♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Tegnap 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_lcapIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Voting_barIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_lcapIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Voting_barIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_rcap 
Robert Holmes
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_lcapIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Voting_barIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_lcapIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Voting_barIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_lcapIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Voting_barIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_rcap 
Admin
Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_lcapIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Voting_barIpiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Grace Reed

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő
Location : Las Vegas
Posts : 96

#26TémanyitásTárgy: Re: Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)   Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 09, 2017 11:12 pm

Már nyitottam volna a számat ezekre a szavakra, de egy mosolyba fulladó sóhajtás lett csak végül, amit kiengedtem. Nem, nem fogom lerombolni ezt a pillanatot. Nem, nem fogom elutasítani, sem pedig ennyi év után kimondani mindazt, miért nem látja már ezt a mosolyt..
- Ne csináld - maradtam csak meg ennyinél, hangomból hiányzott a feddő él, a figyelmeztetés.. helyette a mostani jókedv formálta ezen szavaimat. Hogy komolyan gondoltam-e?! Igen, a lehető legteljesebb mértékben, úgy gondolva, hogy erre a mosolyra már soha többé nem lesz szükségünk. Sem neki, sem pedig nekem.
Nem mondom, hogy nem lepett meg ez a döntése, még ha reális, átgondolt is volt mindez. Épp, hogy csak felöltözik, és már mehet is. Spórolt. Energiát, időt, pénzt. Megforgattam a szemeimet a saját gondolatmenetemre.. Túúúlságosan is elüzletiesedtem hirtelen, amihez soha életemben nem fűlt hozzá a fogam.
- Oké, akkor hazaviszlek - nevettem el magam. Neki is jobb volt, hogy nem kellett még megkocsikáztatnia a pénzt. Tudta, hogy biztonságban hazaszállítom őt is, no meg a megérdemelt pénzét is. És ez volt a minimum. Ma mindketten megérdemeltük azt, hogy most nyugodtan itt ülhessünk. - Hacsak nem szeretnél máshova menni.. - szelídült mosolygássá az előző nevetésem, távol állva tőlem az, hogy bármit is kinéztem volna belőle. Ma túlságosan is jó kedvem volt, és egy-két kitérővel, kanyarral több, ezzel a géppel már nem számított.
- Van olyan nap, amikor nem dolgozol? Vagy még jobban belemásztál a munkába? - sosem szeretett a hátsóján ülni. Názni, ahogy peregnek a százasok.. a tízezrek a klubjában - a pultnál, a tánctérben, a hátsó részeken.. Mindig a profit volt a legfontosabb, a jó hírnév, a relatív tisztaság, és az a befolyás, amit az évek alatt épített ki a kapcsolatain keresztül. Mélységesen tiszteltem azért, amit elért, ahol tartott, még akkor is, ha akadtak néhányan, akiket személy szerint kitiltottam volna legszívesebben onnan, a klubból. De mindig is elismertem, hogy abban nagyon is jó volt, amit csinált. Lefogadtam, még mindig remekelt.
S csak egy fél fordulattal jeleztem a pincér kislánynak, hogy felkészültem a következő rendelésemre.. egy mentes víz.. Jót fog tenni.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#27TémanyitásTárgy: Re: Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)   Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2017 12:07 am

"Ne csináld"

.. És igaza van. Mit ér felhánytorgatni a múltat, mit ér feltépni régi sebeket, és a jelenre hozni olyan kimondatlan tényeket, amik megmérgezik a pillanatot. Sosem mérgezném őt meg...

Csak egy alig láthatót bólintok, és folytatom. Tovább... Tovább a kérdésre, és tovább a csekélynyi kiruccanót is mellőzve.
Én sem kívántam belemászni jobban.

"Oké, akkor hazaviszlek"

Még mindig őt figyelem. A száját.. a nevetését... de csak gyönyörködöm egy emlékben. Semmi több.
Már épp kinyögnék egy köszönömöt, mire helyesbít, én meg nem bírom tovább a komolyságot.

