HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)
by Josephine W. McAllister Today at 7:44 am

» Lélekjáték
by Nick Lane Today at 3:00 am

» Cordelia Webb és Nick Lane - Az első találkozó...
by Nick Lane Today at 2:55 am

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danny Doyle Haynes Today at 2:41 am

» Danny Doyle & Alex Montgomery
by Danny Doyle Haynes Today at 2:15 am

» Miss Boldrewood és Haynes - Az első lélegzetek...
by Danny Doyle Haynes Today at 1:37 am

» The homecoming
by Raina Maddox Yesterday at 9:08 pm

» Ráncfelvarrás művész módra. Melissa & Caelum
by Melissa Hobbs Yesterday at 10:16 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Johanna M. Riley

Amy Lynn Cooper

Vincent Morris Belvedere

Raina Maddox

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Bash x Cassie ~ Elhagyatott gyártelep

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Cassandra Matthews

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Bash x Cassie ~ Elhagyatott gyártelep   Kedd Aug. 15, 2017 5:24 pm

Bash & Cassie
Hangosan koppan a murvás úton bokacsizmám sarka amikor Bella maga után vonszol, egy nagyon rövid farmer nadrág van rajtam és egy kissé laza, fehér trikóval, fekete melltartóval, ében színű fürtjeim hullámosan omlanak a hátamra, ami leér egészen a fenekemig.
-Nyugi már, nem maradunk le semmiről sem,- forgatom meg a szemeimet amikor megpillantjuk már a kihalt gyártelep körvonalait a lenyugvó nap előtt.
-Ja, de nem akarom, hogy Enriccot megint lecsapják a kezemről, tudod milyenek ezek a hülye kurvák,- sziszegi mikor szinte már futnom kell utána.
-Nem tudom, hogy mit akarsz egy olyan pasitól akinek nem áll a cerkája,- kuncogok hangosan két lihegés között. Barátnőm hirtelen megtorpan, majdnem bele ütközöm, és szinte vicces látványt nyújt ahogyan cuki arckifejezése hirtelen haragossá válik.
-Ez nem vicces… és amúgy is csak pletykák, tudod milyenek a környéken…- sziszegi szinte az arcomba, mire én csak a vállamat vonogatom. Igazából hidegen hagy, hogy a fickó impotens-e vagy sem. Még csak pár napja, hogy haza jöttem Európából, talán egy hete, de máris balhéba keveredtem, ugyan már nem tudom miért, de már megakart verni az a hülye liba. Ha Aidan pont nem jelenik meg, akkor nem tudom mi történt volna, de mint a hős lovagom mindig ezt csinálja. Mindig akkor jelenik meg amikor éppen szükség van rá, bármilyen értelemben. Erre inkább most nem akarok gondolni. Scottie meghagyta, hogy ne merjem elhagyni a házat egy darabig, de nem volt kedvem a házban ücsörögni egyedül, főleg a nagyapáméban. Amikor megjelent a láthatáron Isabella, hogy jó páran bulizni fogunk a szokott helyen, hát gondolkodás nélkül pattantam fel. Bella nem is igazán jó barátom, sőt talán még a barát szót sem érdemli ki, inkább csak egy haver akivel jókat lehet bulizni, piálni és ő is imádja a gyorsulási versenyeket. Nem olyan mint Fleur, ő olyan mintha a nővérem volna, kiskorom óta ismerem és ő a legeslegjobb barát a világon, ha esetleg a helyzet úgy adódna és el kéne tüntetned egy hullát, ő örömmel lenne ott és segítene neked, szóval igen ő a világ legjobb csaja is. És ebben a helyzetben jól jön egy ilyen barát. Ugyan is azért léptem le Olaszországból mert a fickótól akitől szereztem a cuccot, kölcsönvettem némi anyagot, na meg pénzt. Nem mintha szüksége lenne egy olyan hapsinak rá, mint Ric, ugyan is dúskál az ilyesmiben. Enyhén szólva…. És most mielőtt sikerült volna Fleur-al eltapsolnom az összes pénzt amit csórtam, el lopták tőlem a cuccal együtt. A bátyám és Aidan nem is tud róla, szerintem ha tudomást szereznének, Scottie biztos hogy zárdába vinne most azonnal.
Végre megérkezünk a helyszínre már jó páran itt vannak, a felét ismerem is, Bella azonnal eltűnik az impotens fickó felé, ahogy megpillantja, újbóli szem forgatás a válaszom, majd elindulok egy ismerős arc felé. Adrian. A szomszéd srác, illetve a VOLT szomszéd srác, aki velem egykorú, és akivel együtt nőttem fel, ő is ugyan olyan rajongója az ilyen buliknak, versenyeknek és a rögbinek. Detto, mint én. Gondolkodás nélkül ugrom a nyakába, épp, hogy sikerül elkapnia. Majd azonnal az ölébe kap és szorosan ölel meg, boldogan viszonzom a meleg fogadtatást.
-Héé, elveszett bárány, mégis merre felé csatangoltál?- koppint az orromba vigyorogva, körülötte még három srác van itt. Mindegyiket ismerem, de csak látásból, intek nekik is mosolyogva.
-Hát erre is arra is, de élek,- mutatok még mindig vigyorogva magamon végig, majd össze húzott szemekkel kezdem méregetni és csak ekkor tűnik fel a motorház tetején lévő cucc, csíkokba húzva.
-Öhm… itt meg mi folyik? - ő pedig vállat von majd megpróbál arrébb penderíteni, de nem hagyom magam.
-Az ami nem a kislányoknak való, szóval húzd el a csíkot aranyom,- felvonom a szemöldököm, majd oldalra billentem a fejem. - Félsz, hogy a bátyám megtudja?- mire ő csak hevesen bólogatni kezd,- nos ez a mi titkunk marad, - kihívóan vonom fel a szemöldökömet majd szinte egyszerre hajolunk a kocsi motorháztetejére és kezdjük el szívni a port, utána a kezem ügyébe akadó whiskey-vel fokozom a hatást, imádom ezt, tudom, hogy nem egy nőies pia, de egyszerűen imádom.
-Mit szólsz egy versenyhez pancserkám?- lököm meg a vállammal őt.

music: valami ● notes: sok szeretettel :lovebomb: ● words: xxx ● ©

Sebastian Daniel Moreno

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Bash x Cassie ~ Elhagyatott gyártelep   Pént. Aug. 25, 2017 11:21 am

Cassie & Bash

A motorral besorolok a forgalomba, majd gázt adok, és a járművek közt cikázva suhanok előre. Nem akarok arra gondolni, ami történt. Szükségem van arra, hogy egy kicsit elengedjem magam, és átléphessek azon a bizonyos korláton, ami a nyugalmamat biztosítja. Feszültséglevezetésre lenne szükségem. Erre pedig három módszerem létezik. Szex, verekedés, verseny. Bármilyen verseny. És van egy hely, ahol ha nagy a szerencsém, mindhármat megkaphatom.
Nem telik sok időbe, hogy a régi, elhagyatott gyártelepre érjek. Városszerte tudják akik az éjszaka gyermekei, hogy hol vannak azok a gyűjtőhelyek, ahol egy kis balhé meg jókedv fellelhető. Mindig találunk valamit, amin össze lehet kapni, amiből versenyt kreálhatunk vagy épp halálra röhöghetjük magunkat. Nos, rám inkább az jellemző, hogy sodródom az árral, igen ritkán tulajdonítható nekem a kezdeményezés. Persze ez nem jelenti azt, hogy engem sosem kap el a gépszíj, mert ha ez történik, belőlem is kitör az állat, és akik ismernek, azok tudják, hogy az akkor jobb, ha menekül aki az utamba kerül. De legtöbbször azért inkább a versengésre szavazok. A magunk fajtának minden nap ajándék, jobb nem kísérteni a sorsot. Összefutok pár ismerőssel, és az unszolásukra benevezek a következő körre. Verseny van, az épületek körül öt kört meg kell tenni, különböző igen veszélyes akadályt megkerülve. Nem egyszerű, mert a kiömlött olajfolttól kezdve szöges deszkákig minden fellelhető közöttük, de nem is lehetetlen. Mindig változtatják a srácok, és épp ez benne az izgalmas, hogy sosem tudhatod, mire számíthatsz.
Odagurulok a többiekhez, de a sisakot le sem veszem, csak a plexit hajtom fel.
- Hey, Bash, már azt hittük nem látjuk ma a képedet. Merre jártál? - kérdezi Will. Magas, vézna srác, de ha bevadul, olyanná válik, mint egy terminátor. Hihetetlen kitartása van és a fájdalomküszöbe az egeket veri. Csípem, mert ráadásul vicces is. Elmosolyodok és kezet fogok vele, meg a többiekkel is.
- Á, tudod, hogy rossz pénz nem vész el. - intem le, és épp leállítom a motort, amikor Dave int a fejével.
- Nézzétek. Jönnek.
A fejem arra irányítom, amerre néznek. Valóban. Friss husik tűnnek fel a láthatáron. Egy régebbi, de szépen karbantartott alacsony kiképzésű, tunnigolt négykerekű közeledik, mellette és mögötte jópár motoros. Nem meglepő, vannak gyorsulási versenyek autóknak is. Ezek inkább arról szólnak, kinek erősebb az autója, a motorosok inkább az ügyességüket és a jó készségeiket mérik össze. A sötét éjszakában igazán látványos, ahogy bevonulnak. Az érkezésükkel együtt már neveznek is sorban a versenyre, ki egyedül, ki valaki mással a háta mögött.
