az ő seggében voltak puskákkal. Nem érdekelt, ha a két kis ujját meg kellett mozdítania. Megérdemeltük és pont. Az ujjaival a csatokért nyúlva megemelte az egyik táska fedelét, kérdőn nézve felém. Egy pillanatra néztem Vincent felé, hogy vajon ő is kíváncsi-e, mit kap, részemről nem izgatott az sem, ha esetleg ő nem akarta volna látni a részét. Bíztam volna Williamben? A fizetséget illetően igen. Csak egy biccentést engedtem meg magamnak. Részemről rendben volt az üzlet. Shane pedig.. hamarosan egy kisvonattal fog gazdagodni, és már ez mosolyt csalt az arcomra. Halovány, alig-mosoly volt csak, de igazi.
- Mr. Belvedere? Ön és a partnere is látni akarja? - nézett Gabriel felé is az öltönyös férfi.
Nem mehetnénk már végre? Bőven elfért a pénz még mellettünk az autóban. Bárkit, bárhol kipakoltam volna, csak azt a két címet kértem volna el, mint hű taxis. Legalábbis ami Vincentet és Gabrielt illette.

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTéma: Re: Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)   Today at 3:15 am

"Mr. Corvin elégedett a munkájukkal. Tisztes összeget ígért, és mindig betartja a szavát"

Propagandaszöveg... Ellenállok a késztetésnek hogy fordítsak a szemeimen egyet, helyette egy percig nem veszem le a táskáról. Az egyikről.. Ami az enyém...

A megérdemelt jutalom már alig centiméterekre tőlem, amikor újra Grace az aki megszólal.
Ránézek. Csak egy rövid, szinte észrevétlen percre, ám aztán várom a reakciót. Corvin nem hülye... Még ha egy seggfej is, nagyon jól tudja hogy ha átver, nem menti meg a bosszúmtól az arany palotája. Grace viszont mindig is a tökéletesség híve volt...
Nyílik a táska, és az én szemeim csak futólag futnak át az összegen, ez.. nem az én dolgom.
Annál inkább a másik.

- Kösz, nemszükséges. A főnöke úgyis tudja hogy ha csak egy cent is hiányzik, megtalálom.. - kacsintok rá, a kiafenetudja honnan szalajtott seggfejre, de ő se úgy tűnik mint aki megrökönyödik. Vagyis bennfentes.
A táskáért nyúlok és meg is kapom.
Közvetlenül Gracie után.

- Öröm volt Önökkel üzletet kötni..! - adom meg a módját, a faszkalapnak is, na meg előre, a Chrysler sötétített üvege mögött futó kameraképbe.
Corvin-Corvin, tényleg azt hitted nemveszem észre??

- Legyen máskor is szerencsénk!
- egy szalutálás a képnek és már meg is fordulok. Gabriel tart velem. Bízom benne Grace is, hisz a GTR-ig menetelve van még neki mondanivalóm.
Csakúgy mint Gabrielnek.

Past

&

Present

Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal