♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Bernadette (Dette) Lillian Hale Icon_minitimeby Kylie Alexis Hanson Tegnap 7:23 pm-kor

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Bernadette (Dette) Lillian Hale Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Tegnap 8:14 am-kor

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Bernadette (Dette) Lillian Hale Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 7:53 am-kor

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Bernadette (Dette) Lillian Hale Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Bernadette (Dette) Lillian Hale Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Bernadette (Dette) Lillian Hale Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Bernadette (Dette) Lillian Hale Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Bernadette (Dette) Lillian Hale Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Bernadette (Dette) Lillian Hale Vote_lcapBernadette (Dette) Lillian Hale Voting_barBernadette (Dette) Lillian Hale Vote_rcap 
Derek Moretti
Bernadette (Dette) Lillian Hale Vote_lcapBernadette (Dette) Lillian Hale Voting_barBernadette (Dette) Lillian Hale Vote_rcap 
Robert Holmes
Bernadette (Dette) Lillian Hale Vote_lcapBernadette (Dette) Lillian Hale Voting_barBernadette (Dette) Lillian Hale Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Bernadette (Dette) Lillian Hale Vote_lcapBernadette (Dette) Lillian Hale Voting_barBernadette (Dette) Lillian Hale Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Bernadette (Dette) Lillian Hale Vote_lcapBernadette (Dette) Lillian Hale Voting_barBernadette (Dette) Lillian Hale Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bernadette (Dette) Lillian Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Bernadette Lillian Hale

Bernadette Lillian Hale

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : színésznő, modell
Location : Las Vegas
Posts : 5

#1TémanyitásTárgy: Bernadette (Dette) Lillian Hale   Bernadette (Dette) Lillian Hale Icon_minitimeVas. Szept. 03, 2017 2:46 pm

Bernadette (Dette) Lillian Hale
Dublin, Írország
1995. augusztus 12
22
színésznő, modell
Stars & celebs
Emma Watson

Amit jó ha tudunk...


Külső: Az apám szerint tökéletes mása vagyok édesanyámnak. Gyönyörű, bájos és különleges. Szerinte, csillogó szemeimet és csinos alkatomat is tőle örököltem. Sok fiút hallottam arról is beszélni hogy vonzó és nagyon szexi nő lennék. Én viszont koránt sem tartom magam ennyire szépnek. Azt, hogy vonzó lennék, végképp nem mondanám magamról. Egy átlagos lány vagyok, pont olyan kinézettel mint a többi. Való igaz minden lányban van valami különleges, akárcsak bennem. De ettől én szerintem nem vagyok több mint ők. Igen csak meglepődtem amikor 14 éves koromban egy fotós leállított az utcán, és modell karriert ajánlott. Nem hittem neki, de itt vagyok és az a szakmám.

Jellem: Akik nagyon jól ismernek azok azt mondják, hogy kettős életem van. Nem rossz értelemben, hanem inkább olyan értelemben, hogy a magán életemet nem keverem a munkámmal. Szinte teljesen más személyiségnek látnak a rajongóim mint a barátaim és ismerőseim. A rajongóim a céltudatos, erős nőt látják, aki tudja mit akar elérni az életben és küzd is érte. Ahogy tettem én is. Feléjük mindig azt mutatom, hogy minden rendben van velem és mindennel körülöttem.  A kritikákról és negatív visszajelzésekről szinte nem is veszek tudomást. Megtanultam, hogy ezekkel jobb inkább nem foglalkozni. Sikerült kivívnom azt a tiszteletet, hogy a paparazzik is tartsák tiszteletben a magánéletemet, így nem igen követnek. Miután végeztem a munkámmal, mikor hazamegyek mint egy kabátot felakasztom a fogasra és onnantól kezdve nem is gondolok rá.
Magánéletemben az emberek egy kedves, barátságos, mindig mosolygó lányként jellemeznek, akiben van valami meg nem fejthető titokzatosság, ami megkülönböztet a többi lánytól. Való igaz szeretek optimistán gondolkodni és úgy felfogni az életet mint egy nagy kalandot. Próbálom a nehézségeket, gonoszságokat pozitívan egy mosollyal leküzdeni, bár olykor nem sikerül. Nem szoktam kimutatni fájdalmaimat, bánataimat, azokat inkább magamban tartom és a lelkemben őrlődök rajtuk. Ennek okát én arra vezetem vissza, hogy sosem volt kinek elmondanom őket, így megtanultam nem kimutatni. Ám mikor már erősen szenvednék miatta, a szobámba húzódók és kisírom magam. Szeretem közölni az emberekkel, amit gondolok róluk vagy egy témáról, persze finoman, nem megsértve őket. De még így is néha sikerül megbántani egyeseket, amit nagyon sajnálok. Nem szeretek magamról beszélni így a többi jellemzőmre rájössz magad, ha veszed a bátorságot, hogy egy kicsit jobban megismerj és ne csak a sztárt lásd bennem.