- Izgalmas este lesz. Sokan neveztek ma. Nem félsz, Bash? - kérdezi a vállamat meglökve Dave. Felé kapom a fejem, és halvány mosolyt küldök felé és a barátnője felé. Ksenia régóta a barátaim közé tartozik, és örülök, hogy együtt van Davevel. Kicsit mindig úgy érzem, én hoztam össze őket. Jó rájuk nézni.
- Ugyan, Dave. Egyszer mindenkinek eljön az ideje, nem?
Mindenki megtalálja a maga helyét, a hangulat pedig egyre fokozódik. Még páran neveznek, de aztán lezárják és egy megafonnal bejelentik a verseny kezdetét, így még van időm pár alkatrészt ellenőrizni, hogy aztán a megadott jelre felcsapott plexivel a verseny helyére guruljak. A célvonalnál megállva oldalra pillantok, és ekkor egy ragyogó, világos szempár az enyémbe mélyed. Semmi mást nem látok a lányból, csak a sziluettjét és a szemét a bukósisakban. Egy pillanatra mintha megállna az idő, de végül elvonom a figyelmem róla és lecsapom a plexit. Ideje egy kis versenynek.

A hangjelzés után felbőgnek a motorok, kerekek csikorognak és füstölnek az indulás után. Szoros a verseny, az első ötven méteren hárman esnek ki a futamból. Középmezőnyben haladok, de nem kapkodom el, és ez tudatos döntés. Az első kör mindig arról szól, hogy a forrófejűek hibázzanak, hagyom őket sorban kihullani. A második, harmadik körben a legutolsó helyre csapódok, és ez sem zavar. Hallom a tömeget, hogy drukkol és röhög, de ez sem ingat meg a hitemben, hogy még mindig van esélyem. A negyedik körben pedig elkezdem felhozni magam. Nem figyelek másra, csak az előre. A fülemben dübörög a szívem, a hangzavarral vegyülve teljesen elveszi a külvilág zaját. Egyenként hagyom le a még bent lévő versenyzőket. Az utolsó kör felénél járok, mikor beérem a motorost, aki mellőlem indult. Ketten vannak a motoron, de a srác túlságosan vakmerő. Ahogy a közelébe érek, megpróbál lerúgni a motoromról. Meginog, ahogy én is. Felcsapom a plexit és dühödten villantom rá a szemem.
- Mit csinálsz, te barom? - üvöltök rá, és nem csak magam miatt. Mögötte a lányon a bukón kívül semmiféle védőfelszerelés nincs. Ilyen sebességnél ha elesik vele, akár meg is ölheti. Hagyom, hogy megelőzzön, de aztán utána iramodok. Újra megpróbálom leelőzni. Már látni a célvonalat. Méterekre vagyunk a végétől, fej-fej melletti haladásig jutok, mikor újra aljas húzásra szánja el magát. Elém vág, de olyan élesen, hogy összecsapunk. Nem tudom, a kerekem nem érintette-e a mögötte ülő lány lábát, de utolsó pillanatban próbálom elrántani a kormányomat. Ennek következtében pedig egy az egyben orra áll a motor, én pedig nem begurulok a célba, hanem szabályosan átzuhanok rajta és jónéhány métert pörgök is a tengelyem körül. Néhány pörgést érzékelek, a vállamnál éles fájdalom hasít belém, és csak remélni merem, hogy nem törés. Azt nem tudom, a srác és a lány nem borultak-e, de mire megállok, erősen szédülök és képtelen vagyok arra, hogy felálljak. Csend lesz egy pillanatig, súlyos, rémisztő csend, és nem tudom kinyitni a szemem. Fémes ízt érzek a számban, mikor valaki segítségért kiált. Azt hiszem nem ez lesz életem legjobb eredménye. De legalább, így vagy úgy, beértem a célba.