- Nem.. a klubnál tökéletes lesz. Kösz..! - és mosolygom. Még mindig a szemeibe, de már nem célom semmit sem előhozakodni.
Eddig sem volt..

Az újabb kérdés már az újabb kávém kavargatása közben ér.
Ráfigyelek, és hátrahagyva a feketét megdörzsölöm a képemet.

- Ami azt illeti csak akkor tartok pihenőt ha leruccanok.. - bökök fejjel az ő is tudja melyik irány felé - A ringbe. - a biztonság kedvéért egészítem - Még mindig kell néha hogy kitisztítsam a fejemet.. - dőlök hátra egy kiadós sóhaj folyományaként.

- Gyengeség.. - mosolyodom el. És az volna? Nemhiszem. Talán.. Van hogy néha úgy gondolom mindennek a legolajozottabban kéne mennie. De olyan is hogy belátom, én se vagyok tévedhetetlen, néha hibáznom kell.. Néha korrigálni, és olykor szünetet is tartani. Kéne...
De mi lehet nagyobb pihenés egy kiadós meccsnél!??

Semmi nem emlékeztet jobban az elmúlt időkre...
És szerettem arra emlékezni..

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Grace Reed

Grace Reed

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : autószerelő
Location : Las Vegas
Posts : 96

#28TémanyitásTárgy: Re: Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)   Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2017 12:56 am

- Oké - bólintottam, s ezzel lezártnak tekintettem a kit hova vigyek beszélgetést illetően. Magamat.. majd haza, bebújni Shane mellé, és magamhoz ölelni a kicsi, bújós testet. Másra sem vágytam jobban.
A kávé.. úgy tűnt, Vincent számára ez volt a második dolog, amit az életben ki nem hagyott volna egy nap sem. A szivarjai nélkül sem tudtam volna őt már elképzelni, és csakugyan, a kávé is hozzátartozott a mindennapjaihoz. Nem bántam. Inkább ez, mint az alkohol túlzott mértékű fogyasztása. Az arcának dörzsölése is csak egy kényszer momentum volt, egy olyan pótcselekvés, amit nem tulajdonítottam másnak, mint ami. Fárasztó napunk volt.
Bólintottam. Lassan. Pontosan emlékeztem azokra az estékre.. A múltban, amikor muszáj volt mennie. Amikor még egy tank sem tudta volna megállítani őt. Voltak alkalmak, amikor a gyomrom összeszűkült, de nem amiatt, hogy őt féltettem volna. Hiába tettem, amit kellett, őt sosem szerettem látni, ahogy péppé vert valakit. Vagy.. még rosszabb. Még ha ilyen is volt.
- Még mindig ugyanolyan gyors vagy? - élcelődtem vele, figyelmen kívül hagyva a gyengeség szót. Nem volt az. Szinte soha, és ha mégis, azt igyekezett olyan körökben kimutatni csak, ahol biztonságban érezte magát. Maga előtt. Most, elgondolkodva nem tudnám meghatározni azt az időt, amikor láttam volna őt elhagyni kicsit magát. Felsóhajtottam, elűzve a gondolataimból ezeket az emlékfoszlányokat. Nem volt szüksége egyikünknek sem arra, hogy nosztalgiázzunk. Veszélyes játék lett volna.
A kislány ezt a pillanatot választotta, hogy a kis köténykéjével megjelent az asztalunk mellett, ívesen rajzolt szemöldökével pedig engem méregetett. Egy mentes vizet kértem tőle csak, amit feljegyzetelt a papírtömbre. Valószínűleg túl sok lett volna megjegyezni azt a két erős feketét, egy vizet és egy cappuccino-t. Igen. Tényleg.
- Csak mert.. egy deka izmot sem vesztettél magadról. Látom - folytattam, ahogy a kislány ellépett. Igen, lehet, hogy most rajtam volt a sor, hogy egy kicsit dicsérjem. Igaz volt minden egyes szavam.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#29TémanyitásTárgy: Re: Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)   Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ipiapacs-tercsifercsi, ne írj reagot szétcsúszva.. ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-