Egyéb: Szeretem a romantikát, és a vele járó dolgokat. Mondhatni igazi romantikus alkat vagyok. Szeretek olvasni és nagyokat sétálni, valamint a legkedvesebb barátommal Andrew-el beszélgetni. Andrew...a legkedvesebb ember akit valaha is ismertem. Mindig meg tud nevettetni, és annyira rendes velem. Talán ő az egyetlen ember aki nem a foglalkozásom miatt van velem. Kedvelem őt nagyon is. De erről inkább ne beszéljünk.
Van egy macskám Kitty és egy mopsz kutyusom Lola, őket azután vettem, hogy eljöttem otthonról. Kellet valami, hogy ne legyek magányos.

Ha van még mit mondanod...

Az emberek többsége azt gondolja rólam, hogy tökéletes életem van és volt. Hogy azért lehettem ekkora sztár, a tehetségemen kívül, mert meg volt hozzá a kellő hátterem. Hogy sohasem kellett aggódnom azért, hogy meglegyen mindennapi falat az asztalunkon. De senki sem tudja azt, hogy nekem nagyon sokat kellett küzdenem mindazért, hogy idáig eljuthassak. Valamint azt sem, hogy eleinte még én sem hittem el ezt az egészet.
Édesapám egy amerikai származású, borokkal és szőlő termesztéssel foglalkozó vállalkozó. De Írországban élünk. Viszonylag jó a kapcsolatom van vele.
Édesanyámat nem ismertem, jobb szeretem ezt mondani. Elhagyott, amikor én még csak 5 éves voltam. Kevés emlékem van vele kapcsolatban, fogalmam sincs miért lépett le szó nélkül tőlünk. De egyet tudok én soha nem tudom ezt megbocsátani neki. Régen, magamat okoltam,  amiért elhagyott. Próbáltam megfejteni mit csinálhattam rosszul, de aztán rájöttem, hogy nem az én hibám. Egyszerűen csak nem érdekeltem őt sem én, sem az apám.
Az apám még nehezebben viselte, ezt az egészet. Velem szinte alig foglalkozott, még rám nézni sem volt ereje. Ha néha rám pillantott is, csak anyyit mondott: Tiszta anyád vagy. Anyámra hasonlítok, teljesen, való igaz. Apám talán attól félt, hogy a természetem is pont olyan lehet mint az ővé. Úgy gondolta pont olyan felelőtlen, semmire kellő lehetek mint ő. De nagyot tévedett. Ezt szerettem volna bebizonyítani neki. Anyámnak meg megmutatni azt, hogy kit hagyott el, hogy nélküle is remekül helytálok.
Rám Marisa a nevelőnő vigyázott leginkább. Anyám helyett, anyám volt. Nagyon sok mindent megtanított nekem, amit amúgy az anyámnak kellett volna. Rá mindig számíthattam. De még sem volt az édesanyám és ezt tudta ő is.
Az iskolában a többiek inkább elkerültek, “különcnek” neveztek, folyton az iskola udvarán beleképzeltem magam egy egy könyv főszereplőjébe és hangosan mondtam a szövegét. Igen a legtöbb időmben inkább a könyveket bújtam vagy tanultam, keveset jártam ki társaimmal. Emiatt kevés barátom volt, talán csak egy Amy. Akkor nekem ez így jó volt. Amy-vel nagyon jól kijöttünk, olyan volt mintha a testvérem lenne. A legjobb barátnőm volt. Ám mikor Las Vegasba költöztem eltávolodtunk.
Az életem 15 éves koromban változott meg. Emlékszem éppen hazafelé tartottam az iskolából amikor az úton megállított egy modell ügynökség vezetője. Azt mondta, nagyon megnyerő a külsőm és később még keresett modell lehetnék. Majd adott egy névjegykártyát, hogy menjek el a válogatóra. Azt hittem viccelt. Én nem tartottam magam annyira szépnek. Amy rábeszélésére mégis elmentem a válogatóra, ahol szintén láttak bennem valamit. Lassan én is kezdtem elhinni az egészet.
Azt tudtam mindig is, hogy ha nagy leszek színésznő szeretnék lenni. Úgy gondoltam ezzel megmutathatom apámnak, hogy nem vagyok semmire kellő, képes vagyok egyedül boldogulni és letenni valamit az asztalra. Anyámnak nem is tudom pontosan mit, talán azt, hogy anya nélkül is tökéletesen helytálltam és egy olyan nő lettem akire példaként tekintenek a gyerekek, akire felnéznek a nők és hasonlok.
Apám nem támogatott sohasem, nem akarta, hogy modell legyek. De én kitartottam. 16 évesen Marisahoz költöztem és dolgozni kezdtem a suli meg a modellkedés mellett. Valamiből meg kellett élnem.
Hosszú és nehéz éveimbe telt amire eljutottam odáig, hogy az emberek megismertek az utcán, a világ modell ügynökségei felfigyeltek rám. Így kaptam egy ajánlatot Las Vegasból.
19 éves voltam amikor, Las Vegasba költöztem. A munkám és magam miatt is. Tudtam, hogy itt a nagy lehetőség, és azt csinálhatom amit szeretek. Most megmutathatom a szüleimnek mire vagyok képes.
Las Vegas hatalmas város és én kissé elveszettnek éreztem magam. Nem ismertem senkit és semmit.  Fogalmam sem volt, hogyan fogok boldogulni itt. De aztán megismertem Andrewt, a legkedvesebb fiút akit valaha is ismertem. Egy bárban üldögéltem egyedül, magányosan és szomorúan. Leszólított. Már elsőre is nagyon szimpatikusnak találtam, és ez később sem változott csak erősödött bennem. Nem akart tőlem semmit, csak beszélgetni és segíteni nekem. Nem tudta ki vagyok. Kedves volt, figyelmes és nagyon rendes. Amilyen most is. Mindig megnevetett és megvigasztal amikor szomorú vagyok.
A legnagyszerűbb az egészben, hogy nem úgy néz rám mint egy sztárra és nem is kezel úgy. Néha úgy érzem a szívembe és a lelkembe lát. Neki bármit elmondhatok. Ő a legjobb barátom.
És... és az sem elhanyagolható, hogy egy nagyon vonzó és jóképű srác. Azt hiszem szerelmes vagyok. De megrémít ez az érzés hisz még sosem voltam szerelmes. Mindezt még sohasem mondtam el neki. Nem tudom, hogy ő is ugyanezt érzi-e, mint én, vagy egyáltalán nem érez semmit. Mindenesetre félek elmondani neki, attól tartok, ha megteszem és ő nem ugyanezt érzi, akkor megszűnne köztünk a barátság is. Ezt viszont nem szeretném. Nagyon kedvelem őt és nem szeretném elveszíteni. Így inkább hallgatok vele és nem is mutatom ki. Jobb lesz ez így mindkettőnknek, egyelőre.    
   