When you lose your way and the fight is gone, your heart starts to break and you need someone around now.
Just close your eyes while I put my arms above you
And make you unbreakable.

Vissza az elejére Go down

Cassandra Matthews

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Bash x Cassie ~ Elhagyatott gyártelep   Szer. Aug. 30, 2017 10:34 pm

Bash & Cassie

Együtt nőttünk fel Adriannal, a bátyámmal is jóban van, mióta nem csak egy kifejletlen tíz éves kölyök vagyok, hanem jól látható idomokkal rendelkezem amik jelzik nővé értem, Adrian fut utánam. De évek alatt rájött, hogy ha nem kaphat meg, akkor a második bátyám lesz, és úgy védelmez, mint Scottie. Ha feltűnik egy hímnemű egyed, aki elmúlt hetven éves, és még működő cerkával rendelkezik: nem engedi még a közelembe, megőrizve ezzel az ártatlanságom, holott mindketten tudjuk már tizenhat éves koromban eltemettem.
Most is látom ahogy búzavirágkék íriszei felcsillannak mikor meglát, hiába tetszem neki évek óta, soha nem tenne semmit, amíg én nem kezdeményezek, és tisztában van vele, hogy ez nem történik meg. Bár ő nagyon pozitív gyerek, ezért az utolsó pillanatig reménykedik. Hiába mondom, hogy kár… egyszer Fleurral is össze akartam hozni, hát nem igazán volt nagy sikerre a randinak. Ők ketten utálják egymást… de talán az ellentétek össze hozzák egymást.
A nyakába kap, magához szorít, már két éve nem láttuk egymást, és hiányzott a lökött feje, habár sokszor az őrületbe kergetett azzal, hogy úgy viselkedett velem, mint egy börtönőr.
-Kicsi Cassie, ez nem neked való hely, és amúgy is… mit keresel itt Vegas mocska között, mi van az újdonsült nagyapáddal, meg a fényűző életével?- bök oldalba, mire csak mérgesen pillantok rá. Tudja hova kell szúrnia, az biztos. De hát a legjobbtól, a bátyámtól tanult, nem is tartozhatna a szűk baráti körébe, ha nem lenne nagyszájú, a mi világunkban kellőképpen kell megvédened magad. Különben hamar alulról szagolhatod az ibolyát. Ezzel én vagyok a legjobban tisztában, azt hiszem…
-Ide születtem, itt érzem magam otthon, és ha a nagyapám lesz az elnök akkor is ide fogok tartozni… Scottieval együtt, bár őt leköti az üzlet. – és ezzel el is árultam miért lehetek itt.
Ez az idióta eszembe juttatta, hogy miért kellett vissza menekülnöm ide, Európából. És hogy miért szöktem meg. Imádom a bátyám, de már az agyamra, ment szerettem volna élni, élvezni az életet. De elé nem mertem állni, egy olyan dumával, hogy Olaszországba szeretnék menni. Nem engedett volna el, ezért az egyik unokatesót kértem meg segítsen, természetesen a Salvatore család minden körülmények között össze fog, a vér nem válik vízzé. Igaz minket már Matthews-nak hívnak, de ez csak egy név, ami nem rejti véka alá valódi kilétünket. Bár Európában sem volt minden tejfel, ami azt illeti. Az első pár hónap olyan volt, mintha a paradicsomba csöppentem volna. Több rokonomat is megismertem, a sulival csak minimálisan foglalkoztam. Inkább a bulikkal törődtem. Hamar megismerkedem a rossz társasággal, most sem volt ez másképp. Ric olyan mint az ördög, hamar a bűvkörébe estem, könnyen szoktam rá mellette a könnyebb drogokra, természetesen