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Bernadette (Dette) Lillian Hale   Bernadette (Dette) Lillian Hale Icon_minitimeKedd Szept. 19, 2017 1:48 am

Elfogadva!

Miss Hihetetlen! Wink

Tyler zajos elfoglaltságai miatt én vettem át a stemplizésedet!
Remélem nem orrolsz meg érte. Wink



Nos... ami azt illeti a lányka mostmár sokkal inkább kiteljesedett, de én még mindig hiányolom az élet árnyékos oldalát.. a "mit-megnem tett" hogy oda kerüljön ahol, hogy hogyan szenvedett, mert mindennek ára van a való életben, tudjuk ezt jól, a szárnyrakelő gyermeteg mesék csupán a filmek képkockáin léteznek, így bízom benne.. a sztárságig jutás hátulütőit csak előlünk rejtetted el, a játékaid során megismerhetjük a bővebb részleteket.. Wink
(Itt kiemelném, hogy a parazzik senkit sem tisztelnek, így arra figyelj, hogy senkit sem hagynak békén, bármennyire is szeretné, így azért a játékaid során olykor mindenképpen számolj velük, ha már egyszer celeb vagy! Wink Smile )


Akárhogy is.. osztottunk-szoroztunk, és végül együtt jutottunk arra a meggyőződésre, hogy itt az ideje hogy a Kisasszonyt útjára engedjük, csak az előbbiekben vázoltakra ügyelj kérlek! Wink
Szeretnénk a játékaid során az élet másik oldalát is látni. Wink

Vagyiiiiiiiiis...

... A stempli a Tiéd.. vele a szabad bejárás Vegasba, Andrew már biztosan vár, és egy kis.. BÁTORSÁGOT(!) kislány! Wink Az élet ezernyi jót tartogat, de ahhoz hasznos lenne fejjel előre beleugrani! Wink
Üdv Köztünk! Wink



A foglalásod az én zsánerem, a Tiéd már csak hogy elkapd a szőkegyerek fülét! Wink
(nema farkát! Wink )
Habááár...

Andrew??  vigyor


u.u.i.: Minden megítélést és megnyilvánulást kéretik nem személyeskedésnek venni, csupán a user általános agyi defektjének szüleménye. Wink
Van amin nemlehet változtatni..  def


Vissza az elejére Go down
 

Bernadette (Dette) Lillian Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-