mindenáron megakarta kapni a testem, minden hajnalban csak húztam az agyát. A pénzt, amit én és Alessandra magunkkal hoztuk kezdett elfogyni mire lediplomáztam. Az enyém sokkal kevesebb mint az övé. Egy beszívott pillanatban eszeltük ki, hogy talán kölcsönözhetnénk némi pénzt és anyagot Rictől, mivel nála még a wc ülőke is aranyból van, nem nagyon fogja hiányolni. Hárman indultunk az akciónak, barátnőmmel együtt. De mire elértünk volna a határig el lopták a pénzt és a cuccot is. Tehát ugyan úgy nem volt semmi a ruhánkon kívül azt leszámítva, hogy egy befolyásos díler van valószínüleg a nyomunkban.
Amikor végre nyugodtan értem el Vegas határát, megkönnyebbülve toppantam be a kicsi lakásunk ajtaján, ami egyáltalán nem úgy nézett ki, mint ahogy két éve itt hagytam. De az igazi meglepetés nagyapám személyében ért. Aki közölte, hogy felkarolta a bátyámat, most neki dolgozik, és mint kedvenc unokái vele lakunk. Jól a képébe olvastam volna, de úgy is elhurcolt volna. Nem hagyták volna hogy egyedül éljek. Meg nem voltam hülye, Enricco Papa az olasz maffia helyi vezetőségébe tartozik, így elég befolyásos valaki, kell a védelme. Ha Ric ránk találna, igaz, hogy hülyeséget csináltunk, de az élni akarás bennem is buzog. És ki tudja…. talán olyan parancsnok, mint ahogy apa írta le.
Hát az első órában rájöttem, hogy tévedtem,hamar adott mellém egy testtőrt. Majd közölte, hogy szeretné, ha valami mást is tanulnék, ami az ő hasznára is válhatna, mondjuk menjek el ügyvédnek…. vagy ilyesminek. Tök idióta, ha azt hiszi irányíthatja az ÉN életemet, mert ez nem így fog ám működni. A testőrt ki tudtam játszani, ezért lehetek most itt, szóval addig kiélvezem a helyzetet…. amíg lehet.
Mielőtt Adrian észbe kaphatna már a motorháztetőre húzott csíkok közül fel is szippantom az egyiket, majd jókora Johnnie Walkerrel öblítem le. Mire haverom csak nagy szemekkel pislog.
-Mi történt veled odaát? Nem mintha szende kislány lettél volna, de megváltoztál…- jelenti ki úgy, mint akinek még csak most tűnne fel a dolog. Akarom mondani neki, hogy jó reggelt, lustaság, de látom, hogy egyre több motoros és négykerekű kezd felsorakozni a start felé. Végig száguld az adrenalin a vénámban, mikor a feltett kérdésre nem felel, már indulok is keresni egy üres motort.
-Hékás, kisasszony, hova ilyen nagy igyekezettel?!- kapja el a karomat erősen, mire én csak nagy szemekkel pislogok rá egy pillanatig. Majd dühösen rántom ki a kezemet az ujjai szorításából.
-Mégis mit gondolsz? Beszállok én is a versenybe, nem gondolod, hogy kimaradok belőle!- egy pillanatig farkasszemet bámulunk, majd fel kap két bukósisakot, az egyiket a kezembe nyomja, a másikat felveszi. –Nem gondolod, hogy hagylak egyedül vezetni. A másod kapitány lehetsz, Cicuska, de nem fogom hagyni, hogy megöless a bátyáddal, és ha hagynálak versenyezni… akkor ez lenne. – Hát jó, most az egyszer, de legközelebb nélküled fogok ülni, tök egyedül kishaver. – közlöm vele ridegen.
Majd felveszem a sisakot, hosszú fürtjeimet, elrejtem a sötét sisak alá, majd felülök a háta mögé, de az az igazság, hogy nem igazán érzem jól. De megelégszem egyelőre ezzel, az éjszaka még hosszú, csak most kezdődik, lesz még alkalom…
Besorolunk pár motoros közé, utánunk érkezik még valaki, nem nagyon emlékszem rá, nem hiszem, hogy két éve is ide járt volna. Vagy csak rossz a memóriám, oldalra pillantok csokoládé színű íriszei rabul ejtik jádezöld szemeim, pár pillanatig csak bámulunk egymás szemébe. Majd a hangjelzés véget vett a pillanatnak, a motorok nagy hangzavar után indulnak el. érzem Adrian testtartásán, hogy ő is észrevette és nem tetszett neki a dolog. Ahogy kerék csikorgatva indul el sötét porfelhőt hagyunk magunk mögött. Nem szólok semmit, nem is értené, inkább a száguldással foglalkozom, élvezem az adrenalint, aminek a függője vagyok.
A srác le van maradva, de az utolsó körnél érbe minket, most Adrian megakarja mutatni, hogy ő jobb, nálam akar bizonyítani, ez már biztos. Ahogy mellénk ér, olyat tesz amin én is meglepődön, megpróbálja lerúgni a motorról. Minek következtében ő is, mi is megingunk, ha nem lennénk a motoron behúznék egyet neki. Újra megtalálja az egyensúlyt, most még jobban rá kapcsol, már ha ez lehetséges, a szél majdnem lefújja a sisakot a fejemről… nem lehetséges de így érzem. Majdnem bent vagyunk a célnál, a srác újból feltűnik, Adrian hirtelen vág elé, hangos sikkantás hagyja el ajkaimat ahogy egymásnak ütközünk. Felborulunk a motorral, egy pillanatra elsötétül a világ. Érzem ahogy a beton felhorzsolja a jobb combomat, lassan szivárog a vérem, a sisak bereped, ha nincs rajtam beverem valahova a fejem. Minden részem sajog, de nem tört el semmim. Az ütés nagy részét Adrian vette fel, valaki segítségért kiállt. Nagy nehezen tápászkodom fel, látom, hogy Adrian sántít.
-Te barom állat, mégis mi a franc bajod lett?!- kiabálom túl a hangzavart, majd hátra pillantva látom, hogy a pasi nem mozdul. Gondolkodás nélkül akarok elindulni felé, mire az az idióta megint lefog.
-Hé mit képzelsz, hova mész?- sziszegi mérgesen ahogy ránt egyet rajtam, mintegy jelezve: kövessem. de én kirántom a csuklómat.
- Mit gondolsz? Megnézem, hogy nem halt-e meg! Bár neked kéne, a te hibád ha mégis,- jelentem ki majd elindulok felé.- Nem! Nem mehetsz oda, elhúzunk, mert mindjárt itt vannak a zsaruk, és ő az ellenséges bandához tartozik, a kolumbiaiak kartelébe tartozik.
-Mond a koko az agyadba ment fel? Nem fogom itt hagyni, felőlem húzz el, én maradok!- káromkodik egyet, majd követ. Mire oda érek ledobom a fejemről a sisakot, amúgy sincs rá szükségem már rá.
Letérdelek hozzá, a felszívott kokain még nem teljesen felhősítette el az agyamat, így tudom mit kell megnézni. Megnézem a pulzusát, még van, nem merem le venni a sisakját. De a plexit felhajtom, és óvatosan megmozgatom.
-Hé, hé jól vagy? Mond… hogy jól vagy, kérlek mondj valamit, vagy csak… nyisd ki a szemed,- kérem tőle, és remélem, hogy nem fog itt meghalni. mert akkor kinyírom az idiótát, Adrian csak toporog körülöttünk, lelépne, de nem mer itt hagyni. Mert ha történne valami velem, Scottie tényleg kinyírná.

music: valami ● notes: sok szeretettel :lovebomb: ● words: xxx ● ©

Bash x Cassie ~ Elhagyatott gyártelep

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal